Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылдың 25 қаңтарда № 3-1-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 315 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 30.03.2018 № 315 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауында, мәтінінде және қосымшада қазақ тілінде "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" сөздерімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 26.04.2017 № 182 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы № 99-IV Кодексінің 422 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 декабря 2009 года № 215. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 25 января 2010 года № 3-1-127. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 315
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30.03.2018 № 315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке, тексте и в приложении решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" заменены словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі", текст на русском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 26.04.2017 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Актобе, согласно приложения.

2. "Тіркелген жиынтық салық мөлшерін белгілеу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 17 қаңтардағы № 3-1-66 санымен тіркелген, 2007 жылғы 23 қаңтарда № 9 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған, "Тіркелген жиынтық салық мөлшерін белгілеу туралы" 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 303 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті он төртінші сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 112 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 3-1-102 санымен тіркелген, 2009 жылғы 22 қаңтарда № 9-10 "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған, "Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы" 2006 жылғы 22 желтоқсандағы № 303 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс он тоғызыншы сессиясының 2009 жылғы 27 қазандағы № 190 нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 8 желтоқсанда № 3-1-122 санымен тіркелген, 2009 жылғы 15 желтоқсанда № 151-152 "Ақтөбе" және № 150-151 "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескеріп) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу решение очередной тридцать пятой сессии маслихата города Актобе от 26 декабря 2006 года № 303 "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 января 2007 года за № 3-1-66, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 9 от 23 января 2007 года, с учетом изменений и дополнений внесенных решениями, очередной четырнадцатой сессии маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 112 "О внесении изменений и дополнений в решение № 303 от 26 декабря 2006 года "Об установлении ставок фиксированного суммарного налога", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 января 2009 года за № 3-1-102, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 9-10 от 22 января 2009 года, внеочередной девятнадцатой сессии маслихата города Актобе от 27 октября 2009 года № 190 "О внесении изменения в решение № 303 от 26 декабря 2006 года "Об установлении ставок фиксированного налога" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 декабря 2009 года за № 3-1-122, опубликованного в газетах "Актобе" № 151-152 и "Актюбинский вестник" № 150-151 от 15 декабря 2009 года).

3. Шешімнің орындалуын бақылау "Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы" ММ бастығы С.М. Лиге жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
сессия төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
М. Сәрсембаев С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезекті жиырма бірінші
сессиясының 2009 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 215 шешіміне қосымша
Салықтың бірыңғай мөлшерлемелері

3. Контроль за исполнением решения возложить на начальника ГУ "Налоговое управление по городу Актобе" Ли С.М.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
М. Сарсембаев С. Шинтасова
Приложение к решению
№ 215 очередной двадцать
первой сессии маслихата
города Актобе
от 24 декабря 2009 года
Единые ставки фиксированного налога