Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Республиканская гвардия Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Республиканской гвардии Республики Казахстан согласно приложениям 413, 414, 415.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 413
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 001 "Участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц и выполнении церемониальных ритуалов" на 2004 год
1. Стоимость: 1196351 тысяча тенге (один миллиард сто девяносто шесть миллионов триста пятьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 года N 2671 "О Республиканской гвардии"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2689 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2001 года N 1351 "Об утверждении Правил ведения государственного регистра информационно-телекоммуникационных ресурсов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: участие в выполнении церемониальных ритуалов, обеспечение безопасности Главы государства и иных охраняемых лиц, охрана особо важных государственных объектов, осуществление управления и контроль за исполнением задач поставленных перед воинскими частями Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: участие в обеспечении безопасности охраняемых лиц; участие в выполнении церемониальных ритуалов при проведении дипломатических и протокольных мероприятий на праздниках и торжествах Республики Казахстан; охрана особо важных государственных объектов, а также зданий, сооружений и служебных помещений, перечень которых определяется Президентом Республики Казахстан; охрана эталонов Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан; разработка и организация выполнения мероприятий по поддержанию постоянной боевой готовности Республиканской гвардии; сбор и анализ данных об обстановке, складывающейся при выполнении Республиканской гвардией возложенных на нее задач; руководство оперативной и боевой подготовкой, учебно-воспитательным процессом; организация обеспечения служебно-боевой деятельности, осуществление подбора, расстановки и воспитания кадров, организация учета и контроля личного состава.

2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 413, 414, 415-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының 2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
413-қосымша
Ескерту. 413-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N  197K , 2004.08.19. N  870 , 2004.11.30. N  197аб
қаулысымен.
678 - Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қорғалатын адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге және салтанатты рәсiмдердi орындауға қатысу"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1196351 мың теңге (бiр миллиард бiр жүз тоқсан алты миллион үш жүз елу бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасының 2003 жылдың 5 желтоқсанындағы "2004 жылдың республикалық бюджетi туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсанындағы N 2671 "Республикалық ұлан туралы" Заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсанындағы N 2689 "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы"  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылдың 23 қазанындағы N 1351 "Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың мемлекеттiк тiркелiмiн жүргiзу Ережесiн бекiту туралы"  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: дәстүрлiк рәсiмдердi орындауға қатысу, мемлекет Басшысының және өзге күзетiлетiн адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету, аса маңызды мемлекеттiк объектiлердi күзету, Қазақстан Республикасының Республикалық ұлан әскери бөлiмдерiнiң алдына қойылған мiндеттердiң орындалуын және оларды бақылауды iске асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: күзетiлетiн тұлғалардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз етуге қатысу; Қазақстан Республикасының дипломатиялық және хаттамалық iс-шараларды, мерекелерi мен салтанаттарын өткiзу барысында дәстүрлiк рәсiмдердi атқаруға қатысу; аса маңызды мемлекеттiк объектiлердi, сондай-ақ тiзбесiн Қазақстан Республикасының Президентi белгiлейтiн үйлердi, ғимараттарды және қызмет жайларды күзету; Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк туының және Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк елтаңбасының эталондарын күзету; Республикалық ұланды тұрақты жауынгерлiк даярлықта ұстау жөнiндегi iс-шараларды әзiрлеу және орындалуын ұйымдастыру; Республикалық ұланға жүктелген мiндеттердi орындау барысында туындаған жағдай туралы мәлiметтердi жинау және талдау; шұғыл және жауынгерлiк даярлыққа, оқу-тәрбие процесiне басшылық жасау; қызметтiк-жауынгерлiк iс-әрекетiнiң қамтамасыз етiлуiн ұйымдастыру, кадрларды iрiктеу, орналастыру және тәрбиелеу, жеке құрамды есепке алу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________

1   001        Участие в
обеспе-
чении бе-
зопасности
охраняемых
лиц и вы-
полнении
церемо-
ниальных
ритуалов
2         009  Мате-      Приобретение:             В те-  Респуб-
териально- - сервер - 1 комплект;    чение  ликан-
техничес-  - рабочие станции пользо- года   ская
кое осна-  вателей - 13 комплектов;         гвардия
щение      - локальный принтер - 5
государ-   комплектов;
ственных   - коммутатор - 1 комплект;
органов    - маршрутизатор - 1 комплект.
Приобретение програмных
продуктов:
- операционная система и
система управления базами
данных - 20 штук;
- прочие лицензионные
продукты - 20 штук.
3         100  Централь-  Содержание 62 единиц      В те-  Респуб-
ный аппа-  военнослужащих в пределах чение  ликан-
рат        штатной численности.      года   ская
Приобретение товаро-мате-        гвардия
риальных ценностей, под-
писка на газеты и журналы.
Разработка и организация
выполнения мероприятий по
поддержанию постоянной
боевой готовности, сбор и
анализ данных об обста-
новке, складывающейся при
выполнении возложенных
задач на Республиканскую
гвардию.
4         101  Воинские   Обеспечение 1634 штатных  В те-  Респуб-
части      единиц военнослужащих и   чение  ликан-
служащих всеми видами     года   ская
денежных выплат.                 гвардия
Обеспечение жизнедеятель-
ности воинских частей для
поддержания постоянной
боевой готовности.
Обеспечения военнослужа-
щих питанием, форменным
обмундированием.
Обеспечение Президент-
ского оркестра услугами
звукозаписи.
Услуги сертификации
компьютеров.
Услуги госэкспертизы по
строительству, ремонту,
экологическому обследо-
ванию.
Услуги по техническому
обслуживанию и ремонту
автомобильной и броне-
танковой техники.
Приобретение запасных
частей, узлов и агре-
гатов для автомобильной
техники.
Приобретение специального
снаряжения военного
назначения - 25 комплектов.
Приобретение малоценных
товаро-материальных
ценностей, расходных
материалов для оргтех-
ники.
Подписка на газеты и
журналы.
Изготовление макетов,
стендов и другой нагляд-
ной агитации.
Аренда зданий, сооружений
и транспортных средств.
Оплата труда внештатных
работников.
Приобретение:
- боеприпасы к вооружению -
1000000 штук;
- вооружение, холодное
оружие, запасные части
и принадлежности к воору-
жению - 3726 штук;
- биокомпьютерный комплекс
- 1 комплект;
- палаток - 48 комплектов;
- переносное стрельбищное
оборудование - 2 комплекта;
- медицинские аптечки и
перевязочные пакеты - 1750
штук;
- постельные принадлеж-
ности - 1500 комплектов;
- спортивное имущество и
инвентарь - 912 единиц;
- столово-кухонная
посуда - 2870 единиц;
- фонари на щелочных
аккумуляторных батареях -
30 штук;
- экран для проектора - 6
штук;
- витрина экспозиционная -
21 штук;
- медали - 100 штук;
- ковер борцовский - 1 комп-
лект;
- графопроектор - 3 штуки;
- моноблок на подставке - 4
штуки;
- электроплита - 1 штука;
- электросковорода - 1 штука;
- шкаф жарочный - 1 штука;
- швейная машина - 2 штуки;
- реаниматор аккумуляторных
батарей - 1 комплект;
- концертные костюмы и
обувь - 125 комплектов;
- музыкальные инструменты и
принадлежности к ним - 318
единиц;
- мультимедийный аппарат - 1
штука;
- автомобиль легковой - 3
единицы;
- автомобиль грузовой - 2
единицы;
- автомобиль специальный - 1
единица;
- автомобиль повышенной
проходимости - 1 единица;
- мобильные электростан-
ции - 2 комплекта;
- оборудование пейджинговой
связи - 1 комплект;
- библиотечный фонд и спе-
циальная учебно-методичес-
кая литература - 2500 штук;
- мебель, хозяйственный и
пожарный инвентарь для
обеспечения 580 единиц
военнослужащих срочной
службы.
Обеспечение горюче-
смазочными материалами.

1   001       Қорғалатын
адамдардың
қауiпсiз.
дiгiн қамта.
масыз етуге
және салта.
натты
рәсiмдердi
орындауға
қатысу
2        009  Мемлекеттiк  Сатып алынады:      Жыл    Республикалық
органдарды   - сервер - 1 толық  бойы   ұлан
материал.    жинақ;
дық-техника. - жұмыста пайдала.
лық жарақ.   нылатын стансалар
тандыру      - 13 толық жинақ;
- локалды принтер
- 5 толық жинақ;
- коммутатор - 1
толық жинақ;
- маршрутизатор
- 1 толық жинақ.
Бағдарламалық
өнiмдер сатып алу:
- операциялық жүйе
және деректер
базасын басқару
жүйесi - 20 дана;
- антивирустық
бағдарламалар - 20
дана;
- басқа да лицен.
зияланған өнiмдер
- 20 дана.
3        100  Орталық      Штат көлемiндегi    Жыл    Республикалық
аппарат      62 әскери қызметшi. бойы   ұлан
лердi ұстау.
Тауарлық-материал.
дық құндылықтарды
caтып алу, газет
журналдарға жазылу.
Тұрақты жауынгерлiк
даярлықты ұстау
жөнiндегi iс-шара.
ларды әзiрлеу және
оның орындалуын
ұйымдастыру.
Республикалық
ұланға жүктелген
мiндеттердi жинау
және талдау.
4        101  Әскери       1634 штаттық бiрлi. Жыл    Республикалық
бөлiмдер     гiн ақшалай төлем.  бойы   ұлан
дердiң барлық түрi.
мен қамтамасыз ету.
Үнемi жауынгерлiк
даярлықты қолдау
үшiн әскери бөлiм.
дердiң өмiр тiршi.
лiгiн қамтамасыз
ету.
Әскери қызметшiлер.
дi азық-түлiкпен,
нысанды киiм
кешекпен қамтамасыз
ету.
Президент оркестрiн
дыбыс жазу қызметi.
мен қамтамасыз ету.
Компьютерлердi
сертификациялау
қызметi.
Құрылыс, жөндеу,
экологиялық зерт.
теулер жөнiндегi
мемлекеттiк экспер.
тиза қызметi.
Автомобиль және
бронетанктi техника.
ларын жөндеу техни.
калық қызмет көрсету
жөнiндегi қызметтер.
Автомобильдiк техни.
каларға арналған
қосалқы бөлшектердi,
агрегаттар мен
басқа да заттарды
сатып алу.
Әскери мақсаттағы
арнайы жарақтар
сатып алу - 25 жиынтық.
Арзан құнды тауар.
лық-материалдық
құндыларды сатып
алу, газет журнал.
дарға жазылу.
Макеттер, стендiлер
және басқа да
көрнекi құралдар
сатып алу.
Yй-жайларды,
ғимараттарды және
транспортты жалға
алу.
Штаттан тыс жұмыс.
шыларға жалақы
төлеу.
Сатып алу:
- оқ-дәрi - 1000000
дана;
- қару-жарақ, суық
қару және оларға
арналған қосалқы
бөлшектер - 3726
дана;
- биокомпьютерлiк
кешен - 1 жиынтық;
- 48 толық жинақ
шатыр;
- жылжымалы атыс
қондырғылары - 2
толық жинақ;
- медициналық қобди.
шалар және таңу
пакеттерi - 1750
дана;
- ақ төсенiштер -
1500 толық жинақ;
- спорт тауарлары
мен қондырғылар -
912 бiрлiк;
- ас iшетiн ыдыс-аяқ
- 2870 бiрлiк;
- қысқышты аккумуля.
торлы батареямен
жұмыс iстейтiн
қолшамдар - 30 дана;
- проекторға арнал.
ған экран - 6 дана;
- экспозициялық сөре
- 21 дана;
- медальдар - 100
дана;
- күресшiлер кiлем-
төсенiшi - 1 толық
жинақ;
- графопроектор - 3
дана;
- аяқтары бар
моноблоктар - 4
дана;
- электр плитасы -
1 дана;
- электрлi таба - 1
дана;
- қуыратын шкаф - 1
дана;
- тiгу машинасы - 2
дана;
- аккумуляторлы
батареяларды қорек.
тендiргiш - 1
толық жинақ;
- концерттiк костюм.
дер және аяқ киiмдер
- 125 толық жинақ;
- музыка аспаптары
мен олардың қосалқы
бөлшектерi - 318
бiрлiк;
- мультимедиалық
аппарат - 1 дана;
- жеңiл автомобиль
- 3 дана;
- жүк автомобилi -
2 дана;
- арнайы автомобиль
- 1 дана;
- өтiмдiлiгi жоғары
автомобиль - 1 дана;
- мобильдi электр
стансалары - 2
толық жинақ;
- пейджинг байланы.
сының жабдықтары -
1 толық жинақ;
- кiтапхана қоры
және арнайы әдiсте.
мелiк-нұсқамалық
әдебиеттер - 2500
дана;
- мерзiмдiк қызмет.
тегi 580 әскери
бiрлiктi қамтамасыз
етуге арналған
жиhаз, шаруашылық
және өрт сөндiру
құралдары.
Жанар-жағармай ма-
териалдарымен қам-
тамасыз ету.

5         102  Модерниза- Приобретение:             В те-  Респуб-
ция и      - бронетранспортер -      чение  ликан-
приобрете- 2 единицы;                года   ская
ние воен-  - шины для бронетранспор-        гвардия
ной и иной теров - 244 штук;
техники    - система антиснайпер - 2
штуки;
- прибор ночного видения -
4 штуки;
- радиостанции различного
назначения - 177 штук.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - постановлениями Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к ; от 19 августа 2004 года N 870 ; от 30 ноября 2004 г. N 197аб .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: достижение эффективного управления боевой готовностью Республиканской гвардии, укомплектование высококвалифицированными кадрами, поддержание постоянной служебно-боевой готовности, надежная охрана охраняемых объектов, обеспечение протокольных и дипломатических мероприятий на должном уровне, своевременное выполнение задач поставленных перед Республиканской гвардией Республики Казахстан.
Приложение 414
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 002 "Строительство объектов Республиканской гвардии" на 2004 год
1. Стоимость: 176500 тысяч тенге (сто семьдесят шесть миллионов пятьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 года N 2671 "О Республиканской гвардии"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2689 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание условий для военнослужащих контрактной службы Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: строительство комплексного здания Республиканской гвардии в городе Астане (II очередь).
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

5        102  Әскери және  Сатып алу:          Жыл    Республикалық
өзге         - берендітранспор.  бойы   ұлан
техниканы    тер - 2 дана;
жаңғырту     - берендітранспор.
және сатып   терлерге арналған
алу          дөңгелектер - 244
дана;
- антиснайпер
жүйесi - 2 дана;
- түнде көруге
арналған құрал -
4 дана;
- әр алуан мақсат.
тағы радиостанса.
лар - 117 дана.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: республикалық ұланның жауынгерлiк даярлығына тиiмдi басшылық жасау, Республикалық ұланның қызметтiк-жауынгерлiк iс-әрекетiн ұйымдасып қамтамасыз етуге қол жеткiзу, жоғары бiлiктi әскери кадрлармен жасақтау, әскери бөлiмдердi қызметтiк-жауынгерлiк даярлықта ұстау, мемлекеттiк объектiлердi күзетудiң берiктiлiгiмен протоколдық және рәсiмдiк iс-шараларды тиiстi деңгейде қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының Республикалық ұланының алдында тұрған тапсырмаларды уақытында және сапалы орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
414-қосымша
678 - Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
Ескерту. 414-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.08.19. N 870  қаулысымен .
2004 жылға арналған
"Республикалық ұлан объектiлерiнiң құрылысын салу"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 176500 мың теңге (бiр жүз жетпiс алты миллион бес жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердiң және олардың отбасы мүшелерiнiң дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасының 2003 жылдың 5 желтоқсанындағы "2003 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсандағы N 2671 "Республикалық ұлан туралы" Заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсанындағы N 2689 "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы"  Жарлығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның мерзiмдi қызметтiк әскери қызметшiлерiне жағдай жасау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласындағы Республикалық ұланның ғимарат кешенiн салу (II кезең).
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Строитель- Реализация инвестицион-   В те-  Респуб-
ство       ного проекта "Строитель-  чение  ликан-
объектов   ство комплексного здания  года   ская
Республи-  Республиканской гвардии          гвардия
канской    Республики Казахстан в
гвардии    городе Астане (II оче-
редь)" согласно приложе-
нию 2 к постановлению
Правительства Республики
Казахстан от 12 декабря
2003 года N 1260 "О реа-
лизации Закона Республики
Казахстан "О республикан-
ском бюджете на 2004 год"
на мероприятия по:
1. разработке и проведе-
нию государственной экс-
пертизы проектно-сметной
документации.
2. в соответствии с утвер-
жденной в установленном
порядке проектно-сметной
документацией:
- выполнению строительно-
монтажных работ;
- благоустройству терри-
тории и озеленение;
- приобретению оборудова-
ния, мебели и инвентаря.
3. строительство
цельнометаллических боксов
для боевой техники на -
10 единиц.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Пункт 6 с дополнениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 870 .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проектно-сметная документация прошедшая государственную экспертизу и утвержденная в установленном законодательством порядке; завершение строительства и ввод в эксплуатацию комплексного здания Республиканской гвардии Республики Казахстан в городе Астане (II очередь - общежитие квартирного типа на 40 квартир) и цельнометаллических боксов для боевой техники. <*>
Сноска. Пункт 7 с дополнением - постановлением Правительства Республики Казахстан отот 19 августа 2004 года N 870 .
Приложение 415
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
678 - Республиканская гвардия Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт республиканской бюджетной программы 003 "Лечение военнослужащих и членов их семей" на 2004 год
1. Стоимость: 47525 тысяч тенге (сорок семь миллионов пятьсот двадцать пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 13 Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 5 декабря 1995 года N 2671 "О Республиканской гвардии"; Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года N 2689 "Об утверждении Положения о Республиканской гвардии, определении организационной структуры и установлении численности Республиканской гвардии".

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Республика.  Қазақстан           Жыл    Республикалық
лық ұлан     Республикасы        бойы   ұлан
объектiле.   Үкiметiнiң 2003
рiнiң        жылғы 12 желтоқса.
құрылысын    нындағы N 1260
салу         "Қазақстан
Республикасының
"2004 жылдың
республикалық
бюджетi туралы"
Заңын жүзеге асыру
туралы" қаулысының
2 қосымшасына
сәйкес "Қазақстан
Республикасының
Республикалық
ұланының Астана
қаласындағы (II
кезең) ғимарат
кешенiн салу"
инвестициялық
жобасын iске асыру
жөнiндегi iс-
шаралар:
1. Жобалық-сметалық
құжаттаманы дайын.
дау және өткiзу.
2. Белгiленген
түрде қабылданған
жобалық-сметалық
құжаттамаларға
сәйкес:
- құрылыстық-мон.
таждық жұмыстар
жасау;
- тиесiлi аумақты
көгалдандыру және
абаттандыру;
- жабдықтар, жиhаз
және құралдар
сатып алу.
3. 10 бiрлiкке
арналған жауынгерлiк
техника үшiн тұтас
металл боксының
құрылысын салу.
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мемлекеттiк сараптамадан өткен және белгiленген заңды түрде қабылданған жобалау-сметалық құжаттама; Қазақстан Республикасының Республикалық ұланының Астана қаласындағы ғимарат кешенiн (II кезең - 40 пәтерлiк пәтер жобасындағы жатақхана және жауынгерлiк техника үшiн тұтас металл боксының) құрылысын аяқтау және меңгеруге тапсыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
415-қосымша
678 - Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Әскери қызметшiлердi және олардың отбасы мүшелерiн емдеу"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 47525 мың теңге (қырық жетi миллион бес жүз жиырма бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы "Әскери қызметшiлердi және олардың отбасы мүшелерiнiң дәрежесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы"  Заңы ; Қазақстан Республикасының 2003 жылдың 5 желтоқсанындағы "2004 жылдың республикалық бюджетi туралы" Заңы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 желтоқсанындағы N 2671 "Республикалық ұлан туралы" Заң күшi бар  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 желтоқсанындағы N 2689 "Республикалық ұлан туралы, Республикалық ұланның ұйымдық құрылымы мен санын белгiлеудi айқындау Ережесiн бекiту туралы"  Жарлығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: оказание специализированной медицинской помощи всем категориям военнослужащих, военным пенсионерам, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: медицинское обеспечение личного состава Республиканской гвардии Республики Казахстан; снабжение медицинским имуществом и медикаментами; специализированная медицинская помощь всем категориям военнослужащих, военным пенсионерам, членам семей военнослужащих Республиканской гвардии в амбулатории и стационаре; проведение военно-врачебной экспертизы при призыве на военную службу, увольнении военнослужащего в запас и их освидетельствование для определения степени готовности к военной службе.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Лечение    Содержание 54 единиц      В те-  Респуб-
военнослу- военнослужащих и служащих чение  ликан-
жащих и    Госпиталя Республиканской года   ская
членов их  гвардии в пределах штат-         гвардия
семей      ной численности.
Приобретение малоценных
товаро-материальных цен-
ностей, обеспечение
содержания и функциониро-
вания госпиталя Республи-
канской гвардии.
Услуги расширенного меди-
цинского обследования
военнослужащих и служа-
щих.
Приобретение:
- стеллажи металлические -
9 штук;
- мебель - 31 единица;
- рентгенодиогностический
цифровой аппарат компью-
терной диагностики - 1
комплект;
- ксерокс - 1 штука.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное оказание медицинской помощи для поддержания постоянной боевой готовности, снижение уровня заболеваемости среди военнослужащих и членов их семей.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның әскери қызметшiлерiнiң барлық категориясына, әскери зейнеткерлерге, әскери қызметшiлердiң отбасы мүшелерiне мамандандырылған медициналық көмек көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның жеке құрамын медициналық қамтамасыз ету; медициналық мүлiктермен және дәрi-дәрмектермен жабдықтау; Қазақстан Республикасы Республикалық ұланның әскери қызметшiлерiнiң барлық категориясына, әскери зейнеткерлерге, әскери қызметшiлердiң отбасы мүшелерiне амбулаторияда және стационарда мамандандырылған медициналық көмек көрсету; әскери қызметке шақыру, әскери қызметшiлердi запасқа босату және олардың әскери қызметке жарамдылық дәрежесiн анықтау үшiн куәландыру барысында әскери дәрiгерлiк сараптама жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Әскери       Республикалық ұлан  Жыл    Республикалық
қызметшi.    Госпиталiнiң штат   бойы   ұлан
лердi және   көлемiндегi 54
олардың      қызметшiлердiң
отбасы       штаттық бiрлiгiн
мүшелерiн    ұстау.
емдеу        Республикалық
ұланның госпита.
лiн ұстау және
оның қызмет
көрсетуiн қамтама.
сыз ету, 1750
әскери қызметшiлер.
дi емдеуге дәрi-
дәрмек сатып алу.
Әскери қызметшiлер
мен қызметшiлерге
кеңейтiлген
медициналық зерде.
леу қызметтерi.
Сатып алу:
- металл сөрелер -
9 дана;
- жиhаз - 31
бiрлiк;
- компьютерлiк
диагностикалық
рентгенодиагностика.
лық цифрлы аппараты
- 1 толық жинақ;
- ксерокс - 1 дана;
___________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: тұрақты жауынгерлiк даярлықта болу үшiн сапалы және уақытында медициналық көмек көрсету, әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң арасында науқастық деңгейдi төмендету.