Тәңірберген ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2008 жылдың 24 желтоқсанда № 3-8-72 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауына өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 16.03.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауында және деректемесінде "Тәнірберген" сөзі "Тәңірберген" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 27.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және халық пікірін ескере отырып, Тәңірберген ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 05.01.2021 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Саржансай ауылындағы көшелерге – Ақтөбе, Достық, Жанқожа батыр, Тәуелсіздік, Әлия Молдағұлова, Бейбітшілік, Елек, Болашақ, Жағалау атаулары берілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 16.03.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Кенсахара ауылындағы көшелерге – Достық, Ардагерлер, Болашақ, Еңбек атаулары берілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 16.03.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О присвоении наименования улицам населенных пунктов сельского округа Танирберген
Решение акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 3 декабря 2008 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 24 декабря 2008 года за № 3-8-72
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "аульного", "названий", "ауле" заменены словами "сельского", "наименования", "селе" решением акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 16.03.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В наименовании решения слово ""Танирберген"" заменено словом "Танирберген" решением акима Танирбергенсеого сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27.11.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизите решения слово "аульного" заменено словом "сельского" решением акима Танирбергенсеого сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27.11.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким сельского округа Танирберген РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 05.01.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам в селе Саржансай: Актобе, Достык, Жанкожа-батыра, Тауелсиздик, Алии Молдагуловой, Бейбитшилик, Илек, Болашак, Жагалау.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 16.03.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Присвоить наименования улицам в селе Кенсахара: Достык, Ардагерлер, Болашак, Енбек.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 16.03.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Ақсу ауылындағы көшеге – Еңбек атауы берілсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 16.03.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 27.11.2017 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 05.01.2021 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі). шешімдерімен.
Тәңірберген ауылдық округінің әкімі: Р.Т. Ильясова

3. Присвоить наименование улице в селе Аксу: Енбек.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 16.03.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Сноска. В пункт 4 на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не меняется решением акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 05.01.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким сельского округа Танирберген: Р.Т. Ильясова