О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 12 июля 2023 года "О возврате государству незаконно приобретенных активов", "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам возврата государству незаконно приобретенных активов" и Конституционного закона Республики Казахстан от 12 июля 2023 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О прокуратуре"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2023 года № 115-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых обусловлено законами Республики Казахстан от 12 июля 2023 года "О возврате государству незаконно приобретенных активов", "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам возврата государству незаконно приобретенных активов" и Конституционным законом Республики Казахстан от 12 июля 2023 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О прокуратуре" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президенту Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты согласно перечню;
3) ежемесячно, не позднее 30 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации информацию о разработке и принятии правовых актов согласно перечню.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан анализировать, обобщать и ежемесячно, не позднее 5 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации сводную информацию по реализации указанных законов.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 июля 2023 года № 115-р
Перечень

Қазақстан Республикасының "Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару туралы", "Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 12 шілдедегі заңдарын және "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 12 шілдедегі Конституциялық Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 26 шілдедегі № 115-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған қабылдануы Қазақстан Республикасының "Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару туралы", "Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 12 шілдедегі заңдармен және "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 12 шілдедегі Конституциялық Заңмен негізделген құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Президентіне және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын;
3) ай сайын, 30-ы күнінен кешіктірмей, жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде тізбеге сәйкес құқықтық актілерді әзірлеу және қабылдау туралы ақпарат орналастырып тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі аталған заңдарды іске асыру жөніндегі жиынтық ақпаратты талдасын, қорытындыласын және ай сайын, 5-і күнінен кешіктірмей, жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісіне орналастырып тұрсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2023 жылғы 26 шілдедегі
№ 115-ө өкiмiмен
бекітілген

правовых актов, принятие которых обусловлено законами Республики Казахстан от 12 июля 2023 года "О возврате государству незаконно приобретенных активов", "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам возврата государству незаконно приобретенных активов" и Конституционным законом Республики Казахстан от 12 июля 2023 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О прокуратуре"
№ п/п
Наименование правового акта
Форма правового акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правового акта
1
2
3
4
5
6
1.
О некоторых вопросах уполномоченного органа по возврату активов
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
2.

Қабылдануы Қазақстан Республикасының "Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару туралы", "Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке қайтару мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 12 шілдедегі заңдармен және "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2023 жылғы 12 шілдедегі Конституциялық Заңмен негізделген құқықтық актілер тізбесі
Р/с
Құқықтық актінің атауы
Құқықтық актінің нысаны
Орындау
ға жауапты
мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Активтерді қайтару жөніндегі уәкілетті органның кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
2.
"Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2017 года № 563 "О некоторых вопросах органов прокуратуры Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
3.
О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2021 года № 515 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу"
Указ Президента Республики Казахстан
АФМ (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Садырбеков Г.А.
4.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 ноября 2022 года № 5 "О некоторых вопросах Высшей аудиторской палаты Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
ВАП (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Рахимов Р.Н.
5.
О комиссии по вопросам возврата государству незаконно приобретенных активов
постановление Правительства Республики Казахстан
ГП
(по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
6.
О вопросах создания товарищества с ограниченной ответственностью "Компания по управлению возвращенными активами"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Темирбеков Д.О.
7.
Об утверждении правил расчета суммы полученных лицом сверхдоходов
постановление Правительства Республики Казахстан
ГП
(по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
8.
Об утверждении условий и правил заключения соглашения о добровольном возврате активов, в том числе определения активов, подлежащих возврату (объем, состав), мер по развитию актива и иных мер
постановление Правительства Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
9.
О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2018 года № 10 "О Республиканской бюджетной комиссии"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Бейсенбекұлы А.
10.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Биржанов Е.Е.
11.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
сентябрь
2023 года
Кудайбергенов Б.А.
12.
Об утверждении правил управления переданными управляющей компании активами
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Темирбеков Д.О.
13.
Об утверждении правил проведения мониторинга и анализа информации для противодействия незаконному приобретению, выводу и возврата активов
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП
(по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
14.
О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Темирбеков Д.О.
15.
Об утверждении правил использования и мониторинга средств Специального государственного фонда
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Темирбеков Д.О.
16.
Об утверждении правил
отбора и определения критериев социальных и экономических проектов
приказ Министра национальной экономики
Республики Казахстан
МНЭ
сентябрь
2023 года
Кудайбергенов Б.А.
17.
Об утверждении правил представления и формы декларации о раскрытии активов
совместный приказ
ГП (по согласованию), МФ
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.,
Биржанов Е.Е.
18.
Об утверждении правил назначения и проведения проверки законности источников приобретения (происхождения) актива
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
19.
Об утверждении правил подготовки ежегодной информации по противодействию незаконному приобретению и выводу активов, а также принятым системным мерам, и ее опубликования
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Байжанов У.С.
20.
Об утверждении правил ведения реестра бенефициарных собственников юридических лиц
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АФМ
(по согласованию)
сентябрь
2023 года
Садырбеков Г.А.
21.
Об утверждении правил осуществления экспортно-импортного валютного контроля в Республике Казахстан
совместное постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан и приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов
Республики Казахстан
НБ (по согласованию), МФ
сентябрь
2023 года
Баймагамбетов А.М., Биржанов Е.Е.
22.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 марта 2019 года № 40 "Об утверждении Правил осуществления валютных операций в Республике Казахстан"
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
сентябрь
2023 года
Баймагамбетов А.М.
23.

2017 жылғы 13 қазандағы № 563 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
3.
"Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің
2021 жылғы 20 ақпандағы № 515 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҚМА (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ғ.А. Садырбеков
4.
"Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің
2022 жылғы 26 қарашадағы № 5 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ЖАП (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Р.Н. Рахимов
5.
Заңсыз иемденілген активтерді мемлекетке
қайтару мәселелері бойынша комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
БП
(келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
6.
"Қайтарылған активтерді басқару компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктігін құру мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Д.О. Темірбеков
7.
Тұлға алған үстеме кірістердің сомасын есептеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
БП
(келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
8.
Активтерді ерікті түрде қайтару туралы келісім жасасудың, оның ішінде қайтарылуға жататын активтерді (көлемді, құрамды), активті дамыту жөніндегі шараларды және өзге де шараларды айқындаудың шарттары мен қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
БП (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
9.
"Республикалық бюджет комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы
15 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
А. Бейсенбекұлы
10.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы
24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Е.Е. Біржанов
11.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы
24 қыркүйектегі
№ 1011 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ҰЭМ
2023 жылғы қыркүйек
Б.Ә. Құдайбергенов
12.
Басқарушы компанияға берілген активтерді басқару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрдің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Д.О. Темірбеков
13.
Активтерді заңсыз иемденуге, шығаруға қарсы іс-қимыл жасау және оларды қайтару үшін ақпаратқа мониторинг және талдау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП
(келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
14.
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы
4 желтоқсандағы
№ 540 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрдің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Д.О. Темірбеков
15.
Арнаулы мемлекеттік қордың қаражатын пайдалану және мониторингтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрдің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Д.О. Темірбеков
16.
Әлеуметтік және экономикалық жобаларды іріктеу және олардың өлшемшарттарын айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы қыркүйек
Б.Ә. Құдайбергенов
17.
Активтерді ашып көрсету туралы декларацияның нысаны мен оны ұсыну тәртібі қағидаларын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
БП (келісу бойынша), Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов,
Е.Е. Біржанов
18.
Активті иемдену (пайда болу) көздерінің заңдылығын тексеруді тағайындау және жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
19.
Активтерді заңсыз иемденуге және шығаруға қарсы іс-қимыл жасау, сондай-ақ қабылданған жүйелі шаралар жөніндегі жыл сайынғы ақпаратты дайындау және оны жариялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов
20.
Заңды тұлғалардың бенефициарлық меншік иелерінің тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының бұйрығы
ҚМА
(келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ғ.А. Садырбеков
21.
Қазақстан Республикасында экспорттық-импорттық валюталық бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бірлескен бұйрығы
ҰБ (келісу бойынша), Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
А.М. Баймағамбетов
Е.Е. Біржанов
22.
"Қазақстан Республикасында валюталық операцияларды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы
30 наурыздағы № 40 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының бұйрығы
ҰБ (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
А.М. Баймағамбетов
23.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Темирбеков Д.О.
24.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, Фондом компенсации потерпевшим, Фондом поддержки инфраструктуры образования и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Темирбеков Д.О.
25.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2018 года № 136 "Об утверждении перечня уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в республиканский бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, а также за возврат из бюджета, Фонда поддержки инфраструктуры образования, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм в бюджет, Фонд поддержки инфраструктуры образования, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов"
приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь
2023 года
Биржанов Е.Е.
26.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 748 "Об утверждении Правил проведения и использования анализа регуляторного воздействия регуляторных инструментов и (или) требований"
приказ Министра национальной экономики
Республики Казахстан
МНЭ
сентябрь
2023 года
Жаксылыков Т.М.
27.
Об утверждении правил предоставления сведений и информации об операциях, подлежащих финансовому мониторингу, в уполномоченный орган по возврату активов в электронной форме
совместный приказ
ГП (по согласованию), АФМ (по согласованию)
сентябрь 2023 года
Байжанов У.С.,
Садырбеков Г.А.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
АФМ – Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан;
ВАП – Высшая аудиторская палата Республики Казахстан.

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Д.О. Темірбеков
24.
"Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты, Жәбірленушілерге өтемақы қорының, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорының және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесі" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Д.О. Темірбеков
25.
"Республикалық бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді алуға, салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің, трансферттердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін сомалардың, қарыздардың бюджетке, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына артық (қате) төленген сомаларын, сондай-ақ бюджеттен, Білім беру инфрақұрылымын қолдау қорынан, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан қайтаруға және (немесе) есепке жатқызуға жауапты уәкілетті органдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2018 жылғы 7 ақпандағы № 136 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2023 жылғы қыркүйек
Е.Е. Біржанов
26.
"Реттегіш құралдардың және (немесе) талаптардың реттеушілік әсеріне талдау жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы
30 қарашадағы № 748 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2023 жылғы қыркүйек
Т.М. Жақсылықов
27.
Активтерді қайтару жөніндегі уәкілетті органға электрондық нысанда қаржылық мониторингке жататын операциялар туралы мәліметтер мен ақпаратты беру қағидаралын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
БП (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек
Ұ.С. Байжанов,
Ғ.А. Садырбеков
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі;
ҚМА – Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі;
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі;
ЖАП – Қазақстан Республикасының Жоғары аудиторлық палатасы.