О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1108
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 1108
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года № 969 «Об утверждении Правил о порядке пользования отдельными видами животного мира в Республике Казахстан в исключительных случаях».
2. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года № 1239 «Некоторые вопросы Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 42, ст. 423).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1378 «Об утверждении Правил ведения государственного водного кадастра» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 49, ст. 570).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года № 53 «Об утверждении норм и нормативов по охране, защите, пользованию лесным фондом, воспроизводству лесов и лесоразведению на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 27).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года № 85 «Об утверждении Правил ведения государственного мониторинга водных объектов, государственного учета вод и их использования» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 3, ст. 45).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1036 «Об утверждении типовой формы договора обязательного страхования в растениеводстве» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 40, ст. 159).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133 «Об утверждении Правил использования денег, выделяемых для поддержки обязательного страхования в растениеводстве» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 43, ст. 475).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 554 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 23, ст. 260).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1108 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасында Жануарлар дүниесінің жекелеген түрлерін ерекше жағдайларда пайдалану тәртібі жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 маусымдағы № 969 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң кейбір мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22 қарашадағы № 1239 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 42, 423-құжат).
3. «Мемлекеттiк су кадастрын жүргiзу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1378 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 49, 570-құжат).
4. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерiнде орман қорын күзету, қорғау, пайдалану, ормандарды молықтыру және орман өсiру жөнiндегi нормалар мен нормативтердi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы № 53 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 2, 27-құжат).
5. «Су объектiлерiнiң мемлекеттiк мониторингiн жүргізу, суды мемлекеттiк есепке алу және оны пайдалану ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қаңтардағы № 85 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 3, 45-құжат).
6. «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартының үлгі нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы  31 қазандағы № 1036 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 40, 159-құжат).
7. «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды қолдау үшін бөлінетін ақшаны пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 43, 475-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 554 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 23, 260-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2007 года № 1132 «Об утверждении Правил участия хлопкоперерабатывающих организаций в системе гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 44, ст. 518).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года № 1173 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к экспертной организации и Правил проведения экспертизы качества хлопка-волокна и выдачи паспорта качества хлопка-волокна» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 46, ст. 543).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 450 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 240).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2008 года № 642 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1036» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 327).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 1024 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 297).
14. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1728 «О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2004 года № 863 и от 31 октября 2006 года № 1036» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 46, ст. 443).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1730 «Об утверждении Правил по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 47-48, ст. 445).
16. Пункт 16 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 613  «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 342).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 741 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 44, ст. 399).
18. Пункты 2 и 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2010 года № 1042 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 55, ст. 526).

9. «Мақта өңдеу ұйымдарының мақта қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру жүйесіне қатысуы ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қарашадағы № 1132 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 44, 518-құжат).
10. «Сарапшы ұйымға қойылатын біліктілік талаптарын және Мақта талшығының сапасына сараптама жүргізу және мақта талшығы сапасының паспортын беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 1173 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 46, 543-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы № 450 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 240-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1036 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 маусымдағы № 642 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 327-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 шілдедегі № 1024 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 297-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 тамыздағы
№ 863 және 2006 жылғы 31 қазандағы № 1036 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1728 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 46, 443-құжат).
15. «Қазақстан Республикасының аумағын карантиндік объектілерден және бөтен текті түрлерден қорғау жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1730 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 47-48, 445-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 613 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 16-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 342-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 741 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 44, 399-құжат).
18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 1042 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 55, 526-құжат).

19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 203 «Об утверждении Правил установления квот на пищевое сырье, используемое для последующей переработки в биотопливо, в случае угрозы продовольственной безопасности» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 23, ст. 282).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 805 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133 «О некоторых вопросах использования денег, выделяемых для поддержки обязательного страхования в растениеводстве» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 634).
21. Пункт 13 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 820 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 643).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2011 года № 949 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2004 года № 53 «Об утверждении норм и нормативов по охране, защите, воспроизводству лесов и лесоразведению на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 723).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1394 «Об утверждении фитосанитарных нормативов, форм фитосанитарного учета, а также Правил представления форм фитосанитарного учета» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 4, ст. 79).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 1601 «Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов семян хлопчатника» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 10, ст. 196).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 1602 «Об утверждении Правил выдачи, обращения, аннулирования и погашения хлопковых расписок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 10, ст. 197).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2012 года № 212 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1730 «Об утверждении Правил по охране территории Республики Казахстан от карантинных объектов и чужеродных видов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 33, ст. 427).

19. «Азық-түлік қауіпсіздігіне қатер төнген жағдайда кейіннен биоотын етіп қайта өңдеу үшін пайдаланылатын тамақ шикізатына квоталарды белгілеу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 203 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 282-құжат).
20. «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды қолдау үшін бөлінетін ақшаны пайдаланудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 805 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 634-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 820 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 13-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 643-құжат).
22. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ормандарды күзету, қорғау, молайту әрі орман өсіру жөніндегі нормалар мен нормативтерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы № 53 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 тамыздағы № 949 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 723-құжат).
23. «Фитосанитариялық нормативтерді, фитосанитариялық есепке алу нысандарын, сондай-ақ Фитосанитариялық есепке алу нысандарын табыс ету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1394 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 4, 79-құжат).
24. «Мақта тұқымының мемлекеттік ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 1601 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 10, 196-құжат).
25. «Мақта қолхаттарын беру, олардың айналысы, оларды жою және өтеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 1602 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 10, 197-құжат).
26. «Қазақстан Республикасының аумағын карантиндік объектілерден және бөтен текті түрлерден қорғау жөніндегі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1730 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 ақпандағы № 212 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 33, 427-құжат).

27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 705 «Об утверждении Правил выдачи административным органом разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 725).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 772 «Об утверждении Правил проведения временного управления хлопкоперерабатывающей организацией» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 56, ст. 767).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 917 «Об утверждении перечней и форм документов учета, сроков представления отчетности по вопросам соблюдения требований, предъявляемых к деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок, ведения мониторинга хлопкового рынка» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 857).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2012 года № 1054 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133 «О некоторых вопросах использования денег, выделяемых для поддержки обязательного страхования в растениеводстве» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 943).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области сельского хозяйства и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 973).
32. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 1413 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
33. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 390 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 27, ст. 423).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2013 года № 566 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2011 года № 1394 «Об утверждении фитосанитарных нормативов, форм фитосанитарного учета, а также Правил представления форм фитосанитарного учета» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 532).

27. «Әкiмшiлiк органның Құрып кету қаупi төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенция қолданылатын жануарлар түрлерiн Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге рұқсаттар беру қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 705 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 54, 725-құжат).
28. «Мақта өңдеу ұйымын уақытша басқаруды жүргізу қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 772 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 56, 767-құжат).
29. «Есеп құжаттарының тізбесі мен нысандарын, мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету жөніндегі қызметке қойылатын талаптарды сақтау, мақта нарығының мониторингін жүргізу мәселелері бойынша есеп беру мерзімдерін бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 917 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 857-құжат).
30. «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды қолдау үшін бөлінетін ақшаны пайдаланудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы
16 тамыздағы № 1054 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
2012 ж., № 66, 943-құжат).
31. «Ауыл шаруашылығы саласында мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 973-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қарашадағы № 1413 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.
33. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 390 Қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 27, 423-құжат).
34. «Фитосанитариялық нормативтерді, фитосанитариялық есепке алу нысандарын, сондай-ақ Фитосанитариялық есепке алу нысандарын табыс ету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 1394 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 маусымдағы № 566 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 532-құжат).

35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1103 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 705 «Об утверждении Правил выдачи административным органом разрешений на ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы видов животных, их частей и дериватов, находящихся под угрозой исчезновения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 60, ст. 820).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 1195 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133 «О некоторых вопросах использования денег, выделяемых для поддержки обязательного страхования в растениеводстве» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 63, ст. 869).
37. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1363 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 951).
38. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2013 года № 1386 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 73, ст. 965).
39. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 78 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области фитосанитарной безопасности и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 5, ст. 53).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2014 года № 607 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 38-39, ст. 370), за исключением подпункта 26) пункта 1.
41. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 702 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 43, ст. 413).

35. «Әкімшілік органның құрып кету қаупі төнген жануарлар түрлерін, олардың бөліктері мен дериваттарын Қазақстан Республикасына әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 705 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1103 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 60, 820-құжат).
36. «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды қолдау үшін бөлінетін ақшаны пайдаланудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы
11 қарашадағы № 1195 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
2013 ж., № 63, 869-құжат).
37. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1363 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 951-құжат).
38. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 1386 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 73, 965-құжат).
39. «Фитосанитариялық қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 12 ақпандағы № 78 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 5, 53-құжат).
40. 1-тармақтың 26) тармақшасын қоспағанда, «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 607 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 38-39, 370-құжат).
41. «Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 702 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 43, 413-құжат).