2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының II сессиясының 1999 жылғы 23 желтоқсандағы N 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 26 қаңтарда N 53 тіркелді
1. 2000 жылға арналған облыстық бюджет кірістері бойынша 13205603 мың теңге сомасында, ресми алынған трансферттер бойынша - 3278372 мың теңге, өтеулер бойынша - 832967 мың теңге, шығыстар және кредиттеулер бойынша - 16986527 мың теңге. Бюджет профициті - 662700 мың теңге, бюджет профицитін пайдалану (негізгі қарызды өтеу) - -130415 мың теңге.
Қаржы жылы басындағы бюджет қаражатының еркін қалдықтарын пайдалану - 232285 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 6 сәуірдегі N 7, өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 22 маусымдағы N 3, өзгерді және толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1, өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімдерімен.
2. Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесi туралы" және "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңдарына сәйкес облыстық бюджеттің кірістері:
а) бюджетке салықтар, алымдар және басқа міндетті төлемдерден түсімдер:
- республикалық бюджетке және облыстың аудандары мен қалаларының бюджеттеріне есептелетін сомалардан басқа заңды тұлғаларға салынатын табыс салығы, әлеуметтік салық және акциз салығы;
- қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқы үшін лицензиялық алым;
- басқа да салықтық түсімдер;
б) салыққа жатпайтын түсімдер:
- жергілікті атқарушы органдарға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді орындаудан түсімдер;
- коммуналдық меншіктің мүлкін жалға беруден түсімдер;
- қоршаған ортаны қорғаудың жергілікті мемлекеттік қорына қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер;
- табиғатты пайдаланушылардан келтірген залалы жөніндегі талаптар бойынша алынған қаржылар, қоршаған ортаны қорғау туралы заңды бұзғаны үшін айыппұлдар, тәркіленген аңшылық және балықшылық құралдарын, заңсыз өнімді өткізуден түскен қаржылар;
- жергілікті әкімшілік органдарға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерге салынатын Қазақстан Республикасының заңдылық актілерінде көзделген әкімшілік айыппұлдары мен санкциялары;
- басқа да санкциялар мен айыппұлдар;
- Қазақстан Республикасының заңдылық актілерінде көзделген басқа да салықтық емес және өзге түсімдер;
в) капиталмен жасалатын операциялардан түсімдер:
- коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден түсетін түсімдер;
- аймақтар өзін-өзі қамтамасыз ету үшін сатып алынатын астықты өткізуден түсетін түсімдерден құралады деп белгіленсін.

Об областном бюджете на 2000 год
Решение II сессии Карагандинского областного маслихата от 23 декабря 1999 года N 2. Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 26 января 2000 года за N 53
1. Утвердить областной бюджет на 2000 год по доходам в сумме 13 205 603 тыс.тенге, полученным официальным трансфертом - 3 278 372 тыс.тенге, погашению - 832 967 тыс.тенге, по расходам и кредитованию - 17 186 527 тыс.тенге. Профицит бюджета - 130 415 тыс.тенге, использование профицита бюджета (погашение основного долга) - 130 415 тыс.тенге.<*>
Использование свободных остатков бюджетных средств на начало финансового года - 232 285 тыс.тенге.<*>
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными  решением  III сессии Карагандинского областного Маслихата от 06.04.2000 г. N 7,  решением  IV сессии Карагандинского областного Маслихата от 22.06.2000 г. N 3,  решением  VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31.10.2000 г. N 4,  решением  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1, изменен и дополнен  решением  V сессии Карагандинского областного Маслихата от 22.09.2000 г. N 1.
2. Установить, что в соответствии с Законами Республики Казахстан  "О бюджетной  системе" и " О республиканском  бюджете на 2000 год" доходы областного бюджета состоят из:
а) поступлений налогов, сборов и других обязательных платежей в бюджет:
- подоходного налога с юридических лиц, социального налога и акцизного налога кроме сумм, зачисляемых в республиканский бюджет и бюджеты районов и городов области;
- лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
- сбор за государственную регистрацию юридических лиц;
- прочих налоговых поступлений;
б) неналоговых поступлений:
- поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам;
- поступления от аренды имущества коммунальной собственности;
- платежи за загрязнение окружающей среды в местный государственный фонд охраны окружающей среды;
- средства, полученные от природопользователей по искам о возмещении ущерба, штрафы за нарушение законодательства об охране окружающей среды, средства от реализации конфискованных орудий охоты и рыболовства, незаконно добытой продукции;
- административные штрафы и санкции, взимаемые государственными учреждениям, подведомственными местным исполнительным органам, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан;
- прочие санкции и штрафы;
- прочие неналоговые и иные поступления, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан.
в) доходов от операций с капиталом:
- поступления от приватизации объектов коммунальной собственности;
- поступления от реализации зерна, закупаемого для самообеспечения регионов.

2-1. Облыстық бюджеттің құрамындағы түсімдерде республикалық бюджеттен 200000 мың теңге сомасында трансферттер "2000 республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөніндегі" 2000 жылдың 8 қарашасындағы Қазақстан Республикасының N 478 Заңына сәйкес Приозерск қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен Приозерск қаласы әкімінің кредиторлық қарыздарын өтеуге қарастырылатыны есепке алынсын.
Ескерту. 2-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімімен.
3. Облыстық бюджетке түсімдердің құрамында облыстық бюджеттен бұрын берілген кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу көзделеді.
4. Қоршаған ортаны қорғаудың жергілікті мемлекеттік қорының мөлшері 120 500 мың теңге сомасында белгіленсін.
Облыстық қаржы басқармасы қоршаған ортаны қорғау жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және табиғат қорғау объектілері бойынша шығындарды қаржыландыруды бекітілген сметаларға сәйкес жүзеге асырсын.
5. 2000 жылға қалалар мен аудандардың бюджеттеріне салықтарды, алымдар мен басқа мiндеттi төлемдердi, салыққа жатпайтын түсімдерді бөлу мына мөлшерде белгіленсін:
а) заңды тұлғаларға салынатын табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары мен Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 20 проценттен;
б) жеке тұлғалардан төлем көзінен ұсталатын табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары мен Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 100 проценттен;
в) алкоголь өнiмдерiнің акциздері бойынша:
Абай, Осакаров аудандары мен Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Темiртау, Шахтинск қалалары - 10 проценттен;
г) ойын бизнесiне акциздер бойынша:
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 10 проценттен;
д) әлеуметтiк салық бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары - 50 проценттен, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Темiртау, Шахтинск қалалары - 10 проценттен;
е) қоршаған ортаны қорғаудың жергілікті мемлекеттік қорына қоршаған ортаны ластағаны үшiн төлемдер бойынша:
облыстық бюджетке - 50 процент;
ж) табиғатты пайдаланушылардан келтірген залалы жөніндегі талаптар бойынша алынған қаржылар, қоршаған ортаны қорғау туралы заңды бұзғаны үшiн айыппұлдар, тәркіленген аңшылық және балықшылық құралдарын, заңсыз өнімді өткізуден түскен қаржылар бойынша:
облыстық бюджетке - 50 процент.

2-1. Учесть, что в составе поступлений в областной бюджет предусматриваются трансферты из республиканского бюджета в сумме 200 000 тыс. тенге выделенные, в соответствие с Законом Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года N 478 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год", бюджету г. Приозерска из республиканского бюджета на погашение кредиторской задолженности акима г. Приозерска.<*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 -  решением  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1.
3. Установить, что в составе поступлений в областной бюджет предусматриваются погашения основного долга по раннее выданным из областного бюджета кредитам.
4. Установить размер местного государственного фонда охраны окружающей среды в сумме 120 500 тыс.тенге.
Областному финансовому управлению осуществлять финансирование расходов по организации работ по охране окружающей среды и природоохранным объектам в соответствии с утвержденными сметами.
5. Установить на 2000 год распределение поступлений налогов, сборов и других обязательных платежей, неналоговых поступлений в бюджеты районов и городов в следующих размерах:
а) по подоходному налогу с юридических лиц: Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов и городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Шахтинска, Темиртау - по 20 процентов.
б) по подоходному налогу с физических лиц, взимаемому у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов и городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 100 процентов;
в) по акцизам на алкогольную продукцию: Абайского, Осакаровского районов и городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Темиртау, Шахтинска - по 10 процентов.
г) по акцизам на игорный бизнес: городов Балхаша, Жезказгана, Караганды, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 10 процентов;
д) по социальному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов по 50 процентов, городов: Балхаша, Жезказгана, Караганды, Каражала, Приозерска, Сарани, Темиртау, Шахтинска - по 10 процентов.
е) по платежам за загрязнение окружающей среды в местный государственный фонд охраны окружающей среды:
областной бюджет - 50%.
ж) по средствам, полученным от природопользователей по искам о возмещении ущерба, штрафам за нарушение законодательства об охране окружающей среды, средствам от реализации конфискованных орудий охоты и рыболовства незаконно добытой продукции:
областной бюджет - 50 процентов.

12. Орта жалпы білім беруге қалалар мен аудандар бюджеттерінің шығысында жалпы білім беретін бағдарлама шеңберінде 5 (6) жастағы балаларды мектеп алдындағы міндетті дайындыққа қаржыландыру көзделгені ескерілсін.
13. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында білім департаменті жанынан тұрақты жұмыс істейтін психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация ұйымдастыруға 1092 мың теңге көзделсін.
14. Қалалар мен аудандар бюджеттер шығыстары құрамында білім беруге мынадай бағдарламалар бойынша қаржыландыру көзделгені ескерілсін: "Мектеп жасына дейінгі балаларды тәрбиелеу мен оқытуды субсидиялау", "Отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен балалар қабылдаған отбасыларды субсидиялау" және "Жергілікті деңгейде балалар мәдени шаралар ұйымдастыруды субсидиялау".
14-1. Облыстық бюджеттің шығысы құрамында жалпы білім беретін күндізгі мектептерді компьютерлеуге 50000 мың теңге қарастырылсын.<*>
Ескерту. 14-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 22 маусымдағы N 3 шешімімен.
15. Қарағанды қаласы бюджетінің шығыстары құрамында Қарағанды мемлекеттік қалалық мұрағатын ұстап тұруға қаржы көзделгені ескерілсін.
16. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында облыстық газеттердің редакцияларына мемлекеттік тапсырыс бойынша орындалған жұмыс көлемі үшін 25 000 мың теңге сомасында қаржы бөлу көзделсін.
17. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында жергілікті деңгейде телерадиохабары арқылы мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізуге 6950 мың теңге көзделсін.<*>
Ескерту. 17-тармақ өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімімен.
18. Қалалық, аудандық бюджеттер мен облыстық бюджет шығыстары құрамында спорт пен туризмге жаңадан енгізілген "Жергілікті деңгейде балалармен спорттық шаралар ұйымдастыруды субсидиялау" бағдарламасы бойынша қаражат бөлу көзделгені ескерілсін.
19. "Селолық жердегі амбулаториялық ұйымдарда халыққа алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсету", жергілікті бюджеттік бағдарламасы бойынша қаражат мөлшері мына сомадан кем болмауға тиіс деп ескерілсін:
мың теңге
Жезқазған қаласы                           2361
Облыс                                   115 224
20. Облыстық бюджет пен қалалар бюджеттерінің шығыстары құрамында медициналық көмектің тегін кепілді көлемі бойынша және "Жергілікті деңгейде қан (ауыстырушы) өндіру", "Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын қалыптастыру орталықтары", "Қор ұстау үлгісі бойынша алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсету", "Жергілікті деңгейде халыққа мамандандырылған көмекті қоса тұрақты медициналық көмек көрсету", "Азаматтардың жекелеген санаттарын аурулардың түрлері бойынша дәрі-дәрмекпен қамсыздандыру", "Азаматтардың жекелеген санаттарын балалар мен емдік тағамның арнайы азық-түлігімен қамсыздандыру", "Жедел жәрдем көрсету" бағдарламалары арқылы қор ұстау үлгісі бойынша қаржыландыруға қаражат көзделгені ескерілсін.

12. Учесть, что в расходах бюджетов районов и городов на среднее общее образование предусмотрены ассигнования на обязательную предшкольную подготовку детей 5 (6) лет в рамках общеобразовательной программы.
13. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 1092 тыс.тенге, на организацию при Департаменте образования постоянно действующей психолого-медико-педагогической консультации.
14. Учесть, что в составе расходов бюджетов районов и городов на образование предусмотрены ассигнования по программам: "Субсидирование детского дошкольного воспитания и обучения", "Субсидирование детских домов семейного типа и приемных семей" и "Субсидирование организации по проведению культурных мероприятий с детьми на местном уровне".
14-1. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 50 000 тыс.тенге на компьютеризацию общеобразовательных дневных школ.<*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 -  решением  IV сессии Карагандинского областного Маслихата от 22.06.2000 г. N 3.
15. Учесть, что в составе расходов бюджета г. Караганды предусмотрены ассигнования на содержание Карагандинского государственного городского архива.
16. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета выделение средств редакциям областных газет за выполняемый объем работ по государственному заказу в сумме 25 000 тыс.тенге.
17. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 6950 тыс. тенге на проведение государственной информационной политики через телерадиовещание на местном уровне.<*>
Сноска. Пункт 17 - с изменением, внесенным  решением  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1.
18. Учесть, что в составе расходов районных, городских и областного бюджета на спорт и туризм предусмотрены ассигнования по вновь введенной программе "Субсидирование организаций по проведению спортивных мероприятий с детьми на местном уровне".
19. Учесть, что размеры средств по местной бюджетной программе "Оказание первичной медико-санитарной помощи населению в амбулаторных организациях сельской местности" должны быть не ниже следующих сумм:
тыс.тенге
г. Жезказган 2 361
Областной 115 224
20. Учесть, что в составе расходов областного бюджета и бюджетов городов предусмотрены ассигнования на финансирование государственного заказа по бесплатному гарантированному объему медицинской помощи и по модели фондодержания по программам: "Производство крови (заменителей) на местном уровне", "Центры формирования здорового образа жизни на местном уровне", "Оказание первичной медико-санитарной помощи по модели фондодержания", "Оказание стационарной, включая специализированную, медицинской помощи населению на местном уровне" "Лекарственное обеспечение отдельных категории граждан по видам заболевании", обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категории граждан", "Оказание скорой помощи".

21. Аудандар бюджеттерінің шығыстары құрамында "Азаматтардың жекелеген санаттарын аурулардың түрлері бойынша дәрі-дәрмекпен қамсыздандыру" және "Азаматтардың жекелеген санаттарын балалар мен емдік тағамның арнайы азық-түлігімен қамсыздандыру" бағдарламалары бойынша медициналық көмектің тегін кепілді көлемі бойынша мемлекеттік тапсырысты қаржыландыруға қаражат көзделгені ескерілсін.
22. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында "Қор ұстау моделі бойынша алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсету" және "Жергілікті деңгейде халыққа мамандандырылған көмекті қоса тұрақты медициналық көмек көрсету" бағдарламалары шеңберінде қаржыландыратын селолық аудандардың денсаулық сақтау мекемелеріне қаражат көзделсін.
23. Облыстық бюджетте "Шұғыл медициналық көмек орталықтары" бағдарламасы бойынша төтенше оқиғалар пайда болғанда және зардаптарын жоюда шұғыл көмек үшін 5568 мың теңге көзделсін.
24. Облыстық бюджеттің денсаулық сақтауға шығыстары құрамында ауруханаларға түскен тұрмысы төмен азаматтарды дәрі-дәрмекпен қамсыздандыру үшін, сондай-ақ қымбат тұратын аппараттармен тексеру үшін қаражат көзделгені ескерілсін.
25. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында 1998 жылғы қараша айы үшін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар, стипендиялар, бұрын ФОМС қаржысы есебінен қаржыландырып келген мекемелер қызметкерлерінің жалақысы және міндетті әлеуметтік сақтандыру қорына аударымдар бойынша өткен жылдардың кредиторлық берешегін өтеуге қаражат көзделсін.
Көрсетілген берешектер 2000-жыл бойы облыстық бюджетке кірістер түсуіне қарай өтелсін.
25-1. Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының күші бар "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылдың 19 маусымындағы N 2335 Заңының 32, 41, 44 баптарына сәйкес денсаулық сақтау коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындарының (КМҚК) мемлекеттік тапсырыс ауқымында, жабдықтаушылардың алдындағы тауарларына (қызметтеріне) өткен жылдардағы кредиторлық қарыздарын өтеу үшін облыстық бюджеттегі шығыстардың құрамында 189322 мың теңге қарастырылсын.
Білім беру КМҚК-ның жабдықтаушылар алдындағы тауарларына (қызметтеріне), мемлекеттік тапсырыс ауқымындағы шартты міндеттемелері бойынша өткен жылдардағы кредиторлық қарыздарын өтеуді, 6809 мың теңге сомасында білім беру Департаменті жасайтыны есепке алынсын.
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы мен білім беру Департаменті мемлекеттік тапсырысты орындауға бекітілген смета шегінде қабылданған КМҚК-ның шартты міндеттемелері бойынша кредиторлық қарыздарын өтеуге бөлінген қаражаттарының мақсатқа жұмсалуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 25-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4, өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімдерімен.

21. Учесть, что в составе расходов бюджетов районов предусмотрены ассигнования на финансирование государственного заказа по бесплатному гарантированному объему медицинской помощи по программам: "Лекарственное обеспечение отдельных категорий граждан по видам заболеваний" и "Обеспечение специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий граждан".
22. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета ассигнования на учреждения здравоохранения сельских районов, финансируемых в рамках программ: "Оказание первичной медико-санитарной помощи по модели фондодержания" и "Оказание стационарной, включая специализированную, медицинской помощи населению на местном уровне".
23. Предусмотреть в областном бюджете 5568 тыс. тенге, для экстренной помощи при возникновении и ликвидации последствии чрезвычайных ситуаций по программе "Центры экстренной медицинской помощи".
24. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на здравоохранение предусмотрены средства для лекарственного обеспечения малообеспеченных граждан, находящихся в стационарах, а также для обследования на дорогостоящих аппаратах.
25. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета ассигнования на погашение кредиторской задолженности прошлых лет по государственным социальным пособиям за ноябрь 1998 года, стипендиям, зарплате работников учреждений, ранее финансировавшихся за счет средств ФОМСа и отчислениям в фонды обязательного социального страхования.
Указанные задолженности погашать в течение 2000 года по мере поступления доходов в областной бюджет.
25-1. В соответствии со статьями 32, 41, 44  Указа  Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона от 19.06.95 г. N 2335 "О государственном предприятии" предусмотреть в составе расходов областного бюджета 189 322 тыс.тенге на погашение кредиторской задолженности прошлых лет коммунальных государственных казенных предприятий (КГКП) здравоохранения перед поставщиками товаров (услуг) в рамках выполнения госзаказа.
Учесть, что погашение кредиторской задолженности прошлых лет по договорным обязательствам КГКП образования перед поставщиками товаров (услуг) в рамках выполнения госзаказа, производится Департаментом образования в сумме 6 809 тыс.тенге.
Областному управлению здравоохранения и Департаменту образования обеспечить целевое направление выделяемых средств на погашение кредиторской задолженности прошлых лет по договорным обязательствам КГКП, принятым в пределах утвержденных смет на выполнение госзаказа.<*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 25-1 -  решением  VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31.10.2000 г. N 4, внесено изменение -  решением  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1.

26. Приозерск, Қарағанды, Саран қалалары мен Осакаров ауданы бюджеттерінің шығыс бөліктерінде "Жылумен жабдықтау кәсіпорындарын қысқа дайындау жөніндегі шаралар" жаңадан енгізілген бағдарламасы бойынша коммуналдық меншіктің қазандықтарын жөндеуге және отынның қорын жасауға қаражат көзделгені ескерілсін.
27. Облыстық бюджеттің ауыл шаруашылығына шығыстары құрамында зиянкестер және өсімдік ауруларымен күрес жөніндегі шараларға 20000 мың теңге көзделсін.
Ескерту. 27 тармақ өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімімен.
27-1. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 04 қыркүйектегі N 840 "Қазақстан Республикасының базарларында товар сату құқығы үшін төлемдер мен алымдар ставкасының тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" және 1999 жылғы 22 сәуірдегі N 457 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 қыркүйектегі N 840 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қаулыларына сәйкес облыс әкімінің 2000 жылғы 01 ақпандағы N 08 шешімімен құрылған "Облыс базарларында товар сату құқығы үшін алым жинау жөніндегі басқарманы" жергілікті атқарушы органдар құрылымында ұстауға 26599 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 27-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 6 сәуірдегі N 7 шешімімен.
28. Облыстық бюджеттің шығыстары құрамында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 17.07.99 ж. N 994 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 12.04.99 ж. N 405 Қаулысын орындаудың жекелеген мәселелері" Қаулысы негізінде жергілікті атқарушы органдар құрылымында құрылған коммуналдық меншікті басқару департаментін ұстап тұруға қаражат көзделсін.
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұймдастыруға 1260 мың теңге және коммуналдық меншік мүліктерін сатып алуға 20000 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 28-тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 6 сәуірдегі N 7 шешімімен.
29. Облыстық бюджетте қызметін басым өндіріс салаларында жүзеге асыратын шағын кәсіпкерлікті қаржылық жағынан қолдауға 50.000 мың теңге көзделсін. Соның ішінде: 5000 мың теңге шағын кәсіпкерлікті қолдауды ұйымдастыруға, 45000 мың теңге жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті дамытуға несие беруге.
Облыстық бюджетте ауылшаруашылық товарларын өндірушілерге несие беруге 30000 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 29-тармақ толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 6 сәуірдегі N 7 шешімімен.

26. Учесть, что в расходной части бюджетов г.Приозерска, г.Караганды, г.Сарани и Осакаровского района предусмотрены ассигнования по вновь введенной программе "Мероприятия по подготовке к зиме теплоснабжающих предприятий" на ремонт котельных коммунальной собственности и создание запасов топлива.
27. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета на сельское хозяйство 20 000 тыс. тенге на мероприятия по борьбе с вредителями и болезнями растений.<*>
Сноска. Пункт 27 - с изменением, внесенным  решением  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1.
27-1. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 26 599 тыс.тенге на содержание "Управления по взиманию сбора за право реализации товаров на рынках области", созданного решением акима области от 01.02.2000 г. N 08 в соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 04.09.98 г. N 840 "Об  утверждении Правил  о порядке уплаты и ставках сборов за право реализации товаров на рынках Республики Казахстан" и от 22.04.99 г. N 457  "О внесении изменений  и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4.09.98 г. N 840" в структуре местных исполнительных органов. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 27-1 -  решением  III сессии Карагандинского областного Маслихата от 6.04.2000 г. N 7.
28. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета ассигнования на содержание Департамента управления коммунальной собственностью, созданного на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 17.07.99 г. N 994  "Отдельные вопросы  реализации Постановления Правительства Республики Казахстан от 12.04.99 г. N 405" в структуре местных исполнительных органов.
Предусмотреть 1 260 тыс.тенге на организацию приватизации коммунальной собственности и 20 000 тыс.тенге на приобретение имущества коммунальной собственности.<*>
Сноска. Пункт 28 - c изменениями, внесенными  решением  III сессии Карагандинского областного Маслихата от 6.04.2000 г. N 7.
29. Предусмотреть в областном бюджете 50 000 тыс. тенге, на финансовую поддержку малого предпринимательства, осуществляющего деятельность в сфере приоритетных производств в том числе: 5 000 тыс.тенге на организацию поддержки малого предпринимательства, 45 000 тыс.тенге на кредитование для развития малого предпринимательства на местном уровне.
Предусмотреть в областном бюджете 30 000 тыс.тенге на кредитование сельскохозяйственных товаропроизводителей.<*>
Сноска. Пункт 29 - с изменениями, внесенными  решением  III сессии Карагандинского областного Маслихата от 6.04.2000 г. N 7.

29-1. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында экономика саласын кредиттеуге 300000 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 29-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4 шешімімен.
29-2. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстың қалаларындағы қалалық көлікті дамытуға 250000 мың теңге қарастырылсын.
"Жолаушылар көліктері басқармасы" Қарағанды облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының бастығы Е.А. Кирсановтың қалалық көлікті дамытуға бөлінген қаражат қоғамдық көліктердегі билеттердің құнын тұрақтандыруға және аз қамтылған азаматтардың жүруіне жеңілдіктер төлеуіне жұмсалатыны жөніндегі сендірген мәліметі қабылдансын.
Ескерту. 29-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4 шешімімен.
29-3. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында астық жинайтын комбайндар сатып алуға, әрі қарай нан және нан-тоқаш өнімдері бағасының өсуін тоқтату мақсатында астық қорын құру үшін 250000 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 29-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4 шешімімен.
30. Облыстық бюджеттің, қалалар мен аудандар бюджеттерінің шығыстары құрамында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 6.07.99 ж. № 934 "Жергілікті қаржы органдары туралы" Қаулысы негізінде жергілікті қаржы органдарын ұстап тұруға қаражат бөлінгені ескерілсін.
31. Облыстық бюджетте бюджет қаражаты есебінен орындалған ұйымдардың міндеттемелері бойынша бұрынғы жылдары пайда болған кредиторлық берешекті шаруашылық субъектілерінің 207567 мың теңге мөлшеріндегі бюджетке төлемі бойынша берешектерін өтеу жолымен өтеу көзделсін.
Көрсетілген берешектерді өтеу жөнінде есеп айырысуды өткізу тәртібі, сондай-ақ осы есептерге қатысушы субъектілерді облыс әкімі белгілейді.
Ескерту. 31 тармақ өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімімен.
31-1. Облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында 1055430 "Басқа трансферттер" бағдарламасы бойынша қалалардың бюджеттерінде кредиторлық қарыздарды өтеуге, коммуналдық қызметтерді төлеуге басқару органдарын компьютерлендіруге 299948 мың теңге қарастырылсын:
Балқаш 29550 мың теңге
Қарағанды 146064 мың теңге
Теміртау 124334 мың теңге
Ескерту. 31-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4 шешімімен.

29-1. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 300 000 тыс. тенге на кредитование развития отраслей экономики. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 29-1 -  решением  VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31.10.2000 г. N 4.
29-2. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 250 000 тыс.тенге на развитие городского транспорта в городах области.
Принять к сведению заверение начальника Карагандинского областного коммунального государственного предприятия "Служба управления пассажирским транспортом" Кирсанова Е.А., что выделенные на развитие городского транспорта средства будут направлены на стабилизацию стоимости проездных билетов в общественном транспорте и оплату льготного проезда малоимущих граждан.<*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 29-2 -  решением  VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31.10.2000 г. N 4.
29-3. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета 250 000 тыс.тенге на приобретение хлебоуборочных комбайнов в дальнейшем для создания зернового фонда в целях сдерживания роста цен на хлеб и хлебобулочные изделия.<*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 29-3 -  решением  VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31.10.2000 г. N 4.
30. Учесть, что в составе расходов областного бюджета, районных и городских бюджетов предусмотрены ассигнования на содержания местных финансовых органов, включенных в структуру местных исполнительных органов на основании Постановления Правительства Республики Казахстан от 6.07.99 г. N 934  "О местных  финансовых органах".
31. Предусмотреть в областном бюджете погашение кредиторской задолженности, образовавшийся за предыдущие годы по обязательствам организации, выполняемым за счет средств бюджета, путем погашения задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в бюджет 207 567 тыс. тенге.
Порядок проведения расчетов по погашению указанных задолженностей, а также субъекты, участвующие в данных расчетах, определяются акимом области.<*>
Сноска. Пункт 31 - с изменением, внесенным  решением  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1.
31-1. Предусмотреть в составе расходов областного бюджета по программе 1055430 "Прочие трансферты" 299 948 тыс. тенге, на погашение кредиторской задолженности, оплату коммунальных услуг, компьютеризацию органов управления по бюджетам городов:
тыс.тенге
Балхаша         29 550
Караганды      146 064
Темиртау       124 334<*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 31-1 -  решением  VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31.10.2000 г. N 4.

35. Облыстық қаржы басқармасы сот және құқық қорғау органдарымен бірге 2000 жылдың аяғына дейін өткен жылдары шаруашылық субъектілеріне қайтарым негізінде берілген қаржыларды және шаруашылық субъектілері үшін кепіл ретінде облыстық бюджеттің шотынан шығарылған қаржыларды облыстық бюджетке қайтаруды қамтамасыз ету жөнінде шаралар қолдансын.
36. Облыстық бюджетте облыс әкімінің қарызын өтеуге 362700 мың теңге көзделсін.
Ескерту. 36-тармақ өзгертілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімімен.
37. Облыстық бюджеттің кіріс бөлігі толық орындалмағанда бірінші кезекте әлеуметтік саланы ұстап тұруға шығындар қаржыландырылады деп белгіленсін.
38. 2000 жылға арналған облыстық бюджетте "Жергілікті деңгейде жалпы білім беретін оқу", "Селолық жердегі амбулаториялық ұйымдарда халыққа алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсету" бағдарламалары бойынша шығыстар және жалақы төлеу мен жұмыс берушілердің жарналары, стипендиялар, тамақтандыру, дәрі-дәрмектер бағдарламалары бойынша шығыстар қысқартуға жатпайды деп белгіленсін.
39. Жұмыстар орындауға, қызметтер көрсетуге мемлекеттік тапсырыс негізінде бағдарламалар, кіші бағдарламалар орындауға облыстық бюджеттен бөлінген қаржы конкурстық негізде орындалсын деп белгіленсін. Конкурстық комиссия құрамына облыстық Мәслихаттың депутаттары В.Ф. Самойлюк, Р.С. Кәренов, облыстық Мәслихаттың тексеру комиссиясының мүшелері және бағдарламалардың әкімші мекемелерінің өкілдері енгізілсін. Тендердің шарты мен қорытындылары бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын.
40. Өзара төлемсіздікті жою жөніндегі комиссияның құрамына облыстық Мәслихаттан депутаттар С.Қ. Қойшанов, Н.В. Абт енгізілсін.
41. 2000 жылдың 1 наурызына дейін Қарағанды қаласындағы "Сарыарқа" әуежайының құрылысына 1992-1998 жылдары бюджеттен және бюджеттен тыс көздерден бөлінген қаржылардың орынды жұмсалуы мен қайтарылуы тексерілсін.
Тексеру үшін мына құрамда уақытша депутаттық топ құрылсын:
- Р.С. Кәренов - төраға
Комиссия мүшелері:
- К.Ж. Сәрсембаев
- В.Э. Кист
- Ю.Н. Бобнев
- И.Ш. Борчашвили
Комиссияға тиісті ведомстволардан қажет құжаттарды сұрату, тиісті тексеріс жүргізу, жекелеген мәселелерді анықтау үшін ведомстволар мен "Сарыарқа" әуежайы қызметкерлерін тексеруге шақыру құқы берілсін. Жұмыстың нәтижесі облыстық Мәслихаттың III сессиясында хабарлансын.
42. Облыс әкімі К.Е. Мұхамеджановқа 2000 жылдың аяғына дейін облыста салық базасын өсіру және көлеңкелі бизнеспен күрес жөніндегі бағдарлама жасап, облыстық Мәслихатқа бекітуге беру ұсынылсын.

35. Областному финансовому управлению совместно с судебными и правоохранительными органами до конца 2000 года принять меры по обеспечению возврата в областной бюджет средств, выданных в предыдущие годы хозяйствующим субъектам на возвратной основе и средств, списанных со счета областного бюджета, как гаранта за хозяйствующие субъекты.
36. Предусмотреть в областном бюджете 362 700 тыс.тенге на погашение долга акима области.<*>
Сноска. Пункт 36 - с изменением, внесенным  решением  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1.
37. Установить, что при неполном выполнении доходной части областного бюджета, в первоочередном порядке финансируются расходы на содержание социальной сферы.
38. Установить, что в процессе исполнения областного бюджета на 2000 год не подлежат секвестированию расходы по программам:
"Общеобразовательное обучение на местном уровне", "оказание первичной медико-санитарной помощи населению в амбулаторных организациях сельской местности" и расходы по другим программам на выплату пенсии, на выплату заработной платы и взносы работодателей, стипендии, питание, медикаменты.
39. Установить что выделенные из областного бюджета средства на выполнение программ, подпрограмм на основе государственного заказа на выполнение работ, оказание услуг размещать на конкурсной основе. В состав конкурсной комиссии включить депутатов областного Маслихата Самойлюка В.Ф., Каренова Р.С., членов ревизионной комиссии областного Маслихата и представителей учреждений-администраторов программ. Условия и итоги тендера публиковать в средствах массовой информации.
40. Делегировать от областного Маслихата в состав комиссии, по ликвидаций взаимных неплатежей депутатов Койшанова С.К., Абта Н.В.;
41. До 1.03.2000 года проверить целесообразность расходования и возврат выделенных из бюджета и внебюджетных источников средств на строительство аэропорта "Сары-Арка" в г.Караганде в 1992-1998 годах. Для проверки создать временную депутатскую группу в составе:
- Каренов Р.С. - председатель
Члены комиссии:
- Сарсембаев К.Ж.
- Кист В.Э.
- Бобнев Ю.Н.
- Борчашвили И.Ш.
Предоставить комиссии право запрашивать у соответствующих ведомств необходимые документы, осуществлять соответствующие проверки, приглашать для выяснения отдельных вопросов работников ведомств и аэропорта "Сары-Арка". О результатах работы проинформировать III сессию областного Маслихата.
42. Предложить акиму области Мухамеджанову К.Е. до конца 2000 года разработать и внести на утверждение областного Маслихата программу по росту налоговой базы и борьбы с теневым бизнесом в области.

43. Облыстық дәрежедегі зейнеткерлерге қосымша ақы төлеу мәселесін құқықтық жағынан зерттеу үшін облыс әкімі, сессияның төрағасы және облыстық Мәслихаттың хатшысы әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссия, облыстық ардагерлер кеңесі 30.12.99 ж. дейін тең жағдайда комиссия құрсын, оның құрамына зейнеткерлердің ынталы тобынан Н.Т. Төкешев енгізілсін. Комиссия қорытындыны 1.02.2000 ж. дейін ұсынсын.
44. Облыстық қаржы басқармасы бюджеттік жіктеме өзгерген жағдайда осы шешімге қосымшаны бюджеттік жіктеменің жаңа редакциясына сәйкестендірсін.
45. Облыстық қазынашылық басқармасы салықтарды, алымдарды және бюджетке басқа да міндетті төлемдерді, салыққа жатпайтын және басқа түсімдердің бөлінісін 2000 жылға арналған жергілікті бюджеттердің жекелеген түрлері арасында осы шешіммен бекітілген нормативтер бойынша қамтамасыз етсін.
Осы шешім жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Сессияның төрағасы
Облыстық Мәслихаттың
23.12.1999 ж. II сессиясының
N 2 шешіміне қосымша<*>
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының ІІІ сессиясының 2000 жылғы 6 сәуірдегі N 7, Қарағанды облыстық Мәслихатының ІV сессиясының 2000 жылғы 22 маусымдағы N 3, Қарағанды облыстық Мәслихатының V сессиясының 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1, Қарағанды облыстық Мәслихатының VІ сессиясының 2000 жылғы 31 қазандағы N 4, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2000 жылғы 30 қарашадағы N 1 шешімдерімен.
ЕНГІЗІЛГЕН ӨЗГЕРТУЛЕР МЕН ТОЛЫҚТЫРУЛАР ЕСКЕРІЛГЕН
2000 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТ
____________________________________________________________________
Санат                                                  2000 жылғы
Сынып                     Атаулары                   31 қарашаға
Сыныпша                                           нақтыланған
Ерекшелік                                      бюджет  ____________________________________________________________________
1 2  3  4                 5                               6
____________________________________________________________________
Түсімдер                                 17116942
Кірістер                                 13205603
1               Салықтық түсімдер                        12999618
1            Кірістерге салынатын табыс салығы         3935225
1         Заңды тұлғалардан табыс салығы            3936225
1     Резиденттерден - заңды тұлғалардан табыс
салығы                                    3128647
2     Резиденттер емес - заңды тұлғалардан
табыс салығы                                60140
3     Резиденттерден - заңды тұлғалардың төлем
көздерінен алынатын табыс салығы            34038
4     Резидент емес заңды тұлғалардың төлем
көздерінен алынатын табыс салығы           712400

43. Для правовой проработки вопроса о доплатах пенсионерам областного значения акиму области, председателю сессии и секретарю областного Маслихата, постоянной комиссии по социально-культурному развитию и социальной защите населения, областному Совету ветеранов создать на паритетных условиях комиссию. Комиссии представить заключение до 1.02.2000 года.
44. Областному финансовому управлению в случае изменения бюджетной классификации привести приложение к данному решению в соответствие с новой редакцией бюджетной классификации.
45. Областному управлению Казначейства обеспечить распределение поступлений налогов, сборов и других обязательных платежей в бюджет, неналоговых и иных поступлении между отдельными видами местных бюджетов на 2000 год по нормативам, установленным настоящим решением.
Настоящее решение вступает в силу со дня его опубликования.
Председатель сессии
Приложение к решению
II сессии областного Маслихата
от 23.12.1999 г. N 2 <*>
Сноска. Приложение - в редакции  решения  III сессии Карагандинского областного Маслихата от 6.04.2000 г. N 7,  решения  IV сессии Карагандинского областного Маслихата от 22.06.2000 г. N 3 ,  решения  V сессии Карагандинского областного Маслихата от 22.09.2000 г. N 1,  решения  VI сессии Карагандинского областного Маслихата от 31.10.2000 г. N 4,  решения  VII сессии Карагандинского областного Маслихата от 30.11.2000 г. N 1.
Областной бюджет на 2000 год с учетом внесенных изменений и дополнений
____________________________________________________________________
Категория                                          Уточненный бюджет
Класс                   Наименование              на 2000 год.
Подкласс                                       30.11.2000 г.
Специфика
____________________________________________________________________
1   2  3      4                   5                          6
____________________________________________________________________
I. Поступления                  17316942
Доходы                     13205603
1                 НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                     12999618
1             Подоходный налог на доходы                 3935225
1          Подоходный налог с юридических лиц         3935225
1  Подоходный налог с юридических лиц -
резидентов                                 3128647
2  Подоходный налог с юридических лиц -
нерезидентов                                 60140
3  Подоходный налог с юридических лиц -
резидентов у источника выплат                34038
4  Подоходный налог с юридических лиц -
нерезидентов у источника выплат             712400
2             Сбор на социальное обеспечение                   0
1          Сбор на социальное обеспечение                   0

3            Әлеуметтік салық                          8736641
1         Әлеуметтік салық                          8736641
5            Тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге
салынатын ішкі салықтар                    119872
2         Акциздер                                    19649
2     Арақ                                        63600
4     Шарап                                         184
7     Сыра                                        52760
8     Күшейтілген сусындар, күшейтілген шырындар
мен бальзамдар                               2800
23    Ойын бизнесі                                  305
4         Кәсіпкерлік пен кәсіби қызмет жүргізуге
алымдар                                       223
2     Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу үшін
лицензиялық алымдар                           223
7            Басқа да салықтар                          207880
1         Басқа да салықтар                          207880
2     Жергілікті бюджетке түсетін қарыздар       207567
9     Басқа да салықтық түсімдер                    313
2               Салыққа жатпайтын түсімдер                  52101
2            Әкімшілік алымдар мен төлемдер,
коммерциялық емес және жолай сатудан
алынатын түсімдер                          151386
1         Әкімшілік алымдар                          124721
8     Мемлекеттік мекемелер ұсынған қызметтен
түскен түсімдер                              4221
12    Қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер    120500
3         Басқа төлемдер мен коммерциялық емес және
жолай сатудан алынатын кірістер             26665
1     Коммуналдық меншікті жалға беруден түсетін
түсімдер                                    26665
3            Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер    715
1         Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер    715
1     Мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік
айыппұлдар мен санкциялар                     140
9     Басқа да айыппұлдар мен санкциялар             55
10    Табиғат қорғау заңын бұзғаны үшін айыппұлдар  520
3               Капиталмен жасалған операциялардан алынатын
кірістер                                    53884
1            Негізгі капиталды сату                      53884
1         Негізгі капиталды сату                      53884
4     Мемлекеттік меншікті жекешелендіруден
түсетін түсімдер                            53644
5     Аймақтардың өзін-өзі қамтамасыз етуі үшін
сатып алған, сатылған астықтан түсетін
түсімдері                                     240
Алынған ресми трансферттер (гранттар)     3278372
4               Алынған ресми трансферттер (гранттар)     3278372
1            Мемлекеттік басқарудың төменгі тұрған
органдарынан трансферттер                 3025770
3         Аудандық (қалалық) бюджеттерден
трансферттер                              3025770
3     Аудандық (қалалық) бюджеттерден
бюджеттік алымдар                         3025770
2            Мемлекеттік басқарудың жоғары
органдарынан трансферттер                  200000
1         Республикалық бюджеттен трансферттер       200000
1     Ағымдағылар                                200000
9            Басқа көздерден                             52602
9         Басқа трансферттер                          52602
1     Ағымдағылар                                 52602
Бюджеттен бұрын берілген кредиттер
бойынша негізгі қарыздарды өтеу            832967

3             Социальный налог                           8736641
1          Социальный налог                           8736641
4             Налоги на собственность                          0
1          Налоги на имущество                              0
2          Сбор за регистрацию эмиссии ценных бумаг         0
3          Земельный налог                                  0
4          Налог на транспортные средства                   0
5             Внутренние налоги на товары, работы
и услуги                                    119872
2          Акцизы                                      119649
1  Все виды спирта                                  0
2  Водка                                        63600
3  Ликероводочные изделия                           0
4  Вина                                           184
5  Коньяки                                          0
6  Шампанские вина                                  0
7  Пиво                                         52760
8  Крепленые напитки, крепленые соки
и бальзамы                                    2800
18 Виноматериалы                                    0
23 Игорный бизнес                                 305
4          Сборы за ведение предпринимательской
и профессиональной деятельности                223
2  Лицензионный сбор за право занятия
отдельными видами деятельности                 223
3  Сбор за государственную регистрацию
юридических лиц                                  0
6             Налоги на международную торговлю и
внешние операции                                 0
1          Таможенные платежи                               0
2          Прочие налоги на международную
торговлю и операции                              0
7             Прочие налоги                               207880
1          Прочие налоги                               207880
1  Поступление задолженности в
республиканский бюджет                           0
2  Поступление задолженности в местный
бюджет                                      207567
3  Поступление задолженности в местный
бюджет по социальному налогу                     0
9  Прочие налоговые поступления                   313
2                 НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                     152101
1             Неналоговые поступления от юридических и
финансовых учреждений                            0
2          Неналоговые поступления от юридических и
финансовых учреждений                            0
5  Поступления от реализации конфискованного
имущества                                        0
8  Поступления от аренды земельных участков         0
2             Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж       151386
1          Административные сборы                      124721
8  Поступления от реализации услуг,
предоставляемых государственными
учреждениями                                  4221
12 Платежи за загрязнение окружающей среды     120500
19 Прочие административные сборы                    0
2          Пошлины                                          0
1  Государственная пошлина                          0
3          Прочие платежи и доходы от некоммерческих
и сопутствующих продаж                       26665
1  Поступления от аренды имущества
коммунальной собственности                   26665
3             Поступления по штрафам и санкциям              715
1          Поступления по штрафам и санкциям              715
1  Административные штрафы и санкции,
взимаемые государственными учреждениями        140
2  Поступления от лиц, помещенных
медицинские вытрезвители                         0
9  Прочие санкции и штрафы                         55
10 Штрафы за нарушение законодательства об
охране окружающей среды                        520
5             Прочие неналоговые поступления                   0
1          Прочие неналоговые поступления                   0
9          Прочие неналоговые поступления                   0
3                 ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ               53884
1             Продажа основного капитала                   53884
1          Продажа основного капитала                   53884
4  Поступления от приватизации
государственной собственности                53644
5  Поступление от реализации зерна,
закупаемого для самообеспечения регионов       240
Полученные официальные трансферты (гранты) 3278372
4                 Полученные официальные трансферты (гранты) 3278372
1             Трансферты из нижестоящих органов
государственных управлений                 3025770
3          Трансферты из районных (городских)
бюджетов                                   3025770
3  Бюджетное изъятие из районных
(городских) бюджетов                       3025770
2             Трансферты из вышестоящих органов
государственного управления                 200000
1          Трансферты из республиканского бюджета      200000
1  Текущие                                     200000
9             Из прочих источников                         52602
9          Прочие трансферты                            52602
1  Текущие                                      52602
Погашение основного долга по раннее
выданным из бюджета кредитам                832967

5               Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу        832967
1            Бұрын берілген кредиттерді өтеу            832967
1         Мемлекеттік басқарудың басқа деңгейіндегі
өтеу                                       832967
1     Мемлекеттік басқарудың басқа
деңгейіндегі өтеу                          832967
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Функциялық топ                                        2000 жылғы
Функция                   Атаулары                 31 қарашаға
Мекеме                                    нақтыланған бюджет
Бағдарлама
____________________________________________________________________
1  2  3   4   5               6                           7
___________________________________________________________________
II. Шығыстар мен кредиттеулер           17186527
ШЫҒЫСТАР                            16811527
1                Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер     481611
1             Мемлекеттік басқарудың жалпы қызметін
орындайтын өкілді, атқарушы және
басқадай органдар                         101060
103        Жергілікті өкілді органдардың аппараты     11844
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар    7481
3  Жергілікті органдардың аппараты             7481
30     Депутаттық қызмет                           4363
105        Әкімдер аппараты                           89216
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар   89216
3  Жергілікті органдардың аппараты            89216
2             Қаржылық қызмет                           380551
105        Әкімдер аппараты                           22950
62     Базарларда тауарларды сатудан түсетін
(қызмет және қызмет көрсету) түсімдерді
ұйымдастыру                                22950
30 Базарларда тауарларды сатудан түсетін
(қызмет және қызмет көрсету) түсімдерді
жүзеге асыратын өкілетті органдар         22950
259        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
коммуналдық меншіктің атқарушы органы     317509
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар   10257
3  Жергілікті органдардың аппараты            10257
30     Коммуналдық меншікті жекешелендіруді
ұйымдастыру                                 6980
31     Коммуналдық меншіктің мүлкін сатып алу    300272
260        Жергілікті қаржы атқару органдары          40092
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар   40092

5                 Погашение кредитов, выданных из бюджета     832967
1             Погашение ранее выданных кредитов           832967
1          Погашение другими уровнями
государственного управления                 832967
1  Погашение другими уровнями
государственного управления                 832967
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Функциональная руппа                              Уточненный бюджет
Функция                                        на 30.11.2000 года
Учреждение               Наименование
Программа
Подпрограмма
____________________________________________________________________
1   2  3   4     5                 6                      7
____________________________________________________________________
II. Расходы и кредитование          17186527
Расходы                   16811527
1                    Государственные услуги общего
характера                                481611
1                Представительные, исполнительные и
другие органы, выполняющие общие
функции государственного управления      101060
103           Аппарат местных представительных
органов                                   11844
2         Административные расходы на местном
уровне                                     7481
3   Аппарат местных органов                    7481
30        Депутатская деятельность                   4363
0   Депутатская деятельность                   4363
105           Аппарат акимов                            89216
2         Административные расходы на местном
уровне                                    89216
3   Аппарат местных органов                   89216
2                Финансовая деятельность                  380551
105           Аппарат акимов                            22950
62        Организация поступлений от сборов
за право реализации товаров (работ,
услуг) на рынках                          22950
30  Органы, уполномоченные осуществлять
сборы за право реализации товаров
(работ и услуг) на рынках                 22950
259           Исполнительный орган коммунальной
собственности, финансируемый из
местного бюджета                         317509
2         Административные расходы на местном
уровне                                    10257
3   Аппарат местных органов                   10257
30        Организация приватизации коммунальной
собственности                              6980
31        Приобретение имущества коммунальной
собственности                            300272
260           Местный исполнительный орган финансов     40092
2         Административные расходы на местном
уровне                                    40092

3  Жергілікті органдардың аппараты            40092
2                Қорғаныс                                  431696
1             Әскери қажеттіліктер                        6817
105        Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Министрлігі                                 6817
63     Жалпы әскери міндетті орындауды қамтамасыз
ету                                         6817
2             Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстар
ұйымдастыру                               424879
105        Әкімдер аппараты                          424879
31     Азаматтық қорғаныс шараларын қамтамасыз
ететін арнайы қоймаларды,
материалдық-техникалық басқару пункттерін
құру және ұстау                            16150
32     Жергілікті деңгейде төтенше жағдайларды
жою                                       408279
30 Мемлекеттік өртке қарсы қызмет            345867
31 Облыстық судан құтқару қызметі             30004
35 Төтенше жағдайларды жою бойынша шаралар    32858
3                Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік          304787
1             Құқық қорғау қызметі                      304787
251        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істердің атқарушы органы             289787
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар  229600
3  Жергілікті органдардың аппараты           229600
27     Әлеуметтік төлем және еңбекақы бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                 8500
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу        46001
30     Жергілікті деңгейдегі қоғамдық тәртіпті
қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті
қамтамасыз ету                              5866
32 Тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарға
арналған қабылдау-бөлу мекемесі             4444
34 Қылмыстық-атқару инспекциясы                1242
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол
және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығының
атқарушы органы                            15000
44     Елді мекендердегі жол қозғалысын реттеу
бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану 15000
4                Білім беру                                941155

3   Аппарат местных органов                   40092
Приобретение статистических сборников
2                    Оборона                                  431696
1                Военные нужды                              6817
105           Министерство обороны Республики Казахстан  6817
63        Обеспечение выполнения всеобщей воинской
обязанности                                6817
2                Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                424879
105           Аппарат акимов                           424879
31        Создание и содержание пунктов управления,
спецскладов и материально-техническое
обеспечение мероприятий Гражданской
обороны                                   16150
32        Ликвидация чрезвычайных ситуаций на
местном уровне                           408729
30  Государственная противопожарная служба   345867
31  Областная водно-спасательная служба       30004
35  Мероприятия по ликвидации чрезвычайных
ситуаций                                  32858
3                    Общественный порядок и безопасность      304787
1                Правоохранительная деятельность          304787
105           Аппарат акимов                                0
66        Организация совершения нотариальных
действий                                      0
30  Нотариальные конторы                          0
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета        289787
2         Административные расходы на местном
уровне                                   229600
3   Аппарат местных органов                  229600
27        Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным
выплатам                                   8500
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета         46001
30        Охрана общественного порядка и
обеспечение общественной безопасности
на местном уровне                          5686
32  Приемники-распределители для лиц, не
имеющих определенного места жительства
и документов                               4444
34  Уголовно-исполнительная инспекция          1242
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                          15000
44        Эксплуатация оборудовании и средств
по регулированию дорожного движения в
населенных пунктах                        15000
4                    Образование                              941155

2             Бастауыш және орта білім беру             517243
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және
туризмнің атқарушы органы                 517243
20     Жергілікті деңгейдегі жалпы білім беру    339860
32 Ерекше режимдегі мектеп-интернаттар       108074
33 Бастауыш, орталау және орта мектептер      28270
34 Мектеп-интернаттар                        102732
35 Арнаулы мектеп-интернаттар                100334
32     Жергілікті деңгейде орта білім беру
жүйесін ақпараттау                        177383
3             Кәсіптік-техникалық білім беру            230427
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және
туризмнің атқарушы органы                 230427
31     Жергілікті деңгейдегі
кәсіптік-техникалық білім беру            230427
30 Кәсіптік-техникалық мектептер             220059
31 Арнайы кәсіптік-техникалық мектептер        9868
4             Арнайы орта білім беру                    167406
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы        12854
8      Жергілікті деңгейде арнаулы оқу
орындарына кадрлар дайындау                12854
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және
туризмнің атқарушы органы                 154552
8      Жергілікті деңгейдегі арнаулы және орта
оқу орындарына кадрлар дайындау           154552
5             Кадрларды қайта даярлау                    24939
251        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істердің атқарушы органы              11049
11     Жергілікті деңгейде кадрларды қайта
даярлау                                    11049
30 Ішкі істер органдары үшін кадрларды
қайта даярлау                              11049
Кадрларды қайта даярлау                    13890
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                            13890
11     Жергілікті деңгейде кадрларды қайта
даярлау                                    13890
6  Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта
даярлау                                    13890
9             Білім беру саласындағы басқадай қызметтер   1140
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                             1140
38     Тұрғындардың балалары мен жасөспірімдерін
психикалық тексеру бойынша
психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық
кеңес және көмек көрсету                    1140
30 Психологиялық-дәрігерлік педагогикалық
кеңес                                       1140

2                Начальное и среднее образование          517243
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        517243
20        Общеобразовательное обучение на
местном уровне                           339860
32  Школы-интернаты с особым режимом         108074
33  Школы начальные, неполные средние и
средние                                   28720
34  Школы-интернаты                          102732
35  Специальные школы-интернаты              100334
32        Информатизация системы среднего
образования на местном уровне            177383
3                Профессионально-техническое образование  230427
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        230427
31        Профессионально-техническое образование
на местном уровне                        230427
30  Профессионально-технические школы        220559
31  Специальные профессионально-технические
школы                                      9868
4                Среднее специальное образование          167406
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета         12854
8         Подготовка кадров в средних специальных
учебных заведениях на местном уровне      12854
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        154552
8         Подготовка кадров в средних специальных
учебных заведениях на местном уровне     154552
5                Переподготовка кадров                     24939
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета         11049
11        Переподготовка кадров на местном уровне   11049
30  Переподготовка кадров для органов
внутренних дел                            11049
Переподготовка кадров                     13890
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета         13890
11        Переподготовка кадров на местном
уровне                                    13890
6   Переподготовка кадров государственных
учреждений                                13890
9                Прочие услуги в области образования        1140
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета          1140
38        Оказание психилого-медико-педагогической
консультативной помощи населению по
обследованию психического здоровья
детей и подростков                         1140
30  Психолого-медико-педагогические
консультации                               1140

5                Денсаулық сақтау                         2336206
1             Көп салалы ауруханалар                    382259
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы       382259
36     Тұрғындарға жергілікті деңгейдегі
стационарлық медициналық көмек көрсету    382259
2             Халықтың денсаулығын қорғау               317740
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы       317740
31     ВИЧ-инфекция науқастарына медициналық көмек
көрсету                                    20854
2  254 33     Эпидемияға қарсы күрес                       500
39     Жергілікті деңгейде қауіпті аурулардың
алдын алу және күрес                       64503
30 Облыстық, аудандық
санитарлық-эпидемиологиялық станциялары    64503
34     Жергілікті деңгейде қан дайындау           31672
41     Жергілікті деңгейде салауатты өмір
салтын насихаттау                           1945
45     Балалар мен аналарды қорғау               198266
30 Балалар үйі                                67966
31 Балаларға стационарлық көмек көрсету      102648
32 Стационарлық көмек көрсету                 27652
3             Мамандандырылған медициналық көмек        553067
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы       553067
30     Психикалық ауытқуы бар науқастарға
стационарлық медициналық көмек көрсету    145767
32     Туберкулезбен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                 201531
40     Ұлы Отан Соғысы ардагерлері мен
мүгедектерінің ауруханалары мен
емханалары                                 25181
47     Онкологиялық аурулармен ауырған
науқастарға стационарлық медициналық
көмек көрсету                              89295
48     Алкоголизм, токсикомания және
нашақорлықпен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                  20059
49     Тері-венерологиялық аурулармен
ауырғандарға стационарлық медициналық
көмек көрсету                              10540
50     Жұқпалы аурулармен ауырғандарға
стационарлық медициналық көмек көрсету     60694
4             Емханалар                                 264067
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы       264067
35     Ауылды жерлердегі амбулаториялық
ұйымдарда тұрғындарға алғашқы
дәрігерлік-санитарлық көмек көрсету       115224
46     Амбулаториялық-емханалық ұйымдарда
халыққа алғашқы дәрігерлік-санитарлық
көмек көрсету                             148843

5                    Здравоохранение                         2336206
1                Больницы широкого профиля                382259
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        382259
35        Оказание первичной медико-санитарной
помощи по модели фондодержания                0
36        Оказание гарантированного объема
медицинской помощи населению на местном
уровне                                        0
36        Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне              382259
2                Охрана здоровья населения                317740
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        317740
31        Оказание медицинской помощи
ВИЧ-инфицированным больным                20854
33        Борьба с эпидемиями                         500
34        Заготовка запасов крови (заменителей)
на местном уровне                             0
39        Профилактика и борьба с опасными
инфекциями на местном уровне              64503
30  Областные, районные
санитарно-эпидемиологические станции      64503
34        Производство крови (заменителей) на
местном уровне                            31672
41        Пропаганда здорового образа жизни на
местном уровне                             1945
45        Охрана материнства и детей               198266
30  Дома ребенка                              67966
31  Оказание стационарной помощи детям       102648
32  Оказание стационарной помощи беременным,
роженицам и родильницам                   27652
3                Специализированная медицинская помощь    553067
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        553067
30        Оказание стационарной медицинской
помощи больным, страдающим
психическими расстройствами              145767
32        Оказание стационарной медицинской
помощи больным туберкулезом              201531
40        Больницы и поликлиники для ветеранов
и инвалидов ВОВ                           25181
47        Оказание стационарной медицинской
помощи больным онкологическими
заболеваниями                             89295
48        Оказание стационарной медицинской
помощи больным алкоголизмом,
наркоманией и токсикоманией               20059
49        Оказание стационарной медицинской
помощи больным кожно-венерологическими
заболеваниями                             10540
50        Оказание стационарной медицинской помощи
больным инфекционными заболеваниями       60694
4                Поликлиники                              264067
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        264067
35        Оказание первичной медико-санитарной
помощи населению в амбулаторных
организациях сельской местности          115224
46        Оказание первичной медико-санитарной
помощи населению в
амбулаторно-поликлинических организациях 148843

5             Басқа медициналық көмектер                155592
251        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ішкі істердің атқарушы органы              31334
31 Әскери қызметшілерге, құқық қорғау
органдарының қызметкерлеріне, олардың
жанұяларына медициналық көмек көрсету      31334
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы       124258
37     Жедел жәрдем көрсету                      112070
43     ТЖ халыққа медициналық көмек көрсету       12188
30 Шұғыл медициналық көмек орталығы            5568
31 Арнайы мед. жабдықтаудың облыстық базасы    6620
9             Денсаулық сақтау саласындағы басқадай
қызметтер                                 663481
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы       663481
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар   13051
3  Облыстық басқармалардың аппараты           13051
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу       487714
38     Тұрғындардың денсаулығын қорғаудағы
басқа да қызметтер                         29600
31 Ауру түрлері бойынша жекелеген санаттағы
азаматтарды дәрі-дәрмекпен
қамтамасыз ету                             28600
32 Жекелеген санаттағы азаматтарды балалар
тамақтанатын арнайы азық-түлікпен
қамтамасыз ету                              1000
42     Есепке алу қызметімен қамтамасыз ету        1332
93 Орталықтандырылған бухгалтериялар           1332
44     Орталықтандырылған медициналық жабдықтарды
және дәрілік құралдарды сатып алу          131784
6                Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамсыздандыру                             1009402
1             Әлеуметтік қамсыздандыру                   388442
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                             97044
33     Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру          97044
30 Балалар үйлері                              97044
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                            291398
32     Жергілікті деңгейде интернат типтегі
мекемелер арқылы әлеуметтік қамсыздандыру  291398
30 Жасөспірім мүгедектерге арналған интернат
үйлері мен психоневрологиялық интернат
үйлер                                       67527
31 Қариялар мен жалпы типтегі мүгедектерге
арналған интернат үйлер                     64794

5                Другие виды медицинской помощи           155592
251           Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета         31334
35        Оказание первичной медико-санитарной
помощи по модели фондодержания                0
36        Оказание гарантированного объема
медицинской помощи населению на местном
уровне                                        0
31        Оказание медицинской помощи
военнослужащим, сотрудникам
правоохранительных органов, членам
их семей                                  31334
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        124258
37        Оказание скорой помощи                   112070
43        Оказание медицинской помощи
населению в ЧС                            12188
30  Центры экстренной медицинской помощи       5568
31  Областные базы спецмедснабжения            6620
9                Прочие услуги в области здравоохранения  663481
254           Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета        663481
2         Административные расходы на местном
уровне                                    13051
3   Аппарат областных управлений              13051
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета        487714
38        Прочие услуги по охране здоровья
населения в области                       29600
31  Лекарственное обеспечение отдельных
категорий граждан по видам заболеваний    28600
32  Обеспечение специализированными
продуктами детского питания отдельных
категорий граждан                          1000
42        Обеспечение учетными услугами              1332
93  Централизованные бухгалтерии               1332
44        Централизованный закуп лекарственных
средств и медицинского оборудования      131784
6                    Социальная помощь и социальное
обеспечение                             1009402
1                Социальное обеспечение                   388442
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета         97044
33       Социальное обеспечение детей              97044
30  Детские дома                              97044
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                         291398
32       Социальное обеспечение, оказываемое
через учреждения интернатского типа
на местном уровне                        291398
30  Дома-интернаты для малолетних инвалидов
и психоневрологические дома-интернаты     67527
31  Дома-интернаты для престарелых и
инвалидов общего типа                     64794

33 Психоневрологиялық интернаттар             159077
2             Әлеуметтік көмек                           521435
105        Әкім аппараттары                            88316
60     Аз қамтамасыз етілген жекелеген санаттағы
азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету        88316
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                              4284
57     Жергілікті деңгейде мүгедектерді
әлеуметтік қолдау                            4284
33 Техникалық және басқа құралдармен
қамтамасыз ету                               4284
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                             47706
37     Ауылды жерлерде тұратын денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және
мәдениет саласының мамандарына отын сатып
алуға әлеуметтік көмек көрсету                80
38     ҰОС-ндағы Жеңістің 55-жылдығын мерекелеуді
өткізу                                     47626
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                            381129
42     Мемлекеттік мекен-жайға әлеуметтік көмек   381129
9             Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік
көмек ауқымындағы басқа да қызметтер        99525
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
еңбек және халықты әлеуметтік қорғаудың
атқарушы органы                             99525
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындары   43995
3  Жергілікті органдардың аппараты             43995
25     Жергілікті атқарушы органдардың резервтегі
қаражаты есебінен шаралар өткізу              637
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                 26964
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу         15277
33     Жергілікті деңгейдегі әлеуметтік
дәрігерлік экспертиза                       12652
30 Облыстық, қалалық және аудандық әлеуметтік
дәрігерлік эксперттік комиссия              12652
7                Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық            93560
1             Коммуналдық шаруашылық                      67560
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол
және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы
органы                                      67560
42     Коммуналдық шаруашылықты дамыту             67560
30 Коммуналдық шаруашылықты жалпы дамытуды
ұйымдастыру                                 67560
3             Сумен жабдықтау                             26000
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол
және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы
органы                                      26000
40     Ауыз сумен жабдықтау жұмысын ұйымдастыру    26000
8                Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік   541742
1             Мәдениет саласының қызметі                 449573
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                           449573
35     Жергілікті деңгейде балалар арасында
мәдени және спорттық шараларды өткізу     162145
30 Жергілікті деңгейде балалар арасында
мәдени шараларды өткізу                    33000
31 Жергілікті деңгейде балалар арасында
спорттық шараларды өткізу                  129145
39     Жергілікті деңгейде спорттық шараларды
өткізу                                      7988
41     Жергілікті деңгейде халықтың мәдени
демалыс шараларын өткізу                  217330
43     Жергілікті деңгейде ойын-сауық шараларын
өткізу                                      5830
44     Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды сақтау                       51500

33  Психоневрологические интернаты           159077
2                Социальная помощь                        521435
105           Аппарат акима                             88316
60        Оказание социальной помощи отдельным
категориям граждан                        88316
258           Исполнительный орган труда и
социальной защиты населения
финансируемый из местного бюджета          4284
57        Социальная поддержка инвалидов на
местном уровне                             4284
33  Обеспечение техническими и иными
средствами                                 4284
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                          47706
37        Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в
сельской местности, по приобретению
топлива                                      80
38        Проведение празднования 55-й годовщины
Победы в Великой Отечественной войне      47626
57        Социальная поддержка инвалидов на
местном уровне                                0
30  Доплаты к государственным социальным
пособиям в соответствии с ростом индекса
потребительских цен                           0
31  Дополнительные надбавки на уход к
государственным пособиям одиноким
инвалидам, нуждающимся
в посторонней помощи                          0
59        Социальная поддержка граждан, награжденных
до 7 апреля 99 г. Орденами "Отан", "Данк",
удостоенных высокого звания "Халык
кахарманы", почетных званий республики
на местном уровне                             0
30  Льготы по проезду на всех видах
общественного транспорта - городского,
пригородного и местного сообщения
(кроме такси)                                 0
31  Льготы по расходам на жилищно-коммунальные
услуги                                        0
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                         381129
42        Государственная адресная социальная
помощь                                   381129
9                Прочие услуги в области социальной
помощи и социального обеспечения          99525
258           Исполнительный орган труда и социальной
защиты населения финансируемый из
местного бюджета                          99525
2         Административные расходы на местном
уровне                                    43995
3   Аппарат местных органов                   43995
25        Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов      637
27        Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным
выплатам                                  26964
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета         15277
33        Медико-социальная экспертиза на
местном уровне                            12652
30  Областные, городские и районные
медико-социальные экспертные комиссии     12652
7                    Жилищно-коммунальное хозяйство            93560
1                Жилищное хозяйство                            0
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый
из местного бюджета                           0
43        Жилищное хозяйство                            0
30  Обеспечение жильем особо нуждающихся
лиц населения                                 0
2                Коммунальное хозяйство                    67560
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                          67560
42        Развитие коммунального хозяйства          67560
30  Организация общего развития коммунального
хозяйства                                 67560
72        Мероприятия по подготовке к зиме
теплоснабжающих предприятий                   0
3                Водоснабжение                             26000
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый
из местного бюджета                       26000
40        Организация работ по снабжению
питьевой водой                            26000
8                    Культура, спорт и информационное
пространство                             541742
1                Деятельность в области культуры          449573
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета        449573
35        Проведение культурных и спортивных
мероприятий с детьми на местном уровне   162145
30  Проведение культурных мероприятий с
детьми на местном уровне                  33000
31  Проведение спортивных мероприятий с
детьми на местном уровне                 129145
39        Проведение спортивных мероприятий
на местном уровне                          7988
41        Обеспечение культурного досуга
населения на местном уровне              217330
42        Увековечение памяти деятелей
государства на местном уровне                 0
43        Проведение зрелищных мероприятий
на местном уровне                          5830
44        Хранение историко-культурных ценностей
на местном уровне                         51500

51     ҰОС-ндағы Жеңістің 55-жылдығын
мерекелеуді өткізу                          4780
3             Ақпараттар кеңістігі                       92169
105        Әкімдер аппараты                           31950
46     Жергілікті деңгейде газеттер мен
журналдарды тарату арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу                25000
47     Жергілікті телерадио тарату арқылы
мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу     6950
261        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мұрағат басқармасының атқарушы органы      21063
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар    4055
3  Жергілікті органдардың аппараты             4055
30     Жергілікті деңгейде мұрағат қорларын,
басылым өнімдерін сақтау және оларды
арнайы пайдалануды қамтамасыз ету          17008
30 Облыстық және қалалық мұрағаттар           17008
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және
туризмнің атқарушы органы                  39156
45     Жергілікті деңгейде ақпараттың жалпыға
жетуін қамтамасыз ету                      39156
30 Кітапханалар                               39156
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау                    103150
1             Ауыл шаруашылығы                           20000
257        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылығының атқарушы органы        20000
32     Өсімдік аурулары мен зиянкестеріне қарсы
күресу үшін орындалатын жұмыстар           20000
5             Қоршаған ортаны қорғау                     71886
105        Әкімдер аппараты                           71886
34     Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны
қорғау жұмыстарын ұйымдастыру              71886
30 Облыстық (қалалық) қоршаған ортаны қорғау
қорлары                                     6886
31 Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын жүргізу                         65000
9             Қоршаған ортаны қорғау су, орман, балық
және ауыл шаруашылығы ауқымындағы басқа
да жұмыстар                                11264
257        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылығының атқарушы органы        11264
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар   11264
3  Басқару аппараты                           11264
25     Жергілікті атқарушы органдардың резервтік
қоры есебінен шаралар өткізу
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу

51        Проведение празднования 55-годовщины
Победы в ВОВ                               4780
3                Информационное пространство               92169
105           Аппарат Акимов                            31950
46        Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы на
местном уровне                            25000
47        Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание на
местном уровне                             6950
261           Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета         21063
2         Административные расходы на местном
уровне                                     4055
3   Аппарат местных органов                    4055
30        Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование на местном уровне           17008
30  Областные и городские архивы              17008
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма,
финансируемый из местного бюджета         39156
45        Обеспечение общедоступности информации
на местном уровне                         39156
30  Библиотеки                                39156
10                   Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды      103150
1                Сельское хозяйство                        20000
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета         20000
32        Выполнение работ по борьбе с вредителями
и болезнями растений                      20000
5                Охрана окружающей среды                   71886
105           Аппарат акимов                            71886
34        Организация охраны окружающей среды
на местном уровне                         71886
30  Областные (городские) фонды охраны
окружающей среды                           6886
31  Проведение работ по охране окружающей
среды на местном уровне                   65000
9                Прочие услуги в области сельского,
водного, лесного, рыбного хозяйства
и охраны окружающей среды                 11264
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета         11264
2         Административные расходы на местном
уровне                                    11264
3   Аппарат управлений                        11264
25        Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов        0
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета                                       0
11                   Промышленность, строительство и
недропользование                              0

12               Көлік және байланыс                       415000
1             Автомобиль көлігі                         415000
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
жол, көлік және коммуналдық шаруашылықтың
атқарушы органы                           415000
46     Қалалық көлікті дамыту                    310000
50     Жергілікті деңгейде жол жүйесін пайдалану 105000
12 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету                            105000
13               Басқа да қызметтер                        549031
3             Кәсіпкерлік қызметті қолдау және
бәсекелестікті қорғау                       5000
272        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                   5000
31     Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті
қолдауды ұйымдастыру                        5000
9             Басқалар                                  544031
105        Әкімдер аппараты                          412168
25     Жергілікті атқарушы органдардың
резервтік қоры есебінен шаралар өткізу
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                 5400
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу        60562
52     Жергілікті атқарушы органдардың
резервтік қоры                            136639
58     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша жергілікті бюджеттің кредиторлық
қарыздары                                 207567
61     Өкілеттілік шығындар                        2000
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
білім беру, мәдениет, спорт және туризмнің
атқарушы органы                            86417
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар   36741
30 Жергілікті білім беру органдарының
аппараты                                   15906
31 Жергілікті мәдениет органдарының аппараты   8144
32 Жергілікті спорт және туризм органдарының
аппараты                                   12691
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                    0
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу        43345
34     Есептік қызметтермен қамтамасыз ету         6331
30 Білім беру ұйымдарының орталықтандырылған
бухгалтериясы                               3629
31 Мәдениет ұйымдарының орталықтандырылған
бухгалтериясы                               2702
272        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                  26075
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар   26075
30 Экономика органдарының аппараттары         26075
273        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым және құрылыстың атқарушы
органы                                     16433
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар    3792
3  Жергілікті органдар аппараттары            13792
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол,
көлік және коммуналдық шаруашылықтың
атқарушы органы                             2938
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген
тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері
бойынша кредиторлық қарыздарды өтеу         2938

12                   Транспорт и связь                        415000
1                Автомобильный транспорт                  415000
259           Управление по благоустройству                 0
39        Обеспечение функционирования городских
дорог                                         0
260           Управление автомобильных дорог на
местном уровне                                0
50        Эксплуатация дорожной системы на местном
уровне                                        0
12  Обеспечение функционирования
автомобильных дорог                           0
5                Железнодорожный транспорт                     0
105           Аппарат акимов                                0
30        Строительство железных дорог на местном
уровне                                        0
30  Мосты для железнодорожного транспорта         0
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта,
финансируемый из местного бюджета        415000
46        Развитие городского транспорта           310000
50        Эксплуатация дорожной системы на местном
уровне                                   105000
12  Обеспечение функционирования
автомобильных дорог                      105000
13                   Прочие                                   549031
3                Поддержка предпринимательской
деятельности и защита конкуренции          5000
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                        5000
31        Организация поддержки малого
предпринимательства на местном уровне      5000
9                Прочие                                   544031
105           Аппарат акимов                           412168
25        Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов        0
27        Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам     5400
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном
порядке договорным обязательствам
государственных учреждений,
финансируемых из местного бюджета         60562
52        Резервный фонд местных исполнительных
органов                                  136639
58        Кредиторская задолженность местного
бюджета по зарегистрированным в
установленном порядке договорным
обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета                                  207567
81        Кредитование других уровней бюджетов          0
Обслуживание долга                            0
1                Обслуживание долга                            0
105           Аппарат акимов                                0
53        Обслуживание долга местных
исполнительных органов                        0
11  Выплата вознаграждений (интересов) по
займам                                        0
61        Представительские расходы                  2000
263           Исполнительный орган образования,
культуры, спорта и туризма, финансируемый
из местного бюджета                       86417
2         Административные расходы на местном
уровне                                    36741
30  Аппарат местных органов образования       15906
31  Аппарат местных органов культуры           8144
32  Аппарат местных органов туризма и спорта  12691
27        Погашение кредиторской задолженности
по заработной плате и социальным
выплатам                                      0
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета                                   43345
34        Обеспечение учетными услугами              6331
30  Централизованная бухгалтерия организаций
образования                                3629
31  Централизованная бухгалтерия организаций
культуры                                   2702
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                       26075
2         Административные расходы на местном
уровне                                    26075
30  Аппарат органов экономики                 26075
273           Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного
бюджета                                   16433
2         Административные расходы на местном
уровне                                    13792
3   Аппарат местных органов                   13792
53        Обслуживание долга местных исполнительных
органов                                       0
11  Выплата вознаграждений (интересов) по
займам                                        0
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета
274           Исполнительный орган жилищно-коммунального
хозяйства, дорожного хозяйства и транспорта
финансируемый из местного бюджета          2938
28        Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного
бюджета                                    2938

15               Ресми трансферттер                       9604187
1             Ресми трансферттер                       9604187
105        Әкімдер аппараты                         3784285
54     Жергілікті бюджеттің ресми трансферттері 3784285
30 Басқа да трансферттер                    1276550
94 Субвенциялар                             2507735
119        Қарағанды облысының әкімі                5819902
26     Республикалық бюджетке аударылатын
облыстық бюджеттің трансферті            5819902
Несие бөлу                                375000
Несие бөлу                                375000
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және
қоршаған ортаны қорғау                     30000
1             Ауыл шаруашылығы                           30000
257        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
ауыл шаруашылығының атқарушы органы        30000
82     Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілерді
несиелеу                                   30000
13               Басқалар                                  345000
3             Кәсіпкерлік қызметті қолдау және
бәсекелестікті қорғау                      45000
272        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                  45000
80     Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті
дамыту үшін несие бөлу                     45000
Басқалар                                  300000
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнесті
қолдаудың атқарушы органы                 300000
Экономика саласын қолдау және дамыту үшін
несие бөлу                                 30000
III. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІ (ПРОФИЦИТ)        130415
IV. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІН (ПРОФИЦИТІН
ПАЙДАЛАНУ) ҚАРЖЫЛАНДЫРУ                  -362700
ӨТЕУЛЕР                                  -362700
16               Қаржыландыру                             -362700
1             Негізгі қарыздарды өтеу                  -362700
105        Әкімдер аппараты                         -362700
55     Жергілікті атқарушы органдардың
берешегін өтеу                           -362700
Қаржы жылының басындағы бюджет
қаражатының бос қалдықтарын пайдалану     232285
____________________________________________________________________

15                   Официальные трансферты                  9604187
1                Официальные трансферты                  9604187
105           Аппарат акимов                          3784285
54        Трансферты из местного бюджета          3784285
30  Прочие трансферты                       1276550
94  Субвенции                               2507735
0
119           Аким Карагандинской области             5819902
26        Трансферты из областного бюджета в
республиканский бюджет                  5819902
67        Бюджетные изъятия в областной бюджет          0
Кредитование                             375000
10                   Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды       30000
1                Сельское хозяйство                        30000
257           Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета         30000
82        Кредитование сельхозтоваропроизводителей  30000
13                   Прочие                                   345000
3                Поддержка предпринимательской
деятельности и защита конкуренции         45000
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                       45000
80        Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне     45000
9                Прочие                                   300000
272           Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                      300000
81        Кредитование для поддержки и развития
отраслей экономики                       300000
III. Дефицит (профицит) бюджета          130415
IV. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета       -362700
Погашение                               -362700
16                   Финансирование                          -362700
1                Погашение основного долга               -362700
105           Аппарат акимов                          -362700
55        Погашение долга местных исполнительных
органов                                 -362700
0
Использование свободных остатков
бюджетных средств на начало финансового
года.                                    232285
____________________________________________________________________