Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Алтай ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 2 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қаңтарда № 8353 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18–бабының 2) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және Алтай ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі анықталсын.
2. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерлерінде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7131 тіркелген, 2020 жылғы 2 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) Алтай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 173 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының әкімі К. Байгонусов
"КЕЛІСІЛДІ":
Алтай ауданы
мәслихатының хатшысы _______________
"____"_________ 2020 жыл
Л.Гречушникова
Алтай ауданының әкімі
2021 жылғы 15 қаңтардағы
№ 2 қаулысы қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Алтай ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) халықты жұмыспен қамту орталығының ассистенті;
2) мүгедектігі бар балаларды және 18 жастан асқан психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар адамдарды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 28.04.2023 № 245 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) аға кітапханашы;
2) кітапханашы;
3) аға мәдени ұйымдастырушы;
4) мәдени ұйымдастырушы;
5) концертмейстер;
6) сүйемелдеуші;
7) хореограф;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района Алтай
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 15 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2021 года № 8353
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района Алтай, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Алтай от 21 мая 2020 года № 173 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7131, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 июня 2020 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Алтай К. Байгонусов
"СОГЛАСОВАНО":
Сек
ретарь маслихата
района Алтай
"____" ____________2020 года
Л. Гречушникова
Приложение к постановлению
Аким района Алтай
от 15 января 2021 года № 2
Переченьдолжностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района Алтай
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) ассистент центра занятости населения;
2) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
3) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28.04.2023 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Должности специалистов в области культуры:
1) старший библиотекарь;
2) библиотекарь;
3) старший культорганизатор;
4) культорганизатор;
5) концертмейстер;
6) аккомпаниатор;
7) хореограф;

8) режиссер;
9) бұқаралық шаралардың режиссері;
10) дыбыс режиссері;
11) дыбыс операторы;
12) хор жетекшісі;
13) музыкалық жетекші;
14) вокалдық топ жетекшісі;
15) бейнелеу студиясының жетекшісі;
16) студия жетекшісі;
17) үйірме жетекшісі;
18) би ұжымының жетекшісі;
19) вокал студиясының жетекшісі;
20) хор жетекшісі;
21) көркемөнерпаздар ұжымының жетекшісі;
22) халық ұжымының жетекшісі.
23) қазақ, орыс, ағылшын тілдерінің мұғалімдері.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 05.03.2025 № 122 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

8) режиссер;
9) режиссер массовых мероприятий;
10) звукорежиссер;
11) звукооператор;
12) хормейстер;
13) музыкальный руководитель;
14) руководитель вокальной группы;
15) руководитель изостудии;
16) руководитель студии;
17) руководитель кружка;
18) руководитель танцевального коллектива;
19) руководитель вокальной студии;
20) руководитель хора;
21) руководитель самодеятельного коллектива;
22) руководитель народного коллектива.
23) учителя казахского, русского, английского языков.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.03.2025 № 122 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).