Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі N 105 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда N 3331 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл
бассейндік инспекциясы басшысының
міндетін атқарушы                          Р. Иманбет
2014 жылғы « 15 » 04
Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су ресурстары
министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясы басшысының
міндетін атқарушы                           М. Мұздыбаев
2014 жылғы « 14 » 04
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің
Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті
басшысының міндетін атқарушы                Ғ. Сүлейменов
2014 жылғы « 14 » 04
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы « 14 » сәуірдегі
№ 105 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына
енгізілетін өзгерістер
1. «Семей Орманы» мемлекеттік орман табиғи резерватының сыртқы шекарасының бойымен күзет аймағын белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2004 жылғы 30 сәуірдегі № 453 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 1804, 2004 жылғы 5 маусымдағы № 55 (15419) «Дидар», 2004 жылғы 3 маусымдағы № 83 (18718) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 123-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 11) тармақшасына, «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің жекелеген мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 75 қаулысының 5-тармағына сәйкес, «Семей Орманы» мемлекеттік орман табиғи резерватының орманды алқаптарын ерекше күзетуді, қолайсыз сыртқы әсерден қорғауды қамтамасыз ету мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».

О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 апреля 2014 года N 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 мая 2014 года N 3331
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата изменения согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким области                               Б. Сапарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности руководителя
Балхаш-Алакольской бассейновой инспекции
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства окружающей
среды и водных ресурсов
Республики Казахстан                       Р. Иманбет
« 15 » 04 2014 года
Исполняющий обязанности руководителя
Иртышской бассейновой инспекции
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства окружающей среды
и водных ресурсов
Республики Казахстан                       М. Муздыбаев
« 14 » 04 2014 года
Исполняющий обязанности руководителя
Департамента по защите прав потребителей
Восточно-Казахстанской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей                Г. Сулейменов
« 14 » 04 2014 года
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от « 14 » апреля 2014 года
№ 105
Изменения, которые вносятся в некоторые постановления
Восточно-Казахстанского областного акимата
1. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении охранной зоны вдоль внешней границы Государственного лесного природного резервата «Семей орманы» от 30 апреля 2004 года № 453 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1804, опубликован в газетах «Дидар» от 5 июня 2004 года № 55 (15419), «Рудный Алтай» от 3 июня 2004 года № 83 (18718):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьей 123 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 11) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года «Об особо охраняемых природных территориях», пунктом 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 75 «О реорганизации отдельных государственных учреждений Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан», в целях обеспечения особой охраны лесных массивов Государственного лесного природного резервата «Семей орманы», защиты их от неблагоприятных внешних воздействий, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».

2. «Шүлбі су қоймасының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 4 ақпандағы № 441 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2476, 2008 жылғы 6 наурыздағы № 30 (15939) «Дидар», 2008 жылғы 6 наурыздағы  № 36-36 (18469) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Шүлбі су қоймасының су қорғау аймағы» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
3. «Семей қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 287 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2495, 2009 жылғы 7 ақпандағы № 15 (16099) «Дидар», 2009 жылғы 7 ақпандағы № 16 (18635) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының   8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Семей қаласындағы Восход кентінен бастап Мирный кентіне дейінгі учаскедегі Ертіс өзенінің оң жағалауындағы су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын белгілеу» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».

2. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы Шульбинского водохранилища и режима их хозяйственного использования» от 4 февраля 2008 года № 441 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2476, опубликован в газетах «Дидар» от 6 марта 2008 года № 30 (15939), «Рудный Алтай» от 6 марта 2008 года № 35-36 (18469):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Водоохранная зона Шульбинского водохранилища» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
3. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Семей и режима их хозяйственного использования» от 14 января 2009 года № 287 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2495, опубликован в газетах «Дидар» от 7 февраля 2009 года № 15 (16099), «Рудный Алтай» от 7 февраля 2009 года № 16 (18635):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Определение границ водоохранной зоны и водоохранной полосы на правом берегу реки Иртыш в городе Семей на участке от поселка Восход до поселка Мирный» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».

4. «Семей қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 68 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2498, 2009 жылғы 15 маусымдағы № 90-91 (16176) «Дидар», 2009 жылғы 13 маусымдағы № 90 (18709) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Семей қаласындағы Холодный Ключ кентінен бастап, «Бобровка» бау-бақша кооперативі ауданындағы қаланың шекарасына дейінгі учаскедегі Ертіс өзенінің сол жағалауындағы су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын белгілеу» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
5. «Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданындағы Бұқтырма кеме шлюзінің тұсындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы»  Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 77 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2500, 2009 жылғы 24 маусымдағы № 97 (16182) «Дидар», 2009 жылғы 25 маусымдағы № 96-97 (18716) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Бұқтырма кеме шлюзінің тұсындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».

4. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Семей и режима их хозяйственного использования» от 13 мая 2009 года № 68 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2498, опубликован в газетах «Дидар» от 15 июня 2009 года № 90-91 (16176), «Рудный Алтай» от 13 июня 2009 года № 90 (18709):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Определение границ водоохранной зоны и полосы на левом берегу реки Иртыш в городе Семей, на участке от поселка Холодный Ключ до границы города в районе садоводческого кооператива «Бобровка» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
5. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в створе Бухтарминского судоходного шлюза Зыряновского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования» от 25 мая 2009 года № 77 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2500, опубликован в газетах «Дидар» от 24 июня 2009 года № 97 (16182), «Рудный Алтай» от 25 июня 2009 года № 96-97 (18716):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Водоохранная зона и полоса реки Иртыш в створе Бухтарминского судоходного шлюза» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».

6. «Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Шар өзенінің және «Шығыссушар» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Центральный» магистральдық каналының бас жағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 78 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2501, 2009 жылғы 7 шілдедегі № 105-106 (16191) «Дидар», 2009 жылғы 6 шілдедегі № 103 (18722) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Шар өзенінің және «Шығыссушар» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Центральный» магистральдық каналының бас жағының су қорғау аймағы мен белдеуінің шекаралары» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
7. «Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы «Тау Тур» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 79 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2502, 2009 жылғы 7 шілдедегі № 105-106 (16191) «Дидар», 2009 жылғы 6 шілдедегі № 103 (18722) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының  8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданындағы «Тау Тур» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аңшылық базасының учаскесіндегі Уба өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».

6. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Чар и головной части магистрального канала «Центральный» республиканского государственного предприятия «Востокводхоз» Жарминского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования» от 25 мая 2009 года № 78 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2501, опубликован в газетах «Дидар» от 7 июля 2009 года № 105-106 (16191), «Рудный Алтай» от 6 июля 2009 года № 103 (18722):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Границы водоохранной зоны и полосы реки Чар и головной части магистрального канала «Центральный» республиканского государственного предприятия «Востокводхоз» Жарминского района Восточно-Казахстанской области» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
7. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью «Тау Тур» Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования» от 25 мая 2009 года № 79 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2502, опубликован в газетах «Дидар» от 7 июля 2009 года № 105-106 (16191), «Рудный Алтай» от 6 июля 2009 года № 103 (18722):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Определение водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Уба на участке охотничьей базы товарищества с ограниченной ответственностью «Тау Тур» Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».

8. «Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданындағы «Полиэтилен құбырларының Өскемен зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Қарасай бұлағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 80 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2503, 2009 жылғы 7 шілдедегі № 105-106 (16191) «Дидар», 2009 жылғы 6 шілдедегі № 103 (18722) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының  8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы «Полиэтилен құбырларының Өскемен зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Қарасай бұлағының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
9. «Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 маусымдағы № 89 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2504, 2009 жылғы 21 шілдедегі № 115-116 (16201) «Дидар», 2009 жылғы 20 шілдедегі № 111 (18729) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің Өскемен гидроэлектрстанциясынан бастап, Ертіс өзеніндегі теміржол көпіріне дейінгі сол жағалауы; Пограничная көшесінің тұсындағы Ертіс өзеніндегі автомобиль көпірінен бастап, Выставочная көшесінің тұсындағы қаланың шетіне дейінгі оң жағалауының учаскелеріндегі су қорғау аймақтары мен су қорғау белдеулерін белгілеу» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».

8. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы ручья Карасай в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью «Усть-Каменогорский завод полиэтиленовых труб» Уланского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования» от 25 мая 2009 года № 80 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2503, опубликован в газетах «Дидар» от 7 июля 2009 года № 105-106 (16191), «Рудный Алтай» от 6 июля 2009 года № 103 (18722):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Границы водоохранной зоны и полосы ручья Карасай в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью «Усть-Каменогорский завод полиэтиленовых труб» Уланского района Восточно-Казахстанской области» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
9. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Усть-Каменогорске и режима их хозяйственного использования» от 3 июня 2009 года № 89 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2504, опубликован в газетах «Дидар» от 21 июля 2009 года № 115-116 (16201), «Рудный Алтай» от 20 июля 2009 года № 111 (18729):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Определение водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Усть-Каменогорске на участках: левый берег от Усть-Каменогорской гидроэлектростанции до железнодорожного моста через реку Иртыш; правый берег от автодорожного моста через реку Иртыш в створе улицы Пограничная до черты города в створе улицы Выставочная» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».

10. «Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Алакөл көлінің (шығыс жағалауы) және оған құятын су объектілерінің қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 9 маусымдағы № 92 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2506, 2009 жылғы 21 шілдедегі № 115-116 (16201) «Дидар», 2009 жылғы 20 шілдедегі № 111 (18729) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының   8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Алакөл көлінің (шығыс жағалауы) және оған құятын су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын анықтау» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
11. «Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Үржар ауылының шегіндегі су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 9 маусымдағы № 93 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2505, 2009 жылғы 21 шілдедегі № 115-116 (16201) «Дидар», 2009 жылғы 20 шілдедегі № 111 (18729) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының  8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Үржар ауылының шегіндегі су объектілерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекараларын анықтау (қолданыстағы және болашақтағы шекараларда)» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».

10. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы озера Алаколь (восточное побережье) и впадающих в него водных объектов Урджарского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования» от 9 июня 2009 года № 92 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2506, опубликован в газетах «Дидар» от 21 июля 2009 года № 115-116 (16201), «Рудный Алтай» от 20 июля 2009 года № 111 (18729):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Определение границ водоохранной зоны и водоохранной полосы озера Алаколь (восточное побережье) и впадающих в него водных объектов Урджарского района Восточно-Казахстанской области» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
11. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы водных объектов в пределах села Урджар Урджарского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования» от 9 июня 2009 года № 93 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2505, опубликован в газетах «Дидар» от 21 июля 2009 года № 115-116 (16201), «Рудный Алтай» от 20 июля 2009 года № 111 (18729):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Определение границ водоохранной зоны и водоохранной полосы водных объектов в пределах села Урджар Урджарского района Восточно-Казахстанской области (в существующих и перспективных границах)» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».

12. «Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының «Гладковский залив» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Бұқтырма су қоймасының сол жағалауындағы Гладковский бұғазының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы 100 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2507, 2009 жылғы 30 шілдедегі № 122-123 (16208) «Дидар», 2009 жылғы 31 шілдедегі № 117-118 (18736) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының  8-1) тармақшасына, «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысына, «Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының «Гладковский залив» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі тұсындағы Бұқтырма су қоймасының сол жағалауындағы Гладковский бұғазының су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары» жобасына сәйкес және жер үсті суларының ластануын, қоқысталуын және сарқылуын болғызбау, сондай-ақ өсімдіктер мен жануарлар әлемін сақтау үшін су объектілерін тиісті санитарлық-гигиеналық және экологиялық талаптарға сәйкес жағдайда ұстау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».

12. В постановлении Восточно-Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы залива Гладковский на левобережье Бухтарминского водохранилища в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью Гладковский залив» Уланского района Восточно-Казахстанской области и режима их хозяйственного использования» от 16 июня 2009 года № 100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2507, опубликован в газетах «Дидар» от 30 июля 2009 года № 122-123 (16208), «Рудный Алтай» от 31 июля 2009 года № 117-118 (18736):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 «Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос», проектом «Границы водоохранной зоны и полосы залива Гладковский на левобережье Бухтарминского водохранилища, в створе земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью «Гладковский залив» Уланского района Восточно-Казахстанской области» и в целях поддержания водных объектов в состоянии, соответствующем санитарно-гигиеническим и экологическим требованиям, для предотвращения загрязнения, засорения и истощения поверхностных вод, а также сохранения растительного и животного мира, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:».