Об утверждении перечня бесплатного гарантированного объема медицинской помощи гражданам, финансируемого за счет средств республиканского и местных бюджетов на 1999 год в рамках государственного заказа
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 70 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 января 2000 г. N 135 ~P000135.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.01.2000 № 135.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 мая 1997 года "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан" Z970111_ и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года № 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый перечень бесплатного гарантированного объема медицинской помощи гражданам, финансируемый за счет средств республиканского и местных бюджетов на 1999 год в рамках государственного заказа.
2. Определить уполномоченными органами по оплате медицинских услуг в рамках государственного заказа, выполняемого за счет средств республиканского бюджета, Комитет здравоохранения Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан, средств местных бюджетов - областные, городов Астаны и Алматы управления (департаменты, отделы) здравоохранения, а также государственное учреждение "Центр по оплате медицинских услуг" и его областные, городов Астаны и Алматы отделения.
3. Министерству здравоохранения, образования и спорта Республики
Казахстан определить перечень медицинских услуг, не входящих в бесплатный
гарантированный объем медицинской помощи и оказываемых на платной основе.
4. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства
Республики Казахстан согласно приложению.
5. Настоящее постановление вступает в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением
Правительства
Республики Казахстан
29 января 1999 года №
70
Перечень
бесплатного гарантированного объема медицинской
помощи гражданам, финансируемый за счет средств республиканского
и местных бюджетов на 1999 год в рамках государственного заказа
1. Бесплатный гарантированный объем медицинской помощи гражданам, выполняемый за счет республиканского бюджета:
1) оказание специализированной медицинской помощи населению в республиканских клиниках научно-исследовательских институтов, включая стационарную помощь больным с сердечно-сосудистой, онкологической, стоматологической, хирургической, травматолого-ортопедической, нейрохирургической, уронефрологической, офтальмологической и кожно- венерологической патологией, пересадку органов и тканей, медицинскую помощь детям, беременным и больным с гинекологическими, профессиональными заболеваниями, медико-генетические (по медицинским показаниям), бактериологические исследования по направлению органов здравоохранения и медицинских организаций;

Азаматтарға 1999 жылға арналған республикалық және жергілікті бюджеттер қаражатының есебінен мемлекеттік тапсырыстың шеңберінде қаржыландырылатын медициналық көмектің тегін кепілдендірілген көлемінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қаңтар N 70. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.27. N 135 қаулысымен. ~P000135
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында азаматтардың денсаулығын сақтау туралы" 1997 жылғы 19 мамырдағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1334 P981334_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Азаматтарға 1999 жылға арналған республикалық және жергілікті бюджеттер қаражатының есебінен мемлекеттік тапсырыстың шеңберінде қаржыландырылатын медициналық көмектің тегін кепілдендірілген көлемінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігінің Денсаулық сақтау комитеті - республикалық бюджет қаражатының есебінен, облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының денсаулық сақтау басқармалары (департаменттері, бөлімдері) - жергілікті бюджеттердің қаражатының есебінен орындалатын мемлекеттік тапсырыстың шеңберінде, сондай-ақ "медициналық қызмет көрсетулерге ақы төлеу жөніндегі орталық" мемлекеттік мекемесі мен оның облыстық, Астана мен Алматы қалаларындағы бөлімшелері медициналық қызмет көрсетулерге ақы төлеу жөніндегі уәкілетті органдар болып айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім және спорт
министрлігі медициналық көмектің тегін кепілдендірілген көлеміне кірмейтін
және ақылы негізде көрсетілетін медициналық қызмет көрсетулерінің тізбесін
айқындасын.
4. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 29 қаңтардағы
N 70 қаулысымен
бекітілген
Азаматтарға 1999 жылға арналған республикалық және жергілікті
бюджеттер қаражатының есебінен мемлекеттік тапсырыстың
шеңберінде қаржыландырылатын медициналық көмектің
тегін кепілдендірілген көлемінің
Тізбесі
1. Азаматтарға республикалық бюджет қаражатының есебінен орындалатын медициналық көмектің тегін кепілдендірілген көлемі:
1) жүрек-қан тамырлары, онкологиялық, стоматологиялық, хирургиялық, травмотологиялық-ортопедиялық, нейрохирургиялық, уронефрологиялық, офтальмологиялық және тері-венерологиялық аурулармен ауыратындарға стационарлық көмекті, органдар мен ткандерьді алмастыруды, балалар мен екіқабат әйелдерге және гинекологиялық, кәсіби аурулармен ауыратындарға медициналық көмекті, денсаулық сақтау органдары мен медициналық ұйымдардың жолдамалары бойынша медициналық-генетикалық (медициналық көрсеткіштер бойынша), бактериологиялық зерттеулерді қоса алғанда, ғылыми-зерттеу институттарының республикалық клиникаларында тұрғындарға мамандандырылған медициналық көмек көрсету;

2) реабилитация детей в республиканском детском реабилитационно- оздоровительном Центре, детском клиническом санатории "Алатау", в республиканской детской клинической больнице "Аксай" по всем видам заболеваний, в том числе при психоневрологических, ортопедических, уронефрологических, аллергологических, бронхолегочных, челюстно-лицевых заболеваниях, сахарном диабете;
3) оказание медицинской консультативной помощи в республиканских медицинских предприятиях;
4) борьба с эпидемиями на республиканском уровне, включая централизованный закуп медикаментов, реактивов, диагностикумов, питательных сред, дезинфекционных средств, развертывание временных эпидемиологических стационаров, мероприятия по профилактической дезинфекции, дезинсекции и дератизации для ликвидации эпидемий широкомасштабного характера;
5) производство крови (заменителей) на республиканском уровне, включая заготовку запасов крови, компонентов и препаратов (эритроцитарная масса, эритоцитарная взвесь, лейкоцитная масса, концентрат тромбоцитов, нативная плазма, свежезамороженная плазма, альбумин, иммуноглобулин), стандартных сывороток для определения группы крови, резус-фактора для повседневного обеспечения всех медицинских организаций, а также при чрезвычайных ситуациях широкомасштабного характера;
6) программа "Туберкулез", выполняемая на республиканском уровне, включающая в себя централизованный закуп противотуберкулезных препаратов;
7) программа "Диабет", включая централизованный закуп сахароснижающих препаратов, глюкометров;
8) программа иммунопрофилактики, включая централизованный закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов для вакцинации детей республики против дифтерии, столбняка, коклюша, полиомиелита, кори, туберкулеза, эпидемического паротита;
9) централизованный закуп вакцин против вирусного гепатита "В" и "А", включая вакцинацию детей до 5-ти лет;
10) централизованный закуп медицинского оборудования, услуг и
санитарного автотранспорта, включая приобретение санитарного
автотранспорта,
приобретение, установку и сервисное обслуживание медицинского
оборудования,
в том числе бинокулярных микроскопов, рентген и флюорографического
оборудования, а также расходных материалов к ним;
11) пропаганда здорового образа жизни: услуги Национального центра
проблем формирования здорового образа жизни.
2. Бесплатный гарантированный объем медицинской помощи гражданам,
выполняемый за счет местного бюджета:

2) республикалық балаларды оңалту-сауықтыру Орталығында, "Алатау" балалар клиникалық санаторийінде, "Ақсай" республикалық балалар клиникалық ауруханасында аурудың барлық түрі бойынша, оның ішінде психоневрологиялық, ортопедиялық, уронефрологиялық, аллергологиялық, қолқа-өкпе, жақ-бет ауруларымен ауыратын, қант диабетіне шалдыққан балалардың денсаулықтарын қалпына келтіру;
3) республикалық медициналық кәсіпорындарда медициналық консультативтік көмек көрсету;
4) дәрі-дәрмектерді, реактивтерді, диагностикумдарды, қоректік орталарды, дезинфекциялаушы заттарды бір орталықтан сатып алуды, уақытша эпидемиологиялық стационарларды өрістетуді, кең ауқымды сипаты бар эпидемияларды жою үшін алдын ала дезинфекциялау, дезинсекциялау және дератизациялау жөніндегі шараларды қоса алғанда, республикалық деңгейде эпидемияға қарсы күрес;
5) қанның запастарын, компоненттерін және препараттарын (эритроцитарлық масса, эритроцитарлық өлшеу, лейкоциттік масса, тромбоциттердің қоспасы, нативтік плазма, жаңа мұздатылған плазма, альбумин, иммуноглобулин), қанның тобын айқындауға арналған стандарттық сары суларды, барлық медициналық ұйымдарды күнделікті қамтамасыз ету үшін, сондай-ақ кең ауқымды сипаттағы төтенше жағдайлар кезінде резус-факторларды қоса алғанда, республикалық деңгейде қан (оны алмастырушыларды) өндіру;
6) туберкулезге қарсы препараттарды бір орталықтан сатып алуды қамтитын республикалық деңгейде орындалатын "Туберкулез" бағдарламасы;
7) қантты төмендететін препараттарды, глюкометрлерді бір орталықтан сатып алуды қоса алғанда, "Диабет" бағдарламасы;
8) республика балаларын дифтерияға, тырысқаққа, көкжөтелге, полиомиелитке, қызылшаға, туберкулезге, эпидемиялық паротитке қарсы егуге арналған дәрілер мен басқа да биологиялық қарсы тұру препараттарын орталықтандырылған сатып алуды қоса алғанда, иммундық алды алу бағдарламасы;
9) 5 жасқа дейінгі балаларды егуді қоса алғанда, вирустік "А" және "В" гепатитіне қарсы егетін вакциндерді бір орталықтан сатып алу;
10) санитарлық автокөлікті, медициналық жабдықтарды, оның ішінде бинокулярлық микроскоптарды, рентгенді және флюорографиялық жабдықтарды, сондай-ақ оларға жұмсалатын материалдарды сатып алуды, орнатуды және сервистік қызмет көрсетуді, қоса алғанда медициналық жабдықтарды, қызмет көрсетулерді және санитарлық автокөлікті бір орталықтан сатып алу;
11) салауатты өмір салтын насихаттау: салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары жөніндегі Ұлттық орталықтардың қызмет көрсетулері.
2. Медициналық көмектің жергілікті бюджет есебінен орындалатын, тегін кепілдендірілген ауқымы:

1) оказание скорой медицинской помощи;
2) оказание первичной медико-санитарной помощи по модели
фондодержания:
медико-санитарная помощь, оказываемая семейными врачебными амбулаториями, фельдшерско-акушерскими пунктами, районными, городскими поликлиниками, детскими поликлиниками (консультациями), женскими консультациями, включая прививочное дело, реализацию программ ВОЗ (ДОТЦ- терапия, профилактика и борьба с респираторно-вирусными и диарейными инфекциями и др.), лечение в дневных стационарах и стационарах на дому, в соответствии с правилами прикрепления, устанавливаемыми уполномоченным центральным исполнительным органом в области здравоохранения;
консультативно-диагностическая помощь, осуществляемая специализированными амбулаторно-поликлиническими предприятиями;
консультативно-диагностическими центрами и поликлиниками, центрами амбулаторной хирургии, травматологии, гинекологии, по направлению специалистов ПМСП и органов здравоохранения;
стоматологическая помощь детям до 18 лет, беременным женщинам, отдельным категориям населения, в соответствии с действующим законодательством и пациентам с острой зубной болью.
3. Оказание стационарной, включая специализированную медицинскую помощь населению на местном уровне:
1) стационарная помощь, в том числе специализированная, за исключением лекарственной, по направлению специалистов ПМСП и консультативно- диагностических поликлиник (центров), а также при поступлении больных, нуждающихся в неотложной и экстренной медицинской помощи в больницах скорой медицинской помощи, сестринского ухода, областных (городских) взрослых (детских), центральных районных, сельских участковых, офтальмологических больницах, онкологических, кожно-венерологических, наркологических диспансерах, в онкологических, кожно-венерологических, инфекционных, психоневрологических, туберкулезных, родильных отделениях (кабинеты) многопрофильных больниц, родильных домов, перинатальных центров;
2) услуги патологоанатомических бюро и отделений, услуги по экстренным показаниям отделений экстренной и планово-консультативной помощи (областная санитарная авиация);
3) медико-генетические (по медицинским показаниям), бактериологические исследования;
4) физиотерапевтическая помощь детям до 18 лет;
5) лекарственная помощь детям до 18 лет - при стационарном лечении, взрослым больным, поступившим в стационар по неотложным и экстренным показаниям.
4. Пропаганда здорового образа жизни на местном уровне, включая услуги центров проблем формирования здорового образа жизни.

1) жедел медициналық көмек көрсету;
2) қор ұстау моделі бойынша бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету:
егу ісін, БДҰ бағдарламасын (ДОТЦ-терапия, респираторлық-вирустік және диареялық инфекциялардың алдын алу және олармен күрес т.б.), денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орталық атқарушы органдар белгілейтін бекіту ережелеріне сәйкес күндізгі стационарда және үйде емдеуді қоса алғанда, отбасылық дәрігерлік амбулаториялар, фельдшерлік-акушерлік пункттер, аудандық, қалалық емханалар, балалар емханалары (консультациялары), әйелдер консультациялары көрсететін медициналық-санитарлық көмек;
мамандандырылған амбулаториялық-емханалық кәсіпорындар көрсететін консультативтік-диагностикалық көмек;
консультативтік-диагностикалық орталықтар мен емханалар, амбулаториялық хирургия, травматология, гинекология ПМСП мамандары мен денсаулық сақтау органдарының жолдамалары бойынша;
18 жасқа дейінгі балаларға, екіқабат әйелдерге, қолданылып жүрген заңдарға сәйкес тұрғындардың жекелеген санаттарына және ауыр тіс аурумен келген пациенттерге көрсетілетін стоматологиялық көмек.
3. Жергілікті деңгейде тұрғындарға көрсетілетін мамандандырылған медициналық көмекті қоса алғанда, стационарлық көмек:
1) стационарлық, оның ішінде ПМСП мамандары мен консультативтік-диагностикалық емханалардың (орталықтардың) жолдамалары бойынша, сондай-ақ жедел медициналық көмек ауруханаларындағы, облыстық (қалалық) ересек адамдардың (балалардың), орталық, аудандық, ауылдық учаскелік, офтальмологиялық ауруханаларда, онкологиялық, тері-венерологиялық, наркологиялық диспансерлеріндегі, онкологиялық, тері-венерологиялық, жұқпалы аурулар, психоневрологиялық, туберкулез, перзентхана бөлімдеріндегі (кабинеттеріндегі), көп бейінде ауруханалардағы, перинатальдық орталықтардағы бірінші кезектегі әрі шұғыл көмекке мұқтаж аурулар түскен жағдайда көрсетілетін, дәріліктен басқа, мамандандырылған көмек;
2) патологиялық-анатомиялық бюролар мен бөлімшелердің қызмет көрсетулері, жедел және жоспарлау-консультативтік көмек бөлімшелерінің (облыстық санитарлық авиация) шұғыл көрсеткіштері бойынша қызмет көрсетулер;
3) медициналық-генетикалық (медициналық көрсеткіштер бойынша), бактериологиялық зерттеулер;
4) 18 жасқа дейінгі балаларға физиотерапевтік көмек;
5) стационарлық емдеуге 18 жасқа дейінгі балаларға, стационарға бірінші кезектегі әрі шұғыл көрсеткіштер бойынша түскен ересек ауруларға дәрілей көмек.
4. Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын насихаттау, бұған салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары орталықтарының қызмет көрсетулері де кіреді.

5. Борьба с эпидемиями на местном уровне, включая очаговую и профилактическую дезинфекцию, дезинсекцию, дератизацию, оказание медицинской помощи, развертывание временных эпидемических стационаров при массовых заболеваниях и эпидемиях.
6. Производство крови (заменителей) на местном уровне, включая заготовку запасов крови, компонентов и препаратов (эритроцитарная масса, эритоцитарная взвесь, лейкоцитная масса, концентрат тромбоцитов, нативная плазма, свежезамороженная плазма, альбумин, иммуноглобулин), стандартных сывороток для определения группы крови, резус-фактора, для повседневного обеспечения всех медицинских организаций, а также при чрезвычайных ситуациях, возникающих на местном уровне.
7. Прочие услуги по охране здоровья населения в области:
1) оплата проезда больных, направляемых на лечение внутри республики по медицинским показаниям, включая проезд больного и при необходимости сопровождающего лица, местными органами здравоохранения;
2) лекарственное обеспечение отдельных категорий граждан, включая перечень и категории заболеваний, при амбулаторном лечении которых медикаменты больным по рецептам врачей отпускаются бесплатно, согласно действующему законодательству;
3) обеспечение специализированными продуктами детского питания и
питания
отдельных категорий граждан, включая обеспечение детей первого года жизни,
нуждающихся в заменителях грудного молока, в фруктовых и овощных пюре, а
также в кисломолочных смесях; лечебные продукты питания (низколактозные
смеси,
при заболевании фенилкетонурией), которые выписываются по рецептам врача.
Приложение
к постановлению
Правительства
Республики Казахстан
от 29 января 1999 года №
70
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1995 года № 1295 P951295_ "О создании Фонда обязательного медицинского страхования Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 31, ст.393).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1995 года № 1845 P951845_ "Вопросы введения обязательного медицинского страхования" (САПП Республики Казахстан 1995 г., № 40, ст. 506).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 1996 года № 369 P960369_ "Вопросы финансирования обязательного медицинского страхования" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 13, ст. 105).

5. Ауру шыққан жерді, алдын ала дезинфекциялауды, дезинсекциялауды, дератизациялауды, медициналық көмек көрсетуді, жаппай ауыру мен эпидемия кезінде уақытша эпидемиялық стационарларды өрістеуді қоса алғанда, жергілікті деңгейде эпидемиялармен күрес.
6. Қанның запастарын, компоненттерін және препараттарын (эритроцитарлық масса, эритроцитарлық өлшеу, лейкоциттік масса, тромбоциттердің қоспасы, нативтік плазма, жаңа мұздалған плазма, альбумин, иммуноглобулин), қанның тобын айқындауға арналған стандарттық сары суларды, барлық медициналық ұйымдарды күнделікті қамтамасыз ету үшін, сондай-ақ жергілікті деңгейде пайда болған төтенше жағдайлар кезінде резус-факторларды қоса алғанда, жергілікті деңгейде қан (оны алмастырушыларды) өндіру.
7. Тұрғындардың денсаулығын қорғау жөніндегі басқа да қызмет көрсетулер:
1) жергілікті денсаулық сақтау органдарының, науқастың және қажет жағдайда ілесіп жүретін адамның жол жүруін қоса алғанда, медициналық көрсетулер бойынша республиканың ішінде емделуге жіберілетін науқастардың жолақысын төлеу;
2) дәрі-дәрмектер науқастарға қолданылып жүрген заңдарға сәйкес дәрігерлердің жазуы бойынша тегін босатылатын амбулаторлық емдеу кезінде азаматтардың жекелеген санаттарын, науқастардың тізбесі мен санаттарын қоса алғанда, дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету;
3) балалар тағамы мен азаматтардың жекелеген санаттарының тағамын мамандандырылған өнімдермен қамтамасыз ету, мұнда ана сүтінің орнына алмастырғыштарға, көкөніс және жеміс-жидек пюрелеріне, сондай-ақ қышқыл сүт қоспаларына мұқтаж жасқа толмаған балаларды қамтамасыз ету, дәрігердің рецептілері бойынша берілетін емдік тағам өнімдері (төмен лактозды қоспалар, фенилкетонруиймен ауыруы кезінде).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 70 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір күші
жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігінің міндетті медициналық сақтандыру қорын құру туралы" 1995 жылғы 29 қыркүйектегі N 1295 P951295_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж. N 31, 393-құжат).
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Азаматтардың міндетті медициналық сақтандыруды енгізу мәселелері туралы" 1995 жылғы 22 желтоқсандағы N 1845 P951845_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 40, 506-құжат).
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Азаматтарды міндетті медициналық сақтандыруды қаржыландырудың мәселелері" туралы 1996 жылғы 28 наурыздағы N 369 P960369_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 13, 105-құжат).

4. Пункт 67 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года № 1031 P961031_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 35, ст. 327).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 1997 года № 493 P970493_ "Об утверждении бюджета Фонда обязательного медицинского страхования при Правительстве Республики Казахстан на 1997 год и нормативных документов, регламентирующих деятельность системы обязательного страхования" (САПП Республика Казахстан, 1997 г., № 15, ст. 120).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года № 1036 P971036_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1995 года № 1845" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 29, ст. 265).
7. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 12
ноября 1997 года № 1556
P971556_
"Вопросы Министерства образования,
культуры и здравоохранения Республики Казахстан" (САПП Республики
Казахстан,
1997 г., № 49, ст. 455).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998
года № 713
P980713_
"О бюджете Фонда обязательного медицинского
страхования
Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан
на 1998 год" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 24, ст. 211).
9. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 4
августа
1998 года № 737
P980737_
"Об утверждении программ и подпрограмм
Министерства
образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан для
разработки
государственного бюджета на 1999 год" (САПП Республики Казахстан, 1998 г.,
№ 26, ст. 224).
10. Пункты 1, 3 постановления Правительства Республики Казахстан от
21
сентября 1998 года № 929
P980929_
"О внесении изменений и дополнений в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики
Казахстан, 1998 г., № 34, ст. 303).
(Корректор: И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылған деп тану туралы" 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031 қаулысымен P961031_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 67-тармағы.
5. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Міндетті медициналық сақтандыру қорының 1997 жылға арналған бюджеті мен міндетті медициналық сақтандыру жүйесінің қызметін регламенттейтін нормативтік құжаттарын бекіту туралы" 1997 жылғы 7 сәуірдегі N 493 P970493_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 15, 120-құжат).
6. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 22 желтоқсандағы N 1845 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1036 P971036_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 265-құжат).
7. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері" туралы 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1556 P971556_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 49, 455-құжат) 7-тармағы.
8. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Білім, мәдениет және денсаулық сақтау министрлігі Міндетті медициналық сақтандыру қорының 1998 жылға арналған бюджеті туралы" 1998 жылғы 29 шілдедегі N 713 P980713_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 24, 211-құжат).
9. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Білім,
мәдениет және денсаулық сақтау министрлігінің 1999 жылға арналған
мемлекеттік бюджетін әзірлеу үшін бағдарламалар мен кіші бағдарламаларды
бекіту туралы" 1998 жылғы 4 тамыздағы N 737
P980737_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 26, 224-құжат) 5-тармағы.
10. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
1998 жылғы 21 қыркүйектегі N 929
P980929_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 34, 303-құжат) 1, 3-тармақтары.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.