О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926
Поcтановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2004 года N 408
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926 "Об Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы" следующие изменения и дополнения:
в Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденном указанным постановлением:
1) в Перечне действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ на 2004-2006 годы (раздел 2):
в графе 2 слово "проекта" исключить;
в разделе "Национальный Банк Республики Казахстан":
в строке, порядковый номер 1, в графе 2 после слов "Республике Казахстан" дополнить словами "на 2003-2004 годы";
в разделе "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы";
в строке, порядковый номер 1:
в графе 4 аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурами "Мининформ, Минкультуры", аббревиатуру "АФП" заменить аббревиатурой "АБЭКП (ФП)", аббревиатуры "МФ" и "АМД" исключить;
в графе 6 цифры "547,0" заменить цифрами "472,295";
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"2 Программа борьбы        2004- МВД     375,0
с наркоманией           2005                 477,7
и наркобизнесом в       гг.                           0
Республике Казахстан                                       0
на 2004-2005 годы
(разрабатывается
в соответствии
с пунктом 10.9.
Плана мероприятий
по реализации,
Программы
Правительства
Республики
Казахстан на 2003-
2006 годы)
(продолжение таблицы)
2   300,2
213,604   0       0     0";
в разделе "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 6 цифры "5508,0" заменить цифрами "6790,7";
в графе 7 цифры "6048,4" заменить цифрами "6448,2";
в графе 8 цифры "9193,70" заменить цифрами "9615,2";
в строке, порядковый номер 3, в графе 6 цифры "10,6" заменить цифрами "37,3";
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые
(секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 926 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 сәуірдегі N 408 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтік жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегi N 926  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтік жоспарында:
1) 2004-2006 жылдарға арналған қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалардың тізбесінде (2-бөлiм):
2-бағандағы "жоспары жобасының" деген сөздер "жоспарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 1-жолда 2-бағандағы "ырықтандыру жөнiндегі" деген сөздерден кейiн "2003-2004 жылдарға арналған" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
4-бағандағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi, Мәдениетминi" деген аббревиатуралармен, "ҚПА" деген аббревиатура "ЭСЖҚА (ҚП)" деген аббревиатурамен ауыстырылсын, "ҚарМ" және "ККДА" деген аббревиатуралар алынып тасталсын;
6-бағандағы "547,0" деген сандар "472,295" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әзiрленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 2-жолмен толықтырылсын:
"2 Қазақстан Республикасындағы         2004-           IIM
нашақорлыққа және есiрткi           2005 жж.
бизнесіне қарсы күрестің
2004-2005 жылдарға арналған
бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006
жылдарға арналған бағдарламасын
iске асыру жөнiндегі iс-шаралар
жоспарының 10.9-тармағына сәйкес
әзiрленуде)
Кестенің жалғасы
375,0    477,7    0       0     300,2   231,604    0      0  0";
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 1-жолда:
6-бағандағы "5508,0" деген сандар "6790,7" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "6048,4" деген сандар "6448,2" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "9193,70" деген сандар "9615,2" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда 6-бағандағы "10,6" деген сандар "37,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әзiрленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:

в графе 6 цифры "281,6" заменить цифрами "442,0";
в графе 7 цифры "168,0" заменить цифрами "295,6";
в графе 8 цифры "0,0" заменить цифрами "437,1";
в строке, порядковый номер 2, графу 2 изложить в следующей редакции:
"Программа развития фармацевтической и медицинской промышленности Республики Казахстан на 2004-2006 годы (разрабатывается в соответствии с пунктом 6.2.5. Плана мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы)";
в разделе "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 6 цифры "21370,6" заменить цифрами "21847,5";
в графе 7 цифры "23450,5" заменить цифрами "23122,5";
в графе 8 цифры "3807,3" заменить цифрами "13647,3";
дополнить строкой, порядковый номер 1-1, следующего содержания:
"1-1 Государственная       2004- МИТ     159,1
программа             2006                 159,1
развития и            гг.                         159,1
поддержки малого                                         0
предприниматель-
ства в Республике
Казахстан на
2004-2006 годы
( Указ Президента
Республики
Казахстан от
29 декабря 2003
года N 1268)
(продолжение таблицы)
1-1   0       0      0     0      0";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 6 цифры "167,6" заменить цифрами "167,2";
в графе 7 цифры "197,8" заменить цифрами "131,6";
в графе 8 цифры "132,8" заменить цифрами "88,8";
дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"3 Программа развития      2004- МИТ     242,6  170,4  177,50      ";
национальных систем     2005
стандартизации и        гг.
сертификации на
2004-2006 годы
( постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2004
года N 148)
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
строки, порядковые номера 1 и 3, исключить;
в строке, порядковый номер 6, в графе 2 слова "отраслей потребительских товаров на 2005-2010 годы (I этап - 2005-2007 годы)" заменить словами "потребительских товаров на 2006-2010 годы";
строку, порядковый номер 8, исключить;
в наименовании раздела "Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан" слова ", информации и общественного согласия" исключить;
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в графе 4 аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурой "Минкультуры";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 2 после слова "программа" дополнить словами "Республики Казахстан";

6-бағандағы "281,6" деген сандар "442,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "168,0" деген сандар "295,6" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "0,0" деген сандар "437,1" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi-2-жолда 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының фармацевтикалық және медициналық өнеркәсібін дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасы (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарының 6.2.5-тармағына сәйкес әзiрленуде)";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
6-бағандағы "21370,6" деген сандар "21847,5" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "23450,5" деген сандар "23122,5" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3807,3" деген сандар "13647,3" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 1-1-жолмен толықтырылсын:
"1-1 Қазақстан Республикасында           2004-         ИСМ
шағын кәсiпкерлiктi дамытудың       2006
және қолдаудың 2004-2006 жылдарға    жж.
арналған мемлекеттік бағдарламасы
(Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 2003 жылғы 29
желтоқсандағы N 1268  Жарлығы )
Кестенің жалғасы
159,1   159,1   159,1    0       0       0       0       0  0";
реттiк нөмiрi 2-жолда:
6-бағандағы "167,6" деген сандар "167,2" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "197,8" деген сандар "131,6" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "132,8" деген сандар "88,8" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 3-жолмен толықтырылсын:
"3 Ұлттық стандарттау және             2004-         ИСМ
сертификаттау жүйелерiн дамытудың   2005
2004-2006 жылдарға арналған          жж.
бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2004
жылғы 6 ақпандағы N 148
қаулысы )
Кестенің жалғасы
242,6   170,4  177,50                                    ";
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
peттiк нөмiрлерi 1 және 3-жолдар алынып тасталсын:
реттiк нөмiрi 6-жолда 2-бағандағы "Тұтынушы тауарлары саласын дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған бағдарламасы (1 кезең - 2005-2007 жылдар)" деген сөздер "Тұтыну тауарларын дамытудың 2006-2010 жылдарға арналған бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 8-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi" деген бөлiмнiң атауындағы ", ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
4-бағандағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 2-жолда:
2-бағандағы "мемлекеттiк бағдарлама" деген сөздер "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе 6 цифры "58,3" заменить цифрами "67,6";
в графе 7 цифры "61,2" заменить цифрами "71,0";
в строке, порядковый номер 3, в графе 5 цифры "28,5" заменить цифрами "34,0";
строку, порядковый номер 5, исключить;
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в графе 4 аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурой "Минкультуры";
в строке, порядковый номер 1:
в графе 2 слово "Программа" заменить словами "Государственная программа";
в графе 6 цифры "500,0" заменить цифрами "641,6";
в графе 7 цифры "525,0" заменить цифрами "631,7";
в графе 8 цифры "548,6" заменить цифрами "660,2";
строку, порядковый номер 2, исключить;
в строке, порядковый номер 3:
в графе 6 цифры "615,20" заменить цифрами "640,72";
в графе 7 цифры "646,00" заменить цифрами "672,76";
в графе 8 цифры "675,10" заменить цифрами "703,03";
дополнить разделом "Министерство информации Республики Казахстан" следующего содержания:
"Министерство информации Республики Казахстан
Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы
1  Программа               2003- Мин-    14,0   11,1
государственной         2005  информ                12,5
поддержки               гг.                                 0
неправительственных
организаций Республики
Казахстан на 2003-2005
годы ( постановление
Правительства Республики
Казахстан от 17 марта
2003 года N 253)
(продолжение таблицы)
1    0       0      0      0      0
Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные)
программы
1  Программа развития      2004- Мин-    4884,5
телерадиовещания в      2006  информ         5128,7
Республике              гг.                         5359,5      ";
Казахстан на
2004-2006 годы,
(разрабатывается
в соответствии с
пунктом 6.5.11.
Плана мероприятий
по реализации
Программы
Правительства
Республики
Казахстан
на 2003-2006
годы)
в разделе "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 5 цифры "27195,0" заменить цифрами "27089,6";
в графе 6 цифры "32016,3" заменить цифрами "41069,4";
в графе 7 цифры "33617,1" заменить цифрами "43122,9";
в строке, порядковый номер 2:
графу 2 после слова "мектебi" дополнить словами "на 2003-2005 годы";

6-бағандағы "58,3" деген сандар "67,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "61,2" деген сандар "71,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 3-жолда 5-бағандағы "28,5" деген сандар "34,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 5-жол алынып тасталсын;
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
4-бағандағы "МАҚКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 1-жолда:
2-бағандағы "бағдарламасы" деген сөз "мемлекеттiк бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "500,0" деген сандар "641,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "525,0" деген сандар "631,7" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "548,6" деген сандар "660,2" деген сандармен ауыстырылсын;
pеттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
6-бағандағы "615,20" деген сандар "640,72" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "646,00" деген сандар "672,76" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "675,10" деген сандар "703,03" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi" деген бөлiммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі
Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар
1  Қазақстан Республикасының           2003-         Ақпарат.
үкiметтiк емес ұйымдарын            2005          минi
мемлекеттік қолдаудың 2003-2005      жж.
жылдарға арналған бағдарламасы
(Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2003 жылғы 17
наурыздағы N 253  қаулысы )
Кестенің жалғасы
14,0    11,1     12,5     0       0      0       0       0   0
Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар
1  Қазақстан Республикасында           2004-         Ақпарат.
телерадио хабарларын таратуды       2006            мині
дамытудың 2004-2006 жылдарға         жж.
арналған бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006
жылдарға арналған бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi іс-шаралар
жоспарының 6.5.11-тармағына
сәйкес әзiрленуде)
Кестенің жалғасы
4884,5   5128,7   5359,5                                      ";
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
5-бағандағы "27195,0" деген сандар "27089,6" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "32016,3" деген сандар "41069,4" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "33617,1" деген сандар "43122,9" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолда:
2-баған "мектебi" деген сөзден кейiн "2003-2005 жылдарға арналған" деген сөздермен толықтырылсын;

в графе 7 цифры "338,7" заменить цифрами "355,6";
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 2:
графу 4 дополнить словами ", акимы областей, гг. Астаны и Алматы";
в графе 8 цифры "81,1" заменить цифрами "88,1";
в разделе "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 5 цифры "42689,1" заменить цифрами "41438,1";
в графе 6 цифры "50792,3" заменить цифрами "49782,3";
в графе 7 цифры "46738,5" заменить цифрами "46294,8";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 2 слово "территорий" заменить словами "территорий Республики Казахстан";
в графе 5 цифры "10017,6" исключить;
в графе 6 цифры "19543,5" заменить цифрами "19888,0";
в графе 7 цифры "15953,2" заменить цифрами "20371,0";
графу 8 дополнить цифрами "20006,0";
в строке, порядковый номер 3:
в графе 2 слово "Программа" заменить словами "Отраслевая программа";
в графе 6 цифры "3135" заменить цифрами "4737,3";
в графе 7 цифры "3139" заменить цифрами "4204,1";
в графе 8 цифры "3145" заменить цифрами "6932,8";
строку, порядковый номер 4, исключить;
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 6 цифры "2451,2" заменить цифрами "3265,1";
в графе 7 цифры "2510" заменить цифрами "2815,2";
в графе 8 цифры "2156,3" заменить цифрами "2419,7";
в строке, порядковый номер 2, в графе 6 цифры "630,9" заменить
цифрами "630,4";
в разделе "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1, в графе 7 цифры "39445,7" заменить цифрами "39122,8";
в строке, порядковый номер 3:
в графе 6 цифры "1840,7" заменить цифрами "1831,0";
в графе 7 цифры "1564,6" заменить цифрами "1552,4";
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 2:
в графе 7 цифры "1186,3" заменить цифрами "1125,5";

7-бағандағы "338,7" деген сандар "355,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
4-баған ", облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi" деген сөздермен толықтырылсын;
8-бағандағы "81,1" деген сандар "88,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
5-бағандағы "42689,1" деген сандар "41438,1" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "50792,3" деген сандар "49782,3" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "46738,5" деген сандар "46294,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 2-жолда:
2-бағандағы "Ауыл шаруашылығы аумақтарын" деген сөз "Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы аумақтарын" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағандағы "10017,6" деген сандар алынып тасталсын;
6-бағандағы "19543,5" деген сандар "19888,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "15953,2" деген сандар "20371,0" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "20006,0" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
2-бағандағы "бағдарламасы" деген сөз "салалық бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "3135" деген сандар "4737,3" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3139" деген сандар "4204,1" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "3145" деген сандар "6932,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жол алынып тасталсын;
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
peттiк нөмiрi 1-жолда:
6-бағандағы "2451,2" деген сандар "3265,1" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "2510" деген сандар "2815,2" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "2156,3" деген сандар "2419,7" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолда 6-бағандағы "630,9" деген сандар "630,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникация министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда 7-бағандағы "39445,7" деген сандар "39122,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 3-жолда:
6-бағандағы "1840,7" деген сандар "1831,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1564,6" деген сандар "1552,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
7-бағандағы "1186,3" деген сандар "1125,5" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 8 цифры "351,5" заменить цифрами "349,8";
в разделе "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 5 цифры "506,4" заменить цифрами "512,2";
в графе 6 цифры "796,4" заменить цифрами "984,4";
в графе 7 цифры "992,9" заменить цифрами "944,7";
в графе 9 цифры "656,0" заменить цифрами "898,0";
в графе 10 цифры "698,0" заменить цифрами "937,4";
в разделе "Министерство финансов Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1, в графе 2 слово "Программа" заменить словами "Отраслевая программа";
в разделе "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 2 слова "шельфа" и "на 2003-2015 годы" исключить;
в графе 5 цифры "1267,0" заменить цифрами "550,0";
в графе 6 цифры "2181,5" заменить цифрами "938,9";
в графе 7 цифры "1267,9" заменить цифрами "500,0";
в графе 8 цифры "1302,4" заменить цифрами "500,0";
в строке, порядковый номер 3:
в графе 6 цифры "1552,4" заменить цифрами "2346,1";
в графе 7 цифры "1596,2" заменить цифрами "2400,4";
в графе 8 цифры "1667,4" заменить цифрами "2469,5";
дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"5 Программа развития      2004- МЭМР
урановой                2015
промышленности          гг.
Республики Казахстан
на 2004-2015 годы
(I этап-2004-2006
годы)( постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2004
года N 78)                                                          ";
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 6 цифры "3000,0" заменить цифрами "3511,3";
графу 7 дополнить цифрами "3506,8";
строку, порядковый номер 2, исключить;
в строке, порядковый номер 5:
графу 7 дополнить цифрами "21,0";
графу 8 дополнить цифрами "21,9";
в разделе "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"2 Программа развития      2004- МЭБП    1050,0
малых городов на        2006                 1050,0
2004-2006 годы          гг.                         300,0
( постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
31 декабря 2003
года N 1389)                                                    ";
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
строку, порядковый номер 1, исключить;

8-бағандағы "351,5" деген сандар "349,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
5-бағандағы "506,4" деген сандар "512,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "796,4" деген сандар "984,4" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "992,9" деген сандар "944,7" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "656,0" деген сандар "898,0" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "698,0" деген сандар "937,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 1-жолда 2-бағандағы "бағдарламасы" деген сөз "салалық бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
2-бағандағы "теңiзi қайраңының" деген сөздер "теңiзінің" деген сөзбен ауыстырылсын, "2003-2015 жылдарға арналған" деген сөздер алынып тасталсын;
5-бағандағы "1267,0" деген сандар "550,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "2181,5" деген сандар "938,9" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1267,9" деген сандар "500,0" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1302,4" деген сандар "500,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
6-бағандағы "1552,4" деген сандар "2346,1" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "1596,2" деген сандар "2400,4" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "1667,4" деген сандар "2469,5" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 5-жолмен толықтырылсын:
"5  Қазақстан Республикасының уран     2004-         ЭМРМ     ";
өнеркәсiбiн дамытудың              2015
2004-2015 жылдарға арналған         жж.
бағдарламасы (1 кезең - 2004-2006
жылдар) (Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2004 жылғы 23
қаңтардағы N 78  қаулысы )
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлімшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
6-бағандағы "3000,0" деген сандар "3511,3" деген сандармен ауыстырылсын;
7-баған "3506,8" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда:
7-баған "21,0" деген сандармен толықтырылсын;
8-баған "21,9" деген сандармен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 2-жолмен толықтырылсын:
"2 Шағын қалаларды дамытудың           2004-         ЭБЖМ
2004-2006 жж. жылдарға арналған     2006
бағдарламасы (Қазақстан              жж.
Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы
31 желтоқсандағы N 1389  қаулысы )
Кестенің жалғасы
1050,0  1050,0   300,0                                       ";
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жол алынып тасталсын;

в строке, порядковый номер 2, в графе 4 аббревиатуру "МЭиБП" заменить аббревиатурой "МЭБП";
дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"3 Программа развития      2005- МЭБП,
жилищного строительства 2007  МИТ, МФ,
жилищно-коммунальной    гг.   МЮ,
сферы на 2005-2007            Нацбанк
годы (разрабатывается         (по
в соответствии с              согла-
пунктом 2.4.1.                сованию),
Плана мероприятий             АИС,АЗР
по реализации                 АО"Жилищ-
Программы                     ный
Правительства                 строи-
Республики                    тельный
Казахстан на 2003-            сбере-
2006 годы)                    гатель-
ный
банк
Казах-
стана"
(по
согла-
сова-
нию),
ЗАО
"Казах-
стан-
ская
ипо-
течная
компа-
ния"
(по
согла-
сова-
нию)
в разделе "Министерство юстиции Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1, в графе 2 слова "на 2002-2006 годы" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"2 Программа               2004- МЮ      2866,5
дальнейшего развития    2006                3433,2 3582,9       ";
уголовно-               гг.
исполнительной
системы Республики
Казахстан на
2004-2006 годы
( постановление
Правительства,
Республики Казахстан
от 31 декабря 2003 года
N 1376)
подраздел "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы" исключить;
в разделе "Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1, графу 2 после слова "закупок" дополнить словами "Республики Казахстан";
в разделе "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 5 цифры "1210,0" заменить цифрами "1270,4";
в графе 6 цифры "1137,0" заменить цифрами "1264,6";
в графе 7 цифры "6301,8" заменить цифрами "6462,8";
в строке, порядковый номер 2:
графу 2 после слова "телекоммуникаций" дополнить словами "Республики Казахстан";
в графе 5 цифры "26,4" заменить цифрами "40,4";
в графе 6 цифры "17,6" заменить цифрами "5792,97";
в разделе "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
графу 2 после слова "политики" дополнить словами "субъектов естественных монополий";

реттiк нөмiрi 2-жолда 4-баған мемлекеттiк тiлдегi мәтiнде өзгерiссiз қалады;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 3-жолмен толықтырылсын:
"3 Тұрғын үй құрылысын және тұрғын     2005-         ЭБЖМ, ИСМ,  ";
үй-коммуналдық саланы дамытудың     2007          ҚарМ, ӘдМ,
2005-2007 жылдарға арналған          жж.          Ұлттық Банк
бағдарламасы (Қазақстан                           (келiсiм
Республикасы Үкіметінің 2003-2006                 бойынша), АБА,
жылдарға арналған бағдарламасын                   ЖРА,
іске асыру жөніндегі іс-шаралар                   "Қазақстанның
жоспарының 2.4.1-тармағына                        тұрғын үй
сәйкес әзірленуде)                                құрылыс жинақ
банкi" АҚ
(келiсiм
бойынша),
"Қазақстан
ипотекалық
компаниясы"
ЖАҚ (келiсiм
бойынша)
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігі" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда 2-бағандағы "2002-2006 жылдарға арналған" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 2-жолмен толықтырылсын:
"2 Қазақстан Республикасының           2004-         ӘдМ
қылмыстық-атқару жүйесiн одан әрі   2006
дамытудың 2004-2006 жылдарға         жж.
арналған бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы
31 желтоқсандағы N 1376  қаулысы )
Кестенің жалғасы
2866,5  3433,2   3582,9                                      ";
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмше алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөнiндегi агенттігі" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 1-жолда 2-баған "Мемлекеттік" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасының" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттігi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттік нөмiрi 1-жолда:
5-бағандағы "1210,0" деген сандар "1270,4" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "1137,0" деген сандар "1264,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "6301,8" деген сандар "6462,8" деген сандармен ауыстырылсын;
peттiк нөмiрi 2-жолда:
2-баған "Телекоммуникация" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасының" деген сөздермен толықтырылсын;
5-бағандағы "26,4" деген сандар "40,4" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "17,6" деген сандар "5792,97" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестіктi қорғау жөнiндегi агенттігі" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
2-баған "Тариф" деген сөздiң алдынан "Табиғи монополиялар субъектілерiнiң" деген сөздермен толықтырылсын;

в графе 6 цифры "650,0" заменить цифрами "539,726";
в разделе "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 6 цифры "3198,4" заменить цифрами "3291,7";
в графе 7 цифры "3358,4" заменить цифрами "3456,3";
в графе 10 цифры "8463,2" заменить цифрами "6240,6";
в графе 11 цифры "8585,7" заменить цифрами "7680,9";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 10 цифры "84,9" заменить цифрами "131,38";
в графе 11 цифры "83,40" заменить цифрами "142,85";
в разделе "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан":
в подразделе "Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в наименовании подраздела слово "Разрабатываемые" заменить словом "Действующие";
в строке, порядковый номер 1, в графе 2 слова "разрабатывается в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 981 "Вопросы Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" заменить словами " постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2003 года N 1019";
в разделе "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами":
подраздел "Разрабатываемые государственные и отраслевые
(секторальные) программы":
дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"2 Программа развития      2005- АЗР                              ";
геодезии и              2007
картографии на          гг.
2005-2007 годы
(разрабатывается
в соответствии с
пунктом 3.11.
Плана мероприятий
по реализации
Программы
Правительства
Республики
Казахстан на
2003-2006 годы)*
в разделе "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)";
в строке, порядковый номер 1, в графе 4 аббревиатуру "АФП" заменить аббревиатурой "АБЭКП (ФП)";
в разделе "Аким г. Астаны":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1, графу 2 после слова "программа" дополнить словами "социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года";
в разделе "Аким г. Алматы":
в подразделе "Действующие государственные и отраслевые (секторальные) программы":
в строке, порядковый номер 1:

6-бағандағы "650,0" деген сандар "539,726" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегі агенттiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
6-бағандағы "3198,4" деген сандар "3291,7" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "3358,4" деген сандар "3456,3" деген сандармен ауыстырылсын;
10-бағандағы "8463,2" деген сандар "6240,6" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "8585,7" деген сандар "7680,9" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолда:
10-бағандағы "84,9" деген сандар "131,38" деген сандармен ауыстырылсын;
11-бағандағы "83,40" деген сандар "142,85" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі" деген бөлiмде:
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
бөлiмшенiң атауындағы "Әзiрленетiн" деген сөз "Қолданыстағы" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 1-жолда 2-бағандағы "Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылaу агенттiгінiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 6 қыркүйектегі N 981  қаулысына сәйкес әзiрленуде" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 3 қазандағы N 1019  қаулысы " деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгі" деген бөлiмде:
"Әзiрленетiн мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмше:
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 2-жолмен толықтырылсын:
"2 Геодезия мен картографияны          2005-         ЖРА";
дамытудың 2005-2007 жылдарға        2007
арналған бағдарламасы (Қазақстан     жж.
Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006
жылдарға арналған бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi іс-шаралар
жоспарының 3.11-тармағына
сәйкес әзiрленуде)*
"Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігі" деген бөлiмде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттігі (қаржы полициясы)";
реттiк нөмiрi 1-жолда 4-бағандағы "ҚПА" деген аббревиатура "ЭСЖҚА (ҚП)" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
"Астана қ. әкiмi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттiк бағдарламасы" деген сөздiң алдынан "Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгi кезеңге арналған" деген сөздермен толықтырылсын;
"Алматы қ. әкiмi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:

в графе 5 цифры "5121,8" заменить цифрами "4649,1";
в графе 6 цифры "6609,3" заменить цифрами "6665,7";
дополнить разделом "Верховный Суд Республики Казахстан" следующего содержания:
"Верховный Суд Республики Казахстан
Разрабатываемые государственные и отраслевые (секторальные)
программы
1  Государственная         2005-   ВС    0        0      0    0       ";
программа по            2007
совершенствованию       гг
судебной системы,
на 2005-2007 годы
(разрабатывается
в соответствии
с пунктом 10.16.
Плана мероприятий
по реализации
Программы
Правительства
Республики
Казахстан на
2003-2006 годы)*
в главе "Научно-технические программы":
в разделе "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие научно-технические программы":
в строке, порядковый номер 1:
графу 2 после слова "оборудования" дополнить словами на "2001-2005 годы";
в графе 6 цифры "127,0" заменить цифрами "130,2";
в графе 7 цифры "133,4" заменить цифрами "136,7";
дополнить строками, порядковые номера 3 и 4, следующего содержания:
"3 Научно-техническая      2004- МИТ     46,1   48,40
программа проведения    2006
научных исследований    гг.
и технических
разработок в области
защиты информации на
2004-2005 годы
( постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 16 февраля 2004
года N 177)
4  Научно-техническая      2004- МИТ     222,6  233,7  244,3      ";
программа "Научно-      2006
техническое             гг.
обеспечение
устойчивого
функционирования и
стратегических
приоритетов
развития горно-
металлургического
комплекса Республики
Казахстан" на 2004-
2006 годы
(постановление
Правительства
Республики
Казахстан от
17 февраля 2004 года
N 187дсп)
строку "Разрабатываемые научно-технические программы" исключить;
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
в разделе "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в подразделе "Действующие научно-технические программы":
в строке, порядковый номер 1:
графу 2 после слов "Республике Казахстан" дополнить словами "на 2001-2005 годы";
в графе 6 цифры "138,0" заменить цифрами "142,5";
в графе 7 цифры "144,9" заменить цифрами "144,8";
в строке, порядковый номер 2:
в графе 2 слова "Целевая научно-техническая программа "Научно-
техническое обеспечение создания производств четвертого-пятого передела в металлургическом комплексе Республики Казахстан" на 2003-2005 годы" заменить словами "Программа научно-технического обеспечения создания производств четвертого и пятого переделов в металлургическом комплексе Республики Казахстан на 2003-2005 годы";

5-бағандағы "5121,8" деген сандар "4649,1" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "6609,3" деген сандар "6665,7" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" деген бөлiммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
Әзiрленетін мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар
"1 Сот жүйесiн жетiлдiру жөнiндегі     2005-         ЖС
2005-2007 жылдарға арналған         2007
мемлекеттiк бағдарлама (Қазақстан    жж.
Республикасы Үкiметiнiң 2003-2006
жылдарға арналған бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
жоспарының 10.16-тармағына сәйкес
әзiрленуде)*
Кестенің жалғасы
0       0        0      0                                  ";
"Ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген тарауда:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген бөлiмшеде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
2-баған "шығарудың" деген сөзден кейiн "2001-2005 жылдарға арналған" деген сөздермен толықтырылсын;
6-бағандағы "127,0" деген сандар "130 2" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "133,4" деген сандар "136,7" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 3 және 4-жолдармен толықтырылсын:
"3 Ақпаратты қорғау саласында ғылыми   2004-         ИСМ
зерттеулер мен техникалық           2006
әзірлемелер жүргізудің 2004-2005     жж.
жылдарға арналған техникалық
бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы
16 ақпандағы N 177 қаулысы)
Кестенің жалғасы
46,1   48,40
4  "Қазақстан Республикасының          2004-         ИСМ
тау-кен-металлургия кешенiнiң       2006
тұрақты жұмыс iстеуiн және           жж.
оны дамытудың стратегиялық
басымдықтарын ғылыми-техникалық
қамтамасыз ету 2004-2006 жылдарға
арналған ғылыми-техникалық
бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Үкiметінiң 2004
жылғы 17 ақпандағы N 187 қбпү
қаулысы )
Кестенің жалғасы
222,6  233,7     244,3                                      ";
"Әзiрленетiн ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 1 және 2-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген бөлiмде:
"Қолданыстағы ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген бөлімшеде:
реттік нөмiрi 1-жолда:
2-баған "Қазақстан Республикасында" деген сөздердiң алдынан "2001-2005 жылдарға арналған" деген сөздермен толықтырылсын;
6-бағандағы "138,0" деген сандар "142,5" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "144,9" деген сандар "144,8" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 2-жолда:
2-бағандағы "Қазақстан Республикасының металлургия кешенінде төртiншi және бесiншi қайта бөлiстердiң өндiрiстерiн құруды ғылыми-техникалық қамтамасыз етудiң 2003-2005 жылдарға арналған" мақсатты ғылыми-техникалық бағдарлама" деген сөздер "Қазақстан Республикасының металлургия кешенiнде төртiншi және бесiншi қайта бөлiстердiң өндiрiстерiн құруды ғылыми-техникалық қамтамасыз етудiң 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе 6 цифры "70,2" заменить цифрами "74,9";
в графе 7 цифры "73,8" заменить цифрами "78,6";
в строке, порядковый номер 3:
в графе 2 слова Целевая научно-техническая программа«"Научно-техническое обеспечение инновационных производств»на 2003-2005 годы"»заменить словами«"Программа научно-технического обеспечения инновационных производств на 2003-2005 годы";
в графе 6 цифры "169,0" заменить цифрами«"184,0";
в графе 7 цифры "177,5" заменить цифрами«"192,0";
в строке, порядковый номер 4:
в графе 3 цифры«"2003" заменить цифрами«"2002";
в графе 6 цифры "102,0" заменить цифрами "110,0";
в графе 7 цифры "107,1" заменить цифрами "115,4";
в графе 8 цифры "111,9" заменить цифрами "120,5";
дополнить строками, порядковые номера 6 и 7, следующего содержания:
"6 Научно-техническая      2004- МОН,    67,3   68,7   69,9
программа               2006  МТК
"Национальная система   гг.
космического
мониторинга Республики
Казахстан" на 2004-
2006 годы
( постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2004 года
N 147)
7  Научно-техническая      2004- МОН     60,0   61,4   62,6         ";
программа               2006
"Научно-техническое     гг.
обеспечение
мониторинга и
генетического
картирования
возбудителей особо
опасных инфекций
растений и животных
для биобезопасности
Республики Казахстан
на 2004-2006 годы"
( постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2004 года
N 135)
строку "Разрабатываемые научно-технические программы" исключить;
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Примечание: * - отмечены программы, объемы финансирования которых будут определены при формировании бюджетов соответствующего года.";
2) В Перечне инвестиционных проектов на 2004-2006 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ (раздел 3):
в разделе "Государственная программа развития города Алматы на 2003-2010 годы":
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 11, цифры "348,54", "228,54" заменить соответственно цифрами "313,20", "193,20";
в графе 5 строки, порядковый номер 13, цифры "700,33" заменить цифрами "700,32";
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по  6409,65   282,00   745,28   2275,16   3107,20";
программе:
в разделе "Государственная программа развития автодорожной отрасли на 2001-2005 годы":

6-бағандағы "70,2" деген сандар "74,9" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "73,8" деген сандар "78,6" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолда:
2-бағандағы "Инновациялық өндiрiстердi ғылыми-техникалық қамтамасыз етудiң 2003-2005 жылдарға арналған мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламасы" деген сөздер "Инновациялық өндiрiстердi ғылыми-техникалық қамтамасыз етудiң 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағандағы "169,0" деген сандар "184,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "177,5" деген сандар "192,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолда:
3-бағандағы "2003" деген сандар "2002" деген сандармен ауыстырылсын;
6-бағандағы "102,0" деген сандар "110,0" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "107,1" деген сандар "115,4" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "111,9" деген сандар "120,5" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 6 және 7-жолдармен толықтырылсын:
"6 "Қазақстан Республикасының          2004-         БҒМ,
ғарыштық мониторингінің ұлттық      2006          ККМ
жүйесi" 2004-2006 жылдарға           жж.
арналған ғылыми-техникалық
бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң
2004 жылғы 6 ақпандағы N
147  қаулысы )
Кестенің жалғасы
67,3   68,7     69,9
7  Қазақстан Республикасының           2004-         БҒМ
биологиялық қауiпсiздiгі үшiн       2006
өсiмдiктер мен жануарлардың аса      жж.
қауiптi инфекциялары қоздырғышта.
рының мониторингін және
генетикалық ғылыми-техникалық
қамтамасыз ету 2004-2006 жылдарға
apналған ғылыми-техникалық
бағдарламасы (Қазақстан
Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы
4 ақпандағы N 135  қаулысы )
Кестенің жалғасы
60,0   61,4     62,6                                        ";
"Әзiрленетiн ғылыми-техникалық бағдарламалар" деген жол алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ескерту: * - қаржыландыру көлемi тиiстi жылдың бюджеттерiн қалыптастыру кезiнде айқындалатын бағдарламалар белгіленген.";
2) Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісiндегі 2004-2006 жылдарға арналған инвестициялық жобалардың тiзбесiнде (3-бөлiм):
"Астана қаласын дамытудың 2003-2010 жылдары арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнде "Астана" деген сөз "Алматы" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 11-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "348,54", "228,54" деген сандар тиiсiнше "313,20", "193,20" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 13-жолдың 5-бағанындағы "700,33" деген сандар "700,32" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама                     6409,65
бойынша                               282,00
барлығы:                                    745,28
2275,16
3107,20";
"Алматы қаласын дамытудың 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
мемлекеттік тілдегi мәтiнде "Алматы қаласын дамытудың 2003-2010" деген сөздер "Автожол саласын дамытудың 2001-2005" деген сөздермен ауыстырылсын;

в графах 4, 7, 10 строки, порядковый номер 17, цифры "2004-2007", "500,00", "4530,00" заменить соответственно цифрами "2003-2007", "95 67", "4931,92";
графу 6 строки, порядковый номер 17, дополнить цифрами "2,42";
в графе 4 строки, порядковый номер 19, цифры "2005-2007" заменить цифрами "2004-2007";
в графе 4 строки, порядковый номер 23, цифры "2004-2006" заменить цифрами "2004-2007";
в графе 10 строки, порядковый номер 24, цифры "24670,82" заменить цифрами "24670,81";
в графах 7, 8 строки, порядковый номер 26, цифры "6713,71", "2274,67" заменить соответственно цифрами "6652,05", "2 336,33";
дополнить строкой, порядковый номер 27-1, следующего содержания:
"27-1 Реконструкция        МТК   2002-   885,29 419,29
автодороги Бейнеу-         2004                  466,00";
Акжигит-граница
Узбекистана
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по 187884,25  50297,40  30108,34  28241,98  39501,93 39734,61";
программе:
в разделе "Государственная программа формирования и развития национальной информационной инфраструктуры":
в графе 4 строки, порядковый номер 28, цифры "1996-2006", заменить цифрами "1996-2007";
в графе 4 строки, порядковый номер 29, цифры "2002-2006" заменить цифрами "2001-2005";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 32, цифры "119,39", "10,96" заменить соответственно цифрами "119,40", "10,97";
дополнить строкой, порядковый номер 35-1, следующего содержания:
"35-1 Создание             АГЗ   2002-   465,11 95,42  48,96
информационных             2006                        160,95
систем Агентства
Республики
Казахстан по
государственным
закупкам
(продолжение таблицы)
35-1  159,78";
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по   11097,97  2682,15  1186,03  6462,79  746,00  21,00";
программе:
раздел "Государственная программа "Здоровье народа" дополнить строкой, порядковый номер 36-1, следующего содержания:
"36-1 Строительство        МЗ    2004-   4217,40
Научного центра            2006           47,00
детского здоровья                               1570,40
на 240 коек                                            2600,00";
Министерства
здравоохранения
Республики
Казахстан
в городе Астане
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по   11777,30  0,00   47,00  1835,40   5828,80   4066,10";
программе:
дополнить разделом следующего содержания:

реттік нөмiрi 17-жолдың 4, 7, 10-бағандарындағы "2004-2007", "500,00", "4530,00" деген сандар тиiсiнше "2003-2007", "95,67", "4931,92" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 17-жолдың 6-бағаны "2,42" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 19-жолдың 4-бағанындағы "2005-2007" деген сандар "2004-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 23-жолдың 4-бағанындағы "2004-2006" деген сандар "2004-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 24-жолдың 10-бағанындағы "24670,82" деген сандар "24670,81" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 26-жолдың 7, 8-бағандарындағы "6713,71", "2274,67" деген сандар тиiсiнше "6652,05", "2336,33" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы peттік нөмiрi 27-1-жолмен толықтырылсын:
"27-1 Бейнеу-
Ақжігіт      ККM    2002- 885,29
- Өзбекстан         2004        419,29
шекарасы                              466,00";
автожолын
қайта
жаңарту
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама                     187884,25
бойынша                               50297,4
барлығы:                                    30108,34
28241,98
39501,93
39734,61";
"Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 28-жолдың 4-бағанындағы "1996-2006" деген сандар "1996-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
peттік нөмiрi 29-жолдың 4-бағанындағы "2002-2006" деген сандар "2001-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 32-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "119,39", "10,96" деген сандар тиiсiнше "119,40", "10,97" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 35-1-жолмен толықтырылсын:
"35-1 Қазақстан    МСА    2002- 465,11
Республикасы        2006        95,42
Мемлекеттік                           48,96
сатып алу                                   160,95
жөнiндегi                                         159,78";
агенттiгінiң
ақпараттық
жүйелерін
құру
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    11097,97
2682,15
1186,03
6462,79
746,00
21,00";
"Халықтың денсаулығы" мемлекеттік бағдарламасы" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 36-1-жолмен толықтырылсын:
"36-1 Астана қала. ДСМ    2004- 4217,40
сындағы             2006        47,00
Қазақстан                             1570,40
Республикасы                                2600,00";
Денсаулық
министрлі.
гінің 240
төсекке
арналған
балалар
денсаулығы.
ның ғылыми
орталығын
салу
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    11777,30
0,00
47,00
1835,40
5828,80
4066,10";
мынадай мазмұндағы бөлiммен толықтырылсын:

"Государственная программа "Культурное наследие" на 2004-2006 годы";
дополнить строкой, порядковый номер 36-2, следующего содержания:
"36-2 Сооружение на горе   Мин-  2004    40,00       40,00
"Улытау" монумента,  куль-
символизирующего     туры
государственную
целостность и
единство народов
Казахстана
Всего по программе:                40,00       40,00";
в разделе "Государственная агропродовольственная программа на 2003-2005 годы":
в графах 7, 8 строки, порядковый номер 38, цифры "2 707,26", "523,17" заменить соответственно цифрами "2702,41", "528,02";
в графе 4 строки, порядковый номер 40, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2004";
в графах 4, 5 строки, порядковый номер 41, цифры "2004", "30,30" заменить соответственно цифрами "2003-2004", "33,00";
в графе 4 строки, порядковый номер 42, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2005";
в графе 4 строки, порядковый номер 43, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2004";
в графе 4 строки, порядковый номер 44, цифры "2004-2005" заменить цифрами "2003-2005";
строку, порядковый номер 46, изложить в следующей редакции:
"46 Реконструкция          МСХ   2003-   238,85
гидротехнических             2006           6,66
сооружений                                         132,19
подпитывающего                                           100,00";
канала на реке
Аспара Меркенского
района Жамбылской
области
в графе 4 строки, порядковый номер 47, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2004";
в графе 4 строки, порядковый номер 48, цифры "2004-2005" заменить цифрами "2003-2004";
в графе 4 строки, порядковый номер 49, цифры "2005-2006" заменить цифрами "2003-2006";
в графе 4 строки, порядковый номер 50, цифры "2004-2005" заменить цифрами "2003-2005";
в графе 4 в строках, порядковые номера 51, 52, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2004";
в графе 4 строки, порядковый номер 53, цифры "2004-2005" заменить цифрами "2003-2005";
в графе 4 в строках, порядковые номера 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2004";
в графах 4, 5 строки, порядковый номер 64, цифры "2004-2005", "24,17" заменить соответственно цифрами "2003-2005", "84,17";
в графах 4, 8 строки, порядковый номер 65, цифры "2004-2005", "173,00" заменить соответственно цифрами "2003-2005", "173,50";
в графе 4 строки, порядковый номер 66, цифры "2004-2005" заменить цифрами "2003-2005";

"Мәдени мұра" 2004-2006 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 36-2-жолмен толықтырылсын:
"36-2  "Ұлытау"    Мәдениетмині   2004   40,00    40,00
тауында
Қазақстан
халықтарының
мемлекеттік
тұтастығы мен
бірлігін
бейнелейтін
монумент салу
Бағдарлама
бойынша
барлығы:                          40,00    40,00
"2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк агроазық-түлiк бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 38-жолдың 7, 8-бағандарындағы "2707,26", "523,17" деген сандар тиiсiнше "2702,41", "528,02" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 40-жолдың 4-бағанындағы "2004" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 41-жолдың 4, 5-бағандарындағы "2004", "30,30" деген сандар тиiсiнше "2003-2004", "33,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 42-жолдың 4-бағанындағы "2004" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 43-жолдың 4-бағанындағы "2004" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 44-жолдың 4-бағанындағы "2004-2005" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 46-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"46   Жамбыл       АШМ    2003- 238,85
облысы Мерке        2006        6,66
ауданының                                   132,19
Аспара                                             100,00";
өзенiнде су
құю apнасы.
ның гидро.
техникалық
құрылыстарын
қайта
жаңарту
реттiк нөмiрi 47-жолдың 4-бағанындағы "2004" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 48-жолдың 4-бағанындағы "2004-2005" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 49-жолдың 4-бағанындағы "2005-2006" деген сандар "2003-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 50-жолдың 4-бағанындағы "2004-2005" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрлерi 51, 52-жолдарда 4-бағандағы "2004" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 53-жолдың 4-бағанындағы "2004-2005" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63-жолдарда 4-бағандағы "2004" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 64-жолдың 4, 5-бағандарындағы "2004-2005", "24,17" деген сандар тиiсiнше "2003-2005", "84,17" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 65-жолдың 4, 8-бағандарындағы "2004-2005", "173,00" деген сандар тиiсiнше "2003-2005", "173,50" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмірі 66-жолдың 4-бағанындағы "2004-2005" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 4 строки, порядковый номер 67, цифры "2004-2005" заменить цифрами "2003-2006";
в графе 4 в строках, порядковые номера 68, 69, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2004";
в графе 4 строки, порядковый номер 70, цифры "2004-2006" заменить цифрами "2003-2006";
в графе 4 строки, порядковый номер 71, цифры "2004" заменить цифрами "2003-2005";
дополнить строкой, порядковый номер 71-1, следующего содержания:
"71-1 Реконструкция        МСХ   2004-   209,22
главного                   2005           50,00
коллектора (ГКС)                                 159,22";
Акдалинского
массива орошения
Балхашского района
Алматинской области
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по        23673,68  16675,43  3828,41  1931,89   1237,95";
программе:
в разделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
строку, порядковый номер 75, изложить в следующей редакции:
"75 Реконструкция          МСХ   2006    20,00               20,00";
разводящих
сетей села Тлекей
(Ладыженка)
Атбасарского
района
Акмолинской
области
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 77, цифры "100,00", "130,40", заменить соответственно цифрами "50,00", "180,40";
строку, порядковый номер 81, изложить в следующей редакции:
"81 Реконструкция          МСХ   2004    57,86         57,86";
водопроводных
сетей в с. Валиханова
Жаркаинского района
Акмолинской области
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 92, цифры "100,00", "104,21" заменить соответственно цифрами "70,00", "134,21";
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 93, цифры "100,00", "123,50" заменить соответственно цифрами "70,00", "153,50";
в графах 8 и 9 строки, порядковый номер 96, цифры "125,61", "103,80" заменить соответственно цифрами "122,30", "107,11";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 105, цифры "24,54", "24,54" заменить соответственно цифрами "24,22", "24,22";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 106, цифры "46,53", "46,53" заменить соответственно цифрами "46,41", "46,41";
строку, порядковый номер 114, изложить в следующей редакции:
"114 Реконструкция         МСХ   2003-   242,64 140,00 102,64";
Тургенского                 2004
магистрального
группового
водопровода в
Енбекшиказахском
районе
Алматинской
области (I-я
очередь)
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 119, цифры "145,15", "200,00" заменить соответственно цифрами "70,00", "275,15";
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 120, цифры "70,53", "54,46" заменить соответственно цифрами "60,00", "64,99";

реттiк нөмiрi 67-жолдың 4-бағанындағы "2004-2005" деген сандар "2003-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 68, 69-жолдарда 4-бағандағы "2004" деген сандар "2003-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 70-жолдың 4-бағанындағы "2004-2006" деген сандар "2003-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 71-жолдың 4-бағанындағы "2004" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 71-1-жолмен толықтырылсын:
"71-1 Алматы облы. АШМ    2004- 209,22
сының Балқаш        2005        50,00       159,22";
ауданы Ақдала
суару алабы.
ның бас
коллекторын
(БКЖ) қайта
жаңарту
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда
жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    23673,68
16675,43
3828,41
1931,89
1237,95";
"2004-2010 жылдарға арналған ауылдық аумақтардың дамуының мемлекеттік бағдарламасы" деген бөлімде:
реттік нөмiрi 75-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"75   Ақмола облы. АШМ    2006  20,00
сының                                       20,00";
Атбасар
ауданы
Тілекей
(Ладыженка)
ауылының
тарату
желілерін
қайта
жаңарту
реттік нөмiрi 77-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "100,00", "130,40" деген сандар тиiсiнше "50,00", "180,40" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 81-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"81   Ақмола облы. АШМ    2004  57,86             57,86";
сы Жарқайың
ауданының
Уәлиханов
ауылында
су құбыры
желілерiн
қайта
жаңарту
реттiк нөмiрi 92-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "100,00", "104,21" деген сандар тиiсiнше "70,00", "134,21" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 93-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "100,00", "123,50" деген сандар тиiсiнше "70,00", "153,50" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 96-жолдың 8 және 9-бағандарындағы "125,61", "103,80" деген сандар тиiсiнше "122,30", "107,11" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 105-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "24,54", "24,54" деген сандар тиiсiнше "24,22", "24,22" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 106-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "46,53", "46,53" деген сандар тиiсiнше "46,41, "46,41" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 114-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"114  Алматы       AШM    2003- 242,64
облысының           2004        140,00      102,64";
Еңбекшiқазақ
ауданына
Түрген
магистральды
топты су
құбырын
қайта
жаңарту
(I кезегi)
peттік нөмiрi 119-жылдың 7 және 8-бағандарындағы "145,15", "200,00" деген сандар тиiсiнше "70,00", "275,15" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 120-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "70,53", "54,46" деген сандар тиiсiнше "60,00", "64,99" деген сандармен ауыстырылсын;

в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 126, цифры "25,61", "25,61" заменить соответственно цифрами "29,71", "29,71";
в графах 5, 7 и 8 строки, порядковый номер 127, цифры "135,87", "80,00", "55,87" заменить соответственно цифрами "140,84", "72,89", "67,95";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 128, цифры "39,00", "39,00" заменить соответственно цифрами "42,56", "42,56";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 129, цифры "44,45", "44,45" заменить соответственно цифрами "51,56", "51,56";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 130, цифры "639,20", "239,20" заменить соответственно цифрами "639,15", "239,15";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 144, цифры "323,53", "209,57" заменить соответственно цифрами "1548,40", "140,99";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 146, цифры "360,64", "124,60" заменить соответственно цифрами "362,63", "126,59";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 147, цифры "98,77", "62,56" заменить соответственно цифрами "70,37", "34,16";
в графах 4, 5, 8, 9 строки, порядковый номер 148, цифры "2005-2008", "500,00", "250,00", "250,00" заменить соответственно цифрами "2004-2006", "754,19", "300,00", "374,19";
в графе 10 строки, порядковый номер 148, цифры "230,00" исключить;
графу 7 строки, порядковый номер 148, дополнить цифрами "80,00";
в графах 7, 8, 9 строки, порядковый номер 149, цифры "200,00", "200,00", "234,91" заменить соответственно цифрами "120,00", "250,00", "264,91";
в графах 9 и 10 строки, порядковый номер 152, цифры "415,32", "1937,18" заменить соответственно цифрами "307,26", "2045,24";
в графах 4, 9 и 10 строки, порядковый номер 153, цифры "2006-2008", "200,00", "664,60" заменить соответственно цифрами "2005-2008", "350,00", "364,60";
графу 8 строки, порядковый номер 153, дополнить цифрами "150,00";
в графах 4, 5, 7 строки, порядковый номер 154, цифры "2004-2005", "303,95", "100,00" заменить соответственно цифрами "2004", "137,00", "137,00";
в графе 8 строки, порядковый номер 154, цифры "203,95" исключить;
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 157, цифры "740,95", "200,00" заменить соответственно цифрами "739,15", "198,20";
строку, порядковый номер 159, изложить в следующей редакции:
"159 Реконструкция        МСХ   2004-    196,29
системы                    2005            100,00 96,29";
водоснабжения
в поселке Жанакорган
Жанакорганского
района Кызылординской
области

реттік нөмiрi 126-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "25,61", "25,61" деген сандар тиiсiнше "29,71", "29,71" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 127-жолдың 5, 7 және 8-бағандарындағы "135,87", "80,00", "55,87" деген сандар тиiсінше "140,84", "72,89", "67,95" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 128-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "39,00", "39,00" деген сандаp тиiсiнше "42,56", "42,56" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 129-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "44,45", "44,45" деген сандар тиiсiнше "51,56", "51,56" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 130-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "639,20", "239,20" деген сандар тиiсiнше "639,15", "239,15" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 144-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "323,53", "209,57" деген сандар тиiсiнше "1548,40", "140,99" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 146-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "360,64", "124,60" деген сандар тиiсiнше "363,63", "126,59" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 147-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "98,77", "62,56" деген сандар тиiсiнше "70,37", "34,16" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 148-жолдың 4, 5, 8, 9-бағандарындағы "2005-2008", "500,00", "250,00", "250,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2006", "754,19", "300,00", "374,19" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 148-жолдың 10-бағанындағы "230,00" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 148-жолдың 7-бағаны "80,00" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 149-жолдың 7, 8, 9-бағандарындағы "200,00", "200,00", "234,91" деген сандар тиiсiнше "120,00", "250,00", "264,91" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 152-жолдың 9 және 10-бағандарындағы "415,32", "1937,18" деген сандар тиiсiнше "307,26", "2045,24" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 153-жолдың 4, 9 және 10-бағандарындағы "2006-2008", "200,00", "664,60" деген сандар тиiсiнше "2005-2008", "350,00", "364,60" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 153-жолдың 8-бағаны "150,00" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 154-жолдың 4, 5, 7-бағандарындағы "2004-2005" "303,95", "100,00" деген сандар тиiсiнше "2004", "137,00", "137,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 154-жолдың 8-бағанындағы "203,95" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 157-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "740,95", "200,00" дeгeн сандар тиiсiнше "739,15", "198,20" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 159-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"159  Қызылорда    АШМ    2004- 196,29      100,00
облысы              2005                    96,29";
Жаңақорған
ауданының
Жаңақорған
кентінде
сумен
жабдықтау
жүйесiн
қайта
жаңарту

в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 163, цифры "87,14", "87,14" заменить соответственно цифрами "126,55", "126,55";
в графе 4 строки, порядковый номер 177, цифры "2004-2005" заменить цифрами "2004";
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 178, цифры "77,00", "82,92" заменить соответственно цифрами "69,05", "90,87";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 184, цифры "167,97", "142,46" заменить соответственно цифрами "116,99", "91,48";
в графах 5 и 8 строки, порядковый номер 185, цифры "485,73", "375,73" заменить соответственно цифрами "239,93", "129,93";
в графах 8 и 10 строки, порядковый номер 186, цифры "150,00", "465,00" заменить соответственно цифрами "177,83", "437,17";
дополнить строками, порядковые номера 190-1, 190-2, 190-3, 190-4, 190-5, следующего содержания:
"190-1 Реконструкция       МСХ   2004    131,80 131,80
комплекса
водозаборных
сооружений
п. Первомайский
Шемонаихинского
района Восточно-
Казахстанской
области
190-2  Восстановление      МСХ   2004-   183,59 80,50  103,09
системы                   2005
водоснабжения
села Акколь
Таласского района
Жамбылской области
190-3  Восстановление      МСХ   2004    31,80  31,80
системы водо-
снабжения села
Ерназар Жамбылского
района Жамбылской
области
190-4  Реконструкция       МСХ   2004    28,35 28,35
водопроводных
сетей с. Кеншокы
Шетского района
Карагандинской
области
190-5  Водозаборные        МСХ   2004    52,68  52,68";
скважины,
обустройство,
водопроводные
сети с. Иртышское
Осакаровского
района
Карагандинской
области
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по  26721,60  1924,36  5710,01  6840,70  6115,00  5047,65";
программе:
в разделе "Программа "Питьевые воды":
в графе 5 строки, порядковый номер 192, цифры "2531,00" заменить цифрами "2530,99";
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 195, цифры "130,00", "270,00" заменить соответственно цифрами "60,00", "340,00";
в графе 2 строки, порядковый номер 196, слово "Акмолинская" заменить словами "Северо-Казахстанская";
в графах 5 и 7 строки, порядковый номер 198, цифры "46,95", "46,95" заменить соответственно цифрами "46,15", "46,15";
в графах 4, 5, 7 строки, порядковый номер 199, цифры "2004", "79,66", "79,66" заменить соответственно цифрами "2004-2005", "122,85", "70,00";
графу 8 строки, порядковый номер 199, дополнить цифрами "52,85";
в графе 5 строки, порядковый номер 201, цифры "39,70" заменить цифрами "38,03";

реттiк нөмiрi 163-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "87,14", "87,14" деген сандар тиiсiнше "126,55", "126,55" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 177-жолдың 4-бағанындағы "2004-2005" деген сандар "2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 178-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "77,00", "82,92" деген сандар тиiсiнше "69,05", "90,87" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 184-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "167,97", "142,46" деген сандар тиiсiнше "116,99", "91,48" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 185-жолдың 5 және 8-бағандарындағы "485,73", "375,73" деген сандар тиiсiнше "239,93", "129,93" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 186-жолдың 8 және 10-бағандарындағы "150,00", "465,00" деген сандар тиiсiнше "177,83", "437,17" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 190-1, 190-2, 190-3, 190-4, 190-5-жолдармен толықтырылсын:
"190-1 Шығыс       АШМ    2004  131,80
Қазақстан                            131,80
облысы
Шемонаиха
ауданының
Первомай.
ский
кентiнде су
жинағы
құрылыстары
кешенін
қайта
жаңарту
190-2 Жамбыл       АШМ    2004- 183,59      80,50
облысының           2005                     103,09
Талас ауданы
Ақкөл аулы.
ның сумен
жабдықтау
жүйесiн
қалпына
келтiру
190-3 Жамбыл       АШМ    2004  31,80       31,80
облысының
Жамбыл
ауданы
Ерназар
ауылының
сумен
жабдықтау
жүйесiн
қалпына
келтіру
190-4 Қарағанды    АШМ    2004  28,35       28,35
облысының
Шет ауданы
Кеңшоқы
ауылының су
құбыры
желiлерiн
қайта
жаңарту
190-5 Қарағанды    АШМ    2004  52,68       52,68";
облысының
Осакаров
ауданы Ертiс
ауылының су
жинағы
ұңғылары,
көркейту, су
құбыры
желілері
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    26721,60
1924,36
5710,01
6840,70
6115,00
5047,65";
"Ауыз су" бағдарламасы" деген бөлiмде:
реттік нөмiрi 192-жолдың 5-бағанындағы "2531,00" деген сандар "2530,99" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 195-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "130,00", "270,00" деген сандар тиiсiнше "60,00", "340,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 196-жолдың 2-бағанындағы "Ақмола" деген сөз "Солтүстiк Қазақстан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 198-жолдың 5 және 7-бағандарындағы "46,95", "46,95" деген сандар тиiсiнше "46,15", "46,15" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 199-жолдың 4, 5, 7-бағандарындағы "2004", "79,66", "79,66" деген сандар тиiсiнше "2004-2005", "122,85", "70,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 199-жолдың 8-бағаны "52,85" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 201-жолдың 5-бағанындағы "39,70" деген сандар "38,03" деген сандармен ауыстырылсын;

в графах 5 и 9 строки, порядковый номер 202, цифры "519,00", "248,00" заменить соответственно цифрами "414,67", "143,67";
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 203, цифры "100,00", "257,25" заменить соответственно цифрами "50,00", "307,25";
в графах 7 и 9 строки, порядковый номер 204, цифры "150,00", "178,47" заменить соответственно цифрами "238,96", "89,51";
в графе 8 строки, порядковый номер 207, цифры "100,00" заменить цифрами "25,87";
графу 10 строки, порядковый номер 207, дополнить цифрами "74,13";
графу 2 строки, порядковый номер 210, изложить в следующей редакции "Строительство второй нитки водовода "Токрау-Балхаш" от площадки ГНС до площадки резервуаров на отметке 425 Карагандинской области" и в графах 7, 8, 9, 10 строки, порядковый номер 210, цифры "279,00", "400,00", "400,00", "367,00" заменить соответственно цифрами "85,22", "301,13", "503,00", "556,71";
строку, порядковый номер 216, изложить в следующей редакции:
"216 Реконструкция        МСХ    2004-   273,34 7,72   110,00
Жетысайского                2006                       155,62";
группового
водопровода
Жетысайского
района Южно-
Казахстанской
области
в графах 4, 5, 7, 10 строки, порядковый номер 219, цифры "2002-2006", "1825,77", "200,00", "914,67" заменить соответственно цифрами "2002-2007", "1817,16", "340,00", "766,06";
в графах 4 и 9 строки, порядковый номер 220, цифры "2004-2006", "304,08" заменить соответственно цифрами "2005-2006", "394,08";
в графе 7 строки, порядковый номер 220, цифры "90,00" исключить;
дополнить строками, порядковые номера 220-1 и 220-2, следующего содержания:
"220-1 Строительство       МСХ   2004    70,50        70,50
второй очереди
внутригородских
водопроводных
сетей в городе
Каркаралинске
Каркаралинского
района
Карагандинской
области
220-2  Жартарасский        МСХ   2004    114,78       114,78
групповой
водопровод.
Реконструкция и
оптимизация
водопроводных
систем населенных
пунктов Абайского
района
Карагандинской
области (Абай,
поселок Карабас)
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по  33722,10  2002,81  4610,13  7606,64  10238,52  9264 00";
программе:
в разделе "Программа развития таможенной службы на 2004-2006 годы":
в графе 5 строки, порядковый номер 237, цифры "532,48" заменить цифрами "532,49";

реттiк нөмiрi 202-жолдың 5 және 9-бағандарындағы "519,00", "248,00" деген сандар тиiсiнше "414,67", "143,67" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 203-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "100,00", "257,25" деген сандар тиiсiнше "50,00", "307,25" деген сандармен ауыстырылсын;
peттiк нөмiрi 204-жолдың 7 және 9-бағандарындағы "150,00", "178,47" деген сандар тиiсiнше "238,96", "89,51" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 207-жолдың 8-бағанындағы "100,00" деген сандар "25,87" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 207-жолдың 10-бағаны "74,13" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмiрi 210-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ГНС алаңынан Қарағанды облысының 425 белгiсiнiң резервуарлар алаңына дейiн "Тоқырау-Балқаш" су аққысының екiншi желiсiн салу" және реттiк нөмiрi 210-жолдың 7, 8, 9, 10-бағандарындағы "279,00", "400,00", "400 00", "367,00" деген сандар тиiсiнше "85,22", "301,13", "503,00", "556,71" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 216-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"216  Оңтүстік     АШМ    2004- 273,34
Қазақстан           2006              7,72
облысы                                      110,00
Жетiсай                                            155,62";
ауданының
Жетiсай
топты су
құбырын
қайта
жаңарту
реттiк нөмiрi 219-жолдың 4, 5, 7, 10-бағандарындағы "2002-2006", "1825,77", "200,00", "914,67" деген сандар тиiсiнше "2002-2007", "1817,16", "340,00", "766,06" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 220-жолдың 4 және 9-бағандарындағы "2004-2006", "304,08" деген сандар тиiсiнше "2005-2006", "394,08" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 220-жолдың 7-бағанындағы "90,00" деген сандар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 220-1 және 220-2-жолдармен толықтырылсын:
"220-1 Қарағанды   AШM    2004  70,50       70,50
облысы
Қарқаралы
ауданының
Қарқаралы
қаласында
қалаішілік
су құбыры
желiлерінің
екiншi кезе.
гiн салу
220-2 Жартарас     АШМ    2004  114,78      114,78";
топты су
құбыры.
Қарағанды
облысының
Абай ауданы
елдi мекен.
дерінің
(Aбай,
Қарабас
кентi) су
құбыры
жүйелерiн
қайта
жаңарту
және
оңтайландыру
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    33722,10
2002,81
4610,13
7606,64
10238,52
9264,00";
"Қазақстан Республикасының Кеден қызметiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған салалық бағдарламасы" деген бөлiмде:
мемлекеттiк тілдегi мәтiндегі "Қазақстан Республикасының", "салалық" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмiрi 237-жолдың 5-бағанындағы "532,48" деген сандар "532,49" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 5 строки, порядковый номер 240, цифры "906,02" заменить цифрами "906,03";
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по  9982,78   0,00  2821,35  2643,07  2306,55  2211,81";
программе:
в разделе "Программа развития Государственной системы предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций на 2004-2010 годы":
в графе 6 строки, порядковый номер 260, цифры "2977,40" заменить цифрами "2494,00";
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по   2823,30   2494,00    845,90    483,40";
программе:
в разделе "Программы силовых органов":
в графе 5 строки, порядковый номер 267, цифры "14529,65" заменить цифрами "14529,47";
строку "Всего по программе:" изложить в следующей редакции:
"Всего по   15020,27  2191,32  3066,62  5073,47  4502,81  186,05";
программе:
в разделе "Проекты, не предусмотренные программами":
строку, порядковый номер 268, изложить в следующей редакции:
"268  Строительство и      МВД   2003-   246,00    40,40  205,60";
реконструкция              2004
Кинологического
центра Департамента
по борьбе с нарко-
бизнесом Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан
строку, порядковый номер 269, изложить в следующей редакции:
"269  Строительство        МВД   2003-   96,40 20,00  76,40 ";
учебного                   2004
комплекса
Актюбинского
юридического
колледжа
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан
в графе 4 строки, порядковый номер 272, цифры "2003-2004" заменить цифрами "2002-2004";
в графе 6 строки, порядковый номер 273, цифры "495,00" заменить цифрами "620,60";
дополнить строкой, порядковый номер 279-1, следующего содержания:
"279-1 Целевые             МЗ    2004    500,00        500,00";
инвестиционные
трансферты бюджету
города Алматы для
сейсмоусиления
объектов здраво-
охранения
в графе 9 строки, порядковый номер 281, цифры "8,85" заменить цифрами "8,86";
в графе 4 строки, порядковый номер 282, цифры "2002-2005" заменить цифрами "2002-2004";
в графе 4 строки, порядковый номер 283, цифры "2002-2006" заменить цифрами "2002-2005";

реттік нөмiрi 240-жолдың 5-бағанындағы "906,02" деген сандар "906,03" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    9982,78
0,00
2821,35
2643,07
2306,55
2211,81";
"2004-2010 жылдарға арналған төтенше жағдайлардың алдын алу ескерту және жоюдың мемлекеттік жүйесiнiң дамыту бағдарламасы" деген бөлiмде:
мемлекеттiк тілдегі мәтiнде бөлiмнiң атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Төтенше жағдайлардың алдын алу мен оларды жоюдың мемлекеттiк жүйесiн дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған бағдарламасы";
реттік нөмiрi 260-жолдың 6-бағанындағы "2977,40" деген сандар "2494,00" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    2823,30
2494,00
845,90
483,40          ";
"Құзыреттi органдардың бағдарламасы" деген бөлiмде:
мемлекеттік тілдегi мәтiнде "Құзыреттi", "бағдарламасы" деген сөздер "Әлуеттiк", "бағдарламалары" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 267-жолдың 5-бағанындағы "14529,65" деген сандар "14529,47" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бағдарлама бойынша барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарлама бойынша барлығы:    15020,27
2191,32
3066,62
5073,47
4502,81
186,05";
"Бағдарламалармен қарастырылмаған жобалар" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 268-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"268  Қазақстан    IIМ    2003- 246,00
Республика.        2004          40,40
сының Iшкi                                   205,60 ";
iстер
министрлігі
Есiрткi
бизнесiне
қарсы күрес
жөнiндегi
департамен.
тінің
Кинологиялық
орталығын
салу және
қайта
жаңарту
реттiк нөмiрi 269-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"269  Қазақстан    ІІМ    2003- 96,40
Республика.         2004        20,00
сының Iшкi                                  76,40";
iстер
министрлігі
Ақтөбе заң
колледжінің
оқу кешенiн
салу
реттiк нөмiрi 272-жолдың 4-бағанындағы "2003-2004" деген сандар "2002-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 273-жолдың 6-бағанындағы "495,00" деген сандар "620,60" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 279-1-жолмен толықтырылсын:
"279-1 Денсаулық   ДСМ    2004  500,00
сақтау                               500,00 ";
объектіле.
рiн сейсми.
калық
күшейту үшiн
Алматы
қаласының
бюджетiне
берілетін
мақсатты
инвестиция.
лық транс.
ферттер
реттiк нөмiрi 281-жолдың 9-бағанындағы "8,85" деген сандар "8,86" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 282-жолдың 4-бағанындағы "2002-2005" деген сандар "2002-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 283-жолдың 4-бағанындағы "2002-2006" деген сандар "2002-2005" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе 3 строки, порядковый номер 284, аббревиатуру "МКИОС" заменить аббревиатурой "Минкультуры";
строку, порядковый номер 285, исключить;
в графах 4, 5, 7, 10 строки, порядковый номер 287, цифры "2005-2007", "1300,00", "62,00", "380,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "1542,00", "141,77", "300,23";
в графах 4, 5, 10 строки, порядковый номер 288, цифры "2005-2007", "1240,00", "470,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "1428,00", "481,00";
в графах 4 и 5 строки, порядковый номер 289, цифры "2005-2007", "1960,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "2148,00";
в графах 4 и 5 строки, порядковый номер 290, цифры "2005-2007", "785,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "879,00";
в графах 4 и 5 строки, порядковый номер 291, цифры "2005-2007", "320,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "341,00";
в графах 4 и 5 строки, порядковый номер 292, цифры "2005-2007", "1250,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "1355,00";
в графах 4, 5, 10 строки, порядковый номер 293, цифры "2005-2007", "2000,00", "660,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "2200,00", "670,00";
в графах 4 и 5 строки, порядковый номер 294, цифры "2005-2007", "230,00" заменить соответственно цифрами "2004-2007", "315,00";
в графах 4 и 5 строки, порядковый номер 295, цифры "2005-2006", "2200,00" заменить соответственно цифрами "2003-2006", "2238,00";
в графах 4 и 5 строки, порядковый номер 296, цифры "2005", "120,00", заменить соответственно цифрами "2004-2005", "128,00";
в графах 4, 5, 7 строки, порядковый номер 297, цифры "2002-2006", "2820,76", "496,66" заменить соответственно цифрами "2001-2006", "2770,75", "446,65";
дополнить строками, порядковые номера 297-1, 297-2, 297-3, 297-4, 297-5, 297-6, следующего содержания:
"297-1  Строительство      МО    2003-   420,00
жилого дома              2004           370,00 50,00
на 100 квартир
в городе Астане
297-2   Строительство      МО    2003-   207,47  75,73 131,74
жилого дома на           2004
40 квартир в
городе Актау
297-3   Строительство      МО    2003-    58,92  15,00   43,92
объектов военного        2004
городка в городе
Арысь Южно-
Казахстанской
области
297-4   Строительство      МО    2003-   437,34  257,33  180,01
объектов военного        2004
городка в городе
Караганде
Карагандинской
области

реттiк нөмiрi 284-жолдың 3-бағанындағы "МАКМ" деген аббревиатура "Мәдениетминi" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 285-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 287-жолдың 4, 5, 7, 10-бағандарындағы "2005-2007", "1300,00", "62,00", "380,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "1542,00", "141,77", "300,23" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 288-жолдың 4, 5, 10-бағандарындағы "2005-2007", "1240,00", "470,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "1428,00", "481,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 289-жолдың 4 және 5-бағандарындағы "2005-2007", "1960,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "2148,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 290-жолдың 4 және 5-бағандарындағы "2005-2007", "785,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "879,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 291-жолдың 4 және 5-бағандарындағы "2005-2007", "320,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "341,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 292-жолдың 4 және 5-бағандарындағы "2005-2007", "1250,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "1355,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 293-жолдың 4, 5, 10-бағандарындағы "2005-2007", "2000,00", "660,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "2200,00", "670,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 294-жолдың 4 және 5-бағандарындағы "2005-2007", "230,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2007", "315 00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 295-жолдың 4 және 5-бағандарындағы "2005-2006", "2200,00" деген сандар тиiсiнше "2003-2006", "2238,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 296-жолдың 4 және 5-бағандарындағы "2005", "120,00" деген сандар тиiсiнше "2004-2005", "128,00" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 297-жолдың 4, 5, 7-бағандарындағы "2002-2006", "2820,76", "496,66" деген сандар тиiсiнше "2001-2006", "2770,75", "446,65" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 297-1, 297-2, 297-3, 297-4, 297-5, 297-6-жолдармен толықтырылсын:
"297-1 Астана      ҚорМ   2003- 420,00
қаласында          2004         370,00
100 пәтер.                            50,00
лік тұрғын
үй салу
297-2 Ақтау қала.  ҚорМ   2003- 207,47
сында 40            2004        75,73
пәтерлiк                              131,74
тұрғын үй
caлу
279-3 Оңтустік     ҚорМ   2003- 58,92
Қазақстан           2004        15,00
облысының                             43,92
Арыс қала.
сында әскери
қалашық
объектілерін
салу
297-4 Қарағанды    ҚорМ   2003- 437,34
облысының           2004        257,33
Қарағанды                             180,01
қаласында
әскери
қалашық
объектiлерiн
салу

297-5   Строительство      МО    2004    23,02            23,02
объектов мазутного
хозяйства
регионального
командования "Юг"
297-6   Строительство      МО    2003-  757,28 144,96
линий связи              2005                 434,60
177,72";
дополнить строкой, порядковый номер 308-1, следующего содержания:
"308-1  Целевые            МОН   2004    500,00       500,00";
инвестиционные
трансферты
бюджету города
Алматы для
сейсмоусиления
объектов
образования
в графах 7 и 8 строки, порядковый номер 313, цифры "34,92", "1061,87" заменить соответственно цифрами "41,05", "1055,74";
в графе 4 строки, порядковый номер 323, цифры "2003-2006" заменить цифрами "2003-2007";
в графе 4 в строках, порядковые номера 328, 329, цифры "2004" заменить цифрами "2005";
в графах 4, 7, 8 строки, порядковый номер 332, цифры "2004-2006", "431,04", "500,07" заменить соответственно цифрами "2004-2005", "381,04", "550,07";
в графе 4 строки, порядковый номер 395, цифры "2001-2004" заменить цифрами "2001-2005";
в графу 6 строки, порядковый номер 396, дополнить цифрами "550,00";
в графе 4 строки, порядковый номер 400, цифры "1996-2006"  заменить цифрами "1996-2007";
в графе 9 строки, порядковый номер 402, цифры "683,20"
заменить цифрами "683,24";
в графе 4 строки, порядковый номер 404, цифры "2002-2004" заменить цифрами "2001-2004";
в графе 4 строки, порядковый номер 406, цифры "2003-2005" заменить цифрами "2003-2006";
строку, порядковый номер 415, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 426-1, следующего содержания:
"426-1 Создание            ЦИК   2003-   4093,66
автоматизированной        2005           100,00
информационной                                  1913,20
системы "Сайлау"                                    2080,46";
строку "Всего, вне программ:" изложить в следующей редакции:
"Всего, вне   188127,37  38643,97  29032,69  39412,03  31503,04
программ:                                                 27330,32";
Строку "Итого по республиканским инвестиционным проектам:"
изложить в следующей редакции:
"Итого по      598989,74  150498,75 106632,05  114655,34 112407,12
республиканским                                              91507,26".
инвестиционным
проектам:
3) Перечень приоритетных местных инвестиционных проектов, финансируемых за счет целевых инвестиционных трансфертов и кредитования из республиканского бюджета на 2004-2006 годы, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

297-5 "Оңтүстiк"   ҚорМ   2004  23,02       23,02
өңiрлiк
қолбасшылы.
ғының мазут
шаруашылығы
объектілерін
салу
297-6 Байланыс     ҚорМ   2003- 757,28
желілерiн           2005         144,96
салу                                   434,60
177,72";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 308-1-жолмен толықтырылсын:
"308-1 Білiм беру  БҒМ    2004  500,00
объектілерiн                          500,00";
сейсмикалық
күшейту үшін
Алматы
қаласының
бюджетiне
берілетін
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
реттiк нөмiрi 313-жолдың 7 және 8-бағандарындағы "34,92", "1061,87" деген сандар тиiсiнше "41,05", "1055,74" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 323-жолдың 4-бағанындағы "2003-2006" деген сандар тиiсiнше "2003-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 328, 329-жолдарда 4-бағандағы "2004" деген сандар "2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 332-жолдың 4, 7, 8-бағандарындағы "2004-2006", "431,04", "500,07" деген сандар тиiсiнше "2004-2005", "381,04", "550,07" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 395-жолдың 4-бағанындағы "2001-2004" деген сандар "2001-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 396-жолдың 6-бағаны "550,00" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 400-жолдың 4-бағанындағы "1996-2006" деген сандар "1996-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 402-жолдың 9-бағанындағы "683,20" деген сандар "683,24" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 404-жолдың 4-бағанындағы "2002-2004" деген сандар "2001-2004" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 406-жолдың 4-бағанындағы "2003-2005" деген сандар "2003-2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 415-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 426-1-жолмен толықтырылсын:
"426-1 "Сайлау"    OCК    2003- 4093,66
автоматтан.        2005        100,00
дырылған                              1913,20
ақпараттық                                  2080,46";
жүйесiн
құру
"Бағдарламадан тыс барлығы:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бағдарламалардан               188127,37
тыс барлығы:                          38643,97
29032,69
39412,03
31503,04
27330,32";
"Республикалық инвестициялық жобалар бойынша жиыны:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық                  598989,74
инвестициялық                         150498,75
жобалар бойынша жиыны:                      106632,05
114655,34
112407,12
91507,26".
3) 2004-2006 жылдарға арналған республикалық бюджеттен мақсатты инвестициялық трансферттер мен кредит беру есебiнен қаржыландырылатын басымды жергiлiктi инвестициялық жобалардың тiзбесi осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 апреля 2004 года N 408
Перечень приоритетных местных инвестиционных проектов, финансируемых за счет целевых инвестиционных трансфертов и кредитования из республиканского бюджета, на 2004-2006 годы
____________________________________________________________________
N ! Наименование!Испол-!Период!Общая!до   !   Прогноз      !после
п/п! проекта     !нитель!реали-!стои-!2004 !----------------!2006
!             !ное   !зации !мость!г.   !2004 !2005 !2006!года
!             !агент-!      !     !     !год  !год  !год !
!             !ство  !      !     !     !     !     !    !
--------------------------------------------------------------------
1 !      2      !   3  !   4  !  5  !  6  !  7  !  8  !  9 !  10
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана"
1  Строительство Аким   2002-  14881,86
магистральной г.     2005         4152,60
автодороги в  Астаны                     3265,00
г.Астане с                                    7464,26
автодорожным
мостом через
реку Ишим
2  Ликвидация   Аким    2002-  1422,50
накопителя   г.      2005         678,00
сточных вод  Астаны                     390,53
Талдыколь с                                   353,97
рекультива-
цией в
г. Астане
3  Реконструкция Аким   2002-  5592,40
русла р. Ишим г.     2006         1698,40
в г. Астане   Астаны                     434,60
2094,00
1365,40
4  Инженерная    Аким   2002-  5524,00
защита от     г.     2006         195,00
подтопления   Астаны                     706,00
грунтовыми                                   2829,00
водами лево-                                        1794,00
бережной
территории
застройки
г. Астана
5  Строительство Аким   2003-  6852,10
Круглой пло-  г.     2004         2910,00
щади в г.     Астаны                     3942,10
Астане
6  Строительство Аким   2003-  9043,30
главной пло-  г.     2005         2730,00
щади в г.     Астаны                     3000,00
Астане                                        3313,30
7  Водо-         Аким   2003-  38062,29
снабжение и   г.     2008         47,74 3495,24
водоотведение Астаны                          11825,21
г. Астаны                                           10622,87
12071,23
8  Расширение и  Аким   2003-  24653,74    5598,28
реконструкция г.     2008
ТЭЦ-2, теп-   Астаны
ловых сетей и
энергосетевых
объектов
г. Астаны
9  Строительство Аким   2002-  3281,10
1 очереди     г.     2004                1014,10
водно-зеле-   Астаны
ного бульвара
нового адми-
нистративного
центра
г. Астаны
10  Строительство Аким   2001-  6430,00
здания цирка  г.     2005                3000,00    2382,20
на 2000 мест  Астаны
в г. Астане
--------------------------------------------------------------------

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 13 сәуірдегі
N 408 қаулысына
қосымша
Республикалық бюджеттен берілетін мақсатты инвестициялық трансферттердің және кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2004-2006 жылдарға арналған басым жергілікті инвестициялық жобалардың тізбесі
____________________________________________________________________
р/с |   Жобаның   |Атқа. |Іске  |Жал.|2004 |   Болжам        | 2006
N   |   атауы     |рушы  |асыру |пы  |жылға|_________________|жылдан
|             |агент.|кезеңі|құны|дейін|2004 |2005 |2006 |кейін
|             |тік   |      |    |     |жыл  |жыл  |жыл  |
____________________________________________________________________
1   |   2         |  3   |  4   | 5  |  6  |  7  |  8  |  9  | 10
____________________________________________________________________
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" мемлекеттік
бағдарламасы
___________________________________________________________________
1 Астана қала.  Астана  2002- 14881,86
сында Есiл    қала.   2005        4152,60
өзенi арқылы  сының                     3265,00
өтетiн авто.  әкімі                           7464,26
жол көпірімен
магистральды
автожол салу
2 Астана қала.   Астана 2002- 1422,50
сында қайта    қала.  2005        678,00
өңдеп Талдыкөл сының                    390,53
сарқынды су    әкімі                          353,97
жинақтаушысын
жою
3 Астана         Астана 2002- 5592,40
қаласында Есiл қала.  2006        1698,40
өзенiнiң       сының                    434,60
арнасын қайта  әкімі                          2094,00
құру                                                1365,40
4 Астана қала.   Астана 2002- 5524,00
сының солжақ   қала.  2006        195,00
жағалауы       сының                    706,00
аумағының      әкімі                          2829,00
құрылысын                                           1794,00
жер асты
суларының
тасуынан
инженерлiк
қорғау
5 Астана         Астана 2003- 6852,10
қаласында      қала.  2004        2910,00
Дөңгелек       сының                    3942,10
алаңын салу    әкімі
6 Астана         Астана 2003- 9043,30
қаласында бас  қала.  2005        2730,00
алаңын салу    сының                   3000,00
әкімі                     3313,30
7 Астана         Астана 2003- 38062,29
қаласының      қала.  2008        47,74
сумен          сының                    3495,24
жабдықтауы     әкімі                           11825,21
және су                                             10622,87
ағызғысы                                                12071,23
8 Астана         Астана       24653,74
қаласының      қала.                    5598,28
ЖЭО-2, жылу    сының  2003-2008
желiлерi мен   әкімі
энерго желiлі
объектiлерiн
кеңейту және
қайта жаңарту
9 Астана қаласы. Астана       3281,10
ның жаңа       қала.  2002-2004         1014,10
әкiмшiлiк      сының
орталығы       әкімі
сулы-жасыл
бульварының
1-кезегін
салу
10 Астана қала.   Астана       6430,00     3000,00
сында 2000     қала.  2001-2005
орынға арнал.  сының
ған цирк       әкімі                          2382,20
ғимаратын салу

развязки на   Алматы                     1000,00
пересечении                                   800,00
ул. Саина -                                         992,91
пр. Райымбека
в г. Алматы
13  Строительство  Аким  2003-  826,23
автомобильных  г.    2005         226,50
дорог в микро- Алматы                    299,73
районах малой                                 300,00
застройки
г. Алматы
14  Строительство  Аким  1988-  101286,00    1809,00    18000,00
первой очереди г.    2010         21117,00    12000,00 42810,00
метрополитена  Алматы
в г. Алматы
15  Строительство Аким   2003-  650,30
и реконструк- г.     2005         250,30
ция водопро-  Алматы                     200,00
водных, кана-                                 200,00
лизационных
сетей и соо-
ружений в
районах массо-
вой индивидуа-
льной застрой-
ки г. Алматы
16  Реконструкция  Аким  2001-  4623,17      1226,40
и модернизация г.    2005         1232,77     1240,00
систем водо-   Алматы
снабжения и
канализации
г. Алматы
--------------------------------------------------------------------
Всего                      112379,88    4815,13    18992,91
по программе:                     24698,57    14589,27 42810,00
____________________________________________________________________
Государственная программа развития сельских территорий
на 2004-2010 годы
17  Строительство  Аким  2004-  178,55       70,00
корпуса на 50  Акмо- 2005                     108,55
мест детского  линской
противо-       области
туберкулезного
санатория
"Бурабай" в
п. Боровое
Щучинского
района
Акмолинской
области
18  Строительство  Аким  2006-  342,99                  72,71
туберкулезной  Акмо- 2007                               270,28
больницы на    линской
50 коек в      области
с. Зеренда
Зерендинского
района
Акмолинской
области
19  Строительство  Аким  2006-  282,43                  50,00
туберкулезной  Акмо- 2007                               232,43
больницы на    линской
40 коек в      области
с. Астраханка
Астраханского
района
Акмолинской
области
20  Строительство  Аким  2006-  221,86                  50,00
туберкулезной  Акмо- 2007                               171,86
больницы на    линской
30 коек в      области
г. Есиль
Есильского
района
Акмолинской
области
21  Строительство  Аким  2006-  221,86                  50,00
туберкулезной  Акмо- 2007                               171,86
больницы на    линской
30 коек в      области
г. Жаксы
Жаксинского
района
Акмолинской
области
22  Строительство  Аким  2006-  221,86                  50,00
туберкулезной  Акмо- 2007                               171,86
больницы на    линской
30 коек в      области
г. Державинске
Жаркаинского
района
Акмолинской
области
23  Строительство  Аким  2006-  221,86                  50,00
туберкулезной  Акмо- 2007                               171,86
больницы на    линской
30 коек в      области
Целиноградском
районе
Акмолинской
области
24  Строительство  Аким  2006-  221,86                  50,00
туберкулезной  Акмо- 2007                               171,86
больницы на    линской
30 коек в      области
п. Шортанды
Шортандинского
района
Акмолинской
области

Саин көшесi    сының                    1000,00
мен Райымбек   әкімі                          800,00
даңғылының                                          992,91
қиылысында            2001-2006
көлiк айрығын
салу
13 Алматы         Алматы       826,23
қаласының      қала.              226,50
шағын          сының                    299,73
құрылыс        әкімі                         300,00
жүріп жатқан
шағын                 2003-2005
аудандарында
автомобиль
жолдарын салу
14 Алматы         Алматы       101286,00
қаласында      қала.               21117,00
метрополитенін сының                    1809,00
бiрiншi        әкімі                          12000,00
кезегін салу                                       18000,00
1988-2010                         42810,00
15 Алматы         Алматы       650,30
қаласының      қала.              250,30
жаппай жеке    сының                    200,00
құрылыстар     әкімі                          200,00
жүрiп жатқан          2003-2005
аудандарында
су құбырларын,
кәрiз желілері
мен құрылыс.
тар салу
және оларды
қайта жаңарту
16 Алматы         Алматы       4623,17
қаласының      қала.              1232,77
сумен          сының                    1226,40
жабдықтау және әкімі                          1240,00
кәрiз                 2001-2005
жүйелерiн
қайта жаңарту
және жаңғырту
Бағдарлама бойынша барлығы:     112379,88
24698,57
4815,13
14589,27
18992,91
42810,00
___________________________________________________________________
Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған
бағдарламасы
17 Ақмола облысы   Ақмола      178,55
Щучинск ауда.   облы.  2004-2005        70,00
нының "Бурабай" сының
кентінде 50     әкімі                         108,55
орынға арнал.
ған "Бурабай"
туберкулезге
қарсы балалар
санаториясының
корпусын салу"
18 Ақмола облысы  Ақмола       342,99                  72,71
Зеренді ауда.  облы.  2006-2007                          270,28
нының Зеренді  сының
ауылында 50    әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
19 Ақмола облысы  Ақмола       3282,43                 50,00
Астрахан ауда. облы.  2006-2007                          232,43
нының Астра.   сының
ханка ауылында әкімі
40 төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
20 Ақмола облысы  Ақмола       221,86                  50,00
Есіл ауданының облы.  2006-2007                          171,86
Есіл қаласында сының
30 төсекке     әкімі
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
21 Ақмола облысы  Ақмола       221,86                  50,00
Жақсы ауданы.  облы.  2006-2007                          171,86
ның Жақсы      сының
қаласында 30   әкімі
төсекке арнал.
ған аурухана.
сын салу
22 Ақмола облысы  Ақмола       221,86                  50,00
Жарқайың ауда. облы.  2006-2007                          171,86
нының          сының
Дзержинск      әкімі
қаласында 30
төсекке арнал.
ған туберкулез
ауруханасын
салу
23 Ақмола облысы. Ақмола       221,86                  50,00
ның Целиноград облы.  2006-2007                          171,86
ауданында 30   сының
төсекке        әкімі
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
24 Ақмола облысы  Ақмола       221,86                  50,00
Шортанды ауда. облы.  2006-2007                          171,86
нының Шортанды сының
кентінде 30    әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу

25  Строительство  Аким  2004   114,23       114,23
пристройки к   Акмо-
казахской      линской
школе          области
им. Богенбай
батыра в
г. Ерейментау
Ерейментауского
района
Акмолинской
области
26  Строительство  Аким  2005   96,66             96,66
Мариновской    Акмо-
школы на 180   линской
мест в         области
Атбасарском
районе
Акмолинской
области
27  Строительство  Аким  2004-  320,00       80,00
туберкулезной  Актю- 2006                     170,82
больницы на    бинской                              69,18
60 коек в      области
г. Кандыагаш
Мугалжарского
района
Актюбинской
области
28  Строительство  Аким  2004-  340,00      100,00
туберкулезной  Актю- 2005                     240,00
больницы на    бинской
60 коек в      области
п. Шубаркудук
Темирского
района
Актюбинской
области
29  Строительство  Аким  2004-  360,00       140,00
туберкулезной  Актю- 2005                     220,00
больницы на    бинской
60 коек в      области
г. Шалкар
Шалкарского
района
Актюбинской
области
30  Строительство  Аким  2006-  286,70                  30,00
Байганинской   Актю- 2007                              256,70
районной       бинской
больницы на    области
60 коек в
с. Байганим
Байганинского
района
Актюбинской
области
31  Строительство  Аким  2004   134,10       134,10
Теректинской   Актю-
средней школы  бинской
на 320 мест    области
в п. Таскопа
Темирского
района
Актюбинской
области
32  Строительство  Аким  2004   119,98       119,98
средней школы  Актю-
на 504 места   бинской
в с. Караой    области
Уилского
района
Актюбинской
области
33  Строительство  Аким  2004-  225,00        70,00
Мартукской     Актю- 2005                     155,00
средней школы  бинской
на 520 мест    области
в Мартукском
районе
Актюбинской
области
34  Строительство  Аким  2006    93,78                  93,78
Копинской      Актю-
средней школы  бинской
на 180 мест    области
в с Кенесту
Темирского
района
Актюбинской
области
35  Строительство  Аким  2006-  233,12                  50,00
туберкулезной  Алма- 2007                              183,12
больницы на    тинской
30 коек в      области
п. Баканас
Балхашского
района
Алматинской
области
36  Строительство  Аким  2006-  297,43                  50,00
туберкулезной  Алма- 2007                               247,43
больницы на    тинской
40 коек в      области
с. Кеген
Райымбекского
района
Алматинской
области
37  Строительство  Аким  2006-  297,43                  50,00
туберкулезной  Алма- 2007                               247,43
больницы на    тинской
40 коек в      области
п. Жансугурова
Аксуского
района
Алматинской
области
38  Строительство  Аким  2006-  297,43                  50,00
туберкулезной  Алма- 2007                               247,43
больницы на    тинской
40 коек в      области
г. Каскелен
Карасайского
района
Алматинской
области
39  Завершение     Аким  2004-  370,00       50,00

25 Ақмола облысы  Ақмола 2004  114,23      114,23
Ерейментау     облы.
ауданының      сының
Ерейментау     әкімі
қаласында
Бөгенбай батыр
атындағы қазақ
мектебіне
қосымша құрылыс
салу
26 Ақмола облысы. Ақмола 2005  96,66             96,66
ның Атбасар    облы.
ауданында 180  сының
орынға арнал.  әкімі
ған Маринов
мектебін салу
27 Ақтөбе облысы
Мұғалжар       Ақтөбе       320,00
ауданының      облы.  2004-2006         80,00
Қандыағаш      сының                          170,82
қаласында 60   әкімі                                69,18
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
28 Ақтөбе облысы
Темір          Ақтөбе       340,00
ауданының      облы.  2004-2005         100,00
Шұбарқұдық     сының                          240,00
кентінде 60    әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
29 Ақтөбе облысы
Шалқар         Ақтөбе       360,00
ауданының      облы.   2004-2005         140,00
Шалқар         сының                          220,00
қаласында 60   әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
30 Ақтөбе облысы
Байғанин       Ақтөбе 2006- 286,70                  30,00
ауданының      облы.  2007                               256,70
Байғанин       сының
ауылында 60    әкімі
төсекке
арналған
Байғанин
аудандық
ауруханасын
салу
31 Ақтөбе облысы
Темір ауданы.  Ақтөбе 2004  134,10      134,00
ның Тасқопа    облы.
кентінде 320   сының
орынға         әкімі
арналған
Теректі орта
мектебін салу
32 Ақтөбе облысы
Ойыл ауданының Ақтөбе 2004  119,98      119,98
Қараой ауылын. облы.
да 504 орынға  сының
арналған орта  әкімі
мектеп салу
33 Ақтөбе облысы. Ақтөбе 2004- 225,00      70,00
ның Мәртөк     облы.  2005                    155,00
ауданында 520  сының
орынға арнал.  әкімі
ған Мәртөк
орта мектебін
салу
34 Ақтөбе облысы  Ақтөбе 2006  93,78                   93,78
темір ауданы.  облы.
ның Кеңесту    сының
ауылында 180   әкімі
орынға арнал.
ған Қопа орта
мектебін салу
35 Алматы облысы  Алматы       233,12                  50,00
Балқаш ауда.   облы.  2006-2007                          183,12
нының Бақанас  сының
кентінде 30    әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
36 Алматы облысы  Алматы       297,43                  50,00
Райымбек ауда. облы.  2006-2007                          247,43
нының Кеген    сының
ауылында 40    әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
37 Алматы облысы  Алматы       297,43                  50,00
Ақсу ауданының облы.  2006-2007                          247,43
Жансүгіров     сының
кентінде 40    әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
38 Алматы облысы  Алматы       297,43                  50,00
Қарасай ауда.  облы.  2006-2007                          247,43
нының Қаскелең сының
қаласында 40   әкімі
төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
39 Алматы облысы
Панфилов       Алматы 2004-  370,00     50,00

строительства  Алма- 2005                     320,00
родильного     тинской
дома на 60     области
коек в
г. Жаркент
Панфиловского
района
Алматинской
области
40  Реконструкция  Аким  2004-  246,33       50,00
акушерско-     Алма- 2005                     196,33
гинекологичес- тинской
кого корпуса   области
на 100 коек
в г. Есик
Енбекши-
казахского
района
Алматинской
области
41  Строительство  Аким  2004   470,00       470,00
многопрофиль-  Алма-
ной больницы   тинской
на 50 коек с   области
поликлиникой на
150 посещений
в с. Шамалган
Карасайского
района
Алматинской
области
42  Строительство  Аким  2004-  339,99       100,00
школы на 550   Алма- 2005                     239,99
мест в         тинской
с. Алгабас     области
Карасайского
района
Алматинской
области
43  Строительство  Аким  2004-  228,00       118,00
школы на 400   Алма- 2005                     110,00
мест в         тинской
с. Бирлик      области
Талгарского
района
Алматинской
области
44  Строительство  Аким  2004-  102,60       50,00
школы на 180   Алма- 2005                     52,60
мест в         тинской
с. Коянкус     области
Илийского
района
Алматинской
области
45  Строительство  Аким  2004   102,60       102,60
школы на 180   Алма-
мест в         тинской
с. Кольды      области
Енбекши-
казахского
района
Алматинской
области
46  Строительство  Аким  2005   102,60            102,60
школы на 180   Алма-
мест в         тинской
с. Ерменсай    области
Карасайского
района
Алматинской
области
47  Строительство  Аким  2004   614,00       614,00
средней школы  Алма-
на 600 мест в  тинской
с. Шамалган    области
Карасайского
района
Алматинской
области
48  Строительство  Аким  2005-  340,21            150,00
средней школы  Алма- 2006                           190,21
на 550 мест в  тинской
с. Коктобе     области
Енбекши-
казахского
района
Алматинской
области
49  Строительство  Аким  2006   142,50                  142,50
школы N 4      Алма-
на 250 мест в  тинской
с. Каргалы     области
Жамбылского
района
Алматинской
области
50  Строительство  Аким  2003-  550,13
туберкулезной  Аты-  2004         358,00
больницы на    рау-                      192,13
100 коек в     ской
с. Ганюшкино   области
Курмангазин-
ского района
Атырауской
области
51  Строительство  Аким  2004-  334,99       100,00
больничного    Аты-  2005                     234,99
комплекса на   рау-
50 коек с      ской
поликлиникой   области
на 70 посеще-
ний в смену в
пос. Доссор
Макатского
района
Атырауской
области
52  Строительство  Аким  2004-  919,93       150,00
туберкулезной  Аты-  2006                     150,00
больницы на    рау-                                 619,93
100 коек в     ской
г. Атырау      области
Атырауской
области

ауданының      облы.  2005                    320,00
Жаркент        сының
қаласында      әкімі
60 төсекке
арналған
перзентхана
үйін салуды
аяқтау
40 Алматы облысы
Еңбекшіқазақ   Алматы 2004-  246,00     50,00
ауданының      облы.  2005                    196,33
Есік қаласында сының
100 төсекке    әкімі
арналған
акушерлік-
гинекологиялық
корпусты қайта
жаңарту
41 Алматы облысы  Алматы 2004  470,00     470,00
Қарасай ауда.  облы.
нының Шамалған сының
ауылында 150   әкімі
адамға арнал.
ған емханасы
бар 50 төсекке
арналған көп
бейінді ауру.
ханасын салу
42 Алматы облысы  Алматы 2004- 339,99     100,00
Қарасай ауда.  облы.  2005                    239,99
нының Алғабас  сының
ауылында 550   әкімі
орынға арнал.
ған мектеп
салу
43 Алматы облысы  Алматы 2004- 228,00     118,00
Талғар ауда.   облы.  2005                    110,00
нының Бірлік   сының
ауылында 400   әкімі
орынға арнал.
ған мектеп
салу
44 Алматы облысы
Іле ауданының  Алматы 2004- 102,60      50,00
Қоянқұс        облы.  2005                    52,60
ауылында       сының
180 орынға     әкімі
арналған
мектеп салу
45 Алматы облысы
Еңбекшіқазақ   Алматы 2004  102,60      102,60
ауданының      облы.
Көлді          сының
ауылында       әкімі
180 орынға
арналған
мектеп салу
46 Алматы облысы  Алматы 2005  102,60            102,60
Қарасай ауда.  облы.
ның Ерменсай   сының
ауылында       әкімі
180 орынға
арналған
мектеп салу
47 Алматы облысы  Алматы 2004  614,00      614,00
Қарасай ауда.  облы.
ның Шамалған   сының
ауылында       әкімі
600 орынға
арналған орта
мектеп салу
48 Алматы облысы
Еңбекшіқазақ   Алматы 2005- 340,21            150,00
ауданының      облы.  2006                          190,21
Көктөбе        сының
ауылында       әкімі
500 орынға
арналған
мектеп салу
49 Алматы облысы  Алматы 2006  142,50                  142,50
Жамбыл ауданы. облы.
ның Қарғалы    сының
ауылында       әкімі
250 орынға
арналған N 4
мектеп салу
50 Атырау облысы  Атырау       550,00
Құрманғазы     облы.               358,00
ауданының      сының
Ганюшкино      әкімі                    192,13
ауылында              2003-2004
100 төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
51 Атырау облысы  Атырау 2004- 334,99      100,00
Мақат ауданы.  облы.  2005                    234,99
ның Досор      сының
кентiнде       әкімі
ауысымында
70 адамға
арналған
емханасы бар
50 төсекке
арналған
аурухана
кешенiн салу
52 Атырау облы.   Атырау 2004- 919,93      150,00
сының Атырау   облы.  2006                    150,00
қаласында 100  сының                                619,93
төсекке        әкімі
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу

53  Строительство  Аким  2004-  247,00       85,00
школы на 320   Аты-  2005                     162,00
мест в         рау-
с. Курилкино   ской
Балакшинского  области
поселкового
округа
г. Атырау
Атырауской
области
54  Строительство  Аким  2004   121,09       121,09
средней школы  Аты-
на 220 мест    рау-
в с. Уштаган   ской
Курмангазин-   области
ского района
Атырауской
области
55  Строительство  Аким  2004   92,00        92,00
школы на 120   Аты-
мест в с. Асан рау-
Курмангазин-   ской
ского района   области
Атырауской
области
56  Строительство  Аким  2005   139,32            139,32
основной школы Аты-
на 180 мест в  рау-
с. Бесикты     ской
г. Атырау      области
57  Строительство  Аким  2006-  464,40                  200,00
средней школы  Аты-  2007                                264,40
им. Валиханова рау-
на 600 мест    ской
в п. Индер     области
Индерского
района
Атырауской
области
58  Строительство  Аким  2006-  480,08                  200,00
пришкольного   Аты-  2007                                280,08
интерната      рау-
средней школы  ской
им. Шарипова   области
на 420 мест
в п. Доссор
Макатского
района
Атырауской
области
59  Строительство  Аким  2004-  889,00       100,00
радиологичес-  Вос-  2006                     240,00
кого центра    точно-                               549,00
областного     Казах-
онкодиспансера стан-
в г. Семи-     ской
палатинске     области
Восточно-
Казахстанской
области
60  Строительство  Аким  2004-  153,47       79,20
средней школы  Вос-  2005                      74,27
на 320 мест в  точно-
с. Герасимовка Казах-
Уланского      стан-
района         ской
Восточно-      области
Казахстанской
области
61  Строительство  Аким  2004   70,00        70,00
школы на 160   Вос-
мест в Жаркын  точно-
г. Семи-       Казах-
палатинска     стан-
Восточно-      ской
Казахстанской  области
области
62  Реконструкция  Аким  2005   114,90            114,90
средней школы  Вос-
на 320 мест    точно-
в с. Ново-     Казах-
Хайрузовка     стан-
Катон-         ской
Карагайского   области
района
Восточно-
Казахстанской
области
63  Строительство  Аким  2005   72,73             72,73
средней школы  Вос-
им. Гагарина   точно-
на 180 мест    Казах-
в с.Каргыба    стан-
Тарбагатай-    ской
ского района   области
Восточно-
Казахстанской
области
64  Строительство  Аким  2006   130,75                  130,75
средней школы  Вос-
на 250 мест    точно-
в с. Ушбиик    Казах-
Жарминского    стан-
района         ской
Восточно-      области
Казахстанской
области
65  Строительство  Аким  2006   130,75                  130,75
средней школы  Вос-
на 250 мест    точно-
в с. Бестерек  Казах-
Урджарского    стан-
района         ской
Восточно-      области
Казахстанской
области

53 Атырау облы.   Атырау 2004- 247,00      85,00
сының Атырау   облы.  2005                    162,00
қаласы Балықшы сының
кенттік        әкімі
округінің
Курилкино
ауылында 320
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
54 Атырау облысы  Атырау 2004  121,09      121,09
Құрманғазы     облы.
ауданының      сының
Ұштаған        әкімі
ауылында
220 орынға
арналған орта
мектеп салу
55 Атырау облысы   Атырау 2004  92,00      92,00
Құрманғазы      облы.
ауданының       сының
Асан ауылында   әкімі
120 орынға
арналған
мектеп салу
56 Атырау қаласы. Атырау 2005  139,32            139,32
ның Бесiктi    облы.
ауылында 180   сының
орынға арнал.  әкімі
ған негізгі
мектеп салу
57 Атырау облысы  Атырау 2006- 464,40                  200,00
Индер ауданы.  облы.  2007                               264,40
ның Индер      сының
кентінде 600   әкімі
орынға арнал.
ған Уәлиханов
атындағы орта
мектебін салу
58 Атырау облысы  Атырау 2006- 480,08                  200,00
Мақат ауданы.  облы.  2007                               280,08
ның Доссор     сының
кентінде 420   әкімі
орынға арнал.
ған Шәріпов
атындағы орта
мектептің
мектеп жанын.
дағы интерна.
тын салу
59 Шығыс          Шығыс  2004- 889,00      100,00
Қазақстан      Қазақ. 2006                    240,00
облысының      стан                                 549,00
Семей қала.    облы.
сында облыстық сының
онкодиспансер. әкімі
дің радиоло.
гиялық орталы.
ғын салу
60 Шығыс          Шығыс  2004- 153,47      79,20
Қазақстан      Қазақ. 2005                    74,27
облысы Ұлан    стан
ауданының      облы.
Герасимовка    сының
ауылында 320   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
61 Шығыс          Шығыс  2004  70,00       70,00
Қазақстан      Қазақ.
облысы Семей   стан
қаласының      облы.
Жарқын         сының
ауылында 160   әкімі
орынға арнал.
ған мектеп
салу
62 Шығыс          Шығыс  2005  114,90       114,90
Қазақстан      Қазақ.
облысы Қатон-  стан
Қарағай        облы.
ауданының      сының
Жаңа-Хайрузов. әкімі
ка ауылында 320
орынға арнал.
ған орта
мектепті қайта
жаңарту
63 Шығыс          Шығыс  2005  72,73             72,73
Қазақстан      Қазақ.
облысы Тарба.  стан
ғатай ауданы.  облы.
ның Қарғыба    сының
ауылында 180   әкімі
орынға арнал.
ған Гагарин
атындағы орта
мектеп салу
64 Шығыс          Шығыс  2006  130,75                  130,75
Қазақстан      Қазақ.
облысы Жарма   стан
ауданының      облы.
Үшбиік         сының
ауылында 250   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
65 Шығыс          Шығыс  2006  130,75                  130,75
Қазақстан      Қазақ.
облысы Үржар   стан
ауданының      облы.
Бестерек       сының
ауылында 250   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу

66  Строительство  Аким  2006   409,43                  409,43
Улентинской    За-
средней школы  падно-
на 444 места   Казах-
в п. Олента    стан-
Сырымского     ской
района         области
Западно-
Казахстанской
области
67  Строительство  Аким  2003-  215,55
тубдиспансера  Жам-  2004         166,00
на 40 коек в   был-                      49,55
с. Саудакент   ской
Сарысуского    области
района
Жамбылской
области
68  Строительство  Аким  2005-  276,30
противо-       Жам-  2006                     50,00
туберкулезного был-                                 226,30
диспансера     ской
на 40 коек в   области
в с. Кулан
района им.
Рыскулова
Жамбылской
области
69  Строительство  Аким  2006-  217,27                  50,00
туббольницы    Жам-  2007                               167,27
на 30 коек в   был-
п. Аса         ской
Жамбылского    области
района
Жамбылской
области
70  Строительство  Аким  2003-  249,65
родильного     Жам-  2004         213,50
дома на 60     был-                      36,15
коек в с. Аса  ской
Жамбылского    области
района
Жамбылской
области
71  Строительство  Аким  2003-  299,06
родильного     Жам-  2004         200,00
дома на 76     был-                   99,06
коек в         ской
с. Кулан       области
района им.
Т. Рыскулова
Жамбылской
области
72  Строительство  Аким  2003-  600,00
центральной    Жам-  2004         365,53
районной       был-                      234,47
больницы на    ской
150 коек в     области
с. Кулан
района им.
Т. Рыскулова
Жамбылской
области
73  Строительство  Аким  2003-  347,99
детского       Жам-  2005         114,10
противо-       был-                      100,00
туберкулезного ской                           133,89
санатория на   области
75 коек в
п. Каракыстак
района им.
Т. Рыскулова
Жамбылской
области
74  Строительство  Аким  2004   146,99       146,99
школы на 250   Жам-
мест на        был-
участке        ской
Жамбыла        области
(Карга-батыра)
Меркенского
района
Жамбылской
области
75  Завершение     Аким  2002-  209,38
строительства  Жам-  2004         100,00
школы на 250   был-                      109,38
мест в         ской
с. Талапты     области
Жуалынского
района
Жамбылской
области
76  Строительство  Аким  2005   94,32             94,32
средней школы  Жам-
им. Рыскулова  был-
на 180 мест    ской
в с. Шынбулак  области
Жуалынского
района
Жамбылской
области
77  Строительство  Аким  2006   94,32                   94,32
средней школы  Жам-
им. Амангельды был-
на 180 мест    ской
в ауле         области
Т.Дусебаева
Жуалынского
района
Жамбылской
области
78  Строительство  Аким  2006-  584,57                  100,00
туберкулезной  Кара- 2007                               484,57
больницы на    ган-
80 коек в      дин-
г. Шахтинск    ской
Карагандинской области
области

66 Батыс          Батыс  2006  409,43                  409,43
Қазақстан      Қазақ.
облысы Сырым   стан
ауданының      облы.
Өлеңті         сының
кентінде 444   әкімі
орынға арнал.
ған Өлеңті
орта мектебін
салу
67 Жамбыл облысы  Жамбыл 2003- 215,55
Сарысу         облы.  2004        166,00
ауданының      сының                    49,55
Саудакент      әкімі
ауылында 40
төсекке арнал.
ған туберкулез
диспансерін
салу
68 Жамбыл облысы  Жамбыл 2005- 276,30
Т.Рысқұлов     облы.  2006                    50,00
атындағы       сының                                226,30
ауданның Құлан әкімі
ауылында 40
төсекке арнал.
ған туберку.
лезге қарсы
диспансер салу
69 Жамбыл облысы  Жамбыл 2006- 217,27
Жамбыл         облы.  2007                          50,00
ауданының      сының                                     167,27
Аса кентінде   әкімі
40 төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
70 Жамбыл облысы  Жамбыл 2003- 249,65
Жамбыл         облы.  2004        213,50
ауданының      сының                    36,15
Аса ауылында   әкімі
60 төсекке
арналған
перзентхана
үйін салу
71 Жамбыл облысы  Жамбыл 2003- 299,06
Т.Рысқұлов     облы.  2004        200,00
атындағы       сының                    99,06
ауданның Құлан әкімі
ауылында
76 төсекке
арналған
перзентхана
үйін салу
72 Жамбыл облысы  Жамбыл 2003- 600,00
Т.Рысқұлов     облы.  2004        365,53
атындағы       сының                    234,47
ауданның Құлан әкімі
ауылында
150 төсекке
арналған
орталық
аудандық
аурухана салу
73 Жамбыл облысы  Жамбыл 2003- 347,99
Т.Рысқұлов     облы.  2005        114,10
атындағы       сының                    100,00
ауданның       әкімі                          133,89
Қарақыстық
кентінде 75
төсекке арнал.
ған туберку.
лезге қарсы
балалар
санаторийін
салу
74 Жамбыл облысы  Жамбыл 2004  146,99
Мерке          облы.
ауданының      сының                    146,99
Жамбыл учас.   әкімі
кесінде
(Қарғабатыр)
250 орынға
арналған
мектеп салу
75 Жамбыл облысы  Жамбыл 2002-  209,38
Жуалы          облы.  2004        100,00
ауданының      сының                    109,38
Талапты        әкімі
ауылында
250 орынға
арналған
мектеп салуды
аяқтау
76 Жамбыл облысы  Жамбыл 2005   94,32
Жуалы          облы.                          94,32
ауданының      сының
Шынбұлақ       әкімі
ауылында
180 орынға
арналған
Рысқұлов
атындағы орта
мектеп салу
77 Жамбыл облысы  Жамбыл 2006   94,32
Жуалы          облы.                          94,32
ауданының      сының
Т.Дүйсебаев    әкімі
ауылында
180 орынға
Амангелді
атындағы орта
мектеп салу
78 Қарағанды      Қара.  2006- 584,57                  100,00
облысының      ғанды  2007                               484,57
Шахтинск       облы.
қаласында 80   сының
төсекке        әкімі
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу

79  Строительство  Аким  2006-  248,59                  50,00
туберкулезной  Кара- 2007                               198,59
больницы на    ган-
30 коек в      дин-
г. Приозерск   ской
Карагандинской области
области
80  Строительство  Аким  2004-  652,83       100,0
центральной    Кара- 2006                     200,00
районной       ган-                                 352,83
больницы на    дин-
100 коек с     ской
поликлиникой   области
на 200 посеще-
ний в
п. Осакаровка
Карагандинской
области
81  Строительство  Аким  2004-  658,74       120,00
Каркаралинской Кара- 2006                     240,00
центральной    ган-                                 298,74
районной       дин-
больницы на    ской
100 коек с     области
поликлиникой
на 200 посеще-
ний в
г. Каркаралинск
Карагандинской
области
82  Реконструкция  Аким  2004-  130,16      50,00
Жана-Аркинской Кара- 2005                     80,16
центральной    ган-
районной боль- дин-
ницы на 100    ской
коек с полик-  области
линикой на 250
посещений
в п. Атасу
Карагандинской
области
83  Строительство  Аким  2004-  594,16       200,00
средней школы  Кара- 2005                     394,16
с казахским    ган-
языком обуче-  дин-
ния на 1700    ской
мест в         области
г. Сатпаев
Карагандинской
области
84  Реконструкция  Аким  2004-  393,86       150,00
областной      Кос-  2005                     243,86
детской        танай-
больницы на    ской
310 коек в     области
г. Костанае
Костанайской
области
85  Строительство  Аким  2006   106,56                  106,56
средней школы  Кос-
на 180 мест    танай-
в с. Фурманово ской
с/о            области
г. Аркалыка
Костанайской
области
86  Строительство  Аким  2004-  349,10       100,00
средней школы  Кос-  2005                     249,10
с казахским    танай-
языком обуче-  ской
ния на 680     области
мест в микро-
районе
"Водник"
п. Затобольск
Костанайского
района
Костанайской
области
87  Строительство  Аким  2006-  820,32            120,00   700,32
Жанакорганской Кы-   2008
центральной    зыл-
районной       ордин-
больницы на    ской
190 коек в     об-
п. Жанакорган  ласти
Кызылординской
области
88  Строительство  Аким  2003-  384,66
туберкулезной  Кы-   2005         119,50
больницы на    зыл-                      100,00
100 коек в     ордин-                         165,16
г. Аральск     ской
Аральского     области
района
Кызылординской
области
89  Строительство  Аким  2003-  297,36
противо-       Кы-   2005         72,90
туберкулезного зыл-                      100,00
диспансера     ордин-                         124,46
на 60 коек в   ской
п. Жосалы      области
Кармакшинского
района
Кызылординской
области

79 Қарағанды      Қара.  2006- 248,59                  50,00
облысының      ғанды  2007                               198,59
Приозерск      облы.
қаласында 30   сының
төсекке        әкімі
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
80 Қарағанды      Қара.  2004- 652,83      100,00
облысының      ғанды  2006                    200,00
Осакаровка     облы.                                352,83
кентiнде 200   сының
адамға         әкімі
арналған
емханасы бар
100 төсекке
арналған
орталық
аудандық
аурухана салу
81 Қарағанды      Қара.  2004- 658,74      120,00
облысының      ғанды  2006                    240,00
Қарқаралы      облы.                                298,74
қаласында 200  сының
адамға         әкімі
арналған
емханасы бар
100 төсекке
арналған
Қарқаралы
орталық аудан.
дық аурухана.
сын салу
82 Қарағанды      Қара.  2004- 130,16      50,00
облысының      ғанды  2005                    80,16
Атасу кентінде облы.
250 адамға     сының
арналған       әкімі
емханасы бар
100 төсекке
арналған
Жаңаарқа
орталық аудан.
дық аурухана.
сын қайта
жаңарту
83 Қарағанды      Қара.  2004- 594,16      200,00
облысының      ғанды  2005                    394,16
Сәтпаев        облы.
қаласында 1700 сының
орынға арнал.  әкімі
ған қазақ
тілінде
оқытатын орта
мектеп салу
84 Қостанай       Қоста. 2004- 393,86      150,00
облысының      най    2005                    143,86
Қостанай       облы.
қаласында 310  сының
төсекке арнал. әкімі
ған облыстық
балалар ауру.
ханасын қайта
жаңарту
85 Қостанай       Қоста. 2006 106,56                   106,56
облысының      най
Арқалық        облы.
қаласының а/о  сының
Фурманов       әкімі
ауылында 180
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
86 Қостанай       Қоста. 2004- 349,10      100,00
облысының      най    2005                    249,10
Қостанай       облы.
ауданы         сының
Затобольск     әкімі
кентінің
"Водник" шағын
ауданында 680
орынға арнал.
ған қазақ
тілінде оқыта.
тын орта
мектеп салу
87 Қызылорда      Қызыл. 2006- 820,32                  120,00
облысының      орда   2008                               700,32
Жаңақорған     облы.
кентінде 190   сының
төсекке арнал. әкімі
ған Жаңақорған
орталық аудан.
дық аурухана.
сын салу
88 Қызылорда      Қызыл. 2003- 384,66
облысының      орда   2005         119,50
Арал ауданының облы.                    100,00
Арал қаласында сының                          165,16
100 төсекке    әкімі
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
89 Қызылорда      Қызыл. 2003- 297,36
облысының      орда   2005         72,90
Қармақшы       облы.                    100,00
ауданының      сының                          124,46
Жосалы кентін. әкімі
де 60 төсекке
арналған
туберкулезге
қарсы диспансер
салу

90  Строительство  Аким  2003-  286,87
туберкулезной  Кы-   2005         74,25
больницы на    зыл-                      100,00
50 коек в      ордин-                         112,62
п. Теренозек   ской
Сырдарьинского области
района
Кызылординской
области
91  Строительство  Аким  2004-  432,51       200,00
средней школы  Кы-   2005                     232,51
на 864 места   зыл-
в г. Аральск   ордин-
Аральского     ской
района         области
Кызылординской
области
92  Строительство  Аким  2004-  273,15       90,00
средней школы  Кы-   2005                     183,15
на 464 мест    зыл-
в с.Тартогай   ордин-
Шиелийского    ской
района         области
Кызылординской
области
93  Строительство  Аким  2004-  278,20       90,00
средней школы  Кы-   2005                     188,20
на 464 места   зыл-
в с.Актобе     ордин-
Кармакшинского ской
района         области
Кызылординской
области
94  Строительство  Аким  2006   236,65            236,65
средней школы  Кы-
на 360 мест    зыл-
в ауле Бесарык ордин-
Сырдарьинского ской
района         области
Кызылординской
области
95  Строительство  Аким  2006-  383,40            100,00    283,40
средней школы  Кы-   2007
на 600 мест    зыл-
в п.Торетам    ордин-
Кармакшинского ской
района         области
Кызылординской
области
96  Строительство  Аким  2004-  213,77       50,00
туберкулезной  Ман-  2005                     163,77
больницы на    гис-
50 коек в      тау-
п. Шетпе       ской
Мангистауского области
района
Мангистауской
области
97  Строительство  Аким  2004   122,91       122,91
общежития-     Ман-
интерната на   гис-
200 мест       тау-
школы-интер-   ской
ната в         области
с. Жынгылды
Мангистауского
района
Мангистауской
области
98  Строительство  Аким  2004-  468,00       283,99
средней школы  Ман-  2005                     184,01
на 624 места   гис-
в п. Жетыбай   тау-
Каракиянского  ской
района         области
Мангистауской
области
99  Строительство  Аким  2006   284,00            284,00
средней школы  Ман-
на 550 мест    гис-
в с. Уштаган   тау-
Мангистауского ской
района         области
Мангистауской
области
100 Строительство  Аким  2004-  347,28       280,00
туберкулезной  Пав-  2005                     67,28
больницы на    лодар-
35 коек в      ской
с. Баянаул     области
Баянаульского
района
Павлодарской
области
101 Строительство  Аким  2005-  312,39            135,01  177,38
туберкулезного Пав-  2006
отделения при  лодар-
центральной    ской
районной       области
больнице
Иртышского
района на
30 коек в
с. Иртышск
Павлодарской
области
102 Строительство  Аким  2006-  340,12                  50,00
туберкулезной  Пав-  2007                               290,12
больницы на    лодар-
35 коек в      ской
с. Качиры      области
Качирского
района
Павлодарской
области

90 Қызылорда      Қызыл. 2003- 286,87
облысы Сырда.  орда   2005         74,25
рия ауданының  облы.                    100,00
Тереңөзек      сының                          112,62
кентінде 50    әкімі
төсекке арнал.
ған туберкулез
ауруханасын
салу
91 Қызылорда      Қызыл. 2004- 432,51
облысы Арал    орда   2005              200,00
ауданының Арал облы.                          232,51
қаласында 864  сының
орынға арнал.  әкімі
ған орта
мектеп салу
92 Қызылорда      Қызыл. 2004- 273,15
облысы Шиелі   орда   2005              90,00
ауданының      облы.                          183,15
Тартоғай       сының
ауылында 464   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
93 Қызылорда      Қызыл. 2004- 278,20
облысы Қармақ. орда   2005              90,00
шы ауданының   облы.                          188,20
Ақтөбе         сының
ауылында 464   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
94 Қызылорда      Қызыл. 2006  236,65                  236,65
облысы Сырда.  орда
рия ауданының  облы.
Бесарық        сының
ауылында 360   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
95 Қызылорда      Қызыл. 2006- 383,40                  100,00
облысы Қармақ. орда   2007                               283,40
шы ауданының   облы.
Төретам        сының
кентінде 600   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
96 Маңғыстау      Маңғыс. 2004- 213,77     50,00
облысы Маңғыс. тау     2005                   163,77
тау ауданының  облы.
Шетпе          сының
кентінде 50    әкімі
төсекке арнал.
ған туберкулез
ауруханасын
салу
97 Маңғыстау      Маңғыс. 2004  122,91     122,91
облысы Маңғыс. тау
тау ауданының  облы.
Жыңғылды       сының
ауылындағы     әкімі
мектеп-интер.
наттың 200
орынға арнал.
ған жатақхана-
интернатын салу
98 Маңғыстау      Маңғыс. 2004- 468,00     283,99
облысы Қарақия тау     2005                   184,01
ауданының      облы.
Жетібай        сының
кентінде 624   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
99 Маңғыстау      Маңғыс. 2006 284,00                  284,00
облысы Маңғыс. тау
тау ауданының  облы.
Үштаған        сының
ауылында 550   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
100 Павлодар       Павло. 2004- 347,28      280,00
облысы         дар    2005                    67,28
Баянаул ауда.  облы.
нының Баянауыл сының
ауылында       әкімі
35 төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
101 Павлодар       Павло. 2005- 312,39      135,01
облысы         дар    2006                    177,38
Ертiс ауылында облы.
30 төсекке     сының
арналған       әкімі
Ертіс ауданы.
ның орталық
аудандық
ауруханасының
жанынан
туберкулез
бөлiмшесiн
салу
102 Павлодар       Павло. 2006- 340,12                  50,00
облысы         дар    2007                               290,12
Қашыр ауданы.  облы.
ның Қашыр      сының
ауылында       әкімі
30 төсекке
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу

103 Строительство  Аким  2006-  833,52                  50,00
центральной    Пав-  2008                               783,52
районной       лодар-
больницы на    ской
100 коек в     области
с. Коктобе
Майского
района
Павлодарской
области
104 Строительство  Аким  2004   312,44       312,44
средней школы  Пав-
на 420 мест в  лодар-
с. Набережное  ской
Павлодарского  области
района
Павлодарской
области
105 Строительство  Аким  2004   231,34       231,34
школы с казах- Пав-
ским языком    лодар-
обучения на    ской
198 мест в     области
с. Иртышск
Иртышского
района
Павлодарской
области
106 Строительство  Аким  2004-  839,47       300,00
школы-интер-   Пав-  2005                     539,47
ната санатор-  лодар-
ного типа на   ской
220 мест для   области
детей, пере-
болевших
туберкулезом,
в с. Шалдай
Щербактинского
района
Павлодарской
области
107 Строительство  Аким  2006   266,40                  266,40
основной школы Пав-
на 400 мест в  лодар-
п. Шидерты     ской
г. Экибастуз   области
Павлодарской
области
108 Строительство  Аким  2006-  250,27                  50,00
противо-       Се-   2007                               200,27
туберкулезного веро-
диспансера     Казах-
на 30 коек в   стан-
с. Пресновка   ской
Жамбылского    области
района Северо-
Казахстанской
области
109 Строительство  Аким  2006-  373,95                  97,87
противо-       Се-   2007                               276,08
туберкулезного веро-
диспансера     Казах-
на 50 коек с   стан-
поликлиникой   ской
на 90 посеще-  области
ний в
г. Булаево
района
им. Жумабаевой
Северо-
Казахстанской
области
110 Строительство  Аким  2004-  446,93       100,00
лечебного      Се-   2006                     130,00
корпуса на     веро-                                216,93
100 коек на    Казах-
территории     стан-
областного     ской
тубдиспансера  области
в г. Петро-
павловске
111 Завершение     Аким  2004  155,27       155,27
строительства  Се-
поликлиники    веро-
на 200 посеще- Казах-
ний в смену    стан-
в п.Бишкуль    ской
Кызылжарского  области
района
Северо-
Казахстанской
области
112 Реконструкция  Аким  2004   75,00        75,00
центральной    Се-
районной       веро-
больницы под   Казах-
специализиро-  стан-
ванное лечеб-  ской
но-профилак-   области
тическое
учреждение в
с. Благовещенка
Жамбылского
района Северо-
Казахстанской
области
113 Строительство  Аким  2004   171,00       171,00
школы на 360   Се-
мест в         веро-
с. Бишкуль     Казах-
Кызылжарского  стан-
района Северо- ской
Казакстанской  области
области
114 Строительство  Аким  2004-  598,35       50,00

103 Павлодар       Павло. 2006- 833,52                  50,00
облысы Май     дар    2008                               783,52
ауданының      облы.
Көктөбе        сының
ауылында       әкімі
100 төсекке
арналған орта.
лық аудандық
аурухана салу
104 Павлодар       Павло. 2004  312,44      312,44
облысы Павло.  дар
дар ауданы     облы.
Набережное     сының
ауылында 420   әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
105 Павлодар       Павло. 2004  231,34       231,34
облысы Ертiс   дар
ауданының      облы.
Ертiс ауылында сының
198 орынға     әкімі
арналған қазақ
тілінде оқыта.
тын мектеп
салу
106 Павлодар       Павло. 2004- 839,47       300,00
облысы Шарбақ. дар    2005                    539,5
ты ауданының   облы.
Шалдай         сының
ауылында       әкімі
туберкулез
ауруына
шалдыққан
балалар үшін
220 орынға
арналған
санаторий
үлгісіндегі
мектеп-интер.
нат салу
107 Павлодар       Павло. 2006  266,40                  266,40
облысы Екібас. дар
тұз қаласының  облы.
Шідерті        сының
кентінде 400   әкімі
орынға арнал.
ған негізгі
мектеп салу
108 Солтүстік      Солтүс. 2006- 250,27                 50,00
Қазақстан      тік     2007                              200,27
облысы Жамбыл  Қазақ.
ауданының      стан
Пресновка      облы.
ауылында 30    сының
төсекке арнал. әкімі
ған туберку.
лезге қарсы
диспансер салу
109 Солтүстік      Солтүс. 2006- 373,95                 97,87
Қазақстан      тік     2007                              276,08
облысы         Қазақ.
Жұмабаев       стан
атындағы ау.   облы.
данның Булаев  сының
қаласында 90   әкімі
адамға арнал.
ған емханасы
бар 50 төсекке
арналған
туберкулезге
қарсы
диспансер
салу
110 Солтүстік      Солтүс. 2004- 446,93     100,00
Қазақстан      тік     2006                   130,00
облысы         Қазақ.                               216,93
Петропавл      стан
қаласында      облы.
облыстық       сының
туберкулез     әкімі
диспансерінің
аумағында 100
төсекке арнал.
ған емдеу
корпусын салу
111 Солтүстік      Солтүс. 2004 155,27      155,27
Қазақстан      тік
облысы Қызыл.  Қазақ.
жар ауданының  стан
Бескөл кентін. облы.
де ауысымында  сының
200 адамға     әкімі
арналған
емхана салуды
аяқтау
112 Солтүстік      Солтүс. 2004 75,00      75,00
Қазақстан      тік
Жамбыл ауданы. Қазақ.
ның Благове.   стан
щенка ауылында облы.
орталық        сының
аудандық       әкімі
аурухананы
маманданды.
рылған емдеу-
алдын-алу
мекемесі етіп
қайта жаңарту
113 Солтүстік       Солтүс. 2004 171,00      171,00
Қазақстан       тік
облысы Қызылжар Қазақ.
ауданының       стан
Бескөл ауылында облы.
360 орынға      сының
арналған        әкімі
мектеп салу
114 Оңтүстік       Оңтүс. 2004-  598,35      50,00

туберкулезной  Южно- 2006                     120,00
больницы на    Казах-                               428,35
80 коек в      стан-
п. Аксу        ской
Сайрамского    области
района Южно-
Казахстанской
области
115 Строительство  Аким  2003-  281,35
противо-       Южно- 2004         226,70
туберкулезного Казах-                    54,65
диспансера на  стан-
60 коек с      ской
поликлиникой   области
на 200 посе-
щений в
г. Туркестане
Туркестанского
района Южно-
Казахстанской
области
116 Строительство  Аким  2004-  678,07       150,00
центральной    Южно- 2006                     300,00
районной       Казах-                               228,07
больницы на    стан-
150 коек с     ской
поликлиникой   области
на 200 посеще-
ний в с. Абай
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
117 Строительство  Аким  2003-  409,22
центральной    Южно- 2004         122,90
районной       Казах-                    286,32
больницы на    стан-
150 коек с     ской
поликлиникой   области
на 250 посеще-
ний в смену
в г. Жетысае
Мактааральского
района Южно-
Казахстанской
области
118 Строительство  Аким  2004-  897,02       80,00
центральной    Южно- 2006                     210,00
районной       Казах-                               607,02
больницы на    стан-
240 коек с     ской
поликлиникой   области
на 500 посеще-
ний в смену
в с. Темир-
лановка
Ордабасинского
района Южно-
Казахстанской
области.
119 Строительство  Аким  2004-  557,10       240,00
школы на 900   Южно- 2005                     317,10
мест в отд.    Казах-
Новостройка    стан-
с. Карачик     ской
г. Туркестан   области
Южно-
Казахстанской
области
120 Строительство  Аким  2004   155,54       155,54
школы на 624   Южно-
места в        Казах-
с. Абай        стан-
Сарыагашского  ской
района Южно-   области
Казахстанской
области
121 Завершение     Аким  2004-  237,20       170,00
строительства  Южно- 2005                     67,20
школы на 1266  Казах-
мест в         стан-
с. Мельдеби    ской
Шардаринского  области
района Южно-
Казахстанской
области
122 Строительство  Аким  2005   371,40            371,40
школы на 600   Южно-
мест в         Казах-
отд. Кориз     стан-
с. Карачик     ской
г.Туркестан    области
Южно-
Казахстанской
области
123 Строительство  Аким  2005   201,70            201,70
школы на 400   Южно-
мест в         Казах-
с. Ортак       стан-
г.Туркестан    ской
Южно-          области
Казахстанской
области
124 Строительство  Аким  2005   154,75            154,75
средней школы  Южно-
на 250 мест в  Казах-
с. Актас       стан-
Байдибекского  ской
района Южно-   области
Казахстанской
области
125 Строительство  Аким  2006   154,75                  154,75
средней школы  Южно-
"Турмыс" на    Казах-
250 мест в     стан-
с. Каз-ата     ской
Байдибекского  области
района Южно-
Казахстанской
области
126 Строительство  Аким  2004   145,12       145,12
средней школы  Южно-
на 660 мест в  Казах-
с. Атбулак     стан-
Казыгуртского  ской
района Южно-   области
Казахстанской
области

Қазақстан      тік    2006                    120,00
облысы         Қазақ.                               428,35
Сайрам ауданы. стан
ның Ақсу       облы.
кентінде       сының
80 төсекке     әкімі
арналған
туберкулез
ауруханасын
салу
115 Оңтүстік       Оңтүс. 2003-  281,35
Қазақстан      тік    2004         226,70
облысы         Қазақ.                   54,65
Түркiстан      стан
ауданының      облы.
Түркiстан      сының
қаласында 200  әкімі
адамға арнал.
ған емханасы
бар 60 төсекке
арналған
туберкулезге
қарсы диспансер
салу
116 Оңтүстік       Оңтүс. 2004-  678,07
Қазақстан      тік    2006              150,00
облысы         Қазақ.                         300,00
Сарыағаш ауда. стан                                 228,07
нының Абай     облы.
ауылында 200   сының
адамға арнал.  әкімі
ған емханасы
бар 150
төсекке арнал.
ған орталық
аудандық
аурухана салу
117 Оңтүстік       Оңтүс. 2003-  409,22
Қазақстан      тік    2004         122,90
облысы Мақта.  Қазақ.                   286,32
арал ауданы.   стан
ның Жетісай    облы.
қаласында      сының
ауысымында 250 әкімі
адамға арнал.
ған емханасы
бар 150
төсекке арнал.
ған орталық
аудандық
аурухана салу
118 Оңтүстік       Оңтүс. 2004-  897,02
Қазақстан      тік    2006              80,00
облысы Ордаба. Қазақ.                         210,00
сы ауданының   стан                                 607,02
Темірлан       облы.
ауылында       сының
ауысымында 500 әкімі
адамға арнал.
ған емханасы
бар 240
төсекке арнал.
ған орталық
аудандық
аурухана салу
119 Оңтүстік       Оңтүс. 2004-  557,10
Қазақстан обл. тік    2005              240,00
ысы Түркістан  Қазақ.                         317,10
қаласы Қарашық стан
ауылының       облы.
Новостройка    сының
бөлімшесінде   әкімі
900 орынға
арналған
мектеп салу
120 Оңтүстік       Оңтүс. 2004   155,54
Қазақстан      тік                      155,54
облысы         Қазақ.
Сарыағаш ауда. стан
нының Абай     облы.
ауылында 624   сының
орынға арнал.  әкімі
ған мектеп
салу
121 Оңтүстік       Оңтүс. 2004-  237,20
Қазақстан      тік    2005              170,00
облысы         Қазақ.                         67,20
Шардара ауда.  стан
нының Мелді би облы.
ауылында 1266  сының
орынға арнал.  әкімі
ған мектеп
салуды аяқтау
122 Оңтүстік       Оңтүс. 2005   371,40
Қазақстан      тік                            371,40
облысы         Қазақ.
Түркістан      стан
қаласы Қарашық облы.
ауылының Кориз сының
бөлімшесінде   әкімі
600 орынға
арналған
мектеп салу
123 Оңтүстік       Оңтүс. 2005   201,70
Қазақстан      тік                            201,70
облысы         Қазақ.
Түркістан      стан
қаласы Ортақ   облы.
ауылында 400   сының
орынға арнал.  әкімі
ған мектеп
салу
124 Оңтүстік       Оңтүс. 2005  154,75
Қазақстан      тік                            154,75
облысы         Қазақ.
Бәйдібек ауда. стан
нының Ақтас    облы.
ауылында 250   сының
орынға арнал.  әкімі
ған орта
мектеп салу
125 Оңтүстік       Оңтүс. 2006  154,75
Қазақстан      тік                                  154,75
облысы         Қазақ.
Бәйдібек ауда. стан
нының Қаз ата  облы.
ауылында 250   сының
орынға арнал.  әкімі
ған "Тұрмыс"
орта мектеп
салу
126 Оңтүстік       Оңтүс. 2004  145,12
Қазақстан      тік                      145,12
облысы         Қазақ.
Қазығұрт ауда. стан
нының Атбұлақ  облы.
ауылында 660   сының
орынға арнал.  әкімі
ған орта
мектеп салу

127 Строительство  Аким  2006-  742,80                  80,72
средней школы  Южно- 2007                               662,08
им.Сатбаева    Казах-
на 1200 мест   стан-
в с. Казыгурт  ской
Казыгуртского  области
района Южно-
Казахстанской
области
128 Строительство  Аким  2004   81,09        81,09
основной школы Южно-
на 360 мест в  Казах-
с. Айнатас     стан-
Казыгуртского  ской
района Южно-   области
Казахстанской
области
129 Строительство  Аким  2005-  371,40            100,00
средней школы  Южно- 2006                           271,40
№  N 115 на 600   Казах-
мест в с.      стан-
Енбек          ской
Мактаральского области
района Южно-
Казахстанской
области
130 Строительство  Аким  2006   154,75                  154,75
средней школы  Южно-
им. Навои на   Казах-
250 мест в     стан-
с. 40 лет      ской
Мактаральского области
района Южно-
Казахстанской
области
131 Строительство  Аким  2006   154,75                  154,75
средней школы  Южно-
им. Макатаева  Казах-
на 250 мест    стан-
в с. Коктобе   ской
Мактаральского области
района Южно-
Казахстанской
области
132 Строительство  Аким  2006   154,75                  154,75
средней школы  Южно-
на 250 мест    Казах-
в с. Сейфуллин стан-
Мактаральского ской
района Южно-   области
Казахстанской
области
133 Строительство  Аким  2006-  154,75                  100,00
средней школы  Южно- 2007                               54,75
им. Сейфуллина Казах-
на 250 мест в  стан-
с. Жилы су     ской
Мактаральского области
района Южно-
Казахстанской
области
134 Строительство  Аким  2005-  371,40            80,00 291,40
средней школы  Южно- 2006
"Кокарал" на   Казах-
600 мест в     стан-
с. Тортколь    ской
Ордабасынского области
района Южно-
Казахстанской
области
135 Строительство  Аким  2005  111,42                   111,42
средней школы  Южно-
на 180 мест в  Казах-
с. Тогуз       стан-
Толебийского   ской
района Южно-   области
Казахстанской
области
136 Строительство  Аким  2005- 557,10                   104,02
средней школы  Южно- 2006                                 453,08
им. Навои на   Казах-
900 мест в     стан-
с. Азаттык     ской
Тулькубаского  области
района Южно-
Казахстанской
области
137 Строительство  Аким  2006   154,75                  154,75
средней школы  Южно-
им. Оразбаева  Казах-
на 250 мест    стан-
в с. Ынтымак   ской
Тулькубаского  области
района Южно-
Казахстанской
области

127 Оңтүстік       Оңтүс. 2006- 742,80                 80,72
Қазақстан      тік    2007                               662,08
облысы         Қазақ.
Қазығұрт ауда. стан
нының Қазығұрт облы.
ауылында 1200  сының
орынға арнал.  әкімі
ған Сәтпаев
атындағы орта
мектеп салу
128 Оңтүстік       Оңтүс. 2004 81,09        81,09
Қазақстан      тік
облысы         Қазақ.
Қазығұрт ауда. стан
нының Айнатас  облы.
ауылында 360   сының
орынға арнал.  әкімі
ған негізгі
мектеп салу
129 Оңтүстік       Оңтүс. 2005-  371,40           100,00
Қазақстан      тік    2006                          271,40
облысы         Қазақ.
Мақтаарал      стан
ауданының      облы.
Еңбек ауылында сының
600 орынға     әкімі
арналған N 115
орта мектеп
салу
130 Оңтүстік       Оңтүс. 2006   154,75                 154,75
Қазақстан      тік
облысы         Қазақ.
Мақтаарал      стан
ауданының 40   облы.
жыл ауылында   сының
250 орынға     әкімі
арналған Науаи
атындағы орта
мектеп салу
131 Оңтүстік       Оңтүс. 2006   154,75                 154,75
Қазақстан      тік
облысы         Қазақ.
Мақтаарал      стан
ауданының      облы.
Көктөбе ауы.   сының
лында 250      әкімі
орынға арнал.
ған Мақатаев
атындағы орта
мектеп салу
132 Оңтүстік       Оңтүс. 2006   154,75                 154,75
Қазақстан      тік
облысы         Қазақ.
Мақтаарал      стан
ауданының      облы.
Сейфуллин ауы. сының
лында 250      әкімі
орынға арнал.
ған орта
мектеп салу
133 Оңтүстік       Оңтүс. 2006-  154,75                 100,00
Қазақстан      тік    2007                               54,75
облысы Жылы су Қазақ.
ауылында       стан
250 орынға     облы.
арналған       сының
Сейфуллин      әкімі
атындағы орта
мектеп салу
134 Оңтүстік       Оңтүс. 2005- 371,40            80,00
Қазақстан      тік    2006                          291,40
облысы         Қазақ.
Ордабасы ауда. стан
нының Төрткөл  облы.
ауылында 600   сының
орынға арнал.  әкімі
ған "Көкарал"
орта мектебін
салу
135 Оңтүстік       Оңтүс. 2005  111,42            111,42
Қазақстан      тік
облысы Төле би Қазақ.
ауданының      стан
Тоғыз ауылында облы.
180 орынға     сының
арналған орта  әкімі
мектеп салу
136 Оңтүстік       Оңтүс. 2005- 557,10            104,02
Қазақстан      тік    2006                          453,08
облысы         Қазақ.
Түлкібас       стан
ауданының      облы.
Азаттық ауы.   сының
лында 900      әкімі
орынға арнал.
ған Науаи
атындағы орта
мектеп салу
137 Оңтүстік       Оңтүс. 2006  154,75                  154,75
Қазақстан      тік
облысы         Қазақ.
Түлкібас       стан
ауданының      облы.
Ынтымақ ауы.   сының
лында 250      әкімі
орынға арнал.
ған Оразбаев
атындағы орта
мектеп салу

138 Завершение     Аким  2004-  290,42       190,00
строительства  Южно- 2005                     100,42
средней школы  Казах-
на 1266 мест   стан-
в с. Шолак-    ской
корган         области
Созакского
района Южно-
Казахстанской
области
-------------------------------------------------------------------
Всего по программе:          37555,46 2133,38
9232,60
9499,90
9500,01
7189,57
___________________________________________________________________
Проекты, не предусмотренные программами
139 Строительство  Аким  2003-  1129,60
третьего котла Акмо- 2005         200,00
KBTK-100-150   лин-                      850,00
Кокшетауской   ской                           79,60
РК-2 с обес-   области
печением ста-
бильного водо-
снабжения и
водоотведения
РК-2 (третий
пусковой
комплекс) и вос-
становление
горячего водо-
снабжения в
г. Кокшетау
140 Строительство  Аким  2003-  6990,00
мостового      Аты-  2006         300,00
перехода через рау-                      1000,00
реку Урал в    ской                           4500,00
г. Атырау      области                              1190,00
141 Газификация    Аким  2003-  2302,40
населенных     Аты-  2004         1302,40
пунктов        рау-                      1000,00
Атырауской     ской
области        области
142 Строительство  Аким  2004   430,00       430,00
средней школы  Аты-
на 624 уч.     рау-
мест в мкр.    ской
"Сельстрой"    области
г. Атырау
143 Строительство  Аким  2004   400,00       400,00
жилья в        Аты-
Атырауской     рау-
области        ской
области
144 Завершение     Аким  2001-  1086,23
строительства  Вос-  2004         550,00
сооружения     точно-                    536,23
биологической  Казах-
очистки        стан-
сточных вод    ской
в городе       области
Семипалатинске
Восточно-
Казахстанской
области
145 Перевод        Аким  2003-  7485,95
теплоэнерго-   Кы-   2005         112,00
источников и   зыл-                      2000,00
жилого сектора ордин-                         3506,75
в г. Кызылорда ской
на попутный    области
газ
146 Продолжение    Аким  2002-  859,66
демеркуриза-   Пав-  2004         537,00
ционных работ  лодар-                    322,66
на ОАО         ской
"Павлодарский  области
химический
завод"
147 Строительство  Аким  2004-  6138,46      821,45
автомобильных  г.    2006                     2090,62

138 Оңтүстік       Оңтүс. 2004- 290,42      190,00
Қазақстан      тік    2005                    100,42
облысы Созақ   Қазақ.
ауданының      стан
Шолаққорған    облы.
ауылында 1266  сының
орынға арнал.  әкімі
ған орта
мектеп салуды
аяқтау
____________________________________________________________________
Бағдарлама бойынша барлығы:     37555,46
2133,38
9232,60
9499,90
9500,01
7189,57
____________________________________________________________________
Бағдарламалармен көзделмеген жобалар
139 Тұрақты сумен  Ақмола       1129,60
жабдықтауды    облы.   2003-2005   200,00
және РК-2 су   сының                    850,00
ағызғысын      әкімі                          79,60
(үшiншi жiберу
кешенi) қамта.
масыз етіп
Көкшетау РК-2
КBTК-100-150
үшiншi
қазандығын
салу және
Көкшетау
қаласында
ыстық сумен
жабдықтауды
қалпына
келтіру
140 Атырау қала.   Атырау       6990,00
сында Жайық    облы.   2003-2006   300,00
өзенi арқылы   сының                    1000,00
өтетiн         әкімі                          4500,00
көпiр салу                                          1190,00
141 Атырау         Атырау       2302,40
облысының      облы.  2003-2004   1302,40
елдi           сының                    1000,00
мекендерiн     әкімі
газдандыру
142 Атырау         Атырау 2004  430,00      430,00
қаласының      облы.
"Ауылқұрылыс"  сының
шағын          әкімі
ауданында
624 оқу орнына
арналған орта
мектеп салу
143 Атырау         Атырау 2004  400,00      400,00
облысында      облы.
тұрғын         сының
үйлер салу     әкімі
144 Шығыс          Шығыс  2001- 1086,23
Қазақстан      Қазақ. 2004         550,00
облысының      стан                     536,23
Семей қаласын. облы.
да сарқынды    сының
суды биология. әкімі
лық тазарту
құрылысын
салуды аяқтау
145 Қызылорда       Қызыл. 2003- 7485,95
қаласында жылу  орда   2005         112,00
энергия көзде.  стан                     2000,00
рін және тұрғын облы.                         3506,75
үй секторын     сының
ілеспе газға    әкімі
ауыстыру
146 "Павлодар"     Павло. 2002- 859,66
химия зауыты"  дар    2004        537,00
ААҚ-та демер.  облы.                    322,66
куризациялық   сының
жұмыстарды     әкімі
жалғастыру
147 Астана қаласы. Астана 2004- 6138,46
ның жаңа       қала.  2006              821,45
әкімшілік      сының                          2090,62

дорог в новом  Астаны                               3226,39
административ-
ном центре
г. Астаны
148 Инженерные     Аким  2002-  2550,00      70,00
сети и благо-  г.    2007                     630,00
устройство к   Астаны                               600,00
первоочеред-
ным объектам
г. Астаны                                                          500,00
149 Строительство  Аким  2004-  4542,70      36,00
нового моста   г.    2006                     3000,00
М-2 в          Астаны                               1506,70
г. Астане
--------------------------------------------------------------------
Всего, вне программ:         33915,00  3001,40

орталығында    әкімі                                3226,39
автомобиль
жолдарын салу
148 Астана қаласы. Астана 2002- 2550,00
ның бірінші    қала.  2007              70,00
кезекті объек. сының                          630,00
тілеріне       әкімі                                600,00
инженерлік                                               500,00
желілер мен
абаттандыу
149 Астана қала.   Астана 2004- 4542,70
сында М-2      қала.  2006              36,00
жаңа көпірін   сының                          3000,00
салу           әкімі                                1506,70
____________________________________________________________________
Бағдарламадан тыс барлығы:     33915,00
3001,40