Темір ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 27 "Темiр ауданының мемлекеттiк жалдау үйлерiнде жалдау ақысының мөлшерiн белгiлеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 193 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде № 3976 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 17.06.2020 № 119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Темір ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Темір ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 27 "Темiр ауданының мемлекеттік жалдау үйлерінде жалдау ақысының мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3788 тіркелген, 2014 жылы 14 наурызда "Темір" аудандық газетінің № 13-14 жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi № 94 "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Темір ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Ізбасовқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі
Б.Қаниев

О внесении изменения в постановление акимата Темирского района от 3 февраля 2014 года № 27 "Об установлении размера арендной платы в государственных арендных домах Темирского района"
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 16 июля 2014 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 июля 2014 года № 3976. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 17 июня 2020 года № 119
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 17.06.2020 № 119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Темирского района от 3 февраля 2014 года № 27 "Об установлении размера арендной платы в государственных арендных домах Темирского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3788, опубликованное 14 марта 2014 года в районной газете "Темір" № 13-14) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях" и приказа председателя агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Избасова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Каниев