О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2005 года N 264
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 марта 2005 года N 264
Перечень утративших силу некоторых
решений Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 464 "О новой модели формирования студенческого контингента высших учебных заведений на основе государственного образовательного заказа в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 143).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 770 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 464" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 27, ст. 259).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2000 года N 315 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 464" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 9-10, ст. 115).
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 1009 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 464".
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2001 года N 259 "О некоторых вопросах международного сотрудничества в области образования" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 80).
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 802 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 464" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 22, ст. 272).
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 1323 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2001 года N 259".
8.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 308 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам охраны прав и защиты интересов детей" (СAПП Республики Казахстан, 2004 г., N 13, ст. 169).
9.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2004 года N 822 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 308".

Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 наурыздағы N 264 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 26 наурыздағы
N 264 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметiнің күшi жойылған
кейбiр шешімдерінің тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бiлiм тапсырысының негізiнде жоғары оқу орындарының студенттік контингентін қалыптастырудың жаңа моделi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуiрдегi N 464  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 143-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуiрдегі
N 464 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 770  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 27, 259-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 24 сәуiрдегі N 464 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 ақпандағы N 315  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 9-10, 115-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуiрдегі N 464 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шiлдедегі N 1009  қаулысы .
5. "Білім саласындағы халықаралық ынтымақтастықтың кейбір мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 ақпандағы N 259  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 80-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 сәуiрдегi N 464 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 11 маусымдағы N 802  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 22, 272-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2001 жылғы 20 ақпандағы N 259 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы N 1323  қаулысы .
8. "Балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғау мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 308  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 13, 169-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 308 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 2 тамыздағы N 822  қаулысы .