Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 78 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 қыркүйекте № 8398 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 78 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4903 болып тіркелген) шешімі;
2. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 31 тамыздағы № 48 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5083 болып тіркелген) шешімі;
3. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5220 болып тіркелген) шешімі;
4. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 17 ақпандағы № 88 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5291 болып тіркелген) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Темирского районного маслихата
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 8 сентября 2023 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2023 года № 8398
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Темирского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 8 сентября 2023 года № 78
Перечень некоторых решений Темирского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 11 апреля 2016 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4903);
2. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 31 августа 2016 года № 48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5083);
3. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 20 декабря 2016 года № 61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5220);
4. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 17 февраля 2017 года № 88 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5291);

5. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2017 жылғы 14 маусымдағы № 111 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5586 болып тіркелген) шешімі;
6. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-180 болып тіркелген) шешімі;
7. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 14 маусымдағы № 234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-206 болып тіркелген) шешімі;
8. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 279 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-230 болып тіркелген) шешімі;
9. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 5 маусымдағы № 352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6246 болып тіркелген) шешімі;
10. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 17 қазандағы № 390 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6430 болып тіркелген) шешімі;

5. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 14 июня 2017 года № 111 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5586);
6. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 2 марта 2018 года № 191 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-10-180);
7. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 14 июня 2018 года № 234 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-10-206);
8. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 6 декабря 2018 года № 279 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-10-230);
9. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 5 июня 2019 года № 352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6246);
10. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 17 октября 2019 года № 390 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6430);

11. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 12 наурыздағы № 442 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6893 болып тіркелген) шешімі;
12. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 471 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7037 болып тіркелген) шешімі;
13. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 30 қазандағы № 530 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7609 болып тіркелген) шешімі;
14. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 28 қарашадағы № 250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30947 болып тіркелген) шешімі;
15. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 15 "Темір ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 11 мамырдағы № 28 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8350 болып тіркелген) шешімі.

11. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 12 марта 2020 года № 442 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6893);
12. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 9 апреля 2020 года № 471 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7037);
13. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 30 октября 2020 года № 530 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7609);
14. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 28 ноября 2022 года № 250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30947);
15. Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Темирском районе" от 11 мая 2023 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8350).