Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 14 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 4262 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 23.01.2017 № 10 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып және 2014 жылғы 19 қарашадағы №3-1/600 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 22 желтоқсанда №9987 тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері;
2) шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормативі;
3) жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру үшін қажетті шараларды қабылдасын.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.К.Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А.К.Өтеғұловқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.Ноғаев
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№14 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 февраля 2016 года № 4262. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 23 января 2017 года № 10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 23.01.2017 № 10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и в соответствии с приказом министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года №3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2014 года №9987) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
2) норматив бюджетных субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах;
3) критерии и требования к поставщикам.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к данному постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральск принять необходимые меры для реализации данного постановления.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (М.К.Унгарбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Утегулова А.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н.Ногаев
Утверждены
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 19 января 2016 года №14
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства

Ескерту. Көлемдері жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 20.10.2016 № 315 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Сноска. Объемы - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 20.10.2016 № 315 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов

39 534
2 372
Барлық сомасы
23 647
Барлығы
4 053 309
Ескерту: аббревиатураның толық жазылуы:
кг – килограмм.
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№14 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Ірі қара мал шаруашылығы
1
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас
3 196
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№14 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар
Субсидиялау бағыттары
Өлшемдер мен талаптар
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
1. Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шарттың түпнұсқасы мен көшірмесінің болуы.
2. Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шығындарды есептеу-анықтамасының болуы.
3. Ұрықтандырылған ірі қара малдың аналық мал басын ұрықтандыру туралы актінің және тексеру жүргізу актісінің түпнұсқалары мен көшірмелерінің болуы.
4. Отандық асылдандыру орталығынан (асылдандыру орталықтарын есепке алмағанда) ұрықты сатып алуға шарттың түпнұсқасы мен көшірмесінің болуы.
2016 жылғы 19 қаңтардағы
№14 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. 2015 жылғы 20 қаңтардағы №9 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3802 тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
2. 2015 жылғы 16 маусымдағы №147 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы №9 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3942 тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдедегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;

39 534
2 372
Всего сумма
23 647
Всего
4 053 309
Примечание: расшифровка аббревиатур:
кг – килограмм.
Утвержден постановлением
акимата Западно-Казахстанской
области от 19 января 2016 года
№14
Норматив бюджетных субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
Скотоводство
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов
3 196
Утвержден постановлением
акимата Западно-Казахстанской
области от 19 января 2016 года
№14
Критерии и требования к поставщикам
Направление субсидирования
Критерии и требования
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
1. Наличие оригинала и копии договора по оказанию услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах.
2. Наличие справки-расчета затрат по оказанию услуг по искусственному осеменению одной головы маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах.
3. Наличие оригиналов и копии акта об осеменении и акта обследования осемененного маточного поголовья крупного рогатого скота.
4. Наличие оригинала и копии договора на приобретение семени у отечественного племенного центра (за исключением племенных центров).
Приложение к постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от 19 января 2016 года
№14
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года №9 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3802, опубликованное 5 февраля 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июня 2015 года №147 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года №9 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3942, опубликованное 4 июля 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");

3. 2015 жылғы 22 қыркүйектегі №268 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы №9 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4081 тіркелген, 2015 жылғы 13 қазандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
4. 2015 жылғы 9 қарашадағы №332 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы №9 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4141 тіркелген, 2015 жылғы 19 қарашадағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
5. 2015 жылғы 9 желтоқсандағы №353 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы №9 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4185 тіркелген, 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы;
6. 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №367 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы №9 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4193 тіркелген, 2015 жылғы 26 желтоқсандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы.

3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года №268 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года №9 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4081, опубликованное 13 октября 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2015 года №332 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года №9 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4141, опубликованное 19 ноября 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года №353 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года №9 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4185, опубликованное 19 декабря 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года №367 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года №9 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4193, опубликованное 26 декабря 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");