О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 676
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2015 года № 676
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537 «О порядке определения черты бедности» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 18, ст. 198).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1685 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан «О государственной адресной социальной помощи» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 48, ст. 572).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1440 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1685» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 49, ст. 488).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года № 1092 «О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан «О государственных пособиях семьям, имеющим детей» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 39, ст. 556).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1249 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 48, ст. 617).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года № 1294 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года № 1092» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 537).
7. Пункты 7 и 19 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2007 года № 352 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 157).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1382 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года № 1092» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 637).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 676 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 тамыздағы
№ 676 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. «Кедейлік шегін анықтаудың тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 18, 198-құжат).
2. «Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы» Қазақстан Республикасы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы № 1685 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 48, 572-құжат)
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы № 1685 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы № 1440 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 49, 488-құжат).
4. «Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар туралы» Қазақстан Республикасы Заңын iске асыру жөнiндегi кейбiр шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 39, 556-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы № 1249 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 48, 617-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 2 қарашадағы   1092 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы № 1294 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 537-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 сәуірдегі № 352 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 7 және 19-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 13, 157-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы  № 1092 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1382 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 637-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2009 года № 335 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1685» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 15, ст. 125).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2307 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года № 1092» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 55).
11. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 600 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 338).
12. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 990 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161 и от 2 ноября 2005 года № 1092» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 53, ст. 507).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 1123 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1685 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан «О государственной адресной социальной помощи» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 55, ст. 790).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 114 «Об утверждении Правил проведения внутриаптечного контроля изготовленных лекарственных препаратов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 26, ст. 365).
15. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 15 «О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 204).
16. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 435 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 29, ст. 453).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 142 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 10, ст. 95).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы № 1685 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 335 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 15, 125-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2307 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 55-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 600 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 338-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 және 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 990 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 53, 507-құжат).
13. «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы»
Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1685 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 1123 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 55, 790-құжат).
14. «Дайындалған дәрілік препараттарға дәріханаішілік бақылау жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 114 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 26, 365-құжат).
15. «Қазақстан Республикаcы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерiстер енгізу және кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 15 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 204-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 435 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 29, 453-құжат).
17. «Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 142 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 10, 95-құжат).

18. Пункты 2 и 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2014 года № 322 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 210).

18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 322 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 2 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 210-құжат).