Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 413/57-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 қазанда № 961 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 166/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 166/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістер бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы маслихаты
сессиясының төрағасы
Т. Егінбаев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 413/57-V шешімімен бекітілді
Астана қаласы мәслихатының
кейбір шешімдеріне енгізілген өзгерістер
1. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы № 380/47-III шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 сәуірде 672 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі "Астана ақшамы" газетінің № 46 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 48 нөмірінде жарияланған):
шешімнің кіріспесінде "және "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы кодексінің 3, 387-баптарымен" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.
2. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы № 59/10-IV шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 25 сәуірде 526 нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырдағы "Астана хабары" газетінің № 55 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 52 нөмірінде жарияланған):
шешімнің кіріспесінде "және "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы кодексінің 3, 387-баптарымен" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.

О внесении изменений в некоторые решения маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 23 сентября 2015 года № 413/57-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 октября 2015 года № 961. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, вносимые в некоторые решения маслихата города Астаны.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Т. Егинбаев
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
Утверждены
решением маслихата
города Астаны
от 23 сентября 2015 года
№ 413/57-V
Изменения, вносимые в некоторые решения
маслихата города Астаны
1. В решении маслихата города Астаны от 24 мая 2007 года № 380/47-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 июня 2007 года за № 469, опубликовано 3 июля 2007 года в газетах "Астана ақшамы" № 109, 6 июля 2007 года "Вечерняя Астана" № 117):
в преамбуле решения слова и цифры "и статьями 3, 387 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях"" исключить.
2. В решении маслихата города Астаны от 28 марта 2008 года № 59/10-IV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 апреля 2008 года за № 526, опубликовано 6 мая 2008 года в газетах "Астана хабары" № 55 и "Вечерняя Астана" № 52):
в преамбуле решения слова и цифры "и статьями 3, 387 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях"" исключить.

3. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 168/28-IV шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 26 қаңтарда 556 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы "Астана ақшамы" газетінің № 10 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 12 нөмірінде жарияланған):
шешімнің кіріспесінде "және "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің 3, 387-баптарымен" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.
4. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 23.12.2015 № 447/62-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 440/59-IV шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 сәуірде № 672 болып тіркелген, 2011 жылғы 23 сәуірдегі "Астана ақшамы" газетінің № 46 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 48 нөмірінде жарияланған):
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 22-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:".
6. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы № 463/65-IV шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 3 тамызда № 688 болып тіркелген, 2011 жылғы 9 тамыздағы "Астана ақшамы" газетінің № 89 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 94 нөмірінде жарияланған):
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

3. В решении маслихата города Астаны от 18 декабря 2008 года № 168/28-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2009 года за № 556, опубликовано 29 января 2009 года в газетах "Астана ақшамы" № 10 и "Вечерняя Астана" № 12):
в преамбуле решения слова и цифры "и статьями 3, 387 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях"" исключить.
4. Утратил силу Решение маслихата города Астаны от 23.12.2015 № 447/62-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В решении маслихата города Астаны от 11 марта 2011 года № 440/59-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 апреля 2011 года за № 672, опубликовано 23 апреля 2011 года в газетах "Астана ақшамы" № 46 и "Вечерняя Астана" № 48):
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:".
6. В решении маслихата города Астаны от 29 июня 2011 года № 463/65-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 августа 2011 года за № 688, опубликовано 9 августа 2011 года в газетах "Астана ақшамы" № 89 и "Вечерняя Астана" № 94):
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 22-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:".
7. "Астана қаласындағы жасыл отырғызғыларды күтіп ұстау мен қорғау қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 29/6-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы № 465/65-IV шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 12 тамызда № 691 болып тіркелген, 2011 жылғы 18 тамыздағы "Астана ақшамы" газетінің № 93 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 98 нөмірінде жарияланған):
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2001 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасы кодексінің 3, 300-баптарына, бабының 1-тармағының 8) тармақшасына" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.
8. Күші жойылды - Астана қаласы маслихатының 09.11.2016 № 69/11-VI (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 97/11-V шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 14 қаңтарда № 764 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы "Астана ақшамы" газетінің № 7-8 нөмірлерінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 8-9 нөмірлерінде жарияланған):
шешімнің төртінші абзацында "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2001 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 3-бабының 2-тармағына," деген сөздер мен сандар алынып тасталсын;
10. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 122/14-V шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 8 мамырда № 777 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 мамырдағы "Астана ақшамы" газетінің № 53 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 58 нөмірінде жарияланған):
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:

"В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:".
7. В решении маслихата города Астаны от 29 июня 2011 года № 465/65-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 29/6-III "О правилах содержания и защиты зеленых насаждений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 августа 2011 года за № 691, опубликовано 18 августа 2011 года в газетах "Астана ақшамы" № 93 и "Вечерняя Астана" № 98):
в преамбуле указанного решения слова и цифры "3, 300 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях", подпунктом 8) пункта 1 статьи" исключить.
8. Утратил силу решением маслихата города Астаны от 09.11.2016 № 69/11-VI(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. В решении маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 97/11-V "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2013 года за № 764, опубликовано 19 января 2013 года в газетах "Астана ақшамы" № 7-8 и "Вечерняя Астана" № 8-9):
в четвертом абзаце решения слова и цифры "пунктом 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях"," исключить.
10. В решении маслихата города Астаны от 28 марта 2013 года № 122/14-V "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 мая 2013 года за № 777, опубликовано 14 мая 2013 года в газетах "Астана ақшамы" № 53 и "Вечерняя Астана" № 58):
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции: