Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 325 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 маусымда № 17059 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Жер қойнауын пайдалану департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық нысандағы көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-миниcтріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2018 жылғы 29 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
___________ Е. Сағадиев
2018 жылғы "__" ___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
________________ Е. Біртанов
2018 жылғы "__" ___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
________________ М. Әбілқасымова
2018 жылғы "__" ___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
__________ Б. Сұлтанов
2018 жылғы "__" ___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________ Т. Сүлейменов
2018 жылғы "__" ___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
________________ Қ. Қасымов
2018 жылғы "__" ___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
___________ Қ. Бозымбаев
2018 жылғы "__" ___________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2018 жылғы
11 мамырдағы
№ 325 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір күші жойылған бұйрықтарының тізбесі

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 11 мая 2018 года № 325. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2018 года № 17059
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 29 июня 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр образования и науки
Республики Казахстан
___________ Е. Сагадиев
"__" ___________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
________________ Е. Биртанов
"__" ___________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
________________ М. Абылкасымова
"__" ___________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
"__" ___________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
____________ Т. Сулейменов
"__" ___________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
________________ К. Касымов
"__" ___________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
___________ К. Бозумбаев
"__" ___________ 2018 года
Приложение к приказу
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
от 11 мая 2018 года № 325
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан

1. "Пайдалы қазбаларды барлау мен игеру жөніндегі орталық комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 17 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6784 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 110-111 (26513) санында жарияланған).
2. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлау және игеру жөніндегі өңіраралық комиссиялар туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 44 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 5 наурызда № 6800 тіркелді, "Егемен Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 134-137 (26539) санында жарияланған).
3. "Жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерттеу және мониторингілеу, мұнай-газ және гидрогеологиялық ұңғымаларды консервациялау, жою бойынша жұмыстарды жүргізумен байланысты объектілердің жобалық-сметалық құжаттамасына экономикалық сараптама жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 184 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7069 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 10 қыркүйектегі № 425-430 (26823) санында жарияланған).
4. "Пайдалы қазбаларды барлау мен игеру жөніндегі орталық комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 17 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 257 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8735 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 257 (28196) санында жарияланған).
5. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлау және игеру жөніндегі өңіраралық комиссиялар туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 44 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 258 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 25 қыркүйекте № 8736 тіркелді, "Егемен Қазақстан" газетінің 2013 жылғы 23 қазандағы № 237 (28176) санында жарияланған).

1. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 января 2011 года № 17 "Об утверждении положения о центральной комиссии по разведке и разработке полезных ископаемых" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6784, опубликован 30 марта 2011 года в газете "Казахстанская правда" № 107-108 (26528-26529).
2. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 44 "Об утверждении положения о межрегиональных комиссиях по разведке и разработке общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6800, опубликован 7 апреля 2011 года в газете "Казахстанская правда" № 117 (26538).
3. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 14 июня 2011 года № 184 "Об утверждении Правил проведения экономической экспертизы проектно-сметной документации объектов, связанных с проведением работ по государственному геологическому изучению и мониторингу недр, консервации, ликвидации нефтегазовых и гидрогеологических скважин" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7069, опубликован 10 сентября 2011 года в газете "Казахстанская правда" № 290-291 (26681-26682).
4. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 257 "О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 января 2011 года № 17 "Об утверждении положения о Центральной комиссии по разведке и разработке полезных ископаемых" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8735, опубликован 20 ноября 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 319 (27593).
5. Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 258 "О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 44 "Об утверждении положения о межрегиональных комиссиях по разведке и разработке общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8736, опубликован 23 октября 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 299 (27573).

6. "Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға жер қойнауын пайдалану құқығын беру қағидаларын, сондай-ақ барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуды және (немесе) пайдалануды жүзеге асыру ерекшеліктерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 94 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10614 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 17 сәуірде жарияланған).
7. "Жер қойнауын ұтымды пайдалану саласындағы талаптарды бұзу салдарынан келтірілген залал мөлшерін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 207 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10643 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 сәуірде жарияланған).
8. "Жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерттеуге келісімшарт (шарт) жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 215 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10920 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 19 мамырда жарияланған).
9. "Тәулігіне екі мың текше метр және одан да көп көлемдегі өндірістік-техникалық жерасты суларын пайдалы қазбаны өндірудің технологиялық схемасына сәйкес қаттарға айдау үшін оларды барлау мен өндіруге не тау-кен қазбаларын пайдалану кезінде су деңгейін төмендету мақсатында жерасты суларын өндіруге арналған рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 235 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11034 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 маусымда жарияланған).
10. "Кең таралған пайдалы қазбалардың тiзбесiн айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 372 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11235 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 19 маусымда жарияланған).
11. "Мемлекет меншігіндегі геологиялық ақпаратты оқу, ғылыми, коммерциялық мақсаттарда пайдалану және Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге геологиялық ақпаратты әкету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 385 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11328 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 25 маусымда жарияланған).

6. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 94 "Об утверждении Правил предоставления права недропользования на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, а также особенностей осуществления строительства и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10614, опубликован 17 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 207 "Об утверждении Правил определения размера ущерба, причиненного вследствие нарушения требований в области рационального использования недр" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10643, опубликован 23 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 215 "Об утверждении Правил заключения контракта (договора) на государственное геологическое изучение недр" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10920, опубликован 19 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 235 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на разведку и добычу производственно-технических подземных вод в объемах две тысячи и более кубических метров в сутки для их закачки в пласт в соответствии с технологической схемой добычи полезного ископаемого либо на добычу подземных вод для целей водопонижения при эксплуатации горных выработок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11034, опубликован 15 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
10. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 372 "Об определении перечня общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11235, опубликован 19 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 385 "Об утверждении Правил использования геологической информации, находящейся в государственной собственности, в учебных, научных, коммерческих целях и вывоза геологической информации за пределы территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11328, опубликован 25 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

12. "Барлауға арналған үлгілік келісімшарт нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 409 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11179 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 12 маусымда жарияланған).
13. "Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық, гидрогеологиялық, инженерлік-геологиялық, геофизикалық, экологиялық-геологиялық және геохимиялық тұрғыдан зерттелуін есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 410 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11404 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 маусымда жарияланған).
14. "Келісімшарттық аумақты немесе оның бөліктерін қайтару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 411 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11393 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 2 шілдеде жарияланған).
15. "Жер қойнауын пайдалану түрлері бойынша модельдік келісімшарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар мен даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 412 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11167 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 12 маусымда жарияланған).
16. "Осы тізілімге енгізу үшін оларды бағалау критерийлерін қоса алғанда, жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру мен жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 422 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11331 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 маусымда жарияланған).
17. "Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге арналған конкурс шарттарына енгiзiлетiн жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзу кезiнде жұмыстардағы (көрсетiлетiн қызметтердегi) ең аз жергілікті қамтымды есептеу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 464 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11117 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 22 маусымда жарияланған).

12. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 409 "Об утверждении формы типового контракта на разведку" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11179, опубликован 12 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
13. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 410 "Об утверждении Правил учета геологической, гидрогеологической, инженерно-геологической, геофизической, эколого-геологической и геохимической изученности территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11404, опубликован 26 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
14. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 411 "Об утверждении Правил возврата контрактной территории или ее частей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11393, опубликован 2 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
15. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 412 "Об утверждении модельных контрактов по видам недропользования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11167, опубликован 12 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
16. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 422 "Об утверждении Правил формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11331, опубликован 26 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
17. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 464 "Об утверждении Правил исчисления минимального местного содержания в работах (услугах) при проведении операций по недропользованию, включаемого в условия конкурса на предоставление права недропользования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11117, опубликован 22 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

18. "Кәсіби авариялық-құтқару қызметтерінің жер қойнауын пайдаланушыларға қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 512 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11419 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 17 шілдеде жарияланған).
19. "Уранды және көмірді қоспағанда, стратегиялық маңызы бар жерасты суларына, емдік балшыққа және қатты пайдалы қазбаларға қатысты мемлекеттің басым құқығын жүзеге асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 16 қазандағы № 992 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12298 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда жарияланған).
20. "Пайдалы қазбаларды барлау мен игеру жөніндегі орталық комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасары – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар Министрінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 17 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 1049 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12356 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда жарияланған).
21. "Қазақстан Республикасы пайдалы қазбаларының кен орындарын алғашқы ашушылар туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 1096 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12444 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 8 қаңтарда жарияланған).
22. "Жер қойнауын пайдалану түрлері бойынша модельдік келісімшарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 412 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 109 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13759 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 тамызда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде жарияланған).
23. "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 138 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13629 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 маусымда жарияланған).

18. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 512 "Об утверждении Правил обслуживания недропользователей профессиональными аварийно-спасательными службами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11419, опубликован 17 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
19. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 16 октября 2015 года № 992 "Об утверждении положения о Межведомственной комиссии по вопросам осуществления приоритетного права государства в отношении подземных вод, лечебных грязей и твердых полезных ископаемых, имеющих стратегическое значение, за исключением урана и угля" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12298, опубликован 2 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
20. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 6 ноября 2015 года № 1049 "О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 января 2011 года № 17 "Об утверждении положения о центральной комиссии по разведке и разработке полезных ископаемых" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12356, опубликован 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
21. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 1096 "Об утверждении Положения о первооткрывателях месторождений полезных ископаемых Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12444, опубликован 8 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
22. Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 109 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 412 "Об утверждении модельных контрактов по видам недропользования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13759, опубликован 1 августа 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
23. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 января 2016 года № 138 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13629, опубликован 17 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

24. "Жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерттеуге келісімшарт (шарт) жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 215 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 11 тамыздағы № 600 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14280 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 қазанда жарияланған).
25. "Кең таралған пайдалы қазбалардың тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 372 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 417 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15465 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 тамызда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде жарияланған).
26. "Мемлекет меншігіндегі геологиялық ақпаратты оқу, ғылыми, коммерциялық мақсаттарда пайдалану және Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге геологиялық ақпаратты әкету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 385 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 427 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15807 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қазанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкінде жарияланған).

24. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 11 августа 2016 года № 600 "О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 215 "Об утверждении Правил заключения контракта (договора) на государственное геологическое изучение недр" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14280, опубликован 17 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
25. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 417 "О внесении изменения в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 372 "Об определении перечня общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15465, опубликован 22 августа 2017 года в газете "Казахстанская правда" № 160 (28539).
26. Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 427 "О внесении изменения в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 385 "Об утверждении Правил использования геологической информации, находящейся в государственной собственности, в учебных, научных, коммерческих целях и вывоза геологической информации за пределы территории Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15807, опубликован 13 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).