"Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 14 қарашадағы N 841 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 681 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 22 қарашадағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5005 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 2 қарашадағы N 640 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009.11.02 N 640 бұйрығымен.
"Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын іске асыру және тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі саласындағы нормативтік-құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 14 қарашадағы  N 841 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2600 тіркелген, "Официальная газетада" 2003 жылғы 27 желтоқсанда N 52 (157) жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың кіріспесін "3-тармағына" деген сөздерден кейін "және "Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта "бірінші вице-министрі" деген сөздер "Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің төрағасы-" деген сөздермен ауыстырылсын.
көрсетілген бұйрықпен бекітілген санитарлық-эпидемиологиялық сараптама өткізу ережесінде:
1-тармақта "Заңына" деген сөз "Заңдарына" деген сөзбен ауыстырылсын, "туралы" деген сөзден кейін "Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта "шаралар қабылдау" деген сөздерден кейін ", тамақ өнімдерінің қауіпсіздігін айқындау" деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақта:
5) тармақшада "шикізатқа" деген сөзден кейін ", тамақ өнімдеріне" деген сөздермен толықтырылсын;
8)-тармақшада "жағдайда" деген сөзден кейін "өнімдердің қауіпсіздігін" деген сөздермен толықтырылсын;
10) тармақшада "өнімдер" деген сөзден кейін "оның ішінде тағамдық" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақта:
3) тармақшада "шикізаттардың" деген сөзден кейін ", тағам өнімдерінің" деген сөздермен толықтырылсын;
5) және 8) тармақшаларда "өнімді" деген сөзден кейін "оның ішінде тағам өнімі" деген сөздермен толықтырылсын;
18, 22-тармақтарда "өнімді" деген сөзден кейін "оның ішінде тағам өнімі" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 ноября 2003 года N 841 "Об утверждении Правил проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 681. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2007 года N 5005. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 ноября 2009 года № 640
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 02.11.2009 № 640 (порядок введения в действие см. п. 6).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О безопасности пищевой продукции" и совершенствования нормативных правовых актов в области безопасности пищевой продукции,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 14 ноября 2003 года  N 841 "Об утверждении Правил проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2600, опубликован в "Официальной газете" от 27 декабря 2003 года N 52 (157), следующие дополнения и изменения:
преамбулу указанного приказа после слова "населения" дополнить словами "и пункта 1  статьи 6 Закона Республики Казахстан "О безопасности пищевой продукции";
в пункте 2 слова "первого вице-министра здравоохранения," заменить словами "Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора-";
в  Правилах проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы, утвержденных указанным приказом:
в пункте 1 слово "Законом" заменить словом "Законами", после слова "населения" дополнить словами "и "О безопасности пищевой продукции.";
пункт 2 после слова "целью" дополнить словами "определения безопасности пищевой продукции,";
в пункте 8:
в подпункте 5) слова "продукты питания," заменить словами ", пищевую продукцию,";
подпункт 8) после слова "ситуацию" дополнить словами ", безопасность продукции,";
в подпункте 10) слово "продукцию" заменить словами "продукция, в том числе пищевая,";
в пункте 11:
подпункт 3) после слова "сырья" дополнить словами ", пищевой продукции,";
подпункты 5) и 8) после слова "продукции" дополнить словами ", в том числе пищевой,";
пункты 18, 22 после слова "продукции" дополнить словами ", в том числе пищевой.".

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (А.А. Белоног) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ұйымдастыру-құқықтық қамтамасыз ету департаменті (Ж.М. Мұхамеджанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткенінен кейін ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті төрағасы - Қазақстан Республикасының бас мемлекеттік санитарлық дәрігері А. Белоногқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Белоног А.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правового обеспечения Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Мухамеджанов Ж.М) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора - Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан Белоног А.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр