Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год (Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Примечание РЦПИ: см. P031327
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2004 год:
Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложениям 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117, 118, 119, 120, 121.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 103
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области труда, занятости, социальной защиты населения"
на 2004 год
1. Стоимость: 886058 тысяч тенге (восемьсот восемьдесят шесть миллионов пятьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 1920 "О создании территориальных органов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2001 года N 983 "Вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2001 года N 1668 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности центрального аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и его территориальных органов для достижения эффективного выполнения возложенных функций. Разработка нормативной базы по труду, развитие методологии оценки действующих и вновь создаваемых рабочих мест, развитие актуального потенциала в области бюджетирования социальных расходов и создание единой государственной политики в области реабилитации инвалидов в Республике Казахстан. Обеспечение государственных инспекторов труда контрольно-измерительными приборами, фиксирующим оборудованием и транспортными средствами в целях осуществления контроля за соблюдением в организациях Законов Республики Казахстан "О труде" и "Об охране труда" . Обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.

2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысы
РҚАО-ның ескертуі.  P031327 қаулысын қараңыз.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң 2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
103-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Еңбек, жұмыспен қамту және халықты әлеуметтiк қорғау саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 886058 мың теңге (сегiз жүз сексен алты миллион елу сегiз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 маусымдағы  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң аумақтық органдарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1920  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 шiлдедегi N 983  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 желтоқсандағы N 1668  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң орталық аппараты мен оның аумақтық органдарына жүктелген функциялардың тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн олардың қызметiн қамтамасыз ету. Еңбек жөнiнде нормативтiк база әзiрлеу, қолданыстағы және жаңадан құрылған жұмыс орындарын бағалау әдiстемесiн дамыту, әлеуметтiк шығыстарды бюджеттендiру саласындағы актуарлық потенциалды дамыту және Қазақстан Республикасында мүгедектердi оңалту саласында бiрыңғай мемлекеттiк саясат жасау. "Еңбек туралы" және "Еңбектi қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңдарының орындалуын бақылауды жүзеге асыру мақсатында мемлекеттiк еңбек инспекторларын бақылау-өлшеу құралдарымен қамтамасыз ету. Өздерiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiптiк шеберлiгiн жетiлдiру үшiн қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкес кәсiптiк қызмет саласындағы бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдi, машықтар мен дағдыларды жаңарту.

5. Задачи бюджетной программы: содержание центрального аппарата и территориальных подразделений Министерства труда и социальной защиты населения. Получение консультационных услуг по созданию и разработке нормативной базы по труду с учетом приобретения Единых тарифно-квалификационных справочников и квалификационных справочников. Получение консультационных услуг по совершенствованию статистики труда, занятости, учета создаваемых рабочих мест, по развитию актуарного потенциала в области бюджетирования социальных расходов. Привлечение консультантов для разработки методологической базы по вопросам медико-социальной экспертизы. Техническое оснащение Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан современной вычислительной техникой. Приобретение контрольно-измерительных приборов для проведения замеров по определению вредных производственных факторов и в целях осуществления контроля за соблюдением в организациях Законов Республики Казахстан "О труде" и "Об охране труда" и расследование несчастных случаев на производстве. Качественное проведение медико-социальной экспертизы. Повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   001        Обеспече-
ние дея-
тельности
уполномо-
ченного
органа в
области
труда,
занятости,
социаль-
ной защиты
населения
2         001  Аппарат    Содержание центрального   В те-  Минис-
централь-  аппарата Министерства     чение  терство
ного       труда и социальной защиты года   труда и
органа     населения Республики             социаль-
Казахстан в пределах ут-         ной за-
вержденного лимита штат-         щиты
ной численности в коли-          населе-
честве 149 единиц. Содер-        ния
жание и аренда служебного        Респуб-
автотранспорта в коли-           лики
честве 6 единиц, согласно        Казах-
утвержденного норматива          стан
положенности.
Обеспечение техническим
обслуживанием 149 компью-

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң орталық аппараты мен оның аумақтық бөлiмшелерiн ұстау. Бiрыңғай тарифтiк бiлiктiлiк анықтамалары мен Бiлiктiлiк анықтамалар сатып алуды ескере отырып, еңбек жөнiнде нормативтiк база құру және әзiрлеу бойынша консультациялық қызметтер алу. Еңбек, жұмыспен қамту статистикасын, құрылатын жұмыс орындарының есебiн жетiлдiру, әлеуметтiк шығыстарды бюджеттендiру саласындағы актуарлық потенциалды дамыту бойынша консультациялық қызметтер алу. Медициналық-әлеуметтiк сараптама мәселелерi бойынша әдiстемелiк база әзiрлеу үшiн консультанттар тарту. Республиканың Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiн қазiргi заманғы есептеу техникасымен техникалық жарақтандыру. "Еңбек туралы" және "Еңбектi қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңдарының орындалуын бақылауды жедел жүзеге асыру мақсатында зиянды өндiрiстiк факторларды анықтау жөнiнде өлшеулер жүргiзу үшiн бақылау-өлшеу құралдарын сатып алу және өндiрiстегi жазатайым оқиғаларды зерттеп тексеру. Медициналық-әлеуметтiк сараптаманы сапалы жүргiзу. Мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiптiк бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   001       Еңбек,
жұмыспен
қамту және
халықты
әлеуметтiк
қорғау
саласында.
ғы уәкiлет.
тi органның
қызметiн
қамтамасыз
ету
2        001  Орталық      Қазақстан Республи. жыл    Қазақстан
органның     касы Еңбек және     ішінде Республикасы.
аппараты     халықты әлеуметтiк         ның Еңбек және
қорғау министрлiгi.        халықты
нiң орталық аппара.        әлеуметтік
тын 149 бiрлiк             қорғау
көлемiнде бекiтiл.         министрлігі
ген штаттық кесте
лимитi шегiнде
ұстау. Бекiтiлген
тиiстiлiгi бойынша
6 қызметтiк авто.
көлiктi ұстау және
жалға алу.
149 компьютердi,

теров, 100 принтеров, 4
копировальных аппаратов.
Приобретение услуг по
разработке межотраслевых
нормативов по выдаче
спецодежды и обуви, укруп-
ненных нормативов времени
на открытые горные работы,
на изготовление протезно-
ортопедических изделий,
методик классификации ви-
дов экономической дея-
тельности, проведения
аттестации и паспортиза-
ции производственных
объектов, по установлению
базовых страховых тарифов
и страховых сумм для обя-
зательного страхования
ответственности работода-
теля, нормативов по обес-
печению инвалидов сурдо-
средствами.
3         002  Аппараты   Содержание территориаль-  В те-  Минис-
террито-   ных органов Министерства  чение  терство
риальных   в пределах утвержденного  года   труда и
органов    лимита штатной числен-           социаль-
ности в количестве 1278          ной за-
единиц. Содержание и             щиты
аренда служебного авто-          населе-
транспорта в количестве          ния
16 единиц и специализи-          Респуб-
рованного автотранспорта         лики
в количестве 90 единиц,          Казах-
согласно утвержденного           стан
норматива положенности.
Обеспечение техническим
обслуживанием 617 компью-
теров, 287 принтеров, 53
копировальных аппаратов.
4         007  Повышение  Приобретение услуг по     В те-  Минис-
квалифи-   повышению квалификации    чение  терство
кации      государственных служащих  года   труда и
государ-   согласно утвержденному           социаль-
ственных   плану повышения квалифи-         ной за-
служащих   кации. Среднегодовое             щиты на-
количество государствен-         селения
ных служащих, проходящих         Респуб-
курсы повышения квалифи-         лики
кации - 400 человек.             Казах-
стан
5         009  Мате-      Приобретение:             В те-  Минис-
риально-   1) контрольно-измеритель- чение  терство
техничес-  ных приборов, фиксирую-   года   труда и
кое осна-  щего оборудования для            социаль-
щение      государственных инспекто-        ной за-
государ-   ров труда (измеритель            щиты на-
ственных   шума и вибрации - 15             селения
органов    штук, измеритель плот-           Респуб-
ности потока энергии -           лики
15 штук, измеритель нап-         Казах-
ряженности электромагнит-        стан
ного поля - 15 штук,
измеритель напряженности
электростатистического
поля - 15 штук);
2) медицинского оборудо-
вания и инструментов для
отделов медико-социальной
экспертизы, стоимостью
менее 40-кратного МРП
(месячный расчетный пока-
затель) за единицу;
3) компьютеров в коли-
честве 100 единиц и прин-
теров в количестве 100
штук для территориальных
органов.
-------------------------------------------------------------------

100 принтердi, 4
көшiрме аппаратын
техникалық қызмет.
пен қамтамасыз ету.
Арнаулы киiм мен
аяқ киiм беру
жөнiндегi салаара.
лық нормативтердi,
ашық кен жұмыста.
рына, протез-ортопе.
диялық бұйымдарды
жасауға арналған
iрiлендiрiлген
нормативтердi,
экономиялық қызмет
түрлерi сыныптау.
шының, өндiрiстiк
нысандарды
аттестаттау және
паспорттауды өткiзу.
дiң, базалық сақ.
тандыру тарифтерi
мен жұмыс берушiнiң
жауапкершiлiгiн
мiндеттi сақтандыру
үшiн сақтандыру
сомаларын белгiлеу
жөнiндегi әдiстеме.
нi, мүгедектердi
сурдоқұралдармен
қамтамасыз ету
жөнiндегi норматив.
тердi әзiрлеу
жөнiндегi қызмет.
тердi сатып алу.
3        002  Аумақтық     Министрлiктiң       жыл    Қазақстан
органдар.    аумақтық органда.   ішінде Республикасы.
дың          рын 1278 бiрлiк            ның Еңбек
аппаратта.   көлемiнде бекiтiл.         және халықты
ры           ген штаттық кесте          әлеуметтік
лимитi шегiнде             қорғау
ұстау. Бекiтiлген          министрлігі
тиiстiлiгi бойынша
16 бiрлiк қызмет.
тiк және 90 бiрлiк
арнайы автокөлiктi
ұстау және жалға
алу. 617 компьютер.
дi, 287 принтердi,
53 көшiрме аппара.
тын техникалық
қызметпен
қамтамасыз ету.
4        007  Мемлекеттiк  Бiлiктiлiк арттыру  жыл    Қазақстан
қызметшi.    бойынша бекiтiлген  ішінде Республикасы.
лердiң       жоспарға сәйкес            ның Еңбек
бiлiктiлi.   мемлекеттiк қызмет.        және халықты
гiн арттыру  шiлердiң бiлiктiлi.        әлеуметтік
гiн арттыру бойынша        қорғау
қызметтер сатып            министрлігі
алу. Бiлiктiлiктi
арттыру курстарын
өтетiн мемлекеттiк
қызметшiлердiң
орташа жылдық саны
400.
5        009  Мемлекеттiк  Аумақтық органдарды жыл    Қазақстан
органдарды   100 бiрлiк көлемiн. ішінде Республикасы.
материал.    де компьютерлермен         ның Еңбек
дық-техника. және 100 бiрлiк            және халықты
лық жарақ.   принтерлермен тех.         әлеуметтік
тандыру      никалық жарақтан.          қорғау
дыру. Мемлекеттiк          министрлігі
еңбек инспекторлары
үшiн бақылау-өлшеу
құралдарын, тiркей.
тiн жабдық (15
дана тербелу мен
шуылдың өлшеуiш,
15 дана энергияның
тығыздық тасқыны.
ның өлшеуiш, 15
дана электромагнит.
тiк өрiстiң кернеу.
iн өлшеуiш, 15
дана электростати.
калық өрiстiң
кернеуiн өлшеуiш)
және медициналық-
әлеуметтiк
сараптама бөлiмдерi
үшiн данасының құны
40 АЕК (Айлық
есептiк көрсеткiш.
тен) аспайтын
медициналық жабдық.
тар мен құралдар
сатып алу.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями.
Приложение 104
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 002
"Пенсионная программа" на 2004 год
1. Стоимость: 171212599 тысяч тенге (сто семьдесят один миллиард двести двенадцать миллионов пятьсот девяносто девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"; статья 13 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 17-П, зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 26 марта 2001 года N 1432 "Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение гарантированных государством обязательств в части социального обеспечения по возрасту, социальная защита отдельных категорий граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне.
5. Задачи бюджетной программы: своевременная выплата, назначенных в соответствии с Законом Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" пенсионных выплат с учетом ежегодного повышения размеров пенсий, выполнение обязательств прошлых лет перед гражданами, вышедшими на пенсию до 1 января 1998 года по выплате надбавок к пенсиям.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне жүктелген функциялардың сапалы және уақытында орындалуы, қазiргi экономикалық жағдайға, кәсiби мемлекеттiк қызметтiң талаптарына сәйкес мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби деңгейiн арттыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
104-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Зейнетақы бағдарламасы"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 171212599 мың теңге (бiр жүз жетпiс бiр миллиард екi жүз он екi миллион бес жүз тоқсан тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы"  Заңы 2-шы бабы; "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының  13-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 26 наурызда N 1432 тiркелген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң "Орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар мен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыларды тағайындауды және төлеудi ұйымдастырудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-ө  бұйрығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жасына байланысты әлеуметтiк қамсыздандыру бөлiгiнде мемлекет кепілдiк берген мiндеттемелердi орындау, Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтiк қорғау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес тағайындалған зейнетақы төлемдерiн жыл сайынғы зейнетақылар мөлшерлерiн арттыруды ескере отырып уақытында төлеу, зейнеткерлiкке 1998 жылдың 1 қаңтарына дейiн шыққан азаматтардың зейнетақыларына үстемеақы төлеу жөнiндегi өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   002        Пенсионная
программа
2         100  Выплаты    В соответствии с решением В те-  Минис-
солидарных Правительства Республики  чение  терство
пенсий     Казахстан своевременное   года   труда и
осуществление пенсионных         социаль-
выплат.                          ной за-
Прогнозируемая среднего-         щиты на-
довая численность полу-          селения
чателей пенсий составит          Респуб-
1 634 560 человек.               лики
Казах-
стан
3         101  Надбавки к Выплата надбавок к пен-   В те-  Минис-
пенсиям    сиям граждан, наследни-   чение  терство
граждан,   кам умерших граждан, про- года   труда и
пострадав- живавших в зонах радиа-          социаль-
ших вслед- ционного риска и постра-         ной за-
ствие      давших вследствие ядерных        щиты на-
ядерных    испытаний на Семипалатин-        селения
испытаний  ском испытательном ядер-         Респуб-
на Семипа- ном полигоне.                    лики
латинском  Прогнозируемая числен-           Казах-
испыта-    ность получателей - 33400        стан
тельном    человек.
ядерном
полигоне
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение ежемесячным доходом лиц, достигших пенсионного возраста, выполнение обязательств прошлых лет по выплате надбавок к пенсиям.
Приложение 105
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 003
"Государственные социальные пособия" на 2004 год
1. Стоимость: 38921349 тысяч тенге (тридцать восемь миллиардов девятьсот двадцать один миллион триста сорок девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 17-П, зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан от 26 марта 2001 года N 1432 "Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра".

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   002       Зейнетақы
бағдарла.
масы
2        100  Ортақ        Қазақстан Республи. жыл    Қазақстан
зейнетақы.   касы Үкiметiнiң     iшiнде Республикасы.
ларды        шешiмiне                   ның Еңбек
төлеу        сәйкес зейнетақы           және халықты
төлемдерiн уақы.           әлеуметтiк
тында жүзеге асыру.        қорғау
Зейнетақы алушылар.        министрлiгi
дың болжамды
орташа жылдық саны
1 634 560 адам
болады.
Зейнетақы төлеу
жөнiндегi мемлекет.
тiк орталықтан
төленетiн төлемдерi.
нiң мөлшерiн
арттыру зейнетақы
төлемдерінің
мөлшерін арттыру
3        101  Семей        Семей ядролық сынақ жыл    Қазақстан
ядролық      полигонында ядролық ішінде Республикасы.
сынақ        сынақтар салдарынан        ның Еңбек
полигонын.   зардап шеккен              және халықты
дағы ядро.   азаматтардың,              әлеуметтiк
лық сынақтар қайтыс болған              қорғау
салдарынан   азаматтардың мұра.         министрлiгi
зардап шек.  герлерiне зейнет.
кен азамат.  ақыға үстемеақы
тардың       төлеу.
зейнетақыла. Алушылардың болжам.
рына үстеме  ды саны - 33400
ақылар       адам.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: зейнеткерлiк жасына жеткен адамдарды ай сайынғы табыспен қамтамасыз ету, зейнетақыларына үстемеақы төлеу жөнiндегi өткен жылдардың мiндеттемелерiн орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
105-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 38921349 мың теңге (отыз сегiз миллиард тоғыз жүз жиырма бiр миллион үш жүз қырық тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасында мүгедектiгi бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берiлетiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар туралы "Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 маусымдағы Заңының  2-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 26 наурызда N 1432 тiркелген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң "Орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар мен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыларды тағайындауды және төлеудi ұйымдастырудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-ө  бұйрығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение гарантированных государством обязательств в части социального обеспечения по возрасту, инвалидности, потери кормильца в установленных Законом размерах.
5. Задачи бюджетной программы: своевременная выплата государственных социальных пособий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   003        Государст-
венные
социальные
пособия
2         100  По инва-   Своевременная выплата     В те-  Минис-
лидности   государственных социаль-  чение  терство
ных пособий.              года   труда и
социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
3         101  По случаю  Своевременная выплата     В те-  Минис-
потери     государственных социаль-  чение  терство
кормильца  ных пособий.              года   труда и
социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
4         102  По возрас- Своевременная выплата     В те-  Минис-
ту         государственных социаль-  чение  терство
ных пособий.              года   труда и
социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение ежемесячным доходом инвалидов, семей, потерявших кормильца и граждан пожилого возраста. Прогнозируемая среднегодовая численность получателей государственных социальных пособий составит 681 449 человек.
Приложение 106
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 004
"Специальные государственные пособия" на 2004 год
1. Стоимость: 5576090 тысяч тенге (пять миллиардов пятьсот семьдесят шесть миллионов девяносто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 161 "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жасына байланысты, мүгедектiгi, асыраушысынан айырылуы бойынша әлеуметтiк қамсыздандыру бөлiгiндегi мемлекет кепiлдiк берген мiндеттемелердi белгiленген мөлшерде қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыларды уақытында төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   003       Мемлекеттiк
әлеуметтiк
жәрдемақылар
2        100  Мүгедектiгі  Мемлекеттiк әлеу.   жыл    Қазақстан
бoйынша      меттiк жәрдемақы.   ішінде Республикасы.
ларды уақытында            ның Еңбек
төлеу.                     және халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
3        101  Асыраушысы.  Мемлекеттiк         жыл    Қазақстан
нан  айыры.  әлеуметтiк жәрдем.  ішінде Республикасы.
луына        ақыларды уақытында         ның Еңбек
байланысты   төлеу.                     және халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
4        102  Жасы         Мемлекеттiк         жыл    Қазақстан
бойынша      әлеуметтiк жәрдем.  ішінде Республикасы.
ақыларды уақытында         ның Еңбек
төлеу.                     және халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мүгедектердi, асыраушысынан айырылған отбасыларды және қартаң жастағы азаматтарды ай сайынғы табыспен қамтамасыз ету. Мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар алушылардың болжанып отырған орташа жылдық саны 681 449 адамды құрайды.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
106-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5576090 мың теңге (бec миллиард бес жүз жетпiс алты миллион тоқсан мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 5 сәуiрдегi Заңының  2-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақыны тағайындаудың және төлеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 161  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка отдельных категорий граждан.
5. Задачи бюджетной программы: своевременная выплата специальных государственных пособий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   004        Специаль-
ные госу-
дарствен-
ные посо-
бия
2         100  Инвалиды   Своевременная выплата     В те-  Минис-
ВОВ        специальных государствен- чение  терство
ных пособий.              года   труда и
социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
3         101  Участники  Своевременная выплата     В те-  Минис-
ВОВ        специальных государствен- чение  терство
ных пособий.              года   труда и
социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
4         102  Лица, при- Своевременная выплата     В те-  Минис-
равненные  специальных государствен- чение  терство
к инвали-  ных пособий.              года   труда и
дам ВОВ                                     социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
5         103  Лица, при- Своевременная выплата     В те-  Минис-
равненные  специальных государствен- чение  терство
к участни- ных пособий.              года   труда и
кам ВОВ                                     социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
6         104  Вдовы вои- Своевременная выплата     В те-  Минис-
нов, по-   специальных государствен- чение  терство
гибших в   ных пособий.              года   труда и
ВОВ                                         социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
7         105  Жены (му-  Своевременная выплата     В те-  Минис-
жья) умер- специальных государствен- чение  терство
ших инва-  ных пособий.              года   труда и
лидов ВОВ                                   социаль-
ной за-
щиты на-
селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
8         106  Герои Со-  Своевременная выплата     В те-  Минис-
ветского   специальных государствен- чение  терство
Союза,     ных пособий.              года   труда и
Герои Со-                                   социаль-
циалисти-                                   ной за-
ческого                                     щиты на-
труда,                                      селения
кавалеры                                    Респуб-
орденов                                     лики
Славы трех                                  Казах-
степеней,                                   стан
Трудовой
Славы трех
степеней
-------------------------------------------------------------------

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: арнаулы мемлекеттiк жәрдемақыларды уақытында төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   004       Арнайы
мемлекеттiк
жәрдемақы.
лар
2        100  ҰOC мүгедек. Арнаулы мемлекеттiк Жыл    Қазақстан
терi         жәрдемақыларды      ішінде Республикасы.
уақытында төлеу.           ның Еңбек
және халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
3        101  ҰОС қатысу.  Арнаулы мемлекеттiк Жыл    Қазақстан
шылары       жәрдемақыларды      ішінде Республикасы.
уақытында төлеу.           ның Еңбек
және халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
4        102  ҰОС мүгедек. Арнаулы мемлекеттiк Жыл    Қазақстан
терi         жәрдемақыларды      ішінде Республикасы.
уақытында төлеу.           ның Еңбек
және халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
5        103  ҰOC қатысу.  Арнаулы мемлекеттiк Жыл    Қазақстан
шыларына     жәрдемақыларды      ішінде Республикасы.
теңестiрiл.  уақытында төлеу.           ның Еңбек
ген уақытын.                            және халықты
да төлеу.                               әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
6        104  ҰОС қаза     Арнаулы мемлекеттiк Жыл    Қазақстан
болған       жәрдемақыларды      ішінде Республикасы.
жауынгерлер. уақытында төлеу.           ның Еңбек
дiң                                     және халықты
жесiрлерi                               әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
7        105  Қайтыс       Арнаулы мемлекеттiк Жыл    Қазақстан
болған ҰОС   жәрдемақыларды      ішінде Республикасы.
мүгедекте.   уақытында төлеу.           ның Еңбек
рiнiң                                   және халықты
әйелдерi                                әлеуметтiк
(күйеулерi)                              қорғау
министрлiгi
8        106  Совет Одағы. Арнаулы мемлекеттiк Жыл    Қазақстан
ның батырла. жәрдемақыларды      ішінде Республикасы.
ры, Социа.   уақытында төлеу.           ның Еңбек
листiк Еңбек                            және халықты
ерлерi, Даңқ                            әлеуметтiк
орденi үш                               қорғау
дәрежесiмен,                            министрлiгi
үш дәрежелi
Еңбек Даңқ
ордендерiнiң
иегерлерi
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение дополнительным ежемесячным доходом отдельных категорий граждан. Прогнозируемая среднегодовая численность получателей специальных государственных пособий составит 130 461 человек.
Приложение 107
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 005
"Пособие на погребение" на 2004 год
1. Стоимость: 1624167 тысяч тенге (один миллиард шестьсот двадцать четыре миллиона сто шестьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 6 Закона Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О государственных социальных пособиях по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту в Республике Казахстан"; статья 8 Закона Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"; статья 32 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 28 апреля 1995 года N 2247 "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 17-П, зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 26 марта 2001 года N 1432 "Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: дополнительная социальная помощь.
5. Задачи бюджетной программы: своевременная выплата пособия на погребение пенсионеров, участников и инвалидов Великой Отечественной войны, получателей государственных социальных пособий, получателей государственных специальных пособий лицами, работавшими на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: азаматтардың жекелеген санаттарын ай сайынғы қосымша табыспен қамтамасыз ету. Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы алушылардың болжанып отырған орташа жылдық саны 130 461 адамды құрайды.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
107-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1624167 мың теңге (бiр миллиард алты жүз жиырма төрт миллион бiр жүз алпыс жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мүгедектiгi бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты берiлетiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 маусымдағы Заңының  6-бабы ; "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңының  8-бабы ; "Жер асты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда iстеген адамдарға мемлекеттiк арнаулы жәрдемақы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шiлдедегi Заңының  7-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуiрдегi Заң күшi бар N 2247  Жарлығының , 32-бабы; Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 26 наурызда N 1432 тiркелген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң "Орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар мен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыларды тағайындауды және төлеудi ұйымдастырудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-ө  бұйрығы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қосымша әлеуметтiк көмек.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: зейнеткерлердi, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiн, мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақы алушыларды, жер асты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда iстеген мемлекеттiк арнаулы жәрдемақы алушыларды жерлеуге арналған жәрдемақыларды уақытылы төлеу.

1   005        Пособие на
погребение
2         100  Пособие на Своевременная выплата     В те-  Минис-
погребение пособия на погребение     чение  терство
пенсионе-  пенсионеров, участников   года   труда и
ров,       и инвалидов Великой Оте-         социаль-
участников чественной войны.                ной за-
и инвали-                                   щиты на-
дов ВОВ                                     селения
Респуб-
лики
Казах-
стан
3         101  Пособие на Своевременная выплата     В те-  Минис-
погребение пособия на погребение     чение  терство
получате-  получателей государствен- года   труда и
лей госу-  ных социальных пособий,          социаль-
дарствен-  получателей государствен-        ной за-
ных со-    ных специальных пособий          щиты на-
циальных   лицами, работавшими на           селения
пособий и  подземных и открытых             Респуб-
государ-   горных работах, на рабо-         лики
ственных   тах с особо вредными и           Казах-
специаль-  особо тяжелыми условиями         стан
ных по-    труда.
собий,
работавших
на подзем-
ных и от-
крытых
горных
работах,
на работах
с особо
вредными и
особо тя-
желыми
условиями
труда
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: социальная поддержка в связи со смертью пенсионеров, участников и инвалидов Великой Отечественной войны, получателей государственных социальных пособий, получателей государственных специальных пособий лицами, работавшими на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда. Прогнозируемая среднегодовая численность получателей пособий на погребение составит 106216 человек.
Приложение 108
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 006
"Государственные специальные пособия лицам, работавшим
на подземных и открытых горных работах, на работах
с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда"
на 2004 год
1. Стоимость: 1385911 тысяч тенге (один миллиард триста восемьдесят пять миллионов девятьсот одиннадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 2 Закона Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "О государственном специальном пособии лицам, работавшим на подземных и открытых горных работах на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 17-П, зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 26 марта 2001 года N 1432 "Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра".

1   005       Жерлеуге
берiлетiн
жәрдемақы
2        100  Зейнеткер.   Зейнеткерлердi,     Жыл    Қазақстан
лердi,       Ұлы Отан соғысының  ішінде Республикасы.
ҰОС қатысу.  қатысушылары мен           ның Еңбек
шыларымен    мүгедектерiн жер.          және халықты
мүгедекте.   леуге арналған             әлеуметтік
рін жерлеу.  жәрдемақыларды             қорғау
ге берілетін уақытылы төлеу.            министрлiгi
жәрдемақы
3        101  Жер астын.   Мемлекеттік әлеу.   Жыл    Қазақстан
дағы және    меттiк жәрдемақы,   ішінде Республикасы.
ашық тау-кен мемлекеттiк арнаулы        ның Еңбек
жұмыстарын.  жәрдемақы алушылар.        және халықты
да, еңбек.   ды, жер асты және          әлеуметтік
тiң ерекше   ашық кен жұмыста.          қорғау
зиян және    рында, еңбек жағдай.       министрлігі
ерекше ауыр  лары ерекше зиянды
жағдайларын. және ерекше ауыр
дағы жұмыс.  жұмыстарда iстеген
тарда жұмыс  адамдарды, жерлеуге
iстеген,     арналған жәрдемақы.
мемлекеттiк  ларды уақытылы
әлеуметтiк   төлеу.
жәрдемақы.
лар және
мемлекеттiк
арнайы жәр.
демақылар
алушыларды
жерлеуге
берiлетiн
жәрдемақы
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: зейнеткерлердi, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiн, мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақы, мемлекеттiк арнаулы жәрдемақы алушыларды, жер асты және ашық кен жұмыстарда, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда iстеген адамдардың қайтыс болуына байланысты әлеуметтiк қолдау. Жерлеуге жәрдемақы алушылардың болжамды орташа жылдық саны 106 216 адамды құрайды.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
108-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жер астындағы және ашық тау-кен жұмыстарында, еңбектiң ерекше зиянды және ерекше ауыр жағдайында жұмыс iстеген адамдарға мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар"
деген 006 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1385911 мың теңге (бiр миллиард үш жүз сексен бес миллион тоғыз жүз он бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жерасты, ашық кен жұмыстарында, жұмыс жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда iстеген адамдарға берiлетiн мемлекеттiк арнаулы жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шiлдедегi Заңының  2-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 26 наурызда N 1432 тiркелген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң "Орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар мен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыларды тағайындауды және төлеудi ұйымдастырудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-ө  бұйрығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение гарантированных государством обязательств по выплате государственных специальных пособий лицам, работавшим на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда, в установленных Законом размерах.
5. Задачи бюджетной программы: своевременная выплата пособий лицам, выработавшим стаж на подземных, открытых, горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда и получившим право на пособие.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   006        Государ-   Своевременная выплата     В те-  Минис-
ственные   пособий лицам, выработав- чение  терство
специаль-  шим стаж на подземных,    года   труда и
ные посо-  открытых, горных работах,        социаль-
бия лицам, на работах с особо вред-         ной за-
работавшим ными и особо тяжелыми            щиты на-
на подзем- условиями труда. Прогно-         селения
ных и от-  зируемая среднегодовая           Респуб-
крытых     численность получателей          лики
горных     пособий составит 15 709          Казах-
работах,   человек.                         стан
на работах
с особо
вредными и
особо тя-
желыми
условиями
труда
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение своевременной выплаты пособий лицам, выработавшим стаж на подземных, открытых, горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда.
Приложение 109
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 007
"Единовременные государственные пособия
в связи с рождением ребенка" на 2004 год
1. Стоимость: 3080948 тысяч тенге (три миллиарда восемьдесят миллионов девятьсот сорок восемь тысяч тенге).

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жерасты, ашық кен жұмыстарында, жұмыс жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда iстеген адамдарға берiлетiн мемлекеттiк арнаулы жәрдемақылар төлемдерi бойынша мемлекеттiң кепiлдi мiндеттемелерiн, Заңдарда белгiленген мөлшерде қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жерасты, ашық кен жұмыстарында, жұмыс жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда iстеген стажы бар және жәрдемақы алу құқығын алған адамдарға уақытында жәрдемақы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   006       Жер астын.   Жерасты, ашық кен   Жыл    Қазақстан
дағы және    жұмыстарында, еңбек ішінде Республикасы.
ашық тау-    жағдайлары ерекше          ның Еңбек
кен жұмыс.   зиянды және ерекше         және халықты
тарында,     ауыр жұмыстарда            әлеуметтік
еңбектiң     iстеген cтажы бар          қорғау
ерекше       адамдарға уақытында        министрлігі
зиянды және  жәрдемақы төлеу.
ерекше ауыр  Жәрдемақы алушылар.
жағдайында   дың болжамды
жұмыс        орташа жылдық саны
iстеген      15 709 адамды
адамдарға    құрайды.
мемлекеттiк
арнайы жәр.
демақылар
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жерасты, ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда iстеген стажы бар адамдарды жәрдемақы төлемдерімен уақытында қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
109-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Бала тууға байланысты бiржолғы мемлекеттiк жәрдемақылар"
деген 007 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 3080948 мың теңге (үш миллиард сексен миллион тоғыз жүз қырық сегiз мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 14 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 200 "Об утверждении Правил выплаты единовременного государственного пособия в связи с рождением ребенка".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка семей в связи с рождением ребенка.
5. Задачи бюджетной программы: выплата единовременного государственного пособия в связи с рождением ребенка в размере пятнадцатикратного месячного расчетного показателя.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   007        Единовре-  Обеспечение своевременной В те-  Минис-
менные     выплаты государственных   чение  терство
государ-   пособий в связи с рожде-  года   труда и
ственные   нием ребенка.                    социаль-
пособия    Прогнозируемая среднего-         ной за-
в связи с  довая численность полу-          щиты на-
рождением  чателей единовременного          селения
ребенка    государственного пособия         Респуб-
в связи с рождением              лики
ребенка составит 223 500         Казах-
человек.                         стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: улучшение демографической ситуации в стране.
Приложение 110
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 008
"Единовременные государственные денежные компенсации
пенсионерам, получателям государственных социальных пособий,
пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
ядерном полигоне" на 2004 год
1. Стоимость: 197077 тысяч тенге (сто девяносто семь миллионов семьдесят семь тысяч тенге).

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  14-бабы ; "Бала тууына байланысты берiлетiн бiржолғы мемлекеттiк жәрдемақы төлеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 200  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: бала тууына байланысты отбасыларын әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: бала тууына байланысты он бес еселенген айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде бiржолғы мемлекеттiк жәрдемақы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   007       Бала тууға   Бала тууына байла.  Жыл    Қазақстан
байланысты   нысты бiржолғы      ішінде Республикасы.
бiржолғы     мемлекеттiк жәрдем.        ның Еңбек
мемлекеттiк  ақы төлемiн уақы.          және халықты
жәрдемақы.   тында қамтамасыз.          әлеуметтік
лар          ету.                       қорғау
Бала тууына байла.         министрлiгi
нысты бiржолғы
мемлекеттiк жәрдем.
ақы алушылардың
болжамды орташа
жылдық саны 223 500
адамды құрайды.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: елдегi демографиялық ахуалды жақсарту.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
110-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Семей ядролық полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен зейнеткерлерге, мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақы алушыларға бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақылар"
деген 008 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 197077 мың теңге (бiр жүз тоқсан жетi миллион жетпiс жетi мың теңге).

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 12 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: дополнительная социальная помощь пенсионерам, получателям государственных социальных пособий, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне.
5. Задачи бюджетной программы: выплата денежной компенсации пенсионерам, получателям государственных социальных пособий, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   008        Единовре-  Погашение задолженности   В те-  Минис-
менные     прошлых лет по выплате    чение  терство
государ-   единовременных денежных   года   труда и
ственные   компенсаций. Выплата             социаль-
денежные   единовременных денежных          ной за-
компенса-  компенсаций пенсионерам,         щиты на-
ции пен-   получателям государствен-        селения
сионерам,  ных социальных пособий.          Респуб-
получа-    Прогнозируемая среднего-         лики
телям      довая численность полу-          Казах-
государ-   чателей единовременной           стан
ственных   денежной компенсации
социальных составит 15250 человек.
пособий,
пострадав-
шим вслед-
ствие
ядерных
испытаний
на Семипа-
латинском
ядерном
полигоне
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: социальная поддержка пенсионеров, получателей государственных социальных пособий, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне.
Приложение 111
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 009
"Реабилитация и социальная защита инвалидов и ветеранов"
на 2004 год

2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңының  12-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар алушыларға, зейнеткерлерге қосымша әлеуметтiк көмек.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар алушыларға, зейнеткерлерге ақшалай өтемақы төлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   008       Семей ядро.  Бiржолғы мемлекет.  Жыл    Қазақстан
лық полиго.  тiк ақшалай өтем.   ішінде Республикасы.
нындағы      ақылар бойынша             ның Еңбек
ядролық      өткен жылдардың            және халықты
сынақтар     берешегiн өтеу.            әлеуметтік
салдарынан   Зейнеткерлерге,            қорғау
зардап шек.  мемлекеттiк әлеу.          министрлігі
кен зейнет.  меттiк жәрдемақылар
керлерге,    алушыларға бiржолғы
мемлекеттiк  мемлекеттiк ақшалай
әлеуметтiк   өтемақылар төлеу.
жәрдемақы    Бiржолғы мемлекет.
алушыларға   тiк ақшалай өтемақы
бiржолғы     алушылардың болжам.
мемлекеттiк  ды орташа жылдық
ақшалай      саны 15 250 адам
өтемақылар   болады.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар алушыларды, зейнеткерлердi әлеуметтiк қолдау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
111-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мүгедектер мен ардагерлердi оңалту және әлеуметтiк қорғау"
деген 009 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 778795 тысяч тенге (семьсот семьдесят восемь миллионов семьсот девяносто пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 19 35_ Закона Республики Казахстан от 21 июня 1991 года "О социальной защищенности инвалидов в Республике Казахстан"; статья 15 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1758 "О Программе реабилитации инвалидов на 2002-2005 годы"; приказ Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 2 апреля 1998 года N 88-П, утвержденный, зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан от 19 мая 1999 года N 763 "Об утверждении Инструкции "О порядке предоставления населению Республики Казахстан протезно-ортопедической помощи".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реабилитация и социальная защита инвалидов и ветеранов.
5. Задачи бюджетной программы: предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями, обеспечение инвалидов, в том числе детей-инвалидов сурдосредствами и оказание им слухопротезной помощи, обеспечение тифлосредствами инвалидов по зрению. Обеспечение санаторно-курортным лечением инвалидов и ветеранов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   009        Реабилита-
ция и со-
циальная
защита
инвалидов
и ветера-
нов
2         100  Предостав- Обеспечение протезно-     В те-  Минис-
ление ме-  ортопедическими изделия-  чение  терство
дицинских  ми, в том числе совре-    года   труда и
услуг по   менными протезами по             социаль-
протезиро- новой технологии: про-           ной за-
ванию и    тезами рук; голени;              щиты на-
обеспече-  бедра; аппаратами фик-           селения
ние проте- сирущими нижние и верх-          Респуб-
тезно-     ние конечности; орто-            лики
ортопеди-  педической обувью и              Казах-
ческими    другими изделиями, ока-          стан
изделиями  зание медицинских услуг
по протезированию.
Среднегодовая числен-
ность инвалидов, которые
будут обеспечены проте-
зированием, составит
16840 человек.

1. Құны: 778795 мың теңге (жетi жүз жетпiс сегiз миллион жетi жүз тоқсан бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы Заңының 19, 35-баптары; "Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шiлдедегi Заңының  15-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Мүгедектердi оңалтудың 2002-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1758  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 1999 жылғы 19 мамырда N 763 тiркелген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң "Қазақстан Республикасының халқына протез-ортопедиялық көмек көрсетудiң тәртiбi туралы" Нұсқаулықты бекiту туралы" 1998 жылғы 2 сәуiрдегi N 88-ө  бұйрығы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мүгедектердi және ардагерлердi оңалту және әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: протездеу жөнiнде медициналық қызмет көрсету және протез-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету, мүгедектердi, оның iшiнде мүгедек балаларды сурдоқұралдармен қамтамасыз ету және оларға есту протез көмегін көрсету, көру жөнiнен мүгедектерді, оның iшiнде мүгедек балаларды тифлоқұралдармен қамтамасыз ету.
Мүгедектер мен ардагерлердi санаторлы-курорттық емдеумен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   009       Мүгедектер
мен ардагер.
лердi оңал.
ту және
әлеуметтiк
қорғау
2   100       Протездеу    Протез-ортопедия.   Жыл    Қазақстан
жөнiнде      лық бұйымдармен,    ішінде Республикасы.
медициналық  оның iшiнде жаңа           ның Еңбек
қызметтер    технология бойынша         және халықты
көрсету      қазiргi заманғы            әлеуметтiк
және протез. қол; балтыр; сан           қорғау
дiк-ортопе.  протездерiмен;             министрлiгi
диялық       төменгi және
бұйымдарымен жоғарғы буындарды
қамтамасыз   бекiтетiн аппарат.
ету          тармен; ортопедия.
лық аяқ-киiммен
және басқа да
бұйымдармен қамта.
масыз ету, протездеу
бойынша медициналық
қызметтер көрсету.
Протездеумен қамта.
масыз етiлетiн
мүгедектердiң жылдық
орташа саны - 16 840
адам болады.

3         101  Обеспече-  Обеспечение сурдосредст-  В те-  Минис-
ние сурдо- вами (слуховыми аппара-   чение  терство
средствами тами, телефаксами, много- года   труда и
и сурдо-   функциональной сигнальной        социаль-
помощью    системой, мобильными с           ной за-
инвалидов  текстовым сообщением и           щиты на-
приемом передач) и оказа-        селения
ние слухо-протезной              Респуб-
помощи инвалидам по слуху.       лики
Среднегодовая численность        Казах-
инвалидов, которые будут         стан
обеспечены сурдосредства-
ми - 10344 человек, в том
числе детей-инвалидов -
1536.
4         102  Обеспече-  Обеспечение специальной   В те-  Минис-
ние тифло- бумагой для письма и пе-  чение  терство
средствами чати рельефно-точечными   года   труда и
инвалидов  шрифтом по Брайлю, спе-          социаль-
циальными наручными              ной за-
часами для незрячих.             щиты на-
Среднегодовая численность        селения
инвалидов по зрению,             Респуб-
которые будут обеспечены         лики
тифлосредствами - 18731          Казах-
человек.                         стан
5         103  Реабили-   Обеспечение инвалидов и   В те-  Минис-
тация      ветеранов лечебно-профи-  чение  терство
инвалидов  лактическими мероприятия- года   труда и
и ветера-  ми, направленными на их          социаль-
нов        оздоровление в здравницах        ной за-
республики, согласно пос-        щиты на-
тановлению Правительства         селения
Республики Казахстан от          Респуб-
29 декабря 2001 года             лики
N 1758 "О программе реа-        Казах-
билитации инвалидов на           стан
2002-2005 годы".
Реабилитацией планируется
охватить 2500 инвалидов и
ветеранов.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: реабилитация инвалидов, нуждающихся в протезировании верхних и нижних конечностей, обеспечение протезно-ортопедическими изделиями, в том числе протезами изготовленных по новой технологии; обеспечение сурдотехникой и реабилитация инвалидов по слуху; обеспечение тифлотехникой и реабилитация инвалидов по зрению; обеспечение санаторно-курортным лечением инвалидов и ветеранов.
Приложение 112
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Единовременная денежная компенсация реабилитированным
гражданам-жертвам массовых политических репрессий"
на 2004 год

3        101  Мүгедектердi Сурдоқұралдармен    Жыл    Қазақстан
сурдоқұрал.  (есту аппараттары.  ішінде Республикасы.
дармен және  мен, телефакстар.          ның Еңбек
сурдокөмек.  мен, көпфункционал.        және халықты
пен қамтама. ды дабыл қағу              әлеуметтiк
сыз ету      жүйесiмен, мәтiндiк        қорғау
хабарлау және хабар        министрлiгi
қабылдайтын ұтқыр)
қамтамасыз ету және
естiмейтiн мүгедек.
терге еступротез
көмегiн көрсету.
Сурдоқұралдармен
қамтамасыз етiлетiн
мүгедектердiң жыл.
дық орташа саны -
10 343 адам, оның
iшiнде мүгедек-
балалар - 1 536
адам болады.
4        102  Мүгедектердi Брайл бойынша       Жыл    Қазақстан
тифлоқұрал.  рельефтi-нүктелi    ішінде Республикасы.
дармен       қарпi бар хат пен          ның Еңбек
қамтамасыз   басылым үшiн арнайы        және халықты
ету          қағазбен, көрмей.          әлеуметтiк
тiндер үшiн арнайы         қорғау
қол сағаттармен            министрлiгi
қамтамасыз ету.
Тифлоқұралдармен
қамтамасыз етiле.
тiн зағиптығы
бойынша мүгедектер.
дiң жылдық орташа
саны - 18 731 адам
болады.
5        103  Мүгедектер   "Мүгедектердi       Жыл    Қазақстан
мен арда.    оңалтудың 2002-     ішінде Республикасы.
герлердi     2005 жылдарға              ның Еңбек
оңалту       арналған бағдарла.         және халықты
масы туралы"               әлеуметтiк
Қазақстан Республи.        қорғау
касы Yкiметiнiң            министрлiгi
2001 жылғы 29
желтоқсандағы N
1758  қаулысына
сәйкес мүгедектер
мен ардагерлердi,
оларды республика.
ның сауықтыру
орындарында,
сауықтыруға бағыт.
талған оңалту
емдеу-алдын алу
iс-шараларымен
қамтамасыз ету.
2500 мүгедектер
мен ардагерлердi
оңалтумен қамту
жоспарланып отыр.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жоғарғы және төменгi буындарды протездеуге мұқтаж мүгедектердi оңалту, протез-ортопедиялық бұйымдарымен, оның iшiнде жаңа технология бойынша жасалған протез-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету; сурдотехникамен қамтамасыз ету және естiмейтiн мүгедектердi оңалту; тифлотехникамен қамтамасыз ету және көру қабiлетi нашар мүгедектердi оңалту; мүгедектер мен ардагерлердi санаторлы-курорттық емдеумен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
112-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Ақталған азаматтар-жаппай саяси қуғын-сүргiн құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы"
деген 010 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 854119 тысяч тенге (восемьсот пятьдесят четыре миллиона сто девятнадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 22 Закона Республики Казахстан от 14 апреля 1993 года "О реабилитации жертв массовых политических репрессий"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка граждан, подвергшихся массовым политическим репрессиям.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение выплат единовременной денежной компенсации реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических репрессий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   010        Единовре-  Обеспечение выплат еди-   В те-  Минис-
менная     новременной денежной      чение  терство
денежная   компенсации реабилитиро-  года   труда и
компенса-  ванным гражданам - жерт-         социаль-
ция реаби- вам массовых политических        ной за-
литирован- репрессий.                       щиты на-
ным граж-  Прогнозируемая численность       селения
данам -    получателей единовременной       Респуб-
жертвам    денежной компенсации             лики
массовых   составит 38504 человек.          Казах-
полити-                                     стан
ческих
репресий
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение обязательств государства по выплате единовременной денежной компенсации реабилитированным гражданам - жертвам массовых политических репрессий.
Приложение 113
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 011
"Единовременные выплаты родителям, усыновителям,
опекунам погибших, умерших военнослужащих"
на 2004 год

1. Құны: 854119 мың теңге (сегiз жүз елу төрт миллион бiр жүз он тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Жаппай саяси қуғын-сүргiндер құрбандарын ақтау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 14 сәуiрдегi Заңының  22-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жаппай саяси қуғын-сүргiнге ұшыраған азаматтарды әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақталған азаматтар - жаппай саяси қуғын-сүргiндер құрбандарына берiлетiн бiржолғы ақшалай өтемақы төлемдерiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   010       Ақталған     Ақталған азаматтар  Жыл    Қазақстан
азаматтар-   - жаппай саяси      iшiнде Республикасы.
жаппай       қуғын-сүргiндер            ның Еңбек
саяси        құрбандарына бері.         және халықты
қуғын-сүр.   летiн бiржолғы             әлеуметтiк
гін құрбан.  ақшалай өтемақы            қорғау
дарына бiр.  төлемдерiн қамтама.        министрлiгi
жолғы ақша.  сыз ету. Бiржолғы
лай өтемақы  ақшалай өтемақы
алушылардың болжам.
ды орташа жылдық
саны 38504 адамды
құрайды.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақталған азаматтар - жаппай саяси қуғын-сүргiндер құрбандарына берiлетiн бiржолғы ақшалай өтемақы төлемдерi жөнiндегi мемлекеттiң мiндеттемелерiн орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
113-қосымша
Ескерту. 113-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к  қаулысымен .
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Қаза болған, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына
бiржолғы төлемдер"
деген 011 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 1736 тысяч тенге (один миллион семьсот тридцать шесть тысяч тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 284 "О единовременных выплатах родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2000 года N 80 "Об утверждении Правил осуществления единовременных выплат родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка родителей, усыновителей, опекунов погибших, умерших военнослужащих.
5. Задачи бюджетной программы: осуществление своевременных денежных выплат родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   011        Единовре-  Выплата денежных средств  В те-  Минис-
менные     путем перечисления на     чение  терство
выплаты    лицевые счета родителям,  года   труда и
родителям, усыновителям, опекунам           социаль-
усынови-   погибших, умерших военно-        ной за-
телям,     служащих с учетом расхо-         щиты на-
опекунам   дов на организацию вып-          селения
погибших,  латы. Прогнозируемое             Респуб-
умерших    количество получателей           лики
военно-    - 20 человек.                    Казах-
служащих                                    стан,
област-
ные уп-
равления
(депар-
таменты)
труда и
социаль-
ной за-
щиты на-
селения
-------------------------------------------------------------------

1. Құны: 1736 мың теңге (бiр миллион жетi жүз отыз алты мың теңге).<*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына берiлетiн бiржолғы төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 13 желтоқсандағы N 284  Жарлығы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлемдердi жүзеге асыру Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 қаңтардағы N 80  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарын, асырап алушыларын, қамқоршыларын әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына ақшалай төлемдердi уақытылы жүзеге асыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   011       Қаза болған, Қаза тапқан, қайтыс Жыл    Қазақстан
қайтыс бол.  болған әскери       ішінде Республикасы.
ған әскери   қызметшiлердiң             ның Еңбек
қызметшiлер. ата-аналарының,            және халықты
дiң ата-ана. асырап алушылары.          әлеуметтiк
ларына,      ның, қамқоршылары.         қорғау
асырап       ның жеке шоттары.          министрлiгi,
алушыларына, на, төлемдердi             еңбек және
қамқоршыла.  ұйымдастыруға              халықты
рына бiржол. арналған шығыстарды        әлеуметтiк
ғы төлемдер  ескере отырып,             қорғаудың
аудару арқылы ақша         облыстық
қаражатын төлеу.           басқармалары
Алушылардың болжам.        (департамент.
ды саны - 20 адам.         терi)
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное осуществление единовременных выплат родителям, усыновителям, опекунам погибших, умерших военнослужащих в целях социальной поддержки.
Приложение 114
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 012
"Прикладные научные исследования в области охраны труда"
на 2004 год
1. Стоимость: 30000 тысяч тенге (тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 6 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2003 года "О науке"; статья 6 Закона Республики Казахстан от 22 января 1993 года "Об охране труда"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 1997 года N 89 "Об основных направлениях по улучшению условий и охраны труда в отраслях экономики Республики Казахстан на 1997-2000 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 года N 64 "О работе по дальнейшему совершенствованию подзаконных актов"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 854 "О создании республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский научно-исследовательский институт по охране труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан". <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 декабря 2004 г. N 197ал .
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка и применение новых технологий направленных на улучшение условий и охраны труда в отраслях экономики.
5. Задачи бюджетной программы: создание научных, правовых предпосылок и научно-методологической основы по решению проблем безопасности и охраны труда работников предприятий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: әлеуметтiк қолдау мақсатында қаза тапқан, қайтыс болған әскери қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлемдердi уақытылы жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
114-қосымша
Ескерту. 114-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.12.14. N 197al  қаулысымен .
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Еңбектi қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер"
деген 012 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 30000 мың теңге (отыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ғылым туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шiлдедегi Заңының  6-бабы ; "Еңбектi қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 22 қаңтардағы Заңының  6-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасының экономика салаларындағы еңбек жағдайларын жақсарту және еңбектi қорғау жөнiндегi 1997-2000 жылдарға арналған негiзгi бағыттар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 қаңтардағы N 89  қаулысы ; "Заң актiлерiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi жұмыс туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 64  қаулысы ; Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Еңбектi қорғау жөнiндегi республикалық ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 13 тамыздағы N 854  қаулысы . <*>
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: еңбектi қорғау саласындағы мiндеттердi шешу үшiн жаңа технологияларды әзiрлеу және қолдану.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: кәсiпорын қызметкерлерiнiң қауiпсiздiгi мен еңбегiн қорғау проблемаларын шешу бойынша ғылыми, құқықтық қадамдар мен ғылыми-әдiстемелiк негiздер жасау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   012        Прикладные Проведение научных иссле- В те- Минис-
научные    дований в области охраны  чение терство
исследова- труда.                    года  труда и
ния в об-  Перечисление капитальных        социаль-
ласти      трансфертов на приобретение     ной за-
охраны     активов, в соответствии с       щиты на-
труда      перечнем, утверждаемым          селения
приказом Министра труда и       Республи-
социальной защиты населения     ки Казах-
Республики Казахстан.           стан,
РГКП                                                                      "Республи-
канский
научно-
исследо-
вательский
институт по
охране труда
Министерства
труда и                                                                    социальной
защиты насе-
ления Респу-
блики Казах-
стан"
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 декабря 2004 г. N 197ал .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание Республиканского научно-исследовательского института охраны труда в целях проведение научных исследований по проблемам охраны труда и совершенствования нормативных правовых актов по охране труда. Обеспечение здоровых и безопасных условий труда и снижение травматизма на производстве. Материально-техническое оснащение создаваемого Республиканского научно-исследовательского института по охране труда. <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 14 декабря 2004 г. N 197ал .
Приложение 115
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 013
"Обеспечение выплаты пенсий и пособий" на 2004 год
1. Стоимость: 4666862 тысячи тенге (четыре миллиарда шестьсот шестьдесят шесть миллионов восемьсот шестьдесят две тысячи тенге). <*>
Сноска. Пункт 1 в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 1 Закона Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года N 926 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245 "Об утверждении Правил исчисления удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 1342 "Об утверждении Порядка присвоения социального индивидуального кода гражданам Республики Казахстан в Государственном центре по выплате пенсий"; приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 17-П, зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 26 марта 2001 года N 1432 "Об утверждении Инструкции о порядке организации назначения и выплаты пенсионных выплат, государственных социальных пособий и государственных специальных пособий из Центра".

1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   012       Еңбектi      Еңбектi қорғау      Жыл    Қазақстан
қорғау сала. саласында ғылыми    ішінде Республикасы.
сындағы      зерттеулер                 ның Еңбек
қолданбалы   жүргізу.                   және халықты
ғылыми       Қазақстан Респуб-          әлеуметтік
зерттеулер   ликасы Еңбек және          қорғау
халықты әлеуметтiк         министрлiгi,
қорғау министрiнiң         "Қазақстан
бұйрығымен бекiтi-         Республикасы
летiн Тiзбеге сәйкес       Еңбек және
активтердi сатып           халықты
алуға күрделi транс-       әлеуметтiк
ферттер аудару.            қорғау минист-
министрлiгi-
нiң Еңбекті
қорғау жө-
нiндегi рес-
публикалық
ғылыми-зерттеу
институты"
РМҚК
____________________________________________________________________      7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: еңбектi қорғау және еңбектi қорғау жөнiндегi нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру проблемалары бойынша ғылыми зерттеулер жүргiзу мақсатында Республикалық еңбектi қорғау жөнiндегi ғылыми-зерттеу институтын құру. Құрылатын Еңбектi қорғау жөнiндегі республикалық ғылыми-зерттеу институтын материалдық-техникалық жарақтандыру.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
115-қосымша
Ескерту. 115-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к  қаулысымен .
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеудi қамтамасыз ету"
деген 013 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4666862 мың теңге (төрт миллиард алты жүз алпыс алты миллион сегіз жүз алпыс екі мың теңге). <*>
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңының  1-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы N 926  қаулысы ; Мiндеттi зейнетақы жарналарын есептеудiң, ұстап қалудың (қоса есептеудiң) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының азаматтарына Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықта әлеуметтiк жеке код берудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 1342  қаулысы ; Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 26 наурызда N 1432 тiркелген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау Министрiнiң "Орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiн мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар мен мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыларды тағайындауды және төлеудi ұйымдастырудың тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 17-ө  бұйрығы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: представление услуг, связанных с выполнением государственных обязательств по выплате пенсий и пособий, а также других социальных выплат.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение выплаты пенсий и пособий, а также других социальных выплат; присвоение социально-индивидуальных кодов всем гражданам Республики Казахстан; учет и перевод обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды; ведение единой централизованной базы получателей пенсий и пособий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм)   !реали-!венные
п !рамм !прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !рамм !программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   012        Обеспече-  Обеспечение выплаты пен-  В те-  Минис-
ние вып-   сий; государственных со-  чение  терство
латы пен-  циальных пособий; спе-    года   труда и
сий и по-  циальных государственных         социаль-
собий      пособий; пособий на пог-         ной за-
ребение; государственных         щиты на-
специальных пособий ли-          селения
цам, работавшим на под-          Респуб-
земных и открытых горных         лики
работах, на работах с            Казах-
особо вредными и особо           стан,
тяжелыми условиями труда;        Респуб-
единовременные государст-        ликанское
венные денежные компенса-        государ-
ции пенсионерам, получа-         ственное
телям государственных            казенное
социальных пособий, пост-        предприя-
радавшим вследствие ядер-        тие "Го-
ных испытаний на Семипа-         сударст-
латинском ядерном поли-          венный
гоне; выплата единовре-          центр по
менных государственных           выплате
пособий, в связи с рожде-        пенсий"
нием ребенка; денежная
компенсация реабилитиро-
ванным гражданам - жерт-
вам массовых политических
репрессий; выполнение
обязательств прошлых лет.
Формирование макета дел
получателей для назначе-
ния пенсий и пособий.
Присвоение социально-
индивидуальных кодов всем
гражданам Республики Ка-
захстан. Учет и транзит
обязательных пенсионных
взносов. Предоставление
информации о размерах
пенсий и пособий для
назначения государствен-
ной адресной социальной
помощи.
Обеспечение информацией
о перечисленных ошибочных
платежах и обязательных
пенсионных взносов в
накопительные пенсионные
фонды.
Приобретение в рамках
оказываемых услуг прочих
активов (компьютеры 793 еди-
ниц, принтеры 304 единицы,
сервер - 1 комплект, система
хранилища данных 1 комп-
лекс, система управления
корпоративной сетью 1
комплект, копировальные
аппараты 100 единиц, кон-
диционеры 51 единица,
лицензии Oracle 270 еди-
ниц, лицензии Microsoft
Open License 80 единиц,
модемы 44 единиц, маршру-

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: зейнетақы және жәрдемақы төлемдерi жөнiндегi мемлекеттiң мiндеттемелерiн орындаумен байланысты қызметтер ұсыну.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: зейнетақы және жәрдемақы төлемдерiн қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасының барлық азаматтарына әлеуметтiк жеке кодтар беру; мiндеттi зейнетақы жарналарының есебi және оларды жинақтаушы зейнетақы қорларын аудару; зейнетақы және жәрдемақы алушылардың бiрыңғай орталықтандырылған базасын жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1    013      Зейнетақылар Зейнетақы; мемле.   Жыл    Қазақстан
мен жәрдем.  кеттiк әлеуметтiк   ішінде Республикасы.
ақыларды     жәрдемақы; арнаулы         ның Еңбек және
төлеуді      мемлекеттiк жәрдем.        халықты
қамтамасыз   ақы; жерлеуге              әлеуметтiк
ету          арналған жәрдемақы;        қорғау
жерасты, ашық кен          министрлiгi
жұмыстарында, еңбек
жағдайлары ерекше
зиянды және ерекше
ауыр жұмыстарда
iстеген адамдарға
берiлетiн арнаулы
мемлекеттiк ақшалай
өтемақы; Семей
ядролық сынақ поли.
гонындағы ядролық
сынақтар салдарынан
зардап шеккен мем.
лекеттiк әлеуметтiк
жәрдемақы алушылар.
ға, зейнеткерлерге
берiлетiн мемлекет.
тiк бiржолғы ақшалай
өтемақылар мемлекет.
тiк әлеуметтiк
жәрдемақы; арнаулы
мемлекеттiк жәрдем.
ақы; жерлеуге арнал.
ған жәрдемақы;
жерасты, ашық кен
жұмыстарында, еңбек
жағдайлары ерекше
зиянды және ерекше
ауыр жұмыстарда
iстеген адамдарға
берiлетiн арнаулы
мемлекеттiк ақшалай
өтемақы; бала
тууына байланысты
бiржолғы мемлекеттiк
жәрдемақы төлеу;
ақталған азаматтар.
ға-саяси қуғын-сүр.
гiн құрбандарына
ақшалай өтемақы
төлемдерiн қамтама.
сыз ету; өткен
жылдардың мiндетте.
мелерiн орындау.
Зейнетақы және
жәрдемақы тағайындау
үшiн алушылардың ic
қағаздар макетiн
қалыптастыру.
Қазақстан Pecпубли.
касының барлық
азаматтарына әлеу.
меттiк жеке код
беру. Мiндеттi
зейнетақы жарналары.
ның есебi және
транзитi. Мемлекет.
тiк атаулы әлеумет.
тiк көмек тағайындау
үшiн зейнетақы және
жәрдемақы мөлшерлерi
туралы ақпарат беру.
Жинақтаушы зейнетақы
қорларына қате
аударылған төлемдер
мен мiндеттi зейнет.
ақы жарналары туралы
ақпаратпен қамтама.
сыз ету.
Қазақстан Республи.
касы Еңбек және
халықты әлеуметтiк
қорғау Министрiнiң
бұйрығымен бекiтiл.
ген тiзбеге сәйкес
көрсетілетін қызмет-
тер шеңберінде
басқа да активтердi
(компьютерлер 793
бiрлiк, принтерлер
300 бiрлiк. сервер
- 1 жиынтық, дерек.
тер қоймасы жүйесi
- 1 кешен, корпора.
тивтiк желiнi
басқару жүйесi - 1
жиынтық, көшiру
аппараттары - 100
бiрлiк, салқындат.
қыш - 51 бiрлiк,
Oracle лицензиялары
270 бірлік, Microsoft
Open License лицен-
зиялары 80 бірлік,
модемдер - 44 бiрлiк,
маршрутизатор

тизаторы (Cisko 805) 15
единиц, маршрутизаторы
(Cisko 2600) 16 единиц
маршрутизатор (Cisco 3845)
- 1 единица, маршрутизатор
(Cisco PixFirewall) -
1 единица и
другое), в соответствии
с перечнем утвержденным
приказом Министра труда
и социальной защиты
населения Республики
Казахстан.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 апреля 2004 г. N 197б ; от 27 декабря 2004 года N 197аю .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение полной и своевременной выплаты пенсий и пособий. Учет и своевременный перевод обязательных пенсионных взносов.
Приложение 116
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 014
"Информационно-аналитическое обеспечение по базе занятости
и бедности" на 2004 год
1. Стоимость: 51120 тысяч тенге (пятьдесят один миллион сто двадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 4 6__ 12_ Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"; Закон Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1685 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2001 года N 983 "Вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2003 года N 296 "Об утверждении Программы по снижению бедности в Республике Казахстан на 2003-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация государственной политики в организации мониторинга по рынку труда, обработка и обобщение информации об оказании государственной социальной помощи малообеспеченным гражданам республики, на основе данных информационной базы принятие оперативных мер на динамику изменения уровня занятости и бедности населения, проведение эффективной государственной политики по борьбе с бедностью и безработицей.

(Ciscо 805) - 15
бiрлiк, маршрутиза.
тор (Cisco 2600)
- 16 бiрлiк маршру-
тизатор (Cisco 3845)
- 1 бiрлiк, маршру-
тизатор (Cisco Pix-
Firewall) - 1 бiрлiк
және басқаларын)
сатып алу.
____________________________________________________________________
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.02. N 197b   қаулысымен , 2004.12.27. N  197аю қаулысымен.
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: зейнетақы және жәрдемақы төлемдерiн толық және уақытында қамтамасыз ету. Мiндеттi зейнетақы жарналарының есебi және оларды уақытында аудару, "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны. <*>
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.04.02. N 197b   қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
116-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Жұмыспен қамту және кедейшiлiк базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету"
деген 014 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 51120 мың теңге (елу бiр миллион бiр жүз жиырма мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының  4 ,   6 ,   12-баптары ; "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1686 қаулысы; "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 шiлдедегi N 983  қаулысы ; "Қазақстан Республикасында кедейлiктi төмендету жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 наурыздағы N 296  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: еңбек рыногы жөнiнде мониторинг ұйымдастыруда мемлекеттiк саясатты iске асыру, республиканың аз қамтамасыз етiлген азаматтарына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету туралы ақпаратты өңдеу және қорытындылау, ақпараттық база деректерiнiң негiзiнде халықты жұмыспен қамту және жұмыссыздық деңгейiн өзгерту динамикасына шұғыл шаралар қабылдау, кедейшiлiкпен және жұмыссыздықпен күрес жөнiндегi мемлекеттiк саясатты тиiмдi жүргiзу.

5. Задачи бюджетной программы: обеспечение информационно-аналитической базой занятости и бедности, обработка и подготовка информационных данных в области рынка труда, динамики уровня зарегистрированной безработицы, оказания государственной социальной помощи, так же динамики изменения численности, структуры и категории малообеспеченных граждан, объема государственных средств, направленных на финансирование государственной помощи малоимущей части населения, организация межрегионального обмена актуализируемыми информационными данными уполномоченных органов занятости населения по рынку предложений и спроса на рабочую силу.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   014        Информа-   Информационно-аналитичес- В те-  Минис-
ционно-    кое обеспечение по базе   чение  терство
аналити-   занятости:                года   труда и
ческое     - мониторинг по информа-         социаль-
обеспече-  ционной базе безработных         ной за-
ние по     граждан, ищущих работу,          щиты на-
базе заня- на основе информации             селения
тости и    уполномоченных органов           Респуб-
бедности   по занятости республики,         лики
министерств и ведомств;          Казах-
- обеспечение обмена             стан
информацией о рынке труда
между уполномоченными
органами страны с целью
межрегионального трудо-
устройства безработных
граждан;
- подготовка информа-
ционно-аналитического
материала по состоянию
рынка труда в республике
и о динамике уровня фик-
сированной безработицы;
- мониторинг за ввозом
иностранной рабочей
силы и выполнением рабо-
тодателей условий по
выданным разрешениям;
- обработка информацион-
ных баз работодателей;
- привлекающих специа-
листов других стран, по
регионам, видам деятель-
ности;
- персонального учета
иностранных специалистов,
работающих в республике,
представление информации
по иностранной рабочей
силе в разрезе их заня-
тий, профессий, образова-
ния, сроках действия тру-
дового договора и другое;
- информационных данных о
созданных дополнительных
рабочих местах, числе
переобученных граждан
Республики Казахстан.
Мониторинг и обработка
информации по бедности
населения, в том числе по
оказанию государственной
социальной помощи мало-
имущим гражданам:
- обработка и подготовка
информации о динамике и
изменениях структуры,
численности, категориях
получателей социальной
помощи, объема выплачен-
ных средств в разрезе
регионов и в целом по
республике;
- подготовка информации
по аналитическим материа-
лам по реализации прог-
раммы по снижению бед-
ности в республике.
Так же предусматривается
приобретение 5 наименова-
ний лицензионного продук-
та для информационно-ана-
литического обеспечения
по базе занятости и бед-
ности, обработке информа-
ционной базы уполномо-
ченных органов по вопро-
сам занятости и социаль-
ного обеспечения населе-
ния и на обеспечение
информационной безопас-
ности.
-------------------------------------------------------------------

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: жұмыспен қамту және кедейлiк ақпараттық-талдау базасын қамтамасыз ету, еңбек рыногы, тiркелген жұмыссыздық деңгейiнiң динамикасы, мемлекеттiк әлеуметтiк көмек көрсету, сондай-ақ аз қамтамасыз етiлген азаматтардың саны, құрылымы мен санатының, халықтың аз қамтамасыз етiлген бөлiгiне берiлетiн мемлекеттiк көмектi қаржыландыруға бағытталған мемлекеттiк қаражат көлемiнiң өзгеру динамикасы саласындағы ақпараттық деректерді өңдеу және даярлау, жұмыс күшiне ұсыныстар мен сұраныс рыногы жөнiнде өзектендiрiлетiн ақпараттық деректердi өңiраралық алмасуды ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   014       Жұмыспен     Жұмыспен қамту      Жыл    Қазақстан
қамту және   базасы бойынша      iшiнде Республикасы.
кедейшiлiк   ақпараттық-талдауды        ның Еңбек
базасы       қамтамасыз ету:            және халықты
бойынша      - министрлiктер мен        әлеуметтiк
ақпараттық-  ведомстволардың,           қорғау
талдамалық   республика жұмыспен        министрлiгi
қамтамасыз   қамту жөнiндегi
ету          уәкiлеттi органда.
рының ақпараттары
негiзiнде жұмыссыз,
жұмыс iздеп жүрген
азаматтардың ақпа.
раттық базасы
бойынша мониторинг;
- жұмыссыз азаматтар.
ды өңiраралық жұмысқа
орналастыру мақса.
тында елiмiздiң
уәкiлеттi органдары
арасында еңбек
рыногы туралы
ақпарат алмасуды
қамтамасыз ету;
- республикадағы
еңбек рыногының
жағдайы мен тiркел.
ген жұмыссыздық
деңгейiнiң динами.
касы туралы
ақпараттық-талда.
малы материал
әзiрлеу;
- басқа елдердiң
мамандарын тартатын
жұмыс берушiлердiң
ақпараттық базасын
өңiрлер, қызмет
түрлерi бойынша
өңдеу;
- республикада
жұмыс iстейтiн
шетелдiк мамандардың
дербес есебi, шетел.
дiк жұмыс күшi
туралы ақпаратты
олардың жұмысы,
кәсiбi, мамандықта.
ры, бiлiмi, еңбек
шартының қолданылу
мерзiмi және т.б.
бойынша ұсыну;
- құрылған қосымша
жұмыс орындары,
Қазақстан Республи.
касының қайта
оқытылған азаматта.
рының саны туралы
ақпараттық деректер.
Халықтың кедейлiгi,
оның iшiнде аз
қамтамасыз етiлген
азаматтарға мемле.
кеттiк атаулы
әлеуметтiк көмек
көрсету жөнiндегi
ақпараттарды өңдеу
және мониторинг:
- жалпы республика
бойынша және өңiр.
лер бойынша төлен.
ген қаржы көлемiн.
де, әлеуметтiк
көмек алушылар сан
аттарының, санының,
құрылымының дина.
микасы және оның
өзгеруi туралы
ақпараттарды өңдеу
және даярлау;
- республикада
кедейлiктiң төмен.
деуi жөнiндегi
бағдарламаның iске
асырылуы туралы
талдау материалдары
бойынша ақпарат
әзiрлеу.
Сондай-ақ, жұмыспен
қамту және кедейлiк
базасы бойынша,
жұмыспен қамту
мәселелерi және
халықты әлеуметтiк
қамсыздандыру жөнiн.
дегi уәкiлеттi
органдардың ақпарат.
тық базасын
ақпараттық-талдаулық
қамтамасыз ету үшiн
және ақпараттық
қауiпсiздiктi қамта.
масыз етуге лицен.
зиялық өнiмнiң 5
атауын сатып алу
көзделедi.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение работодателей, в том числе работодателей, привлекающих иностранную рабочую силу, граждан республики, ищущих работу, и региональных уполномоченных органов занятости информацией о рынке предложений и спросе на рабочую силу.
Организация доступа к общереспубликанской информации рынка предложений и спроса со стороны граждан и работодателей, обеспечение регулярного представления обновляемых данных республиканской информации по занятости с целью реализации межрегионального трудоустройства граждан.
Проведение мониторинга по малоимущим гражданам - получателям государственной социальной помощи, по изменению динамики их численности в целом по стране и в разрезе регионов, категории и статуса получателей, объема назначенных и выплаченных государственных средств, отслеживание за работой местных органов по осуществлению активных мер занятости для малообеспеченных граждан, претендующих на государственную помощь.
Обеспечение правительственных и государственных органов информационно-аналитическими данными о рынке труда и о малоимущих гражданах, необходимыми для осуществления государственной политики по снижению уровня безработицы и бедности населения.
Приложение 117
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 015
"Развитие информационной системы Государственного центра
по выплате пенсий" на 2004 год
1. Стоимость: 165861 тысяча тенге (сто шестьдесят пять миллионов восемьсот шестьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации"; Закон Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года "Об обязательном социальном страховании"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год"; Указ Президенте Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 "О государственной программе формирования развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2001 года N 1758 "О программе реабилитации инвалидов на 2002-2005 годы".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жұмыс берушiлердi, оның iшiнде шетелдiк жұмыс күшiн тартатын жұмыс берушiлердi, республиканың жұмыс iздеп жүрген азаматтарын және өңiрлiк жұмыспен қамту мәселелерi жөнiндегi уәкiлеттi органдарын рыноктағы жұмыс күшiне деген ұсыныс пен сұраным туралы ақпаратпен қамтамасыз ету.
Азаматтар мен жұмыс берушiлер тарапынан рыноктағы жұмыс күшiне деген ұсыныс пен сұраным туралы жалпыреспубликалық ақпаратқа қол жетуiн ұйымдастыру, азаматтардың өңiраралық жұмысқа орналасуын iске асыру мақсатымен жұмыспен қамту жөнiндегi жаңартылып отыратын республикалық ақпараттың тұрақты ұсынылуын қамтамасыз ету.
Аз қамтамасыз етiлген азаматтар - мемлекеттiк әлеуметтiк көмек алушылар бойынша, олардың жалпы санының елiмiз және өңiрлер бойынша, алушылардың санаттары мен дәрежелерi бойынша динамикасының өзгеруi жөнiнде, тағайындалған және төленген мемлекет қаржысының көлемi бойынша мониторинг жүргiзу, жергiлiктi органдардың мемлекеттiк көмек алуға үміткep, аз қамтамасыз етiлген азаматтарға арналған жұмыспен қамтудың белсендi шараларын жүзеге асыру жөнiндегi жұмысын қадағалау.
Жұмыссыздық пен халықтың кедейлiгiн төмендету жөнiндегi мемлекеттiк саясатты жүзеге асыру үшiн үкiметтiк және мемлекеттiк органдарды еңбек рыногы мен аз қамтамасыз етiлген азаматтар туралы қажеттi ақпараттық-талдау деректерiмен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
117-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың
ақпаратты  жүйесiн дамыту"
деген 015 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 165861 мың теңге (бiр жүз алпыс бес миллион сегiз жүз алпыс бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы  Заңы ; "Мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 25 сәуiрдегi  Заңы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ; "Қазақстан Республикасында ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастырудың және дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573  Жарлығы ; "Мүгедектердi оңалтудың 2002-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 1758  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.

4. Цель бюджетной программы: создание системы реабилитации инвалидов, для обеспечения независимого образа жизни и снижения уровня инвалидности; формирование системы социального страхования.
5. Задачи бюджетной программы: создание централизованного банка данных по инвалидам, организация контроля за своевременной медицинской, социальной и профессиональной реабилитации инвалидов и выработка системы развития инфраструктур, необходимых и обеспечивающих социальную защиту инвалидов, осуществление перевода обязательных социальных отчислений и социальных выплат, ведение персонифицированного, централизованного учета социальных отчислений и выплат.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   015        Развитие   Разработка технического   В те-  Минис-
информа-   задания, техно-рабочего   чение  терство
ционной    проекта, программного     года   труда и
системы    продукта "Централизован-         социаль-
Государ-   ный банк данных лиц,             ной за-
ственного  имеющих инвалидность" -          щиты на-
центра по  1 комплект.                      селения
выплате    Реализация пилотного             Респуб-
пенсий     проекта по созданию              лики
структуры банка данных           Казах-
ЦБДИ в одном областном           стан
центре.
Разработка технического
задания, техно-рабочего
проекта, программного
продукта "Автоматизиро-
ванная система фонда
государственного социаль-
ного страхования" - 1
комплект.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: систематизация учета инвалидов, получение информации о нуждах каждого инвалида, организация своевременной медицинской, социальной, профессиональной реабилитации инвалидов, реализация в полной мере конституционных прав инвалидов и ускорение их интеграции в общество, создание абсолютно нового прикладного программного продукта по обработке данных системы государственного социального страхования.
Приложение 118
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 016
"Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью,
возложенное судом на государство, в случае прекращения
деятельности юридического лица" на 2004 год <*>
Сноска. Наименование с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .

4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мүгедектегi бар адамдардың орталықтандырылған деректер базасын құру және әлеуметтiк сақтандыру жүйесiн қалыптастыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мүгедектер жөнiндегi орталықтандырылған деректер базасын құру, мүгедектердi уақытында медициналық, әлеуметтiк және кәсiптiк оңалтуды бақылауды ұйымдастыру және мүгедектердi әлеуметтiк қорғауға қажеттi және оны қамтамасыз ететiн инфрақұрылымдарды дамыту жүйесiн жасау, мiндеттi әлеуметтiк аударымдар мен әлеуметтiк төлемдердiң аударылуын жүзеге асыру, әлеуметтiк аударымдар мен төлемдердiң дербестендiрiлген, орталықтандырылған есебiн жүргiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   015       Зейнетақы    "Мүгедектiгi бар    Жыл    Қазақстан
төлеу жөнiн. адамдардың орталық. ішінде Республикасы.
дегi мемле.  тандырылған дерек.         ның Еңбек
кеттiк       тер базасы" техни.         және халықты
орталықтың   калық тапсырмасын,         әлеуметтiк
ақпараттық   техно-жұмыс жоба.          қорғау
жүйесiн      сын, бағдарламалық         министрлiгi
дамыту       өнiмiн әзiрлеу - 1
жиынтық.
Бiр облыс орталы.
ғында МОБД деректер
банкi құрылымын
жасау жөнiндегi
тәжiрибелiк бағдар.
ламаны жүзеге
асыру.
"Мемлекеттiк әлеу.
меттiк сақтандыру
қорының автомат.
тандырылған жүйесi"
техникалық тапсыр.
масын, техно-жұмыс
жобасын, бағдарла.
малық өнiмiн
әзiрлеу - 1 жиынтық.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: мүгедектердiң есебiн жүйелеу, әрбiр мүгедектiң мұқтажы туралы ақпарат алу, мүгедектердi уақытында медициналық, әлеуметтiк және кәсiптiк оңалтуды ұйымдастыру, мүгедектердiң конституциялық құқықтарын толық көлемiнде iске асыру және олардың қоғамға кiрiгуiн жылдамдату, мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру жүйесiнiң деректерiн өңдеу бойынша мүлдем жаңа қолданбалы бағдарламалық өнiм жасау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
118-қосымша
Ескерту. 118-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.06.23. N 197к  қаулысымен .
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Заңды тұлғаның жұмыс iстеуi тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке жүктеген, өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу"
деген 016 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 830000 тысяч тенге (восемьсот тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 945 Гражданского кодекса Республики Казахстан (особенная часть) от 1 июля 1999 года; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: выполнение обязательств государства.
5. Задачи бюджетной программы: возмещение вреда, нанесенного жизни и здоровью работников, возложенное на государство, в случае прекращения юридического лица.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы. <*>
Сноска. Пункт 6 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 197к .
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   016        Возмещение Осуществление выплат по   В те-  Минис-
за вред,   решению суда              чение  терство
причинен-                            года   труда и
ный жизни                                   социаль-
и здоро-                                    ной за-
вью, воз-                                   щиты на-
ложенное                                    селения
судом на                                    Респуб-
государ-                                    лики
ство, в                                     Казах-
случае                                      стан
прекраще-
ния деятель-
ности
юридичес-
кого лица
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выполнение обязательств государства по возмещению за вред, причиненный жизни и здоровью, в случае прекращения юридического лица.
Приложение 119
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 019
"Целевые трансферты областному бюджету
Кызылординской области для оказания государственной
адресной социальной помощи населению Аральского и
Казалинского районов" на 2004 год

1. Құны: 830000 мың теңге (сегiз жүз отыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шiлдедегi Азаматтық Кодексiнiң (ерекше бөлiм)  945-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiң мiндеттемелерiн орындау
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: заңды тұлға тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке жүктеген өмiр мен денсаулыққа келтiрiлген зиянды өтеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   016       Заңды тұлға. Сот шешiмдерi       Жыл    Қазақстан
ның қызметi  бойынша төлемдердi  iшiнде Республикасы.
тоқтатылған  жүзеге асыру.              ның Еңбек
жағдайда,                               және халықты
сот мемле.                              әлеуметтiк
кетке жүкте.                            қорғау
ген, өмiрi                              министрлiгi
мен денсау.
лығына
келтiрiлген
зиянды өтеу
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: заңды тұлға тоқтатылған жағдайда, сот мемлекетке жүктеген өмiр мен денсаулыққа келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегі мемлекеттің мiндеттемелерiн орындау.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
119-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы әлеуметтiк мемлекеттiк көмек көрсетуге Қызылорда облысының бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер"
деген 019 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 156800 тысяч тенге (сто пятьдесят шесть миллионов восемьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-9 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи"; статья 28 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Кызылординской области в целях оказания населению Шалкарского района государственной адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   019        Целевые    Обеспечение выделения     В те-  Минис-
трансферты трансфертов из республи-  чение  терство
областному канского бюджета Кызыл-   года   труда и
бюджету    ординскому областному            социаль-
Кызылор-   бюджету для оказания             ной за-
динской    адресной социальной              щиты на-
области    помощи населению Араль-          селения
для ока-   ского и Казалинского             Респуб-
зания      районов                          лики
государ-                                    Казах-
ственной                                    стан
адресной
социальной
помощи
населению
Аральского
и Казалин-
ского
районов
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание государственной адресной социальной помощи населению Аральского и Казалинского районов Кызылординской области.
* Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 120
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 020
"Целевые трансферты областному бюджету
Кызылординской области для выплаты материальной помощи на
оздоровление и экологических надбавок к заработной плате
государственных служащих" на 2004 год

1. Құны: 156800 мың теңге (бiр жүз елу алты миллион сегiз жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының  1-9-баптары ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  28-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қызылорда облысы Арал және Қазалы аудандарының халқын әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында Қызылорда облыстық бюджетiн қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   019       Арал және    Арал және Қазалы    Жыл    Қазақстан
Қазалы       аудандарының халқы. ішінде Республикасы.
аудандары.   на атаулы әлеумет.         ның Еңбек
ның халқына  тiк көмек көрсету          және халықты
атаулы       үшiн республикалық         әлеуметтiк
әлеуметтiк   бюджеттен Қызылорда        қорғау
мемлекеттiк  облыстық бюджетiне         министрлiгi
көмек көрсе. мақсатты трансферт.
туге Қызыл.  тер бөлiнуiн
орда облы.   қамтамасыз ету.
сының бюд.
жетiне
берiлетiн
мақсатты
трансферттер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қызылорда облысының Арал және Қазалы аудандарының халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету.
* Ескерту: Іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың тiзбесi, республикалық бюджеттен бөлiнетiн трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарлама паспортында көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
120-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Мемлекеттiк қызметшiлердiң жалақысына қосылатын сауықтыруға арналған материалдық көмектi және экологиялық үстемеақыларды төлеу үшiн Қызылорда облыстық бюджетiне берiлетiн
мақсатты трансферттер"
деген 020 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 214077 тысяч тенге (двести четырнадцать миллионов семьдесят семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 13 Закона Республики Казахстан от 30 июня 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье"; Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная защита граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Кызылординской области в целях выплаты материальной помощи на оздоровление и экологических надбавок к заработной плате государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   020        Целевые    Обеспечение выделения     В те-  Минис-
трансферты трансфертов из республи-  чение  терство
областному канского бюджета Кызыл-   года   труда и
бюджету    ординскому областному            социаль-
Кызылор-   бюджету для выплаты              ной за-
динской    материальной помощи на           щиты на-
области    оздоровление и экологи-          селения
для вып-   ческих надбавок к                Респуб-
латы мате- заработной плате госу-           лики
риальной   дарственных служащих.            Казах-
помощи на                                   стан
оздоровле-
ние и эко-
логических
надбавок к
заработной
плате
государст-
венных
служащих
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: выплата материальной помощи на оздоровление и экологических надбавок к заработной плате государственных служащих.
* Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.
Приложение 121
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2003 года N 1327
213 - Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 021
"Целевые трансферты областному бюджету Актюбинской области
для оказания государственной адресной социальной помощи
населению Шалкарского района" на 2004 год

1. Құны: 214077 мың теңге (екi жүз он төрт миллион жетпiс жетi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Арал өңiрiндегi экологиялық күйзелiс салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 30 маусымдағы Заңының  13-бабы ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Арал өңiрiндегi экологиялық күйзелiс салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: сауықтыруға материалдық көмек және мемлекеттiк қызметшiлердiң жалақысына экологиялық үстемеақы төлеу мақсатында Қызылорда облыстық бюджетiн қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   020       Мемлекеттiк  Сауықтыруға мате.   Жыл    Қазақстан
қызметшiлер. риалдық көмек және  ішінде Республикасы.
дiң жала.    мемлекеттік                ның Еңбек
қысына қосы. қызметшiлердiң             және халықты
латын        жалақысына экология.       әлеуметтік
сауықтыруға  лық үстемеақы төлеу        қорғау
арналған     мақсатында Қызылорда       министрлігі
материалдық  облыстық бюджетіне
көмектi      республикалық бюджеттен
және эколо.  трансферттер бөлiнуiн
гиялық       қамтамасыз ету.
үстемеақы.
ларды төлеу
үшiн Қызы.
лорда облыс.
тық бюджетi.
не берiлетiн
мақсатты
трансферттер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сауықтыруға материалдық көмек және мемлекеттiк қызметшiлердiң жалақысына үстемеақы төлеу.
* Ескерту: Іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың тiзбесi, республикалық бюджеттен бөлiнетiн трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттік бағдарлама паспорттарында көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1327 қаулысына
121-қосымша
213 - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2004 жылға арналған
"Шалқар ауданының халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк
көмек көрсетуге Ақтөбе облыстық бюджетіне берiлетiн
мақсатты трансферттер"
деген 021 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ

1. Стоимость: 43200 тысяч тенге (сорок три миллиона двести тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1-9 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи"; статья 29 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социальная поддержка населения Шалкарского района Актюбинской области.
5. Задачи бюджетной программы: финансовая поддержка областного бюджета Актюбинской области в целях оказания населению Шалкарского района государственной адресной социальной помощи.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
п/!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограмм)  !реали-!венные
п !раммы!прог-!раммы     !                         !зации !испол-
!     !раммы!(подпрог- !                         !      !нители
!     !     !раммы)    !                         !      !
-------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
1   021        Целевые    Обеспечение выделения     В те-  Минис-
трансферты трансфертов из республи-  чение  терство
областному канского бюджета Актю-    года   труда и
бюджету    бинскому областному              социаль-
Актюбин-   бюджету для оказания             ной за-
ской об-   государственной адресной         щиты на-
ласти для  социальной помощи насе-          селения
оказания   лению Шалкарского района.        Респуб-
государст-                                  лики
венной ад-                                  Казах-
ресной                                      стан
социальной
помощи
населению
Шалкар-
ского
района
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оказание государственной адресной социальной помощи населению Шалкарского района Актюбинской области.
* Примечание: Перечень мероприятий по реализации, количественные и качественные показатели, характеризующие ожидаемые результаты в рамках освоения трансфертов из республиканского бюджета, отражаются в паспорте соответствующей местной бюджетной программы.

1. Құны: 43200 мың теңге (қырық үш миллион екi жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының  1-9-баптары ; "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының  29-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Ақтөбе облысы Шалқар ауданының халқын әлеуметтiк қолдау.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтiк көмек көрсету мақсатында Ақтөбе облыстық бюджетiн қаржылық қолдау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
Рет|Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
са.|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
ны |лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
N |коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1   021       Шалқар       Шалқар ауданының    Жыл    Қазақстан
ауданының    халқына aтаулы      ішінде Республикасы.
халқына      әлеуметтiк көмек           ның Еңбек
мемлекеттiк  көрсету үшiн               және халықты
атаулы       республикалық              әлеуметтік
әлеуметтiк   бюджеттен Ақтөбе           қорғау
көмек        облыстық бюджетiне         министрлігі
көрсетуге    мақсатты трансферт.
Ақтөбе       тер бөлiнуiн
облыстық     қамтамасыз ету.
бюджетіне
берiлетiн
мақсатты
трансферттер
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ақтөбе облысының Шалқар ауданының халқына мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсету.
* Ескерту: Іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың тiзбесi, республикалық бюджеттен бөлiнетiн трансферттердi игеру шеңберiнде күтiлетiн нәтижелердi сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткiштер тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарлама паспортында көрсетiледi.