О денежном содержании (заработной плате) военнослужащих Министерства обороны, органов национальной безопасности, сотрудников органов Государственного следственного комитета, органов внутренних дел и работников налоговой полиции органов налоговой службы Государственного налогового комитета Республики Казахстан, отдельных категорий лиц, не имеющих воинских и специальных званий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 1620. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1997 г. N 1554
В соответствии с пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2843 U962843_ "Об оплате труда работников государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схемы должностных окладов сотрудников следующих государственных органов:
по аппарату Министерства обороны Республики Казахстана - согласно приложению 1;
по системе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан - согласно приложениям 2-11;
по системе Государственного следственного комитета Республики Казахстан - согласно приложениям 12-26;
по системе Министерства внутренних дел Республики Казахстан - согласно приложениям 27-45;
по налоговой полиции органов налоговой службы Государственного налогового комитета Республики Казахстан - согласно приложениям 46-49;
2. Абзац первый пункта 2 утратил силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 1997 г. N 170. P970170_
(Абзац второй) Медицинским работникам и работникам учебных заведений системы Комитета национальной безопасности, Государственного следственного комитета и Министерства внутренних дел Республики Казахстан повышения к должностным окладам, надбавки и доплаты устанавливаются в соответствии с действующими положениями в системе Министерства здравоохранения и Министерства образования Республики Казахстан.
3. Распространить действие настоящего постановления на военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава:
находящихся в распоряжении Комитета национальной безопасности, Государственного следственного комитета, Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
прикомандированных к органам представительной и исполнительной власти;
командированных за пределы республики, но состоящих в кадрах Комитета национальной безопасности, Государственного следственного комитета, Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
убывших на обучение в учебные заведения Комитета национальной безопасности, Государственного следственного комитета, Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң, ұлттық қауiпсiздiк органдарының әскери қызметкерлерiне, Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң, iшкi iстер органдарының және Мемлекеттiк салық комитетi салық қызметi органдарының салық полициясы қызметкерлерiнiң, әскери және арнаулы атағы жоқ жекелеген санаттағы адамдарының ақшалай үлесi (жалақысы) туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 желтоқсан N 1620 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1997.11.12. N 1554 қаулысымен.
"Мемлекеттiк бюджеттiң есебiнде тұратын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары қызметкерлерiне еңбек ақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2843  Жарлығының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мына мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының схемасы бекiтiлсiн:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң аппараты бойынша 1 қосымшаға сәйкес;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жүйесi бойынша 2-11-қосымшаға сәйкес;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi жүйесi бойынша 12-26-қосымшаға сәйкес;
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi жүйесi бойынша 27-45-қосымшаға сәйкес;
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетi салық қызметi органдарының салық полициясы бойынша 46-49-қосымшаға сәйкес;
2. <*>
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Мемлекеттiк тергеу комитетi және Iшкi iстер министрлiгi жүйелерiнiң медицина және оқу орындары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына үстеме ақы мен қосымша ақыны көбейту Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және Бiлiм министрлiгi жүйесiнде қолданылып жүрген ережелерге сәйкес белгiленедi.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтың 1-абзацы күшiн жойған - ҚРҮ-нiң 1997.02.06. N 170  қаулысымен .
3. Осы қаулының күшi мына әскери қызметкерлерге, қатардағы және басшы құрамдағы адамдарға қолданылсын:
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Мемлекеттiк тергеу комитетi, Iшкi iстер министрлiгi қарауындағы;
өкiлеттi және атқарушы өкiмет органдарына iссапарға жiберiлгендер;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң, Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң, Iшкi iстер министрлiгiнiң кадрында тұратын, бiрақ республикадан тыс жерлерге iссапарға жiберiлгендер;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң, Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң, Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындарына оқуға кеткендер.

4. Отнести к I тарифной группе по оплате труда работников органы Комитета национальной безопасности, Государственного следственного комитета и внутренних дел в областных центрах, в г. Темиртау, на транспорте, ко II тарифной группе - в остальных местностях.
5. Министерству обороны, Комитету национальной безопасности, Государственному следственному комитету, Министерству внутренних дел, Главному управлению внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан привести в соответствие с настоящим постановлением все ведомственные акты, приказы, инструкции и положения по денежному содержанию военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава, рабочих и служащих.
6. Таможенному комитету по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по условиям оплаты труда работников таможенных органов.
7. Утвердить изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, согласно приложению 50.
8. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложениям 51, 52 (секретно).
9. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 1996 года, за исключением пунктов 2, 5 - 8, которые вступают в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
военнослужащих и гражданского персонала аппарата
Министерства обороны Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник Главного штаба Вооруженных Сил -
первый заместитель Министра обороны                6800
Командующий Сухопутными войсками - первый
заместитель Министра обороны                       6800
Заместители Министра обороны - начальники
управлений                                         6400
Первый заместитель начальника Главного штаба       6200
Начальник управления - заместитель
начальника Главного штаба                          6000
Начальник управления                               5800
Начальник штаба - заместитель начальника
управления                                         5700
Начальник службы (самостоятельной)                 5500
Начальник отдела (самостоятельного)                5500
Заместитель начальника управления, начальник
отдела - заместитель начальника управления         5300
Начальник службы (в составе управления)            5300
Заместитель начальника штаба тыла -
начальник тылового пункта управления               5300
Начальник отдела - заместитель начальника
службы                                             5100
Начальник отдела (в составе управления, службы)    5000
Начальник отдела - главный провизор                5000
Начальник инспекции                                5000
Главный хирург                                     4800
Главный терапевт                                   4800
Главный медико-санитарный инспектор                4800
Главный токсиколог - радиолог                      4800
Заместитель начальника отдела                      4700
Главный инженер - заместитель начальника
отдела                                             4700
Начальник отделения - заместитель начальника
отдела                                             4700
Начальник отделения (группы)                       4500
Начальник отдела адъютантов - офицер для
особых поручений Министра обороны                  4500
Старший инспектор-ревизор                          4500
Начальник направления                              4450
Старший офицер                                     4400
Оперативный дежурный                               4400
Инспектор - ревизор                                4350
Начальник пункта управления связью и
направлений                                        4300
Старший адъютант                                   4200
Офицер                                             4200
Адъютант                                           4100
Помощник начальника финансового отделения          4100
Комендант                                          4100
Старший техник                                     3800
Начальник секретного отделения                     3800
Начальник граверной мастерской                     3500
Начальник архива                                   3500
Начальник квартирно-эксплуатационной службы,
помощник начальника отдела, начальник бюро
пропусков                                          3200
Начальник секретной части, ответственный
исполнитель, начальник склада, техник              3000
С л у ж а щ и е:
Начальник приемной Министра обороны                4300
Помощник начальника секретного отделения           3000
Заведующий секретным делопроизводством             1900
Заведующий делопроизводством                       1700
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников центрального аппарата
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник информационно-аналитического центра   6000
Первый заместитель начальника
информационно-аналитического центра             5700
Начальник самостоятельной службы                5800
Руководитель аппарата Председателя              5800
Первый заместитель начальника Главного
управления                                      5700
Заместитель начальник информационно-
аналитического центра, старший советник         5500
Заместитель: начальника службы, руководителя
аппарата - начальник секретариата               5300
Начальник службы, сектора, входящих в Главное
управление, управление                          5000
Заместитель начальника службы, сектора,
входящих в Главное управление, главный
инспектор                                       4700
Старший консультант                             4600
Начальник отдела: главного управления и
управления, службы; начальник отдела,
входящего в службу главного управления,
управления; информационно-аналитического
центра; консультант, начальник бюро;
помощник начальника: главного управления и
управления по кадрам; пресс-секретарь
Председателя, командир парашютно-десантного
полка - начальник спецгруппы, начальник
секретариата ОПУ, начальник отдела -
заместитель главного редактора                  4500
Заместитель начальника отдела: входящего в
главное управление, управление, службу,
информационно-аналитического центра;
старший инспектор, заместитель начальника
секретариата аппарата Председателя,
начальник штаба - заместитель командира
парашютно-десантного полка, заместитель
начальника отдела, входящего в службу
главного управления и управления;
заместитель начальника службы - комендант,
заместитель начальника секретариата ОПУ,
старший референт Председателя, заместитель
начальника отдела службы, входящей в главное
управление, управление                          4300
Начальник отделения, консультант-кодификатор,
начальник секретариата, начальник направления,
радиоцентра, старший помощник начальника
отдела, ответственный дежурный, инспектор,
старший редактор, председатель ЦРВВК,
старший юрисконсульт, референт первого
заместителя Председателя, ответственный
дежурный приемной                               4250
Помощник Председателя                           4100
Заместитель начальника: отделения,
направления, радиоцентра; старший
следователь по особо важным делам,
помощник начальника отдела,
начальник группы, заместитель председателя
ЦРВВК, юрисконсульт, начальник штаба местной
обороны, начальник связи: специальной группы,
десантного полка; начальник инспекции
технадзора, главный ревизор                     4100
Старший оперуполномоченный, старший
следователь, редактор, старший
следователь-криминалист, оперативный
дежурный                                        3800
Оперативный переводчик:

4. Еңбек ақы төлеу жөнiндегi 1 тарифтiк топқа Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң, Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң, Iшкi iстер органдарының облыс орталықтарындағы, Темiртау қаласындағы көлiктегi, II тарифтiк топқа басқа жерлердегi қызметкерлер жатады.
5. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Мемлекеттiк тергеу комитетi, Iшкi iстер министрлiгi, Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер Бас басқармасы әскери қызметшiлердiң, қатардағы және басшы құрамдағылардың жұмысшылар мен қызметшiлердiң ақшалай үлесi бойынша барлық ведомстволық актiлердi, бұйрықтарды, нұсқаулықтар мен ережелердi осы қаулыға сәйкестендiрсiн.
6. Кеден комитетi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң келiсiмi бойынша бiр айлық мерзiмде кеден органдары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу жағдайлары жөнiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныс енгiзсiн.
7. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер 50-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
8. 51, 52-қосымшаларға (құпия) сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
9. Қол қойылған күннен бастап күшiне енетiн 2, 5, 8-тармақтарды қоспағанда, осы қаулы 1996 жылдың 1 қаңтарынан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
аппаратының әскери қызметшiлерi мен азаматтық
құрамының лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                              Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Қарулы Күштер Бас штабының бастығы -
Қорғаныс министрiнiң бiрiншi орынбасары               6800
Құрғақтағы әскерлер Қолбасшысы - Қорғаныс
министрiнiң бiрiншi орынбасары                       6800
Қорғаныс министрiнiң орынбасарлары -
басқарма бастықтары                                   6400
Бас штаб бастығының бiрiншi орынбасары               6200
Басқарма бастығы - Бас штаб бастығының
орынбасары                                            6000
Басқарма бастығы                                      5800
Штаб бастығы - басқарма бастығының орынбасары         5700
Қызмет бастығы (жеке)                                 5500
Бөлiм бастығы (жеке)                                  5500
Басқарма бастығының орынбасары, бөлiм
бастығы - басқарма бастығының орынбасары              5300
Қызмет бастығы (басқарма құрамындағы)                 5300
Тыл штаб бастығының орынбасары - тыл
басқармасы пунктiнiң бастығы                          5300
Бөлiм бастығы - қызмет бастығының орынбасары          5100
Бөлiм бастығы (басқарма, қызмет құрамындағы)          5000
Бөлiм бастығы - бас провизор                          5000
Инспекция бастығы                                     5000
Бас хирург                                            4800
Бас терапевт                                          4800
Бас медициналық-санитарлық инспектор                  4800
Бас токсиколог-радиолог                               4800
Бөлiм бастығының орынбасары                           4700
Бас инженер-бөлiм бастығының орынбасары               4700
Бөлiмше бастығы - бөлiм бастығының орынбасары         4700
Бөлiмше (топ) бастығы                                 4500
Адьютанттар бөлiмiнiң бастығы - Қорғаныс
министрлiгiнiң айрықша тапсырмалар жөнiндегi
офицерi                                               4500
Аға инспектор-ревизор                                 4500
Бағдарлау бастығы                                     4450
Аға офицер                                            4400
Жедел кезекшi                                         4400
Инспектор-ревизор                                     4350
Байланысты басқару және бағдарлау пунктiнiң
бастығы                                               4300
Аға адьютант                                          4200
Офицер                                                4200
Адьютант                                              4100
Қаржы бөлiмi бастығының көмекшiсi                     4100
Комендант                                             4100
Аға техник                                            3800
Құпия бөлiмше бастығы                                 3800
Ойып бедерлеу шеберханасының бастығы                  3500
Архив бастығы                                         3500
Пәтер-пайдалану қызметiнiң бастығы, бөлiм
бастығының көмекшiсi, рұқсатнама бюросының бастығы    3200
Құпия бөлiмiнiң бастығы, жауапты атқарушы,
қойма бастығы, техник                                 3000
ҚЫЗМЕТШIЛЕР
Қорғаныс министрiнiң қабылдау бөлмесiнiң бастығы      4300
Құпия бөлiмше бастығының көмекшiсi                    3000
Құпия iс жүргiзу iсiнiң меңгерушiсi                   1900
Iс жүргiзу меңгерушiсi                                1700
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
орталық аппараты қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазым                                   Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Ақпараттық-талдау орталығының бастығы                 6000
Ақпараттық-талдау орталығы бастығының бiрiншi
орынбасары                                            5700
Дербес қызмет бастығы                                 5800
Төраға аппаратының басшысы                            5800
Бас басқарма бастығының бiрiншi орынбасары           5700
Ақпараттық-талдау орталығы бастығының
орынбасары, аға кеңесшi                               5500
Қызмет бастығының, аппарат басшысы -
хатшылық бастығының орынбасары                        5300
Бас басқармаға, басқармаға кiретiн
қызметтiң, сектордың бастығы                          5000
Бас басқармаға кiретiн қызмет, сектор
бастығының орынбасары, бас инспектор                  4700
Аға консультант                                       4600
Бас басқарма және басқарма, қызмет бөлiмдерiнiң
бастығы; бас басқарма, басқарма қызметiне
кiретiн бөлiм бастығы; ақпараттық талдау
орталығының бастығы; консультант, бюро бастығы;
бас басқарма және басқарма бастығының кадрлар
жөнiндегi көмекшiсi; Төрағаның баспасөз хатшысы;
парашюттi-десанттық полк командирi - арнаулы топ
бастығы, ЖIБ секретариатының бастығы, бөлiм
бастығы - бас редактордың орынбасары                  4500
Бас басқарма, басқарма, қызмет, ақпараттық-талдау
орталығы қызметiне кiретiн бөлiм бастығының
орынбасары; аға инспектор, Төраға аппаратының
хатшылығы бастығының орынбасары, штаб бастығы -
парашюттi-десанттық полк командирiнiң
орынбасары, бас басқарма мен басқарма қызметiне
кiретiн бөлiм бастығының орынбасары; қызмет
бастығының орынбасары - комендант, ЖIББ (ГОПУ)
хатшылығы бастығының орынбасары, Төрағаның
аға референтi, бас басқармаға, басқармаға
кiретiн қызмет бөлiмi бастығының орынбасары           4300
Бөлiмше бастығы, консультант-кодификатор,
хатшылық бастығы, бағыт, радиоорталық
бастығы, бөлiм бастығының аға көмекшiсi,
жауапты кезекшi, инспектор, аға редактор,
ОРӘДК төрағасы, аға заң консультанты,
Төрағаның бiрiншi орынбасарының референтi,
қабылдау бөлiмiнiң жауапты кезекшiсi                  4250
Төраға көмекшiсi                                      4100
Бөлiмше, бағыт, демалыс үйi, радиоорталық
бастығының орынбасары; айрықша маңызды iстер
жөнiндегi аға тергеушi, бөлiм бастығының
көмекшiсi, топ бастығы, ОРӘДК (ЦРВВК)
төрағасының орынбасары, заң консультанты,
жергiлiктi қорғаныс штабының бастығы, арнаулы
топтың, десанттық полктың байланыс бастығы;
техбақылау инспекциясының бастығы, бас
тексерушi                                             4100
Аға жедел уәкiл, аға тергеушi, редактор, аға
тергеушi-криминалист, жедел кезекшi                   3800

1 категории                                3200
2 категории                                2900
3 категории                                2850
Военный переводчик:
1 категории                                2900
2 категории                                2850
3 категории                                2600
Старший инженер, старший офицер, старший
сотрудник, старший эксперт, старший ревизор,
начальник смены                                 3200
Оперуполномоченный                              3000
Следователь, дежурный помощник начальника
следственного изолятора                         3000
Инженер, офицер, сотрудник, эксперт, ревизор    2850
Младший оперуполномоченный, старший разведчик,
младший следователь                             2850
Старший радиооператор                           2700
Старший техник, младший сотрудник,
радиооператор                                   2600
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников подразделений, находящихся в ведении
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Военно-медицинское управление
Начальник военно-медицинского управления        5800
Заместитель начальника военно-медицинского
управления                                      5300
Заместитель начальника военно-медицинского
управления по материально-техническому
снабжению                                       4250
Заместитель начальника поликлиники по
медицинской части                               4100
2. Автобаза (гараж)
Начальник автобазы (гаража)                     4250
Заместитель начальника автобазы (гаража)        4100
Начальник дома отдыха                           3700
Заместитель начальника дома отдыха              3400
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников областных управлений
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник службы                                4300
Начальник самостоятельного отдела               4200
Заместитель начальника службы                   4000
Заместитель начальника самостоятельного
отдела                                          3900
Начальник отдела, входящего в службу            3800
Заместитель начальника отдела, входящего
в службу                                        3700
Начальник отделения, секретариата, старший
инспектор                                       3600
Старший помощник начальника отдела              3600
Юрисконсульт                                    3000
Заместитель начальника отделения,
старший следователь по особо важным делам,
начальник группы, инспектор, преподаватель,
помощник начальника отдела, начальник
следственного изолятора                         3000
Старший оперуполномоченный, старший
следователь                                     2800
Заместитель начальника следственного
изолятора                                       2800
Начальник военно-медицинской службы             2750

Жедел аудармашы: 1-санатты                            3200
2-санатты                            2900
3-санатты                            2850
Әскери аудармашы: 1-санатты                           2900
2-санатты                           2850
3-санатты                           2600
Аға инженер, аға офицер, аға қызметкер, аға
сарапшы, аға тексерушi, ауысым бастығы                3200
Жедел уәкiл                                           3000
Тергеушi, тергеу изоляторы бастығының кезекшi
көмекшiсi                                             3000
Инженер, офицер, қызметкер, сарапшы, тексерушi        2850
Кiшi жедел уәкiл, аға бақылаушы, кiшi тергеушi        2850
Аға радиооператор                                     2700
Аға техник, кiшi қызметкер, радиооператор             2600
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне
бағынысты бөлiмшелер қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                               Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
1. Әскери-медициналық басқарма
Әскери-медициналық басқарма бастығы                   5800
Әскери-медициналық басқарма бастығының орынбасары     5300
Әскери-медициналық басқарма бастығының
материалдық-техникалық жабдықтау жөнiндегi
орынбасары                                            4250
Емхана бастығының медициналық бөлiм жөнiндегi
орынбасары                                            4100
2. Автобаза (гараж)
Автобаза (гараж) бастығы                              4250
Автобаза (гараж) бастығының орынбасары                4100
Демалыс үйiнiң бастығы                                3700
Демалыс үйi бастығының орынбасары                     3400
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 4 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
облыстық басқармалары қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                                 Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Қызмет бастығы                                   4300
Дербес бөлiм бастығы                             4200
Қызмет бастығының орынбасары                     4000
Дербес бөлiм бастығының орынбасары               3900
Қызметке кiретiн бөлiмнiң бастығы                3800
Қызметке кiретiн бөлiм бастығының орынбасары     3700
Бөлiмше, секретариат бастығы, аға инспектор      3600
Бөлiм бастығының аға көмекшiсi                   3600
Заң консультанты                                 3000
Бөлiмше бастығының орынбасары, айрықша
маңызды iстер жөнiндегi аға тергеушi,
топ бастығы, инспектор, оқытушы, бөлiм
бастығының көмекшiсi, тергеу изоляторының
бастығы                                          3000
Аға жедел уәкiл, аға тергеушi                    2800
Тергеу изоляторы бастығының орынбасары           2800
Әскери-дәрiгерлiк қызмет бастығы                 2750

Оперативный переводчик: 1 категории             2750
2 категории             2450
3 категории             2250
Старший инженер, старший сотрудник, старший
эксперт, старший офицер                         2700
Оперуполномоченный, следователь, дежурный
помощник начальника следственного изолятора     2500
Оперативный дежурный                            2500
Военный переводчик: 1 категории                 2450
2 категории                 2250
3 категории                 2100
Инженер, сотрудник, эксперт, офицер,
начальник военно-врачебной амбулатории          2250
Младший оперуполномоченный, старший
разведчик                                       2250
Старший радиооператор                           2200
Старший техник, младший сотрудник,
радиооператор                                   2100
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
руководящих работников и специалистов
городских отделов, управлений
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность             і      Месячный должностной
і         оклад (в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і Вне   іГорода    іОстальные
ігруппы іI тарифнойінаселенные
і       ігруппы    іпункты
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник отделения                  3300     3000       2800
Старший оперуполномоченный           2600     2400       2200
Оперуполномоченный                   2400     2200       2100
ДОЛЖНОСТНЫЕ ОКЛАДЫ, ЕДИНЫЕ ДЛЯ ВСЕХ ГРУПП
Младший оперуполномоченный                               2000
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников районных подразделений управления
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник отделения                             2400
Старший оперуполномоченный                      2200
Оперуполномоченный                              2100
Младший оперуполномоченный                      2000
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
офицерского состава органов военной контрразведки
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник отдела (округа)                       4900
Начальник отдела (армии)                        4700
Заместитель начальника отдела (округа),
заместитель начальника отдела по кадрам
(округа)                                        4650
Начальник отдела (корпуса)                      4400
Заместитель начальника отдела (армии)           4300
Начальник отдела (дивизии)                      4200
Заместитель начальника отдела (корпуса,
дивизии стратегического назначения)             4150
Начальник отделения, секретариата,
старший помощник начальника отдела,
старший инспектор группы кадров                 3700
Начальник отдела (бригады, полка)               3700
Заместитель начальника отдела (дивизии)         3700
Инспектор группы кадров                         3600
Старший оперуполномоченный                      3300
Старший инженер                                 3000
Оперуполномоченный                              2800
Инженер                                         2650
Младший оперуполномоченный, сотрудник           2650
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников Военного научно-исследовательского
центра Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник центра - генеральный конструктор      5500
Заместитель начальника центра (главный
инженер) - начальник управления                 4700
Ученый секретарь                                4500
Помощник начальника центра по кадрам -
начальник отделения, начальник отдела,
заместитель начальника управления               4300
Заместитель начальника отдела                   4100
Начальник отдела, входящего в управление        3950
Заместитель начальника отдела, входящего
в управление, главный конструктор, ведущий:
конструктор, научный сотрудник                  3750
Ведущий технолог, старший: инспектор,
научный сотрудник                               3700
Научный сотрудник                               3650
Начальник отделения, секретариата, старший
юрисконсульт, начальник: цеха,
производства, группы; инспектор                 3600
Заместитель начальника отделения                3000
Старший оперуполномоченный                      2800
Старшие: инженер, офицер                        2700
Младший научный сотрудник                       2600
Оперуполномоченный                              2500
Старший радиооператор, оперативный дежурный,
инженер, офицер                                 2250
Начальник военно-врачебной амбулатории          2200
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
офицерского состава, работников и слушателей
Института Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник Института                             5500
Первый заместитель начальника                   4800
Заместитель начальника                          4700
Помощник начальника по строевой части           4650
Начальник первого, второго факультетов          4600
Начальник третьего факультета, учебного
отдела                                          4550
Начальник кафедры, отдела, аспирантуры          4300
Заместитель начальника кафедры, отдела,
профессор                                       4100
Доцент                                          3750
Старший преподаватель, старший научный
сотрудник, старший инспектор                    3700
Преподаватель, научный сотрудник                3650
Начальник отделения, курса, службы,
секретариата, инспектор                         3600
Секретарь совета, начальник группы              3550
Преподаватель-инструктор                        2800
Начальник военно-медицинской службы             2800
Старший офицер отдела, старший
офицер-инспектор                                2700
Офицер отдела                                   2650
Офицер-инспектор, старший офицер-начальник
спецбиблиотеки, старший офицер, референт -
переводчик государственного языка               2650
Начальник кабинета, лаборатории, клуба,
гаража                                          2600
Офицер, старший инженер, младший научный
сотрудник                                       2600
Оперативный дежурный                            2250
Инженер, врач                                   2250
Слушатель первого курса                          640
Слушатель второго курса                         1180
Слушатель третьего, четвертого курсов           1390
Слушатель четвертого, пятого курсов,
имеющий воинское звание "младший
лейтенант"                                      1990
Слушатель потока переподготовки                 2020
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников службы "А"
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник службы                                6600
Заместитель начальника службы                   6400
Начальник отдела, начальник учебного центра     6100
Заместитель начальника отдела, заместитель
начальника учебного центра                      6000
Начальник отделения                             5950
Старший оперуполномоченный                      5650
Оперуполномоченный, оперативный водитель        5300
Начальник ХОЗО, начальник финансовой группы     5000
Старший инспектор, заместитель начальника
ХОЗО                                            4700
Оперативный дежурный                            4200
Главный специалист                              4100
Старший инженер                                 4000
Ведущий специалист                              3800
Комендант службы, механик-водитель              3700
Оперативный шофер, комендант учебного центра,
начальник склада арттехвооружения               2800
Фельдшер                                        2500
Заведующий делопроизводством                    2500

Жедел аудармашы: 1-санаттағы                     2750
2-санаттағы                     2450
3-санаттағы                     2250
Аға инженер, аға қызметкер, аға сарапшы,
аға офицер                                       2700
Жедел уәкiл, тергеушi, тергеу изоляторы
бастығының кезекшi көмекшiсi                     2500
Жедел кезекшi                                    2500
Әскери аудармашы: 1-санатты                      2450
2-санатты                      2250
3-санатты                      2100
Инженер, қызметкер, сарапшы, офицер,
әскери-дәрiгерлiк амбулатория бастығы            2250
Кiшi жедел уәкiл, аға барлаушы                   2250
Аға радиооператор                                2200
Аға техник, кiшi қызметкер, радиооператор        2100
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 5 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
басқармасы қалалық бөлiмдерiнiң басқарушы
қызметкерлерi мен мамандарының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
|____________________________
|топқа   |1тарифтiк|басқа
|кiрмей. |топтағы  |мекендер
|тiн     |қала     |
___________________________________________________________________
Бөлiмше бастығы                         3300      3000      2800
Аға жедел уәкiл                         2600      2400      2200
Жедел уәкiл                             2400      2200      2100
Барлық топтар үшiн бiрдей лауазымдық жалақылар
Кiшi жедел уәкiл                                            2000
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 6 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
басқармасы аудандық бөлiмшелерi қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                               Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Бөлiмше бастығы                                 2400
Аға жедел уәкiл                                 2200
Жедел уәкiл                                     2100
Кiшi жедел уәкiл                                2000
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 7 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
әскери қарсы барлау органдарының офицерлiк құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Бөлiм (округ) бастығы                            4900
Бөлiм (армия) бастығы                            4700
Бөлiм (округ) бастығының орынбасары,
бөлiм (округ) бастығының кадрлар жөнiндегi
орынбасары                                       4650
Бөлiм (корпус) бастығы                           4400
Бөлiм (армия) бастығының орынбасары              4300
Бөлiм (дивизия) бастығы                          4200
Бөлiм (корпус, стратегиялық бағыттағы дивизия)
бастығының орынбасары                            4150
Бөлiмше, секретариат бастығы, бөлiм бастығының
аға көмекшiсi, кадрлар тобының аға инспекторы    3700
Бөлiм (бригада, полк) бастығы                    3700
Бөлiм (дивизия) бастығының орынбасары            3700
Кадрлар тобының инспекторы                       3600
Аға жедел уәкiл                                  3300
Аға инженер                                      3000
Жедел уәкiл                                      2800
Инженер                                          2650
Кiшi жедел уәкiл, қызметкер                      2650
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 8 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
әскери ғылыми-зерттеу орталығы қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Орталық бастығы - бас құрастырушы                5500
Орталық бастығының орынбасары (бас инженер)
басқарма бастығы                                 4700
Ғылыми хатшы                                     4500
Орталық бастығының кадрлар жөнiндегi көмекшiсi -
бөлiмше бастығы, бөлiм бастығы, басқарма
бастығының орынбасары                            4300
Бөлiм бастығының орынбасары                      4100
Басқармаға кiретiн бөлiм бастығы                 3950
Басқармаға кiретiн бөлiм бастығының орынбасары,
бас құрастырушы, жетекшi: құрастырушы, ғылыми
қызметкер                                        3750
Жетекшi технолог, аға: инспектор, ғылыми
қызметкер                                        3700
Ғылыми қызметкер                                 3650
Бөлiмше, хатшылық бастығы, аға заң консультанты,
цех, өндiрiс, топ бастығы; инспектор             3600
Бөлiмше бастығының орынбасары                    3000
Аға жедел уәкiл                                  2800
Аға: инженер, офицер                             2700
Кiшi ғылыми қызметкер                            2600
Жедел уәкiл                                      2500
Аға радиооператор, жедел кезекшi, инженер,
офицер                                           2250
Әскери-дәрiгерлiк амбулатория бастығы            2200
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 9 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
Институтының офицерлiк құрамының, қызметкерлерiнiң
және тыңдаушыларының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Институт бастығы                                 5500
Бастықтың бiрiншi орынбасары                     4800
Бастықтың орынбасары                             4700
Бастықтың сапқа тұрғызу жөнiндегi көмекшiсi      4650
Бiрiншi, екiншi факультеттер бастығы             4600
Үшiншi факультет, оқу бөлiмiнiң бастығы          4550
Кафедра, бөлiм, аспирантура бастығы              4300
Кафедра, бөлiм бастығының орынбасары,
профессор                                        4100
Доцент                                           3750
Аға оқытушы, аға ғылыми қызметкер,
аға инспектор                                    3700
Оқытушы, ғылыми қызметкер                        3650
Бөлiмше, курс, қызмет, хатшылық бастығы,
инспектор                                        3600
Кеңес хатшысы, топ бастығы                       3550
Оқытушы-нұсқаушы                                 2800
Әскери-медициналық қызмет бастығы                2800
Бөлiмнiң аға офицерi, аға-инспектор              2700
Бөлiм офицерi                                    2650
Офицер-инспектор, аға офицер- арнаулы кiтапхана
бастығы, аға офицер, референт - мемлекеттiк
тiлге аудармашы                                  2650
Кабинет, зертхана, клуб, гараж бастығы           2600
Офицер, аға инженер, кiшi ғылыми қызметкер       2600
Жедел кезекшi                                    2250
Инженер, дәрiгер                                 2250
Бiрiншi курс тыңдаушысы                          640
Екiншi курс тыңдаушысы                           1180
Үшiншi, төртiншi курстар тыңдаушысы              1390
Төртiншi, бесiншi курстардың "кiшi лейтенант"
әскери атағы бар тыңдаушысы                      1990
Қайта даярлау легiнiң тыңдаушысы                 2020
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 10 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
"А" қызметi қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Қызмет бастығы                                   6600
Қызмет бастығының орынбасары                     6400
Бөлiм бастығы, оқу орталығының бастығы           6100
Бөлiм бастығының орынбасары, оқу орталығы
бастығының орынбасары                            6000
Бөлiмше бастығы                                  5950
Аға жедел уәкiл                                  5650
Жедел уәкiл, жедел жүргiзушi                     5300
Шаруашылық бөлiмiнiң бастығы, қаржы
тобының бастығы                                  5000
Аға инспектор, шаруашылық бөлiмi
бастығының орынбасары                            4700
Жедел кезекшi                                    4200
Бас маман                                        4100
Аға инженер                                      4000
Жетекшi маман                                    3800
Қызмет коменданты, механик-жүргiзушi             3700
Жедел жүргiзушi, оқу орталығының коменданты,
арттехқару-жарақ қоймасының бастығы              2800
Фельдшер                                         2500
Iс қағаздар меңгерушiсi                          2500

Помощник дежурного коменданта 1 категории       2350
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников центрального аппарата и областных
управлений Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан, не имеющих воинских
званий
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                    і   Месячный должностной
і      оклад (в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іЦентральный іУправления
і аппарат    і   КНБ
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Экономический советник, консультант          4200            -
Инженеры всех специальностей:
1 категории                             2800          2200
2 категории                             2600          1950
Инженеры всех специальностей                 2400          1900
Инспектор: 1 категории                       1900          1700
2 категории                       1800          1650
Инспектор                                    1700          1400
Техники всех специальностей:
1 категории                             1900          1800
2 категории                             1800          1700
Техники всех специальностей                  1700          1650
Механик, оператор                            1800          1700
Диспетчер                                    1400            -
Смотритель зданий                            1200            -
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава центрального аппарата
Государственного следственного комитета
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Советник Председателя                           5300
Главный инспектор; начальник отдела
самостоятельного управления                     4700
Заместитель начальника самостоятельного
отдела Главного управления, отдела
самостоятельного управления                     4500
Заместитель начальника отдела управления
Главного управления; начальник:
самостоятельного отделения в составе Главного
управления, самостоятельного управления         4300
Начальник отделения в составе управления
Главного управления, самостоятельного отдела    4200
Помощник: Председателя, начальника Главного
управления, управления; главный: специалист,
ревизор, эксперт; старший: следователь по
особо важным делам, оперуполномоченный по
особо важным делам, инспектор по особым
поручениям; начальник отделения: в составе
отдела Главного управления, самостоятельного
управления и в составе отдела управления
Главного управления; помощник начальника
дежурной части - оперативный дежурный,
начальник инспекции                             4100
Следователь по особо важным делам,
оперуполномоченный по особо важным делам        3900
Старшие: следователь, оперуполномоченный,
эксперт, инспектор, инженер,
инспектор-дежурный, ревизор, референт,
методолог, сотрудник, инспектор-врач,
переводчик, инспектор-провизор; старший
референт начальника Главного управления и
управления, начальник клуба                     3800
Следователь, оперуполномоченный, эксперт,
инспектор всех наименований, инженер всех
наименований, инспектор всех наименований,
ревизор, референт, сотрудник,
инспектор-врач, переводчик, кинооператор        3000
Младший следователь                             2600
Примечание. Указанные должностные оклады распространяются на
сотрудников начальствующего состава подразделений,
непосредственно подчиненных аппарату
Государственного следственного комитета Республики
Казахстан.
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава Главного управления
Государственного следственного комитета г. Алматы,
управлений Государственного следственного комитета по
областям
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник управления                            4300
Начальник самостоятельного отдела, службы       4200
Заместитель начальника управления,
начальник управления в составе управления       4000
Заместитель начальника самостоятельного
отдела, службы                                  3900
Начальник отдела управления, начальник
секретариата ГСК, заместитель начальника
управления в составе управления                 3600
Заместитель: начальника отдела управления,
начальника секретариата ГСК; начальник:
самостоятельного отделения, автотранспортной
службы, дежурной части, главный бухгалтер       3300
Начальник отделения: в составе Главного
управления, управления, самостоятельного
отдела                                          3200
Старшие: следователь по особо важным делам,
оперуполномоченный по особо важным делам,
инспектор по особым поручениям; главный
специалист; начальник: отделения в составе
отдела Управления, пресс-центра; заместитель
начальника отделения в составе Управления;
помощник начальника дежурной
части - оперативный дежурный, помощник
начальника управления (отдела кадров) по
оргштатной работе, по профессиональной
подготовке                                      3000
Заместитель начальника отделения в отделе       2900
Старшие: следователь, оперуполномоченный,
эксперт, инспектор, инженер,
инспектор-дежурный, ревизор, референт,
сотрудник, инспектор-врач, переводчик;
следователь по особо важным делам               2800
Следователь, оперуполномоченный, эксперт,
инспектор, инженер, инспектор-дежурный,
ревизор, референт, сотрудник,
инспектор-врач, переводчик                      2500
Младший следователь                             2200
ПРИМЕЧАНИЯ: 1. Указанные должностные оклады распространяются
на сотрудников начальствующего состава аппаратов
управлений (отделов) ГУБОПК по областям, по г.
Алматы и Алматинской области и подразделений,
непосредственно подчиненных ГСК областей.

Кезекшi коменданттың 1-санатты көмекшiсi         2350
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 11 қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
орталық аппараты мен облыстық басқармаларының
әскери атағы жоқ қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                  |   Айлық лауазымдық
|   жалақысы (теңгемен)
|______________________________
|Орталық аппарат|ҰҚК басқармалары
___________________________________________________________________
Экономикалық кеңесшi, консультант           4200          -
Барлық мамандықтардың инженерлерi:
1-санатты                              2800          2200
2-санатты                              2600          1950
Барлық мамандықтардың инженерлерi           2400          1900
Инспектор: 1-санатты                        1900          1700
2-санатты                        1800          1650
Инспектор                                   1700          1400
Барлық мамандықтардың техниктерi:
1-санатты                              1900          1800
2-санатты                              1800          1700
Барлық мамандықтардың техниктерi            1700          1650
Механик, оператор                           1800          1700
Диспетчер                                   1400          -
Ғимаратты қараушы                           1200          -
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 12 қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң
орталық аппараты басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Төрағаның кеңесшiсi                              5300
Бас инспектор; дербес басқарма бөлiмiнiң
бастығы                                          4700
Бас басқарманың дербес бөлiмi бастығының,
дербес басқарма бөлiмi бастығының орынбасары     4500
Бас басқарма басқармасы бөлiмi бастығының
орынбасары; Бас басқарма, дербес басқарма
құрамындағы бөлiмше бастығы                      4300
Бас басқарма басқармасы, дербес бөлiм
құрамындағы дербес бөлiмше бастығы               4200
Төрағаның, Бас басқарма, басқарма бастығының
көмекшiсi, бас маман, бас ревизор, бас сарапшы,
айрықша маңызды iстер жөнiндегi аға тергеушi,
айрықша маңызды iстер жөнiндегi аға жедел
уәкiл, айрықша тапсырмалар жөнiндегi аға
инспектор; Бас басқарма, дербес басқарма бөлiмi
құрамындағы және Бас басқарма басқармасы
бөлiмiнiң құрамындағы бөлiмше бастығы; кезекшi
бөлiм бастығының көмекшiсi - жедел кезекшi,
инспекция бастығы                                4100
Айрықша маңызды iстер жөнiндегi тергеушi,
айрықша маңызды iстер жөнiндегi жедел уәкiл      3900
Аға: тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы,
инспектор, инженер, инспектор-кезекшi,
ревизор, референт, методолог, қызметкер,
инспектор-дәрiгер, аудармашы,
инспектор-провизор; Бас басқарма мен басқарма
бастығының аға референтi, клуб бастығы           3800
Тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы, барлық
аталымдағы инспектор, барлық аталымдағы
инженер, ревизор, референт, қызметкер,
инспектор-дәрiгер, аудармашы, кинооператор       3000
Кiшi тергеушi                                    2600
___________________________________________________________________
Ескерту: Аталған лауазымдық жалақылар Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң аппаратына тiкелей бағынышты бөлiмшелердiң басшы құрамдағы қызметкерлерiне қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 13 қосымша
Алматы қаласы Мемлекеттiк тергеу комитетi
Бас басқармасының, облыстар бойынша МТК басқармалары
басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Басқарма бастығы                                 4300
Дербес бөлiм, қызмет бастығы                     4200
Басқарма бастығының орынбасары, басқарма
құрамындағы басқарма бастығы                     4000
Дербес бөлiм, қызмет бастығының орынбасары
Басқарма бөлiмiнiң бастығы, МТК хатшылығының
бастығы, басқарма құрамындағы басқарма
бастығының орынбасары                            3600
Басқарма бөлiмi бастығының, МТК хатшылығының
бастығының орынбасары; дербес бөлiмше,
автокөлiк қызметiнiң, кезекшi бөлiм бастығы,
бас бухгалтер                                    3300
Бас басқарма, басқарма, дербес бөлiм
құрамындағы бөлiмше бастығы                      3200
Аға: айрықша маңызды iстер жөнiндегi тергеушi,
айрықша маңызды iстер жөнiндегi жедел уәкiл,
айрықша тапсырмалар жөнiндегi инспектор, бас
маман, басқарма бөлiмiнiң құрамындағы бөлiмше,
баспасөз орталығы бастығы; басқарма құрамындағы
бөлiмше бастығының орынбасары; кезекшi бөлiм
бастығының көмекшiсi-жедел кезекшi, басқарма
(кадрлар бөлiмi) бастығының штаттық-ұйымдастыру
жұмысы, кәсiби даярлық жөнiндегi көмекшiсi       3000
Бөлiмдегi бөлiмше бастығының орынбасары          2900
Аға: тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы,
инспектор, инженер, инспектор-кезекшi,
ревизор, референт, қызметкер,
инспектор-дәрiгер, аудармашы, айрықша
маңызды iстер жөнiндегi тергеушi                 2800
Тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы, инспектор,
инженер, инспектор-кезекшi, ревизор,
референт, қызметкер, инспектор-дәрiгер,
аудармашы                                        2500
Кiшi тергеушi                                    2200
Ескертулер:
1. Аталған лауазымдық жалақылар ҰҚЖҚББ-ның облыстар, Алматы қаласы мен Алматы облысы бойынша басқармалары (бөлiмдерi) аппараттарының және облыстық МТК-нiң тiкелей бағынышты бөлiмшелерi басшы құрамының қызметкерлерiне қолданылады.

2. Оклады по должностям старших инспекторов и
инженеров, инспекторов и инженеров установлены
для сотрудников всех специальностей, отнесенных
к категории начальствующего состава.
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава управлений (отделов)
Государственного следственного комитета на транспорте
и их структурных подразделений
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник управления                            4300
Начальник самостоятельного отдела, службы       4200
Заместитель начальника управления               4000
Заместитель начальника самостоятельного
отдела, службы                                  3900
Начальник: отдела управления, секретариата      3600
Начальник: самостоятельного отделения,
дежурной части; заместитель начальника:
секретариата ГСК, отдела управления             3300
Начальник отделения в составе отдела;
помощник начальника дежурной части -
оперативный дежурный; помощник начальника
отдела кадров: по оргштатной работе, по
профессиональной подготовке; старшие:
следователь по особо важным делам,
оперуполномоченный по особо важным делам,
инспектор по особо важным делам; главный
специалист                                      3000
Руководитель группы                             2900
Старшие: следователь, оперуполномоченный,
эксперт, инспектор, инженер, ревизор,
референт секретариата, сотрудник,
инспектор-дежурный, переводчик; следователь
по особо важным делам                           2800
Оперуполномоченный, следователь, эксперт,
инспектор, инженер, ревизор, сотрудник,
инспектор-дежурный, референт, переводчик        2500
Младший следователь                             2200
ПОДРАЗДЕЛЕНИЯ, НЕПОСРЕДСТВЕННО ПОДЧИНЕННЫЕ УПРАВЛЕНИЮ
(ОТДЕЛУ) ГСК НА ТРАНСПОРТЕ
Оперативно-технические отделения (группы)
Начальник отделения                             3500
Начальник группы                                2900
Старший оперуполномоченный                      2800
Оперуполномоченный                              2500
Центр криминальной информации
(на правах отдела)
Начальник центра                                4200
Заместитель начальника центра                   3900
Начальник отделения                             3300
Старшие; инспектор, инженер                     2800
Инспектор, инженер                              2500
Центр криминальной информации
(на правах отделения)
Начальник центра                                3300
Старшие: инспектор, инженер                     2800
Инспектор, инженер                              2500
Экспертно-криминалистическое управление
Начальник управления                            4300
Начальник самостоятельного отдела               4200
Заместитель начальника управления               4000
Начальник отдела управления                     3800
Заместитель начальника: отдела управления,
самостоятельного отдела                         3300
Начальник отделения                             3000
Главные: специалист, эксперт                    3000
Старший эксперт                                 2800
Эксперт                                         2500
Линейные отделы (отделения) ГСК на станциях
железной дороги, в портах и аэропортах
Начальник линейного отдела                      3600
Заместитель начальника линейного отдела         3300
Начальник самостоятельного линейного
отделения                                       3000
Заместитель начальника самостоятельного
линейного отделения                             2800
Начальник: отделения в составе отдела,
линейного пункта                                2750
Помощник начальника отдела по анализу,
планированию и контролю, помощник
начальника линейного отдела - оперативный
дежурный                                        2700
Старшие: следователь, оперуполномоченный,
эксперт, инспектор, инженер                     2400
Следователь, оперуполномоченный, эксперт,
инспектор, инженер                              2200
Младший следователь                             2100
ПРИМЕЧАНИЕ. Указанные должностные оклады распространяются
на сотрудников начальствующего состава отделов
ГУБОПиК на транспорте.
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава городских управлений и городских
отделов Государственного следственного комитета
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность             і      Месячный должностной
і         оклад (в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іГорода,іГорода    іОстальные
івне    іI тарифнойінаселенные
ігруппы ігруппы    іпункты
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник: управления , отдела
в составе городского управления,
отдела; помощник начальника
управления, отдела по работе с

2. Аға инспекторлар мен аға инженерлердiң, инспекторлар мен инженерлердiң лауазымы жөнiндегi жалақылар басшы құрамның санаттарына жататын барлық мамандықтағы қызметкерлер үшiн белгiленген.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 14 қосымша
Мемлекеттiк тергеу комитетi көлiктегi басқармалары
(бөлiмдерi) және оның құрылымдық бөлiмшелерi басшы
құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Басқарма бастығы                                 4300
Дербес бөлiм, қызмет бастығы                     4200
Басқарма бастығының орынбасары                   4000
Дербес бөлiм, қызмет бастығының орынбасары       3900
Басқарма бөлiмiнiң, хатшылықтың бастығы          3600
Дербес бөлiмше, кезекшi бөлiм бастығы,
МТК хатшылығы, басқарма бөлiмi бастығының
орынбасары                                       3300
Бөлiм құрамындағы бөлiмше бастығы; кезекшi
бөлiм бастығының көмекшiсi-жедел кезекшi;
кадрлар бөлiмi бастығының штаттық-ұйымдастыру
жұмыстар жөнiндегi, кәсiби даярлық жөнiндегi
көмекшiсi; аға: айрықша маңызды iстер
жөнiндегi тергеушi, айрықша маңызды iстер
жөнiндегi жедел уәкiл, айрықша маңызды
тапсырмалар жөнiндегi инспектор; бас маман       3000
Топ басшысы                                      2900
Аға: тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы,
инспектор, инженер, ревизор, хатшылық
референтi, қызметкер, инспектор-кезекшi,
аудармашы, айрықша маңызды iстер жөнiндегi
тергеушi                                         2800
Жедел уәкiл, тергеушi, сарапшы, инспектор,
инженер, ревизор, қызметкер, инспектор-кезекшi
референт, аудармашы                              2500
Кiшi тергеушi                                    2200
МТК КӨЛIКТЕГI БАСҚАРМАСЫНА (БӨЛIМIНЕ)
ТIКЕЛЕЙ БАҒЫНЫШТЫ БӨЛIМШЕЛЕР
Жедел-техникалық бөлiмшелер (топтар)
Бөлiмше бастығы                                  3500
Топ бастығы                                      2900
Аға жедел уәкiл                                  2800
Жедел уәкiл                                      2500
Криминал ақпараты орталығы
(бөлiм құқығында)
Орталық бастығы                                  4200
Орталық бастығының орынбасары                    3900
Бөлiмше бастығы                                  3300
Аға: инспектор, инженер                          2800
Инспектор, инженер                               2500
Криминал ақпараты орталығы
(бөлiмше құқығында)
Орталық бастығы                                  3300
Аға: инспектор, инженер                          2800
Инспектор, инженер                               2500
Сараптау-криминалдық басқармасы
Басқарма бастығы                                 4300
Дербес бөлiм бастығы                             4200
Басқарма бастығының орынбасары                   4000
Басқарма бөлiмiнiң бастығы                       3800
Басқарма бөлiмiнiң, дербес бөлiм бастығының
орынбасары                                       3300
Бөлiмше бастығы                                  3000
Бас: маман, сарапшы                              3000
Аға сарапшы                                      2800
Сарапшы                                          2500
Темiржол станциялары, порттар мен
әуежайлардағы МТК-нiң желiлiк бөлiмдерi
(бөлiмшелерi)
Желiлiк бөлiм бастығы                            3600
Желiлiк бөлiм бастығының орынбасары              3300
Дербес желiлiк бөлiмше бастығы                   3000
Дербес желiлiк бөлiмше бастығының орынбасары     2800
Бөлiмнiң, желiлiк пункттiң құрамындағы
бөлiмше бастығы                                  2750
Бөлiм бастығының талдау, жоспарлау және
бақылау жөнiндегi көмекшiсi, желiлiк бөлiм
бастығының көмекшiсi-жедел кезекшi               2700
Аға: тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы,
инспектор, инженер                               2400
Тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы, инспектор,
инженер                                          2200
Кiшi тергеушi                                    2100
Ескерту: Аталған лауазымдық жалақылар ҰҚЖКББ көлiктегi
бөлiмдерi басшы құрамының қызметкерлерiне
қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 15 қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң
қалалық басқармалары мен қалалық бөлiмдерi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                   |  Айлық лауазымдық
|  жалақысы (теңгемен)
|______________________________
|Топтан тыс |1-тарифтiк|Қалған
|қалалар    |топтағы   |елдi
|           |қалалар   |мекендер
___________________________________________________________________
Қалалық басқарма, бөлiм құрамындағы
басқарма, бөлiм бастығы; жеке
құраммен жұмыс жөнiндегi басқарма,

личным составом                       3300     3000        2800
Заместитель начальника:
управления, отдела в составе
управления, самостоятельного
отдела                                3000     2800        2600
Начальник: отделения, дежурной
части, секретариата,
финансово-бюджетной части             2800     2600        2500
Заместитель начальника:
секретариата, отделения, начальник
отделения в составе отдела,
помощник начальника дежурной
части - оперативный дежурный,
главный специалист                    2700     2500        2300
Старшие: следователь,
оперуполномоченный, эксперт,
инженер, инспектор-дежурный,
инструктор, сотрудник                 2600     2400        2200
Следователь, оперуполномоченный,
эксперт, инженер,
инспектор-дежурный, инструктор,
сотрудник                             2400     2200        2100
Младший следователь                   2100     2100        2000
ПРИМЕЧАНИЕ. Указанные должностные оклады настоящего приложения
распространяются на сотрудников начальствующего состава
подразделений, подчиненных 8 управлению ГСК Республики
Казахстан.
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава районных управлений, отделов
Государственного следственного комитета
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Заместитель начальника отдела, помощник
начальника отдела по работе с личным
составом                                        2600
Начальник: отделения, дежурной части,
секретариата, финансово-бюджетной части         2550
Заместитель начальника отделения, помощник
начальника дежурной части - оперативный
дежурный; начальник отделения в составе
отдела                                          2300
Старшие: следователь, оперуполномоченный,
эксперт, инспектор, инженер,
инспектор-дежурный, сотрудник, инструктор       2200
Следователь, оперуполномоченный, эксперт,
инспектор, инженер, инспектор-дежурный,
сотрудник, инструктор                           2100
Младший следователь                             2000
ПРИМЕЧАНИЕ. Указанные должностные оклады распространяются на
сотрудников начальствующего состава подразделений
8-го управления ГСК.
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава подразделений, подчиненных
управлению Государственного следственного комитета г. Алматы,
управлениям (отделам) Государственного следственного комитета
по областям
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Центр криминальной информации
(на правах управления)
Начальник центра                                4300
Заместитель начальника центра                   4000
Начальник отдела                                3600
Заместитель начальника отдела                   3300
Начальник: отделения, дежурной части            3200
Главный специалист                              3000
Старшие: инженер, инспектор,
инспектор-дежурный                              2800
Инженер, инспектор, инспектор-дежурный          2500
Центр криминальной информации
(на правах отдела)
Начальник центра                                4200
Заместитель начальника центра                   3900
Начальник отдела                                3600
Заместитель начальника отдела                   3300
Начальник: отделения, дежурной части            3200
Главный специалист                              3000
Старшие: инженер, инспектор,
инспектор-дежурный                              2800
Инженер, инспектор, инспектор-дежурный          2500
Подразделения специального назначения
Командир батальона                              3800
Заместитель командира батальона                 3500
Помощник командира батальона                    2900
Командир роты                                   2900
Заместитель командира роты                      2750
Командир взвода                                 2650
Заместитель командира взвода                    2600
Начальник отделения                             2500
Старший инспектор, инспектор-дежурный,
инженер                                         2400
Инспектор, инженер, инспектор-дежурный          2200
Конвойные подразделения
Командир отдельного батальона                   3600
Заместитель командира отдельного батальона      3300
Командир роты в составе батальона               3000
Командир отдельного взвода                      2700
Заместитель командира отдельного взвода         2650
Командир взвода                                 2600
Заместитель командира взвода                    2500
Старший инспектор: по кадрам, по боевой и
служебной подготовке, инспектор-дежурный,
инженер по связи и специальной технике          2400
Инспектор: по кадрам, по боевой и служебной
подготовке, инспектор-дежурный                  2200
Автохозяйство ГСК Республики Казахстан
Начальник автохозяйства                         4900
Главный инженер автохозяйства                   4500
Главный бухгалтер                               3800
Заместитель начальника автохозяйства            4500
Начальник отдела автохозяйства                  3900
Начальник колонны автохозяйства                 3900
Начальник ремонтной мастерской                  3900
Старшие: инженер, инспектор, инженер-экономист  3600
Инженер, экономист, инспектор                   2800
Автохозяйства ГУ ГСК г. Алматы,
ГСК областей и городов
Начальник автохозяйства                         3000
Заместитель начальника автохозяйства            2800
Лаборатории психологической диагностики
и профессиональной пригодности
Начальник лаборатории                           2500
Отдел (отделение, группа) оперативной связи
Начальник отдела                                4200
Заместитель начальника отдела                   3900
Начальник отделения                             3200
Главный специалист                              3000
Старший инженер, инспектор по оперативной
технике                                         2800
Инженер, инспектор по оперативной технике       2500
Научно-исследовательский центр проблем борьбы с
преступностью (на правах управления) при ГСК РК
Начальник центра                                5800
Заместитель начальника центра                   5300
Начальник отдела                                4500
Старший научный сотрудник                       3600
Научный сотрудник                               3000
Филиалы научно-исследовательского центра проблем борьбы
с преступностью
Начальник филиала                               4300
Заместитель начальника филиала                  4000
Старший научный сотрудник                       2900
Научный сотрудник                               2700
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава следственных изоляторов
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность             іМесячный должностной оклад (в тенге)
і         при лимите мест
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і до  і151- і301- і501- і1001-і2001 и
і 150 і300  і500  і1000 і2000 іболее
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник следственного

бөлiм бастығының көмекшiсi               3300       3000      2800
Басқарма, басқарма құрамындағы
бөлiм, дербес бөлiм бастығының
орынбасары                               3000       2800      2600
Бөлiмшенiң, кезекшi бөлiмнiң,
хатшылықтың, қаржы-бюджет
бөлiмiнiң бастығы                        2800       2600      2500
Хатшылық, бөлiмше бастығының
орынбасары, бөлiм құрамындағы
бөлiмше бастығы, кезекшi бөлiм
бастығының көмекшiсi-жедел
кезекшi, бас маман                       2700       2500      2300
Аға: тергеушi, жедел уәкiл,
сарапшы, инженер, инспектор-кезекшi,
нұсқаушы, қызметкер                      2600       2400      2200
Тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы,
инженер, инспектор-кезекшi,
нұсқаушы, қызметкер                      2400       2200      2100
Кiшi тергеушi                            2100       2100      2000
Ескерту: Осы қосымшада аталған лауазымдық жалақылар Қазақстан
Республикасы МТК 8-басқармасына бағынышты
бөлiмшелердiң басшы құрамының қызметкерлерiне
қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 16 қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң
аудандық басқармалары, бөлiмдерi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Бөлiм бастығының орынбасары, бөлiм
бастығының жеке құраммен жұмыс iстеу
жөнiндегi бөлiм бастығының көмекшiсi              2600
Бөлiмше, кезекшi бөлiм, хатшылық,
қаржы-бюджет бөлiмiнiң бастығы                    2550
Бөлiмше бастығының орынбасары, кезекшi
бөлiм бастығының көмекшiсi-жедел кезекшi;
бөлiм құрамындағы бөлiмше бастығы                 2300
Аға: тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы,
инспектор, инженер, инспектор-кезекшi,
қызметкер, нұсқаушы                               2200
Тергеушi, жедел уәкiл, сарапшы, инспектор,
инженер, инспектор-кезекшi, қызметкер,
нұсқаушы                                          2100
Кiшi тергеушi                                     2000
Ескерту: Аталған лауазымдық жалақылар МТК 8-басқармасы
бөлiмшелерiнiң басшы құрамы қызметкерлерiне
қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 17 қосымша
Алматы қаласы бойынша Мемлекеттiк тергеу комитетi
басқармасына, облыстар бойынша Мемлекеттiк тергеу
комитетi басқармаларына (бөлiмдерiне) бағынышты
бөлiмшелердiң басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Криминал ақпараты орталығы
(басқарма құқығында)
Орталық бастығы                                  4300
Орталық бастығының орынбасары                    4000
Бөлiм бастығы                                    3600
Бөлiм бастығының орынбасары                      3300
Бөлiмше, кезекшiлiк бөлiм бастығы                3200
Бас маман                                        3000
Аға: инженер, инспектор, инспектор-кезекшi       2800
Инженер, инспектор, инспектор-кезекшi            2500
Криминал ақпараты орталығы
(бөлiм құқығында)
Орталық бастығы                                  4200
Орталық бастығының орынбасары                    3900
Бөлiм бастығы                                    3600
Бөлiм бастығының орынбасары                      3300
Бөлiмше, кезекшiлiк бөлiм бастығы                3200
Бас маман                                        3000
Аға: инженер, инспектор, инспектор-кезекшi       2800
Инженер, инспектор, инспектор-кезекшi            2500
Арнаулы мақсаттағы бөлiмшелер
Батальон командирi                               3800
Батальон командирiнiң орынбасары                 3500
Батальон командирiнiң көмекшiсi                  2900
Рота командирi                                   2900
рота командирiнiң орынбасары                     2750
Взвод командирi                                  2650
Взвод командирiнiң орынбасары                    2600
Бөлiмше бастығы                                  2500
Аға: инспектор, инспектор-кезекшi инженер        2400
Инспектор, инженер, инспектор-кезекшi            2200
Конвойлық бөлiмшелер
Жеке батальон командирi                          3600
Жеке батальон командирiнiң орынбасары            3300
Батальон құрамындағы рота командирi             3000
Жеке взвод командирi                             2700
Жеке взвод командирiнiң орынбасары               2650
Взвод командирi                                  2600
Взвод командирiнiң орынбасары                    2500
Аға инспектор: кадрлар жөнiндегi, жауынгерлiк
және қызметтiк даярлық жөнiндегi,
кезекшi-инспектор, байланыс және арнаулы
техника жөнiндегi инженер                        2400
Инспектор: кадрлар жөнiндегi, жауынгерлiк және
қызметтiк даярлық жөнiндегi, кезекшi инспектор   2200
Қазақстан Республикасы МТК-нiң
автошаруашылығы
Автошаруашылық бастығы                           4900
Автошаруашылықтың бас инженерi                   4500
Бас бухгалтер                                    3800
Автошаруашылық бастығының орынбасары             4500
Автошаруашылықтың бөлiм бастығы                  3900
Автошаруашылықтың колонна бастығы                3900
Жөндеу шеберханасының бастығы                    3900
Аға: инженер, инспектор, инженер-экономист       3600
Инженер, экономист, инспектор                    2800
Алматы қаласы бойынша МТКББ-ның, облыстар
мен қалалар бойынша МТК-нiң автошаруашылықтары
Автошаруашылық бастығы                           3000
Автошаруашылық бастығының орынбасары             2800
Психологиялық диагностика және кәсiби
жарамдылық зертханасы
Зертхана бастығы                                 2500
Жедел байланыс бөлiмi (бөлiмшесi, тобы)
Бөлiм бастығы                                    4200
Бөлiм бастығының орынбасары                      3900
Бөлiмше бастығы                                  3200
Бас маман                                        3000
Аға инженер, жедел техника жөнiндегi инспектор   2800
Инженер, жедел техника жөнiндегi инспектор       2500
ҚР МТК жанындағы қылмысқа қарсы күрес
проблемаларының ғылыми-зерттеу орталығы
(басқарма құқығында)
Орталық бастығы                                  5800
Орталық бастығының орынбасары                    5300
Бөлiм бастығы                                    4500
Аға ғылыми қызметкер                             3600
Ғылыми қызметкер                                 3000
Қылмысқа қарсы күрес проблемалары ғылыми-зерттеу
орталығының филиалдары
Филиал бастығы                                   4300
Филиал бастығының орынбасары                     4000
Аға ғылыми қызметкер                             2900
Ғылыми қызметкер                                 2700
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 18 қосымша
Тергеу изоляторы басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы            |Орындардың лимитi бойынша ай сайынғы
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|_____________________________________
|150-ге|151- |301- |501-|1001-|2001-ден
|дейiн |300  |500  |1000 |2000 |жоғары
___________________________________________________________________

изолятора                       3000  3150  3300  3350  3400  3450
Заместитель начальника
следственного изолятора;
начальник отдела режима
и охраны; главный бухгалтер     2850  2850  2900  2950  3000  3050
Начальники отделов:
оперативного, кадров,
дежурный помощник начальника
следственного изолятора         2450  2500  2550  2700  2750  2800
Заместитель дежурного
помощника начальника
следственного изолятора         2300  2350  2400  2450  2500  2550
Начальники отделов:
интендантского и
хозяйственного обеспечения,
специального                    2400  2450  2500  2550  2650  2750
Старшие: оперуполномоченный, инспектор,
инструктор, инспектор специального учета
(при отсутствии в штате начальника
спецотдела)                                     2400
Старший инспектор отдела режима и охраны        2400
Старшие: инженер, инженер по обслуживанию
инженерно-технических средств охраны и
связи                                           2350
Начальник отряда, инспектор отдела режима
и охраны                                        2300
Оперуполномоченный, инструктор, инспектор       2200
Начальник медицинской части - врач              2500
Начальник (заведующий) отделения (кабинета) -
врач, начальник здравпункта - врач              2200
Врачи всех наименований (кроме зубного врача)   2100
Зубной врач, начальник здравпункта-фельдшер     2000
Фельдшер                                        1800
Инспектор профилактики ВПО                      2000
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава Высшей школы
Государственного следственного комитета
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник высшей школы                          5500
Первый заместитель начальника школы, училища    5000
Заместитель начальника высшей школы, училища:
по строевой части, по хозяйственной части,
по воспитательной и социальной работе,
по научной работе; начальник высших
академических курсов (ВАК)                      4700
Начальник факультета (филиала), заместитель
начальника высших академических курсов (ВАК),
помощник начальника высшей школы, училища:
по строительству, по кадрам                     4500
Начальник отдела: учебного,
учебно-методического, по разработке
актуальных правовых проблем, по
воспитательной и социальной работе,
финансово-планового,
научно-исследовательского и
редакционно-издательского, ученый секретарь;
заместитель начальника филиала по учебной
работе, он же начальник учебного отдела; по
воспитательной и социальной работе, он же
начальник отделения по воспитательной и
социальной работе                               4200
Заместитель начальника филиала школы по
хозяйственной части, начальник отдела
кадров филиала школы, заместитель
начальника научно-технического центра,
заместитель начальника факультета: по
учебной работе (он же начальник учебного
отдела), по кадрам; начальник отдела:
научной информации;
редакционно-издательского; технических
средств обучения; экономического и
профессионально-технического образования,
по воспитательной и социальной работе           4000
Заместитель начальника отдела: кадров,
учебного и учебно-методического,
научно-исследовательского, по разработке
актуальных правовых проблем,
редакционно-издательского,
научно-исследовательского и
редакционно-издательского, технических
средств обучения, экономического и
профессионально-технического образования,
финансово-планового отдела, начальник
отдела вычислительной техники (он же
начальник вычислительного центра),
главный редактор, заместитель начальника
факультета (кроме вышеперечисленных),
начальник адъюнктуры                            3900
Заместитель начальника отдела; научной
информации, передового опыта и научной
информации, выставочной пропаганды,
вычислительной техники; помощник начальника
факультета по строевой части, по
хозяйственной части, по строительству           3800
Начальник самостоятельного отделения
(учебного, заочного), начальник медицинской
части - врач                                    3600
Начальник: курса, курсов повышения
квалификации, отделения учебного отдела,
отдела выставочной пропаганды,
редакционно-издательского (филиала)             3550
Заместитель начальника: курса, курсов
повышения квалификации, начальник отделения
(кроме особо поименованных, заместитель
начальника отдела: хозяйственного и
материально-технического обеспечения,
хозяйственного; начальник самостоятельного
финансово-планового отделения, старший
научный сотрудник научно-исследовательского
отдела, отдела по разработке актуальных
правовых проблем научно-исследовательского
и редакционно-издательского отдела,
старший редактор                                3500
Старший научный сотрудник: отдела научной
информации, отдела передового опыта и научной
информации: редактор; научный сотрудник:
научно-исследовательского отдела, отдела по
разработке актуальных правовых проблем,
научно-исследовательского и
редакционно-издательского отдела, старший
преподаватель-методист                          3300
Научный сотрудник отдела передового опыта
и научной информации                            2900
Начальник отделения: хозяйственного отдела,
комендантского; главный инженер отделения
капитального строительства, начальник
секретариата, главный эксперт; старшие:
инспектор группы арттехвооружения, он же
оружейный техник, отдела передового опыта
и научной информации, отдела выставочной
пропаганды, инженер-электроник, инженер
математик-программист, инспектор учебного
отдела (отделения), инспектор-дежурный,
инструктор по клубной и культурно-массовой
работе, инспектор учебно-методического
отдела, факультета, отдела научной
информации, отдела (отделения) по кадрам, по
мобилизационной работе и гражданской обороне,
отдела технических средств обучения, отдела
экономического и профессионально-технического
обучения, отдела передового опыта и научной
информации; начальник технической части, он
же начальник гаража, начальник учебной
пожарной части                                  2800
Заместитель начальника отделения:
хозяйственного отдела, отдела хозяйственного
и материально-технического обеспечения,
заместитель начальника секретариата;
инженер; электроник, математик-программист,
инспектор: учебного отдела (отделения),
учебно-методического отдела, факультета,
отдела (отделения) по кадрам, по
мобилизационной работе и гражданской обороне,
отдела (отделения) по воспитательной и
социальной работе, отдела технических средств
обучения, отдела экономического и
профессионально-технического образования,
отдела передового опыта и научной
информации, отдела выставочной пропаганды,
отдела научной информации,
преподаватель-методист, инспектор-дежурный,
инструктор по клубной и культурно-массовой
работе, старший эксперт, инспектор пожарной
охраны                                          2500
Начальник кабинета специальных дисциплин,
переводчик, руководитель духового оркестра,
командир взвода, эксперт, переводчик-методист   2300
Профессорско-преподавательский состав
Начальник кафедры                               4400
Заместитель начальника кафедры                  4000
Профессор                                       3700
Доцент                                          3600
Старший преподаватель                           3300
Преподаватель                                   2800
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава госпиталей
и поликлиник Государственного следственного комитета
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

Тергеу изоляторының бастығы   3000   3150  3300  3350  3400   3450
Тергеу изоляторы бастығының
орынбасары; режим және күзет
бөлiмiнiң бастығы; бас
бухгалтер                     2850   2850  2900  2950  3000  3050
Бөлiм бастықтары: жедел,
кадрлар, тергеу изоляторы
бастығының кезекшi көмекшiсi  2450   2500  2550  2700  2750  2800
Тергеу изоляторы бастығы
кезекшi көмекшiсiнiң
орынбасары                    2300   2350  2400  2450  2500  2550
Бөлiм бастықтары:
интенданттық және шаруашылық
қамтамасыз ету, арнаулы       2400   2450  2500  2550  2650  2750
Аға: жедел уәкiл, инспектор
нұсқаушы, арнаулы есеп
инспекторы (штатта арнаулы
бөлiм жоқ кезде)                               2400
Режим және күзет бөлiмiнiң
аға инспекторы                                 2400
Аға: инженер, күзет пен
байланыстың инженерлiк
техникалық құралдарына қызмет
көрсету жөнiндегi инженер                      2350
Отряд бастығы, режим және
күзет бөлiмiнiң инспекторы                     2300
Жедел уәкiл, нұсқаушы,
инспектор                                      2200
Медициналық бөлiм
бастығы-дәрiгер                                2500
Бөлiмше (кабинет) бастығы
(меңгерушiсi)- дәрiгер,
денсаулық сақтау пунктiнiң
бастығы-дәрiгер                                2200
Барлық аталымдағы дәрiгерлер
(тiс дәрiгерiнен басқасы)                      2100
Тiс дәрiгерi, денсаулық сақтау
пунктiнiң бастығы-фельдшер                     2000
Фельдшер                                       1800
ӘӨҚК-ның алдын алу инспекторы                  2000
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 19 қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң
Жоғары мектебi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |  Ай сайынғы лауазымдық
|  жалақысы (теңгемен)
________________________________________|___________________________
Жоғары мектеп бастығы                            5500
Мектеп, училище бастығының бiрiншi
орынбасары                                       5000
Жоғары мектеп, училище бастығының
орынбасары: саптық бөлiм жөнiндегi,
шаруашылық бөлiм жөнiндегi, тәрбие
және әлеуметтiк жұмыстар жөнiндегi,
ғылыми жұмыстар жөнiндегi; Жоғары
академиялық курстар бастығы (ЖАК)                4700
Факультет (филиал) бастығы, жоғары
академиялық курстар (ЖАК) бастығының
орынбасары, жоғары мектептiң,
училище бастығының құрылыс жөнiндегi,
кадрлар жөнiндегi көмекшiсi                      4500
Бөлiм бастығы: оқу, оқу-әдiстемелiк,
өзектi құқықтық проблемаларды әзiрлеу
жөнiндегi, тәрбие және әлеуметтiк
жұмыстар, қаржы-жоспарлық,
ғылыми-зерттеу және редакциялық-баспа,
ғылыми хатшы; филиал бастығының оқу
жұмыстары жөнiндегi орынбасары, ол әрi
оқу бөлiмiнiң бастығы; тәрбиелiк
және әлеуметтiк жұмыстар жөнiндегi
орынбасар, ол әрi тәрбие және
әлеуметтiк жұмыстар жөнiндегi
бөлiмше бастығы                                  4200
Мектеп филиалы бастығының шаруашылық бөлiм
жөнiндегi орынбасары, мектеп филиалы
кадрлар бөлiмiнiң бастығы,
ғылыми-техникалық орталық бастығының
орынбасары; факультет бастығының оқу
жұмыстары жөнiндегi (ол әрi оқу бөлiмiнiң
бастығы да), кадрлар жөнiндегi орынбасары;
бөлiм бастығы: ғылыми ақпараттар,
редакциялық баспа, оқытудың техникалық
құралдары, экономикалық және
кәсiби-техникалық бiлiм беру, тәрбие
және әлеуметтiк жұмыстар жөнiндегi               4000
Бөлiм бастығының орынбасары; кадрлар, оқу
және оқу-әдiстемелiк, ғылыми-зерттеу,
өзектi құқықтық проблемаларды пысықтау
жөнiндегi, редакциялық баспа,
ғылыми-зерттеу және редакциялық баспа,
оқытудың техникалық құралдары,
экономикалық және кәсiби-техникалық
бiлiм беру, қаржы-жоспарлау бөлiмiнiң,
есептеу техникасы бөлiмiнiң бастығы
(ол әрi есептеу орталығының бастығы да),
бас редактор, факультет бастығының
орынбасары (жоғарыда аталғандардан
басқа), адъюнктура бастығы                       3900
Бөлiм бастығының орынбасары: ғылыми
ақпараттар, озық тәжiрибе және ғылыми
ақпараттар, көрмелiк насихат, есептеу
техникасы; факультет бастығының саптық
бөлiм жөнiндегi, шаруашылық бөлiм
жөнiндегi, құрылыс жөнiндегi көмекшiсi           3800
Дербес бөлiмше бастығы (оқу, сырттай оқу),
медициналық бөлiм бастығы-дәрiгер                3600
Бастық: курстың, бiлiктiлiк арттыру
курстарының, оқу бөлiмi бөлiмшесiнiң,
көрмелiк насихат бөлiмiнiң,
редакциялық-баспа бөлiмiнiң (филиалдың)          3550
Бастықтың орынбасары: курстың, бiлiктiлiк
арттыру курстарының, бөлiмше бастығының
(айрықша аталғандардан бөлек), бөлiм
бастығының орынбасары: шаруашылық және
материалдық-техникалық қамтамасыз ету,
шаруашылық; дербес қаржы-жоспарлау
бөлiмшесiнiң бастығы, ғылыми-зерттеу
бөлiмiнiң өзектi құқықтық проблемаларды
пысықтау жөнiндегi бөлiмнiң,
ғылыми-зерттеу және редакциялық-баспа
бөлiмiнiң аға ғылыми қызметкерi, аға
редактор                                         3500
Аға ғылыми қызметкер: ғылыми ақпараттар
бөлiмiнiң, озық тәжiрибе және ғылыми
ақпараттар бөлiмiнiң; редактор; ғылыми
қызметкер; ғылыми-зерттеу бөлiмiнiң,
өзектi құқықтық проблемаларды пысықтау
жөнiндегi, ғылыми-зерттеу және
редакциялық-баспа бөлiмiнiң, аға
оқытушы-әдiскерi                                 3300
Озық тәжiрибе және ғылыми ақпараттар
бөлiмiнiң ғылыми қызметкерi                      2900
Бөлiмше бастығы: шаруашылық бөлiмiнiң,
коменданттық; күрделi құрылыс
бөлiмшесiнiң бас инженерi, хатшылық
бастығы, бас сарапшы; аға:
арттехжарақтандыру тобының инспекторы,
ол әрi қару-жарақ технигi де, озық
тәжiрибе және ғылыми ақпараттар
бөлiмiнiң, көрмелiк насихат бөлiмiнiң,
инженер-электроншы, инженер
математик-бағдарламашы, оқу бөлiмiнiң
(бөлiмшесiнiң) инспекторы, кезекшi
инспектор, клубтық және мәдени-бұқаралық
жұмыстар жөнiндегi нұсқаушы,
оқу-әдiстемелiк бөлiмнiң инспекторы,
факультеттiң, ғылыми-ақпараттар
бөлiмiнiң, кадрлар жөнiндегi бөлiмнiң
(бөлiмшенiң), жұмылдыру жұмыстары және
азаматтық қорғаныс жөнiндегi, техникалық
оқыту құралдары бөлiмiнiң, экономикалық
және кәсiби-техникалық оқытудың, озық
тәжiрибе және ғылыми-ақпараттық
бөлiмiнiң; техникалық бөлiмiнiң бастығы,
ол әрi гараж бастығы да, өрттен қорғау-оқу
бөлiмiнiң бастығы                                2800
Бөлiмше бастығының орынбасары: шаруашылық
бөлiмнiң, шаруашылық және
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң, хатшылық бастығының орынбасары;
инженер; электроншы, математик-бағдарламашы,
инспектор: оқу бөлiмiнiң (бөлiмшесiнiң),
оқу-әдiстемелiк бөлiмiнiң, факультеттiң,
кадрлар жөнiндегi бөлiмнiң (бөлiмшенiң),
жұмылдыру жұмыстары және азаматтық
қорғаныс жөнiндегi, тәрбиелiк және
әлеуметтiк жұмыстар жөнiндегi бөлiмнiң
(бөлiмшенiң), техникалық оқыту құралдары
бөлiмiнiң, экономикалық және
кәсiби-техникалық бiлiм бөлiмiнiң, озық
тәжiрибе және ғылыми ақпараттар бөлiмiнiң,
көрмелiк насихат бөлiмiнiң, ғылыми
ақпараттар бөлiмiнiң, оқытушы-әдiскер,
инспектор-кезекшi, клубтық және
мәдени-бұқаралық жұмыстар жөнiндегi
нұсқаушы, аға сарапшы, өрттен қорғау
инспекторы                                       2500
Арнаулы пәндер кабинетiнiң бастығы,
аудармашы, үрмелi аспаптар оркестрiнiң
жетекшiсi, взвод командирi, сарапшы,
аудармашы-әдiскер                                2300
Профессорлық-оқытушылық құрам
Кафедра бастығы                                  4400
Кафедра бастығының орынбасары                    4000
Профессор                                        3700
Доцент                                           3600
Аға оқытушы                                      3300
Оқытушы                                          2800
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 20 қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң
госпитальдары мен емханалары басшы құрамының
Лауазымды жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                         Айлық лауазымдық
жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________

1. Центральная поликлиника ГСК
Начальник поликлиники - врач                    3900
Заместитель начальника поликлиники - врач,
заместитель по общим вопросам                   3700
Начальники (врачи): терапевтических и
педиатрических отделений, других отделений,
выполняющих функции скорой и неотложной
медицинской помощи                              3600
Начальники остальных отделений медицинского
профиля                                         3500
2. Поликлиники ГУ ГСК и УГСК
Начальник поликлиники - врач                    3600
Заместитель начальника поликлиники - врач,
заместитель по общим вопросам                   3400
Начальники (врачи); терапевтических и
педиатрических отделений, других отделений,
выполняющих функции скорой и неотложной
медицинской помощи                              3300
Остальных отделений медицинского профиля        3200
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность              іМесячный должностной оклад в
ізависимости от количества коек
і(в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і   101-250    і  251-400
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
3. Центральный госпиталь (больница)
Начальник госпиталя (больницы) - врач   4600            4800
Заместитель начальника госпиталя
(больницы) - врач, по общим вопросам    4200            4300
Начальники отделений-врачи:
хирургического профиля,
анестезиологии, реанимации и             независимо от количества
интенсивной терапии                             коек 4000
Остальных отделений медицинского         независимо от количества
профиля                                         коек 3900
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность              іМесячный должностной оклад в
ізависимости от количества коек
і(в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і    25   і 26-100  і 101-250
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
4. Госпитали (больницы)
Начальник госпиталя (больницы) -
врач                                    3300       3600      3800
Заместитель начальника госпиталя
(больницы) - врач, по общим
вопросам                                 -          -        3400
Начальники отделений - врачи:
хирургического профиля,                Независимо от количества коек
анестезиологии, реанимации и                       3200
интенсивной терапии
Остальных отделений медицинского
профиля                                            3100
ПРИМЕЧАНИЕ. Месячные должностные оклады начальникам и
заместителям начальников госпиталей (больниц),
имеющих в своем составе поликлиники,
устанавливаются на ступень выше.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

1. МТК-нiң орталық емханасы
Емхана бастығы-дәрiгер                           3900
Емхана бастығының орынбасары-дәрiгер,
жалпы мәселелер жөнiндегi  орынбасар             3700
Терапевтiк және педиатрлық бөлiмшелердiң,
жедел және қауырт медициналық көмек
көрсету қызметтерiн орындайтын басқа
бөлiмшелердiң бастықтары (дәрiгерлер)            3600
Медицина саласының басқа бөлiмшелерiнiң
бастықтары                                       3500
2. МТКББ және МТКБ емханалары
Емхана бастығы-дәрiгер                           3600
Емхана бастығының орынбасары-дәрiгер,
жалпы мәселелер жөнiндегi орынбасары             3400
Терапевтiк және педиатрлық бөлiмшелердiң,
жедел және қауырт медициналық көмек
көрсету қызметтерiн орындайтын басқа
бөлiмшелердiң бастықтары (дәрiгерлер)            3300
Медициналық саланың басқа бөлiмшелерiнiң
бастықтары                                       3200
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |Төсек санына қарай айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|______________________________
| 101 - 250    |  251 - 400
___________________________________________________________________
3. Орталық госпиталь (аурухана)
Госпитальдiң (аурухананың)
бастығы-дәрiгер                            4600         4800
Госпиталь (аурухана) бастығының
орынбасары-дәрiгер, жалпы мәселелер
бойынша                                    4200         4300
Хирургиялық сала, анестезиология,          төсек санына қарамастан
реанимация және үдемелi терапия                   4000
бөлiмшелерiнiң бастықтары-дәрiгер          төсек санына қарамастан
3900
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |Төсек санына қарай айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|______________________________
|  25     |26 - 100 | 101 -250
___________________________________________________________________
4. Госпитальдар (ауруханалар)
Госпитальдiң (аурухананың)
бастығы-дәрiгер                          3300     3600     3800
Госпиталь (аурухана) бастығының
орынбасары-дәрiгер, жалпы
мәселелер бойынша                         -         -      3400
Хирургиялық сала, анестезиология,
реанимация және үдемелi терапия          төсек санына қарамастан
бөлiмшелерiнiң бастықтары-дәрiгер                 3200
Медицина саласының басқа
бөлiмшелерiнiң бастықтары-дәрiгер                 3100
Ескерту: Өз құрамында емханасы бар госпитальдардың (аурухана)
бастықтары мен орынбасарларының айлық лауазымдық
жалақылары бiр сатыға жоғары белгiленедi.
___________________________________________________________________
Лауазымы                              |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________

до 200 номеров                             2400
от 200 до 600                              2500
свыше 600                                  2600
ПРИМЕЧАНИЕ. Указанные должностные оклады распространяются
на лиц начальствующего состава управлений
(отделов, отделений) охраны, оперативно-технических
служб, уголовно-исполнительной системы,
государственной противопожарной службы, по контролю
за распространением наркотических веществ.
Приложение 29
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава управлений (отделов)
внутренних дел на транспорте и их структурных
подразделений
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник управления                            4300
Начальник самостоятельного отдела               4200
Заместитель начальника управления               4000
Заместитель начальника самостоятельного
отдела                                          3900
Начальник отдела управления                     3600
Начальник: самостоятельного отделения,
дежурной части; заместитель начальника отдела
управления                                      3300
Заместитель начальника самостоятельного
отделения, начальник: отделения в составе
отдела, инспекции по делам
несовершеннолетних, инспекции госпожнадзора;
помощники: начальника дежурной
части - оперативный дежурный, начальника
управления (отдела) кадров по оргштатной
работе и профессиональной подготовке;
старшин оперуполномоченный по особо важным
делам, главный специалист, старший
инспектор по особым поручениям                  3000
Руководитель группы                             2900
Старшие: оперуполномоченный, инспектор
дознания, инспектор, инженер, ревизор,
референт, инструктор, сотрудник,
инспектор-дежурный, переводчик                  2800
Оперуполномоченный, инспектор, инспектор
дознания, инженер, инструктор, ревизор,
сотрудник, инспектор-дежурный, референт,
переводчик                                      2500
Линейные отделы (отделения) внутренних дел
на станциях железной дороги, в портах и аэропортах
Начальник линейного отдела внутренних дел       3600
Первый заместитель начальника линейного
отдела внутренних дел                           3400
Заместитель начальника линейного отдела
внутренних дел                                  3300
Начальник линейного отделения внутренних дел    3000
Заместитель начальника линейного отделения
внутренних дел                                  2800
Начальник: штаба, отделения, линейного
пункта милиции                                  2750
Помощник начальника линейного отдела
внутренних дел, оперативный дежурный,
помощник начальника отдела внутренних дел
по анализу, планированию и контролю             2700
Заместитель начальника отделения, штаба         2600
Начальники инспекции по делам
несовершеннолетних, инспекции госпожнадзора     2500
Старшие: оперуполномоченный, инспектор,
инженер, инспектор-дежурный                     2400
Оперуполномоченный, инспектор, инженер,
инспектор-дежурный, инструктор                  2200
Помощник оперуполномоченного                    2100
ПРИМЕЧАНИЕ. Указанные должностные оклады распространяются
на лиц начальствующего состава отдела по контролю
за распространением наркотических и
сильнодействующих веществ.
Приложение 30
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава городских, районных
управлений (отделов) внутренних дел
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                     і Месячный должностной оклад
і          (в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іУВД     іГорода    іОстальные
ігородов іи районы  інаселенные
івне     іI тарифнойіпункты
ігруппы иігруппы    і
іг.      і          і
іБайконырі          і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Первый заместитель начальника
управления (отдела) внутренних дел,

200-нөмiрге дейiн                           2400
200-ден 600-ге дейiн                        2500
600-ден көп                                 2600
________________________________________________________________
Ескерту: Аталған лауазымдық жалақылар күзет, жедел-техникалық
қызмет, қылмыстық-атқару жүйесi, мемлекеттiк өрттен
сақтау қызметi, есiрткi заттардың таралуына бақылау
жасау басқармаларының (бөлiмдерiнiң, бөлiмшелерiнiң)
басшы құрамына қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 29 қосымша
Көлiктегi iшкi iстер басқармаларының (бөлiмдерiнiң)
және олардың құрылымдық бөлiмшелерi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Басқарма бастығы                                    4300
Дербес бөлiмнiң бастығы                             4200
Басқарма бастығының орынбасары                      4000
Дербес бөлiм бастығының орынбасары                  3900
Басқарма бөлiмiнiң бастығы                          3600
Дербес бөлiмшенiң, кезекшi бөлiмнiң
бастықтары; басқарма бөлiмi бастығының
орынбасары                                          3300
Дербес бөлiмше бастығының орынбасары,
бөлiм құрамындағы бөлiмшенiң, кәмелетке
толмағандар iстерi жөнiндегi
инспекцияның, мемлекеттiк өрт қадағалау
инспекциясының бастықтары; кезекшi
бөлiм бастығының жедел-кезекшiсi, ұйымдық
штаттық жұмыс және кәсiптiк даярлау
жөнiндегi кадрлар басқармасы (бөлiмi)
бастығының көмекшiлерi; айрықша маңызды
iстер жөнiндегi аға жедел уәкiл, бас
маман, айрықша тапсырмалар жөнiндегi
аға инспектор                                       3000
Топ жетекшiсi                                       2900
Аға жедел уәкiл, аға тексеру жүргiзу
инспекторы, аға инспектор, аға инженер,
аға тексерушi, аға референт, аға нұсқаушы,
аға қызметкер, аға инспектор-кезекшi,
аға аудармашы                                       2800
Жедел уәкiл, инспектор,тексеру жүргiзу
инспекторы, инженер, нұсқаушы, тексерушi,
қызметкер, инспектор-кезекшi, референт,
аудармашы                                           2500
Темiр жол станцияларындағы, айлақтардағы,
әуе-жайлардағы iшкi iстер желiлiк бөлiмдерi
(бөлiмшелерi)
Iшкi iстер желiлiк бөлiмiнiң бастығы                3600
Iшкi iстер желiлiк бөлiмi бастығының
бiрiншi орынбасары                                  3400
Iшкi iстер желiлiк бөлiмi бастығының
орынбасары                                          3300
Iшкi iстер желiлiк бөлiмшесiнiң бастығы             3000
Iшкi iстер желiлiк бөлiмшесi бастығының
орынбасары                                          2800
Штаб, бөлiмше, милиция, желiлiк пунктiнiң
бастықтары                                          2750
Iшкi iстердiң желiлiк бөлiмi бастығының
көмекшiсi, жедел кезекшi, iшкi iстердiң
желiлiк талдау, жоспарлау және бақылау
жөнiндегi бастығының көмекшiсi                      2700
Бөлiмше, штаб бастығының орынбасары                 2600
Кәмелетке толмағандар iстерi жөнiндегi
инспекция, мемлекеттiк өрт қадағалау
инспекцияның  бастықтары                            2500
Аға жедел уәкiл, аға инспектор, аға
инженер, аға инспектор-кезекшi                      2400
Жедел уәкiл, инспектор, инженер,
инспектор-кезекшi, нұсқаушы                         2200
Жедел уәкiлiнiң көмекшiсi                           2100
Ескерту: Осы қосымшадағы лауазымдық жалақылар есiрткi және
күштi әсер ететiн заттардың таралуына бақылау жасау
жөнiндегi бөлiмнiң басшы құрамындағы адамдарға да
қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 30 қосымша
Қалалық және аудандық iшкi iстер басқармаларының
(бөлiмдерiнiң) басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                    | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
|_____________________________
|топтан тыс|1-тарифтiк|басқа
|қалалардың|топтың    |елдi
|және      |қалалары  |мекендер
|Байқоңыр  |мен       |
|қаласы IББ|аудандары |
___________________________________________________________________
Iшкi iстер басқармасының (бөлiмiнiң),
милиция бөлiмi бастығының бiрiншi

отдела милиции                          4000    3400       3100
Начальник отдела охраны при отделе
внутренних дел                          3600    3300       3000
Начальники отделов; начальник:
самостоятельного отделения
внутренних дел, отделения
милиции, линейного отделения
милиции в порту                         3300    3000       2800
Заместители начальника отдела;
заместители начальника:
самостоятельного отделения
внутренних дел, отделения милиции,
линейного отделения милиции в порту;
начальники: отдела при отделении
милиции, отделения охраны при отделе
внутренних дел                          3000    2800       2600
Заместитель начальника отдела
охраны при управлении (отделе)
внутренних дел, начальник отделения
в составе управления, дежурной
части, секретариата,
финансово-экономической части           2900    2700       2550
Начальник отделения в составе
отдела внутренних дел                   2800    2600       2500
Заместители начальника: отделения
секретариата, отдела охраны при
отделении милиции, отделения охраны
при отделе внутренних дел;
начальники: инспекции по делам
несовершеннолетних, инспекции
исправительных работ, инспекции
госпожнадзора, линейного пункта
милиции в порту; помощник
начальника дежурной части -
оперативный дежурный, помощник
начальника отделения охраны при
отделении милиции, помощник
начальника отдела внутренних дел по
анализу, планированию и контролю;       2700    2500       2300
Заместитель начальника инспекции по
делам несовершеннолетних, старшие:
оперуполномоченный, инспектор,
инспектор дознания, инженер,
инспектор-дежурный, участковый
уполномоченный милиции, инструктор,
госавтоинспектор, сотрудник;
начальник паспортного стола;
начальник передвижного пункта
милиции (ППМ)                           2600    2400       2200
Оперуполномоченный, инспектор
дознания, инспектор, инженер,
инспектор-дежурный, участковый
уполномоченный милиции,
госавтоинспектор, сотрудник,
инструктор                              2400    2200       2100
Помощник: оперуполномоченного,
участкового уполномоченного
милиции, инспектора службы,
госавтоинспектора, стажер               2100    2100       2000
Пункт централизованной охраны
Начальник пункта централизованной
охраны                                  2800    2700       2400
Дежурный пункта централизованной
охраны, в зависимости от
задействованной емкости
пультов:
до 200 номеров                     2300    2300       2000
от 200 до 600                      2400    2400       2100
свыше 600                          2500    2500       2200
Примечание. Указанные должностные оклады распространяются
на лиц начальствующего состава отделов (отделений)
охраны, подразделений подчиненных 8-му управлению
Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Приложение 31
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава подразделений, подчиненных
ГУВД г. Алматы, управлениям (отделам) внутренних дел
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность              і    Месячный должностной
і       оклад (в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іГорода и районыіОстальные
іI тарифной     інаселенные
ігруппы         іпункты
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Информационные центры (на правах управления)
Начальник информационного центра        4300
Заместитель начальника
информационного центра                  4000
Начальник отдела                        3600
Заместитель начальника отдела           3300
Начальник: отделения, дежурной части    3200
Главный специалист                      3000
Старшие: инженер, инспектор,
инспектор-дежурный                      2800
Инженер, инспектор,
инспектор-дежурный.                     2500
Информационные центры (на правах отделов)
Начальник информационного центра        4200
Заместитель начальника информационного
центра                                  3900
Начальник самостоятельного отдела       3600
Заместитель начальника отдела           3300
Начальник отделения, дежурной части     3200
Главный специалист                      3000
Старшие: инженер, инспектор,
инспектор-дежурный                      2800
Инженер, инспектор,
инспектор-дежурный                      2500
Информационные центры (на правах отделений)
Начальник информационного центра        3200
Заместитель начальника
информационного центра                  3000
Старшие; инженер, инспектор             2800
Инженер, инспектор                      2500
Школы профессиональной подготовки
начальствующего состава МВД-УВД-ГУВД
Начальник школы:
1 группы (при лимите наполнения
свыше 500 чел.)                         3700
2 группы (при лимите наполнения
до 500 чел.)                            3600
3 группы (при лимите наполнения
до 300 чел.)                            3500
Заместитель начальника школы:
1 группы (при лимите наполнения
свыше 500 чел.)                         3400
2 группы (при лимите наполнения
до 500 чел.)                            3300
3 группы (при лимите наполнения
до 300 чел.)                            3200
Заместитель начальника школы по
хозяйственной части, он же начальник
хозяйственного отдела, помощник
начальника школы по кадрам:
1 группы (при лимите наполнения
свыше 500 чел.)                         3300
2 группы (при лимите наполнения
до 500 чел.)                            3200
3 группы (при лимите наполнения
до 300 чел.)                            3100
Помощник начальника школы по
практическому обучению, он же
начальник учебной пожарной части (в
учебных центрах пожарной части),
строительству                           2800
Заместитель начальника учебного

орынбасары                                4000      3400     3100
Iшкi iстер бөлiмi жанындағы күзет
бөлiмiнiң бастығы                         3600      3300     3000
Бөлiм бастықтары; iшкi iстер дербес
бөлiмшесiнiң, милиция бөлiмшесiнiң,
порттағы милицияның желiлiк
бөлiмшесiнiң бастықтары                   3300      3000     2800
Бөлiм бастығының орынбасары; iшкi
iстер дербес бөлiмшесiнiң, милиция
бөлiмшесiнiң, порттағы желiлiк
бөлiмше бастығының орынбасарлары;
милиция бөлiмшесi жанындағы бөлiмнiң,
iшкi iстер бөлiмi жанындағы күзет
бөлiмшесiнiң бастықтары                   3000      2800     2600
Iшкi iстер басқармасы (бөлiмi)
жанындағы күзет бөлiмi бастығының
орынбасары, басқарма құрамындағы
бөлiмшенiң, кезекшi бөлiмнiң,
хатшылықтың, қаржы-экономикалық
бөлiмнiң бастығы                          2900      2700     2550
Iшкi iстер бөлiмi құрамындағы
бөлiмше бастығы                           2800      2600     2500
Хатшылық бөлiмшесi, милиция бөлiмшесi
жанындағы күзет бөлiмi, iшкi iстер
бөлiмi жанындағы күзет бөлiмшесi
бастығының орынбасарлары; кәмелетке
толмағандар iстерi жөнiндегi
инспекцияның, түзету жұмыстары
инспекциясының, мемлекеттiк өрт
қадағалау инспекциясының, порттағы
желiлiк милиция пунктiнiң; бастықтары;
кезекшi бөлiм бастығының көмекшiсi -
жедел кезекшi, милиция бөлiмшесi
жанындағы күзет бөлiмшесi бастығының
көмекшiсi, iшкi iстер бөлiмi
бастығының талдау жоспарлау және
бақылау жөнiндегi көмекшiсi;              2700      2500     2300
Кәмелетке толмағандар iстерi
жөнiндегi инспекция бастығының
орынбасары, аға жедел уәкiл, аға
инспектор, аға анықтау инспекторы,
аға инженер, аға инспектор-кезекшi,
аға учаскелiк милиция уәкiлi, аға
нұсқаушы, аға мемлекеттiк көлiк
инспекторы, аға қызметкер; паспорт
столының бастығы; жылжымалы милиция
пунктiнiң (ЖМП) бастығы                   2600      2400     2200
Жедел уәкiл, инспектор, анықтау
инспекторы, инженер,
инспектор-кезекшi, милицияның учаскелiк
уәкiлi, мемлекеттiк автоинспекторы,
қызметкер, нұсқаушы                       2400      2200     2100
Төтенше уәкiлдiң, милицияның
учаскелiк уәкiлiнiң, қызмет
инспекторының, мемлекеттiк
автоинспектордың, көмекшiлерi, стажер     2100      2100     2000
Орталықтандырылған күзет пунктi
Орталықтандырылған күзет пунктiнiң
бастығы                                   2800      2700     2400
Орталықтандырылған күзет пунктiнiң
езекшiсi, iске қосылған пульт
санына байланысты:
200 нөмiрге дейiн                    2300      2300     2000
200-ден 600 нөмiрге дейiн            2400      2400     2100
600-ден көп                          2500      2500     2200
Ескерту: Аталған лауазымдық жалақылар Қазақстан Республикасының
Iшкiiсминi 8-шi басқармасына бағынышты күзет бөлiмiнiң
(бөлiмшесi), бөлiмшелерi басшы құрамындағы адамдарға
да қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 31 қосымша
Алматы қаласының қалалық iшкi iстер басқармасына,
iшкi iстер басқармаларына (бөлiмдерiне) бағынышты
бөлiмшелер басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                      | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
|___________________________
|1-тариф     |Басқа
|тобының     |елдi
|қалалары мен|мекендер
|аудандары   |
___________________________________________________________________
Ақпарат орталықтары (басқарма құқығы бар)
Ақпарат орталығының бастығы                  4300
Ақпарат орталығы бастығының орынбасары       4000
Бөлiм бастығы                                3600
Бөлiм бастығының орынбасары                  3300
Бастық: бөлiмшенiң, кезекшi бөлiмнiң         3200
Бас маман                                    3000
Аға: инженер, инспектор, инспектор-кезекшi   2800
Инженер, инспектор, инспектор-кезекшi        2500
Ақпарат орталықтары (бөлiм құқығы бар)
Ақпарат орталығының бастығы                  4200
Ақпарат орталығы бастығының орынбасары       3900
Дербес бөлiм бастығы                         3600
Бөлiм бастығының орынбасары                  3300
Бастық: бөлiмшенiң, кезекшi бөлiмнiң         3200
Бас маман                                    3000
Аға: инженер, инспектор, инспектор-кезекшi   2800
Инженер, инспектор, инспектор-кезекшi        2500
Ақпарат орталықтары (бөлiмше құқығы бар)
Ақпарат орталығының бастығы                  3200
Ақпарат орталығы бастығының орынбасары       3000
Аға: инженер, инспектор                      2800
Инженер, инспектор                           2500
IIМ-ОIIБ-ҚIIБ басшы құрамын
кәсiптiк даярлау мектептерi
Мектеп бастығы:
1-топ (толу лимитi 500 адамнан астам)        3700
2-топ (толу лимитi 500 адамға дейiн)         3600
3-топ (толу лимитi 300 адамға дейiн)         3500
Мектеп бастығының орынбасары:
1-топ (толу лимитi 500 адамнан астам)        3400
2-топ (толу лимитi 500 адамға дейiн)         3300
3-топ (толу лимитi 300 адамға дейiн)         3200
Мектеп бастығының шаруашылық жөнiндегi
орынбасары, ол әрi шаруашылық бөлiмiнiң
бастығы да, мектеп бастығының кадрлар
жөнiндегi көмекшiсi
1-топ (толу лимитi 500 адамнан көп)          3300
2-топ (толу лимитi 500 адамға дейiн)         3200
3-топ (толу лимитi 300 адамға дейiн)         3100
Мектеп бастығының практикалық оқыту
жөнiндегi көмекшiсi, ол әрi - өрт
бөлiмi бастығының (өрт бөлiмi оқу
орталықтарында), құрылыс жөнiндегi
көмекшiсi                                    2800

отдела 1 группы                         3000
Начальник цикла при стаже
педагогической работы:
до 5 лет                                2600
от 5 до 10 лет                          2800
свыше 10 лет                            3000
Старший преподаватель при стаже
педагогической работы:
до 5 лет                                2400
от 5 до 10 лет                          2600
свыше 10 лет                            2800
Преподаватель при стаже
педагогической работы:
до 5 лет                                2250
от 5 до 10 лет                          2400
свыше 10 лет                            2600
Преподаватель-методист,
преподаватель-методист по внедрению
и использованию технических средств
обучения                                2250
Начальник учебного полигона             2200
Начальник технической части, он же
начальник гаража 1 группы               2200
Начальник финансового отдела            2800
Начальник финансового отделения,
начальник лаборатории по изучению
проблем кинологии                       2750
Начальник арттехвооружения, он же
начальник тира, начальник
ветеринарной службы                     2200
Начальник курса                         2800
Заместитель начальника курса            2700
Командир взвода                         2400
Заместитель начальника учебной
военизированной пожарной части          2400
Старшие: инспектор, инженер,
инспектор-дежурный переводчик           2200
Инспектор, инженер,
инспектор-дежурный, переводчик          2000
Начальник караула учебной
военизированной пожарной части          2200
Отряды милиции особого назначения
Командир отряда                         3600
Заместитель командира отряда            3100
Помощник командира отряда по
материально-техническому обеспечению,
командир роты                           2900
Заместитель командира роты              2750
Командир взвода, начальник отделения    2650
Заместитель командира взвода            2600
Старшие: инспектор, инженер,
инспектор-дежурный                      2400
Инспектор, инженер,
инспектор-дежурный                      2200
Строевые подразделения милиции
Командир полка                          3600            3300
Заместитель командира полка,
начальник штаба, полка                  3300            3100
Командир батальона                      3000            2800
Заместитель командира батальона,
помощник командира полка, начальник
штаба батальона                         2800            2600
Помощник начальника штаба полка         2800            2600
Командир роты                           2800            2600

1-топтағы оқу бөлiмi бастығының орынбасары   3000
Цикл бастығы педагогикалық жұмыс
стажына байланысты:
5 жылға дейiн                                2600
5 жылдан 10 жылға дейiн                      2800
10 жылдан жоғары                             3000
Аға оқытушы педагогикалық жұмыс стажына
байланысты:
5 жылға дейiн                                2400
5 жылдан 10 жылға дейiн                      2600
10 жылдан жоғары                             2800
Оқытушы педагогикалық жұмыс стажына
байланысты:
5 жылға дейiн                                2250
5 жылдан 10 жылға дейiн                      2400
10 жылдан жоғары                             2600
Оқытушы-методист, оқытудың техникалық
құралдарын енгiзу және пайдалану
жөнiндегi оқытушы-методист                   2250
Оқу полигонының бастығы                      2200
Техникалық бөлiм бастығы, ол сонымен
бiрге 1-топтағы гараж бастығы да             2200
Қаржы бөлiмiнiң бастығы                      2800
Қаржы бөлiмшесiнiң бастығы, кинология
проблемаларын зерттеу жөнiндегi
лабораторияның бастығы                       2750
Арттехқарулану бастығы, ол әрi тирдiң
бастығы да, малдәрiгерлiк қызметтiң
бастығы                                      2200
Курс бастығы                                 2800
Курс бастығының орынбасары                   2700
Взвод командирi                              2400
Әскерилендiрiлген оқу-өрт бөлiмi
бастығының орынбасары                        2400
Аға: инспектор, инженер, инспектор-кезекшi,
аудармашы                                    2200
Инспектор, инженер, инспектор-кезекшi,
аудармашы                                    2000
Әскерилендiрiлген оқу-өрт бөлiмi
қарауылының бастығы                          2200
Айрықша мақсаттағы милиция отрядтары
Отряд командирi                              3600
Отряд командирiнiң орынбасары                3100
Отряд командирiнiң материалдық-техникалық
қамтамасыз ету жөнiндегi көмекшiсi, рота
командирi                                    2900
Рота командирiнiң орынбасары                 2750
Взвод командирi, бөлiмше бастығы             2650
Взвод командирiнiң орынбасары                2600
Аға: инспектор, кезекшi-инспектор            2400
Инспектор, инженер, кезекшi-инспектор        2200
Милицияның саптық бөлiмшелерi
Полк командирi                               3600        3300
Полк командирiнiң орынбасары, полк
штабының бастығы                             3300        3100
Батальон командирi                           3000        2800
Батальон командирiнiң орынбасары, полк
командирiнiң көмекшiсi, батальон
штабының бастығы                             2800        2600
Полк штабы бастығының көмекшiсi              2800        2600
Рота командирi                               2800        2600

Заместитель командира роты              2650            2550
Командир взвода, начальник
ветеринарной службы, он же начальник
ветеринарного лазарета, начальник
отделения                               2600            2500
Заместитель командира взвода            2500            2400
Старшие: инспектор, инженер,
инспектор-дежурный                      2400            2200
Инспектор, инженер,
инспектор-дежурный                      2200            2100
Оперативные роты и взводы
Командиры роты                          3000            2900
Заместитель командира роты              2800            2700
Командир взвода, начальник
ветеринарной службы, он же начальник
ветеринарного лазарета                  2700            2600
Заместитель командира взвода            2600            2500
Старшие: инспектор, инженер             2400            2200
Инспектор, инженер                      2200            2100
Станции диагностики автомобилей при управлениях
(отделах) госавтоинспекции управлений внутренних
дел областей и ГУВД города Алматы
Начальник станции диагностики           2900
Заместитель начальника станции
диагностики, главный инженер            2700
Старший госавтоинспектор                2400
Госавтоинспектор                        2300
Автохозяйство МВД
Начальник                               4900
Заместитель начальника                  4500
Главный инженер                         4500
Главный бухгалтер                       3800
Старший инженер-инспектор               3600
Инженер-инспектор                       2800
Автохозяйства ГУВД г. Алматы, УВД областей и городов
Начальник автохозяйства                 3000
Заместитель начальника автохозяйства    2800
Лаборатории психологической диагностики и
профессиональной пригодности
Начальник лаборатории                   2500
Объединенные питомники служебных собак
Начальник питомника                     3000
Заместитель начальника питомника        2800
Старший инспектор-кинолог               2500
Оперуполномоченный (руководитель
специальной одорологической группы)     2400
Начальник ветеринарной службы,
инспектор-кинолог                       2300
Центры автоматизированной агрегатированной
системы связи и оперативного управления
пожарной охраны крупных городов
Начальник центра                        2900
Заместитель начальника центра           2700
Начальник отделения                     2600
Старший инженер                         2500
Инженер                                 2300
Центры социальной адаптации ранее судимых лиц
Начальник центра                        2900
Старший инспектор                       2500
Оперуполномоченный, инспектор           2300
Узлы оперативной связи
Начальник узла оперативной связи        3000
Заместитель начальника узла
оперативной связи                       2800
Старший инженер                         2500
Инженер                                 2300
Примечание. Указанные должностные оклады распространяются
на подразделения охраны.
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего и рядового состава подразделений
специального назначения "Сункар" Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Командир подразделения                          5800
Первый заместитель командира подразделения
по оперативной работе, начальник штаба          5300
Заместитель командира подразделения по
специальной подготовке                          5200
Начальник отдела                                4500
Заместитель начальника штаба                    4400
Начальник дежурной части, начальник отделения   4300
Начальник службы тыла, старший инспектор:
штаба, по огневой подготовке, вооружению,
физической подготовке, подрывник                4100
Снайпер-штурмовик, подрывник-штурмовик,
связист-штурмовик, стрелок-штурмовик            3900
Начальник: финансовой службы,
автобронетанковой службы, службы
арттехвооружения, медицинской службы,
старший инспектор-дежурный                      3800
Инспектор по средствам связи и специальной
технике                                         2800
Старший бухгалтер                               2600
Помощник дежурного, начальник канцелярии,
начальник склада арттехвооружения,
техник-связист, комендант, фельдшер             2200
Водитель-сотрудник                              1950
Машинистка                                      1200
Делопроизводитель                                950
Приложение 33
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава системы
исправительно-трудовых учреждений
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность   іКатегорияіМесячный должностной оклад при
іподразде-ілимите наполнения (в тенге)
іления    іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і         ідо 350і351-500і501-1000і1001-2000і2001-3000
і         і чел. і  чел. і чел.   і   чел.  і  чел.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

Рота командирiнiң орынбасары                 2650        2550
Взвод командирi, малдәрiгерлiк қызметтiң
бастығы, ол әрi малдәрiгерлiк лазереттiң
бастығы да, бөлiмше бастығы                  2600        2500
Взвод командирiнiң орынбасары                2500        2400
Аға: инспектор, инженер, кезекшi-инспектор   2400        2200
Инспектор, инженер, кезекшi-инспектор        2200        2100
Жедел роталар мен взводтар
Рота командирлерi                            3000        2900
Рота командирiнiң орынбасары                 2800        2700
Взвод командирi, малдәрiгерлiк қызметтiң
бастығы, ол әрi малдәрiгерлiк лазереттiң
бастығы да                                   2700        2600
Взвод командирiнiң орынбасары                2600        2500
Аға: инспектор, инженер,                     2400        2200
Инспектор, инженер                           2200        2100
Облыстардың және Алматы қаласының iшкi iстер басқармасы
мемлекеттiк автоинспекция басқармаларының (бөлiмдерiнiң)
жанындағы автомобильдердi диагностикалау станциясы
Диагностикалау станциясының бастығы          2900
Диагностика станциясы бастығының
орынбасары, бас инженер                      2700
Аға мемлекеттiк автоинспектор                2400
Мемавтоинспектор                             2300
IIМ автошаруашылығы
Бастық                                       4900
Бастықтың орынбасары                         4500
Бас инженер                                  4500
Бас бухгалтер                                3800
Аға инженер-инспектор                        3600
Инженер-инспектор                            2800
Алматы қалалық IIБ, облыстар мен
қалалар IIБ автошаруашылығы
Автошаруашылық бастығы                       3000
Автошаруашылық бастығының орынбасары         2800
Психологиялық диагностика және кәсiби
жарамдылық лабораториясы
Лаборатория бастығы                          2500
Қызметтiк иттердiң бiрiккен питомниктерi
Питомниктiң бастығы                          3000
Питомник бастығының орынбасары               2800
Аға инспектор-кинолог                        2500
Жедел уәкiл (арнаулы одорологиялық топтың
жетекшiсi,                                   2400
Малдәрiгерлiк қызметтiң бастығы,
инспектор-кинолог                            2300
Автоматтандырылған агрегаттандырылған байланыс
жүйесiнiң орталықтары және iрi қалаларды өрттен
қорғау жедел басқармалары
Орталықтың бастығы                           2900
Орталық бастығының орынбасары                2700
Бөлiмше бастығы                              2600
Аға инженер                                  2500
Инженер                                      2300
Бұрын сотталған адамдардың әлеуметтiк
бейiмделу орталығы
Орталық бастығы                              2900
Аға инспектор                                2500
Жедел уәкiл, инспектор                       2300
Жедел байланыс торабы
Жедел байланыс торабының бастығы             3000
Жедел байланыс торабы бастығының
орынбасары                                   2800
Аға инженер                                  2500
Инженер                                      2300
Ескерту: Осы қосымшадағы лауазымдық жалақылар күзет
бөлiмшелерiне де қолданылады
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 32 қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
арнаулы мақсаттағы "Сұңқар" бөлiмшесiнiң
басшы және қатардағы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Бөлiмше командирi                                 5800
Бөлiмше командирiнiң жедел жұмыс жөнiндегi
бiрiншi орынбасары, штаб бастығы                  5300
Бөлiмше командирiнiң арнаулы дайындық
жөнiндегi орынбасары                              5200
Бөлiм бастығы                                     4500
Штаб бастығының орынбасары                        4400
Кезекшi бөлiмнiң бастығы, бөлiмше бастығы         4300
Тыл қызметiнiң бастығы, аға инспектор: атысқа
даярлық, қарулану, дене тәрбиесi жөнiндегi,
штабтың, жарушы                                   4100
Мерген-шабуылшы, жарушы-шабуылшы, байланысшы
шабуылшы, атқыш-шабуылшы                          3900
Қаржы қызметiнiң, автобронетанк қызметiнiң,
арттех қару-жарақ қызметiнiң, медицина
қызметiнiң бастығы, аға кезекшi-инспектор         3800
Байланыс құралдары және арнаулы техника
жөнiндегi инспектор                               2800
Аға бухгалтер                                     2600
Кезекшiнiң көмекшiсi, кеңсе бастығы,
арттехниқарулар қоймасының бастығы,
техник-байланысшы, комендант, фельдшер            2200
Жүргiзушi-қызметкер                               1950
Машинистка                                        1200
Iс жүргiзушi                                      950
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 33 қосымша
Еңбекпен түзеу мекемелерiнiң жүйесi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                    |Бөлiмшенiң|Толықтыру лимитi
|санаты    |жағдайындағы айлық
|          |лауазымдық жалақысы
|          |(теңгемен)
|          |______________________
|          | 350 адамға | 351-500
|          |   дейiн    | адам
___________________________________________________________________
1                  |     2    |      3     |     4
___________________________________________________________________

1. Исправительно-трудовые колонии (отделения), тюрьмы
и входящие в их состав производственные предприятия
МВД Республики Казахстан, УВД областей
Начальник
колонии
(отделения),
тюрьмы          1-3      3100    3200    3300     3500       3700
Заместитель
начальника
колонии
(отделения)
по режиму и
оперативной
работе;
Заместитель
начальника
тюрьмы по
оперативной
работе,
охране и
режиму;
заместитель
начальника
колонии
(отделения),
тюрьмы, он
же директор
предприятия;
заместитель
начальника
колонии по
лечебно-
профилактической
работе, он
же начальник
больницы - врач
(в ИТК на
правах
лечебных
учреждений);
заместитель
начальника
колонии по
лечебно-
профилактической
работе, он
же начальник
медицинской
части - врач
(в ИТК на
правах
лечебных
учреждений
при
отсутствии в
колонии
больницы)       1-3      2750    2800    3000     3200       3400
Заместитель
начальника
колонии
(отделения),
тюрьмы (кроме
вышепоименованных);
главный
инженер;
заместитель
директора
предприятия;
главный
бухгалтер;
начальник
отдела режима
и охраны;
начальник:
режимного
отдела, отдела
контролерской
службы          1-3      2700    2750    2900     3000       3200
Главные:
экономист,
технолог,
механик,
энергетик,
металлург,
маркшейдер      1-3      2550    2600    2700     2800       2900
Начальники
отделов:
оперативного,
оперативно-
режимного,
кадров,
производственного,
технического,
производственно-
технического,
производственно-
диспетчерского,
энергомеханического,
технического
контроля,
начальник
центральной
производственной
(заводской,
фабричной) и
измерительной
техники
лаборатории,
он же главный
метролог на
базовом
предприятии по
металлургическому
обеспечению,
дежурный
помощник
начальника
колонии,
тюрьмы,
начальник
пересыльного
пункта при
колонии         1-3      2500    2500    2600     2700       2800
Заместитель
главного
инженера        1        2500    2500    2600     2700       2800
Начальник
производства    1-2      2500    2500    2600     2700       2800
Начальники
отделов:
организации
труда и
заработной
платы,
планово-
производственного,
планово-
экономического,
интендантского
и хозяйственного
обеспечения,
специального,
материально-
технического
снабжения,
сбыта,
материально-
технического
снабжения и
сбыта,
финансово-
сбытового;
начальник
кустовой
лаборатории
по охране
окружающей
среды,
начальник
головного
отдела НОТ,
заместитель:
начальника
отдела
контролерской
службы,
главного
бухгалтера в
колониях
(отделениях),
тюрьмах,
имеющих
производственные
предприятия     1-3      2450    2450    2500     2600       2700
Заместитель
дежурного
помощника
начальника
тюрьмы,
заместитель
дежурного
помощника
начальника
колонии
особого
режима,
заместитель
начальника
головного
отдела НОТ      1-3      2400    2400    2400     2500       2600
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность          іКатегория    іМесячный должностной
іподразделенияіоклад (в тенге),
і             інезависимо от лимита
і             інаполнения
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Старший инженер (на правах
главного) в сельскохозяйственных

1. Еңбекпен түзеу колониялары (бөлiмшелерi), түрмелер
және олардың құрамына кiретiн Қазақстан Республикасы
IIМ, облыстардың IIБ өндiрiстiк кәсiпорындар
Колонияның (бөлiмшенiң), түрменiң
бастығы                                 1 - 3       3100        3200
Колония (бөлiмше) бастығының режим
және жедел жұмыс жөнiндегi орынбасары;
түрме бастығының жедел жұмыс, күзет
және режим жөнiндегi орынбасары;
колония (бөлiмше) бастығының
орынбасары, ол әрi кәсiпорын
директоры; колония бастығының
емдеу-аурудың алдын алу жұмысы
жөнiндегi орынбасары, ол әрi
аурухананың бастығы-дәрiгер (ЕТК-да
емдеу мекемесi құқында); Колония
бастығының емдеу-аурудың алдын алу
жұмысы жөнiндегi орынбасары, ол әрi
медициналық бөлiмнiң бастығы-дәрiгер
(колонияда аурухана болмаған жағдайда
ЕТК-да емдеу мекемелерi құқында)        1 - 3      2750       2800
Колония (бөлiмше) түрме бастығының
орынбасары (жоғарыда аталғаннан басқа);
бас инженер; кәсiпорын директорының
орынбасары; бас бухгалтер; режим және
күзет бөлiмiнiң бастығы; режим
бөлiмiнiң, бақылау қызметi бөлiмiнiң
бастығы                                 1 - 3      2700       2750
Бас экономист, бас технолог, бас
механик, бас энергетик, бас
металлург, бас маркшейдер               1 - 3      2550       2600
Жедел, жедел-режим, кадрлар,
өндiрiстiк, техникалық, өндiрiстiк-
техникалық өндiрiстiк-диспетчерлiк,
энергомеханикалық, техникалық
бақылау бөлiмдерiнiң бастықтары,
орталық өндiрiстiк (заводтық,
фабрикалық) және өлшеу техникалары
зертханаларының бастығы, ол әрi
метрологиялық қамтамасыз ету
жөнiндегi базалық кәсiпорынның бас
метрологы, колония, түрме бастығының
кезекшi көмекшiсi, колонияның
жанындағы жөнелту пунктiнiң бастығы     1 - 3      2500       2500
Бас инженердiң орынбасары               1          2500       2500
Өндiрiс бастығы                         1 - 2      2500       2500
Еңбектi ұйымдастыру және еңбек ақы,
жоспарлау-өндiрiстiк, жоспарлау-
экономикалық, интенданттық және
шаруашылық қамтамасыз ету, арнаулы,
материалдық-техникалық жабдықтау
және өткiзу, қаржы-өткiзу
бөлiмдерiнiң бастықтары; қоршаған
ортаны қорғау жөнiндегi салалық
зертхананың бастығы, ЕҒҰ-дың бас
бөлiмiнiң бастығы, бақылау қызметi
бөлiмi бастығының, өндiрiстiк
кәсiпорны бар колониялардағы
(бөлiмшелердегi), түрмелердегi бас
бухгалтердiң орынбасары                 1 - 3      2450      2450
Түрме бастығы кезекшi көмекшiсiнiң
орынбасары, ерекше режимдегi колония
бастығы кезекшi көмекшiсiнiң
орынбасары, ЕҒҰ бас бөлiмi
бастығының орынбасары                   1 - 3      2400      2400
_________________________________________________________
501 - 1000 адам |1001- 2000 адам | 2001- 3000 адам
_________________________________________________________
5        |       6        |        7
_________________________________________________________
3300               3500              3700
3000               3200              3400
2900               3000              3200
2700               2800              2900
2600               2700              2800
2600               2700              2800
2600               2700              2800
2500               2600              2700
2400               2500              2600
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |Бөлiмшенiң|Толықтыру лимитiне
|санаты    |қарамастан айлық
|          |лауазымдық жалақысы
|          |(теңгемен)
___________________________________________________________________
Ауыл шаруашылығы колонияларындағы
аға инженер (бас инженердiң

колониях                                3               2500
Старший инженер                         1-3             2400
Инженер                                 1-3             2200
Начальники цехов                        1-3             2500
Начальник участка
исправительно-трудовой колонии          1-3             2500
Заместитель начальника участка
исправительно-трудовой колонии,
старший оперуполномоченный
режимного отдела                        1-3             2450
Старшие: оперуполномоченный
оперативного отдела; дознаватель;
инструктор; инструктор отдела
(группы) кадров; инспектор по
бытовому и трудовому устройству
освобождаемых; инспектор
специального учета в колониях
особого режима, тюрьмах, а также
на участках и в колониях других
видов режима, где штатом не
предусмотрена должность
начальника спецотдела                   1-3             2400
Начальник отряда,
оперуполномоченный режимного отдела,
инженер по обслуживанию
инженерно-технических средств охраны    1-3             2300
Оперуполномоченный оперативного
отдела, дознаватель, инструктор,
психолог; старший инспектор отдела
интендантского и хозяйственного
обеспечения                             1-3             2200
Начальник производственного участка     1               2400
Старшие: мастер, контрольный мастер     1-3             2300
Мастер, контрольный мастер              1-3             2200
Только в ИТК особого режима и тюрьмах
Старший техник в колониях особого
режима и тюрьмах                        1-3             2200
Старший механик в колониях особого
режима и тюрьмах                        1-3             2300
Инспектор специального учета и
инспектор по проверке и доставке
писем                                   1-3             2200
Старший инспектор по обучению
осужденных в колониях особого режима    1-3             2300
Только в тюрьмах
Старший инспектор отдела режима
и охраны                                1-3             2450
Старший инженер по обслуживанию
инженерно-технических средств охраны
и связи                                 1-3             2400
Старший инструктор по боевой и
специальной подготовке, инспектор
отдела режима и охраны                  1-3             2350
Инспектор отдела (группы) кадров,
инструктор по боевой и специальной
подготовке                              1-3             2200
Примечание. На малых предприятиях, использующих труд осужденных
(не менее 50 процентов от общей численности
рабочих), по должностям "Директор", "Главный
инженер", "Начальник производственного участка",
"Старший мастер", "Мастер" должностной оклад
устанавливается применительно к соответствующим
должностям ИТК с лимитом наполнения до 350 человек.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                  іМесячный должностной оклад
і(в тенге) при лимите
інаполнения
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

құқығындағы)                              3        2500
Аға инженер                              1 - 3     2400
Инженер                                  1 - 3     2200
Цех бастықтары                           1 - 3     2500
Еңбекпен түзеу колониясы учаскесiнiң
бастығы                                  1 - 3     2500
Еңбекпен түзеу колониясының учаскесi
бастығының орынбасары, режим
бөлiмiнiң аға жедел уәкiлi               1 - 3     2450
Жедел бөлiмнiң аға жедел уәкiлi, жауап
алушысы; нұсқаушы; кадрлар (тобы)
бөлiмiнiң нұсқаушысы; тұрмыс және
босағандарды жұмысқа орналастыру
жөнiндегi инспектор; ерекше режимдегi
колониялардағы, түрмелердегi,
сондай-ақ арнаулы бөлiм бастығының
лауазымы штатпен қарастырылмаған
режимнiң басқа түрлерiндегi
учаскелер мен колониялардағы арнаулы
есеп жүргiзетiн инспектор                1 - 3     2400
Отряд бастығы, режим бөлiмiнiң жедел
уәкiлi, инженерлiк-техникалық күзет
құралдарына қызмет көрсету жөнiндегi
инженер                                  1 - 3     2300
Жедел бөлiмнiң жедел уәкiлi, жауап
алушы, нұсқаушы, психолог; интенданттық
және шаруашылық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң аға инспекторы                 1 - 3     2200
Өндiрiстiк учаске бастығы                1         2400
Аға шебер, аға бақылаушы шебер           1 - 3     2300
Шебер, бақылаушы шебер                   1 - 3     2200
Тек ерекше режимдегi ЕТК және түрмелерде
Ерекше режимдегi колониялардағы
және түрмелердегi аға техник             1 - 3     2200
Ерекше режимдегi колониялардағы
және түрмелердегi аға механик            1 - 3     2300
Арнаулы есепке алу инспекторы
және хаттарды тексеру және жеткiзу
жөнiндегi инспектор                      1 - 3     2200
Ерекше режимдегi колониялардағы
сотталғандарды оқыту жөнiндегi
аға инспектор                            1 - 3     2300
Тек түрмелерде
Режим және күзет бөлiмiнiң аға
инспекторы                               1 - 3     2450
Күзет және байланыс құралдарына
инженерлiк-техникалық қызмет
көрсету жөнiндегi аға инженер            1 - 3     2400
Әскери және арнаулы даярлық жөнiндегi
аға инспектор, режим және күзет
бөлiмiнiң инспекторы                     1 - 3     2350
Кадрлар бөлiмiнiң (топтың) инспекторы,
әскери және арнаулы даярлық жөнiндегi
нұсқаушы                                 1 - 3     2200
Ескерту: Сотталғандардың еңбегiн пайдаланатын шағын
кәсiпорындарда (жұмысшылардың жалпы санынан 50 процент
кем емес) "Директор", "Бас инженер", "Өндiрiстiк
учаскенiң бастығы", "Аға шебер", "Шебер" лауазымдары
бойынша лауазымдық айлық жалақылары 350 адамға дейiн
лимиттiк толықтыруға қарай ЕТК-нiң лауазымдарына
сәйкес белгiленедi.
___________________________________________________________________
Лауазымы                        |Толықтыру лимитi
|жағдайындағы айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|____________________________

ідо 300 чел.ісвыше 300 чел.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2. Воспитательно-трудовые колонии
Начальник колонии                           3200        3300
Заместитель начальника колонии по
оперативной работе, охране и режиму;
заместитель начальника колонии, он же
директор предприятия                        2900        3000
Заместитель начальника колонии (кроме
особо поименованных), главный инженер,
заместитель директора предприятия,
главный бухгалтер; начальник
следственного изолятора при колонии,
начальник отдела режима и охраны            2800        2900
Главные: экономист, механик, технолог,
энергетик, металлург                        2500        2600
Начальники отделов: оперативного,
кадров, производственного, технического
контроля, технического,
производственно-технического,
производственно-диспетчерского,
энерго-механического; начальник
центральной производственной
(заводской) и измерительной техники
лаборатории, он же главный метролог
на базовом предприятии по
метрологическому обеспечению; начальник
кустовой лаборатории по охране окружающей
среды; начальник производства               2500        2600
Начальники отделов (кроме
вышепоименованных), заместитель главного
инженера, заместитель главного бухгалтера,
дежурный помощник начальника колонии,
начальник головного отдела НОТ              2450        2500
Заместитель начальника головного отдела
НОТ, дежурный помощник начальника
следственного изолятора при колонии         2350        2400
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                        іМесячный должностной
іоклад (в тенге),
інезависимо от лимита
інаполнения
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник цеха                                  2450
Начальник производственного участка             2400
Старшие: оперуполномоченный, воспитатель,
инспектор, инженер, мастер, контрольный
мастер                                          2350
Оперуполномоченный, инструктор, инспектор,
инженер, мастер, контрольный мастер             2200
Старший воспитатель СИЗО при ВТК                2300
Воспитатель:
имеющий высшее образование                      2200
имеющий образование в объеме учительского
института и приравненных к нему учебных
заведений, среднее специальное                  2100
имеющий среднее общее образование               2000
Начальник медицинской части - врач              2500
Врач (кроме санитарного врача по общей
гигиене, врача-лаборанта)                       2100
Зубной врач                                     2000
Фельдшер                                        1800
Примечания: 1. Должностные оклады лицам начальствующего состава в
воспитательно-трудовых колониях, специально созданных
для содержания несовершеннолетних, осужденных за
совершение в период отбывания наказания умышленных
преступлений, либо систематически злостно нарушающих
режим отбывания наказания, либо ранее отбывавших
наказание в виде лишения свободы, а также в колониях
для содержания осужденных несовершеннолетних женского
пола, устанавливаются в размерах, предусмотренных для
соответствующих работников ВТК с лимитом наполнения
свыше 300 человек.

| 300 адамға   | 300 адамнан
| дейiн        | жоғары
___________________________________________________________________
2. Еңбекпен тәрбиелеу колониясы
Колония бастығы                              3200        3300
Шұғыл жұмыс, күзет және режим жөнiндегi
колония бастығының орынбасары, колония
бастығының орынбасары, әрi кәсiпорын
директоры                                    2900        3000
Колония бастығының орынбасары (ерекше
аталғандардан басқа), бас инженер,
кәсiпорын директорының орынбасары, бас
бухгалтер, колония жанындағы тергеу
изоляторының бастығы, режим және күзет
бөлiмiнiң бастығы                            2800        2900
Бас экономист, бас механик, бас
технолог, бас энергетик, бас металлург       2500        2600
Жедел, кадрлар, өндiрiстiк, техникалық
бақылау, техникалық, өндiрiстiк-техникалық,
өндiрiстiк-диспетчерлiк, энергия-механикалық
бөлiмдердiң бастықтары; орталық өндiрiстiк
(заводтық) және өлшеу техникасы
зертханасының бастығы, ол әрi метрологиялық
қамтамасыз ету жөнiндегi базалық
кәсiпорынның бас метрологы; қоршаған ортаны
қорғау жөнiндегi бiрлескен зертхананың
бастығы; өндiрiс бастығы                     2500        2600
Бөлiмдердiң бастықтары (жоғары
аталғандардан басқа) бас инженердiң
орынбасары, бас бухгалтердiң
орынбасары, колония бастығының кезекшi
көмекшiсi, ЕҒҰ бас бөлiмiнiң бастығы         2450        2500
ЕҒҰ бас бөлiмi бастығының орынбасары,
колонияның жанындағы тергеу изоляторы
бастығының кезекшi көмекшiсi                 2350        2400
___________________________________________________________________
Лауазымы                        |Толықтыру лимитiне қарамастан
|айлық лауазымдық жалақысы
|(теңгемен)
___________________________________________________________________
Цех бастығы                                   2450
Өндiрiстiк учаскенiң бастығы                  2400
Аға жедел уәкiл, аға тәрбиешi,
аға инспектор, аға инженер, аға
шебер, аға бақылаушы шебер                    2350
Жедел уәкiл, нұсқаушы, инспектор,
инженер, шебер, бақылаушы шебер               2200
ЕТК жанындағы ТИЗО аға тәрбиешiсi             2300
Жоғары бiлiмдi тәрбиешi                       2200
Мұғалiмдiк институтының және соған
теңестiрiлген оқу орындарының деңгейiнде,
арнаулы орта бiлiмi бар тәрбиешi              2100
Жалпы орта бiлiмi бар тәрбиешi                2000
Медицина бөлiмiнiң бастығы-дәрiгер            2500
Дәрiгер (жалпы гигиена жөнiндегi санитарлық
дәрiгерден, лаборант дәрiгерден басқасы)      2100
Тiс дәрiгерi                                  2000
Фельдшер                                      1800
___________________________________________________________________
Ескерту: 1. Жазасын өтеу кезiндегi қасақана қылмысы үшiн, немесе
жазаны өтеу режимiн жиi қасақана бұзатын, немесе
бұрын бас еркiнен айыру жазасын өтеген кәмелетке
толмаған сотталушыларды ұстауға арнайы құрылған
еңбекпен түзеу колонияларының, сондай-ақ кәмелетке
толмаған әйел жынысты сотталушыларды ұстайтын
колониялардың басшы құрамы адамдарының лауазымдық
жалақысы ЕТК-нiң қызметкерлерi үшiн көзделген толық
лимитi бойынша тиiстi 300 адамнан жоғары мөлшерде
белгiленедi.

2. На малых предприятиях, использующих труд осужденных
(не менее 50 процентов от общей численности рабочих),
по должностям "Директор", "Главный инженер",
"Начальник производственного участка", "Старший
мастер", "Мастер" должностной оклад устанавливается
применительно к соответствующим должностям ВТК с
лимитом наполнения до 300 человек.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                        іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
3. Медицинские части исправительно-трудовых колоний
(отделений) колоний-поселений и тюрем
Начальник медицинской части - врач              2500
Начальник отделения (кабинета) - врач, начальник
врачебного здравпункта - врач                   2200
Врач в тюрьме, врач (за исключением
санитарного врача по общей гигиене,
врача-лаборанта, врача-бактериолога) в
остальных учреждениях                           2100
Зубной врач, начальник здравпункта-фельдшер     2000
Фельдшер                                        1800
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность             іМесячный должностной оклад (в тенге) в
ібольницах с количеством коек или
іколичеством мест в доме ребенка
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іменееі151-300і301-500і501-1000і1001 и
і150  і       і       і        іболее
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
4. Больницы для осужденных и дома ребенка
Начальник больницы - врач
(в самостоятельной больнице) 3050   3100    3200    3300      3500
Начальник дома ребенка-врач  2400   2500
Заместитель начальника
больницы по медицинской
части - врач, заместитель
начальника больницы           -     2800    2900    3000      3100
Начальник
оперативно-режимного
отдела, дежурный помощник
начальника больницы          2450   2450    2500    2600      2700
Начальник специального
отдела                        -      -       -      2500      2600
Заместитель начальника
оперативно-режимного
отдела                        -      -      2300    2400      2500
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность          іМесячный должностной оклад
і(в тенге) независимо от количества
ікоек в больницах, мест в доме
іребенка
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник (заведующий) отделения
(кабинета) - врач                       2200
Старшие: оперуполномоченный,
инспектор группы кадров;
инструктор по воспитательной
работе среди осужденных,
инспектор специального учета
(в больнице, где штатом не
предусмотрена должность
начальника спецотдела)                  2350
Начальник отряда                        2300
Оперуполномоченный, инструктор
по воспитательной работе среди
осужденных                              2200
Врачи всех специальностей (кроме
врача-лаборанта, врача-статистика,
врача-патологоанатома,
врача-бактериолога,
врача-методиста, врача-диетолога и
врача-эпидемиолога)                     2100
Зубной врач                             2000
Фельдшер                                1800
Примечание. Начальнику - врачу в больнице, функционирующей при ИТУ,
СИЗО, месячный должностной оклад устанавливается на 300
тенге ниже оклада, предусмотренного в настоящей схеме.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                        іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

2. Сотталушылардың еңбегiн пайдаланылатын шағын
кәсiпорындарда (жұмысшылардың жалпы санынан 50
проценттен кем емес) "Директор", "Бас инженер",
"Өндiрiстiк учаскенiң бастығы", "Аға шебер",
"Шебер" лауазымдары бойынша лауазымдық жалақы
ЕТК-нiң тиiстi лауазымдарына сәйкес толық лимитпен
300 адамға дейiн белгiленедi.
___________________________________________________________________
Лауазымы                             |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
3. Еңбекпен түзеу колонияларының (бөлiмшелерiнiң),
колониялар-қоныстардың және түрмелердiң
медициналық бөлiмшелерi
Медициналық бөлiмшенiң бастығы-дәрiгер            2500
Бөлiмше (кабинет) бастығы-дәрiгер,
дәрiгерлiк денсаулық пунктiнiң
бастығы-дәрiгер                                   2200
Түрмедегi дәрiгер, қалған мекемелердегi
дәрiгер (жалпы гигиена жөнiндегi
санитарлық дәрiгерден, дәрiгер-лаборанттан,
дәрiгер-бактерологтан басқасы)                    2100
Тiс дәрiгерi, денсаулық пунктiнiң
бастығы-фельдшер                                  2000
Фельдшер                                          1800
___________________________________________________________________
Лауазымы            |Ауруханалардағы төсек санына немесе
|сәбилер үйiндегi орындар санына қарай
|айлық лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|_______________________________________
|150-ден|151-300|300-500|501-1000|1001 және
|аз     |       |       |        |одан көп
___________________________________________________________________
4. Сотталғандарға арналған аурухана және сәбилер үйi
Аурухана бастығы-дәрiгер
(дербес ауруханада)           3050    3100    3200    3300    3500
Сәбилер үйiнiң
бастығы-дәрiгер               2400    2500
Аурухана бастығының медицина
жөнiндегi орынбасары дәрiгер,
аурухана бастығының
орынбасары                    -       2800    2900    3000    3100
Жедел-режим бөлiмiнiң бастығы,
аурухана бастығының кезекшi
көмекшiсi                     2450    2450    2500    2600    2700
Арнаулы бөлiм бастығы         -       -       -       2500    2600
Жедел-режим бөлiмi
бастығының орынбасары         -       -       2300    2400    2500
___________________________________________________________________
Лауазымы                         |Ауруханалар төсегiнiң санына,
|сәбилер үйi орындарына
|қарамастан айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Бөлiмшенiң (кабинеттiң) бастығы
(меңгерушiсi) - дәрiгер                         2200
Аға жедел уәкiл, кадрлар тобының аға
инспекторы; сотталғандар арасындағы
тәрбие жұмысы жөнiндегi нұсқаушы,
арнаулы есеп инспекторы (штатта арнаулы
бөлiм бастығы лауазымы көзделмеген
ауруханада)                                     2350
Отряд бастығы                                   2300
Жедел уәкiл, сотталғандар арасындағы
тәрбие жұмысы жөнiндегi нұсқаушы                2200
Барлық мамандық дәрiгерлерi
(дәрiгер-лаборанттан, дәрiгер-статистан,
дәрiгер-патологоанатомнан,
дәрiгер-бактериологтан және
дәрiгер-эпидемиологтан басқалары)               2100
Тiс дәрiгерi                                    2000
Фельдшер                                        1800
___________________________________________________________________
Ескерту: ЕТБ, ТИЗО-ның жанындағы жұмыс iстейтiн аурухана
дәрiгерiне-бастығына айлық лауазымдық жалақылар осы
сызбада көзделген жалақыдан 300 теңге кем белгiленедi.
___________________________________________________________________
Лауазымы                             |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________

5. Военизированная пожарная охрана исправительно-трудовых
учреждений
Начальник объединенной военизированной
пожарной команды                                2350
Начальник военизированной пожарной команды      2100
Помощник начальника объединенной
военизированной пожарной команды,
военизированной пожарной команды, инженер
пожарной техники и противопожарной автоматики
объединенной военизированной пожарной команды,
инструктор профилактики объединенной
военизированной пожарной команды,
военизированной пожарной команды, начальник
дежурного караула                               2100
Командир пожарного корабля                      2250
Заместитель командира пожарного корабля         2100
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность              іМесячный должностной оклад
і(в тенге) при количестве
ікоек в больнице
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ідо 500іот 501-1000іболее 1001
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
6. Отделы охраны психиатрических больниц со строгим
наблюдением и надзором за лицами, в них содержащимися
Начальник отдела                        2800    2950       3000
Заместитель начальника отдела           2500    2650       2700
Дежурный помощник начальника отдела     2400    2450       2500
Заместитель дежурного помощника
начальника отдела                       2300    2350       2400
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность              іМесячный должностной оклад,
інезависимо от числа коек
і(в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Старший инженер по обслуживанию
инженерно-технических средств охраны
и связи, старший инспектор по режиму
и охране                                2350
Инструктор боевой и специальной
подготовки, старший инспектор
специального учета, инспектор по
кадрам                                  2200
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность              іМесячный должностной оклад
і(в тенге) при количестве
ікоек
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ідо 100іот 100 до 200ісвыше 200
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
7. Отдел охраны и надзора специализированного
лечебно-профилактического учреждения
Начальник отдела                        2500    2550        2600
Заместитель начальника отдела           -       2350        2400
Дежурный помощник начальника
отдела                                  2250    2300        2350
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность              іМесячный должностной оклад
і(в тенге), независимо от
ічисла коек
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Старшие: инспектор по режиму и
охране, инженер по обслуживанию
инженерно-технических средств
охраны и связи                          2350
Инструктор по боевой и специальной
подготовке, инспектор по режиму и
охране                                  2200
Приложение 34
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава строительно-монтажных
управлений
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник строительно-монтажного управления     3500
Главный инженер строительно-монтажного
управления                                      3000
Приложение 35
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава Высшей школы
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник высшей школы, училища                 5500
Первый заместитель начальника школы, училища    5000
Заместитель начальника высшей школы,
училища: по строевой части, по хозяйственной
части, по воспитательной и социальной работе,
по научной работе; начальник высших
академических курсов (ВАК), начальник филиала   4700
Начальник факультета, заместитель начальника
высших академических курсов (ВАК), помощник
начальника высшей школы, училища: по
строительству, по кадрам                        4500
Начальник отдела: учебного,
учебно-методического, кадров, по
воспитательной и социальной работе,
финансово-планового,
научно-исследовательского и
редакционно-издательского, ученый
секретарь, по разработке актуальных
правовых проблем, заместитель начальника
филиала: по учебной работе, он же начальник
учебного отдела; по воспитательной и
социальной работе, он же начальник
отделения по воспитательной и социальной
работе                                          4200
Заместитель начальника филиала школы по
хозяйственной части, начальник отдела
кадров филиала школы, заместитель начальника
научно-технического центра, заместитель
начальника факультета: по учебной работе
(он же начальник учебного отдела), по
кадрам; начальник отдела: научной
информации; редакционно-издательского;
технических средств обучения; экономического
и профессионально-технического образования,
по воспитательной и социальной работе           4000
Заместитель начальника отдела: кадров,
учебного и учебно-методического, по
разработке актуальных правовых проблем,
научно-исследовательского и
редакционно-издательского, технических
средств обучения, экономического и
профессионально-технического образования,
финансово-планового отдела, начальник
отдела вычислительной техники (он же
начальник вычислительного центра), главный
редактор, заместитель начальника факультета
(кроме вышепоименованных), начальник
адъюнктуры                                      3900
Заместитель начальника отдела: научной
информации, передового опыта и научной
информации, выставочной пропаганды,
вычислительной техники; помощник начальника
факультета (филиала) по строевой части, по
хозяйственной части, по строительству.          3800
Начальник самостоятельного отделения
(учебного, заочного), планирования и
координации, начальник медицинской
части - врач                                    3600
Начальник: курса, курсов повышения
квалификации, отделения учебного отдела,
отдела выставочной пропаганды,
редакционно-издательского (филиала)             3550
Заместитель начальника: курса, курсов
повышения квалификации, начальник
отделения (кроме особо поименованных),
заместитель начальника отдела:
хозяйственного и материально-технического
обеспечения, хозяйственного; начальник
самостоятельного финансово-планового
отделения, старший научный сотрудник
научно-исследовательского отдела, отдела
по разработке актуальных правовых проблем
научно-исследовательского и
редакционно-издательского отдела,
старший редактор                                3500
Старший научный сотрудник: отдела научной
информации, отдела передового опыта и
научной информации; редактор; научный
сотрудник: научно-исследовательского отдела,
отдела по разработке актуальных правовых
проблем, научно-исследовательского и
редакционно-издательского отдела, старший
преподаватель-методист                          3300
Научный сотрудник отдела передового опыта
и научной информации, начальник
арттехвооружения                                2900
Начальник отделения: хозяйственного отдела,
комендантского; главный инженер отделения
капитального строительства, начальник
секретариата, старшие: инспектор группы
арттехвооружения, он же оружейный техник,
отдела передового опыта и научной информации,
отдела выставочной пропаганды,
инженер-электроник, инженер-математик-программист,
инспектор учебного отдела (отделения),
инспектор-дежурный, инструктор по клубной
и культурно-массовой работе, инспектор
учебно-методического отдела, факультета,
отдела научной информации, отдела (отделения)
по кадрам, по мобилизационной работе и
гражданской обороне, отдела технических
средств обучения, отдела экономического
образования и профессионально-технического
обучения, инспектор отделения планирования и
координации, инженер группы пожарной
профилактики, начальник технической части,
он же начальник гаража, начальник учебной
пожарной части                                  2800
Заместитель начальника отделения:
хозяйственного отдела, отдела хозяйственного
и материально-технического обеспечения,
заместитель начальника секретариата; инженер:
группы пожарной профилактики, электроник,
математик-программист; инспектор: учебного
отдела (отделения), отделения планирования и
координации, учебно-методического отдела,
факультета, отдела (отделения) по кадрам,
по мобилизационной работе и гражданской
обороне, отдела (отделения) по воспитательной
и социальной работе, отдела технических
средств обучения, отдела экономического и
профессионально-технического образования,
отдела передового опыта и научной информации,
отдела выставочной пропаганды, отдела
научной информации, преподаватель-методист,
инспектор пожарной охраны, инспектор-дежурный,
инструктор по клубной и культурно-массовой
работе                                          2500
Начальник кабинета специальных дисциплин,
переводчик, руководитель духового оркестра,
командир взвода, переводчик-методист            2300
Начальник караула учебной пожарной части        2100
Профессорско-преподавательский состав
Начальник кафедры                               4400
Заместитель начальника кафедры                  4000
Профессор                                       3700
Доцент                                          3600
Старший преподаватель                           3300
Преподаватель                                   2800
Приложение 36
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава колледжей
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
і  оклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник колледжа                              4800
Первый заместитель начальника колледжа          4400
Заместитель начальника колледжа
по воспитательной и социальной работе,
по учебной работе, строевой части,
по хозяйственной части, начальник филиала       4100
Начальник отдела                                3600
Заместитель начальника: отдела, начальник
лаборатории по изучению проблем
кинологии (на правах начальника цикла),
начальник финансового отделения, помощник
начальника колледжа по кадрам, заместитель
начальника филиала: по учебной работе, он же
начальник учебного отдела; по воспитательной
и социальной работе                             3300
Помощник начальника филиала: по
хозяйственной части, он же начальник
хозяйственного отделения, по кадрам, он же
начальник отделения кадров, по строевой части   3200
Начальник: курса (курсов), здравпункта - врач,
производственной службы,
учебно-консультационного пункта; начальник
отделения: заочного,
квартирно-эксплуатационного,
материально-технического и вещевого
снабжения                                       3000
Заместитель начальника учебной части,
начальник хозяйственного отдела филиала         2800
Старший преподаватель-методист                  2700
Сотрудник лаборатории по изучению проблем
кинологии (на правах преподавателя)
преподаватель - методист, заместитель
начальника курса (курсов), начальник
технической части, он же начальник гаража;
начальник отделения: кадров, по
воспитательной и социальной работе;
начальник учебного полигона                     2400
Старшие: инспектор, инспектор по кадрам,
по мобилизационной работе и гражданской
обороне, по воспитательной и социальной
работе, учебного отдела (отделения),
инспектор-дежурный, инструктор по
клубной и культурно-массовой работе,
инженер; руководитель духового оркестра,
командир взвода, переводчик                     2200
Инспектор по кадрам, начальник ветеринарной
службы, инспектор по воспитательной и
социальной работе, старший
инспектор-кинолог, начальник кабинета
специальных дисциплин, переводчик-методист,
инженер-математик-программист,
инженер-электроник, начальник
арттехвооружения, инспектор-дежурный,
инструктор по клубной и
культурно-массовой работе, инженер,
переводчик                                      2000
Учебно-пожарная часть
Начальник учебной пожарной части                2700
Заместитель начальника учебной
пожарной части                                  2500
Начальник караула                               2100
Преподавательский состав
Начальник цикла                                 3400
Старший преподаватель                           3000
Преподаватель                                   2600
Приложение 37
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава санаториев,
зон отдыха Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                іМесячный должностной оклад
і(в тенге) в зависимости от
іколичества коек
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

5. Еңбекпен түзету мекемесiнiң әскерилендiрiлген
өрт күзетi
Бiрлескен әскерилендiрiлген өрт командасының
бастығы                                             2350
Әскерилендiрiлген өрт командасының бастығы          2100
Бiрiккен әскерилендiрiлген өрт командасы,
әскерилендiрiлген өрт командасы бастығының
көмекшiсi, бiрлескен әскерилендiрiлген өрт
командасы өрт техникасының және өртке
қарсы автоматика инженерi, бiрлескен
әскерилендiрiлген өрт командасының,
әскерилендiрiлген өрт командасының алдын
алу нұсқаушысы, кезекшi қарауылдың бастығы          2100
Өрт кемесiнiң бастығы                               2250
Өрт кемесi командирiнiң орынбасары                  2100
___________________________________________________________________
Лауазымы               |Ауруханадағы төсек санына қарай
|айлық лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|_____________________________________
|500-ге |501-1000|1001 жоғары
|дейiн  |дейiн   |
__________________________________________________________________
6. Онда ұсталатын адамдарды қатал бақылайтын және
қадағалайтын психиатриялық ауруханалардың күзет
бөлiмдерi
Бөлiм бастығы                 2800      2950     3000
Бөлiм бастығының орынбасары   2500      2650     2700
Бөлiм бастығының кезекшi
көмекшiсi                     2400      2450     2500
Бөлiм бастығы кезекшi
көмекшiсiнiң орынбасары       2300      2350     2400
___________________________________________________________________
Лауазымы                         |Төсек санына қарамастан
|айлық лауазымдық жалақысы
| (теңгемен)
___________________________________________________________________
Күзет және байланыс инженерлiк-техникалық
құралдарына қызмет көрсету жөнiндегi
аға инженер, режим және күзет жөнiндегi
аға инспектор                                         2350
Жауынгерлiк және арнаулы даярлық
нұсқаушысы, арнаулы есеп аға инспекторы,
кадрлар жөнiндегi инспектор                           2200
___________________________________________________________________
Лауазымы                         |Төсек санына қарамастан
|айлық лауазымдық жалақысы
| (теңгемен)
|____________________________
|100-ге|100-ден 200-ге|200-ден
|дейiн |дейiн         |жоғары
___________________________________________________________________
7. Мамандандырылған емдеу-профилактикалық мекеменiң
күзет және қадағалау  бөлiмi
Бөлiм бастығы                           2500      2550       2600
Бөлiм бастығының орынбасары             -         2350       2400
Бөлiм бастығының кезекшi көмекшiсi      2250      2300       2350
___________________________________________________________________
Лауазымы                         |Төсек санына қарамастан
|айлық лауазымдық жалақысы
___________________________________________________________________
Режим және күзет жөнiндегi аға инспектор,
күзет және байланыс инженерлiк-техникалық
құралдарына қызмет көрсету жөнiндегi
инспектор                                           2350
Жауынгерлiк және арнаулы даярлық жөнiндегi
нұсқаушы, режим және күзет жөнiндегi
инспектор                                           2200
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 34 қосымша
Құрылыс-монтаждау басқармалары басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Құрылыс-монтаждау басқармасының бастығы         3500
Құрылыс-монтаждау басқармасының бас
инженерi                                        3000
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 35 қосымша
Қазақстан Республикасы iшкi iстер министрлiгiнiң
жоғары оқу орындары басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Жоғары мектептiң, училищенiң бастығы              5500
Жоғары мектеп, училище бастығының бiрiншi
орынбасары                                        5000
Жоғары мектеп, училище бастығының саптық
жағынан шаруашылық жөнiндегi, тәрбие
және әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi, ғылыми
жұмыстар жөнiндегi орынбасарлары; жоғары
академиялық курстар (ЖАК) бастығы,
филиалдың бастығы                                 4700
Факультеттiң бастығы жоғарғы академияның
курстар (ЖАК) бастығының орынбасары,
мектеп, училище бастығының құрылыс
жөнiндегi, кадрлар жөнiндегi көмекшiсi            4500
Оқу, оқу-методикалық, кадрлар, тәрбие және
әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi, қаржы-жоспар,
ғылыми-зерттеу және редакциялық-баспа
бөлiмiнiң бастығы, өзектi құқықтық
мәселелердi әзiрлеу жөнiндегi ғылыми хатшы,
филиал бастығының оқу жұмысы жөнiндегi
орынбасары, ол әрi тәрбие-әлеуметтiк
жұмыс бөлiмiнiң бастығы                           4200
Мектеп филиалы бастығының шаруашылық
жөнiндегi орынбасары, мектеп филиалы
кадрлар бөлiмiнiң бастығы, ғылыми-техникалық
орталық бастығының орынбасары, факультет
бастығының оқу жұмысы жөнiндегi (ол әрi
бiрге оқу бөлiмiнiң бастығы), кадрлар
жөнiндегi орынбасары; ғылыми ақпарат;
редакциялық-баспа; оқытудың техникалық
құралдары; экономикалық және
кәсiби-техникалық бiлiм беру, тәрбие
және әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi бөлiм
бастығы                                          4000
Кадрлар, оқу және оқу-әдiстемелiк,
құқықтық мәселелердi әзiрлеу,
ғылыми-зерттеу  және редакциялық-баспа,
оқытудың техникалық құралдары,
экономикалық және кәсiби-техникалық
бiлiм беру, қаржы-жоспар бөлiмдерi
бастығының орынбасары, есептеу техникасы
бөлiмiнiң бастығы (ол әрi есептеу
орталығының бастығы) бас редактор,
факультет бастығының орынбасары (жоғарыда
аталғандардан басқа) адъюнктура бастығы          3900
Ғылыми ақпарат, үздiк тәжiрибе және ғылыми
ақпарат, көрмелiк насихат, есептеу
техникасы бөлiмдерi бастығының орынбасары,
факультет бастығының саптық жағынан,
шаруашылық жөнiндегi, құрылыс жөнiндегi
көмекшiсi                                        3800
Жеке (оқу, сырттай оқу), жоспарлау және
үйлестiрушi бөлiмшенiң бастығы, медицина
жөнiндегi бастық-дәрiгер
Курстың, бiлiктiлiктi арттыру курстарының,
оқу бөлiмi бөлiмшесiнiң, көрмелiк
насихаттау, редакциялық-баспа (филиалы)
бөлiмдерiнiң бастығы                             3550
Курс, бiлiктi арттыру курстары бастығының
орынбасары, бөлiмше бастығы (ерекше
аталғандандан басқа) шаруашылық және
материалдық-техникалық қамтамасыз ету,
шаруашылық бөлiмi бастығының орынбасары,
жеке қаржы-жоспарлау бөлiмшесiнiң бастығы,
ғылыми-зерттеу бөлiмiнiң, ғылыми-зерттеу
және редакциялық баспа бөлiмiнiң, өзектi
құқықтық мәселелердi зерттеу жөнiндегi
бөлiмнiң аға ғылыми қызметкерi, аға
редактор                                         3500
Ғылыми ақпарат бөлiмiнiң, үздiк тәжiрибе
және ғылыми ақпарат бөлiмiнiң аға ғылыми
қызметкерi; редактор; ғылыми-зерттеу
бөлiмiнiң, өзектi құқықтық мәселелердi
зерттеу бөлiмiнiң, ғылыми-зерттеу және
редакциялық-баспа бөлiмiнiң ғылыми
қызметкерi, аға оқытушы-методист                 3300
Үздiк тәжiрибе және ғылыми ақпарат
бөлiмiнiң ғылыми қызметкерi,
арттехқарулану бастығы                           2900
Шаруашылық бөлiмiнiң, коменданттық
бөлiмiнiң бөлiмше басшылары; күрделi
құрылыс бөлiмшесiнiң бас инженерi,
хатшылықтың бастығы, арттехқарулану
тобының, ол әрi қару технигi, үздiк
тәжiрибе және ғылыми ақпарат бөлiмiнiң,
көрмелiк насихаттау бөлiмiнiң аға
инспекторы, инженер электроншы,
инженер-математик-программалаушы, оқу
бөлiмiнiң (бөлiмшесiнiң) инспекторы,
инспектор-кезекшi, клуб және
мәдени-бұқаралық жұмыс жөнiндегi нұсқаушы,
оқу әдiстемелiк бөлiмiнiң, факультеттiң,
ғылыми ақпарат бөлiмiнiң, кадрлар
жөнiндегi жұмылдыру жұмысы және азаматтық
қорғаныс жөнiндегi бөлiмнiң (бөлiмшенiң),
оқытудың техникалық құралдары бөлiмiнiң,
экономикалық бiлiм беру және
кәсiптiк-техникалық оқыту бөлiмiнiң
инспекторы, жоспарлау және үйлестiру
бөлiмшесiнiң инспекторы, өрттiң алдын
алу тобының инженерi, техникалық
бөлiмiнiң бастығы, ол әрi гараж бастығы,
оқу-өрт бөлiмiнiң бастығы                        2800
Шаруашылық бөлiмнiң, шаруашылық және
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бөлiмшесi бастығының орынбасары,
хатшылық бастығының орынбасары; өрттiң
алдын алу тобының инженерi, электроншы,
математик программалаушы; оқу бөлiмiнiң
(бөлiмшесiнiң), факультеттiң жоспарлау
және үйлестiру бөлiмшесiнiң,
оқу-әдiстемелiк бөлiмiнiң, кадрлар
жөнiндегi, жұмылдыру жұмыстары
және азаматтық қорғаныс жұмыстары
жөнiндегi бөлiмнiң (бөлiмшенiң), тәрбие
және әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi бөлiмнiң
(бөлiмшенiң), оқытудың техникалық
құралдары бөлiмiнiң, экономикалық және
кәсiби-техникалық бiлiм беру бөлiмiнiң,
үздiк тәжiрибе және ғылыми ақпарат
бөлiмiнiң, көрмелiк насихаттау бөлiмiнiң,
ғылыми ақпарат бөлiмiнiң инспекторы,
оқытушы-методист, өрттен қорғау
инспекторы, инспектор-кезекшi, клубтық
және мәдени-бұқаралық жұмыс жөнiндегi
нұсқаушы                                         2500
Арнаулы пәндер кабинетiнiң бастығы,
аудармашы, үрлемелi оркестрдiң жетекшiсi,
взвод командирi, аудармашы-методист              2300
Оқу-өрт бөлiмiнiң күзет бастығы                  2100
Профессорлық-оқытушылық құрам
Кафедра бастығы                                  4400
Кафедра бастығының орынбасары                    4000
Профессор                                        3700
Доцент                                           3600
Аға оқытушы                                      3300
Оқытушы                                          2800
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 36 қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
колледждерi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Колледждiң бастығы                                 4800
Колледж бастығының бiрiншi орынбасары              4400
Колледж бастығының тәрбие және әлеуметтiк
жұмыс жөнiндегi, оқу iсi жөнiндегi,
саптық жағынан, шаруашылық жөнiндегi
орынбасары, филиалдың бастығы                      4100
Бөлiм бастығы                                      3600
Бөлiм бастығының орынбасары, кинология
проблемаларын зерделеу жөнiндегi
зертхананың бастығы (цикл бастығының
құқығы бар), қаржы бөлiмшесiнiң бастығы,
колледж бастығының кадрлар жөнiндегi
көмекшiсi, оқу iсi жөнiндегi, ол әрi
оқу бөлiмiнiң бастығы, оқу тәрбие және
әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi филиал
бастығының орынбасары,                             3300
Шаруашылық жөнiндегi, ол әрi шаруашылық
бөлiмшесiнiң бастығы, кадрлар жөнiндегi,
ол әрi кадрлар бөлiмшесiнiң бастығы,
саптық жағынан филиал бастығының көмекшiсi         3200
Курстың (курстардың), денсаулық пунктiнiң
дәрiгер, өндiрiстiң қызметтiң,
оқу-консультациялық пункттiң бастығы;
сырттай оқу, пәтер-пайдалану,
материалдық-техникалық және мүлiктiк
жабдықтау бөлiмшелерiнiң бастығы                   3000
Бастықтың оқу жөнiндегi орынбасары,
филиалдың шаруашылық бөлiмiнiң бастығы             2800
Аға оқытушы-методист                               2700
Кинология мәселелерiн зерделеу жөнiндегi
зертхананың қызметкерi (оқытушылық
құқығында), оқытушы методист, курс
(курстар) бастығының орынбасары,
техникалық бөлiм бастығы, ол әрi гараж
бастығы; кадрлар, тәрбие және әлеуметтiк
жұмыс жөнiндегi бөлiмшенiң бастығы;
оқу полигонының бастығы                            2400
Аға инспектор, кадрлар жөнiндегi жұмылдыру
жұмысы және азаматтық қорғаныс жөнiндегi,
тәрбие және әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi,
оқу бөлiмiнiң (бөлiмшесiнiң) инспекторы,
инспектор-кезекшi, клубтық және
мәдени-бұқаралық жұмыс жөнiндегi нұсқаушы,
инженер; үрлемелi оркестрдiң жетекшiсi,
взвод командирi, аудармашы                         2200
Кадрлар жөнiндегi инспектор, малдәрiгерлiк
қызметтiң бастығы, тәрбие және әлеуметтiк
жұмыс жөнiндегi инспектор, аға
инспектор-кинолог, арнаулы пәндер кабинетiнiң
бастығы, аудармашы-методист,
инженер-математик-программашы,
инженер-электроншы, арттехқарулану бастығы,
инспектор-кезекшi, клубтық және
мәдени-бұқаралық жұмыс жөнiндегi нұсқаушы,
инженер, аудармашы                                  2000
Оқу-өрт сөндiру бөлiмi
Оқу-өрт бөлiмшесiнiң бастығы                        2700
Оқу-өрт бөлiмшесi бастығының орынбасары             2500
Қарауыл бастығы                                     2100
Оқытушылық құрам
Цикл бастығы                                        3400
Аға оқытушы                                         3000
Оқытушы                                             2600
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 37 қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
санаторийлерi және демалыс аймағы басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |Төсек санына байланысты айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|______________________________

і      100-300
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Санатории
Начальник - врач                                4800
Заместитель начальника по медицинской
части                                           4400
Заместитель начальника по общим
вопросам                                        4200
Заместитель начальника (он же
начальник филиала), заместитель         Независимо от количества
начальника по строительству                    коек 3500
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность         іМесячный должностной оклад
і(в тенге) в зависимости от
іколичества коек
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
ідо 150іот 150 до 300іот 301 до 450
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2. Зоны отдыха
Начальник                         3400     3500           3600
Приложение 38
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава Центрального
госпиталя и поликлиники Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                     іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Поликлиника
Начальник поликлиники - врач                    4200
Заместитель начальника поликлиники - врач       4100
Заместитель начальника поликлиники по общим
вопросам                                        4000
Начальники (врачи) терапевтических и
педиатрических отделений, других
отделений, выполняющих функции скорой и
неотложной медицинской помощи                   4000
Остальных отделений медицинского профиля        3900
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                іМесячный должностной оклад
і(в тенге) в зависимости от
іколичества коек
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іот 101 до 250іот 251 до 400
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2. Госпиталь (больница)
Начальник госпиталя (больницы) - врач   4600            4800
Заместитель начальника госпиталя
(больницы) - врач                       4300            4400
Заместитель начальника госпиталя
(больницы) по общим вопросам            4200            4300
Начальники отделений - врачи:
хирургического профиля, анестезиологии, Независимо от количества
реанимации и интенсивной терапии            коек 4000
Остальных отделений медицинского        Независимо от количества
профиля                                     коек 3900
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

|         100 - 300
___________________________________________________________________
1. Санаторийлер
Бастық-дәрiгер                                   4800
Бастықтың медицина жөнiндегi
орынбасары                                       4400
Бастықтың жалпы мәселелер жөнiндегi
орынбасары                                       4200
Бастықтың орынбасары (ол әрi
филиалдың бастығы), бастықтың              Төсек санына қарамастан
құрылыс жөнiндегi орынбасары                     3500
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |Төсек санына байланысты айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|______________________________
|150-ге|150-ден     |301-ден
|дейiн |300-ге дейiн|450 дейiн
___________________________________________________________________
2. Демалыс аймақтары
Бастық                                3400       3500       3600
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 38 қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
орталық госпиталi және емханасы басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
1. Емхана
Емхана бастығы - дәрiгер                         4200
Емхана бастығының орынбасары - дәрiгер,          4100
Емхана бастығының жалпы мәселелер
жөнiндегi орынбасары                             4000
Терапия мен педиатрия бөлiмшелерiнiң және
жедел және шұғыл медициналық көмек қызметiн
орындайтын басқа да бөлiмшелердiң бастықтары
(дәрiгерлер)                                     4000
Медициналық профилдегi басқа бөлiмшелер          3900
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |Төсек санына байланысты айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|______________________________
|  101-ден 250-ге|251-ден 400-ге
|      дейiн     |     дейiн
___________________________________________________________________
2. Госпиталь (аурухана)
Госпитальдың (аурухананың)
бастығы - дәрiгер                          4600           4800
Госпиталь (аурухана) бастығының
орынбасары - дәрiгер                       4300           4400
Госпиталь (аурухана) бастығының жалпы
мәселелер жөнiндегi орынбасары             4200           4300
Хирургиялық профиль, анестезиология,
реанимация және интенсивтi терапия         Төсек санына қарамастан
бөлiмшелерiнiң бастықтары - дәрiгерi                      4000
Медициналық профильдегi басқа              Төсек санына қарамастан
бөлiмшелерi                                               3900
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________

3. Центральная военно-врачебная комиссия
Председатель Центральной военно-врачебной
комиссии                                        4800
Заместитель председателя Центральной
военно-врачебной комиссии                       4500
Должностные оклады
начальствующего состава лечебных учреждений
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Поликлиника
Начальник поликлиники - врач                    3600
Заместитель начальника поликлиники - врач,
заместитель по общим вопросам                   3400
начальники (врач): терапевтических и
педиатрических отделений, других отделений,
выполняющих функции скорой и неотложной
медицинской помощи                              3300
остальных отделений медицинского профиля        3200
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность            іМесячный должностной оклад
і(в тенге) в зависимости от
іколичества коек
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і 25  іот 26 до 100іот 101 до 250
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2. Госпитали (больницы)
Начальник госпиталя (больницы) -
врач                                3300     3600        3800
Заместитель начальника госпиталя
(больницы) - врач, по общим
вопросам                            ---      ---         3400
Начальники отделений - врачи:
хирургического профиля,
анестезиологии, реанимации и        Независимо от количества коек
интенсивной терапии                           3200
Остальных отделений медицинского    Независимо от количества коек
профиля                                       3100
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
3. Окружные военно-врачебные комиссии
Председатель окружной военно-врачебной
комиссии                                        3600
Примечание. Месячные должностные оклады начальникам и заместителям
начальников госпиталей (больниц), имеющих в своем
составе поликлиники, устанавливаются на ступень выше.
Приложение 39
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава баз военного
и специального снабжения Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник базы                                  4400
Заместитель начальника базы                     4000
Начальник сектора                               3600
Начальник отдела                                3400
Заместитель начальника отдела                   3200
Начальник цеха                                  3000
Старший юрисконсульт                            2800
Начальник оружейно-пулеметной мастерской        2600
Приложение 40
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава специальной
научно-исследовательской лаборатории при ГУПО
Министерства внутренних дел Республики Казахстан
и секторов по пожарной безопасности при УПО-ОПО УВД областей
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                 і     Месячный должностной
і        оклад (в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і СНИЛ при іСекторов при
і ГУПО МВД і   УПО-ОПО
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник лаборатории                      4500
Заместитель начальника лаборатории         4200

3. Орталық әскери-дәрiгерлiк комиссия
Орталық әскери-дәрiгерлiк комиссияның
төрағасы                                              4800
Орталық әскери-дәрiгерлiк комиссия
төрағасының орынбасары                                4500
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
емдеу мекемелерi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
1. Емхана
Емхана  бастығы - дәрiгер                        3600
Емхана бастығының орынбасары - дәрiгер,
жалпы мәселелер жөнiндегi орынбасары             3400
Терапевтiк, педиатриялық бөлiмшелердiң,
басқа да жедел және шұғыл медициналық
көмек көрсететiн бөлiмшелердiң бастықтары
(дәрiгер)                                        3300
Медициналық профильдегi басқа бөлiмшелер         3200
___________________________________________________________________
Лауазымы                       |Төсек санына байланысты айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|______________________________
|  25  |26-дан 100-ге|101-ден
|      |дейiн        |250-ге
|      |             |дейiн
___________________________________________________________________
2. Госпитальдар (ауруханалар)
Госпитальдың (аурухананың)
бастығы-дәрiгер                        3300       3600      3800
Госпиталь (аурухана) бастығының
жалпы мәселелер жөнiндегi
орынбасары-дәрiгер                      -          -       3400
Хирургиялық профиль, анестезиология,   Төсек санына тәуелсiз
реанимация және интенсивтiк терапия
бөлiмшелерiнiң бастықтары-дәрiгерлер                       3200
Медициналық профильдегi басқа
бөлiмшелердiң                           -          -       3100
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
3. Округтiк әскери-дәрiгерлiк комиссия
Округтiк әскери-дәрiгерлiк комиссияның
төрағасы                                            3600
Ескерту: Құрамында емханалар бар госпитальдардың (ауруханалардың)
бастықтары мен олардың орынбасарларының айлық лауазымдық
жалақылары бiр саты жоғары белгiленедi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 39 қосымша
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
әскери және арнаулы жабдықтау базалары басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Базаның бастығы                                   4400
База бастығының орынбасары                        4000
Сектордың бастығы                                 3600
Бөлiмнiң бастығы                                  3400
Бөлiм бастығының орынбасары                       3200
Цех бастығы                                       3000
Аға заңгер кеңесшi                                2800
Қару-пулемет шеберханасының бастығы               2600
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 40 қосымша
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Өрттен
қорғау бас басқармасының жанындағы арнаулы ғылыми-зерттеу
лабораториясы және облыстық IIБ өрттен қорғау басқармасының
өрттен қорғау бөлiмiнiң жанындағы өрт қауiпсiздiгi секторы
басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                       | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
|__________________________
|IIМ ӨҚББ    |ӨҚБ - ӨҚБ
|жанындағы   |жанындағы
|АҒЗЛ        |секторлар
___________________________________________________________________
Лабораторияның бастығы                       4500
Лаборатория бастығының орынбасары            4200

Начальник сектора                          3900         3000
Старший научный сотрудник, главный
специалист, начальник отделения            3600         2900
Научный сотрудник                          3000         2700
Младший научный сотрудник, старший
инженер                                    2800         2400
Инженер                                    2600         2300
Приложение 41
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
лиц рядового и младшего начальствующего
состава органов внутренних дел
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Старшие техники всех наименований               2200
Младшие: инспектор-кинолог, инспектор службы
сопровождения, инспектор второй спецгруппы,
инспектор автомобильной службы, инспектор
охраны, инспектор военизированной пожарной
охраны, инспектор баз военного и специального
снабжения, инспектор оперативной связи,
инспектор по досмотру; заведующий: складом
имущества "НЗ", складом вооружения (он же
оружейный мастер), секцией баз военного и
специального снабжения, складом вооружения
и имущества, складом военного имущества "НЗ";
старший смены; ветеринарный фельдшер:
кавалерийского строевого подразделения,
центрального питомника служебного
собаководства; техники всех наименований,
помощники: дежурного, командира взвода;
старший инспектор: дорожно-патрульной службы,
смены; инструктор: производственного обучения
вождению и практической езде, по боевой и
физической подготовке; дежурный: по досмотру,
автомобильной службы; командир: отделения,
катера; старшина подразделения                  2100
Милиционеры: отряда специального и особого
назначения, группы задержания пункта
централизованной охраны, патрульно-постовой
службы, снайпер отряда специального
назначения, боец штурмовой группы отряда
специального назначения, взрывник отряда
специального назначения, старший дежурный
по режиму приемника-распределителя для
несовершеннолетних, инспектор
дорожно-патрульной службы; старшие: моторист,
мастер, рулевой, механик                        2000
Милиционер (кроме должностей милиционеров,
по которым оклады установлены вышеназванным
пунктом), дежурный по режиму
приемника-распределителя для
несовершеннолетних                              1950
Оружейный мастер, начальник тира высших
учебных заведений МВД, старший мастер (он
же заведующий учебно-производственной
мастерской), старший мастер производственного
обучения, диспетчер, дежурный по связи,
контролер: контрольно-пропускного пункта,
военных складов и баз УВСС МВД, учебного
заведения МВД, дежурный
контрольно-пропускного пункта                   1800
Водитель-сотрудник                              1950
Военизированная пожарная охрана в городах
и районах:
старший инструктор: химической
и радиационной разведки, спасателей, по
вождению пожарной машины - водитель; старший
техник военизированной пожарной охраны,
старшина военизированной пожарной охраны,
старший водитель боевой машины, начальник
радиостанции, старший водолаз                   2000
командир отделения, старшие: мастер, мастер
газодымозащитной службы, моторист,
респираторщик, механик, водитель, машинист;
начальник отдельного караула военизированной
пожарной охраны, водитель учебно-боевой
машины, старший инструктор газодымозащитной
службы                                          1950
старшие: пожарный, прожекторист,
радиотелеграфист; моторист (пожарного поезда,
судна, насосной установки), рулевой, электрик
(на пожарных суднах), машинист, начальник
отдельного поста, респираторщик,
мастер-спасатель                                1800
пожарный, радиотелеграфист, диспетчер, повар
регионального специализированного отряда
военизированной пожарной охраны МВД по
проведению первоочередных
аварийно-спасательных работ; радиотелефонист,
прожекторист, водолаз, химик-дозиметрист        1750
Исправительно-трудовые учреждения, отделы
охраны психиатрических больниц со строгим
наблюдением и надзором за лицами, в них
содержащимися:
пожарный; контролер-оператор пульта охраны,
контролер КПП                                   1750
старший пожарный                                1800
контролер: следственного изолятора,
воспитательно-трудовой колонии,
исправительно-трудовой колонии,
отдела охраны психиатрической больницы со
строгим наблюдением и надзором за лицами, в
них содержащимися, отдела охраны и надзора
специализированного лечебно-профилактического
учреждения; помощник начальника караула,
старший контролер КПП                           1950
старший контролер: следственного изолятора,
ВТК, ИТК, отдела охраны психиатрической
больницы со строгим наблюдением и надзором
за лицами, в них содержащимися, отдела охраны
и надзора специализированного
лечебно-профилактического учреждения;
начальник караула воспитательно-трудовой
колонии, помощник начальника наряда ИТК,
контролер тюрьмы                                2000
старший контролер тюрьмы, старший по
корпусу следственного изолятора, старший
по корпусу тюрьмы, начальник наряда ИТК,
начальник караула и техник по обслуживанию и
ремонту инженерно-технических средств охраны
ИТК                                             2100
Примечания. 1. По должностям "Милиционер-водитель",
"Милиционер-моторист", "Милиционер-кинолог",
"Милиционер-кавалерист" месячные должностные оклады
устанавливаются в размерах, предусмотренных настоящей
схемой по должности "Милиционер" соответствующего
подразделения.

Сектордың бастығы                            3900         3000
Аға ғылыми қызметкер, бас маман,
бөлiмше бастығы                              3600         2900
Ғылыми қызметкер                             3000         2700
Кiшi ғылыми қызметкер, аға инженер           2800         2400
Инженер                                      2600         2300
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 41 қосымша
Iшкi iстер органдарының қатардағы және кiшi
басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                          | Айлық лауазымдық
| жалақылары (теңгемен)
___________________________________________________________________
Барлық аға техниктер                           2200
Кiшi инспектор-кинолог, алып жүру
қызметiнiң кiшi инспекторы, екiншi арнаулы
топтың кiшi инспекторы, автомобиль қызметiнiң
кiшi инспекторы, кiшi күзет инспекторы,
әскерилендiрiлген өрттен қорғаудың кiшi
инспекторы, әскери және арнаулы жабдықтау
базасының кiшi инспекторы, жедел байланыстың
кiшi инспекторы, тексеру жөнiндегi кiшi
инспектор; жаратылмайтын қор "ЖҚ" мүлiктерi
қоймасының, қару-жарақ қоймасының (ол әрi
қару шеберi), әскери және арнаулы жабдықтау
базасы секциясының, қару-жарақ және мүлiк
қоймасының, "ЖҚ" әскери мүлiк қоймасының
меңгерушiсi; атты әскерлiк саптық бөлiмшенiң,
қызметтiк ит өсiру орталық питомнигiнiң
малдәрiгерлiк фельдшерi; барлық техниктер;
зекшiнiң, взвод командирiнiң көмекшiлерi;
жол-патрульдiк қызметтiң, ауысымның аға
инспекторы; көлiк жүргiзудi өндiрiстiк
және практикалық үйретушi, әскери және дене
шынықтыру жөнiндегi нұсқаушы; тексеру
жөнiндегi, автомобиль қызметi жөнiндегi
кезекшi; бөлiмше, катер командирi;
бөлiмшенiң старшинасы                               2100
Арнаулы және ерекше отрядтың,
орталықтандырылған күзет пунктi ұстау тобының,
патрульдiк-сақшылық қызметтiң милиционерлерi;
арнаулы мақсаттағы отряд мергенi, арнаулы
мақсаттағы отрядтың шабуылшылар тобының
жауынгерi, арнаулы мақсаттағы отрядтың жарушы,
кәмелетке толмағандарға арналған қабылдау-бөлу
режимi жөнiндегi аға кезекшi, жол-патрульдiң
қызметтiң инспекторы; аға моторист, аға шебер,
аға жүргiзушi, аға механик                          2000
Милиционер (осы қосымшаның жоғарыда
аталған тармағында жалақылары белгiленген
милиция лауазымдарынан басқасы), кәмелетке
толмағандарға арналған қабылдау-бөлу режимi
жөнiндегi кезекшi                                   1950
Қару шеберi, IIМ жоғары оқу орындары
тирiнiң бастығы, аға шебер (ол әрi
оқу-өндiрiстiк шеберханасының меңгерушiсi),
өндiрiстiк оқытудың аға шеберi, диспетчер,
байланыс жөнiндегi кезекшi, бақылау-өткiзу
пунктiнiң, әскери қоймалар мен ӘАЖБ
базаларының IIМ оқу орнының бақылаушысы,
бақылау-өткiзу пунктiнiң кезекшiсi                  1800
Жүргiзушi-қызметкер                            1950
7. Қалалар мен аудандардағы әскерилендiрiлген
өрт күзетi:
Химиялық және радиациялық барлаудың,
құтқарушылардың, өрт машинасын жүргiзу
жөнiндегi жүргiзушi аға нұсқаушысы;
әскерилендiрiлген өрт күзетiнiң аға технигi,
әскерилендiрiлген өрт күзетiнiң старшинасы,
әскери машинаның аға жүргiзушi,
радиостанцияның бастығы, аға сүңгуiр                2000
бөлiмше командирi, аға шебер, газ
түтiннен қорғау қызметiнiң аға шеберi, аға
моторист, аға респираторшы, аға механик,
аға жүргiзушi, аға машинист; жеке
әскерилендiрiлген өрт күзетi қарауылының
бастығы, оқу-әскери машинасының жүргiзушiсi,
газ-түтiннен қорғау қызметiнiң аға нұсқаушысы       1950
аға өрт сөндiрушi, аға прожекторшы,
аға радиотелеграфист; моторист (өрт
сөндiрушi поездiң, кеменiң, насос
қондырғысының), ролдi ұстаушы, электрик
(өрт сөндiргiш кемелерде), машинист, жеке
күзет постының бастығы, респираторшы,
құтқарушы-шебер                                     1800
Өрт сөндiрушi, радиотелеграфист,
диспетчер, IIМ бiрiншi кезектегi апаттан
құтқару жұмыстарын жүргiзу жөнiндегi арнаулы
аймақтық әскерилендiрiлген өрттен қорғау
отрядының аспазы, радиотелефоншы, прожекторшы,
сүңгуiр, химик-доза өлшеушi                         1750
Еңбекпен түзеу мекемелерi, онда ұсталатын
адамдарды қатаң бақылайтын және тексеретiн
психиатриялық аурухананың күзет бөлiмдерi
өрт сөндiрушi, күзет пунктiнiң
бақылаушы-операторы, бақылау-өткiзу
пунктiнiң тексерушiсi                               1750
аға өрт сөндiрушi                              1800
тергеу изоляторының, еңбекпен тәрбиелеу
колониясының, еңбекпен түзеу колониясының,
онда ұсталатын адамдарды қатаң бақылайтын
және тексеретiн психиатриялық аурухананың
күзет бөлiмдерiнiң, арнаулы
емдеу-профилактикалық мекемелерiнiң күзет
және бақылау бөлiмiнiң бақылаушысы; қарауыл
бастығының көмекшiсi, бақылау-өткiзу
пунктiнiң аға бақылаушысы                           1950
тергеу изоляторының, еңбекпен тәрбиелеу
колониясының, еңбекпен түзеу колониясының,
онда ұсталатын адамдарды қатаң бақылайтын
және тексеретiн психиатриялық аурухананың
күзет бөлiмдерiнiң, арнаулы
емдеу-профилактикалық мекемелердiң күзет
және бақылау бөлiмiнiң аға бақылаушысы;
еңбекпен тәрбиелеу колониясының қарауыл
бастығы, еңбекпен түзеу колониясы наряд
бастығының көмекшiсi, түрме бақылаушысы             2000
түрменiң аға бақылаушысы, тергеу
изоляторы корпусының басшысы, түрме
корпусының басшысы, ЕТК нарядының бастығы,
қарауыл бастығы және ЕТК күзетiнiң
инженерлiк-техникалық құралдарына қызмет
көрсету және жөндеу жөнiндегi технигi               2100
___________________________________________________________________
Ескерту: 1. "Милиционер-жүргiзушi", "Милиционер-моторист",
"Милиционер-кинолог", "Милиционер-кавалерист"
лауазымдары бойынша айлық лауазымдық жалақылары осы
кестенiң "милиционер" лауазымдары жөнiндегi тиiстi
бөлiмшелерiне көзделген мөлшерде белгiленедi.

2. По должностям "Пожарный-моторист",
"Пожарный-радиотелеграфист", "Пожарный-прожекторист",
"Старший пожарный-радиотелеграфист", "Старший
пожарный-прожекторист" месячные должностные оклады
устанавливаются в размерах, предусмотренных настоящей
схемой по должностям "Пожарный" и "Старший пожарный"
соответствующего подразделения.
3. Должностные оклады настоящего приложения
распространяются на лиц рядового и младшего
начальствующего состава управлений (отделов) охраны,
оперативной службы, подразделений, подчиненных 8-му
управлению МВД Республики Казахстан.
Приложение 42
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава редакций газет
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Редактор                                        4400
Заместитель редактора                           4000
Ответственный секретарь                         3500
Корреспондент                                   2600
Приложение 43
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава подразделений
военизированной пожарной охраны органов
внутренних дел городов и объектов
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник специализированного отряда по
проведению первоочередных
аварийно-спасательных работ                     3300
Заместитель начальника специализированного
отряда по проведению первоочередных
аварийно-спасательных работ                     3200
Начальник отряда 1 разряда                      3200
Начальник отряда 2 разряда                      3100
Начальник отряда 3 разряда, начальник
специализированной части по проведению
первоочередных аварийно-спасательных работ,
заместитель руководителя пожаротушения          3000
Заместитель начальника отряда 1 разряда         3100
Заместитель начальника отряда 2 разряда         3000
Заместитель начальника отряда 3 разряда,
заместитель начальника специализированной
части по проведению первоочередных
аварийно-спасательных работ, начальник:
самостоятельной пожарной части, пожарной
части объекта 1 разряда, учебного пункта,
ИПЛ                                             2900
Начальник центрального пункта пожарной
связи, старший помощник руководителя
пожаротушения, начальник пожарной части
технической службы 1 разряда, заместители
начальников пожарных частей: самостоятельной
и объекта 1 разряда, помощник начальника
специализированного отряда по проведению
первоочередных аварийно-спасательных работ,
специалист-водолаз                              2800
Заместитель начальника пожарной части
технической службы 1 разряда, начальники
пожарных частей: технической службы и
объекта 2 разряда, подчиненной, учебной;
помощник начальника отряда (оперативный
дежурный)                                       2700
Заместители начальников пожарных частей:
технической службы и объекта 2 разряда,
подчиненной; начальники: испытательного
полигона, отдельного поста; помощник
руководителя пожаротушения, старший
преподаватель спецдисциплин учебного пункта     2600
Старшие: инженер, инспектор, диспетчер
ЦППС; заместитель начальника учебной пожарной
части; преподаватель спецдисциплин учебного
пункта                                          2400
Инженер, инспектор, начальник караула,
начальник склада "НЗ"                           2200
Приложение 44
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
начальствующего состава подразделений
органов внутренних дел
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                іМесячный должностной оклад (в тенге)
ів зависимости от количества мест
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

2. "Өрт сөндiрушi-моторист", "Өрт
сөндiрушi-радиотелеграфист", "Өрт
сөндiрушi-прожекторшы", "Аға өрт
сөндiрушi-радиотелеграфист", "Аға
өрт сөндiрушi-прожекторшы" лауазымдары бойынша
лауазымдық жалақылар осы кестедегi "Өрт сөндiрушi",
"Аға өрт сөндiрушi" лауазымдары жөнiндегi тиiстi
бөлiмшелерге көзделген мөлшерде белгiленедi.
3. Осы қосымшаның лауазымдық жалақылары Қазақстан
Республикасы IIМ 8-шi басқармасына бағынатын күзет
басқармаларының (бөлiмдерiнiң) қатардағы және кiшi
басшы құрамындағы, шұғыл қызмет бөлiмшелерiнiң
қатардағы және кiшi басшы құрамына да қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 42 қосымша
Газет редакциялары басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                        | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Редактор                                         4400
Редактордың орынбасары                           4000
Жауапты хатшы                                    3500
Тiлшi                                            2600
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 43 қосымша
Қалалар мен объектiлер iшкi iстер органдарының
әскерилендiрiлген өрттен қорғау бөлiмшелерi басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                          | Айлық лауазымдық
| жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Бiрiншi кезектi авариялық-құтқару жұмыстарын
жүргiзу жөнiндегi арнаулы отрядтың бастығы            3300
Бiрiншi кезектi авариялық-құтқару жұмыстарын
жүргiзу жөнiндегi арнаулы отряд бастығының
орынбасары                                            3200
1-разрядты отряд бастығы                              3200
2-разрядты отряд бастығы                              3100
3-разрядты отряд бастығы, бiрiншi кезектi
авариялық-құтқару жұмыстарын жүргiзу
жөнiндегi арнаулы бөлiм бастығы, өрт
сөндiру жетекшiсiнiң орынбасары                       3000
1-разрядты отряд бастығының орынбасары                3100
2-разрядты отряд бастығының орынбасары                3000
3-разрядты отряд бастығының орынбасары,
бiрiншi кезектi авариялық-құтқару жұмыстарын
жүргiзу жөнiндегi арнаулы бөлiм бастығының
орынбасары, жеке өрт сөндiру бөлiмiнiң,
1-разрядты объектiнiң өрт сөндiру бөлiмiнiң,
оқу пунктiнiң, өрттi зерттеу зертханасының
(ӨЗЛ) бастықтары                                      2900
Орталық өрт байланысы пунктiнiң бастығы,
өрт сөндiру жетекшiсiнiң аға көмекшiсi,
1-разрядты өрт сөндiру техникалық қызметiнiң
бастығы, жеке және 1-разрядты объектiнiң өрт
сөндiру бөлiмдерi бастығының орынбасарлары,
бiрiншi кезектi авариялық-құтқару
жұмыстарын жүргiзу жөнiндегi арнаулы отряд
бастығының көмекшiсi, маман-сүңгуiр                   2800
1-разрядты өрт сөндiру техникалық қызметiнiң
өрт сөндiру бөлiмi бастығының орынбасары,
техникалық қызмет және 2-разрядты объектiнiң,
бағынышты оқу өрт сөндiру бөлiмдерiнiң
бастықтары; отряд бастығының көмекшiсi
(жедел кезекшi)                                       2700
техникалық қызмет және 2-разрядты объектiнiң,
бағынышты бөлiмдерiнiң өрт сөндiру бөлiмдерi
бастықтарының орынбасарлары; сынақ
полигонының, жеке постының бастықтары; өрт
сөндiрушiлер жетекшiсiнiң көмекшiсi; оқу
пунктiнiң арнаулы пәндерi оқытатын аға
оқытушысы                                             2600
Аға инженер, аға инспектор, орталық патрулдiк
күзет қызметiнiң аға диспетчерi; өрт сөндiру
оқу бөлiмi бастығының орынбасары, оқу
пунктiнiң арнаулы пәндерi оқытатын оқытушысы          2400
Инженер, инспектор, қарауыл бастығы,
жаратылмайтын қор "ЖҚ" қоймасының бастығы             2200
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 44 қосымша
Iшкi iстер органдары бөлiмшелерiнiң басшы құрамының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы          |Орын санына байланысты айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
|______________________________________________

і  менее 26  і от 26 до 80ісвыше 80
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іГоро-іОста- іГоро-іОста- іГоро-іОста-
іда   ільные іда   ільные іда   ільные
іи    інасе- іи    інасе- іи    інасе-
ірайо-іленныеірайо-іленныеірайо-іленные
іны   іпунктыіны   іпунктыіны   іпункты
і1 та-і      і1 та-і      і1 та-і
іриф- і      іриф- і      іриф- і
іной  і      іной  і      іной  і
ігруп-і      ігруп-і      ігруп-і
іпы   і      іпы   і      іпы   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
1. Приемники - распределители для лиц, задержанных
за бродяжничество и попрошайничество
Начальник приемника-
распределителя                2800  2700   2900   2800  3000  2900
Заместитель начальника
приемника-распределителя      2600  2500   2700   2600  2800  2700
Старшие: оперуполномоченный,
инспектор                     2400  2300   2500   2400  2600  2500
Оперуполномоченный,
инспектор,
инспектор-дежурный            2100  2000   2200   2100  2300  2200
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                             іМесячный должностной оклад
і(в тенге) в зависимости от
іколичества коек
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і  до 50     і свыше 60
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іГоро-іОста- іГоро-іОста-
іда   ільные іда   ільные
іи    інасе- іи    інасе-
ірайо-іленныеірайо-іленные
іны   іпунктыіны   іпункты
і1 та-і      і1 та-і
іриф- і      іриф- і
іной  і      іной  і
ігруп-і      ігруп-і
іпы   і      іпы   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
2. Медицинские вытрезвители
Начальник медицинского вытрезвителя       2700   2500  2900   2700
Заместитель начальника медицинского
вытрезвителя                              2500   2400  2600   2500
Начальник кабинета профилактики           2300   2200  2400   2300
Инспектор профилактики,
инспектор-дежурный                        2100   2000  2200   2100
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                                 іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іГорода и іОстальные
ірайоны I інаселенные
ітарифной іпункты
ігруппы   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
3. Приемники-распределители для несовершеннолетних
Начальник приемника - распределителя            2900      2800
Заместитель начальника
приемника-распределителя                        2700      2600
Старший инспектор                               2500      2400
Инспектор                                       2300      2200
Старший воспитатель:
имеющий высшее образование                      2300      2200
имеющий среднее специальное образование         2200      2100
Воспитатель:
имеющий высшее образование                      2200      2100

|   26-дан кем  |26-дан 80-ге  |80-нен көп
|______________________________________________
|1 тариф|Басқа  |1 тариф|Басқа |1 тариф|Басқа
|тобын. |елдi   |тобын. |елдi  |тобын. |елдi
|дағы   |мекен. |дағы   |мекен.|дағы   |мекен.
|қалалар|дер    |қалалар|дер   |қалалар|дер
|мен    |       |мен    |      |мен    |
|аудандар       |аудандар      |аудандар
___________________________________________________________________
1. Қаңғыбастығы және тiленшектiгi үшiн ұсталған
адамдарға арналған қабылдау-бөлу орындары
Қабылдау-бөлу
орнының бастығы        2800   2700   2900   2800    3000    2900
Қабылдау-бөлу орны
бастығының орынбасары  2600   2500   2700   2600    2800    2700
Аға жедел уәкiл,
аға инспектор          2400   2300   2500   2400    2600    2500
Жедел уәкiл,
инспектор,
инспектор-кезекшi      2100   2000   2200   2100    2300    2200
___________________________________________________________________
Лауазымы                  |Төсек санына байланысты айлық
|лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|______________________________________
|     50-ге дейiн    |   50-ден көп
|______________________________________
|1 тариф      |Басқа |1 тариф     |Басқа
|тобындағы    |елдi  |тобындағы   |елдi
|қалалар мен  |мекен.|қалалар мен |мекен
|аудандар     |дер   |аудандар    |дер
___________________________________________________________________
2. Медициналық айықтырғыштар
Медициналық айықтырғыштың
бастығы                           2700      2500     2900      2700
Медициналық айықтырғыш
бастығының орынбасары             2500      2400     2600      2500
Профилактика кабинетiнiң
бастығы                           2300      2200     2400      2300
Профилактика инспекторы,
инспектор-кезекшi                 2100      2000     2200      2100
___________________________________________________________________
Лауазымы                 |Айлық лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|_______________________________________
|1 тариф тобындағы   |Басқа елдi мекендер
|қалалар мен аудандар|
___________________________________________________________________
3. Кәмелетке толмағандарға арналған қабылдау-бөлу орны
Қабылдау-бөлу орнының бастығы         2900           2800
Қабылдау-бөлу орны бастығының
орынбасары                            2700           2600
Аға инспектор                         2500           2400
Инспектор                             2300           2200
Жоғары бiлiмi бар аға тәрбиешi        2300           2200
Арнаулы орта бiлiмi бар аға
тәрбиешi                              2200           2100
Жоғары бiлiмi бар тәрбиешi            2200           2100

имеющий среднее специальное образование         2100      2000
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                             іМесячный должностной оклад
і(в тенге) при лимите
інаполнения
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іот 51 до 150і свыше 150
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іГоро-іОста- іГоро-іОста-
іда   ільные іда   ільные
іи    інасе- іи    інасе-
ірайо-іленныеірайо-іленные
іны   іпунктыіны   іпункты
і1 та-і      і1 та-і
іриф- і      іриф- і
іной  і      іной  і
ігруп-і      ігруп-і
іпы   і      іпы   і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
4. Специальные приемники для лиц, арестованных
в административном порядке
Начальник специального приемника          2900  2800   3000  2900
Заместитель начальника специального
приемника                                 2700  2600   2800  2700
Начальник спецчасти, дежурный помощник
начальника специального приемника         2500  2400   2600  2500
Начальник планово-производственной
части (при наличии собственного
производства)                             2600  2500   2700  2600
Помощник начальника специального
приемника по хозяйственной части          2400  2300   2500  2400
Инспектор по трудовому использованию,
инспектор по кадрам                       2100  2000   2200  2100
Приложение 45
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников, не имеющих специальных званий, начальствующего
состава аппаратов МВД, ГУВД г. Алматы, УВД г. Байконыра, УВД
областей, управлений (отделов) внутренних дел на транспорте,
УВД, ОВД городов и других подразделений органов внутренних дел
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной оклад
і(в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іМВД  іУВД областей,  іОстальные
і     іГУВД г. Алматы,іорганы
і     іУВДТ, УВД      івнутренних
і     іг. Байконыра   ідел
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Главный научный сотрудник           4300
Начальники: отделения,
адресно-справочного бюро; главный
бухгалтер управления, отдела        4100        3300       2500
Заместители: начальника отделения,
адресно-справочное бюро, главный
специалист                          4000        3000       2200
Ведущий специалист                  3800        2800       2150
Специалист 1 категории              2800        2200       2100
Специалист 2 категории              2600        1950       1900
Специалист                          2400        1900       1700
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной оклад
і(в тенге)
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
іМВД, УВД облас-іОстальные
ітей, ГУВД г.Ал-іорганы
іматы, УВДТ, УВДівнутренних
іг. Байконыра   ідел
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
СЛУЖАЩИЕ
Заведующий: канцелярией, архивом        2200            1900
Старшие: инспектор, статистик,
инструктор, техники всех
наименований, архивист,
паспортист, картотетчик,
регистратор, кассир; ответственный
секретарь комиссии по безопасности
дорожного движения; заведующие:
машинописным бюро,
копировально-множительным бюро;
секретарь-бухгалтер                     1900            1700
Инспектор, статистик, инструктор,
архивист, паспортист, казначей
(кассир), чертежник, заведующие:
экспедицией, хозяйством,
общежитием, столовой, складом,
фотолабораторией, кабинетом,
делопроизводством; начальник
кабинета, техники всех
наименований, картотетчик               1700            1400
Старший делопроизводитель,
комендант, фотограф                     1200
Делопроизводитель, архивариус            950
Экспедитор                               900
Стенографистка 1 категории              1900
Стенографистка 2 категории,
секретарь-стенографистка,
машинистка 1 категории,
машинистка диктофонной группы           1700
Машинистка 2 категории,
секретарь-машинистка, секретарь         1200
Приложение 46
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников Управления налоговой полиции
Главной налоговой инспекции Министерства финансов
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник Управления налоговой полиции-
заместитель начальника Главной
налоговой инспекции                             5800
Заместитель начальника Управления налоговой
полиции, начальник штаба                        4700
Начальник отдела                                4500
Заместитель начальника отдела                   4300
Старший инспектор по особо важным делам,
главный специалист, главный ревизор,
начальник отделения                             4100
Старшие: ревизор, эксперт, инспектор,
инструктор, сотрудник                           3800
Инспектор, ревизор, инструктор, сотрудник       3000
Примечание. Настоящее приложение действует до 1 октября 1996 года.
Приложение 46-а
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников Главного управления налоговой полиции
Государственного налогового комитета
Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Первый заместитель начальника Главного
управления налоговой полиции                    5700
Заместитель начальника отдела                   4300
Начальник отделения, старший инспектор по
особо важным делам, главный специалист
главный ревизор                                 4100
Старшие: ревизор, эксперт, инспектор,
инструктор, сотрудник                           3800
Инспектор, ревизор, инструктор, сотрудник       3000
Примечание. Настоящее приложение вступает в действие с 1 октября
1996 года.
Приложение 47
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников налоговой полиции Государственного
налогового комитета Республики Казахстан
по областям и г. Алматы
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник налоговой полиции                     4700
Заместитель начальника налоговой
полиции, начальник штаба                        4300
Начальник отдела                                3600
Заместитель начальника отдела                   3200
Начальник отделения                             3000
Старший инспектор по особо важным делам,
главный специалист                              3000
Старшие: инспектор, ревизор,
инструктор, сотрудник                           2800
Инспектор, ревизор, инструктор, сотрудник       2500
Примечание. Указанные должностные оклады распространяются на
работников налоговой полиции налоговой службы
Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 48
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
работников межрайонных налоговых
расследований налоговых полиций Государственного
налогового комитета Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Начальник межрайонного отдела
налоговых расследований                         3000
Заместитель начальника межрайонного
отдела налоговых расследований                  2800
Старшие: инспектор, ревизор,
инструктор, сотрудник                           2200
Инспектор, ревизор, инструктор, сотрудник       2100
Примечание. Указанные должностные оклады распространяются на
работников налоговой полиции налоговой службы
Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 49
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Должностные оклады
лиц рядового и младшего начальствующего состава
органов налоговой полиции Государственного налогового
комитета Республики Казахстан
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Должность                       іМесячный должностной
іоклад (в тенге)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Младшие:
инспектор спецгруппы, инспектор
оперативной связи; помощник дежурного           2100
Рядовые:
отряда специального и особого
назначения, группы задержания                   2000
Оружейный мастер                                1800
Водитель-сотрудник                              1950
Примечание. Указанные должностные оклады распространяются на
работников налоговой полиции налоговой службы
Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 50
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Изменения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

Арнаулы орта бiлiмi бар тәрбиешi      2100           2000
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 45 қосымша
IIМ, Алматы қаласы ҚIIБ, Байқоңыр қаласы IIБ,
облыстардың IIБ, көлiктегi iшкi iстер басқармаларының
(бөлiмдерiнiң), IIБ, қалалық IIБ және басқа iшкi iстер
органдары бөлiмшелерi аппараттарының басшы құрамының
арнаулы атақтары жоқ қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                    |Айлық лауазымдық жалақысы (теңгемен)
|____________________________________
|  IIМ    |Облыс, IIБ, |Басқа iшкi
|         |Алматы қ.   |iстер
|         |ҚIIБ, КIIБ  |органдары
|         |Байқоңыр    |
|         |қаласы IIБ  |
___________________________________________________________________
Бас ғылыми қызметкер              4300
Бөлiмшенiң, мекенжай-анықтама
бюросының бастықтары;
басқарманың, бөлiмнiң бас
бухгалтерi                        4100      3300       2500
Бөлiмше, мекенжай-анықтама
бюросы бастығының орынбасары;
бас маман                         4000      3000       2200
Жетекшi маман                     3800      2800       2150
1-санаттағы маман                 2800      2200       2100
2-санаттағы маман                 2600      1950       1900
Маман                             2400      1900       1700
ҚЫЗМЕТШIЛЕР:
Кеңсе, архив меңгерушiлерi        2200                 1900
Аға инспектор, аға статистик,
аға нұсқаушы, барлық аталымдағы
аға техниктер, аға архивист,
аға паспортист, аға картотекалаушы,
аға тiркеушi, аға кассир; жол
қауiпсiздiгi жөнiндегi
комиссияның жауапты хатшысы;
машинка басу бюросының,
көшiру-көбейту бюросының
меңгерушiлерi; хатшы-бухгалтер    1900                 1700
Инспектор, статистик, нұсқаушы,
архивист, паспортист, қазынашы
(кассир), сызушы, экспедицияның,
шаруашылықтың, жатақхананың,
асхананың, қойманың,
фотолабораторияның, кабинеттiң,
iс жүргiзудiң меңгерушiлерi;
кабинет бастығы, барлық
аталымдағы техниктер,
картотекалаушы                    1700                 1400
Аға iс жүргiзушi, комендант,
фотосуретшi                                 1200
Iс жүргiзушi, архивариус               950
Экспедитор                             900
1-санаттағы стенографияшы             1900
2-санаттағы стенографияшы,
хатшы-стенографияшы, 1-санаттағы
машинка  басушы, диктофон
тобының машинка басушысы                    1700
2-санаттағы машинка басушы,
хатшы-машинка басушы, хатшы                 1200
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 46 қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бас салық инспекциясының салық полициясы басқармасы
қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                              |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Салық полициясының басқарма бастығы -
Бас салық инспекциясы бастығының
орынбасары                                       5800
Салық полициясы басқармасы бастығының
орынбасары, штаб бастығы                         4700
Бөлiм бастығы                                    4500
Бөлiм бастығының орынбасары                      4300
Айрықша маңызды iстер жөнiндегi
аға инспектор, бас маман, бас
тексерушi, бөлiмше бастығы                       4100
Аға: тексерушi, сарапшы, инспектор,
нұсқаушы, қызметкер                              3800
Инспектор, тексерушi, нұсқаушы, қызметкер        3000
Ескерту. Осы қосымша 1996 жылдың 1 қазанына дейiн күшiнде
болады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 46 а-қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетiнiң
салық полициясы бас басқармасы қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                              |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Салық полициясы бас басқарма
бастығының бiрiншi орынбасары                    5700
Бөлiм бастығының орынбасары                      4300
Бөлiмше бастығы, айрықша маңызды
iстер жөнiндегi аға инспектор,
бас маман, бас тексерушi                         4100
Аға: тексерушi, сарапшы, инспектор,
нұсқаушы, қызметкер                              3800
Инспектор, тексерушi, нұсқаушы, қызметкер        3000
Ескерту. Осы қосымша 1996 жылдың 1 қазанынан бастап
күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 47 қосымша
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетiнiң
облыстар мен Алматы қаласы бойынша салық полициясы
қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                              |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Салық полициясының  бастығы                      4700
Салық полициясы бастығының
орынбасары, штаб бастығы                         4300
Бөлiм бастығы                                    3600
Бөлiм бастығының орынбасары                      3200
Бөлiмше бастығы                                  3000
Айрықша маңызды iстер жөнiндегi
аға инспектор, бас маман,                        3000
Аға: инспектор, тексерушi, нұсқаушы
қызметкер                                        2800
Инспектор, тексерушi, нұсқаушы, қызметкер        2500
Ескерту. Көрсетiлген лауазымдық жалақылар Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi
салық полициясының қызметкерлерiне қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 48 қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi
салық полициясының ауданаралық салық тергеу бөлiмдерi
қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                                |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Ауданаралық салық тергеу бөлiмiнiң бастығы         3000
Ауданаралық салық тергеу бөлiмi бастығының
орынбасары                                         2800
Аға: инспектор, тексерушi, нұсқаушы, қызметкер     2200
Инспектор, тексерушi, нұсқаушы, қызметкер          2100
Ескерту. Көрсетiлген лауазымдық жалақылар Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi
салық полициясының қызметкерлерiне қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 49 қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi
салық полициясы органдарының қатардағы және кiшi басшы
құрамдағы адамдарының
Лауазымдық жалақылары
___________________________________________________________________
Лауазымы                               |Айлық лауазымдық
|жалақысы (теңгемен)
___________________________________________________________________
Кiшi:
арнайы топтың инспекторы, жедел байланыс
инспекторы, кезекшiнiң көмекшiсi                     2100
Қатардағы:
арнайы және ерекше мақсатты жасақ,
бөгеушi топ                                          2000
Қару шеберi                                          1800
Жүргiзушi-қызметкер                                  1950
Ескерту. Көрсетiлген лауазымдық жалақылар Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлiгi салық қызметi
салық полициясының қызметкерлерiне қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 50 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр
шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер

1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 )
2. В Положении о гражданской обороне Республики Казахстан, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 марта 1994 г. N 275 P940275_ "О мерах по совершенствованию гражданской обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 14, ст. 133), исключить абзац второй пункта 16.
3. В постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 апреля 1995 г. N 433 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам органов внутренних дел" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 12, ст. 143) исключить абзацы второй и третий пункта 1.
4. В Положении о прохождении службы в налоговой полиции налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. N 459 P960459_ "Об утверждении Положения о прохождении службы в налоговой полиции налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 16, ст. 136):
в пункте 39 раздела VII исключить:
абзац восьмой;
в абзаце девятом - слова "с учетом специального звания".
Приложение 51
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1996 г. N 1620
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июля 1992 г. N 581 "О повышении денежного содержания личного состава органов внутренних дел Республики Казахстан", кроме пункта 10.
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1992 г. N 597 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 марта 1992 г. N 684 "О мерах по усилению борьбы с организованными формами преступности и коррупцией".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 сентября 1992 г. N 726 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 1992 г. N 674 "О мерах по социальной защите военнослужащих и лиц, уволенных с военной службы, на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 525).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1992 г. N 901 "О повышении размеров пенсий, установленных для пенсионеров органов внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 41, ст. 611).

1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы  N 124 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы азаматтық қорғанысын жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылдың 16 наурызындағы  N 275 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 14, 133-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғанысы туралы ережесiндегi 16-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iшкi iстер органдарының мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 сәуiрдегi N 433 қаулысының (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 12, 143-құжат) 1-тармағының екiншi және үшiншi абзацтары алынып тасталсын.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметiнiң салық полициясында қызмет өткеру туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 сәуiрдегi  N 459 қаулысымен (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 16, 136-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгiнiң салық қызметiнiң салық полициясында қызмет өткеру туралы Ережесiндегi:
VII бөлiмнiң 39-тармағында:
сегiзiншi абзац;
тоғызыншы абзацтағы "арнаулы атағын ескере отырып" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1620 қаулысына
N 51 қосымша
Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң күшiн
жойған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының жеке адам құрамының ақшалай қамтамасыз етiлуiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 3 шiлдедегi  N 581 қаулысының 10-тармағынан басқасы.
2. "Ұйымдасқан нысандағы қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестi күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 17 наурыздағы N 684 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 13 шiлдедегi  N 597 қаулысы.
3. "Әскери қызметшiлер мен Қазақстан Республикасының аумағында әскери қызметтен босатылған адамдарды әлеуметтiк қорғау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 16 наурыздағы N 674 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 қыркүйектегi  N 726 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 35, 525 бап).
4. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының зейнеткерлерi үшiн белгiленген зейнетақы мөлшерiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 қазандағы  N 901 қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 41, 611-құжат).

5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1992 г. N 1088 "О повышении денежного содержания (заработной платы) личного состава органов внутренних дел Республики Казахстан".
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1993 г. N 622 "О повышении денежного содержания (заработной платы) личного состава органов внутренних дел Республики Казахстан", кроме пункта 6 и абзаца пятого пункта 7.
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июля 1993 г. N 649 "О повышении денежного содержания (заработной платы) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", кроме пунктов 1, 3, 4.
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 мая 1994 г. N 530 "О денежном содержании (заработной плате) работников органов внутренних дел Республики Казахстан".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 г. N 1342 "Об условиях оплаты труда работников налоговой милиции налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан".
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабря 1994 г. N 1364 "О денежном содержании (заработной плате) работников органов внутренних дел Республики Казахстан".
11. Пункты 89-108, 113-116 Положения о денежном содержании лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 239 P950239_ "Об утверждении Положения о денежном содержании лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан".
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 мая 1995 г. N 733 "О денежном содержании (заработной плате) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 июня 1995 г. N 829 "О денежном содержании (заработной плате) работников органов внутренних дел Республики Казахстан".
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 г. N 945 "Об увеличении должностных окладов работников органов государственного управления и правоохранительных органов Республики Казахстан".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1995 г. N 1308 "Об увеличении размеров должностных окладов работников органов государственного управления и правоохранительных органов Республики Казахстан".

5. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары жеке құрамының ақшалай табысын (айлық ақысын) арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 желтоқсандағы  N 1088 қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары жеке құрамының ақшалай табысын (айлық ақысын) арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 шiлдедегi  N 622 қаулысының 6-тармағы мен 7-тармағының бесiншi абзацынан басқасы.
7. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жеке құрамының ақшалай үлесiн (айлық ақысын) арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 шiлдедегi  N 649 қаулысының 1, 3, 4-тармақтардан басқасы.
8. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң ақшалай табысы (еңбек ақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 мамырдағы  N 530 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлiгi салық қызметi салық милициясы қызметкерлерiнiң еңбек ақы жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 желтоқсандағы  N 1342 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң ақшалай табысы (еңбек ақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 2 желтоқсандағы N 1364 қаулысы
11. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамындағы адамдарға ақшалай төлем жасау туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы  N 239 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамындағы адамдарға ақшалай төлем жасау туралы Ережесiнiң 89-108, 113-116-тармақтары.
12. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жеке құрамының ақшалай үлесi (еңбек ақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 мамырдағы  N 733 қаулысы.
13. "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң ақшалай табысы (еңбек ақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 маусымдағы  N 829 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару және құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын өсiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 шiлдедегi  N 945 қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару органдары мен құқық қорғау органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының мөлшерiн көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 қазандағы  N 1308 қаулысы.