2009 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 қаңтардағы № А-1/6 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қаңтарда № 1-1-96 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/2493 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/2493 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту турал» Заңының 7, 20 баптарына , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыпен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы» Қаулысына сәйкес, сонымен қатар жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету мақсатына, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылғандығы туралы жариялансын.
2. Мемлекеттік ұйымдар мен кәсіпорындардың қажеттілеріне сәйкес Көкшетау қаласының ұйымдарының, қоғамдық ақылы жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлешері, және оларды қаржыландыру көздерінің ұсынылған тізбесі бекітілсін.
3. Белгіленген тәртіпте қоғамдық ақылы жұмыстарды жүргізу үшін қалалық мелекеттік мекемелер  мен кәсіпорындар «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекттік мекемесімен сәйкесті шарттар жасау ұсынылсын, сонымен қатар жұмыссыздарды еңбек шарттарына сәйкес жұмысқа қабылдауды жүзеге асыру, қоғамдық ақылы жұмыстармен қамтылған жекелеген санаттағы азаматтардың (әйелдер, мүгедектер) жұмыстарын ұйымдастырғанда еңбек ақы атқарылған уақытқа сайма-сай немесе факті бойынша атқарылған көлемге төленуі көзделсін, жұмыс уақытын ұйымдастырудың басқа да икемді түрлері қолданылсын.
4. «Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық белгіленген саны және осы мақсатқа бөлінген қаржының шегінде ұйымдардың өтінімі жіберсін.
5. «Көкшетау қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2009 жылы қоғамдық ақылы жұмыстарды ұйымдастыру бойынша іс-шараларды бюджет қаражатында осы мақсаттарға көзделген жалпы сомасы 24318000 (жиырма төрт миллион үш жүз он сегіз мың) теңгемен қаржыландыруды жүзеге асырсын.

Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2009 году
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 8 января 2009 года № А-1/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 21 января 2009 года № 1-1-96. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31 декабря 2009 года № А-12/2493
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 31.12.2009 № А-12/2493
На основании статей 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»», а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Объявить об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2009 году.
2. В соответствии с потребностью государственных учреждений и предприятий, утвердить прилагаемый перечень организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия оплачиваемых общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Рекомендовать городским государственным учреждениям и предприятиям заключить типовые договора с государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» на проведение оплачиваемых общественных работ в установленном порядке, а также осуществлять прием безработных на работу согласно трудовым договорам, предусмотреть организацию работы отдельных категорий граждан, занятых на оплачиваемых общественных работах (женщины, инвалиды) с оплатой за пропорционально отработанное время или фактически выполненный объем работ, применять другие гибкие формы организации рабочего времени.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау» направлять безработных лиц на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации, по заявкам организаций в пределах установленного количества безработных и средств, выделенных на эти цели.
5. Государственному учреждению «Отдел финансов города Кокшетау» осуществлять финансирование мероприятий по организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году согласно предусмотренных бюджетных средств на эти цели в общей сумме 24318000 (двадцать четыре миллиона триста восемнадцать тысяч) тенге.

6. «Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № А-1/19 «2008 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына күші жойылды деп танылсын (2008 жылы 31 қаңтарда № 5 «Көкшетау» және № 5 «Степной маяк» газеттерінде жарияланған нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-1-73 болып тіркелген Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 ақпанда № А-2/289 «Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № А-1/19 «2008 жылы Көкшетау қаласында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен, 2008 21 ақпанда № 9 «Көкшетау» және № 9 «Степной маяк» газеттерінде жарияланған нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-1-77 болып  тіркелген Көкшетау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 5 наурыздағы № А-3/418 «Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» қаулысымен, 2008 жылы 3 сәуірде № 15 «Көкшетау» және № 15 «Степной маяк» газеттерінде жарияланған нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-1-79 болып тіркелген Көкшетау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгертулер енгізу туралы» қаулысымен, 2008 жылы 14 тамызда № 34 «Көкшетау» және № 34 «Степной маяк» газеттерінде жарияланған нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізімінде № 1-1-86 болып тіркелген қаулысымен өзгертулер енгізілген)
7. Осы қаулы Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Е.Мысыралімоваға жүктелсін.
Қала әкімі                       Б.Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» ММ бастығы             Қ.А.Ахметов
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі»
ММ бастығы                    Ө.Қ.Ыдырысов
«Көкшетау қаласының
экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы                     А.Б.Омарова
Көкшетау қаласының
прокуроры әділет
аға кеңесшесі                 А.А. Мәженов
Ақмола облысының
Әділет департаментінің
Көкшетау қаласының
әділет басқармасының
бастығы                       Ж.Е.Тәшенова
Ақмола облысы мұрағаттар
мен құжаттамалар
басқармасының «Көкшетау
қаласының мемлекеттік
мұрағаты» ММ                 А.Б.Терещенко
Ақмола облысы бойынша
денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы
«№ 2 емханасы бар Көкшетау
қалалық ауруханасы»
мемлекеттік қазынашылық
коммуналдық кәсіпорының
бас дәрігері                   Б.Д.Закрина
Көкшетау қаласының ішкі
істер басқармасының
көші-қон полиция бастығы       Р.К.Шәріпов
Қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2009 жылғы  8 қаңтардағы № А-1/6
қаулысымен бекітілген
Көкшетау қаласының ұйымдары, ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
№ р/
с
Ұйымдар
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары
Еңбек ақы мөлшері
Қаржылан-
дыру көзі
1
Көкшетау қаласының әкімдігі жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы «Авариялық – жөндеу қызметі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ықшам аудандарды ағымдағы ұстау: гүлзарларды, скверлерді, орталық көшелерді, ықшам аудандарды күн сайын санитарлық тазалау, жиектастарды ақтау және тазалау, гүлзарларды қию, көшелердің бұрылыстарын қар мен мұздақтардан тазалау, ағаштарды қию, қоқыстарды жинау, өндірістік жайды жинау
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
2
Көкшетау қаласының әкімдігі жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы «Тазалық» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ықшам аудандарды ағымдағы ұстау: гүлзарларды, скверлерді, орталық көшелерді, ықшам аудандарды күн сайын санитарлық тазалау, жиектастарды ақтау және тазалау, гүлзарларды қию, көшелердің бұрылыстарын қар мен мұздақтардан тазалау, ағаштарды қию, қоқыстарды жинау, өндірістік жайды жинау
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
3
Көкшетау қаласының әкімдігі жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы «Қызыл Жар» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Көшелерді ағымдағы ұстау: гүлзарларды, скверлерді орталық көшелерді күн сайын санитарлық тазалау, жиектастарды ақтау және тазалау, гүлзарларды қию, көшелердін бұрылыстарын қар мен мұздақтардан тазалау, ағаштарды қию, қоқыстарды жинау, өндірістік жайды жинау
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
4
«Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеу және тәртіпке келтіру, кіріс жіне шығыс құжаттарын жүргізу және тіркеу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
5
Көкшетау қаласы «Красный Яр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық бойынша есепке алу және тіркеү, әлеуметтік карталарды толтыру, құжаттырды өндеу, көшелерді санитарлық тазалау
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
6
«Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық бойынша есепке алу және тіркеү, әлеуметтік карталарды толтыру, құжаттырды өндеу, көшелерді санитарлық тазалау
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
7
Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасының көші-қон полиция бөлімі
Электронды нысандығы құжаттарды өндеу, кіріс және шығыс құжаттарды енгізу және тіркеу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
8
Көкшетау қаласының әділет басқармасы
Құжаттарды өндеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу жіне тігу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
9
Көкшетау қаласының прокуратурасы
Құжаттарды өндеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу жіне тігу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
10
«Көкшетау қаласының жер қатынастарды бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу жіне тігу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
11
«Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу жіне тігу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
12
«Көкшетау қаласының тұргын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жлдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек жасау және тәртіпке келтіру, сұраныс хаттарды басу, құжаттарды тіркеу жіне тігу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
13
«Көкшетау қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Объектілерді жөндеу жұмысы: сылақ жұмыстары, сырлау, үй жайларды құрылыс қоқыстарынан тазалау және құжаттарды өндеуге, кітапхана қорын қалпына келтіруге көмек жасау.
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
14
«Көкшетау қаласының мәдениет және тәлдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Объектілерді жөндеу жұмысы: сылақ жұмыстары, сырлау, үй жайларды құрылыс қоқыстарынан тазалау және құжаттарды өндеуге, кітапхана қорын қалпына келтіруге көмек жасау.
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
15
«Көкшетау қаласының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Азаматтардың сұрау хаттарды бойынша мұрағат анықтамаларын орындау: мұрағат қоймаларынан құжаттарды тиеу және түсіріп тасу, мұрағат анықтамаларын эзірлеу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет
16
Емханасы бар № 2 Көкшетау қалалық ауруханасы
Өндірістік үй-жайды тазалау және жөндеу
«2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының
Заңымен белгіленген жалақының ең төменгі мөлшелері
Қалалық бюджет

6. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау от 11 января 2008 года № А-1/19 «Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2008 году» (зарегистрированного в региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-73, опубликованного 31 января 2008 года в газетах «Көкшетау» № 5 и «Степной маяк» № 5, с изменением, внесенным постановлением акимата города Кокшетау от 14 февраля 2008 года № А-2/289 «О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 11 января 2008 года № А-1/19 «Об организации оплачиваемых общественных работ в городе Кокшетау в 2008 году», зарегестрированного в региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-77, опубликованного 21 февраля 2008 года в газетах «Көкшетау» № 9 и «Степной маяк» № 9, с изменением, внесенным постановлением акимата города Кокшетау от 5 марта 2008 года № А-3/418 «О внесении изменений и дополнений в некоторые постановления акимата города Кокшетау», зарегистрированного в региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-79, опубликованного 3 апреля 2008 года в газетах «Көкшетау» № 15 и «Степной маяк» № 15, с изменением, внесенным постановлением акимата города Кокшетау от 30 июля 2008 года № А-7/1075 «О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Кокшетау», зарегистрированного в региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-86,  опубликованного 14 августа 2008 года в газетах «Көкшетау» № 34 и «Степной маяк» № 34).
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
8. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя Акима города Мусралимову А.Е.
Аким города                                Б. Сапаров
СОГЛАСОВАННО:
Начальник государственного
Учреждения «Отдел занятости
И социальных программ
города Кокшетау»                           К.А.Ахметов
Начальник государственного
Учреждения «Отдел финансов
Города Кокшетау»                           О.К.Идрисов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           А.Б.Омарова
Прокурор города Кокшетау
Старший советник юстиции                   А.А.Маженова
Начальник управления юстиции
Города Кокшетау Департамента
Юстиции Акмолинской области                Ж.Е Ташенова
Директор государственного
учреждения «Государственный
архив города Кокшетау»
Управления архивов и
документации Акмолинской
области                                    А. Б. Терещенко
Главный врач государственного
Коммунальное казенное предприятие
«Кокшетауская городская больница с
поликлиникой № 2» при Управлении
здравоохранения
Акмолинской области                        Б. Д. Закрина
Начальник отдела миграционной
Полиции Управления внутренних
дел Города Кокшетау                        Р. К. Шарипов
Приложение
Утверждено постановлением
акимата города Кокшетау
от «08» января 2009 года
№ А-1/6
Перечень
организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия
оплачиваемых Общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источников их финансирования
п.п.
Организации
Виды, объемы и конкретные условия оплачиваемых общественных работ
Размер оплаты труда
Источник финансирования
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Аварийно-ремонтная служба» при акимате города Кокшетау
Текущее содержание микрорайонов: ежедневная санитарная очистка газонов, скверов, центральных улиц, микрорайонов, очистка и побелка бордюрного камня, укос сорной травы, подстрижка газонов, очистка от наледи и снега перекрестков улиц, обрезка кустарников, уборка производственного помещения и мусора
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалық» при акимате города Кокшетау
Текущее содержание микрорайонов: ежедневная санитарная очистка газонов, скверов, центральных улиц, микрорайонов, очистка и побелка бордюрного камня, укос сорной травы, подстрижка газонов, очистка от наледи и снега перекрестков улиц, обрезка кустарников, уборка производственного помещения и мусора
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Қызыл Жар» при акимате города Кокшетау
Текущее содержание микрорайонов: ежедневная санитарная очистка газонов, скверов, центральных улиц, микрорайонов, очистка и побелка бордюрного камня, укос сорной травы, подстрижка газонов, очистка от наледи и снега перекрестков улиц, обрезка кустарников, уборка производственного помещения и мусора
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима города Кокшетау»
Обработка и упорядочение документов. Ведения и регистрация входящих и исходящих документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат Акима Красноярского сельского округа» город Кокшетау
По хозяйственный учет и регистрация, заполнение социальных карт и обработка документов. Санитарная очистка улиц
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат Акима поселка Станционный города Кокшетау»
По хозяйственный учет и регистрация, заполнение социальных карт и обработка документов. Санитарная очистка улиц
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
7
Отдел миграционной полиции управления внутренних дел города Кокшетау
Обработка документов в электронном формате, ведения и регистрация входящих и исходящих документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
8
Управление юстиции города Кокшетау
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
9
Прокуратура города Кокшетау
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
10
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
11
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
12
Государственное учреждение «Отдел жилищно-комунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в обработке документов, печатание запросов, регистрация и подшивка документов
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
13
Государственное учреждение «Отдел образования города Кокшетау»
Ремонт объектов: штукатурные работы, покраска, уборка помещений от строительного мусора и оказание помощи в обработке документов, реставрации книжного фонда
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
14
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Кокшетау»
Ремонт объектов: штукатурные работы, покраска, уборка помещений от строительного мусора и оказание помощи в обработке документов, реставрации книжного фонда
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
15
Государственное учреждение «Государственный архив города Кокшетау»
Технические работы при исполнении архивных справок по запросам граждан: погрузка, разгрузка документов из архива хранилищ, подготовка архивных справок
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет
16
Государственное казенное комунльное предприятие «Кокшетауская городская больница с поликлиникой № 2» управления здравоохранения Акмолинской области
Уборка и ремонт производственного помещения
Минимальная заработная плата, установленная Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы»
Городской бюджет