ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурызындағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған Х сессиясының 2008 жылғы 25 маусымдағы N 124 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2008 жылғы 14 шілдеде N 8-1-73 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің 53 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына және "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңының 8 бабының 4 тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ :
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-25, 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 13 (129) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 31 қаңтардағы ХІV сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы ХХVІІІ сессиясының Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 2 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-49, 2007 жылғы 16 ақпандағы N 16 (207) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы ІІ сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурызындағы ХХVІІІ сессиясының Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" N 20 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-62, 2007 жылғы 12 қарашадағы N 127 (315) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), ІV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 наурыздағы VІІ сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 наурызындағы ХХVІІІ сессиясының Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 4 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 74 шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген N 8-1-71, 2007 жылғы 7 мамырдағы N 040 (369) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 14 марта 2006 года N 4 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды"
Решение Х сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 25 июня 2008 года N 124. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 14 июля 2008 года N 8-1-73. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 53 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и с пунктом 4  статьи 8Закона Республики Казахстан "О Республиканском бюджете на 2008 год" от 6 декабря 2007 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 14 марта 2006 года N 4 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-25, опубликовано в газете "Взгляд на события" в N 13 (129) от 5 апреля 2006 года), внесены изменения и дополнения решением N 2 XLV сессии от 31 января 2007 года Карагандинского городского маслихата III созыва "О внесении изменений в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-49, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 16 (207) от 16 февраля 2007 года), решением N 20 II сессии от 24 октября 2007 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О внесении дополнений в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-62, опубликовано в газеты "Взгляд на события" в N 127 (315) от 12 ноября 2007 года), решением N 74 VII сессии от 31 марта 2008 года Карагандинского городского маслихата IV созыва "О внесении изменения в решение N 4 XXVIII сессии от 14 марта 2006 года Карагандинского городского маслихата III созыва "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-71, опубликовано в газете "Взгляд на события" в N 040 (369) от 7 мая 2007 года) следующие изменения:

1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы "12821 теңгеден" саны "он бір жарым айлық есептік көрсеткіштен" сөздерімен ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы "650" санын "1050" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрағасы Аймағамбетов Асхат Қанатұлы).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2008 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған қатынастарға таратылады.
ІV шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың кезекті
Х сессиясының төрайымы                           Т.Баширова
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы                                 Қ.Бексұлтанов

1) в подпункте 1 пункта 1 цифру "12821 тенге" заменить словами "одиннадцать с половиной месячных расчетных показателей";
2) в пункте 3 цифру "650" заменить цифрой "1050".
Сноска. Решение Карагандинского городского маслихата N 4 от 14 марта 2006 года в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Аймагамбетов Асхат Канатович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
Председатель очередной
Х сессии Карагандинского
городского маслихата IV созыва             Т. Баширова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата                       К. Бексултанов