Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі N 10/03 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 мамырда N 8-15-123 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 11/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 03.03.2016 № 11/02 қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 20.06.2014 № 41/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18 және 238 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi, осы қаулыға қосымшаға сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 20.06.2014 № 41/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Шөппай Серикпайұлы Оспановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімінің
міндеттерін атқарушы
Н. Көбжанов
КЕЛІСІЛДІ
Осакаров аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ. Саққұлақов
2010 жыл 21 сәуір
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 21 сәуірдегі
N 10/03 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 20.06.2014 № 41/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 21 апреля 2010 года N 10/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 28 мая 2010 года N 8-15-123. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 3 марта 2016 года N 11/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 03.03.2016 N 11/02.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20.06.2014 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 18 и 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20.06.2014 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Оспанова Шоппая Серикпаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Исполняющий обязанности
акима района
Н. Кобжанов
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Осакаровского
районного маслихата
К. Саккулаков
21 апреля 2010 года
Приложение
к постановлению акимата района
от 21 апреля 2010 год N 10/03
Перечень
должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Заголовок приложения в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 20.06.2014 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 28.01.2013 N 05/03 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазынашылық кәсіпорнының басшысы мен басшысының орынбасары, меңгеруші, бөлімше басшысы, оның ішінде: әдістемелік кабинеттің, топтың, бөлімнің;
2) мамандар (бас, аға), оның ішінде: барлық мамандықтардың мұғалімдері, медициналық бике, кітапханашы, тәрбиеші, тәрбиешінің көмекшісі, жетекші, дене шынықтыру бойынша нұсқаушысы, өндірістік оқыту шебері, оқытушылар, музыкалық жетекші, әдіскер, бейнелеу өнері бойынша оқытушы, логопед, психолог, лаборант, барлық мамандықтардың инженері, аудармашы, бағдарламашы, іс жүргізуші, бухгалтер, экономист, емдәм бикесі, хатшы-машинист, директордың шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасары, шаруашылық меңгерушісі.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазынашылық кәсіпорнының басшысы мен басшысының орынбасары, бөлім меңгерушісі;
2) мамандар (бас, аға), оның ішінде: көркемдік жетекші, әдіскер, кітапханашы, библиограф, редактор, суретші, балетмейстер, аккомпаниатор, әкімші, аудармашы, кадр бойынша инспектор, инженер-бағдарламашы, бухгалтер, шаруашылық меңгерушісі.
3. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) бөлім меңгерушісі, консультант, әлеуметтік қызметкерлер, бухгалтер (бас, аға), іс жүргізуші.

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 28.01.2013 N 05/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий, руководитель подразделения, в том числе: методического кабинета, группы, отдела;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: учителя всех специальностей, медицинская сестра, библиотекарь, воспитатель, помощник воспитателя, вожатый, инструктор по физической культуре, мастер производственного обучения, преподаватели, музыкальный руководитель, методист, преподаватель по изобразительному искусству, логопед, психолог, лаборант, инженер всех специальностей, переводчик, программист, делопроизводитель, бухгалтер, экономист, диетическая сестра, секретарь-машинистка, заместитель директора по хозяйственной части, заведующий хозяйством.
2. Должности специалистов культуры:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий отдела;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: художественный руководитель, методист, библиотекарь, библиограф, редактор, художник, балетмейстер, аккомпаниатор, администратор, переводчик, инспектор по кадрам, инженер-программист, бухгалтер, заведующий хозяйством.
3. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отдела, консультант, социальные работники, бухгалтер (главный, старший), делопроизводитель.