О признании утратившими силу некоторых решений Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2005 года N 809
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Совета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2005 года N 809
Перечень
утративших силу некоторых решений Совета Министров
Казахской ССР, Кабинета Министров Казахской ССР,
Кабинета Министров Республики Казахстан,
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Совета Министров Казахской ССР от 3 декабря 1990 года N 475 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 13 августа 1990 года N 812 "О государственной экспертизе условий труда" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 4, ст. 24).
2.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 5 июля 1991 года N 409 "О внесении изменений в Положение о Государственной экспертизе условий труда Казахской ССР, области и г. Алма-Аты и об установлении порядка оплаты труда научных работников и специалистов, привлекаемых органами Государственной экспертизы условий труда Казахской ССР, области и г. Алма-Аты" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 17, ст.110).
3.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1991 года N 549 "Об утверждении перечня работ, время выполнения которых засчитывается отдельным категориям медицинских работников учреждений здравоохранения в трудовой стаж для назначения пенсии в полуторном размере".
4.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1991 года N 552 "Об утверждении перечней территорий Казахской ССР, на которых расположены высокогорные пастбища, пустынных районов Казахской ССР и полупустынных безводных районов Казахской ССР, на территории которых чабаны, помощники чабанов, табунщики, верблюдоводы, скотники (пастухи) имеют право на пенсию на льготных условиях" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 22, ст. 159).
5.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1991 года N 553 "Об утверждении перечня отдельных категорий артистов театров и других театрально-зрелищных предприятий и коллективов, имеющих право на пенсию за выслугу лет" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 22, ст.160).

Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң, Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 тамыздағы N 809 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң, Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2005 жылғы 3 тамыздағы
N 809 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің, Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Еңбек жағдайларының мемлекеттік сараптамасы туралы" КСР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 13 тамыздағы N 812 қаулысын iске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Советiнің 1990 жылғы 3 желтоқсандағы N 475 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 4, 24-құжат)
2. "Қазақ КСР, Алматы облысы және қаласы еңбек жағдайларының мемлекеттiк сараптамасы туралы және Қазақ КСР, Алматы облысы және қаласы еңбек жағдайларының мемлекеттік сараптама органдары тартатын ғылыми қызметкерлер мен мамандарға еңбекақы төлеу тәртiбiн белгiлеу туралы ережеге өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 5 шiлдедегi N 409 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 17, 110-құжат).
3. "Денсаулық сақтау мекемелерi медициналық қызметкерлерiнiң кейбiр категорияларына пенсия белгілеу үшiн еңбек стажына орындалу уақыты бiр жарым мөлшерде зейнетақы тағайындау үшiн есептелетiн жұмыстар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 26 қыркүйектегi N 549 қаулысы.
4. "Шопандардың, шопандар көмекшілерiнiң, жылқышылардың, түйешілердiң, малшылардың (бақташылардың) жеңiлдiк шартпен тағайындалатын пенсия алуына право беретiн Қазақ КСР шөл дала және Қазақ КСР сусыз жартылай шөл дала аудандарының биiк таулы жайылымдар орналасқан Қазақ КСР территорияларының, Қазақ КСР-iнiң шөлдi аймақтарының және Қазақ КСР-iнiң шөлейт сусыз аймақтарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 26 қыркүйектегi N 552 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 22, 159-құжат).
5. "Еңбек сiңiрген жылдары үшiн пенсиясын алуға правосы бар театр және басқа да театр ойын-сауық кәсiпорындары мен коллективтерi артистерiнiң кейбiр категорияларының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 26 қыркүйектегі N 553 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 22, 160-құжат).

6.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1991 года N 554 "Об утверждении списка сезонных работ и сезонных отраслей промышленности, работа в которых в течение полного сезона засчитывается в стаж для начисления пенсии за год работы" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 22, ст.161).
7.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 15 ноября 1991 года N 708 "О временном перечне зон, работа и проживание в которых предусматривают пенсионные льготы по Закону Казахской ССР "О пенсионном обеспечении граждан в Казахской ССР".
8.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 25 ноября 1991 года N 721 "О порядке подтверждения трудового стажа для назначения пенсии".
9.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 февраля 1992 года N 106 "О преобразовании Карагандинского филиала института повышения квалификации руководящих работников и специалистов упраздненного Министерства угольной промышленности СССР" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 5, ст. 91).
10.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1992 года N 450 "Об утверждении списка работ и профессий, дающих право на пенсию отдельным категориям рабочих производственного объединения "Карагандауголь" независимо от возраста при занятости на этих работах не менее 20 лет" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 20, ст. 326).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июля 1992 года N 636 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1991 года N 552" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 30, ст. 453).
12.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 ноября 1992 года N 1001 "Об упорядочении определения суммы среднемесячного заработка для исчисления пенсии и размера пенсии" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 47, ст. 692).
13.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1993 года N 26 "О пенсиях на льготных условиях по возрасту" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 19).
14.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1993 года N 565 "Отдельные вопросы Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 26, ст. 320).
15.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 сентября 1993 года N 902 "О мерах по дальнейшему поддержанию материальных условий жизни пенсионеров" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 39, ст. 448).

6. "Пенсия тағайындау үшiн толық маусым iстеген жұмысы бiр жылғы жұмыс стажына есептелетiн маусымдық жұмыстар мен маусымдық өнеркәсiп салаларының тiзiмiн бекiту жөнiнде" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 26 қыркүйектегi N 554 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 22, 161-құжат).
7. "Қазақ КСР-інде азаматтарды пенсиямен қамсыздандыру туралы" Қазақ КСР Заңы бойынша пенсиялық жеңiлдiктер көзделген жұмыс және тұру аймақтарының уақытша тiзбесi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 15 қарашадағы N 708 қаулысы.
8. "Зейнетақы тағайындау үшiн еңбек стажын растаудың тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 25 қарашадағы
N 721 қаулысы.
9. "Қысқартылған КСРО Көмiр өнеркәсiбi министрлiгiнiң басшы қызметкерлер мен мамандардың білiктілiгiн арттыру институтының Қарағанды филиалын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 11 ақпандағы N 106 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 5, 91-құжат).
10. "Қарағандыкөмiр" өндiрiстік бiрлестігiнiң жұмысшыларына осы жұмыстарда кемiнде 20 жыл iстегенде жасына қарамастан зейнетақы алуға құқық беретін жұмыстар мен мамандықтардың тiзiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 мамырдағы N 450 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 20, 326-құжат).
11. "Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 26 қыркүйектегi N 552 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 30 шілдедегi N 636 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 30, 453-құжат).
12. "Зейнетақының есебi мен зейнетақының мөлшерi үшiн орташа айлық табыстың сомасын анықтауды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 қарашадағы N 1001  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 47, 692-құжат).
13. "Жасына қарай жеңiлдік шарттарымен тағайындалатын зейнетақылар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 11 қаңтардағы N 26  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 1, 19-құжат).
14. "Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтік жағынан қорғау министрлігінің жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 маусымдағы N 565  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 26, 320-құжат).
15. "Зейнеткерлердің материалдық тұрмыс жағдайын одан әрi қолдау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 қыркүйектегi N 902  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 39, 448-құжат).

16.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 сентября 1995 года N 1277 "О повышении и перерасчете пенсий с 1 октября 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 31, ст. 384).
17.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1996 года N 332 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 февраля 1992 года N 106" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 12, ст. 95).
18.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1997 года N 1316 "Об утверждении Перечней и Списков профессий, должностей и видов работ, дающих право на назначение пенсий за выслугу лет и на льготных условиях".

16. "1995 жылдың 1 қазанынан бастап зейнетақыларды өсiру және қайта есептеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 қыркүйектегi N 1277  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 31, 384-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 11 ақпандағы N 106 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 наурыздағы N 332  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 12, 95-құжат).
18. "Еңбек сiңiрген жылдары үшiн және жеңiлдiктi жағдайда зейнетақы тағайындауға құқық беретiн мамандықтардың, лауазымдар мен жұмыс түрлерiнiң Тiзбелерi мен Тiзiмдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 қыркүйектегi N 1316  қаулысы .