Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Республиканская гвардия Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 713, 714, 715, 716.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 713
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 012
"Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей"
на 2003 год
1. Стоимость: 29330 тысяч тенге (двадцать девять миллионов триста тридцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 362-II "О республиканском бюджете на 2003 год", статья 13 Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей", Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 года N 2671 "О Республиканской гвардии Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2689 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: оказание специализированной медицинской помощи всем категориям военнослужащих, военным пенсионерам, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: медицинское обеспечение личного состава Республиканской гвардии Республики Казахстан; снабжение медицинским имуществом и медикаментами; специализированная медицинская помощь всем категориям военнослужащих, военным пенсионерам, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии в амбулатории и стационаре; проведение военно-врачебной экспертизы при призыве на военную службу, увольнении военнослужащего в запас и их освидетельствование для определения степени годности к военной службе.

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 713, 714, 715, 716-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 713 қосымша
Қазақстан Республикасының Pecпубликалық ұланы
______________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2003 жылға "Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн емдеу"
012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 29330 мың теңге (жиырма тоғыз миллион үш жүз отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II "2003 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 13-бабы , Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 2671 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 2689 "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның әскери қызметшiлерiнiң барлық категориясына, әскери зейнеткерлерге, әскери қызметшiлердiң отбасы мүшелерiне мамандандырылған медициналық көмек көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның жеке құрамын медициналық қамтамасыз ету; медициналық мүлiктермен және дәрi-дәрмектермен жабдықтау; Қазақстан Pecпубликасы Pecпубликалық ұланның әскери қызметшілерінің барлық категориясына, әскери зейнеткерлерге, әскери қызметшiлердiң отбасы мүшелерiне амбулаторияда және стационарда мамандандырылған медициналық көмек көрсету; әскери қызметке шақыру, әскери қызметшілерді запасқа босату және олардың әскери қызметке жарамдылық дәрежесін анықтау үшін куәландыру барысында әскери дәрiгерлiк сараптама жүргізу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/н!Бағ. !Кіші !Бағдарлама.! Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші ! асыру іс-шаралары !асыру! орындаушы
!лама.!дар. !бағдарлама.! !мер. !
!ның !лама.!ның) атауы ! !зімі !
!коды !ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 012 Лечение
военнослу-
жащих,
сотрудни-
ков право-
охрани-
тельных
органов и
членов их
семей
030 Госпиталь Содержание 51 единиц В те- Респуб-
Республи- военнослужащих и 3 еди- чение ликан-
канской ницы служащих в пределах года ская
гвардии штатной численности. гвардия
Приобретение малоценных
товаро-материальных
ценностей, обеспечение
содержания и функциони-
рования госпиталя Рес-
публиканской гвардии.
Приобретение медикаментов
для лечения 1750 военно-
служащих Республиканской
гвардии.
Приобретение:
-аппарат для измерения
внутриглазного давления -
тонометр Маклакова - 1
комплект;
-аппарат для низкочас-
тотной магнитотерапии
переносной "Полюс-2" - 1
комплект;
-холодильник - 5 штук;
-микроволновая печь - 2
штук;
-видеомагнитофон -1 штук;
-магнитофон - 1 штук;
-пылесос - 1 штук;
-кондиционер - 4 штук;
-вытяжной шкаф - 1 штук;
-компьютерный стол - 2
штук;
-металлический шкаф - 2
штук;
-телевизор - 3 штук;
-стол однотумбовый - 4
штук;
-шкаф - 18 штук.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное оказание медицинской помощи для поддержания постоянной боевой готовности; снижение уровня заболеваемости среди военнослужащих и членов их семей.
Приложение 714
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 076
"Участие в обеспечении безопасности охраняемых
лиц и выполнении церемониальных ритуалов"
на 2003 год
1. Стоимость: 733037 тысяч тенге (семьсот тридцать три миллиона тридцать семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 362-II "О республиканском бюджете на 2003 год", Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей", Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 года N 2671 "О Республиканской гвардии Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2689 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: участие в выполнении церемониальных ритуалов, обеспечение безопасности Главы государства и иных охраняемых лиц, охрана особо важных государственных объектов, осуществление управления и контроль за исполнением задач, поставленных перед воинскими частями Республиканской гвардии Республики Казахстан.

1 012 Әскери қыз.
метшiлердi,
құқық қорғау
органдарының
қызметкерле.
рiн және
олардың
отбасы мүше.
лерiн емдеу
030 Республика. Штат көлеміндегі Жыл Республи.
лық ұланның 51 әскери қызмет. бойы калық ұлан
госпиталi шілердің 3 қызмет.
шiлердің штаттық
бiрлiгiн ұстау.
Республикалық ұлан.
ның госпиталiн
ұстау және функцио.
налдық қызмет
көрсетуін қамтамасыз
ету, арзан құнды
тауарлық-материалдық
құндыларды сатып
алу. 1750 әскери
қызметшiлердi
емдеуге дәрi-дәрмек
сатып алу.
Медициналық жабдықтар
сатып алу:
- көздің iшкi қан
қысымын өлшейтiн
аппарат - танометр
Маклакова-1 толық
жинақ;
- шағын төмен жиелiк
магниттiк емдеу
аппараты "Полюс-2" - 2
толық жинақ;
- тоңазытқыш - 5 дана;
- микротолқынды пеш -
2 дана;
- бейнемагнитофон -
1 дана;
- магнитофон - 1 дана;
- шаңсорғыш - 1 дана;
- соратын шкаф - 1
дана;
- кондиционер - 4 дана;
- компьютер үстелi -
2 дана;
- металды шкаф - 2
дана;
- теледидар - 3 дана;
- бiр тумбалы үстел
- 4 дана;
- шкаф - 18 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындағандағы күтiлетiн нәтиже: тұрақты жауынгерлiк даярлықты ұстау үшiн сапалы және уақытында медициналық көмек көрсету, әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң арасында науқастық деңгейдi төмендету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 714 қосымша
Қазақстан Республикасының Pecпубликалық ұланы
______________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2003 жылға "Күзетiлетiн тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз
етуге қатысу және дәстүрлiк рәсiмдердi орындау"
076 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 733037 мың теңге (жетi жүз отыз үш миллион отыз жеті мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II "2003 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердің және олардың отбасы мүшелерiнің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 2671 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 2689 "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" Жарлығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дәстүрлiк рәсiмдердi орындауға қатысу, Мемлекет Басшысының және өзге күзетiлетiн адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, аса маңызды мемлекеттiк объектілердi күзету, Қазақстан Республикасының Республикалық ұлан әскери бөлiмдерінің алдына қойылған мiндеттердің орындалуын және бақылауды iске асыру.

5. Задачи бюджетной программы: участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц; участие в выполнении церемониальных ритуалов при проведении дипломатических и протокольных мероприятий, на праздниках и торжествах Республики Казахстан; охрана особо важных государственных объектов, а также зданий, сооружений и служебных помещений, перечень которых определяется Президентом Республики Казахстан; охрана эталонов Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан; разработка и организация выполнения мероприятий по поддержанию постоянной боевой готовности Республиканской гвардии; сбор и анализ данных об обстановке, складывающихся при выполнении Республиканской гвардией возложенных на нее задач; руководство оперативной и боевой подготовкой, учебно-воспитательным процессом; организация обеспечения служебно-боевой деятельности, осуществление подбора, расстановки и воспитания кадров, организация учета и контроля личного состава.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: күзетiлетiн тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге қатысу; Қазақстан Республикасының дипломатиялық және хаттамалық iс-шараларды, мерекелерi мен салтанаттарын өткiзу барысында дәстүрлiк рәсiмдердi атқаруға қатысу; аса маңызды мемлекеттiк объектiлердi, сондай-ақ тiзбесiн Қазақстан Республикасының Президентi белгiлейтiн үйлердi, ғимараттарды және қызмет жайларды күзету; Қазақстан Республикасы Мемлекеттік туының және Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк елтаңбасының эталондарын күзету; Республикалық ұланды тұрақты жауынгерлiк даярлықта ұстау жөнiндегi iс-шараларды әзiрлеу және орындалуын ұйымдастыру; Республикалық ұланға жүктелген мiндеттердi орындау барысында туындаған жағдай туралы мәлiметтердi жинау және талдау; шұғыл және жауынгерлiк даярлыққа, оқу-тәрбие процесiне басшылық жасау; қызметтiк-жауынгерлiк iс-әрекетiнiң қамтамасыз етiлуiн ұйымдастыру, кадрларды iрiктеу, орналастыру және тәрбиелеу, жеке құрамды есепке алу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/н!Бағ. !Кіші !Бағдарлама.! Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші ! асыру іс-шаралары !асыру! орындаушы
!лама.!дар. !бағдарлама.! !мер. !
!ның !лама.!ның) атауы ! !зімі !
!коды !ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 076 Участие в
обеспече-
нии безо-
пасности
охраняемых
лиц и вы-
полнении
церемо-
ниальных
ритуалов
030 Централь- Содержание 62 единиц В те- Респуб-
ный военнослужащих в пределах чение ликан-
аппарат штатной численности. года ская
Приобретение оборотных гвардия
товаро-материальных
ценностей, подписка на
газеты и журналы.
Разработка и организация
выполнения мероприятий по
поддержанию постоянной
боевой готовности, сбор и
анализ данных об обста-
новке, складывающейся при
выполнении возложенных
задач на Республиканскую
гвардию.
031 Содержание Обеспечение 1634 штатных В те- Респуб-
воинских единиц военнослужащих чение ликан-
частей всеми видами денежных года ская
выплат. гвардия
Обеспечение жизнедея-
тельности воинских
частей для поддержания
постоянной боевой готов-
ности.
Обеспечение военнослу-
жащих питанием, форменным
обмундированием.
Обеспечение состава
Президентского оркестра
услугами звукозаписи.
Приобретение малоценных
товаро-материальных
ценностей, подписка на
газеты и журналы.
Приобретения:
-палаток - 20 комплектов;
-бронежилетов-144 штук;
-шлемов стальных-144
штук;
-разгрузочных жилетов-144
штук;
-концертных костюмов-42
комплектов;
-музыкальных инструментов
и принадлежности к ним
-200 единиц;
-сухих продовольственных
пайков-3000 комплектов;
-столовой кухонной
посуды-3025 единиц;
-спортивного инвентаря-97
единиц;
-постельных принадлежнос-
тей-500 комплектов;
-ткань для пошива обмун-
дирования-6000 метров;
-медалей-200 штук;
-топографических карт-300
комплектов из 8 листов;
-стрелковых боеприпасов -
1000000 штук;
-КАМАЗ 55102 (самосвал)-2
единиц;
-КАМАЗ 53215 - 1 единиц;
-ПАЗ-3205 - 2 единиц;
-ВАЗ-21213 - 1 единиц;
-ВАЗ-21015 - 1 единиц;
-ГАЗ-2704 (санитарная)-1
единиц;
-ЗИЛ-130 (поливомоечная)-1
единиц;
-оборудования типографии-1
комплект;
-библиотечного фонда и
специальной учебно-мето-
дической литературы - 500
штук;
-оборудования связи:
приемо-передатчик с
контролером-2 комплекта;
радиостанция транкинговая
стационарная с клавиату-
рой-5 комплектов;
радиостанция транкинговая
носимая с клавиатурой-
10 комплектов;
радиостанция транкинговая
носимая-10 комплектов;
радиостанция носимая-30
комплектов;
реаниматор аккумуляторных
батарей радиостанции-1
комплект;
базовое оборудование
пейджинговой связи-1
комплект;
пейджеры-200 штук;
-мебели для обеспечения
580 единиц военнослужащих
срочной службы;
-пожарного имущества:
огнетушитель ОУ-2-40
штук;
огнетушитель ОП-2-45 штук;
-телевизор-9 штук;
-видеомагнитофон-9 штук;
-Государственный флаг-5
штук.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: достижение эффективного управления боевой готовностью Республиканской гвардии, укомплектование высококвалифицированными кадрами, поддержание постоянной служебно-боевой готовности, надежная охрана охраняемых объектов, обеспечение протокольных и дипломатических мероприятий на должном уровне, своевременное и качественное выполнение задач, поставленных перед Республиканской гвардией Республики Казахстан.
Приложение 715
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429 <*>
Сноска. Приложение 715 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 304
"Строительство комплексного здания Республиканской
гвардии в городе Астане" на 2003 год

1 076 Күзетiлетiн
тұлғалардың
қауiпсiздi.
гiн қамтама.
сыз ету және
дәстүрлік
рәсiмдердi
атқаруға
қатысу
030 Орталық Штат көлемiндегi Жыл Республика.
аппарат 62 әскери қызмет. бойы лық ұлан
шiлердi ұстау.
Айналымдық тауар.
лық-материалдық
құндыларды сатып
алу, газет, жур.
налдарға жазылу.
Тұрақты жауынгер.
лік даярлықты
ұстау жөніндегі
іс-шараларды
әзiрлеу және оның
орындалуын ұйым.
дастыру.
Республикалық
ұланға жүктелген
міндеттерді жинау
және талдау.
2 031 Әскери 1634 штаттық Жыл Республика.
бөлiмдердi бiрлiгiн ақшалай бойы лық ұлан
ұстау төлемдердiң барлық
түрiмен қамтамасыз
ету.
Үнемi жауынгерлiк
даярлықты қолдау
үшiн әскери бөлім.
дердің өмiр тiршiлi.
гiн қамтамасыз ету.
Әскери қызметшiлердi
азық-түлiкпен,
нысанды киім-кешекпен
қамтамасыз ету.
Президент оркестрi
құрамын дыбыс жазу
қызметiмен қамтамасыз
ету.
Арзан құнды тауарлық
-материалдық
құндыларды сатып алу,
газет-журналдарға
жазылу.
Сатып алу:
- шатыр - 20 толық
жинақ;
- берен - 144 толық
жинақ;
болат дулыға - 144
толық жинақ;
- түсiргiш кеудеше
- 144 толық жинақ;
- концерттiк костюмдер
- 142 толық жинақ;
- музыкалық аспаптар
және оған қатысты
жабдықтар - 200 дана;
- құрғақ азық үлесi -
200 толық жинақ;
- асханалық ас үйдiк
ыдыстар - 3025 дана;
- спорт жабдықтары -
97 дана;
- төсек жабдықтары -
500 толық жинақ;
- әскери киiм-кешек
тігуге арналған мата
- 6000 метр;
- медальдар - 200 дана;
- топографиялық карта
- 8 парақтан тұратын
300 толық жинақ;
- атыс қару-жарағы -
1000000 дана;
- КАМАЗ 55201 (өзi
аударғыш) - 2 дана;
- КАМАЗ 53215 - 1 дана;
- ПАЗ-3205 - 2 дана;
- ВАЗ-21213 - 1 дана;
- BAЗ-2115 - 1 дана;
- ГАЗ-2704 (санитарлық)
- 1 дана;
- ЗИЛ-130 (суқұйғыш) -
1 дана;
- типографиялық жабдық
- 1 толық жинақ;
- кiтапхана қоры және
арнайы методологиялық
оқу әдебиетi - 500 дана;
- байланыс жабдықтары:
қабылдау-таратқыш
бақылаушысымен - 2
толық жинақ;
стационарлық транк
байланыс радиостанциясы
клавиатурасымен - 5
толық жинақ;
транк байланыс радио
станциясы клавиатура.
сымен - 10 толық жинақ;
транк радиостанциясы
- 10 толық жинақ;
радиостанция - 30
толық жинақ;
радиостанцияның
аккумуляторлық батарея.
сының реаниматоры
- 1 толық жинақ;
пейджинг байланысының
базалық жабдығы - 1
толық жинақ;
пейджер - 200 дана;
- мерзiмдік қызметтің
580 әскери қызметшiсiн
қамтамасыз ету үшiн
арналған жиhаз;
- өрт сөндіру мүлiгi;
өртсөндiргiш-ОУ-2 - 40
дана;
өртсөндiргіш-ОП-2 - 45
дана;
- теледидар - 9 дана;
- бейнемагнитофон -
9 дана;
- Мемлекеттiк ту - 5 дана.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындағандағы күтiлетiн нәтиже: Республикалық ұланның жауынгерлік даярлығына тиімді басшылық жасау, Республикалық ұланның қызметтiк-жауынгерлiк iс-әрекетін ұйымдасып қамтамасыз етуге қол жеткізу, жоғары бiлiктi әскери кадрлармен жасақтау, әскери бөлімдерді қызметтік-жауынгерлiк даярлықта ұстау, мемлекеттiк объектiлердi күзетудiң берiктiлiгi мен хаттамалық және рәсiмдiк iс-шараларды тиiстi деңгейде қамтамасыз ету, Республикалық ұланның алдында тұрған тапсырмаларды уақытында және сапалы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 715 қосымша
Қазақстан Республикасының Pecпубликалық ұланы
______________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2003 жылға "Астана қаласындағы Республикалық ұлан ғимараты
кешенiнiң құрылысы" 304 республикалық бюджеттiк
бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 470360 тысяч тенге (четыреста семьдесят миллионов триста шестьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 362-II "О республиканском бюджете на 2003 год", Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей", Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 года N 2671 "О Республиканской гвардии Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2689 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение жилищно-бытовых условий военнослужащих срочной службы и военнослужащих по контракту Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: строительство комплексного здания в городе Астане для размещения военнослужащих срочной службы и военнослужащих по контракту.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 304 Строитель- -общестроительные работы, В те- Респуб-
ство комп- в том числе по второй чение ликан-
лексного очереди строительство года ская
здания комплексного здания гвардия
Республи- Республиканской
канской гвардии в городе
гвардии Астане;
в городе -благоустройство террито-
Астане рии;
-облицовка фасада зданий
и сооружений военного
городка;
-подключение к тепловым и
электрическим нагрузкам;
-приобретение оборудова-
ния, мебели и инвентаря в
соответствии с утвержден-
ной в установленном
порядке проектно-сметной
документацией.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: завершение строительства казармы в городе Астане для размещения 400 военнослужащих срочной службы Республиканской гвардии Республики Казахстан и строительство общежития квартирного типа на 40 семей для военнослужащих по контракту (вторая очередь комплексного здания в городе Астане).
Приложение 716
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 г. N 1429
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Республиканской гвардии Республики Казахстан"
на 2003 год

1. Құны: 470360 мың теңге (төрт жүз жетпiс миллион үш жүз алпыс мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II "2003 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердің және олардың отбасы мүшелерiнің дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 2671 "Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы туралы" заң күшi бар Жарлығы , Қазақстан Республикасы Президентiнің 1995 жылғы 18 желтоқсандағы N 2689 "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы" Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның мерзiмдi қызметтiк әскери және келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшiлерiнiң тұрмыстық жағдайын жақсарту. <*>
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында мерзiмдi қызметтiк әскери және келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшiлердi орналастыру үшін ғимарат кешенінің құрылысын салу. <*>
Ескерту. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/н!Бағ. !Кіші !Бағдарлама.! Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші ! асыру іс-шаралары !асыру! орындаушы
!лама.!дар. !бағдарлама.! !мер. !
!ның !лама.!ның) атауы ! !зімі !
!коды !ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 304 Астана қала.
сындағы Рес.
публикалық
ұлан ғимара.
ты кешенінің
құрылысы - жалпы құрылыстық Жыл Республика.
жұмыстар, оның бойы лық ұлан
iшiнде; екiншi
кезек бойынша
Астана қаласында
Республикалық
ұланның кешендi
ғимаратын салу;
- аумақты көркейту;
- әскери қалашықтың
ғимараттары мен
қызмет жайларын
қасбетiн қаптау;
- жылу және электр
жүйелерiне қосу;
- бекітілген қалыпты
түрдегі жобалық-
смета құжаттарына
сәйкес жабдықтар,
жиhаздар және
саймандар сатып алу. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындағандағы күтiлетiн нәтиже: Қазақстан Республикасының Pеспубликалық ұланының Астана қаласында 400 мерзiмдi қызметтiк әскери қызметшілерді орналастыру үшiн казармалар құрылысын аяқтау және келiсiм-шарт бойынша әскери қызметшiлер үшiн 40 отбасыға арналған пәтерлiк үлгідегi жатақхана салу (Астана қаласындағы кешендi ғимараттың екiншi кезегi). <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 716 қосымша
Қазақстан Республикасының Pecпубликалық ұланы
______________________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi
2003 жылға "Қазақстан Республикасы Республикалық ұланын
есептеу және ұйымдық техникалармен қамтамасыз ету"
600 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 2500 тысяч тенге (два миллиона пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 362-II "О республиканском бюджете на 2003 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2001 года N 1351 "Об утверждении Правил ведения государственного регистра информационно-телекоммуникационных ресурсов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационно-телекоммуникационных ресурсов Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: введение единого электронного документооборота между частями Республиканской гвардии; контроль за обработкой и передачей сообщений; увеличение объектов автоматизированной системы учета документов; развитие программ автоматизированного учета баз данных.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Обеспече- Приобретение: В те- Респуб-
ние вычис- Компьютеров -8 комплек- чение ликан-
лительной тов; года ская
и органи- Сетевое оборудование - 1 гвардия
зационной комплект;
техникой Источник бесперебойного
Республи- питания 1000 Ватт - 2
канской комплекта;
гвардии Принтер - 5 комплектов.
Республики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: достижение единого электронного документооборота, единой автоматизированной системой учета документов и осуществление оперативного контроля за базой данных.

1. Құны: 2500 мың теңге (екi миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы N 362-II "2003 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы , Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 23 қазанындағы N 1351 "Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың мемлекеттiк тiркелiмiн жүргiзу Ережесiн бекiту туралы" қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық ұлан бөлiмдерiнiң арасында бiрыңғай электрондық құжат айналымын енгiзу; хабарларды өңдеу мен беру жағдайын бақылау; құжаттарды есепке алу автоматтандырылған жүйенiң жүйесiн өрiстету; мәлiметтер базасының автоматтандырылған есепке алу бағдарламасын енгiзу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/н!Бағ. !Кіші !Бағдарлама.! Бағдарламаны іске !Іске ! Жауапты
!дар. !бағ. !ның (кіші ! асыру іс-шаралары !асыру! орындаушы
!лама.!дар. !бағдарлама.! !мер. !
!ның !лама.!ның) атауы ! !зімі !
!коды !ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 600 Қазақстан
Республикасы
Республикалық
ұланын есептеу
және ұйымдық
техникалармен
қамтамасыз ету Сатып алу: Жыл Республика.
- компьютерлер - бойы лық ұлан
10 т.ж.;
- жүйелiк жабдық
- 1 т.ж.;
- тұрақты қорек.
тендіру көзі -
1000 Вт. - 2 т.ж.;
- принтер - 5 т.ж.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындағандағы күтілетін нәтиже: бiрыңғай электрондық құжат айналымына, құжаттарды есепке алуда бірыңғай автоматтандырылған жүйеге қол жеткізу. Мәліметтер базасына шұғыл бақылауды іске асыру.