Шақыру жасындағы азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 56 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 сәуірде № 3079 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 321 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.12.2014 № 321 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" 2012 жылғы 16 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Батыс Қазақстан облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізсін.
2. Аудандардың және Орал қаласының әкімдеріне:
1) мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыру кезінде Батыс Қазақстан облысының қорғаныс істері жөніндегі басқармасының (бөлімдерінің) иелігіне, медициналық куәландыруды өткізу үшін жабдықталған бөлмелер, қажетті техникалық персоналдар саны бөлінсін, сондай-ақ облыстық жинақтау пунктіне шақырылушыларды тасымалдау үшін автокөліктер бөлінсін;
2) осы қаулыны жүзеге асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) және "Батыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Батыс Қазақстан облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны жүзеге асыру үшін Батыс Қазақстан облысының қорғаныс істері жөніндегі департаментіне жәрдем көрсетсін.

Об очередном призыве граждан призывного возраста на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 апреля 2012 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 апреля 2012 года № 3079. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2014 года № 321.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 09.12.2014 № 321
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Департамент по делам обороны Западно-Казахстанской области" (по согласованию) в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года провести призыв на срочную воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Акимам районов и города Уральска:
1) на период призыва граждан на срочную воинскую службу выделить в распоряжение Управления (отделов) по делам обороны Западно-Казахстанской области оборудованные помещения для проведения медицинского освидетельствования, необходимое количество технического персонала, а также автотранспорт для перевозки призывников на областной сборный пункт;
2) принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Департамент внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию) и государственному учреждению "Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области", государственному учреждению "Управление финансов Западно-Казахстанской области" оказать содействие Департаменту по делам обороны Западно-Казахстанской области для реализации данного постановления.

4. Осы қауылының 1-қосымшасына сәйкес облыстық әскерге шақыру комиссиясы және облыстық әскерге шақыру комиссиясының құрамында облыстық медициналық комиссиясы құрылсын.
5. Қоса беріліп отырған азаматтарды мерзімді әскерге шақыру кестесі бекітілсін.
6. Осы қауылының 2-қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
7. Көрсетілген шараларды орындауға жұмсалатын шығындар жергілікті бюджеттен бөлінген қаржы есебінен жүргізілсін.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. К. Сүлейменге жүктелсін.
9. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Батыс Қазақстан облысы
ішкі істер департаментінің
бастығы, полиция
генерал-майоры
_____________А. Жалмұханбетов
04.04.2012 ж.
Батыс Қазақстан облысы
қорғаныс істері жөніндегі
департаментінің бастығы
_____________А. Жакьяев
04.04.2012 ж.
2012 жылғы 4 сәуірдегі № 56
облыс әкімдігінің қаулысына
1 қосымша
Ескерту. 1 қосымшаға өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012.11.20 № 218 қаулысымен
Облыстық әскерге шақыру комиссиясының
құрамы:
Сүлеймен Серік Кенжебекұлы - Батыс Қазақстан облысы
әкімінің орынбасары,
шақыру комиссиясының
төрағасы
Жакьяев Альберт Юсупұлы - Батыс Қазақстан облысының
қорғаныс істері жөніндегі
департаментінің бастығы,
шақыру комиссиясы
төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Сәрсенғалиев Мұратбек – Батыс Қазақстан облысының
Жұмагелдіұлы қорғаныс істері жөніндегі
департаменті бастығының
орынбасары - келісім шарт
бойынша әскери
қызметшілерді жинау және
шақыру басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Құрмашев Амангелді – Қазақстан Республикасы
Мақсотұлы Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Батыс
Қазақстан облысы бойынша
департаменті бастығының
кадрлар жөніндегі
орынбасары (келісім
бойынша)
Жақыпов Кәрім Каримоллаұлы - Батыс Қазақстан облысы
жұмылдыру дайындығы,
азаматтық қорғаныс,
авариялар мен дүлей
апаттардың алдын алуды
және жоюды ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Лямов Ғизатолла Темірұлы - Батыс Қазақстан облысы
денсаулық сақтау
басқармасы бастығының
орынбасары
Төремұратов Бисен - Батыс Қазақстан облысы
Шафхатұлы ішкі істер департаменті
бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Дәулетқалиев Жангелді - Батыс Қазақстан облысы
Хамзаұлы қорғаныс істері жөніндегі
департаментінің дәрігері
(медициналық комиссия
төрағасы) (келісім
бойынша)
Мерғалиева Маржан - Облыстық шақыру
Балжұманқызы комиссиясының хатшысы
(келісім бойынша)
Облыстық шақыру комиссиясының резервтік
құрамы:
Салықов Ербол Ғұмарұлы - Батыс Қазақстан облысы
әкімінің орынбасары, шақыру
комиссиясының төрағасы
Логачев Вадим - Батыс Қазақстан облысы
Александрович қорғаныс істері жөніндегі
департаменті бастығының
бірінші орынбасары,
жұмылдыру дайындығы
басқармасының бастығы,
шақыру комиссиясы
төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Қангелдиев Қалеш Сайынұлы – Батыс Қазақстан облысы
қорғаныс істері жөніндегі
департаменті келісім шарт
бойынша әскери
қызметшілерді жинау және
шақыру басқармасының шақыру
бөлімінің бастығы (келісім
бойынша)
Санқаев Сағадат Қайратұлы – Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
кадрлар бөлімінің
инспекторы (келісім
бойынша)
Ғабдуллин Манарбек - Батыс Қазақстан облысы
Серікқалиұлы ішкі істер департаментінің
қоғамдық қауіпсіздік
басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Хасайнов Берік Елеусінұлы - Батыс Қазақстан облысы
денсаулық сақтау
басқармасының кадр және
әкімшілік бөлімінің бастығы
Серікқалиев Мұрат Әнесұлы - Батыс Қазақстан облысының
жұмылдыру дайындығы,
азаматтық қорғаныс,
авариялар мен дүлей
апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру
басқармасының жұмылдыру
бөлімінің бастығы
Жұмабекова Ғалима - № 4 қалалық емхана
Қарпанқызы дәрігер-терапевтісі
Зұлқашева Баян Сарықызы - Облыстық шақыру
комиссиясының хатшысы
(келісім бойынша)
Облыстық медициналық комиссия
құрамы:
Дәрігер-мамандар:

4. Согласно приложению 1 образовать состав областной призывной комиссии и в составе областной призывной комиссии создать областную медицинскую комиссию.
5. Утвердить прилагаемый график проведения призыва граждан на воинскую службу.
6. Согласно приложению 2 признать утратившим силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области.
7. Расходы, связанные с выполнением указанных мероприятий, осуществить за счет средств, выделяемых из местного бюджета.
8. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Сулеймен С. К.
9. Настоящее Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области
генерал-майор полиции
_____________А. Джалмухамбетов
04.04.2012 г.
Начальник
департамента по делам обороны
Западно-Казахстанской области
_____________А. Жакьяев
04.04.2012 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 4 апреля 2012 года № 56
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными Постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 20.11.2012 № 218
Состав
областной призывной комиссии:
Сулеймен Серик Кенжебекулы - заместитель акима Западно–Казахстанской
области, председатель
комиссии
Жакьяев Альберт Юсупович - начальник департамента
по делам обороны
Западно–Казахстанской
области, заместитель
председателя комиссии
(по согласованию)
Члены комиссии:
Сарсенгалиев Муратбек - заместитель начальника
Жумагельдиевич департамента - начальник Управления набора
военнослужащих на
воинскую службу по
контракту и призыва
департамента по делам
обороны Западно-
Казахстанской области
(по согласованию)
Курмашев Амангельды - заместитель начальника
Максотович по кадрам департамента
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан по Западно-
Казахстанской области
(по согласованию)
Жакупов Карим Каримуллаевич - начальник управления ПО
мобилизационной
подготовке, гражданской
обороне, организации
предупреждения и
ликвидации аварий и
стихийных бедствий
Западно-Казахстанской
области
Лямов Гизатулла Темирович - заместитель начальника
управления
здравоохранения
Западно-Казахстанской
области
Туремуратов Бисен - заместитель начальника
Шафхатович департамента внутренних
дел Западно-Казахстанской
области (по согласованию)
Давлеткалиев Жангельды - врач (председатель
Хамзиевич медицинской комиссии)
департамента по делам
обороны Западно-
Казахстанской области
(по согласованию)
Мергалиева Маржан - секретарь областной
Балжуминовна призывной комиссии
(по согласованию)
Резервный состав
областной призывной комиссии:
Салыков Ербол Гумарович - заместитель акима
Западно-Казахстанской
области - председатель
призывной комиссии
Логачев Вадим - первый заместитель
Александрович начальника департамента
по делам обороны –
начальник управления
мобилизационной
подготовки департамента
по делам обороны
Западно-Казахстанской
области – председатель
призывной комиссии
(по согласованию)
Члены комиссии:
Кангельдиев Калеш Саинович - начальник призывного
отдела Управления набора
на воинскую службу по
контракту и призыва
департамента по делам
обороны Западно-
Казахстанской области
(по согласованию)
Санкаев Сагадат Кайратович - инспектор отдела кадров
департамента Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
по Западно-Казахстанской
области (по согласованию)
Габдуллин Манарбек - начальник управления
Сериккалиевич общественной безопасности
департамента внутренних
дел Западно–Казахстанской
области (по согласованию)
Хасайнов Берик Елеусинович - начальник кадрового и
административного отдела
управления
здравоохранения
Западно–Казахстанской
области
Сериккалиев Мурат Анисович - начальник
мобилизационного отдела
управления по
мобилизационной
подготовке, гражданской
обороне, организации
предупреждения и
ликвидации аварий и
стихийных бедствий
Западно-Казахстанской
области
Джумабекова Галима - врач-терапевт городской
Карпановна поликлиники № 4
Зулкашева Баян Сариевна - секретарь областной
призывной комиссии
(по согласованию)
Состав
областной медицинской комиссии:
Врачи-специалисты:

1. облыстық медициналық комиссия төрағасының орынбасары – дәрігер-терапевтісі
2. хирург
3. кардиолог
4. терапевт
5. невропатолог
6. психиатр
7. көз дәрігері (офтальмолог)
8. отоларинголог
9. дерматовенеролог
10. тіс дәрігері (стоматолог)
11. рентгенолог
12. фтизиатр
13. травматолог
14. нарколог
15. фтизио-рентгенолог
Орта буын медицина қызметкерлері:
1. медициналық комиссия хатшысы
2. фельдшер-нарколог
3. рентген-зертханашы
4. тіс дәрігерінің медбикесі
5. отоларинголог дәрігерінің медбикесі
6. психиатр дәрігерінің медбикесі
7. көз дәрігерінің (офтольмолог) медбикесі
8. невропатолог дәрігерінің медбикесі
9. дерматовенеролог дәрігерінің медбикесі
10. фтизиатр дәрігерінің медбикесі
11. терапевт дәрігерінің медбикесі
12. хирург дәрігерінің медбикесі
Кіші медициналық қызметшілер:
Санитаршы
Облыстық шақыру комиссиясының жұмыс тәртібі "Батыс Қазақстан облысы қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесінің жұмыс кестесіне сәйкес (жергілікті уақыт бойынша) сағ.8.00-ден 16.00-ге дейін белгіленсін.
2012 жылғы 4 сәуірдегі № 56
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу
кестесі
№ р/с
Комиссияның жұмыс күндері, уақыты
8.00-ден 16.00-ға дейін
1.
"Батыс Қазақстан облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесі
Сәуір
Мамыр
Маусым
Қазан
Қараша
Желтоқсан

1. заместитель председателя областной медицинской комиссии врач-терапевт
2. хирург
3. кардиолог
4. терапевт
5. невропатолог
6. психиатр
7. окулист (офтальмолог)
8. отоларинголог
9. дерматовенеролог
10. зубной врач (стоматолог)
11. рентгенолог
12. фтизиатр
13. травматолог
14. нарколог
15. фтизио-рентгенолог
Средний медицинский персонал:
1. секретарь медицинской комиссии
2. фельдшер-нарколог
3. рентген–лаборант
4. медсестра врача зубного врача (стоматолога)
5. медсестра врача отоларинголога
6. медсестра врача психиатра
7. медсестра врача окулиста (офтольмолога)
8. медсестра врача невропатолога
9. медсестра врача дерматовенеролога
10. медсестра врача фтизиатра
11. медсестра врача терапевта
12. медсестра врача хирурга
Младший медицинский персонал:
Санитарка
Определить режим работы областной призывной комиссии с 8.00 до 16.00 (по местному времени) в соответствии с графиком работы государственного учреждения "Департамент по делам обороны Западно–Казахстанской области".
Утверждено
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 4 апреля 2012 года № 56
График
проведения призыва граждан на воинскую службу
№ п/п
Рабочие дни комиссии,
время с 8.00 до 16.00
апрель
май
июнь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
Государственное учреждение "Департамент по делам обороны Западно–Казахстанской области"

4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30
2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31
1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29
1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31
1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30
3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 31

4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30
2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31
1, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29
1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31
1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30
3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 31
Приложение 2
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области

2012 жылғы 4 сәуірдегі № 56
облыс әкімдігінің қаулысына
2 қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
кейбір күші жойылды деп танылған қаулыларының
тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" 2006 жылғы 24 наурыздағы № 115 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2963 тіркелген, 2006 жылғы 4 сәуірдегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде № 39 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыс әкімдігінің "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" 2006 жылғы 24 наурыздағы № 115 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2010 жылғы 25 ақпандағы № 24 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3038 тіркелген, 2010 жылғы 27 наурыздағы "Орал өңірі" газетінде № 33 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыс әкімдігінің "Әскер жасындағы азаматтарды жыл сайынғы мерзімді әскери қызметке кезекті шақырудың мәселелері туралы" 2006 жылғы 24 наурыздағы № 115 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2010 жылғы 18 мамырдағы № 106 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3044 тіркелген, 2010 жылғы 5 маусымдағы "Орал өңірі" газетінде № 61 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

от 4 апреля 2012 года № 56
Список
утративших силу некоторых постановлений
акимата Западно-Казахстанской области
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу" от 24 марта 2006 года №115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2963, опубликовано в газетах от 4 апреля 2006 года "Орал өңірі" и "Приуралье").
2. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата облати от 24 марта 2006 года № 115 "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу" от 25 февраля 2010 года № 24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3038, опубликовано в газете от 27 марта 2010 года "Орал өңірі").
3. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области "О внесении изменении в постановление акимата области от 24 марта 2006 года № 115 "Вопросы ежегодного призыва граждан призывного возраста на срочную воинскую службу" от 18 мая 2010 года № 106 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3044, опубликовано в газете от 5 июня 2010 года "Орал өңірі").