Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год (Агентство Республики Казахстан по статистике)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
В соответствии с  Бюджетным кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2005 год:
Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложениям 372, 373, 374, 375, 376.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 372
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
606 - Агентство Республики Казахстан по статистике
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа
в области статистики" на 2005 год
1. Стоимость: 2213202 тысячи тенге (два миллиарда двести тринадцать миллионов двести две тысячи тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  Закон  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Указ  Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 "О мерах по улучшению государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота";  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1282 "Об утверждении Реестра должностей административных государственных служащих по категориям";  Указ  Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года N 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года N 1552 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, создания республиканских государственных предприятий "Казпатент" и "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1998 года N 1180 "О Программе совершенствования государственной статистики в Республике Казахстан на 1999-2005 годы";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1999 года N 325 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года N 577 "О реорганизации территориальных органов Агентства Республики Казахстан по статистике";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года N 910 "Об отдельных вопросах Республиканского государственного предприятия "Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года N 1308 "Об утверждении Годовых норм износа по основным средствам (активам) государственных учреждений";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года N 1127 "Об утверждении Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет экономии средств, предусмотренных на содержание соответствующего органа по смете".

2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегі Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың:
372, 373, 374, 375, 376-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Статистика агенттігiнiң 2005 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
372-ҚОСЫМША
Ескерту. 372-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509 , 2005.11.12. N  1122  қаулысымен.
606 - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Статистика саласындағы уәкiлеттi органның
қызметiн қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2213202 мың теңге (екi миллиард екі жүз он үш миллион екi жүз екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексi ; "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Мемлекеттiк аппаратты жақсарту, бюрократизммен күрес және құжат айналысын қысқарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 31 шiлдедегі N 427  Жарлығы ; "Мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлер лауазымдарының санаттары бойынша тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1282  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi және Ұлттық Банкiнiң сметасы (бюджетi) есебiнен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284  Жарлығы ; "Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiктiң мәселелерi, "Қазпатент" және "Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегі агенттігi Статистика және талдау жөнiндегi комитетінiң Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар құру Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1552  қаулысы ; "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк статистиканы жетiлдiрудiң 1999-2005 жылдарға бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 қарашадағы N 1180  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 30 наурыздағы N 325  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң аумақтық органдарын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 мамырдағы N 577  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң Ақпараттық-есептеу орталығы" Республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 шiлдедегi N 910  қаулысы ; "Мемлекеттiк мекемелердiң негiзгi құрал-жабдықтары (активтерi) бойынша тозудың жылдық мөлшерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 3 қыркүйектегі N 1308  қаулысы ; "Смета бойынша тиiстi органды ұстауға арналған қаражатты үнемдеу есебiнен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгiлеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 тамыздағы N 1127  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: - обеспечение деятельности центрального аппарата Агентства Республики Казахстан по статистике и его территориальных подразделений для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: 1) содержание аппаратов центрального органа Агентства Республики Казахстан по статистике и его территориальных подразделений;
2) повышение профессиональной квалификации государственных служащих;
3) улучшение условий труда работников территориальных органов статистики Агентства Республики Казахстан по статистике;
4) сопровождение информационных систем Агентства Республики Казахстан по статистике, обеспечение функционирования локальных вычислительных сетей и техническое обслуживание во всех структурных подразделениях Агентства, а также в подведомственных организациях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   001        Обес-
печение
деятель-
ности
уполно-
моченного
органа в
области
статистики
2         001  Аппарат     Содержание центрального  в       Агентство
централь-   аппарата Агентства       тече-   Республики
ного        Республики Казахстан по  ние     Казахстан
органа      статистике в пределах    года    по статистике
утвержденного лимита
штатной численности в
количестве 186 единиц.
Содержание служебного
автотранспорта в коли-
честве 5 автомобилей,
согласно утвержденному
нормативу положенности.
Техническое обслужи-
вание и ремонт ксероксов
в количестве 10 штук,
факсов в количестве
7 штук.
Аренда одной единицы
дежурного автотранспорта
3         002  Аппараты    Содержание террито-      в тече- Агентство
территори-  риальных подразделений   ние     Республики
альных      Агентства Республики     года    Казахстан
органов     Казахстан по статистике          по статистике
в пределах утвержденного
лимита штатной числен-
ности в количестве 4040
единиц. Расходы на
проведение мероприятий
по реорганизации системы
статистики:
расчеты с работниками
и поставщиками услуг
после ликвидации
Информационно-
статистических центров
(ИСЦ);
содержание районных
отделов статистики;
проведение прочих
работ (выборочные
обследования);
оплата труда внештатных
работников.
Содержание служебного
автотранспорта, согласно
утвержденному нормативу
положенности, в коли-
честве 16 единиц в
управлениях статистики,
199 единиц в районных
(городских) отделах
статистики.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жүктелген функцияларын барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiнiң орталық аппараты мен оның аумақтық бөлiмшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:
1) Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi мен оның аумақтық бөлiмшелерiнiң орталық аппараттарын ұстау;
2) мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн арттыру;
3) Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінiң аумақтық органдары қызметкерлерiнiң еңбек жағдайын жақсарту;
4) Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгінiң ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу, Агенттiктiң барлық құрылымдық бөлiмшелерiнде, сондай-ақ ведомствоға қарасты ұйымдарда жергiлiктi есептеу желiсiнiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және техникалық қызмет көрсету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  001        Статистика
саласындағы
уәкілетті
органның
қызметін
қамтамасыз
ету
2       001   Орталық     Қазақстан Респуб-   жыл    Қазақстан
органның    ликасы Статистика   бойына Республикасы
аппараты    агенттігінiң орта-         Статистика
лық аппаратын бе-          агенттігі
кiтілген штат
санының лимиттері
шегінде 186 бiрлiк
көлемінде ұстау.
Бекiтілген тиiс-
тілік нормативiне
сәйкес саны 5
автомобильдi,
қызметтiк авто-
көлiктердi ұстау.
Ксерокстердi
саны 10 дана және
факстердi саны 7
дана жөндеу және
техникалық қызмет
көрсету.
Кезекшi автокөлiктiң
бiр бiрлiгін жалдау.
3       002   Аумақтық    Қазақстан Респуб-   жыл    Қазақстан
органдар-   ликасы Статистика   бойына Республикасы
дың аппа-   агенттiгiнiң               Статистика
раттары     аумақтық бөлiм-            агенттігі
шелерін бекiтiлген
штат санының
лимитi шегiнде
4040 бiрлiк
көлемінде ұстау.
Статистика жүйесiн
қайта ұйымдастыру
жөнiндегi iс-ша-
раларды жүргiзуге
арналған шығыстар:
Ақпараттық-статис-
тикалық орталық-
тарды (АСО) тарат-
қаннан кейiн
қызметкерлермен
және қызмет көр-
сетудi жеткiзуші-
лермен есеп
айырысу;
статистиканың
аудандық бөлiм-
дерiн ұстау;
өзге жұмыстарды
жүргізу (iрiктеп
зерттеу);
штаттан тыс
қызметкерлердiң
еңбегiне ақы
төлеу.
Бекiтiлген
тиiстілiк норма-
тивiне сәйкес
статистика бас-
қармаларында
саны 16 бiрлiк,
аудандық (қала-
лық) статистика
бөлiмдерiнде
саны 199 бiрлiк
қызметтiк авто-
көлiктердi ұстау.

4         007  Повышение   Приобретение услуг по    в тече- Агентство
квалифи-    повышению квалификации   ние     Республики
кации госу- государственных служащих года    Казахстан
дарствен-   согласно утвержденному           по статистике
ных слу-    плану повышения квалифи-
жащих       кации органов статистики
(среднегодовое количество
государственных служащих,
проходящих курсы повы-
шения квалификации -
544 единиц), кроме того,
обучение государственному
языку.
5         008  Капиталь-   Оплата услуг (работ)     в тече- Агентство
ный ремонт  по проведению ремонта    ние     Республики
зданий,     в административных       года    Казахстан
помещений   зданиях территориальных          по статистике
и сооруже-  органов Агентства
ний госу-   Республики Казахстан
дарствен-   по статистике:
ных органов ремонт здания управления
статистики Атырауской
области;
ремонт здания районного
отдела статистики
управления статистики
Жамбылской области,
село Кулан;
ремонт здания управления
статистики Западно-
Казахстанской области.
6         009  Материаль-  Приобретение товаров     в тече- Агентство
но-техни-   стоимость за единицу     ние     Республики
ческое      которых превышает 40-    года    Казахстан
оснащение   кратный расчетный                по статистике
государст-  показатель, для тер-
венных      риториальных органов
органов     Агентства Республики
Казахстан по статистике,
в том числе:
кондиционер - 23 штуки;
факсимильный аппарат -
1 штука;
копировальный аппарат -
3 штуки;
ксерокс - 9 штук;
офисная мебель -
2 комплекта;
проектор - 2 штуки;
переносной экран -
3 штуки;
проектор слайдов -
3 штуки;
сейф - 1 штука;
картридж - 3 штуки;
тонер-картридж -
1 штука.
7         017  Обеспече-   Оплата следующих         в тече- Агентство
ние функ-   услуг (работ) и          ние     Республики
циониро-    товаров:                 года    Казахстан
вания       сопровождение инфор-             по статистике
информа-    мационных систем и
ционных     локальных задач;
систем и    техническая поддержка
информа-    лицензионных программных
ционно-     продуктов;
техничес-   системное обслуживание
кое обес-   вычислительных систем;
печение     техническое обслуживание
государ-    вычислительной техники
ственных    (более 2000 персональных
органов     компьютеров, более 40
серверов, более 1000
принтеров, более 200
единиц сетевого оборудо-
вания, более 100
устройств бесперебойного
питания, более 328
единиц телекоммуника-
ционного оборудования);
телекоммуникационных
услуг (сеть передачи
связывает 191 районный
отдел статистики,
16 областных управлений,
1 центральный узел);
приобретение расходных
материалов;
приобретение вычислительной
техники:
персональный компьютер -
220 штук;
локальный принтер -
286 штук.
установка локально-
вычислительной сети
__________________________________________________________________________     <*>
Cноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 12 ноября 2005 года N  1122 .

4       007   Мемлекеттiк Статистика орган-   жыл    Қазақстан
қызметші-   дарының бекiтiл-    бойына Республикасы
лердiң      ген білiктілігін           Статистика
білiкті-    арттыру жоспарына          агенттігi
лігiн арт-  сәйкес мемлекеттiк
тыру        қызметшiлердiң
бiлiктілігiн арт-
тыру бойынша көр-
сетiлетiн қызмет-
тердi сатып алу
(біліктілiгiн
арттыру курстары-
нан өтетiн мемле-
кеттiк қызметшi-
лердiң орташа
жылдық саны -
544 бiрлiк),
бұдан басқа
мемлекеттiк
тiлге оқыту.
5       008   Мемлекет-   Қазақстан Респуб-   жыл    Қазақстан
тiк ор-     ликасы Статистика   бойына Республикасы
гандардың   агенттігi аумақтық         Статистика
ғимарат-    органдарының               агенттігі
тарын,      әкiмшілiк үйлерiн-
үй-жай-     де жөндеу жұмыс-
лары мен    тарын жүргiзу
құрылыс-    бойынша қызмет-
тарын       терге (жұмыстарға)
күрделi     ақы төлеу:
жөндеу      Атырау облысы
статистика басқар-
масының үйiн
жөндеу;
Жамбыл облысы
статистика басқар-
масының аудандық
статистика бөлi-
мiнiң үйiн жөндеу,
Құлан ауылы;
Батыс Қазақстан
облысы статистика
басқармасының
үйiн жөндеу.
6       009   Мемлекет-   Қазақстан Респуб-   жыл    Қазақстан
тік ор-     ликасы Статистика   бойына Республикасы
гандарды    агенттiгi аумақтық         Статистика
матери-     органдарына құны           агенттігі
алдық-      бiр бiрлiк үшiн
техника-    40 есептiк көр-
лық жарақ-  сеткiштен асып
тандыру     түсетін тауарлар
сатып алу, соның
iшiнде:
кондиционер - 23
дана;
факсимильдiк
аппарат - 1 дана;
көшiру аппараты -
3 дана;
ксерокс - 9 дана;
кеңсе жиһазы -
2 жинақталым;
проектор - 2 дана;
тасымал экран -
3 дана;
слайдтар проекторы
- 3 дана;
сейф - 1 дана;
картридж - 3
дана;
тонер-картридж
- 1 дана.
7       017   Ақпараттық  Мына қызметтер      жыл    Қазақстан
жүйелердiң  (жұмыстар) мен      бойына Республикасы
жұмыс iс-   тауарларға ақы             Статистика
теуiн қам-  төлеу:                     агенттігi
тамасыз     ақпараттық жүйе
ету және    мен жергіліктi
мемлекет-   мiндеттердi
тік орган-  сүйемелдеу;
дарды ақ-   лицензиялық бағ-
параттық-   дарламалық
техника-    өнiмдердi техни-
лық қам-    калық қолдау;
тамасыз     есептеу жүйелерiне
ету         жүйелiк қызмет
көрсету;
есептеу техника-
сына техникалық
қызмет көрсету
(2000-нан астам
дербес компьютер-
лер, 40-тан астам
серверлер, 1000-
нан астам прин-
терлер, 200 бiр-
лiктен астам
желілік жабдықтар,
100-ден астам
үздiксiз қорек-
тендiру құрылғы-
лары, 328 бiрлiк-
тен астам теле-
коммуникациялық
жабдықтар);
телекоммуникация-
лық қызметтерге
(деректер жiберу
желiсi 191 статис-
тиканың аудандық
бөлiмiн, 16 об-
лыстық басқарманы,
1 орталық торапты
байланыстырады);
шығыс материалда-
рын сатып алуға;
есептеу техника-
сын сатып алу:
дербес компьютер
- 220 дана;
жергiлiктi принтер
- 286 дана.
жергiлiктi-есептеу
желiсін орнату.
____________________________________________________________________

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Агентство Республики Казахстан по статистике функций, повышение профессионального уровня государственных служащих согласно требованиям профессиональной государственной службы, улучшение условий труда; качественное и своевременное обеспечение бесперебойного функционирования информационной системы органов статистики.
Приложение 373
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
606 - Агентство Республики Казахстан по статистике
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Создание информационно-статистических баз данных
о социально-экономическом положении республики"
на 2005 год
1. Стоимость: 622141 тысяча тенге (шестьсот двадцать два миллиона сто сорок одна тысяча тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года N 1552 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, создания республиканских государственных предприятий "Казпатент" и "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1998 года N 1180 "О Программе совершенствования государственной статистики в Республике Казахстан на 1999-2005 годы";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года N 577 "О реорганизации территориальных органов Агентства Республики Казахстан по статистике";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года N 910 "Об отдельных вопросах Республиканского государственного предприятия "Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 1164 "Об утверждении Правил проведения общегосударственных статистических наблюдений и обеспечения государственных органов статистической и аналитической информацией".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обработка и распространение статистических данных об экономическом, социальном, демографическом и экологическом развитии Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: 1) тиражирование и рассылка статистического инструментария;

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгiне жүктелген функциялардың сапалы және уақытында орындалуы, мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiптiк деңгейiн кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына сәйкес арттыру, еңбек жағдайын жақсарту; статистика органдары ақпараттық жүйесiнiң үздiксiз жұмыс iстеуiн сапалы және уақтылы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
373-ҚОСЫМША
606 - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Республиканың әлеуметтiк-экономикалық жағдайы
туралы ақпараттық-статистикалық деректер базасын құру"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 622141 мың теңге (алты жүз жиырма екi миллион бiр жүз қырық бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттігiнiң, "Қазпатент" және "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегі агенттігiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетінiң "Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1552  қаулысы ; "1999-2005 жылдары Қазақстан Республикасында мемлекеттік статистиканы жетiлдiрудiң бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 1998 жылғы 19 қарашадағы N 1180  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң аумақтық органдарын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 15 мамырдағы N 577  қаулысы ; Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi "Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттік кәсiпорнының жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 шiлдедегi N 910  қаулысы ; "Жалпымемлекеттiк статистикалық байқаулар жүргiзу және мемлекеттік органдарды статистикалық және талдау материалдарымен қамтамасыз ету тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 2 қарашадағы N 1164  қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының экономикалық, әлеуметтiк, демографиялық, экологиялық дамуы туралы статистикалық деректердi өңдеу және тарату.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi:
1) статистикалық құралдарды көбейту және жiберу;

2) ввод и обработка статистических данных на региональном и республиканском уровнях;
3) проведение статистического анализа социально-экономических процессов в республике и ее регионах по отдельным аспектам демографического, социального, экономического и экологического развития;
4) изготовление и распространение статистических и аналитических публикаций.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   002        Создание    Оплата услуг (работ):    в       Агентство
информа-    1) по тиражированию и    тече-   Республики
ционно-     рассылке статистического ние     Казахстан
статисти-   инструментария;          года    по статистике
ческих баз  2) по вводу и обработке
данных о    информации на региональ-
социально-  ном и республиканском
экономи-    уровнях;
ческом      3) на проведение анали-
положении   тических работ;
республики  4) изготовление, тиражи-
рование и распростране-
ние статистических
публикаций на региональ-
ном и республиканском
уровнях.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное обеспечение пользователей (Правительства, деловых и научных кругов и широкой общественности) статистической и аналитической информацией.
Приложение 374
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
606 - Агентство Республики Казахстан по статистике
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Создание информационных систем органов государственной статистики"
на 2005 год
1. Стоимость: 12000 тысяч тенге (двенадцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года "Об информатизации";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1998 года N 1180 "О Программе совершенствования государственной статистики в Республике Казахстан на 1999-2005 годы";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы".

2) статистикалық деректердi өңiрлiк және республикалық деңгейде енгізу және өңдеу;
3) демографиялық, әлеуметтік, экономикалық және экологиялық дамудың жекелеген аспектiлерi бойынша республикадағы және оның өңiрлерiндегi әлеуметтік-экономикалық даму процестерiне, статистикалық талдау жүргiзу;
4) статистикалық және талдау жарияланымдарын дайындап шығару және тарату.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  002        Республика- Қызметке (жұмысқа)  жыл    Қазақстан
ның әлеуме- ақы төлеу:          бойына Республикасы
ттiк-эконо- 1) статистикалық           Статистика
микалық     құралдарды көбейту         агенттігі
жағдайы     және тарату
туралы ақ-  бойынша;
параттық    2) статистикалық
статистика- деректерді өңір-
лық дерек-  лік және респуб-
тер база-   ликалық деңгейде
сын құру    енгізу және өңдеу
бойынша;
3) талдау жұмыс-
тарын жүргізуге;
4) статистикалық
жарияланымдарды
өңірлік және
республикалық
деңгейде дайындап
шығару, көбейту
және таратуға.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: пайдаланушыларды (Үкiметтi, iскер және ғылыми ортаны және қалың жұртшылықты) статистикалық және талдау ақпаратымен уақытында қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
374-ҚОСЫМША
606 - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық
жүйелерiн құру"
деген 003 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 12000 мың теңге (он екi миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "1999-2005 жылдары Қазақстан Республикасында мемлекеттік статистиканы жетiлдiрудiң бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 қарашадағы N 1180  қаулысы ; "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған әлеуметтiк-экономикалық дамуының индикативтiк жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: повышение эффективности статистического производства.
5. Задачи бюджетной программы: создание и внедрение информационных систем органов государственной статистики, внедрение современных информационных технологий.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   003        Создание    Оплата услуг (работ):    в       Агентство
информа-    завершение проекта       тече-   Республики
ционных     Система "Статрегистр";   ние     Казахстан
систем      завершение проекта       года    по статистике
органов     Аналитическая система
государ-    "Динамика статистических
ственной    показателей";
статистики  разработка технико-
экономического
обоснования и техничес-
кого задания по проекту
"Создание информацион-
ных систем Агентства
Республики Казахстан
по статистике"
("Хранилище первичной
статистической инфор-
мации", "Информационная
система сельско-
хозяйственной переписи").
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение эффективности работы подсистем по сбору, обработке и хранению статинформации, обеспечение полноты, точности, достоверности, высокого качества и оперативности статистической информации, своевременность представления статистической информации органам управления, возможность полного удовлетворения пользователей в надежной статистической информации.
Приложение 375
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
606 - Агентство Республики Казахстан по статистике
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
004 "Прикладные научные исследования в области
государственной статистики" на 2005 год
1. Стоимость: 23054 тысячи тенге (двадцать три миллиона пятьдесят четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  Закон  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1998 года N 1180 "О Программе совершенствования государственной статистики в Республике Казахстан на 1999-2005 годы".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: статистикалық өндiрiстiң тиiмділігін арттыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық жүйесiн құру және енгiзу, қазiргi заманғы ақпараттық технологияларды енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  003        Мемлекет-   Қызметке (жұмысқа)  жыл    Қазақстан
тiк ста-    ақы төлеу:          бойына Республикасы
тистика     "Статтіркелiм"             Статистика
органда-    жүйесi жобасын             агенттігі
рының       аяқтау;
ақпарат-    "Статистикалық
тық жүйе-   көрсеткiштер
лерiн құру  серпiнi" талдау
жүйесi жобасын
аяқтау;
"Қазақстан Респуб-
ликасы Статистика
агенттiгiнiң ақ-
параттық жүйелерiн
құру" ("Бастапқы
статистикалық
ақпарат қоймасы",
"Ауыл шаруашылығы
санағының ақпарат-
тық жүйесi") жо-
басы бойынша
техникалық-эко-
номикалық негiз-
деме мен техника-
лық тапсырма
әзiрлеу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: статақпаратты жинау, өңдеу және сақтау жөнiндегi iшкi жүйе жұмыстарының тиiмдiлiгiн арттыру, статистикалық ақпараттың толықтығын, дәлдiгін, сенiмдiлiгiн, жоғары сапасы мен жеделдiгiн қамтамасыз ету, басқару органдарына статистикалық ақпаратты уақытында беру, пайдаланушыларды сенiмдi статистикалық ақпаратпен толық қанағаттандыру мүмкiндiгі.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
375-ҚОСЫМША
606 - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Мемлекеттiк статистика саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер"
деген 004 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 23054 мың теңге (жиырма үш миллион елу төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңы ; "1999-2005 жылдары Қазақстан Республикасында мемлекеттiк статистиканы жетiлдiрудiң бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 19 қарашадағы N 1180  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение современного научного уровня разработки и внедрения методов статистических обследований.
5. Задачи бюджетной программы: проведение и внедрение прикладных научных исследований по разработке методологий в различных отраслях статистики.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   004        Прикладные  Оплата услуг (работ)     в       Агентство
научные     по проведению научных    тече-   Республики
исследо-    исследований в области   ние     Казахстан
вания в     методологии формирования года    по статистике
области     государственной статис-
государ-    тики по 14 темам.
ственной    Оплата услуг по прове-
статистики  дению государственной
научно-технической
экспертизы.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: научно-методологическое обеспечение статистических работ.
Приложение 376
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2004 года N 1354
606 - Агентство Республики Казахстан по статистике
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
005 "Проведение сельскохозяйственной переписи"
на 2005 год
Стоимость: 81571 тысяча тенге (восемьдесят один миллион пятьсот семьдесят одна тысяча тенге).  <*>
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 25 мая 2005 г.  N 509 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы:  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 463 "О проведении первой национальной сельскохозяйственной переписи";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2000 года N 830 "О подготовке, проведении и обработке материалов первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан";  постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2001 года N 1666 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 952".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: әзiрлеменiң қазiргi заманғы ғылыми деңгейiн қамтамасыз ету және статистикалық зерттеулер әдiстерiн енгiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: статистиканың әр түрлi салаларындағы әдiснамаларды әзiрлеу бойынша қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргiзу және енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  004        Мемлекет-   14 тақырып бойынша  жыл    Қазақстан
тiк ста-    мемлекеттік ста-    бойына Республикасы
тистика     тистиканы қалып-           Статистика
саласын-    тастыру әдiснамасы         агенттігi
дағы қол-   саласында ғылыми
данбалы     зерттеулер жүргізу
ғылыми      жөнiнде көрсетiле-
зерттеулер  тiн қызметке
(жұмысқа) ақы
төлеу.
Мемлекеттік ғылы-
ми-техникалық
сараптама жүргiзу
жөнiндегi қызметке
ақы төлеу.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: статистикалық жұмыстарды ғылыми-әдiснамалық қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1354 қаулысына
376-ҚОСЫМША
Ескерту. 376-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.25. N  509  қаулысымен.
606 - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшісi
2005 жылға арналған
"Ауыл шаруашылығы санағын жүргiзу"
деген 005 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 81571 мың теңге (сексен бір миллион бес жүз жетпiс бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасында бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылық санағын жүргiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 сәуiрдегi N 463  қаулысы ; "Қазақстан Республикасында бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылық санағына дайындық, жүргiзу және материалдарын өңдеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 2 маусымдағы N 830  қаулысы ; "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 шiлдедегi N 952 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 желтоқсандағы N 1666  қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: проведение подготовительных работ сельскохозяйственной переписи.
5. Задачи бюджетной программы: разработка переписной документации, составление методологического инструментария, разработка программного обеспечения, содержание, подготовка и обучение переписного персонала.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы.
__________________________________________________________________________
N  |Код  |Код  |Наименова-|Мероприятия по реализации|Сроки |Ответственные
п/п|прог-|под- |ние прог- |программы (подпрограмм)  |реали-|исполнители
|раммы|прог-|раммы     |                         |зации |
|     |раммы|(подпрог- |                         |      |
|     |     |раммы)    |                         |      |
--------------------------------------------------------------------------
1 |  2  |  3  |     4    |             5           |   6  |     7
--------------------------------------------------------------------------
1   005        Проведение  Расходы на проведение    в       Агентство
сельско-    подготовительных         тече-   Республики
хозяйст-    мероприятий по сельско-  ние     Казахстан
венной      хозяйственной переписи,  года    по статистике
переписи    в том числе:
оплата труда внештатных
работников;
оплата командировочных
расходов;
расходы на проведение
обучающих семинаров;
оплата коммунальных
услуг;
оплата услуг связи;
оплата транспортных
услуг;
расходы на массово-
разъяснительную работу
(объявления в СМИ,
буклеты);
изготовление переписного
инструментария;
разработка, апробация,
внедрение и сопровождение
прикладного ПО;
приобретение лицензион-
ного ПО и техническая
поддержка;
приобретение персональ-
ных компьютеров - 10 штук;
приобретение сервера -
1 штука.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: Создание методологической, технической и организационной базы для проведения сельскохозяйственной переписи.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: ауыл шаруашылығы санағының дайындық жұмыстарын жүргiзу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: санақ құжаттамаларын әзiрлеу, әдiснамалық құралдарды құрастыру, бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу, санақ жүргізушiлердi ұстау, дайындау және оқыту.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары.
____________________________________________________________________
N |Бағ.|Кiшi |   Кіші    |   Бағдарламаны   | Іске  |   Жауапты
п/п|дар.|бағ. |бағдарлама.|    іске асыру    | асыру | орындаушылар
|лама|дар. |  лардың   |    жөніндегі     |мерзімі|
|коды|лама |  атауы    |    іс-шаралар    |       |
|    |коды |           |                  |       |
____________________________________________________________________
1 |  2 |  3  |     4     |         5        |   6   |      7
____________________________________________________________________
1  005        Ауыл шару-  Ауыл шаруашылығы    жыл    Қазақстан
ашылығы     санағы бойынша      бойына Республикасы
санағын     дайындық iс-шара-          Статистика
жүргiзу     ларын жүргiзуге            агенттiгi
арналған шығыстар,
соның ішінде:
штаттан тыс қыз-
меткерлердiң ең-
бегiне ақы төлеу;
iссапарлардың
шығыстарын төлеу;
оқытып-үйрету
семинарларын
өткiзуге арналған
шығыстар;
коммуналдық
қызметке ақы
төлеу;
байланыс қызметiне
ақы төлеу;
көлiк қызметiне
ақы төлеу;
көпшілікке түсiн-
дiру жұмыстарына
арналған шығыстар
(БАҚ-қа хабарлан-
дырулар беру,
буклеттер);
санақ құралдарын
дайындау;
қолданбалы БҚ
әзiрлеу, сапасын
анықтау, енгiзу
және сүйемелдеу;
Лицензиялық БҚ
сатып алу және
техникалық қолдау;
дербес компьютер-
лер сатып алу -
10 дана;
сервер сатып алу
- 1 дана.
____________________________________________________________________
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Ауыл шаруашылығы санағын жүргiзу үшiн әдіснамалық, техникалық және ұйымдастыру базасын құру.