О структуре центрального аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1996 г. N 1634. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 апреля 1997 г. N 673 ~P970673.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 200 единиц.
2. Разрешить Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан иметь 5 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 15 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 6 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1785 "О структуре центрального аппарата Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан";
постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря
1995 г. N 1810 "О структуре центрального аппарата Министерства труда
Республики Казахстан";
пункты 1, 2, 7 постановления Правительства Республики Казахстан
от 27 марта 1996 г. N 359
P960359_
"О реализации Указа Президента
Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2837 "О внесении
изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 1992 г.
N 688".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 1996 г. N 1634
Структура
центрального аппарата Министерства труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан
Руководство
Главное управление финансового планирования и анализа
Главное управление социальных реформ
Главное управление занятости
Главное управление организации социального обслуживания
населения
Главное управление пенсионного обеспечения, оплаты
труда и уровня жизни
Управление претензионно-исковой работы по долгам фондов
Управление охраны и условий труда
Управление миграции
Управление по работе с инвалидами и ветеранами
Юридическое управление
Управление внешних связей и кадровой политики
Управление делами
Отдел по связям со средствами массовой информации

Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 26 желтоқсан N 1634. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.28. N 673 қаулысымен. ~P970673
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 200 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне министрдiң 5 орынбасарын, соның iшiнде 1 бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 15 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппараты үшiн 6 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
4. "Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1785 P951785_ қаулысы;
"Еңбек министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1810
P951810_
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 18 наурыздағы
N 688 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2837
U962837_
Жарлығын жүзеге
асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 наурыздағы
N 359
P960359_
қаулысының 1,2,7-тармақтары.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 26 желтоқсандағы
N 1634 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Қаржылық жоспарлау және талдау бас басқармасы
Әлеуметтiк реформалар бас басқармасы
Жұмыспен қамту бас басқармасы
Халыққа әлеуметтiк қызмет көрсетудi ұйымдастыру бас басқармасы
Зейнетақымен қамтамасыз ету, еңбекақы және өмiр сүру деңгейi
бас басқармасы
Қорлардың борыштары жөнiндегi талап-қуыным жұмысы басқармасы
Еңбектi қорғау және оның жағдайы басқармасы
Көшi-қон басқармасы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөнiндегi басқарма
Заң басқармасы
Сыртқы байланыс және кадр саясаты басқармасы
Iс басқармасы
Бұқаралық ақпарат құралдарымен байланыс жөнiндегi бөлiмi