Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 03/06 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі N 12/01 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 мамырда N 8-6-102 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 ақпандағы N 03/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011.02.09 N 03/10 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2009 жылдың 6 наурыздағы N 264 қаулысына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 03/06 қаулысына (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 ақпанда N 8-6-77 болып тіркелген және 2009 жылғы 11 ақпандағы "Шарайна" газетінің N 11 (1688) ресми жарияланды), "Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 03/06 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы N 11/41 қаулысымен өзгерістер енгізілген (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 маусымда N 8-6-82 болып тіркелген және 2009 жылғы 19 маусымда "Шарайна" газетінің N 48 (1725) ресми жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ мына редакцияда жазылсын:
"3. Әлеуметтік жұмыс орындарымен қамтылған азаматтардың орта айлық төлемінің мөлшері республикалық және жергілікті бюджеттер есебінен 20 мың теңге көлемінде бекітілсін.".
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары М.С. Мәдиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       С.Т. Медебаев

О внесении изменения в постановление акимата г. Сатпаев N 03/06 от 23 января 2009 года "Об организации социальных рабочих мест"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 28 апреля 2010 года N 12/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 11 мая 2010 года N 8-6-102. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 9 февраля 2011 года N 03/10
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 09.02.2011 N 03/10.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" от 6 марта 2009 года  N 264, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 23 января 2009 года N 03/06 "Об организации социальных рабочих мест" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 5 февраля 2009 года за N 8-6-77 и официально опубликовано в N 11 (1688) газеты "Шарайна" 11 февраля 2009 года), внесены изменения постановлением акимата города Сатпаев N 11/41 от 13 мая 2009 года "О внесении изменений в постановление акимата г. Сатпаев N 03/06 от 23 января 2009 года "Об организации социальных рабочих мест"" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 12 июня 2009 года за N 8-6-82 и официально опубликовано в N 48 (1725) газеты "Шарайна" 19 июня 2009 года) следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить размер среднемесячных отчислений на оплату труда лиц, занятых на социальных рабочих местах, из республиканского и местного бюджетов в сумме 20 тысяч тенге.".
2. Настоящие изменения распространяются на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2010 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Мадиеву М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким                                       С.Т. Медебаев