2010 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 234 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 қаңтарда № 3307 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010.12.13 № 337 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV «Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің (Салық Кодексі) 495-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год
Решение маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 января 2010 года № 3307. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 337
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 13.12.2010 № 337.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», областной маслихат РЕШАЕТ:

1. 2010 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес арттырылсын:
қосымшаның 6 тармағының 1.3.6. тармақшаларынан басқа 2, 4, 5, 6 тармақтарындағы қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары екі есеге арттырылсын.
қосымшаның 3 тармағындағы қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары он төрт есеге арттырылсын.
2. 2010 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын төлеушілердің назарына жеткізу «Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы» ММ-не (келiсiм бойынша) ұсынылсын.

1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год согласно приложению:
в пункте 2, 4, 5, 6 Приложения повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду в два раза, за исключением подпункта 1.3.6 пункта 6.
в пункте 3 Приложения повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду в четырнадцать раз.
2. Рекомендовать ГУ «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования» (по согласованию) довести до сведения плательщиков ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год.

3. Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 135 «2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3277 тіркелген, 2008 жылғы 30 желтоқсандағы «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 160-161 жарияланған), 2009 жылдың 13 наурыздағы № 176 «2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 135 «2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3285 тіркелген, 2009 жылғы 31 наурызда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 40 жарияланған), 2009 жылғы 15 шілдедегі № 211 «2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 135 «2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3298 тіркелген, 2009 жылғы 20 тамыздағы «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 99-100 жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

3. Признать утратившими силу решения областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 135 «О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3277, опубликованное 30 декабря 2008 года в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 160-161), от 13 марта 2009 года № 176 «О внесении дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 135 «О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3285, опубликованное 31 марта 2009 года в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 40), от 15 июля 2009 года № 211 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 135 «О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3298, опубликованное 20 августа 2009 года в газетах «Ақтөбе и «Актюбинский вестник» № 99-100).

4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылға 1 қаңтардан басталған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыстық мәслихаттың      Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы               хатшысы
Қ. Тоқтаров              Б.Ордабаев
2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 234
облыстық мәслихаттың шешіміне
қосымша
2010 жылға арналған қоршаған ортаға ластағаны үшін төлем ставкалары

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования, и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                  Секретарь
областного маслихата            областного маслихата
К. Тухтаров                     Б. Урдабаев
Приложение
к решению областного маслихата
от 21 декабря 2009 года № 234
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год