Қарғалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 227 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 наурызда № 3-6-154 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарғалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы
С. Аманжолов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Н. Заглядова
Қарғалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 1 наурыздағы
№ 227 шешіміне
Қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 18 ақпандағы № 120 "Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-79 тіркелген (2009 жылғы 3 сәуірде аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылдың 22 шілдедегі № 153 "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 18 ақпандағы № 120 "Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-89 тіркелген (2009 жылғы 10 қыркүйекте аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Қарғалы аудандық мәслихатының 2017 жылдың 28 сәуірдегі № 146 "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 18 ақпандағы № 120 "Айына салық салу бірлігі үшін нақтыланған салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5492 тіркелген (2017 жылғы 26 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
4. Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 18 "Қарғалы ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4905 болып тіркелген (2016 жылғы 18 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившим силу некоторые решения Каргалинского районного маслихата
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 1 марта 2018 года № 227. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 27 марта 2018 года № 3-6-154
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Каргалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата
С. Аманжолов
Секретарь районного маслихата
Н. Заглядова
Приложение
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 1 марта 2018 года
№ 227
Перечень утративших силу некоторых решений Каргалинского районного маслихата
1. Решение Каргалинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 120 "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-79 (опубликованное 3 апреля 2009 года в районной газете "Каргалы");
2. Решение Каргалинского районного маслихата от 22 июля 2009 года № 153 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 120 "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-89 (опубликованное 10 сентября 2009 года в районной газете "Қарғалы");
3. Решение Каргалинского районного маслихата от 28 апреля 2017 года № 146 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 февраля 2009 года № 120 "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5492 (опубликованное 26 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
4. Решение Каргалинского районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 18 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного значения по Каргалинскому району", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4905 (опубликованное 18 мая 2016 года в информационно - правовой системе " Әділет ");

5. Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 "Қарғалы ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5226 болып тіркелген (2017 жылғы 2 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
6. Қарғалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 192 "Қарғалы ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3831 болып тіркелген (2014 жылғы 7 сәуірде "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.

5. Решение Каргалинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 94 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 12 апреля 2016 года № 18 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного значения по Каргалинскому району", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5226 (опубликованное 2 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
6. Решение Каргалинского районного маслихата от 24 февраля 2014 года № 192 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Каргалинском районе", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3831 (опубликованное 7 апреля 2014 года в информационно - правовой системе " Әділет ").