2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 135 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 3277 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 234 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009.12.21 № 234 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер" Кодексінің (Салық Кодексі) 495 бабының 9 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес арттырылсын.
Қосымшаның 6 тармағының 1.3.6. тармақшаларынан басқа 2, 4, 5, 6 тармақтарындағы қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары екі есеге арттырылсын.
Қосымшаның 3 тармағындағы қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары он төрт рет есеге арттырылсын.

О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год
Решение маслихата Актюбинской области от 10 декабря 2008 года N 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2008 года за N 3277. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 234
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 21.12.2009 № 234.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год согласно приложению:
в пункте 2, 4, 5, 6 Приложения повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду в два раза, за исключением подпункта 1.3.6 пункта 6.
в пункте 3 Приложения повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду в четырнадцать раз.

Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009.07.15 N 211 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2 тармақтан қараңыз) шешімімен.
2. "Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" ММ 2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын төлеушілерге жеткізсін.
3. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 4 сәуірде N 3241 тіркелген "2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" 2008 жылғы 26 наурыздағы N 51 және Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 4 мамырда N 3252 тіркелген "2008 жылғы 26 наурыздағы N 51 "2008 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 82 шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными решением Актюбинского областного маслихата от 15.07.2009 N 211 (порядок введения в действие см. пункт 2).
2. ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования" довести до сведения плательщиков ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год.
3. Признать утратившим силу решения областного маслихата от 26 марта 2008 года N 51 "Об установлении ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 4 апреля 2008 года N 3241 и решение областного маслихата от 21 апреля 2008 года N 82 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 26 марта 2008 года N 51 "Об установлении ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 4 мая 2008 года N 3252.

4. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың          Облыстық
сессия төрайымы       мәслихаттың хатшысы
М. ТҰЯҚОВА            А. ЕСІРКЕПОВ
Облыстық мәслихаттың
2008 жылғы 10 желтоқсандағы
N 135 шешіміне қосымша
2009 жылға арналған қоршаған ортаға ластағаны
үшін төлем ставкалары
1. Төлемақы ставкалары тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК) мөлшеріне негізделе отырып айқындалады.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии            Секретарь
областного маслихата      областного маслихата
М. ТУЯКОВА               А. ЕСЕРКЕПОВ
Приложение
к решению областного маслихата
от 10 декабря 2008 года N 135
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год
1. Ставки платы определяются исходя из размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете (далее МРП).