Карантинді белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 328 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 9466 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 24.12.2020 № 475 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 "Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10414 болып тіркелген) бекітілген Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларының 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қостанай облысының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 01-08/2069 ұсынысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты Қостанай облысының аумағында орналасқан елді мекендерде карантин осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің

Об установлении карантина
Постановление акимата Костанайской области от 22 сентября 2020 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 сентября 2020 года № 9466. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 24 декабря 2020 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 24.12.2020 № 475 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 1) пункта 4 Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 "Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10414), на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Костанайской области от 21 сентября 2020 года № 01-08/2069 акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заразной болезни – грипп птиц в населенных пунктах, расположенных на территории Костанайской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата

2020 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 328 қаулысына
қосымша
Жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленетін Қостанай облысының аумағында орналасқан елді мекендер
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 29.09.2020 № 336 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 08.10.2020 № 352 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 10.11.2020 № 397 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 30.11.2020 № 436 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 10.12.2020 №447 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
р/с
Елді мекеннің атауы
1

от 22 сентября 2020 года
№ 328
Населенные пункты, расположенные на территории Костанайской области, в которых установлен карантин в связи с возникновением заразной болезни – грипп птиц
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Костанайской области от 29.09.2020 № 336 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями акимата Костанайской области от 08.10.2020 № 352 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 10.11.2020 № 397 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 30.11.2020 № 436 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 10.12.2020 № 447 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
п/п
Наименование населенного пункта
1

Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.11.2020 № 397 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2
Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.12.2020 №447 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3
Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.11.2020 № 397 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4
Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.11.2020 № 397 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
5
Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.11.2020 № 397 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
6
Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 10.11.2020 № 397 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
7
Әулиекөл ауданы
Сұлукөл ауылдық округінің Юльев ауылы

Утратила силу постановлением акимата Костанайской области от 10.11.2020 № 397 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2
Утратила силу постановлением акимата Костанайской области от 10.12.2020 № 447 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3
Утратила силу постановлением акимата Костанайской области от 10.11.2020 № 397 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
4
Утратила силу постановлением акимата Костанайской области от 10.11.2020 № 397 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
5
Утратила силу постановлением акимата Костанайской области от 10.11.2020 № 397 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
6
Утратила силу постановлением акимата Костанайской области от 10.11.2020 № 397 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
7
Аулиекольский район
Село Юльевка Сулукольского сельского округа