Целиноград ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 маусымдағы № 128/16-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 шілдеде № 6038 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 180/25-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 180/25-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 381-бабына, 386-бабының 3-тармағына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері 2-қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Ақмол ауылы салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелері қолданылатын Целиноград ауданының жақын жатқан елді мекені болып айқындалсын.
3. "Целиноград ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық ставкаларының мөлшерін ұлғайту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 298/46-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-161 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 ақпанда "Призыв", "Ұран" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің, "Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 331/47-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5115 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсанда "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне қосымшаның 1-тармағының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
С.Матайбаева
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Целиноград ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Жантеміров

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и величении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2017 года № 128/16-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 июля 2017 года № 6038. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 180/25-6
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30.01.2018 № 180/25-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе, согласно приложению 2.
2. Определить село Акмол близлежащим населенным пунктом Целиноградского района, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога.
3. Признать утратившими силу решение Целиноградского районного маслихата "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе" от 13 декабря 2011 года № 298/46-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-161, опубликовано 3 февраля 2012 года в районных газетах "Призыв", "Уран"), пункт 1 приложения к решению Целиноградского районного маслихата "О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Целиноградского района" от 5 ноября 2015 года № 331/47-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5115, опубликовано 18 декабря 2015 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол Ақпараты").
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
С.Матайбаева
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Целиноградскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Жантемиров

2017 ж. 26.06.
Целиноград аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 26 маусымдағы
№ 128/16-6 шешіміне
1-қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Санаттар
1.
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1-санат
2.
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2-санат
Целиноград аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 26 маусымдағы
№ 128/16-6 шешіміне
2-қосымша
Целиноград ауданында автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері
Базалық мөлшерлемелердің ұлғаюы
1.
1-санат
0,48
он есе
2.
2-санат
0,48
он есе

26.06.2017 г.
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 26 июня 2017 года
№ 128/16-6
Категории автостоянок (паркингов)
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1.
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2.
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 26 июня 2017 года
№ 128/16-6
Базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в Целиноградском районе
Категории автостоянок (паркингов)
Базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
1.
1 категория
0,48
в десять раз
2.
2 категория
0,48
в десять раз