О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского городского маслихата
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 8 июля 2016 года № 43/5
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
признать утратившими силу решения Аксуского городского маслихата, согласно приложению.
Председатель сессии А. Оразалин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
от 8 июля 2016 года № 43/5
Перечень решении Аксуского городского маслихата,
признанных утратившими силу
1. Решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3731, опубликованное 29 марта 2014 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" № 25);
2. решение Аксуского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 228/31 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3820, опубликованное 24 мая 2014 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" № 39);
3. решение Аксуского городского маслихата от 25 сентября 2014 года № 270/37 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4116, опубликованное 18 октября 2014 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" № 81);
4. решение Аксуского городского маслихата от 23 февраля 2015 года № 310/43 "О внесении изменения и дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4361, опубликованное 20 марта 2015 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" № 11);

Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 43/5 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ақсу қалалық мәслихаты шешімдерінің күші, қосымшаға сәйкес жойылсын.
Сессия төрағасы А. Оразалин
Қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2016 жылғы 8 шілдедегі
№ 43/5 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 наурызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 25 жарияланған);
2. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 228/31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3820 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 мамырда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 39 жарияланған);
3. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі "Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 270/37 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4116 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қазанда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 81 жарияланған);
4. Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы "Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" № 310/43 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4361 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 11 жарияланған);

5. решение Аксуского городского маслихата от 22 июля 2015 года № 358/47 "О внесении изменения и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4654, опубликованное 14 августа 2015 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" № 31);
6. решение Аксуского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 399/52 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4900, опубликованное 29 января 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" № 4);
7. решение Аксуского городского маслихата от 14 апреля 2016 года № 16/2 "О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5126, опубликованное 27 мая 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" № 21).

5. Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі "Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" № 358/47 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4654 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 тамызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 31 жарияланған);
6. Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 399/52 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4900 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 4 жарияланған);
7. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 16/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5126 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 21 жарияланған).