Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы N 3-1-459қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 14 шілдеде N 400 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 23-887қ қаулысымен
________________________________________
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 3-1-1978қ "Астана қаласының жергілікті атқару органдарының кейбір мәселелері туралы" қаулысын ескеріп, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларына өзгерістер енгізілсін:
1) Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 3-1-550қ "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек-балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасын бекіту туралы" қаулысындағы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 10 наурызда N 314 болып тіркелген; 2004 жылғы 30 наурызда N 41 "Астана хабары"; 2004 жылғы 30 наурызда N 35 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған):
преамбула мынадай редакцияда мазмұндалсын:
" Неке және отбасы туралы ", "Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :";
2-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі Қағидаға сәйкес іс-шаралардың орындалуын жүзеге асырсын.";
3-тармақ алынып тасталсын;
аталған қаулымен бекітілген үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек-балалары бар отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Қағидасындағы:
преамбула мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Осы Қағида " Неке және отбасы туралы ", "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес әзірленген".";
1-тармақтағы "Астана қаласы Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау департаменті" сөздері "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі" сөздерімен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"Астана қаласы Білім департаментінің жанындағы" сөздері "Астана қаласының Білім департаменті" мемлекеттік мекемесінің жанындағы" сөздерімен ауыстырылсын;
"Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Астана қаласы бойынша департаменті" сөздері "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Астана қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі" сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Астаны
Постановление Акимата города Астаны от 28 июня 2005 года N 3-1-459п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 июля 2005 года N 400. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 12 октября 2007 года N 23-887п
В соответствии с  Бюджетным  кодексом, законами Республики Казахстан " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " О социальной  защите инвалидов в Республике Казахстан", с учетом постановления акимата города Астаны от 30 декабря 2004 года N 3-1-1978п "О некоторых вопросах местного исполнительного органа города Астаны" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в следующие постановления акимата города Астаны:
1) в  постановлении  акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года N 3-1-550п "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 10 марта 2004 года за N 314; опубликовано в газетах: "Астана хабары" от 30 марта 2004 года N 41; "Вечерняя Астана" от 30 марта 2004 года N 35):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с законами Республики Казахстан " О браке  и семье", " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " О социальной  защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ :";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" осуществлять выполнение мероприятий в соответствии с Правилами.";
пункт 3 исключить;
в Правилах оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому, утвержденных указанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Настоящие Правила разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан " О браке и  семье", " О местном  государственном управлении в Республике Казахстан", " О социальной  защите инвалидов в Республике Казахстан".";
в пункте 1 слова "Департаментом труда, занятости и социальной защиты населения города Астаны" заменить словами "Государственным учреждением "Департамент занятости и социальных программ города Астаны";
в пункте 2:
слова "при Департаменте образования города Астаны" заменить словами "при Государственном учреждении "Департамент образования города Астаны";
слова "Департамента Министерства труда и социальной защиты населения по городу Астане" заменить словами "Государственного учреждения "Департамент Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по городу Астане";

6-тармақтағы 5) тармақша мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"5) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Астана қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің медициналық-әлеуметтік сараптау бөлімі берген мүгедектігі туралы анықтама (түпнұсқа);";
13-тармақтағы "Астана қаласы Қаржы департаменті" сөздері "Астана қаласының Қаржы департаменті" мемлекеттік мекемесі" сөздерімен ауыстырылсын.
2) Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 3 наурыздағы N 3-1-619қ "Соғыс және еңбек ардагерлеріне материалдық көмек көрсету тәртібі туралы" қаулысындағы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылғы 26 наурызда N 320 болып тіркелген; 2004 жылғы 13 сәуірде N 48 "Астана хабары"; 2004 жылғы 6 сәуірде N 39 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған):
аталған қаулымен бекітілген азаматтардың жекелеген санаттарына мерекелік күндерге біржолғы материалдық көмек көрсету Қағидасында:
1-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"4) Балаларды қорғау күніне - он сегіз жасқа толмаған мүгедек-балаларға - 2000 (екі мың) теңгеден;".
3) Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 25 ақпандағы N 3-1-148қ "Азаматтардың, жекелеген санаттарына шипажайлық-курорттық емделуге жолдамалар беру Қағидасын бекіту туралы" қаулысындағы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 25 наурызда N 381 болып тіркелген; 2005 жылғы 14 сәуірде N 50 "Астана хабары"; 2005 жылғы 7 сәуірде N 51 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған):
преамбуладағы "Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің әлеуметтік қорғалуы туралы" сөздері "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген азаматтардың жекелеген санаттарына шипажайлық-курорттық емделуге жолдамалар беру Қағидасында:
преамбуладағы "Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің әлеуметтік қорғалуы туралы" сөздері "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"4) он сегіз жасқа толмаған мүгедек-балаларға.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С.Мұстафинаға жүктелсін.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директор
Құжаттамалық сараптама
бөлімінің меңгерушісі
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
директоры
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
директоры

подпункт 5) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"5) справки об инвалидности, выдаваемой отделом медико-социальной экспертизы Государственного учреждения "Департамент Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по городу Астане" (оригинал);";
в пункте 13 слова "Департамент финансов города Астаны" заменить словами "Государственное учреждение "Департамент финансов города Астаны".
2) в  постановлении  акимата города Астаны от 3 марта 2004 года N 3-1-619п "О порядке оказания материальной помощи ветеранам войны и труда" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 26 марта 2004 года за N 320; опубликовано в газетах: "Астана хабары" от 13 апреля 2004 года N 48; "Вечерняя Астана" от 6 апреля 2004 года N 39):
в Правилах оказания единовременной материальной помощи к праздничным датам отдельным категориям граждан, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"4) ко Дню защиты детей - детям-инвалидам до восемнадцати лет - по 2000 (две тысячи) тенге;".
3) в  постановлении  акимата города Астаны от 25 февраля 2005 года N 3-1-148п "Об утверждении Правил предоставления путевок на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 25 марта 2005 года за N 381; опубликовано в газетах: "Астана хабары" от 14 апреля 2005 года N 50; "Вечерняя Астана" от 7 апреля 2005 года N 51):
в преамбуле слова " О социальной защищенности  инвалидов в Республике Казахстан" заменить словами " О социальной защите  инвалидов в Республике Казахстан";
в Правилах предоставления путевок на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан, утвержденных указанным постановлением:
в преамбуле слова " О социальной защищенности  инвалидов в Республике Казахстан" заменить словами " О социальной защите  инвалидов в Республике Казахстан";
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"4) детям-инвалидам до восемнадцати лет.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                        У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима                   Есилов С.С.
Заместитель акима                          Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                          Мустафина С.С.
Заместитель акима                          Толибаев М.Е.
Заместитель акима                          Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима                Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"                    Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы                Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
экономики и бюджетного
планирования города Астаны"                Аманбаев Ж.Е.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"                    Демеува А.С.