Тайынша ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 103 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 4159 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 1, 2-тармақтарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабы 9-тармағына, "Аудан бюджеті қаражаты есебінен қамтылатын Тайынша ауданының атқарушы органдарын қайта тіркеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 513 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тайынша ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям
Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 103 қаулысына қосымша
Тайынша ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережесін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 41 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 24 ақпандағы № 3114 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 "Тайынша Таңы", 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 42 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 24 ақпандағы № 3115 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 наурыздағы № 13 "Тайынша Таңы", 2015 жылғы 27 наурыздағы № 13 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 145 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 3226 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы № 20 "Тайынша Таңы", 2015 жылғы 15 мамырдағы № 20 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Тайыншинского района
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2017 года № 4159
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 9 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", постановлением акимата Тайыншинского района от 29 декабря 2016 года № 513 "О перерегистрации исполнительных органов Тайыншинского района, содержащихся за счет средств районного бюджета", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Тайыншинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Аким района Е. Иманслям
Приложение к постановлению акимата Тайыншинского района от 10 апреля 2017 года № 103
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Тайыншинского района
1. Постановление акимата Тайыншинского района "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 6 февраля 2015 года № 41 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3114 от 24 февраля 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 20 марта 2015 года № 12, "Тайыншинские Вести" от 20 марта 2015 года № 12).
2. Постановление акимата Тайыншинского района "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 6 февраля 2015 года № 42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3115 от 24 февраля 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 27 марта 2015 года № 13, "Тайыншинские Вести" от 27 марта 2015 года № 13).
3. Постановление акимата Тайыншинского района "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел экономики и финансов Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2015 года № 145 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3226 от 23 апреля 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 15 мая 2015 года № 20, "Тайыншинские Вести" от 15 мая 2015 года № 20).

4. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 284 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 шілдедегі № 3303 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 тамыздағы № 32 "Тайынша Таңы", 2015 жылғы 5 тамыздағы № 32 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).
5. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 285 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 1 шілдедегі № 3290 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдедегі № 31 "Тайынша Таңы", 2015 жылғы 31 шілдедегі № 31 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).
6. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 81 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 31 наурыздағы № 3672 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 19 "Тайынша Таңы", 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 19 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата Тайыншинского района "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 19 июня 2015 года № 284 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3303 от 13 июля 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 5 августа 2015 года № 32, "Тайыншинские Вести" от 5 августа 2015 года № 32).
5. Постановление акимата Тайыншинского района "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 19 июня 2015 года № 285 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3290 от 1 июля 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 31 июля 2015 года № 31, "Тайыншинские Вести" от 31 июля 2015 года № 31).
6. Постановление акимата Тайыншинского района "Об утверждении регламента акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 3 марта 2016 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3672 от 31 марта 2016 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 29 апреля 2016 года № 19, "Тайыншинские Вести" от 29 апреля 2016 года № 19).