О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 июля 2013 года № 571
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Юридическому департаменту Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Задорожный А.В.) в недельный срок направить в установленном порядке копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    А. Жумагалиев
Приложение к приказу
Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
от 26 июля 2013 года № 571
Перечень приказов Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1) приказ Председателя Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года № 73-п «О контрольных талонах к специальным разрешениям» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2006);
2) совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 января 2005 года № 50-I, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 февраля 2005 года № 130, Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 февраля 2005 года № 08-1/64 и Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 февраля 2005 года № 52-п «Об утверждении условий, на которых иностранцы и лица без гражданства могут входить в состав экипажа судна, плавающего под Государственным флагом Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3508);
3) приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникации Республики Казахстан от 4 марта 2005 года № 114-I «Об утверждении Правил безопасности и охраны труда на автомобильном транспорте» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3586);
4) приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 марта 2005 года № 129-I «Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок грузов, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года № 429-I, зарегистрированных за № 3294» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3562);

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 26 шілдедегі № 571 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаменті (Задорожный А.В.) бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2013 жылғы 26 шілдедегі
№ 571 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
министрлігінің күші жойылды деп танылатын бұйрықтарының тізбесі
1) «Арнайы рұқсаттарға бақылау талондары туралы» Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Көлiктiк бақылау комитетiнiң төрағасының 2002 жылғы 11 қыркүйектегi № 73-п бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2006 болып тіркелді);
2) «Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасының туын көтеріп жүзуші кеме экипажының құрамына кіру мүмкіндігінің шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 24 ақпандағы № 130, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2005 жылғы 24 ақпандағы № 08-1/64, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 26 қаңтардағы № 50-І, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 24 ақпандағы № 52-ө бірлескен бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3508 болып тіркелді);
3) «Автомобиль көлігіндегі еңбекті қорғау және еңбек қауіпсіздігі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушы 2005 жылғы 4 наурыздағы № 114-І бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3586 болып тіркелді);
4) «№ 3294 болып тіркелген «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы № 429-І бұйрығымен бекітілген Тасымалдаушылардың жүктерді тасымалдау ережесін сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 19 наурыздағы № 129-І бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3562 болып тіркелді);

5) совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 декабря 2006 года № 331, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 февраля 2007 года № 42, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года № 290-п «Об утверждении условий, на которых иностранцы и лица без гражданства могут входить в состав экипажа судна, плавающего под Государственным флагом Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4555).

5) «Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасының туын көтеріп жүзуші кеме экипажының құрамына кіру мүмкіндігінің шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 5 ақпандағы № 42, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 331, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы № 290-п бірлескен бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4555 болып тіркелді).