О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 367 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1269
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 апреля 2002 г. N 470 P020470_ )
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстана
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2000 года N 1269
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2000 года N 77 P000077_ "О Плане мероприятий по реализации Меморандума об экономической политике Правительства Казахстана и Национального Банка Казахстана на период до 31 декабря 2002 года" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 2, ст. 30).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2000 года N 303 P000303_ "О Плане мероприятий по исполнению поручений Президента Республики Казахстан, вытекающих из его выступлений 10 ноября 1999 года на церемонии принесения присяги вновь назначенными членами Правительства".
3. Подпункт 3) постановления Правительства Республики Казахстан от 17
апреля 2000 года N 591
P000591_
"О внесении изменений в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан".
4. Подпункт 2) постановления Правительства Республики Казахстан от 26
июня 2000 года N 944
P000944_
"О внесении изменений и дополнения в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
5. Пункты 1 и 2 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением
Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2000 года N 1103
P001103_
.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулысы 2000 жылғы 17 тамыз N 1269
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармағы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2002.04.24.
N 470 қаулысымен.
P020470_
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 17 тамыздағы N 1269
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Үкiметi мен Қазақстан Ұлттық Банкiнiң 2002 жылғы 31 желтоқсанға дейiнгi кезеңге арналған экономикалық саясаты туралы меморандумды iске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 14 қаңтардағы N 77 P000077_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 2, 30-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылдың 10 қарашасында Үкiметтiң жаңадан тағайындалған мүшелерiнiң ант беру рәсiмiнде сөйлеген сөзiнен туындайтын тапсырмаларын орындау жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 26 ақпандағы N 303 P000303_ қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер
енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 17 сәуiрдегi
N 591
P000591_
қаулысының 3) тармақшасы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер
мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы
26 маусымдағы N 944
P000944_
қаулысының 2) тармақшасы.
5. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 25 шiлдедегi N 1103
P001103_
қаулысымен бекiтілген, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырудың 1 және 2-тармақтары.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.