Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 13/159 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қазанда № 3438 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас инспектор А. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Жақаева
Облыстық мәслихат хатшысының
өкілетін уақытша жүзеге асырушы А. Өрісбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік,
ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Ж. Тоқбаева
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Бейнеу аудандық ауыл
шаруашылығы және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Қабиев
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Жаңаөзен қалалық ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Ж. Тұрақов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Жаңаөзен қалалық кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылығы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.А. Бекова
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қарақия аудандық ауыл
шаруашылығы және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.С. Бегниязов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Ақтау қалалық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.С. Сынабаев
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің
Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ.Д. Байбатыров
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің Жаңаөзен
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін уақытша атқарушы
М. Әлімбаева
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің
Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.С. Елбаев
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетiнiң
Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д.Н. Әбділов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің Мұнайлы
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ұ.Ә. Қапашев
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Түпқараған
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Аташева
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Маңғыстау облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Б. Тілегенов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау аудандық ауыл
шаруашылығы және ветеринария
бөлiмi" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.К. Әбуов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының жер
қатынастары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Д. Дүзмағамбетов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының Ішкі
істер департаменті Ақтау
қаласының Ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б.Ы. Ақшауов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының Ішкі істер
департаменті Бейнеу аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Н.М. Мұханбетқали
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының Ішкі істер
департаменті Жаңаөзен қаласының
Ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.А. Досжанов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының Ішкі істер
департаменті Қарақия ауданының Ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Аяғанов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының Ішкі істер
департаменті Маңғыстау ауданының
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә.А. Төленов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының Ішкі істер
департаменті Мұнайлы ауданының
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А.Б. Жақсыбаев
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Маңғыстау облысының Ішкі істер
департаменті Түпқараған ауданының
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ғ. Тәңірбергенов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Мұнайлы аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Т. Арыстанов
"_29_" ____09____ 2017 жыл
"Түпқараған аудандық ауыл
шаруашылығы және ветеринария бөлiмi"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Д. Жұмағазиев
"_29_" ____09____ 2017 жыл
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2017 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 13/159 шешіміне
қосымша
Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізбесі

О внесении изменений в некоторые решения областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 13/159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 октября 2017 года № 3438.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (главный инспектор Ерболов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Жакаева
Временно осуществляющий полномочия
секретаря областного маслихата А. Урисбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский
городской отдел предпринимательства,
сельского хозяйства и ветеринарии"
Токбаева Ж.Ж.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Бейнеуский районный
отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Кабиев С.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел ветеринарии"
Тураков А.Д.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский городской
отдел предпринимательства и сельского хозяйства"
Бекова Ж.А.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Бегниязов Е.С.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Актауская городская
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
Сынабаев Е.С.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Бейнеуская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Байбатыров К.Д.
"_29_"____09____ 2017 год
Временно исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Жанаозенская городская
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Алимбаева М.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Елбаев Б.С.
"_29_"____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауская
районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Абдилов Д.Н.
"_29_"___09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казакстан"
Капашев У.А.
"_29_"___09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_______________ Аташева С.
"_29"___09_____ 2017 год
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент государственных доходов
по Мангистауской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Тилегенов А.Б.
"_29"__09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский
районный отдел сельского
хозяйства и ветеринарии"
Абуов Б.К.
"_29_" ____09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Управление
земельных отношений
Мангистауской области"
Дузмаганбетов Е.Д.
"_29_"____09____2017 год
Начальник государственного
учреждения "Управление внутренних
дел города Актау Департамента
внутренних дел Мангистауской области"
Акшауов Б.Ы.
"_29_"__09_____ 2017 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Бейнеуского района
Департамента внутренних дел
Мангистауской области"
Муханбеткали Н.М.
"_29_" ____09_____ 2017 год
Начальник государственного
учреждения "Управление
внутренних дел города Жанаозен
Департамента внутренних дел
Мангистауской области"
Досжанов А.А.
"_29_"___09____ 2017 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Каракиянского района
Департамента внутренних дел
Мангистауской области"
Аяганов С.
"29"___09____ 2017 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Мангистауского района
Департамента внутренних дел
Мангистауской области"
Туленов А.А.
"_29_" ____09_____ 2017 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних дел
Мунайлинского района Департамента
внутренних дел Мангистауской области"
Жаксыбаев А.Б.
"_29"___09____ 2017 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних дел
Тупкараганского района Департамента
внутренних дел Мангистауской области"
Танирбергенов Г.
"_29"___09_____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел сельского
хозяйства и ветеринарии"
Арыстанов А.Т.
"29"___09____ 2017 год
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский районный
отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Жумагазиев А.Д.
"_29_"____09_____ 2017 год
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
№ 13/159 от 29 cентября 2017 года
Перечень изменений, вносимых в некоторые решения областного маслихата

1. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 25.05.2023 № 3/34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 09.12.2022 № 16/191 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/54 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/54 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/51 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 09.12.2022 № 16/192 (алғашқы ресми жарияланған күніненкейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/70 "Ақтау қаласы Өмірзақ ауылы аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3242 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінде:
мемлекеттік тілдегі 2 қосымша жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"Ақтау қаласы Өмірзақ ауылының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Аймақтардың
№ №
Аймақтарға енгізілген
әкімшілік құрылымдар
Аймақтарды бағалау
коэффициенттері
І
Өмірзақ ауылы
1,4
ІІ
"Приозерный", "Приморский" тұрғын-үй массивтері
1,2
ІІІ
"Рауан" тұрғын-үй массиві
1,0
".

1. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 3/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 25.05.2023 № № 3/34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 09.12.2022 № 16/191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)..
7. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/54 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/54 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 3/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 09.12.2022 № 16/192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14. В решении областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/70 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки села Умирзак города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3242, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 14 января 2017 года):
в приложении 2 на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.

15. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/71 "Ақтау қаласы Өмірзақ ауылы бойынша салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3243 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінде:
мемлекеттік тілдегі 2 қосымша жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"Ақтау қаласы Өмірзақ ауылы бойынша салық салу мақсатында жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттері
Аймақтардың
№ №
Аймақтарға енгізілген
әкімшілік құрылымдар
Салық салу мақсатындағы коэффициенттері
І
Өмірзақ ауылы
1,5
ІІ
"Приозерный", "Приморский" тұрғын-үй массивтері
1,4
ІІІ
"Рауан" тұрғын-үй массиві
1,3
".

15. В решении областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/71 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения по селу Умирзак города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3243, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 января 2017 года):
в приложении 2 на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется.