Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 6С 19/8 "Атбасар ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 мамырдағы № 6С 39/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 маусымда № 7874 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 тамыздағы № 7С 21/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 03.08.2022 № 7С 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3 бабының 6 тармағына, "Ақмола облысы Атбасар ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-11/506 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7464 болып тіркелген) шешіміне, "Ақмола облысы Атбасар ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қарашадағы № А-11/570 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 6С-39-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7530 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 6С 19/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6595 тіркелген, 2018 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Атбасар ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 11 апреля 2018 года № 6С 19/8 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2020 года № 6С 39/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июня 2020 года № 7874. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2022 года № 7С 21/3
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 03.08.2022 № 7С 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-11/506 и решением Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-7 "Об изменении административно-территориального устройства Атбасарского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7464), постановлением акимата Акмолинской области от 22 ноября 2019 года № А-11/570 и решением Акмолинского областного маслихата от 22 ноября 2019 года № 6С-39-8 "Об изменении административно-территориального устройства Атбасарского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7530), Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Атбасарского района" от 11 апреля 2018 года № 6С 19/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6595, опубликовано 14 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном ввиде), следующее изменение:
определение количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Атбасарского района, утвержденное указанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Р.Досмуханов
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі А.Қалжанов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 27 мамырдағы
№ 6С 39/7 шешіміне
қосымша
Атбасар аудандық
мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Атбасарского районного маслихата
Р.Досмуханов
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Калжанов
Приложение к решению
Атбасарского районного
маслихата от 27 мая
2020 года № 6С 39/7
Утверждено
решением Атбасарского
районного маслихата

2018 жылғы 11 сәуірдегі
№ 6С 19/8 шешімімен
бекітілген
Атбасар ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау
Атбасар ауданының елді мекенінің атауы
Атбасар ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Атбасар қаласы

от 11 апреля 2018 года
№ 6С 19/8
Определение количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Атбасарского района
Наименование населенного пункта Атбасарского района
Количество представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Атбасарского района (человек)
1
город Атбасар