Ақтөбе облысының әкімшілік-аумақтық құрылысы мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер енгізу және Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының және мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 452 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 359 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 4699 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 және 27-баптарына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 1-бабының 2-тармағының 1) және 2) тармақшаларына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулыға және шешімге 1-қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысының әкімшілік-аумақтық құрылысы мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулыға және шешімге 2-қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының және мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Ақтөбе облысы әкімдігінің қаулысы және мәслихатының шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Л. ЖАЗЫҚОВА
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 452/359 әкімдіктің қаулысына
және мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
Ақтөбе облысының әкімшілік-аумақтық құрылысы мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілерге енгізілетін өзгерістер
1. "Хромтау ауданының селолық округтері мен селоларының аттарын өзгерту туралы" Ақтөбе облысы әкімінің және мәслихатының 1999 жылғы 17 қарашадағы № 7 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 329 тіркелген, 2000 жылғы 18 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селоларының", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылдарының", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты по вопросам административно - территориального устройства Актюбинской области и признании утратившими силу некоторых постановлений акимата и решений маслихата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 11 декабря 2015 года № 452 и решение Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2016 года № 4699
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 1) и 2) пункта 2 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые нормативные правовые акты по вопросам административно-территориального устройства Актюбинской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению и решению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата и решения маслихата Актюбинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению и решению.
3. Настоящее постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
Л. ЖАЗЫКОВА
Приложение 1
к постановлению акимата и
решению маслихата
от 11 декабря 2015 года № 452/359
Изменения, которые вносятся в некоторые нормативные правовые акты по вопросам административно-территориального устройства Актюбинской области
1. В совместном решении акима и маслихата Актюбинской области от 17 ноября 1999 года № 7 "О переименовании сельских округов и сел в Хромтауском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 329, опубликованное 18 января 2000 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селоларының", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылдарының", "ауылы", заголовок и текст на русском языке не меняются.

2. "Темір ауданының Боролин селосын Шығырлы ауылы деп өзгерту туралы" Ақтөбе облысы әкімінің және мәслихатының 1999 жылғы 17 қарашадағы № 8 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 327 тіркелген, 2000 жылғы 18 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "Боролин селосын" және "селосының" сөздері "Бородин ауылын" және "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын.
3. "Қарғалы ауданының Батамша поселкелік округін құру туралы" Ақтөбе облысы әкімінің және мәслихатының 2000 жылғы 23 ақпандағы № 2 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 476 тіркелген, 2000 жылғы 27 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "Батамша поселкелік", "Батамша поселкесі" сөздері "Бадамша ауылдық", "Бадамша ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
4. "Ырғыз ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымындағы өзгерiстер туралы" Ақтөбе облысы әкімінің және мәслихатының 2000 жылғы 23 ақпандағы № 3 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 479 тіркелген, 2000 жылғы 27 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі бүкіл мәтінінде селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
5. "Хромтау ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымындағы өзгерістер туралы" Ақтөбе облысы әкімінің және мәслихатының 2000 жылғы 23 ақпандағы № 5 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 481 тіркелген, 2000 жылғы 27 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі бүкіл мәтіні бойынша "селосы", "селолық" сөздері "ауылы" "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
6. "Мұғалжар аудандық кейбір селолар мен мектептердің атауларын өзгерту туралы" Ақтөбе облысы әкімінің және мәслихатының 2000 жылғы 23 ақпандағы № 7 бірлескен шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 478 тіркелген, 2000 жылғы 27 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "селолар", "селосы" сөздері "ауылдар", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын,
орыс тіліндегі шешімнің мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын.

2. В совместном решении акима и маслихата Актюбинской области от 17 ноября 1999 года № 8 "О переименовании села Бородин Темирского района в аул Шыгырлы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 327, опубликованное 18 января 2000 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") :
в заголовке и тексте решения на государственном языке слова "Боролин селосын", "селосының" заменить словами "Бородин ауылын", "ауылының", заголовок и текст на русском языке не меняются;
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село".
3. В совместном решении акима и маслихата Актюбинской области от 23 февраля 2000 года № 2 "Об образовании Батамшинского поселкового округа Каргалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 476, опубликованное 27 апреля 2000 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и по всему тексту слова "Батамшинского поселкового", "Батамшинский поселковый", "пос.Батамшинский" заменить словами "Бадамшинского сельского", "Бадамшинский сельский", "село Бадамша".
4. В совместном решении акима и маслихата Актюбинской области от 23 февраля 2000 года № 3 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Иргизского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 479, опубликованное 27 апреля 2000 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в тексте решения на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы", текст решения на русском языке не меняется.
5. В совместном решении акима и маслихата Актюбинской области от 23 февраля 2000 года № 5 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Хромтауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 481, опубликованное 27 апреля 2000 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
по всему тексту решения на государственном языке слова "селосы", "селолық" заменить словами "ауылы", "ауылдық", текст решения на русском языке не меняется.
6. В совместном решении акима и маслихата Актюбинской области от 23 февраля 2000 года № 7 "О переименовании некоторых сел и школ в Мугалжарском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 478, опубликованное 27 апреля 2000 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолар", "селосы" заменить словами "ауылдар", "ауылы";
в тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село".

7. "Мәртөк ауданындағы Нагорный селолық округін - Тәңірберген ауылдық округі, Нагорный селосын - Саржансай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы № 85/238 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3176 тіркелген, 2006 жылғы 13 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбында "аульный" сөзі алынып тасталынсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбында және мәтінінде "аул", "аульный" сөздері "село", "сельский" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
8. "Хромтау ауданы, Қопа селолық округінің "Молодежное" селосын -Тамды селосы деп өзгерту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы № 87/240 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3177 тіркелген, 2006 жылғы 13 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосын", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылын", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
9. "Ырғыз ауданының, Қызылжар селолық округінің Жаңақұрылыс ауылын Жаныс би ауылы, Аманкөл селолық округі Коминтерн селосын - Құтикөл селосы, Ырғыз селолық округінің Қызылпартизан елді мекенін - Ақши ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2006 жылғы 14 наурыздағы № 89/242 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3178 тіркелген, 2006 жылғы 13 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекетттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосын", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылын", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын.
10. "Байғанин ауданының орталығы Байғанин селосын қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 416/324 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3194 тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінде "селосын", "Қарауылкелді селосы" сөздері "ауылын", "Қарауылкелді ауылы" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

7. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 14 марта 2006 года № 85/238 "О переименовании Нагорного сельского округа в аульный сельский округ Танирберген, села Нагорное в аул Саржансай Мартукского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3176, опубликованное 13 апреля 2006 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке решения на русском языке слово "аульный" - исключить;
в заголовке и тексте решения на русском языке слова "аул", "аульный" заменить словами "село", "сельский", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
8. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 14 марта 2006 года № 87/240 "О переименовании села "Молодежное" Копинского сельского округа Хромтауского района в село Тамды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3177, опубликованное 13 апреля 2006 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосын", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылын", "селосы", заголовок и текст решения на русском языке не меняются.
9. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 14 марта 2006 года № 89/242 "О переименовании аула Жанакурылыс Кзылжарского сельского округа в аул Жаныс би, села Коминтерн Аманкульского сельского округа в село Кутикул, населенный пункт Кзылпартизан Иргизского сельского округа Иргизского района в аул Акши" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3178, опубликованное 13 апреля 2006 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на государственном языке слова "селолық", "селосын", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылын", "ауылы";
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село".
10. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 12 декабря 2006 года № 416/324 "О переименовании села Байганин - центра Байганинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3194, опубликованное 28 декабря 2006 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на государственном языке слова "селосын", "Қарауылкелді селосы" заменить словами "ауылын", "Қарауылкелді ауылы", заголовок и текст решения на русском языке не меняются.

11. "Ақтөбе қаласының Новостепановка селосын Кеңес Нокин ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 201/379 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3210 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
12. "Алға ауданының Березовка селосын Қайыңдысай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 202/380 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3211 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
13. "Қобда ауданының Пятигор селосын Бестау ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 204/382 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3213 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
14. "Қобда ауданының Қызылту ауылын Егіндібұлақ ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 205/383 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3214 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
15. "Мәртөк ауданының Новомихайловка селосын - Байнассай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 206/384 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3215 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

11. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 201/379 "О переименовании села Новостепановка города Актобе в аул Кенеса Нокина" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3210, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
12. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 202/380 "О переименовании села Березовка Алгинского района в аул Кайындысай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3211, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
13. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 204/382 "О переименовании села Пятигорка Хобдинского района в аул Бестау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3213, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
14. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 205/383 "О переименовании села Кызылту Хобдинского района в аул Егиндибулак" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3214, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
15. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 206/384 "О переименовании села Новомихайловка Мартукского района в аул Байнассай" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3215, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

16. "Мәртөк ауданының Казанка селосын - Қазан ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 207/385 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3216 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
17. "Қарғалы ауданының Эрзерум селосын - Сарыбұлақ ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 208/386 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3217 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
18. "Қарғалы ауданының Бородиновка селосын - Қайрақты ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 209/387 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3218 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
19. "Қарғалы ауданының Александровка селосын - Шәмші Қалдаяқов ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 210/388 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3219 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
20. "Мұғалжар ауданының "Юбилейный" кентін - Алтынды ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 211/389 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3220 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

16. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 207/385 "О переименовании села Казанка Мартукского района в аул Казан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3216, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
17. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 208/386 "О переименовании села Эрзерум Каргалинского района в аул Сарыбулак" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3217, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
18. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 209/387 "О переименовании села Бородиновка Каргалинского района в аул Кайракты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3218, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
19. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 210/388 "О переименовании села Александровка Каргалинского района в аул Шамши Калдаякова" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3219, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
20. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 211/389 "О переименовании поселка "Юбилейный" Мугалжарского района в аул Алтынды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3220, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

21. "Алға ауданының Ключевой селолық округін - Үшқұдық селолық округі деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 212/390 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3221 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "Үшқұдық селолық" сөздері "Үшқұдық ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
22. "Қобда ауданының Белогор ауылдық округін – Бестау ауылдық округі деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі № 213/391 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3222 тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "Бестауский аульный" сөздері "Бестауский сельский" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
23. "Хромтау ауданының Степное селосын Көкпекті ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 398/32 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3233 тіркелген, 2007 жылғы 27 желтоқсанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
24. "Алға ауданының Прогресс селосын Маржанбұлақ ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 26 наурыздағы № 77/54 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3242 тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
25. "Алға ауданының Петровка селосын Ақсазды ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 26 наурыздағы № 78/55 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3243 тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

21. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 212/390 "О переименовании Ключевого сельского округа Алгинского района в Ушкудукский сельский округ" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3221, опубликованное от 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на государственном языке слова "Үшқұдық селолық" заменить словами "Үшқұдық ауылдық", заголовок и текст решения на русском языке не меняются.
22. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 11 июля 2007 года № 213/391 "О переименовании Белогорского аульного округа Хобдинского района в Бестауский аульный округ" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3222, опубликованное 26 июля 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слова "Бестауский аульный" заменить словами "Бестауский сельский", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
23. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 5 декабря 2007 года № 398/32 "О переименовании села Степное Хромтауского района в аул Кокпекти" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3233, опубликованное 27 декабря 2007 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст на государственном языке не меняются.
24. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 26 марта 2008 года № 77/54 "О переименовании села Прогресс Алгинского района в аул Маржанбулак" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3242, опубликованное 10 апреля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
25. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 26 марта 2008 года № 78/55 "О переименовании села Петровка Алгинского района в аул Аксазды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3243, опубликованное 10 апреля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

26. "Алға ауданының Луговое селосын Жерұйық ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 26 наурыздағы № 79/56 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3244 тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
27. "Алға ауданының Павловка селосын Есет батыр Көкіұлы ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 26 наурыздағы № 80/57 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3245 тіркелген, 2008 жылғы 10 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
28. "Мұғалжар ауданының Родники селосын Бұлақты ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы № 213/95 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3259 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
29. "Мұғалжар ауданының Кузнецовск селосын Көлденең Темір ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы № 214/96 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3260 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
30. "Мұғалжар ауданының Дмитриевск селосын Көбелей ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы № 215/97 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3261 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

26. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 26 марта 2008 года № 79/56 "О переименовании села Луговое Алгинского района в аул Жеруйык" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3244, опубликованное 10 апреля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
27. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 26 марта 2008 года № 80/57 "О переименовании села Павловка Алгинского района в аул Есет батыра Кокиулы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3245, опубликованное 10 апреля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
28. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года № 213/95 "О переименовании села Родники Мугалжарского района в аул Булакты" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3259, опубликованное 17 июля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
29. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года № 214/96 "О переименовании села Кузнецовск Мугалжарского района в аул Колденен Темир" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3260, опубликованное 17 июля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
30. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года № 215/97 "О переименовании села Дмитриевск Мугалжарского района в аул Кобелей" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3261, опубликованное 17 июля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

31. "Алға ауданының Черноводск селосын Қарақұдық ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 18 сәуірдегі № 119/186 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3290 тіркелген, 2009 жылғы 2 маусымда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
32. "Алға ауданының Черноводск селолық округін Қарақұдық ауылдық округі деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 18 сәуірдегі № 120/187 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3291 тіркелген, 2009 жылғы 2 маусымда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
33. "Алға ауданының Новосергеевка селосын Құмсай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 18 сәуірдегі № 121/188 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3292 тіркелген, 2009 жылғы 2 маусымда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
34. "Алға ауданының Голубиновка селосын Көктоғай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 240/390 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3310 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
35. "Алға ауданының Ивановка селосын Тікқайын ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 241/391 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3311 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

31. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 18 апреля 2009 года № 119/186 "О переименовании села Черноводск Алгинского района в аул Каракудык" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3290, опубликованное 2 июня 2009 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
32. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 18 апреля 2009 года № 120/187 "О переименовании Черноводского сельского округа Алгинского района в Каракудыкский аульный округ" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3291, опубликованное 2 июня 2009 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняется.
33. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 18 апреля 2009 года № 121/188 "О переименовании села Новосергеевка Алгинского района в аул Кумсай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3292, опубликованное 2 июня 2009 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняется.
34. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 240/390 "О переименовании села Голубиновка Алгинского района в аул Коктогай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3310, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняется.
35. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 241/391 "О переименовании села Ивановка Алгинского района в аул Тиккайын" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3311, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

36. "Алға ауданының Шибаевка селосын Нұрбұлақ ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 242/392 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3312 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
37. "Қобда ауданының Ропповка селосын Байтақ ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 243/393 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3313 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
38. "Мәртөк ауданының Андреевка селосын Қызылжар ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 244/394 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3314 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
39. "Мәртөк ауданының Студенческое селосын Бөрте ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 245/395 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3315 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
40. "Мәртөк ауданының Чайда селосын Шаңды ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 246/396 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3323 тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

36. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 242/392 "О переименовании села Шибаевка Алгинского района в аул Нурбулак" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3312, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
37. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 243/393 "О переименовании села Ропповка Хобдинского района в аул Байтак" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3313, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
38. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 244/394 "О переименовании села Андреевка Мартукского района в аул Кызылжар" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3314, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
39. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 245/395 "О переименовании села Студенческое Мартукского района в аул Борте" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3315, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
40. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 246/396 "О переименовании села Чайда Мартукского района в аул Шанды" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3323, опубликованное 28 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

41. "Мәртөк ауданының Коминтерн селосын Аққайың ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 247/397 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3322 тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
42. "Мәртөк ауданының Целинное селосын Көкпекті ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 248/398 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3316 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
43. "Мәртөк ауданының Рыбаковка селосын Жаңажол ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 249/399 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3317 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
44. "Ақтөбе қаласының Новый елді мекенін Жаңақоныс ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 250/400 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3325 тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
45. "Қарғалы ауданының Приозерное селосын Ақкөл ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 251/401 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3318 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

41. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 247/397 "О переименовании села Коминтерн Мартукского района в аул Аккайын" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3322, опубликованное 28 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
42. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 248/398 "О переименовании села Целинное Мартукского района в аул Кокпекти" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3316, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
43. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 249/399 "О переименовании села Рыбаковка Мартукского района в аул Жанажол" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3317, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
44. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 250/400 "О переименовании населенного пункта Новый города Актобе в аул Жанаконыс" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3325, опубликованное 28 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
45. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 251/401 "О переименовании села Приозерное Каргалинского района в аул Акколь" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3318, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

46. "Қарғалы ауданының Анастасьевка селосын Бозтөбе ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 252/402 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3319 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
47. "Қарғалы ауданының Григорьевка селосын Ащылысай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 253/403 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3320 тіркелген, 2010 жылғы 26 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
48. "Қарғалы ауданының Херсон селосын Ақжайық ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 254/404 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3305 тіркелген, 2010 жылғы 19 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
49. "Қарғалы ауданының Нововведенка селосын Шандыаша ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 255/405 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3321 тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
50. "Ойыл ауданының Қаратал селолық округін Ш.Берсиев атындағы селолық округ деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 257/407 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3324 тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "Ш.Берсиев атындағы селолық округ" сөздері "Ш.Берсиев атындағы ауылдық округ" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

46. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 252/402 "О переименовании села Анастасьевка Каргалинского района в аул Бозтобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
47. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 253/403 "О переименовании села Григорьевка Каргалинского района в аул Ащылысай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3320, опубликованное 26 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
48. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 254/404 "О переименовании села Херсон Каргалинского района в аул Акжайык" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3305, опубликованное 19 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
49. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 255/405 "О переименовании села Нововведенка Каргалинского района в аул Шандыаша" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3321, опубликованное 28 января 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
50. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2009 года № 257/407 "О переименовании сельского округа Каратал Уилского района в сельский округ имени Ш.Берсиева" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3324, опубликованное 28 января 2010 года в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", заголовок и текст решения на русском языке не меняются.

51. "Ақтөбе облысы Алға ауданы Ильинка селосын Ақай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 387/339 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3350 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
52. "Ақтөбе облысы Алға ауданы Үшқұдық селолық округінің Богословка селосын Үшқұдық ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 390/342 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3353 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтініде "Үшқұдық селолық" сөздері "Үшқұдық ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын.
53. "Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қалалық округінің Ленинское селосын Жамбыл ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 391/343 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3354 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақтөбе облысы Темір ауданының Ленинское селосын Жамбыл ауылы деп қайта атау туралы";
1-тармақтағы "Ақтөбе облысы Темір ауданы Темір қалалық округінің Ленинское селосы Жамбыл ауылы" сөздері "Ақтөбе облысы Темір ауданының Ленинское селосы Жамбыл ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
54. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Құрмансай ауылдық округінің Черемушки селосын Торайғыр ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 77/368 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3363 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аульного", "аул" сөздері "сельского", "село" сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
55. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Құрмансай ауылдық округінің Новодонцы селосын Егізата ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 78/369 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3364 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аульного", "аул" сөздері "сельского", "село" сөздерімен ауыстырылсын, шешімнің мемлекеттік тіліндегі тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.

51. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 387/339 "О переименовании села Ильинка Алгинского района Актюбинской области в аул Акай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3350, опубликованное 11 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте на русском языке слово "аул" заменить словом "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
52. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 390/342 "О переименовании села Богословка Ушкудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области в аул Ушкудык" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3353, опубликованное от 11 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на государственном языке слова "Үшқұдық селолық" заменить словами "Үшқұдық ауылдық";
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село".
53. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 391/343 "О переименовании села Ленинское Темирского городского округа Темирского района Актюбинской области в аул Жамбыл" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3354, опубликованное 11 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О переименовании села Ленинское Темирского района Актюбинской области в село Жамбыл";
в пункте 1 слова "село Ленинское Темирского городского округа Темирского района Актюбинской области в аул Жамбыл" заменить словами "село Ленинское Темирского района Актюбинской области в село Жамбыл".
54. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 77/368 "О переименовании села Черемушки Курмансайского аульного округа Мартукского района Актюбинской области в аул Торайгыр" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3363, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте на русском языке слова "аульного", "аул" заменить словами "сельского", "село", текст на государственном языке не меняется.
55. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 78/369 "О переименовании села Новодонцы Курмансайского аульного округа Мартукского района Актюбинской области в аул Егизата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3364, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слова "аульного", "аул" заменить словами "сельского", "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.

56. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет селолық округінің Березовка селосын Жездібай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 82/373 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3368 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "Хазірет селолық" сөздері "Хазірет ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылсын.
57. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Аққұдық ауылдық округінің Степь селосын Қарабұлақ ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 83/374 қаулысында және шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3369 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған):
орыс тіліндегі шешімнің тақырыбында және мәтінінде "аульного", "аул" сөздері "сельского", "село" сөздерімен ауыстырылсын, шешімнің мемлекеттік тіліндегі тақырыбы мен мәтіні өзгермейді.
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 452/359 әкімдіктің қаулысына
және мәслихаттың шешіміне
2-қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының және шешімдерінің тізбесі
1. "Әйтеке би ауданының Украинка елді мекенін Қайранкөл ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы № 216/98 қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3262 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);
2. "Ақтөбе облысы Алға ауданы Ильинка селолық округінің Лохвицкое селосын Бұлақсай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 389/341 қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3352 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);
3. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родниковка селолық округінің Калиновка селосын Ақбұлақ ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 76/367 қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3362 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);
4. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Құрмансай ауылдық округінің Ефремовка селосын Қарағансай ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 79/370 қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3365 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);

56. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 82/373 "О переименовании села Березовка Хазиретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в аул Жездибай" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3368, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на государственном языке слова "Хазірет селолық" заменить словами "Хазірет ауылдық";
в заголовке и тексте решения на русском языке слово "аул" заменить словом "село".
57. В постановлении акимата и решении маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 83/374 "О переименовании села Степь Аккудыкского аульного округа Мартукского района Актюбинской области в аул Карабулак" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3369, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"):
в заголовке и тексте решения на русском языке слова "аульного", "аул" заменить словами "сельского", "село", заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
Приложение 2
к постановлению акимата и
решению маслихата
от 11 декабря 2015 года № 452/359
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата и решений маслихата Актюбинской области
1. Постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года № 216/98 "О переименовании населенного пункта Украинка Айтекебийского района в аул Кайранколь" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3262, опубликованное 17 июля 2008 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2. Постановление акимата и решении маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 389/341 "О переименовании села Лохвицкое Ильинского сельского округа Алгинского района Актюбинской области в аул Булаксай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3352, опубликованное 11 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
3. Постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 76/367 "О переименовании села Калиновка Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в аул Акбулак" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3362, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
4. Постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № № 79/370 "О переименовании села Ефремовка Курмансайского аульного округа Мартукского района Актюбинской области в аул Карагансай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3365, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");

5. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Қарашай селолық округінің Линовицк селосын Қиялы ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 80/371 қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3366 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);
6. "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Жайсаң селолық округінің Хозаул селосын Қозы ауылы деп қайта атау туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің және мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 81/372 қаулысы және шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3367 тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған).

5. Постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 80/371 "О переименовании села Линовицк Карашайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в аул Киялы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3366, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
6. Постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 81/372 "О переименовании села Хозаул Жайсанского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в аул Козы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3367, опубликованное 14 апреля 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").