Об отмене некоторых решений Аркалыкского городского маслихата
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 5 октября 2023 года № 48
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения Аркалыкского городского маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению маслихата
от 5 октября
№ 48
Перечень отмененных решений Аркалыкского городского маслихата
1) Решение маслихата от 20 мая 2021 года № 34 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Молодежного сельского округа города Аркалыка Костанайской области;
2) решение маслихата от 2 июля 2021 года № 44 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Родинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области";
3) решение маслихата от 4 февраля 2022 года № 95 "О внесении изменений в решение маслихата от 20 мая 2021 года № 34 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Молодежного сельского округа города Аркалыка Костанайской области";
4) решение маслихата от 12 апреля 2022 года № 110 "О внесении изменений в решение маслихата от 2 июля 2021 года № 44 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Родинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области";
5) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 142 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Ангарское города Аркалыка Костанайской области";
6) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 143 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Восточное города Аркалыка Костанайской области";

Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2023 жылғы 5 қазандағы № 48 шешімі
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" ҚР Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихатының кейбір шешімдері жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Мәслихаттың
2023 жылғы 5 қазандағы
№ 48 шешіміне
қосымша
Арқалық қалалық мәслихатының мәслихатының жойылған шешімдерінің тізімі
1) Мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2021 жылғы 20 мамырдағы № 34 шешімі;
2) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2021 жылғы 2 шілдедегі № 44 шешімі;
3) мәслихаттың "Мәслихаттың 2021 жылғы 20 мамырдағы № 34 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Молодежный ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 4 ақпандағы № 95 шешімі;
4) мәслихаттың "Мәслихаттың 2021 жылғы 2 шілдедегі № 44 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Родина ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 110 шешімі;
5) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Аңғар ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 142 шешімі;
6) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Восточный ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 143 шешімі;

7) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 144 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Екидин города Аркалыка Костанайской области";
8) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 145 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Жалгызтал города Аркалыка Костанайской области";
9) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 146 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Жанакала города Аркалыка Костанайской области";
10) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 147 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Коктау города Аркалыка Костанайской области";
11) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 148 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области";
12) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 149 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Уштобе города Аркалыка Костанайской области";
13) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 150 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Фурманово города Аркалыка Костанайской области";
14) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 151 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Целинный города Аркалыка Костанайской области";
15) решение маслихата от 6 сентября 2022 года № 152 "О внесении изменений в решение маслихата от 2 июля 2021 года № 44 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Родинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области";

7) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Екідің ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 144 шешімі;
8) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 145 шешімі;
9) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Жаңақала ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 146 шешімі;
10) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Көктау ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 147 шешімі;
11) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 148 шешімі;
12) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Үштөбе ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 149 шешімі;
13) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Фурманов ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 150 шешімі;
14) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласы Целинный ауылының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 151 шешімі;
15) мәслихаттың "Мәслихаттың 2021 жылғы 2 шілдедегі № 44 "Қостанай облысы Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 152 шешімі;

16) решение маслихата от 10 октября 2022 года № 161 "О внесении изменений в решение маслихата от 20 мая 2021 года № 34 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Молодежного сельского округа города Аркалыка Костанайской области";
17) решение маслихата от 17 мая 2023 года № 30 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области".

16) мәслихаттың "Мәслихаттың 2021 жылғы 20 мамырдағы № 34 "Қостанай облысы Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 10 қазандағы № 161 шешімі;
17) мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласының Ашутасты ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2023 жылғы 17 мамырдағы № 30 шешімі.