Астана қаласы мәслихатының Астана қаласының аумағында құрылыс салу мәселелері жөніндегі кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Астана қаласы маслихатының 2016 жылғы 9 қарашадағы № 69/11-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қарашада № 1078 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2015 жылғы 28 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының құрылыс салу мәселелері жөніндегі кейбір шешімдерінің күші осы шешімге қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Г. Қасенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       Ж. Нұрпейісов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Астана қаласының Сәулет
және қала құрылысы
басқармасы» (СжҚҚБ) мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы      Қ. Қожамжаров
«Астана қаласының Құрылыс
басқармасы» (ҚБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Т. Рысбеков
Астана қаласы
мәслихатының 2016 жылғы
9 қарашадағы № 69/11-VI
шешіміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының аумақтық құрылыс салу
мәселелері жөніндегі кейбір күші жойылған шешімдерінің
тізбесі
1. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 сәуірде № 671 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 сәуірдегі «Астана ақшамы» газетінің № 45 нөмірінде, 2011 жылғы 21 сәуірдегі «Вечерняя Астана» газетінің № 47 нөмірінде жарияланған).
2. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі № 472/66-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 4 тамызда № 689 болып тіркелген, 2011 жылғы 9 тамыздағы «Астана ақшамы» газетінің № 89 нөмірінде, 2011 жылғы 9 тамыздағы «Вечерняя Астана» газетінің № 94 нөмірінде жарияланған).
3. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 491/70-IV шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 21 қазанда № 694 болып тіркелген, 2011 жылғы 1 қарашадағы «Астана ақшамы» газетінің № 125 нөмірінде, 2011 жылғы 1 қарашадағы «Вечерняя Астана» газетінің № 130 нөмірінде жарияланған).

О признании утратившим силу некоторых решений маслихата города Астаны по вопросам застройки территории города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 9 ноября 2016 года № 69/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 ноября 2016 года № 1078
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 28 октября 2015 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам архитектурной, градостроительной и строительной деятельности», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения маслихата города Астаны по вопросам застройки согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Г. Касенов
Секретарь маслихата
города Астаны                              Ж. Нурпиисов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения «Управление архитектуры
и градостроительства города Астаны»
(УАиГ)                                     К. Кожамжаров
Руководитель государственного
учреждения «Управление
строительства города Астаны (УС)           Т. Рысбеков
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 9 ноября 2016 года
№ 69 /11-VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата города
Астаны по вопросам застройки территории
1. Решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2011 года № 671 опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 21 апреля 2011 года № 45, «Вечерняя Астана» от 21 апреля 2011 года № 47).
2. Решение маслихата города Астаны от 21 июля 2011 года № 472/66-IV «О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 августа 2011 года № 689, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 9 августа 2011 года № 89, «Вечерняя Астана» от 9 августа 2011 года № 94).
3. Решение маслихата города Астаны от 30 сентября 2011 года № 491/70-IV «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 октября 2011 года № 694, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 1 ноября 2011 года № 125, «Вечерняя Астана» от 1 ноября 2011 года № 130).

4. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 69/9-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 7 қарашада № 749 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қарашадағы «Астана ақшамы» газетінің № 128 нөмірінде, 2012 жылғы 13 қарашадағы «Вечерняя Астана» газетінің № 134 нөмірінде жарияланған).
5. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 9 шілдедегі № 162/19-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 15 тамыздағы № 786 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 тамыздағы «Астана ақшамы» газетінің № 96 нөмірінде, 2013 жылғы 24 тамыздағы «Вечерняя Астана» газетінің № 103 нөмірінде жарияланған).
6. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 289/41-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 12 қарашада № 852 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 қарашадағы «Астана ақшамы» газетінің № 132 нөмірінде, 2014 жылғы 20 қарашадағы «Вечерняя Астана» газетінің № 131 нөмірінде жарияланған).
7. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы»Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 328/47-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 сәуірде № 896 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 сәуірдегі «Астана ақшамы» газетінің № 39 нөмірінде, 2015 жылғы 14 сәуірдегі «Вечерняя Астана» газетінің № 39 нөмірінде жарияланған).
8. «Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 345/48-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 903 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 мамырдағы «Астана ақшамы» газетінің № 47 нөмірінде, 2015 жылғы 5 мамырдағы «Вечерняя Астана» газетінің № 47 нөмірінде жарияланған) шешімінің 4-тармағы.
9. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 385/54-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 931 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 тамыздағы «Астана ақшамы» газетінің № 84 нөмірінде, 2015 жылғы 1 тамыздағы «Вечерняя Астана» газетінің № 84 нөмірінде жарияланған).

4. Решение маслихата города Астаны от 25 сентября 2012 года № 69/9-V «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 ноября 2012 года № 749, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 13 ноября 2012 года № 128, «Вечерняя Астана» от 13 ноября 2012 года № 134).
5. Решение маслихата города Астаны от 9 июля 2013 года № 162/19-V «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2013 года № 786, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 24 августа 2013 года № 96, «Вечерняя Астана» от 24 августа 2013 года № 103).
6. Решение маслихата города Астаны от 29 сентября 2014 года № 289/41-V «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 ноября 2014 года № 852, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 20 ноября 2014 года № 132, «Вечерняя Астана» от 20 ноября 2014 года № 131).
7. Решение маслихата города Астаны от 24 февраля 2015 года № 328/47-V «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 апреля 2015 года № 896, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 14 апреля 2015 года № 39, «Вечерняя Астана» от 14 апреля 2015 года № 39).
8. Пункт 4 решения маслихата города Астаны от 18 марта 2015 года № 345/48-V «О внесении изменений в некоторые решения маслихата города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 апреля 2015 года № 903, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 5 мая 2015 года № 47, «Вечерняя Астана» от 5 мая 2015 года № 47).
9. Решение маслихата города Астаны от 24 июня 2015 года № 385/54-V «О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 июля 2015 года № 931, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 1 августа 2015 года № 84, «Вечерняя Астана» от 1 августа 2015 года № 84).

10. «Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 413/57-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 қазанда № 961 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қарашадағы «Астана ақшамы» газетінің № 123 нөмірінде, 2015 жылғы 3 қарашадағы «Вечерняя Астана» газетінің № 123 нөмірінде жарияланған).
11. «Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы» Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 420/58-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 қарашада № 968 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 қарашадағы «Астана ақшамы» газетінің № 133 нөмірінде, 2015 жылғы 26 қарашадағы «Вечерняя Астана» газетінің № 133 нөмірінде жарияланған).

10. Пункт 8 решение маслихата города Астаны от 23 сентября 2015 года № 413/57-V «О внесении изменений в некоторые решения маслихата города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 октября 2015 года № 961, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 3 ноября 2015 года № 123, «Вечерняя Астана» от 3 ноября 2015 года № 123).
11. Решение маслихата города Астаны от 16 октября 2015 года № 420/58-V «О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 ноября 2015 года № 968, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 26 ноября 2015 года № 133, «Вечерняя Астана» от 26 ноября 2015 года № 133).