Железин ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы № 246/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 6061 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Железин ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин ауданы мәслихатының заңдылық, құқықтық тәртіп және азаматтардың өтініштері мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы В. Неупокоев
Железин ауданы
мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин ауданы мәслихатының
2018 жылғы 13 тамыздағы
№ 246/6 шешіміне
қосымша
Железин ауданы мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" № 210-5/28 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3917 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қарашадағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 222-5/30 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4175 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 қарашада "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған).
3. Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 283-5/35 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4422 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Железинского района
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 13 августа 2018 года № 246/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 сентября 2018 года № 6061
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Железинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Железинского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Железинского района по вопросам законности, правопорядка и обращений граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Железинского района В. Неупокоев
Секретарь маслихата
Железинского района П. Лампартер
Приложение
к решению маслихата
Железинского района
от 13 августа 2018 года № 246/6
Перечень утративших силу некоторых
решений маслихата Железинского района
1. Решение Железинского районного маслихата от 23 июля 2014 года № 210-5/28 "О внесении дополнений в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3917, опубликовано 22 августа 2014 года в Информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Железинского районного маслихата от 5 ноября 2014 года № 222-5/30 "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4175, опубликовано 29 ноября 2014 года в газетах "Туған өлке", "Родные просторы").
3. Решение Железинского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 283-5/35 "О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4422, опубликовано 27 апреля 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет").

4. Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 маусымдағы "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 299-5/37 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4583 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 шілдеде "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған).
5. Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 8/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5117 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 мамырда "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған).

4. Решение Железинского районного маслихата от 18 июня 2015 года № 299-5/37 "О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4583, опубликованное 18 июля 2015 года в газетах "Туған өлке", "Родные просторы").
5. Решение Железинского районного маслихата от 14 апреля 2016 года № 8/6 "О внесении изменений и дополнений в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5117, опубликовано 21 мая 2016 года в газетах "Туған өлке", "Родные просторы").