О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1999 года N 1301
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 663 P990663_  "Об упорядочении эксплуатации служебных легковых автомобилей для транспортного обслуживания государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года N 35  P990035_   "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст.90).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 1999 года N 1301
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 октября 2002 г. N 1102  P021102_   )
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1999 года N 206 P990206_  "Отдельные вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 7, ст.57):
пункт 3 признать утратившим силу.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119  )
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120  )
5. В постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года N 233 P990233_  "Вопросы Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 65):
пункт 3 признать утратившим силу.
6. (Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 ноября 1999 г. N 1817  P991817_  )
7. В постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1999 года N 325  P990325_   "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст.98):
пункт 3 признать утратившим силу.
8. (Пункт 8 утратил силу - постановлением Правительства РК от 15 ноября 1999 г. N 1713  P991713_  )
9. В постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 347  P990347_   "Вопросы Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 11, ст. 109):
пункт 3 признать утратившим силу.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 3 қыркүйек N 1301. Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 45, 403-құжат
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына көлік қызметін көрсету үшін қызметтік жеңіл автомобильдерді пайдалануды ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы N  663  қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 қаңтардағы N 35  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 90-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1999 жылғы 3 қыркүйектегі
N 1301 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметінің
кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.10.09. N  1102  қаулысымен .
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 5 наурыздағы N  206  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 7, 57-құжат):
3-тармақтың күшi жойылды деп танылсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1119  қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120  қаулысымен.
5. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 12 наурыздағы N 233  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 8, 65-құжат):
3-тармақтың күшi жойылды деп танылсын.
6.<*>
Ескерту. 6-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.03.25. N 1817   қаулысымен .
7. "Қазақстан Республикасы Статистика жөніндегi агенттiгінің мәселелері"  туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 наурыздағы N  325  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 98-құжат):
3-тармақтың күшi жойылды деп танылсын.
8. <*>
Ескерту. 8-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.15. N 1713   қаулысымен .
9. "Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 31 наурыздағы N 347   P990347_   қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 11, 109-құжат):
3-тармақтың күшi жойылды деп танылсын.

10. (Пункт 10 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607  )      11. В постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года N 355  P990355_   "Вопросы Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст. 112):
пункт 3 признать утратившим силу.
12. В постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года N 352  P990352_   "Вопросы Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 12, ст.111):
пункт 3 признать утратившим силу.
13. (Пункт 13 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 июля 2001 г. N 983  P010983_  )
14. (Пункт 14 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 октября 1999 г. N 1578  P991578_  )
15. В постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года N 474  P990474_   "Вопросы Агентства Республики Казахстан по инвестициям" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст.150):
пункт 3 признать утратившим силу.
16. (Пункт 16 утратил силу - постановлением Правительства РК от 15 ноября 1999 г. N 1713  P991713_  )
17. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481  P990481_   "Вопросы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 154):
пункт 4 признать утратившим силу.
18. (Пункт 18 утратил силу - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993  P020993_   )
19. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 657  P990657_   "Вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан":
пункт 4 признать утратившим силу.

10. <*>
Ескерту. 10-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607  қаулысымен.
11. "Қазақстан Республикасы Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N  355  қаулысында (ҚазақстанРеспубликасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 12, 112-құжат):
3-тармақтың күшi жойылды деп танылсын.
12. "Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 1 сәуiрдегi N 352  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 12, 111-құжат):
3-тармақтың күшi жойылды деп танылсын.
13. <*>
Ескерту. 13-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001.07.20. N   983 қаулысымен.
14.<*>
Ескерту. 14-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.10.21. N 1578  қаулысымен .
15. "Қазақстан Республикасы Инвестициялар жөнiндегі агенттiгінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 26 сәуiрдегi N 474  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 14, 150-құжат):
3-тармақтың күшi жойылды деп танылсын.
16. <*>
Ескерту. 16-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.15. N 1713   қаулысымен .
17. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 481  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 15, 154-құжат):
4-тармақтың күші жойылды деп танылсын.
18. <*>
Ескерту. 18-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.11. N 993   қаулысымен .