Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 137 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 тамызда N 1402 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші, осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлікті және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы К. Авершинге жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XVI сессиясының
төрағасы
М. Хасенов
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VІ сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
2017 жылғы 11 тамыздағы
№ 137 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы мәслихатының күші жойылды деп танылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 163 "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну Ережелерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 810 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінің № 18 санында және 2009 жылғы 14 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінің № 19 санында алғашқы ресми жарияланған);
2. ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХVІІ сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 315 "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну Ережелерін бекіту туралы" № 163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 844 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 мамырда "Алматы ақшамы" газетінің № 62 санында және 2010 жылғы 22 мамырда "Вечерний Алматы" газетінің № 64 санында алғашқы ресми жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение XIХ сессии Маслихата города Алматы VI созыва от 11 августа 2017 года N 137. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 25 августа 2017 года за N 1402
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Алматы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы К. Авершина.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XIX-й сессии
маслихата города Алматы
VI-созыва
М. Хасенов
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению маслихата города
Алматы VI-го созыва
от 11 августа 2017 года № 137
Перечень некоторых решений маслихата города Алматы,
признанных утратившими силу
1. Решение ХІV сессии маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года № 163 "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 810, первое официальное опубликование 14 февраля 2009 года в газете "Алматы Ақшамы" № 18 и 14 февраля 2009 года в газете "Вечерний Алматы" № 19);
2. Решение XXVII сессии маслихата города Алматы IV созыва от 12 апреля 2010 года № 315 "О внесении изменений в решение ХIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 декабря 2008 года № 163 "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 844, первое официальное опубликование 22 мая 2010 года в газете "Алматы Ақшамы" № 62 и 22 мая 2010 года в газете "Вечерний Алматы" № 64);

3. V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 79 "ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну ережелерін бекіту туралы" № 163 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 964 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Алматы ақшамы" газетінің № 10 санында және 2013 жылғы 24 қаңтарда "Вечерний Алматы" газетінің № 9 санында алғашқы ресми жарияланған).

3. Решение ХI сессии маслихата города Алматы V созыва от 12 декабря 2012 года №79 "О внесении изменений и дополнения в решение ХIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 декабря 2008 года № 163 "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 964, первое официальное опубликование 24 января 2013 года в газете "Алматы Ақшамы" № 10 и 24 января 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 9).