Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 4619 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 13.04.2020 № 45/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 13.04.2020 № 45/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) ; 02.08.2022 № 14/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1. Жер салығының мөлшерлемелері Кодекстің 505, 506-баптарымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен елу пайызға арттырылсын.
Осы тармақтың ережелері Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 06.04.2021 № 3/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 02.08.2022 № 14/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мəслихатының 13.04.2020 № 45/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Тимирязев аудандық мәслихатының мынадай:
1) "Тимирязев ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2015 жылғы 12 ақпандағы № 34/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 наурызда № 3160 болып тіркелді, 2015 жылғы 21 наурызда "Көтерілген тың" аудандық газетінде жарияланды, 2015 жылғы 21 наурызда "Нива" аудандық газетінде жарияланды);
2) "Тимирязев ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы № 34/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 11 наурыздағы № 48/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 13 сәуірде № 3715 болып тіркелді, 2016 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

О ставках земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 21/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 марта 2018 года № 4619.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13.04.2020 № 45/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Тимирязевский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13.04.2020 № 45/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования) ; от 02.08.2022 № 14/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505, 506 Кодекса.
Положение настоящего пункта не распространяются на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 06.04.2021 № 3/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен решением Тимирязевского районного маслихата СевероКазахстанской области от 02.08.2022 № 14/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13.04.2020 № 45/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу следующие решения Тимирязевского районного маслихата:
1) от 12 февраля 2015 года № 34/1 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Тимирязевскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3160 от 13 марта 2015 года, опубликовано 21 марта 2015 года в районной газете "Көтерілген тың", 21 марта 2015 года в районной газете "Нива");
2) от 11 марта 2016 года № 48/1 "О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 12 февраля 2015 года № 34/1 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Тимирязевскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3715 от 13 апреля 2016 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 20 апреля 2016 года).

4. Осы шешім 2019 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХІ сессиясының төрағасы Н. Усенков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы С. Мұстафин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің
Тимирязев ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы Б. Бәлдіков
2018 жылғы 12 наурыз

4. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 01 января 2019 года.
Председатель
XXI сессии
районного маслихата Н. Усенков
Секретарь
районного маслихата С. Мустафин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского
государственного учреждения
"Управление
Государственных доходов
по Тимирязевскому району
Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета
Государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан" Б. Балдиков
12 марта 2018 года