Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі әзірлеген ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша статистикалық нысандар мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 27 сәуірдегі N 97 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 30 сәуір Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6201 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 81 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 12.12.2014 № 81 бұйрығымен.
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 12-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі туралы ереженің 19-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) «Айырбастау пунктерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы/сатуы туралы есеп» ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны (индексі 6-СБ, кезеңділігі айлық) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) «Айырбастау пунктерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы/сатуы туралы есеп» ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулық осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Статистика агенттігі төрағасының м.а. 2011.08.02 № 208 (мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Құқықтық және қамтамасыз ету департаменті (С.К. Бралина) Стратегиялық даму департаментімен (Қ.К. Орынханов) бірге заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                        Ә. Смайылов
Мемлекеттік статистика                    Қазақстан Республикасы
органдары құпиялылық                      Статистика агенттігі
сақтауға кепілдік береді                  төрағасының 2010 жылғы

Об утверждении статистических форм и инструкций по их заполнению по ведомственным статистическим наблюдениям, разработанных Национальным Банком Республики Казахстан
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 27 апреля 2010 года № 97. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2010 года № 6201. Утратил силу приказом и.о. Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 81
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики РК от 12.12.2014 № 81 (вводится в действие с 01.01.2015).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие совместного приказа см. п. 4.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" от 19 марта 2010 года и подпунктом 3) пункта 19 Положения об Агентстве Республики Казахстан по статистике, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) статистическую форму ведомственного статистического наблюдения "Отчет о покупке/продаже наличной иностранной валюты обменными пунктами" (индекс 6-СБ, периодичность месячная), согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Инструкцию по заполнению статистической формы ведомственного статистического наблюдения "Отчет о покупке/продаже наличной иностранной валюты обменными пунктами", согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) исключен приказом и.о. Председателя Агентства РК по статистике от 02.08.2011 № 208.
4) исключен приказом и.о. Председателя Агентства РК по статистике от 02.08.2011 № 208.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом и.о. Председателя Агентства РК по статистике от 02.08.2011 № 208.
2. Департаменту правового и организационного обеспечения (Бралина С.К.) совместно с Департаментом стратегического развития (Орунханов К.К.) Агентства Республики Казахстан по статистике обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по статистике.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               А. Смаилов
Мемлекеттік статистика                    Қазақстан Республикасы
органдары құпиялылық                      Статистика агенттігі
сақтауға кепілдік береді                  төрағасының 2010 жылғы

2. Айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатуы
Продажа наличной иностранной валюты обменными пунктами
валюта бірлігімен
в единицах валюты
Валютаның атауы
Наименование валюты
Жолцифры Шифр строки
Ең аз бағам(бір валюта үшін теңге, тиын)
Наименьший курс (тенге, тиын за единицу валюты)
Ең көп бағам (бір валюта үшін теңге, тиын)
Наибольший курс (тенге, тиын за единицу валюты)
Орташа алынған бағам (бір валюта үшін теңге, тиын)
Средневзвешенный курс (тенге, тиын за единицу валюты)
Жеке тұлғалардан шетел валютасын сатып алу көлемі
Объем покупки иностраннойвалюты у физических лиц
А
Б
1
2
3
4
АҚШ доллары – барлығы
Доллар США – всего
17
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
18
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
19
Ресей рублі – барлығы
Российский рубль – всего
20
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
21
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
22
ЕУРО – барлығы
ЕВРО – всего
23
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
24
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
25
Ағылшын фунт стерлингі – барлығы
Английский фунт стерлингов – всего
26
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
27
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
28
Қытай юані – барлығы
Китайский юань – всего
29
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
30
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
31
Атауы      _________________________ Мекен-жайы _____________________
Наименование _______________________ Адрес __________________________
________________ Тел.: __________ E-mail _______________
Орындаушының аты-жөні және телефоны
Фамилия и телефон исполнителя __________________ Тел. _______________
Басшы _____________________ (Аты-жөні, тегі, қолы) __________________
Руководитель (Ф.И.О., подпись)
Бас бухгалтер _____________ (Аты-жөні, тегі, қолы) __________________
Главный бухгалтер (Ф.И.О., подпись)
М.О.
М.П.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасының
2010 жылғы 27 сәуірдегі
№ 97 бұйрығына 2-қосымша
«Айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатып
алуы/сатуы туралы есеп» ведомстволық статистикалық байқаудың
статистикалық нысанды толтыру жөніндегі нұсқаулық (6-СБ
индексі, кезеңділігі айлық)

2. Айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатуы
Продажа наличной иностранной валюты обменными пунктами
валюта бірлігімен
в единицах валюты
Валютаның атауы
Наименование валюты
Жол
шифры
Шифр
строки
Ең аз бағам
(бір
валюта үшін
теңге,
тиын)
Наименьший
курс
(тенге,
тиын за
единицу
валюты)
Ең көп
бағам (бір
валюта
үшін
теңге,
тиын)
Наибольший
курс
(тенге,
тиын за
единицу
валюты)
Орташа алын-
ған бағам
(бір валюта
үшін теңге,
тиын)
Средневзве-
шенный курс
(тенге, тиын
за единицу
валюты)
Жеке тұл-
ғалардан
шетел
валютасын
сатып алу
көлемі
Объем
покупки
иностранной
валюты у
физических
лиц
А
Б
1
2
3
4
АҚШ доллары – барлығы
Доллар США – всего
17
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
18
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың
айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
19
Ресей рублі – барлығы
Российский рубль – всего
20
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
21
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың
айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
22
ЕУРО – барлығы
ЕВРО – всего
23
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
24
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың
айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
25
Ағылшын фунт стерлингі –
барлығы
Английский фунт стерлингов –
всего
26
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
27
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың
айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
28
Қытай юані – барлығы
Китайский юань – всего
29
оның ішінде
в том числе
банктердің айырбастау
пункттері
обменные пункты банков
30
банк операцияларының
жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымдардың
айырбастау пункттері
обменные пункты организаций,
осуществляющих отдельные
виды банковских операций
31
Атауы                                Мекен-жайы
Наименование _______________________ Адрес __________________________
_______________________ Тел.: _______ E-mail ___________
Орындаушының аты-жөні және телефоны
Фамилия и телефон исполнителя __________________ Тел. _______________
Басшы _____________________ (Аты-жөні, тегі, қолы) __________________
Руководитель                  (Ф.И.О., подпись)
Бас бухгалтер _____________ (Аты-жөні,тегі, қолы) ___________________
Главный бухгалтер             (Ф.И.О., подпись)
М.О.
М.П.
Приложение 2
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по статистике
от 27 апреля 2010 года № 97
Инструкция по заполнению статистической формы
ведомственного статистического наблюдения
"Отчет о покупке/продаже наличной иностранной валюты
обменными пунктами" (индекс 6-СБ, периодичность месячная)

1. Осы нұсқаулық «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 12-бабының 7) тармақшасына сәйкес дайындалды және ведомстволық статистикалық байқаудың «Айырбастау пунктерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы/сатуы туралы есеп» (6-СБ индексі) статистикалық нысанын толтырудың тәртібін жан-жақты көрсетеді.
2. Есепті қолма-қол шетел валютасымен айырбастау операцияларын жүзеге асыратын барлық айырбастау пунктері ай сайын жасайды. Егер есептік беру мерзімі демалыс күнге келсе одан кейінгі жұмыс күні есепті ұсыну күні болып саналады.
3. Ұлттық Банктің аумақтық филиалдарына ұсынылғаннан кейін есепке өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізу қажеттілігі болған жағдайда, есептіліктің субъектілері Ұлттық Банктің аумақтық филиалын бұл туралы қолда бар кез келген байланыс түрі бойынша хабардар етуге және есепті өзгерістерін және/немесе толықтыруларын ескере отырып Ұлттық Банктің аумақтық филиалына ұсынуға міндетті.
4. Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың айырбастау пункттеріне (мәтін бойынша бұдан әрі ұйымдардың айырбастау пункттері) ұйымдардың (қызметінің жалғыз түрі қолма-қол шетел валютасымен айырбастау операцияларын ұйымдастыру болып табылатын заңды тұлғалардың), кредиттік серіктестіктердің және пошта байланысы ұйымдарының айырбастау пункттері жатады.
5. Орташа алынған бағам былайша анықталады:
K1 х Q1 + K2 х Q2 +... + Kn х Qn
Kоp = ---------------------------------
Q1 + Q2 +... + Qn               ,мұндағы
К1,2...n - 1,2…n -ші мәміле бойынша бағам,
Q1,2...n - 1,2…n -ші мәміле бойынша көлем.
6. Арифметикалық-логикалық бақылау:
1) 1 бөлім. Айырбастау пункттерінің қолма-қол шетел валютасын сатып алуы:
01 шифры бойынша банктердің айырбастау пунктерінің және ұйымдардың айырбастау пункттерінің тұтастай алғанда есепті айда жеке тұлғалардан валютаны сатып алудың көлемі көрсетіледі:
1 графасы: 02 және 03 шифрларынан валютаны сатып алудың ең төменгі бағамы көрсетіледі;
2 графасы: 02 және 03 шифрларынан валютаны сатып алудың ең жоғары бағамы көрсетіледі;
3 графасы: валютаны сатып алудың орташа алынған бағамы көрсетіледі;
4 графасы: графа бойынша 02 және 03 шифрларының сомасына сәйкес келеді;
02 шифры бойынша банктердің айырбастау пунктерінің есепті айда жеке тұлғалардан валютаны сатып алу көлемі көрсетіледі:
1 графасы: есепті айда валютаны сатып алудың ең төменгі бағамы көрсетіледі;
2 графасы: есепті айда валютаны сатып алудың ең жоғары бағамы көрсетіледі;
3 графасы: есепті айда валютаны сатып алудың орташа алынған бағамы көрсетіледі;
4 графасы: есепті айда сатып алынған валютаның сомасы көрсетіледі;
03 шифры бойынша ұйымдардың айырбастау пунктерінің есепті айда жеке тұлғалардан валютаны сатып алу көлемі көрсетіледі:
1 графасы: есепті айда валютаны сатып алудың ең төменгі бағамы көрсетіледі;
2 графасы: есепті айда валютаны сатып алудың ең жоғары бағамы көрсетіледі;
3 графасы: есепті айда валютаны сатып алудың орташа алынған бағамы көрсетіледі;
4 графасы: есепті айда сатып алынған валютаның сомасы көрсетіледі;

1. Настоящая Инструкция разработана в соответствии с подпунктом 7) статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и детализирует порядок заполнения статистической формы ведомственного статистического наблюдения "Отчет о покупке/продаже наличной иностранной валюты обменными пунктами" (индекс 6-СБ).
2. Отчет составляется ежемесячно всеми обменными пунктами, осуществляющими обменные операции с наличной иностранной валютой. Если срок представления отчета приходится на нерабочий день, датой представления отчета считается следующий за ним рабочий день.
3. В случае необходимости внесения изменений и/или дополнений в отчет после представления в территориальный филиал Национального Банка Республики Казахстан, субъекты отчетности обязаны проинформировать об этом территориальный филиал Национального Банка по любому из имеющихся видов связи и представить отчет в территориальный филиал Национального Банка Республики Казахстан с учетом изменений и/или дополнений.
4. К обменным пунктам организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (далее по тексту обменные пункты организаций), относятся обменные пункты организаций (юридических лиц, единственным видом деятельности которых является организация обменных операций с наличной иностранной валютой), кредитных товариществ и организаций почтовой связи.
5. Средневзвешенный курс определяется следующим образом:
K1 х Q1 + K2 х Q2 + ... + Kn х Qn
Kcp =   ________________________________, где
Q1 + Q2 + ... + Qn
К1,2...n - курс по 1, 2...n-ной сделке,
Q1,2...n - объем по 1, 2...n-ной сделке.
6. Арифметико-логический контроль:
1) Раздел 1. Покупка наличной иностранной валюты обменными пунктами:
по шифру 01 отражается объем покупки валюты у физических лиц обменными пунктами банков и обменными пунктами организаций в целом за отчетный месяц:
графа 1: указывается наименьший курс покупки валюты из шифров 02 и 03;
графа 2: указывается наибольший курс покупки валюты из шифров 02 и 03;
графа 3: указывается средневзвешенный курс покупки валюты;
графа 4: соответствует сумме шифров 02 и 03 по этой графе;
по шифру 02 отражается объем покупки валюты у физических лиц обменными пунктами банков за отчетный месяц:
графа 1: указывается наименьший курс покупки валюты за отчетный месяц;
графа 2: указывается наибольший курс покупки валюты за отчетный месяц;
графа 3: указывается средневзвешенный курс покупки валюты за отчетный месяц;
графа 4: указывается сумма купленной валюты за отчетный месяц;
по шифру 03 отражается объем покупки валюты у физических лиц обменными пунктами организаций за отчетный месяц:
графа 1: указывается наименьший курс покупки валюты за отчетный месяц;
графа 2: указывается наибольший курс покупки валюты за отчетный месяц;
графа 3: указывается средневзвешенный курс покупки валюты за отчетный месяц;
графа 4: указывается сумма купленной валюты за отчетный месяц;

04 - 15 шифрлары 01 - 03 шифрларына үлгісі бойынша толтырылады.
2) 2 бөлім. Айырбастау пунктерінің қолма-қол шетел валютасын сатуы.
17 шифры бойынша банктердің айырбастау пунктерінің және ұйымдардың айырбастау пунктерінің тұтастай алғанда есепті айда жеке тұлғаларға валютаны сату көлемі көрсетіледі:
1 графасы: 18 және 19 шифрларынан валютаны сатудың ең төменгі бағамы көрсетіледі;
2 графасы: 18 және 19 шифрларынан валютаны сатудың ең жоғары бағамы көрсетіледі;
3 графасы: валютаны сатудың орташа алынған бағамы көрсетіледі;
4 графасы: осы баған бойынша 18 және 19 шифрларының сомасына сәйкес келеді;
18 шифры бойынша банктердің айырбастау пунктерінің есепті айда жеке тұлғаларға валютаны сату көлемі көрсетіледі:
1 графасы: есепті айда валютаны сатудың ең төменгі бағамы көрсетіледі;
2 графасы: есепті айда валютаны сатудың ең жоғары бағамы көрсетіледі;
3 графасы: есепті айда валютаны сатудың орташа алынған бағамы көрсетіледі;
4 графасы: есепті айда сатылған АҚШ доллары сомасы көрсетіледі;
19 шифры бойынша ұйымдардың айырбастау пунктерінің есепті айда жеке тұлғаларға валютаны сату көлемі көрсетіледі:
1 графасы: есептік айда валютаны сатудың ең төменгі бағамы көрсетіледі;
2 графасы: есептік айда валютаны сатудың ең жоғары бағамы көрсетіледі;
3 графасы: есептік айда валютаны сатудың орташа алынған бағамы көрсетіледі;
4 графасы: есептік айда сатылған валютаның сомасы көрсетіледі;
20 - 31 шифрлары 17 - 19 шифрларына үлгісі бойынша толтырылады.
7. Операция болмаған жағдайда, бірақ шетел валютасын сатып алу/сату бойынша айырбастау бағамы белгіленгенде 1 және 2 графалары бойынша ең төменгі және ең жоғары бағам көрсетілуі тиіс.
Ең төменгі және ең жоғары бағамдар есебінде мыналарды ескерген дұрыс:
бір валютаны сатып алудың/сатудың ең төменгі бағамы – бұл есепті кезеңде айырбастау пункті белгілеген бағам, оның ішінде ең төменгі бағам бойынша операциялар болмаған кезде де;
бір валютаны сатып алудың/сатудың ең жоғары бағамы – бұл есепті кезеңде айырбастау пункті белгілеген бағам, оның ішінде ең жоғары бағам бойынша операциялар болмаған кезде де.
Ескерту. 3 және 4-қосымшалар алынып тасталды - ҚР Статистика агенттігі төрағасының м.а. 2011.08.02 № 208 (мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

шифры 04 - 15 заполняются аналогично шифрам 01 - 03;
2) Раздел 2. Продажа наличной иностранной валюты обменными пунктами:
по шифру 17 отражается объем продажи валюты физическим лицам обменными пунктами банков и обменными пунктами организаций в целом за отчетный месяц:
графа 1: указывается наименьший курс продажи валюты из шифров 18 и 19;
графа 2: указывается наибольший курс продажи валюты из шифров 18 и 19;
графа 3: указывается средневзвешенный курс продажи валюты;
графа 4: соответствует сумме шифров 18 и 19 по этой графе;
по шифру 18 отражается объем продажи валюты физическим лицам обменными пунктами банков за отчетный месяц:
графа 1: указывается наименьший курс продажи валюты за отчетный месяц;
графа 2: указывается наибольший курс продажи валюты за отчетный месяц;
графа 3: указывается средневзвешенный курс продажи валюты за отчетный месяц;
графа 4: указывается сумма проданной валюты за отчетный месяц;
по шифру 19 отражается объем продажи валюты физическим лицам обменными пунктами организаций за отчетный месяц:
графа 1: указывается наименьший курс продажи валюты за отчетный месяц;
графа 2: указывается наибольший курс продажи валюты за отчетный месяц;
графа 3: указывается средневзвешенный курс продажи валюты за отчетный месяц;
графа 4: указывается сумма проданной валюты за отчетный месяц;
шифры 20 - 31 заполняются аналогично шифрам 17 - 19.
7. В случае отсутствия операций, но установления обменных курсов по покупке/продаже иностранной валюты, в отчете следует отражать наименьшие и наибольшие курсы по графам 1 и 2.
При отражении в отчете минимальных и максимальных курсов следует учитывать, что:
наименьший курс покупки/продажи за единицу валюты - это курс, установленный обменным пунктом за отчетный период, в том числе и при отсутствии операций по минимальному курсу;
наибольший курс покупки/продажи за единицу валюты - это курс, установленный обменным пунктом за отчетный период, в том числе и при отсутствии операций по максимальному курсу.
Приложение 3 к приказу
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
от 27 апреля 2010 года № 97
Анкета обследования предприятий
по прямым инвестициям
Сноска. Приложение исключено приказом и.о. Председателя Агентства РК по статистике от 02.08.2011 № 208.
Приложение 4
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по статистике
от 27 апреля 2010 года № 97
Инструкция по заполнению статистической формы
ведомственного статистического наблюдения
"Анкета обследования предприятий по прямым инвестициям"
(индекс ОПрИ-1, периодичность единовременная)
Сноска. Приложение исключено приказом и.о. Председателя Агентства РК по статистике от 02.08.2011 № 208.