О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата Айтекебийского района
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 07 июля 2016 года № 125
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Әйтеке би ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 07 шілдедегі № 125 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Признать утратившим силу некоторых постановлении акимата Айтекебийского района согласно приложения.
2. Направить копии данного постановления заинтересованным органам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Рахметова.
Аким района А.Бердалин
Утверждена постановлением
акимата Айтекебийского
района от 7 июля 2016 года
№ 125
Список постановлений "О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата Айтекебийского района"
Постановления
Дата приема
Наименования постановлений
1

1. Қосымшаға сәйкес Әйтеке би ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының көшірмелері мүдделі органдарға жолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Т.Рахметовке жүктелсін.
Аудан әкімі: А.Бердалин
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 7 шілдедегі
№ 125 қаулысымен бекітілген
"Әйтеке би ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы" қаулыларының тізбесі.
Қаулы №
Қабылданған
күні
Қаулының атауы
1

105
01.04. 2011 год
Постановление "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-106, опубликованное 12 мая 2011 года в газете "Жаңалық жаршысы").
2
28
08.02. 2013 год
Постановление "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3543, опубликованное 14 марта 2013 года в газете "Жаңалық жаршысы").
3
50
26.03. 2015 год
Постановление "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2016 года" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4300, опубликованное 1 апреля 2015 года в газете "Жаңалық жаршысы").
4
163
11.09. 2015 год
Постановление ""Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"." (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4540, опубликованное 22 октября 2015 года в газете "Жаңалық жаршысы").
5
55
30.03. 2012 год
Постановление "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по Айтекебийскому району" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-132, опубликованное 26 апреля 2012 года в газете "Жаңалық жаршысы").
6
27
8.02. 2013 год
Постановление "О внесении изменений в постановление акимата Айтекебийского района от 30 марта 2012 года № 55 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3542, опубликованное 14 марта 2013 года в газете "Жаңалық жаршысы").
7
167
10.04.2009 год
Постановление "Об открытии социальных рабочих мест на 2009-2012 годы по Айтекебийскому району" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-78, опубликованное 14 мая 2009 года в газете "Жаңалық жаршысы").
8
276

105
01.04. 2011 жыл
"Қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-106 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2011 жылғы 12 мамырда жарияланған).
2
28
08.02. 2013 жыл
"Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3543 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2013 жылғы 14 наурызда жарияланған).
3
50
26.03. 2015 жыл
"2015 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсанда азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4300 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2015 жылғы 15 сәуірде жарияланған).
4
163
11.09. 2015 жыл
"2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4540 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2015 жылғы 22 қазанда жарияланған).
5
55
30.03.2012 жыл
"Әйтеке би ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-132 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2012 жылғы 26 сәуірде жарияланған).
6
27
8.02.2013 жыл
"Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 55 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3542 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2013 жылғы 14 наурызда жарияланған)
7
167
10.04.2009 жыл
"Әйтеке би ауданында 2009-2012 жылдарға әлеуметтік жұмыс орындарын ашу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-78 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2009 жылғы 14 мамырда жарияланған)
8
276

1.06.2009 год
Постановление "О внесении изменений в постановление акимата Айтекебийского района от 10 апреля 2012 года № 167 "Об открытии социальных рабочих мест на 2009-2012 годы по Айтекебийскому району" (зарегистрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-82, опубликованное 18 июня 2009 года в газете "Жаңалық жаршысы").

1.06.2009 жыл
"Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 167 "Әйтеке би ауданында 2009-2012 жылдарға әлеуметтік жұмыс орындарын ашу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-82 болып тіркелген, "Жаңалық жаршысы" газетінде 2009 жылғы 18 маусымда жарияланған)